Jak nechat vyzvánět hudbu v iPhonu

Jak vytvořit hudbu pro vyzvánění iPhone. Převod přes iTunes

Obliba chytrých telefonů Apple stále roste a takových situací přibývá. Je čas na personalizaci! V tomto materiálu podrobně vysvětlíme, jak vytvořit a nastavit vlastní vyzváněcí tón pro příchozí hovor na iPhone pomocí počítače.

Vzhledem k tomu, že se Apple rozhodl aplikaci iTunes s vydáním macOS Catalina v roce 2019 zrušit a její funkce přesunout do standardních aplikací Finder a Hudba, podrobně vám popíšeme všechny možnosti dostupné pro staré i nové počítače Mac i počítače se systémem Windows.

Jak změnit výchozí vyzváněcí tón na iPhonu

Chcete-li vybrat vyzvánění pro všechny příchozí hovory, přejděte do Nastavení → Zvuky, tóny → Vyzvánění a jednoduše zaškrtněte políčko vedle požadovaného vyzvánění.

Zde můžete nastavit zvuk, který mají příchozí zprávy a oznámení vydávat, a také způsob vibrování telefonu.

Nastavení zpoplatněného vyzvánění v iTunes Store

Metoda je rychlá a jednoduchá, ale bohužel za obsah musíte zaplatit. Pokud vás tato skutečnost nezastaví, zveřejňujeme podrobný návod, jak si melodii do vyzvánění za poplatek vložit:

  • Otevřete Nastavení na iPhonu a přejděte na Zvuky.
  • Vpravo nahoře se zobrazí tlačítko „Store“. Klikněte na něj. V tuto chvíli by měl být váš smartphone připojen k internetu.
  • V otevřeném adresáři vyberte skladbu. Před zakoupením si ji můžete poslechnout. Nezapomeňte si do profilu Apple ID zadat číslo bankovní karty. bez něj nemůžete nakupovat.
  • Vyzváněcí tón se začne stahovat, jakmile si jej zakoupíte.

Metoda vytváření a instalace vyzváněcích tónů pro iPhone popsaná v tomto obsahu však umožňuje použít jakýkoli soubor ve formátu MP3. Díky tomu je vytváření vyzváněcích tónů nebo souborů zvukových upozornění pro smartphony Apple mnohem snazší.

Jak si vytvořit vlastní vyzváněcí tón pro iPhone

Úroveň obtížnosti: pro pokročilé. Standardní vyzvánění iPhone lze směle označit za nejoblíbenější vyzvánění na světě. Často ho slýcháme na ulici, v kavárnách, tělocvičnách, knihovnách a dokonce i v mnoha populárních filmech. Ať už je však melodická a známá jakkoli, stále potřebujeme rozmanitost. V tomto článku vám vysvětlíme, jak si můžete snadno vytvořit vlastní vyzváněcí tón a přidat ho do iPhonu.

Vyzváněcí tóny pro zařízení Apple mají speciální formát. m4r. K získání vyzváněcího tónu v tomto formátu potřebujeme původní soubor (ve formátu MP3 nebo jiném zvukovém formátu) a aplikaci iTunes.

Nahrajte vyzváněcí tón do knihovny iTunes v počítači, pokud tam ještě není. To lze provést jednoduchým přetažením souboru do okna. Nyní na něj klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Vytvořit bezztrátovou verzi Apple“.

iTunes vytvoří kopii souboru ve formátu m4a a umístí ji poblíž. Bohužel není vždy snadné zjistit rozdíl, takže nejlépe uděláte, když na soubor kliknete pravým tlačítkem myši, vyberete možnost „Podrobnosti“ a přejdete na poslední kartu „Soubor“. Zde by v části „Typ“ mělo být uvedeno „Apple Lossless Audio File“.

Nyní, když jsme se ujistili, že jsme vybrali správnou, musíme omezit dobu trvání. iPhone podporuje vyzváněcí tóny dlouhé až 30 sekund. Chcete-li soubor oříznout, klikněte na něj pravým tlačítkem myši, vyberte možnost „Podrobnosti“ a přejděte na kartu „Možnosti“.

Vyberte čas začátku a konce fragmentu. Nejdůležitější je pamatovat na to, že vyzváněcí tón nesmí být delší než 30 sekund.

Po výběru počátečního a koncového času je třeba kliknout na tlačítko „OK“, kliknout pravým tlačítkem myši na soubor a vybrat možnost „Vytvořit bezztrátovou verzi Apple“ pro vytvoření nového vyzváněcího tónu.

Klikněte na soubor pravým tlačítkem myši a klikněte na „Zobrazit ve Finderu“ (Mac) nebo „Zobrazit v Průzkumníku“ (Windows). Tím se otevře složka se souborem a zde byste měli vyzvánění přejmenovat, stačí změnit příponu z m4a na m4r.

Přetáhněte vyzváněcí tón do iTunes, připojte iPhone k počítači a synchronizujte zařízení. Chcete-li ověřit, zda se vyzváněcí tón objeví v knihovně médií, přejděte na kartu „Zvuky“.

Jakmile je iPhone synchronizován s počítačem, odemkněte iPhone a přejděte do Nastavení. Zvuky. Vyzváněcí tóny. Zde se zobrazí nové vyzvánění, které můžete nastavit jako vyzváněcí tón.

Po dokončení můžete kopie vyzváněcích tónů z iTunes odstranit, abyste si nepřeplnili hudební knihovnu.

Jak vidíte, proces vytváření vyzvánění pro iPhone není snadný. Bohužel je to jediný možný způsob, kromě nákupu vyzváněcích tónů v iTunes Store.

Řekněte nám, jak často používáte vyzváněcí tóny třetích stran? Nebo dáváte přednost těm standardním??

Vytvoření vyzváněcího tónu pro iPhone pomocí iTunes

Málokdo má rád iTunes a ještě méně lidí ho ovládá. Bez něj se však neobejdete a první způsob vytvoření vyzváněcího tónu pro iPhone bude jeho použití.

Dobrou zprávou je, že nepotřebujeme přístup k internetu. To znamená, že ke stažení není potřeba žádný další software (kromě iTunes).

Malé upozornění: soubor mp3 s hudbou pro potenciální vyzvánění již musíte mít v počítači a musíte mít nainstalované iTunes. Jedná se o minimální požadavky.

KROK 1. Otevřete soubor mp3 v iTunes. Vyberte si něco, co se vám líbí. Nezapomeňte, že s vyzváněním musíte žít, a jak se nečervenat na vozíku, když vám začne zvonit telefon.

KROK 2. Výběr oblíbeného vyzvánění. Poslechněte si skladbu a rozhodněte o délce vyzvánění. Důležitou podmínkou je, že vyzváněcí tón nesmí přesáhnout 40 sekund.

Je lepší zvolit délku kratší než 40 sekund, protože dlouhé vyzváněcí tóny nebudete moci do iPhonu přenést. Zapamatujte si počáteční a koncové sekundy požadovaného úseku.

KROK 3. Zadejte začátek a konec vyzvánění. Klikněte pravým tlačítkem myši na název skladby a z kontextové nabídky vyberte možnost Informace o skladbě.

Klikněte na kartu Nastavení, vyplňte časy začátku a konce vyzvánění v příslušných položkách „start“ a „end“ a POUZE PO zaškrtnutí políček u každé položky. Potvrďte tlačítkem OK.

hudbu, iphonu

KROK 4. Vytvořte verzi vyzváněcího tónu AAC. nyní v horní nabídce vyberte Soubor. Převést. Vytvořit verzi ACC.

V knihovně iTunes se objeví ořezaná verze vyzváněcího tónu ACC.

KROK 5. Zkopírujte soubor a odstraňte jej z knihovny médií. přetáhněte verzi vyzvánění AAC z iTunes na plochu. Klikněte pravým tlačítkem myši na verzi AAC v knihovně iTunes a vyberte možnost Odinstalovat. Potvrďte odstranění v zobrazeném okně.

KROK 6. Změna přípony. přejděte na zkopírovaný soubor na ploše, klikněte na jeho název a změňte příponu z m4a na m4r. V zobrazeném okně potvrďte změnu přípony.

hudbu, iphonu

Pokud používáte systém Windows a nevidíte příponu souboru, zrušte zaškrtnutí políčka „Skrýt přípony známých typů souborů“ v Ovládacích panelech Vzhled a přizpůsobení Vlastnosti složky. karta Zobrazení.

To je vše! Právě jsme vytvořili vyzváněcí tón pro iPhone! Gratulujeme! Pokud ji chcete do zařízení přenést ihned, přejděte ke kroku 7.

KROK 7. Použití vyzváněcího tónu na iPhone. Otevřete iTunes a umístěte jejich okno tak, abyste viděli plochu s právě vytvořeným vyzváněním. Nyní jednoduše přetáhněte vyzváněcí tón m4r z plochy do okna iTunes a uvolněte jej nad zařízením. To je vše!

Vyzváněcí tón lze nyní vybrat v nabídce Zvuky v Nastavení iPhone.

Jak nastavit skladbu jako vyzváněcí tón na iPhonu

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a redaktor píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než dva roky zkušeností s psaním a editací článků na technická témata. Technologický nadšenec a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 11 727.

V tomto článku se dozvíte, jak vytvořit vyzváněcí tón v iTunes a nainstalovat jej do iPhonu. Pokud používáte macOS Catalina nebo novější, můžete to udělat pomocí aplikace Apple Music na Macu. Vyzváněcí tón lze snadno vytvořit z jakéhokoli typu hudebního souboru, včetně souborů M4A a MP3 uložených v počítači. Po zkopírování vyzváněcího tónu do iPhonu jej můžete nastavit jako vyzváněcí tón pro všechny hovory nebo pro hovory od určitého kontaktu.

Zaškrtněte políčka „Start“ a „End“. Obě možnosti se nacházejí uprostřed karty. Nyní můžete nastavit čas začátku a konce videosekvence.

Zadejte čas začátku a konce videosekvence. V možnosti „Start“ zadejte čas začátku sekvence skladeb a v možnosti „End“ zadejte čas konce sekvence.

Klikněte na tlačítko OK. Toto je tlačítko v dolní části okna. Změny se uloží a okno nastavení skladby se zavře.

  • Pokud je například vybraná stopa dlouhá 36 sekund, vedle nového zvukového souboru se zobrazí „0:36“.
  • Pokud se možnost „Vytvořit verzi AAC“ nezobrazuje, aktivujte ji. Za tímto účelem stiskněte tlačítko „Edit“ (Windows) nebo „iTunes“ (Mac), klikněte na „Settings“, klikněte na „Import Settings“, otevřete nabídku „Importer“ a vyberte „AAC Encoder“.

Otevřete složku obsahující soubor AAC. Za tímto účelem vyberte verzi skladby ve formátu AAC, stiskněte tlačítko „Soubor“ a v nabídce vyberte možnost „Zobrazit v Průzkumníku“ (Windows) nebo „Zobrazit ve Finderu“ (Mac).

Používání nástrojů iTools

iTools je alternativní verze iTunes, kterou však nevytvořila společnost Apple, ale třetí strana. Program vytváří vyzváněcí tóny rychleji díky tomu, že se nemusíte zabývat formátem souboru. Používání softwaru, který není určen pro operační systém iPhone, však může být v konfliktu s nativními aplikacemi v telefonu, proto buďte opatrní.

Chcete-li nainstalovat vyzváněcí tón do telefonu pomocí nástroje iTools, postupujte podle těchto pokynů:

  • Najděte vyzváněcí tón a jednoduše jej přetáhněte ze složky do okna aplikace. přidá se automaticky.
  • Připojte zařízení k počítači a výběrem možnosti „Importovat do zařízení“ přeneste hudbu do iPhonu.

Program není rusifikovaný, takže uživatel má přístup pouze k rozhraní v angličtině.

hudbu, iphonu

Vyzváněcí tóny a vyzvánění pro iPhone

Novinka s chytlavým názvem, bohatou knihovnou skladeb a vyzváněcích tónů pro všechny chutě a žánry a vestavěným hudebním editorem, který pomůže z původní skladby vytvořit 30 melodií, jež lze snadno a rychle nastavit jako vyzváněcí tón nebo oznámení SMS.

A přestože existuje mnoho výhod, ne bez nevýhod. někdy musíte zaplatit za vypnutí reklamy (pokud jste opravdu nervózní), někdy. předplatit si zábavní služby třetích stran, což dává možnost stahovat nový obsah zdarma.

A co je nejdůležitější, vývojáři stále zapomínají aktualizovat službu pro nové operační systémy iOS. podpora pro iOS 10 sice pomáhá s daným úkolem. nastavit vyzvánění. ale ne bez problémů, zejména pokud jde o „Desítku“, kde se obrazovka stala zcela odlišnou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS