Jak obnovit Apple ID, když zapomenete heslo

obnovit, apple, když, zapomenete

Co mám dělat, když zapomenu své Apple ID?? Odhlášení z iCloudu, iTunes a App Storu bez hesla!

Někdy se stane, že zapomeneme vlastní heslo Apple ID. Co dělat, když zapomenete Apple ID ? Na internetu je mnoho způsobů, co dělat, když vás tato situace dostihne, ale ne všechny články nabízejí snadné způsoby. Pokud použijete metodu, která nebyla dříve ověřena ostatními, je možné, že své Apple ID už nikdy nezískáte zpět. V tomto článku vám řekneme, které z nich jsou nejjednodušší, nejspolehlivější a bezplatné. Podívejme se na nejoblíbenější způsoby, jak toho dosáhnout.

Zde se podíváme na tři způsoby, co dělat, když zapomenete Apple ID, přičemž způsoby se mohou mírně lišit.

Poznámka: Formát hesla Apple ID. Jak všichni víme, Apple ID má vlastní formát hesel. Musí mít 8 znaků, obsahovat malá i velká písmena a alespoň jednu číslici. To má zvýšit bezpečnost, aby v případě ztráty hesla nebylo tak snadné se do něj nabourat. Apple ID je užitečné také proto, že pokud zapomenete heslo ke službě iCloud, můžete ho snadno získat pomocí Apple ID.

Pokyny pro odstranění dat pomocí dvoufaktorového ověřování

Pokud máte na svých zařízeních povoleno dvoufaktorové ověřování, budete muset obnovit heslo Apple ID na adrese Apple.Budete potřebovat následující postup:

 • Spusťte iforgot.Apple.com pomocí libovolného webového prohlížeče;
 • Zadejte svůj e-mail Apple ID a klikněte na „Pokračovat“;
 • Zadejte telefonní číslo, které je přiřazeno k vašemu Apple ID, a klikněte na tlačítko „Pokračovat“;
 • Budete vyzváni k výběru jednoho ze zařízení přidružených k účtu;
 • Vyberte jedno ze zařízení přidružených k účtu iCloud. V tomto případě použijeme iPhone;
 • Klepněte na možnost Povolit;
 • Zadejte přístupový kód vybraného zařízení;
 • Vyberte možnost „Hotovo“;
 • Zadejte dvakrát nové heslo Apple ID;
 • Stiskněte tlačítko „Další“. „Dokončit“.

Vlastní iPhone: zapomněli jste heslo k Apple ID, tady je návod na obnovení hesla

Není překvapením, že lidé někdy zapomenou heslo k Apple ID a bez hesla si myslí, že jejich účet je k ničemu. Hledají také odpovědi na otázky typu „zapomněl jsem Apple ID, které jsem použil k aktivaci iPhonu“. V tom se však mýlí, protože pouze pomocí několika velmi jednoduchých a osvědčených kroků se mohou velmi snadno dostat ke svému ID.

 • Nejprve přejděte na stránku účtu Apple ID a klikněte na „zapomenuté Apple ID nebo heslo“.
 • Nyní zadejte své Apple ID a zobrazí se možnost obnovit heslo.
 • Vyberte ji a poté zadejte „klíč pro obnovení“ pro dvoufázové ověření.
 • Poté je třeba vybrat možnost „přidat důvěryhodné zařízení“, načež se na tomto zařízení zobrazí ověřovací kód.
 • Zadání ověřovacího kódu v zařízení Apple. Přístup k možnostem vytvoření nového hesla nebo obnovení hesla je zajištěn.
 • Uživatelé zde obnoví vaše heslo a poté vás požádají, abyste se znovu přihlásili ke svému účtu nebo ID s novým heslem.
 • Někdy je třeba v nastavení zařízení aktualizovat heslo, aby byl přístup k účtu vždy možný.

Stačí provést tyto jednoduché kroky, abyste získali svůj účet zpět, i když jste zapomněli své Apple ID a heslo pro aktivaci iPhonu.

Jak získat dokonalé heslo

Jak být? Jaké je ideální heslo, abyste ho nezapomněli?? Podělte se o mé zkušenosti Pro Apple ID vždy vytvářím heslo složené ze dvou slov a jednoho čísla mezi nimi.

Jedno slovo velkými písmeny a druhé malými písmeny. Zde je několik příkladů: MAC4noob nebo noob2NOOB. Taková hesla jsou snadno zapamatovatelná, snadno se zadávají z klávesnice iPhonu a je poměrně obtížné je uhodnout.

Doufám, že vám tento návod pomohl a že jste úspěšně obnovili heslo Apple ID. Pokud ano, získejte lajky na sociálních sítích. Je samozřejmě těžké si vše zapamatovat, zejména když využíváte desítky online služeb a jste zaregistrováni v nespočtu internetových obchodů.

Abych byl upřímný, mám v počítači soubor Excel, kam ukládám hesla ke všem účtům. Je to samozřejmě nebezpečné, takže je to na vás.

Jak obejít aktivační zámek iPhonu

Ačkoli tento postup vypadá na první pohled velmi složitě a poněkud banálně, obejít aktivační zámek iPhonu je ve skutečnosti velmi snadné. Přesvědčte se sami:

obnovit, apple, když, zapomenete

Aktivační zámek můžete obejít pomocí nástroje 4MeKey

Chcete-li obejít aktivační zámek, musíte provést útěk z vězení

Útěk z vězení zde je obvyklé. Checkrain

 • Stáhněte si speciální nástroj pro útěk z vězení (Checkra1n) a klikněte na tlačítko „Další“;
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce a proveďte útěk z vězení;
 • Potvrďte zrušení propojení účtu Apple ID s iPhonem a počkejte na dokončení postupu;
 • Restartujte počítač a zakažte aktivační zámek pomocí klíče 4MeKey.

Důležité: Podmínkou pro uvolnění aktivačního zámku je v tomto případě útěk z vězení. Přece jen to není úplně legální postup, a aby to fungovalo, musíte mít jailbreaknutý iPhone. Pokud vám tato metoda nevyhovuje, máme dvě alternativy.

Obcházení blokování aktivace iPhone pomocí DNS

 • Restartujte iPhone a počkejte, až se zobrazí obrazovka nastavení;
 • Vyberte ruský jazyk a oblast, ve které žijete;
 • Poté přejděte do „Nastavení Wi-Fi“ a klepněte na ikonu „i“;
 • Zde vyberte možnost „Konfigurace DNS“. „Ručně“;

Tato metoda je nejnespolehlivější, takže si nedělejte naděje

 • Klikněte na „Přidat server“ a zadejte adresu: 104.155.28.90
 • Uložte nastavení, vraťte se k Wi-Fi a klepněte na „Připojit“;
 • Když se zařízení pokusí aktivovat, stiskněte tlačítko „Zpět“;
 • Počkejte, až se zobrazí iCloudDNSBypass.com a pokračujte v jeho nastavování.

Nejjednodušší, ale neefektivnější způsob je kontaktovat společnost Apple a požádat ji o odstranění aktivačního zámku z iPhonu. Zavolejte na číslo 8-800-555-67-34 a popište problém. Nezapomeňte však, že pokud iPhone, který chcete odpojit od svého Apple ID, není váš, téměř jistě budete odmítnuti.

Obvykle je v takových situacích uživatel vyzván k předložení účtenky nebo bankovního výpisu potvrzujícího platbu a také obalu zařízení, na kterém je ID jasně viditelné. Pokud tedy iPhone není váš, zbývají vám výše popsané metody.

Co je aktivační zámek iPhonu

Existuje však také něco jako zablokovaná aktivace. Jedná se o speciální systémový mechanismus, který zabraňuje neoprávněné osobě použít ztracené nebo odcizené zařízení. Jeho účelem je zabránit opětovné aktivaci iPhonu bez souhlasu skutečného vlastníka.

Zámek aktivace je nutný k tomu, aby cizí osoba nemohla aktivovat cizí iPhone

Aktivační zámek se aktivuje automaticky při nastavení aplikace lokátoru. To znamená, že i když majitel nenahlásil, že je hledaný, po obnovení hesla jej nebudete moci znovu nastavit bez zadání hesla Apple ID. To má chránit zařízení před použitím cizími osobami.

Ale ne vždy je tomu tak u zlodějů. Stává se, že vám aktivaci zablokuje člověk s dobrým úmyslem, který jednoduše zapomene heslo k Apple ID. Proto přichází na řadu software Tenorshare 4MeKey, který umožňuje odstranit zámek bránící opětovné aktivaci hledaného iPhonu.

Jak vymazat iPhone bez počítače

Existují však i jiné způsoby, jak vymazat iPhone bez hesla Apple ID. Pokud znáte odemykací kód nebo jsou v zařízení uloženy vaše biometrické údaje, můžete iPhone resetovat pomocí funkce Najít iPhone. Málokdo ví, že společnost Apple již nějakou dobu nevyžaduje zadávání hesla při přihlašování do služby iCloud a nabízí buď použití přístupového kódu, nebo skenování obličeje či otisku prstu. To je to, co děláme.

K resetování iPhonu přes iCloud nepotřebujete heslo k účtu

Tím dojde k úplnému vymazání dat z paměti iPhonu, ale stejně jako v předchozím případě nedojde k odhlášení účtu Apple ID. Poté vám bude nabídnuta možnost smartphone znovu aktivovat, ale bez použití zálohy. Budete ho tedy moci používat i nadále, ale pouze jako nové zařízení, které si sami naplníte obsahem od začátku. Tento postup se obecně mnoha lidem nelíbí, takže jedinou možností je odemknout aktivační zámek.

Metoda 1.Obnovení hesla e-mailem při zapomenutí Apple ID a při zapomenutí hesla z iCloudu

Přejděte do libovolného prohlížeče a klikněte na iforgot.Apple.com

Zadejte uživatelské jméno z vašeho Apple ID, ke kterému chcete obnovit přístup, pokud.

V dalším okně odsouhlasíte, že chcete obnovit heslo iCloudu.

obnovit, apple, když, zapomenete

Poté je třeba jako metodu obnovení přístupu k systému vybrat obnovení e-mailu. Klikněte na něj.

Přejděte na poštu, ke které je vaše Apple ID připojeno. Tam najdete e-mail od společnosti Apple, ve kterém musíte potvrdit obnovení hesla.

Po otevření stránky musíte zadat nové heslo, které musí splňovat pravidla: nesmí mít 8 znaků, musí obsahovat malá a velká písmena a alespoň jednu číslici.

Jak resetovat iPhone bez Apple ID

Obnovení hesla iPhone každým uživatelem i doma. Zde přichází na řadu nástroj PassFab iPhone Unlocker, který nám pomůže, pokud si nejste jisti, co dělat, když jste zapomněli heslo k iPhonu. Odemkne jakýkoli model chytrého telefonu, který vlastníte, a jak složitá je kombinace ochrany, a nabídne vám téměř cokoli bez vašeho zásahu.

Pomocí nástroje PassFab iPhone Unlocker můžete obnovit heslo iPhonu

K tomu je třeba připojit iPhone k počítači a spustit nástroj

Ruční nebo automatický vstup do režimu DFU

Obnovení hesla iPhonu tímto způsobem vymaže všechna data z jeho paměti. Po dokončení postupu tedy budete muset smartphone znovu nakonfigurovat a v případě potřeby obnovit zálohu z iCloudu. Samozřejmě mějte na paměti, že resetování hesla zámku neodpojí iPhone od jeho Apple ID. Při nové konfiguraci jej tedy budete muset buď nastavit jako nový, nebo zadat heslo účtu, ke kterému byl původně připojen. Jedná se o klíčový bezpečnostní požadavek společnosti Apple, který však lze obejít.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS