Jak obejít telefonní účet Samsung

Resetujte nastavení na Androidu. Vyžaduje potvrzení účtu Google, nepamatuji si, co mám dělat?

Jak víte, z verze OS Android 5.1 (Lollipop) Google přidal další bezpečnostní funkci do systému Android. Posledně jmenované po resetování smartphonu do tovární nastavení vyžaduje vstup do e-mailu a hesla předchozího uživatelského účtu na Google. Pokud je majitel telefonu nezná z jakéhokoli důvodu (například telefon byl zakoupen z ruky), pak se takové zařízení pro nového majitele změní na zbytečnou cihlu. V takové situaci začíná nový majitel telefonu hledat efektivní způsoby, jak získat přístup k nastavení zařízení a eliminovat nepříjemné blokování. V našem materiálu zjistíme, co dělat, když jste upustili nastavení Android a systém vyžaduje potvrzení posledního účtu Google, podrobně popíšeme metody, které vám umožní vyřešit problém vyřešit problém.

Jak jsme již zmínili, s verzí OS Android 5.1 (Lollipop), který viděl světlo na konci roku 2014, Google představil SO.Called FRP (Ochrana resetování továrního resetu. Ochrana resetování továrny). Nyní, po resetování telefonu do nastavení továrny, bude systém vyžadovat e-mail a heslo na předchozí účet Google, který byl na zařízení dříve, než byl propuštěn.

Google se tedy pokusil chránit telefon před zlodějemi, které masivně ukradnou telefony, zahoďte je do továrního nastavení, aby odstranil všechna předchozí uživatelská data. Pak se takové „čisté“ zařízení prodává novému, nevědomému majiteli.

obejít, účet, samsung

V některých případech samotný majitel telefonu vyhodí telefon do tovární nastavení, ale nepamatuje si data pro vstup na svůj účet Google, protože je zaregistroval velmi dlouhou dobu. V tomto případě čelí otázce, jak obejít ochranu FRP před Googlem po resetování nastavení.

Existuje několik různých způsobů, jak obejít Google FRP. Všichni přímo závisí na značce a modelu telefonu, verzi systému Android a dalších faktorů. Metoda, která je vhodná pro telefony Samsung, může být na Xiaomi neúčinná a naopak. Všechny tyto metody jsou tak či onak publikovány v síti, kde jsou studovány odborníky Google, a další aktualizace uzavírají stávající díry, které vám umožňují obejít FRP. V tuto chvíli však existuje několik účinných způsobů a my je podrobně popíšeme níže.

Jak obejít účet Samsung

Funkce Samsung FRP je k dispozici na nových telefonech. Ale to může být problém. Přemýšlejte, pokud zrušíte nastavení telefonu do nastavení továrny, Google vás požádá o zadání svého účtu Gmail a otevřete telefon. Pokud jste zapomněli na heslo svého účtu Gmail, možná nebudete moci používat telefon a nemůžete jej otevřít. Nyní však můžete obejít účet Samsung pomocí níže popsaných metod. Pomocí následujících kroků můžete snadno projít Samsung FRP na telefonu.

Požadavky na účet Samsung FRP

Pokud máte přístup k obou výše uvedených věcí, můžete tuto metodu pokračovat v provedení následujících kroků.

Tato metoda funguje 100% normálně a obchází FRP na všech zařízeních Samsung. Po dalších krocích můžete obejít obranu proti resetování do zařízení Samsung.

 • Nejprve si musíte stáhnout obtok FRP APK.
 • Zkopírujte stažený soubor APK na USB.
 • Připojte USB k telefonu pomocí kabelu OTG.
 • Nyní se objeví správce souborů a poté bude aplikace nainstalována při připojení.
 • Nyní přejděte do nastavení telefonu, najděte a klikněte na „Zálohu a resetování“.
 • Stiskněte resetování k nastavení továrny a smažte všechna vaše data v telefonu. Vymaže všechna vaše data, jako je hudba, video, obrázky, aplikace, data, účetnictví Google.
 • Hotovo! Nyní se váš telefon restartuje (restart). Načítání může nějakou dobu trvat. Nebojte se, po zahájení bude všechno v pořádku.

To je vše. Toto je nejjednodušší způsob, jak můžete použít po Samsungu. V tomto procesu však budou odstraněna všechna vaše mobilní data, včetně nastavení.

Samsung FRP bypass pomocí aplikace SideSync.

Toto je druhá metoda, kterou můžete použít k cestování účtu Google Samsung. V něm musíte použít počítač místo kabelu OTG. Je to také jednoduché.

 • Nejprve si stáhněte aplikaci SideSync.
 • Po načtení nainstalujte aplikaci do telefonu.
 • Spusťte aplikaci SideSync a připojte telefon k počítači pomocí kabelu USB.
 • Po připojení uvidíte okno vyskakovacího objektu jako na obrázku níže.
 • Stažení).
 • Po načtení aplikace stiskněte tlačítko „Back“ a přejděte na „Samsung Apps“.
 • Budete vyzváni k instalaci sidesync. Ale ignorujte a hledejte dirigent a nainstalujte jakýkoli vodič.
 • Po úspěšné instalaci otevřete dirigent a přejděte do složky ke stažení.
 • Klikněte na aplikaci.APK nainstalujte.
 • Nyní přejděte do nastavení telefonu a stiskněte zálohu a resetujte.
 • Klikněte na tovární data resetovat a smažte všechna data vašeho zařízení.

To je vše. Hotovo. Proces obcházení účtu Samsung je dokončen. Byla to jednoduchá metoda.

Samsung FRP bypass blokováním kódů PIN SIM-karty na Samsung. Galaxie

Tento trik funguje na zařízení pod verzí Android 9.0 Pie and Android 8.0 Oreo. A ujistěte se, že váš tablet a telefon fungují na stejné verzi. Pokud můžete nebo ne, zkuste přepnout na stejnou verzi rámce. Než začnete, musíte mít tyto věci.

Chcete.li použít tento trik, postupujte podle následujících akcí:

Vložte SIM kartu s kontakty.

Jednou stiskněte tlačítko napájení a vyložte zásobník pro SIM kartu a poté stiskněte tlačítko napájení. Současně byste neměli dostávat informace do telefonu, že „SIM karta je vložena“. Klikněte na OK.

Přetáhněte oznámení „ne je pojištěn“ vlevo a dotkněte se Bell Oznámení.

Stiskněte nastavení oznámení a vyberte v ní aplikaci YouTube.

Poté klikněte na oznámení v aplikaci zásad ochrany osobních údajů společnosti a poté otevřete prohlížeč procházení společnosti Samsung Internet.

Otevřete web: frpfile.com/apk. Stáhněte a nainstalujte dva soubory APK: Bypass FRP 1.0.APK a GAM8.Apk.

Poté otevřete aplikaci BypassFRP a poté uvidíte, že obrazovka klikněte v pravém horním rohu, zadejte prohlížeč.

Nyní můžete přidat své nové účetnictví brýle.

Obnovit telefon. Ukáže vám nedávno přidaný účet.

FRP Bypass APK. obcházení účtu Google na Galaxy S8, poznámka 8, S7 Edge

Hushsms APK vám pomůže obejít obrazovku účtu Google. Funguje to skvěle na Galaxy S8, Galaxy S9, Note 8 a Note 9 Running Android 7.0 a 8.0 Oreo.

Postupujte podle následujících akcí a použijte trik Hushsms APK:

Nejprve stáhněte a nainstalujte APK Hussms na jiný telefon Android.

Nyní otevřete aplikaci a klikněte na možnost ikony „WAP Push SL“.

Zadejte číslo svého mobilního telefonu „YouTube.com „ve štítku zprávy.

Klikněte na ikonu „Odeslat příkaz“, obdržíte SMS na blokovaném telefonu. Kliknutím na OK automaticky otevřete YouTube.

Ignorujte zprávu o aktualizaci aplikace na YouTube a poté klikněte na obrázek profilu.

Kliknutím na „Podmínky a důvěrnost“ se otevře aplikace Chrome, kterou potřebujeme.

Zadejte „frpfile.com/apk ”v linii URL Chrome, poté stáhněte a nainstalujte stáhnout FRP Bypass APK a také správce účtů Google 6 APK.

Po instalaci vyberte parametr „vstup přes prohlížeč“.

Přidejte nový účet Google a restartujte telefon.

obejít, účet, samsung

Jednoduchý resetování zámku FRP pomocí SIM karty

Tato metoda naznačuje, že máte příležitost zavolat blokovaný smartphone, pokud to není možné, jděte dále. FRP obtok se SIM kartou:

 • Vložte SIM kartu do telefonu a zapněte ji, počkejte na komunikační připojení
 • Zavolejte zablokovaný telefon, klikněte na hovor na ikonu hovoru a resetujte hovor
 • Jste na sadě obrazovky, nyní musíte zadat kombinaci ###. Otevře se okno rozšířeného nastavení
 • V levém horním rohu by měla být zpět šipka, klikněte na něj a vy spadnete do standardního nastavení
 • Otevřete „Obnovení a resetování“, vypněte vazbu zálohy na účet Google (nebo „čisté účty“ v „zabezpečení) a zaklapte nastavení.
 • Počkejte, až zařízení dokončí zařízení a zadejte svůj účet Google.

Všechny relevantní způsoby, jak obejít ověření účtu Google

Pokud vlastník smartphonu čelí potřebě odemknout gadget po resetování nastavení na tovární charakteristiky, za předpokladu, že pro zařízení neexistují žádné dokumenty, budete muset použít neoficiální způsoby obcházení účtu Google FRP, který, který Google FRP, který bude popsán dále.

Existuje několik možností, jak obejít „technologickou“ ochranu formátu FRP na smartphonu, jednoduché a obtížné provést a každá z nich má právo existovat. Co přesně bude „fungovat“ v konkrétní situaci, je obtížné. Majitel smartphonu bude muset zase vyzkoušet metody, aby dosáhl požadovaného výsledku a „oživil“ pracovní kapacitu gadgetu s možností dalšího provozu.

Odemčení paměťovou kartou

Jako jeden z nejjednodušších provedení je obtok FRP pomocí běžné paměťové karty. Proces není nákladný pro jeho implementaci, je nutné, aby vlastník smartphonu měl paměťovou kartu a postup pro resetování provádění kvůli vzhledu na obrazovce zprávy o připojení jednotky. Toto oznámení zaručuje možnost zavedení zařízení do nastavení, přičemž následující manipulace se střídají:

 • Musíte vložit flash jednotku do pracovního gadgetu.
 • V oznámení o oznámení, které se objevilo na obrazovce, kliknutím na tlačítko OK se dostanete do nastavení systému.
 • V seznamu, který se otevírá, vyberte polohu „Aplikační data“, kam přejít do části „Nastavení“, kterou musíte aktivovat tlačítko „Spuštění“.
 • Dále prostřednictvím parametru „Obnovení a resetování“ musíte vybrat „resetování DRM“ a odstranit klíče. Pokud je postup proveden správně, na obrazovce se objeví oznámení o „úspěšně odstraněných licencích“.
 • Poté se budete muset znovu vrátit do předchozí nabídky „Obnovení a resetování“, kde zbývá pouze upustit nastavení smartphonu.
 • Po automatickém restartování bude gadget již „zdarma“ od ochrany FRP, což mu umožní dále pracovat a vytvořit nový ochranný účet nebo provozovat zařízení bez FRP.

Resetování zámku FRP pomocí SIM karty

Pokud první možnost z nějakého důvodu nepřinesla požadovaný výsledek, můžete použít následující metodu obnovení provozovatelnosti zařízení pomocí zámku FRP pomocí aktivní SIM karty. Tato metoda resetování blokování „anti.theft“ naznačuje, že majitel gadgetu má možnost zavolat z jiného telefonu do blokovaného smartphonu. Provedení účtu účtu má následující předpisy:

 • Zavolejte zablokovaný telefon a přijměte hovor, následuje vytvoření nového hovoru s technickým kódem ###. Poté systém automaticky přesune uživatele do nabídky rozšířeného nastavení.
 • Stisknutím šipek „zpět“ v levém horním rohu obrazovky přejděte do části Nastavení standardní kategorie.
 • Prostřednictvím „Obnovení a resetování“ nebo části „Archivy a obnova“ vypněte parametr „Rezervace dat“ a také resetujte nastavení.
 • Po restartování zařízení počkejte, až zařízení zapne zařízení a zaregistrujte nový účet s možností dalšího bezpečného provozu smartphonu.

Kruh uzamykání přes nastavení Wi-Fi

Neméně efektivní a snadno výkonnost metodou resetování hesla „anti-úhlu“ od Googlu je obtok FRP zámku pomocí Wi-Fi. Proces je provádět následující manipulace v době zahrnutí jednotky:

 • Přejděte na stránku, kde je výchozí výběr připojení Wi-Fi, a aktivujte některou z dostupných sítí.
 • Na obrazovce se objeví pole hesla kliknutím na které můžete volat „klávesnice“.
 • Poté to bude vyžadováno „Stisknutím mezery“, kliknutím na příručku Swype, „Komma“ nebo ikonu digitální klávesnice, aktivujte hlasový vstup. Výběr způsobu volání hlasového vstupu závisí na typu klávesnice.
 • Když zapnete hlasový vstup, není třeba nic říci, jen počkejte na okamžik, kdy se na obrazovce objeví okno s oznámením chyby.
 • Chcete.li resetovat blokování účtu Google FRP, stačí jít do „nastavení“ a provést manipulace popsané v předchozích možnostech pro obnovení provozovatelnosti blokovaného gadgetu. Přechod se provádí kliknutím na malou ikonu umístěnou vedle chybové zprávy, kde je položka Google nyní vybrána v podnabídce, s následným odmítnutím potvrdit manipulaci, která otevře vyhledávací lišta, ve které stačí předepsat slovo „Nastavení“ a spusťte proces.
 • Chcete.li osvobodit gadget z blokování hesel, musíte vybrat „Odstranit účet“ prostřednictvím bodu „obnovení a resetování“ v nabídce otevřeného nastavení a potvrďte tlačítko příkazu „resetovat“, po kterém chytrý telefon nebo smartphone nebo Tablet bude bez hesla anti.angle.

Používání nástroje SP Flash Tool

Jak vidíte, výše uvedené metody pro obcházení posunu smartphonu prostřednictvím účtu Google lze snadno provést, k dispozici pro implementaci jakýmkoli uživatelem. Ne všechny způsoby bypassu jsou však snadno provedeny. Například další verze boje proti anti.karavským heslům není vhodná pro všechny uživatele a pouze „pokročilí“ majitelé gadgetů se doporučují jako obcházení problému. Profesionální obtok zámku FRP lze provádět pomocí softwarové aplikace SP Flash Tool, která je navržena tak, aby zajistila smartphony působící na základě čipů z MediaTek. Chcete.li provést manipulaci, musíte stáhnout a nainstalovat SP Flash Tool na PC, stáhnout firmware pro Android, odpovídající instalovanému na smartphonu, rozbalte jej, abyste získali schopnost přístupu k souboru rozptylu, což je nezbytné k provedení pro spuštění bypass. Další manipulace se provádějí podle následujících pokynů:

V poslední době byl Android implementován ochrannými systém, který zabraňuje opakování odcizeného nebo nalezeného smartphonu novým uživatelem. V případě, že je na zařízení nainstalováno heslo a nový majitel to neví a nemůže jej obnovit, ani úplné propuštění prostřednictvím obnovy nepomůže. Android bude stále požadovat vstup do hesla, do kterého je tento smartphone vázán. Jak se ukázalo, na smartphonech Samsung (včetně těch nejvíce nových, jako je Galaxy Note 5 a Galaxy S6 Edge), je tato ochrana velmi snadno obklíčena. To bude vyžadovat adaptér USB na cestách, flash disk s aplikací zaznamenanou a pět minut volného času.

Pokud jste tedy zapomněli na heslo z vlastního účtu Google, nemáte příležitost jej obnovit a chcete svázat smartphone Samsung s nový účt, musíte provést následující:

Přejít na zotavení. Chcete.li to provést, vypněte smartphone a zapněte jej stisknutím určité kombinace klíčů (obvykle to současně stiskne tlačítka napájení, domovská stránka a zvýšení hlasitosti).

obejít, účet, samsung

Při zotavení proveďte kompletní reset systému do továrního nastavení. Všechny informace o uživateli na smartphonu budou smazat.

Obnovit systém. Uvidíte zprávu o potřebě zadat přihlášení a heslo uživatele.

Stáhněte si Samsung Bypass Google Ověřte soubor APK a napište jej na flash disk.

Připojte USB flash disk k smartphonu pomocí tohoto souboru pomocí kabelu nebo adaptéru USB na cestách.

Smartphone automaticky otevře správce souborů a ukáže obsah Flash Drive.

Spusťte soubor APK. Bude zpráva o nemožnosti jeho instalace. Přejděte do nastavení, povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů a opakujte pokus o instalaci.

Tato aplikace odemkne přístup ke všem nastavením smartphonu. V této fázi můžete odpojit flash disk.

Proveďte úplný pokles smartphonu do továrního nastavení.

Po několika minutách se chytrý telefon restartuje a nabídne zadání přihlášení a hesla z jakéhokoli účtu Google nebo zaregistrujte nový. Nevidíte zprávy, že se může přihlásit pouze předchozí uživatel, což znamená, že obhajoba byla odstraněna.

Jak vidíme, bezpečnostním problémem je, že smartphone Samsung dokonce automaticky spustí správce souborů, navíc vám umožňuje nainstalovat aplikace z externích médií. Pokud by se to nestalo, ochrana hacku a změna uživatele by byla nemožná nebo hmatatelně těžší. V tomto případě můžeme předpokládat, že taková ochrana jednoduše chybí, ale je dobré, že během resetování do továrního nastavení jsou všechny uživatelské soubory odstraněny. což znamená, že se rozhodně nedostanou k útočníkovi. Doufejme, že Samsung bude věnovat pozornost této zranitelnosti a odstranit ji.

Jak obnovit účet Google po resetování nastavení

Upustili jste všechna nastavení, ale co bude dál. Jak bylo řečeno, jednoduchý reset neodstraňuje data, takže se k nim můžete snadno vrátit.

Při zapnutí bude otázka položena na obnovení informací ze záložní kopie. To bude fungovat, pokud jste v nastavení, nevypnuli rezervaci. Ve výchozím nastavení jsou však všechny kontakty, fotografie, dokumenty uloženy na serveru. Ve skutečnosti při instalaci příslušných aplikací od společnosti Google získáte přístup okamžitě. Stejné informace si můžete prohlédnout pomocí PC. Jeden okamžik: Pokud jste zapomněli na heslo z účtu, budete muset projít systémem obnovy hesla.

Co je to tovární resetování ochrany

Než zvážíte otázku, jak resetovat účet Google na Androidu po resetování nastavení, pojďme hovořit o funkcích systému ochrany proti továrně. Poprvé byl oznámen o svém vývoji v roce 2014 a v roce 2015 se objevil na chytrých telefonech s operačním systémem Android Lollipop. Výše uvedená možnost je součástí systému. Aktivuje se při změně hesla z profilu Google a resetováním zařízení na tovární nastavení.

Podle vývojářů funguje zámek do tří dnů. Tato mezera je uvolněna pro návrat k majiteli Lost Access. Po této době je zařízení odemčeno a vyžaduje připojení k dříve vázanému účtu. Pokud bylo z nějakého důvodu ztraceno první heslo, zařízení zůstává blokováno. V tomto případě se objeví dilema, jak zrušit účet Google, aby se vrátil předchozí výkon.

Vypusťte nabídku obnovy (pro Samsung)

Pomáhá také instrukce, která obvykle pracuje s časnými telefony ze společnosti Samsung.

 • Současně klikněte na tlačítka „Nutrition“, „Speech Up“ a „Home“ (umístěné na samém dolní části obrazovky);
 • Držte data tlačítek, dokud se na obrazovce smartphonu neobjeví indikace zatížení;
 • V nabídce obnovy pomocí tlačítka Volume vyberte možnost „Vymazat data/továrna rese t“ a klikněte na tlačítko Potvrzení (napájení);
 • V okně potvrzení vyberte „Ano. Odstraňte všechna uživatelská data“ a znovu stiskněte tlačítko napájení pro potvrzení;
 • Dále vyberte „Systém restartu nyní“. Obrazovka potvrzení účtu Google po příjmu telefonu může být mezera.

OBESKES Google Účet prostřednictvím „DRM slevy“

Toto je silnější způsob, jak vyřešit problém s blokovaným smartphonem. Pro dumping DRM:

 • Připojte se k síti Wi-Fi.
 • Během kontroly se vraťte na seznam dostupných sítí.
 • Vyberte jakoukoli jinou síť a zadejte jakákoli data do pole pro heslo. Zkopírujte zadané heslo, otevřete další nabídku a zapněte tipy.
 • Přejděte do nastavení telefonu, do kategorie obnovy a resetování.
 • Resetujte licence DRM.
 • Vraťte se do síťových připojení, zadejte nový účet.
 • Vypouštění licencí a vazba jiného účtu je dokončena v tomto.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS