Jak obnovit historii v aplikaci Safari v zařízení iPad

Mohu obnovit smazanou historii v Safari?

Smazanou historii Safari můžete z iCloudu obnovit podle následujících kroků. Krok 1 Stiskněte tlačítko Nastavení Obecné Obnovit Smazat obsah a nastavení a zadejte heslo. Krok 2 Otevřete rozhraní aplikace a dat a vyberte možnost „Obnovit ze zálohy iCloud“.

Pokud ztratíte otevřené karty Safari na iPhonu, iPadu nebo iPodu, můžete je obnovit, pokud si zařízení iOS zálohujete do iTunes. Zde je návod, jak to můžete udělat pomocí nástroje iPhone Backup Extractor. Otevřené karty Safari jsou uloženy v databázovém souboru BrowserState. db.

Způsoby řešení problému

Prvním a nejzřejmějším řešením je ujistit se, že je ve smartphonu nainstalována aktuální verze operačního systému (v současné době 10.2). Problémy s prohlížečem Safari se nezřídka objevují v beta verzích firmwaru, zatímco v oficiálních verzích jsou obvykle opraveny. Možná budete muset odinstalovat předchozí verzi a znovu stáhnout aktuální verzi.

Případně můžete zařízení po aktualizaci restartovat. Je možné, že jakmile to uděláte, aplikace se bezpečně vrátí do nabídky nebo přestane padat.

Pro normální resetování stiskněte současně tlačítko Power a Home. Podržte je stisknuté, dokud vás displej miniaplikace nevyzve, abyste iPhone přejetím prstem vypnuli.

Novější modely. iPhone 7, lze také resetovat stisknutím tlačítka na pravé straně (zámek a napájení) současně se stisknutím tlačítka pro snížení hlasitosti (vlevo).

A jako radikální opatření můžete zkusit obnovit nastavení (předtím si vytvořte zálohu) a zkusit znovu nainstalovat aktualizace. Pokud následně obnovíte zařízení ze zálohy, chyba by se měla vyřešit sama.

Pokud vlastníte starší model iPhonu, vývojáři poctivě varovali, že pro tato zařízení byla vytvořena samostatná verze systému iOS. s omezenými funkcemi (protože prostě nemohou vytáhnout „plnohodnotný“). A nikdo se netají tím, že všechny požitky z nového firmwaru si mohou vychutnat pouze majitelé vlajkových zařízení z posledních let vydání.

Vydání verze iOS přizpůsobené pro „geezery“ je tedy způsobeno výhradně snahou společnosti prodloužit použitelnost zastaralých zařízení na co nejdelší dobu. Je zřejmé, že kvůli těmto „škrtům“ často trpí funkčnost. „Nastavení se rozletí při aktualizaci systému, služby se zhroutí a v posledních dnech jste se setkali se závadami.ч. a Safari. Problém se vyřeší přeinstalováním aktuální verze systému iOS.

Jak zobrazit smazanou historii Google v telefonu?

Chcete-li spravovat historii chytrým způsobem, klikněte na malou ikonu knihy v dolní části Safari. Poté byste měli přejít do Historie, kde se zobrazí seznam všech webových stránek, které jste v poslední době navštívili.

Jak obnovím karty Safari ze zálohy iTunes?

Pokud ztratíte otevřené karty Safari na iPhonu, iPadu nebo iPodu, můžete je obnovit, pokud jste zálohovali své zařízení iOS do iTunes. Zde je návod, jak to lze provést pomocí programu iPhone Backup Extractor.

Otevřené karty Safari jsou uloženy v databázovém souboru BrowserState.db. Přístup k tomuto souboru získáte následujícími kroky:

Otevřete aplikaci iPhone Backup Extractor a vyberte zálohu, kterou chcete extrahovat, otevřete karty. Vyberte kartu „Expertní režim“. Přejděte do složky „Aplikace“, rozbalte položku com.Apple.Poté přejděte do podsložky Safari, vyberte soubor BrowserState.Klikněte na tlačítko „Retrieve Selected“. A vyberte složku, do které chcete soubor BrowserState uložit.db

obnovit, historii, aplikaci, safari, zařízení

Jak najít odstraněnou historii v telefonu?

Zadejte údaje o svém účtu Google a klikněte na možnost „Data a personalizace“; v části „Co vytváříte a děláte“ klikněte na „Zobrazit vše“ a najděte ikonu Google Chrome; klikněte na ni a poté kliknutím na „Stáhnout data“ obnovte odstraněné záložky a historii procházení.

obnovení smazané internetové historie v Safari bez zálohování

 • Krok 1. Stáhněte si aplikaci Enigma Recovery
 • Krok 2. Připojení iPhonu
 • Krok 3. Spuštění iTunes
 • Krok 4. Kontrola zašifrovaných záloh
 • Krok 5. Povolení šifrovaného zálohování
 • Krok 6. Zahájení skenování
 • Krok 7. Zobrazení obnovené internetové historie Safari.

Obnovení smazané historie Safari na iPhonu

Recover iPhone data je užitečný software pro obnovu dat, který se specializuje na obnovu smazaných dat z iPhonu, což výrazně zvyšuje pravděpodobnost obnovy dat, užitečné pro obnovu smazané historie Safari z iPhonu. Pomocí nástroje iPhone Data Recovery můžete snadno obnovit smazaná data v zařízení iOS, včetně kontaktů, zpráv, fotografií, videí, poznámek, aplikací a dat aplikací, hlasových poznámek, kalendáře a připomínek atd. Д. Obnovení dat iPhone umožňuje obnovit data pomocí tří režimů obnovení: obnovení přímo z iPhone, obnovení ze zálohy iTunes, obnovení ze zálohy iCloud.

Je možné obnovit smazanou historii Safari?

Pokud ztratíte otevřené karty Safari na iPhonu, iPadu nebo iPodu, můžete je obnovit, pokud jste si zařízení iOS zálohovali v iTunes. Zde je návod, jak to lze provést pomocí nástroje iPhone Backup Extractor. Otevřené karty Safari jsou uloženy v databázovém souboru BrowserState. db.

Jak rychle zobrazit nedávnou historii aktuální karty v Safari na iPhonu, iPadu nebo Macu. Chcete-li rychle otevřít seznam naposledy zobrazených stránek, stačí v Safari stisknout a podržet šipku „Zpět“. Pokud je navigační panel skrytý. klepněte na spodní okraj obrazovky.

Jak najít smazanou historii Google v iPhonu?

Všechny informace, které můžete zobrazit kliknutím na tlačítko „Zobrazit celou historii“, jsou uloženy na pevném disku v souboru nazvaném Historie. db. Tento soubor se nachází v ~ / Knihovna / Safari /. Vyhledání a otevření Historie.

Jak získat historii prohlížeče Safari z iCloudu

Informace z cloudu jsou získávány prostřednictvím synchronizace dat v reálném čase. Pro přístup ke službě iCloud je nutné ověření (Apple ID a heslo nebo ověřovací token získaný z počítače uživatele). Při použití autentizačního tokenu není třeba zadávat heslo; navíc se obejde dodatečná ochrana pomocí dvoufaktorového autentizačního mechanismu (což vede k tomu, že uživatel není upozorněn na to, že jeho účet byl otevřen z nového zařízení).

Chcete-li extrahovat odstraněnou historii Safari, použijte nástroj Elcomsoft Phone Breaker 6.40, a zobrazit ji. Elcomsoft Phone Viewer 2.25 (nebo novější verze).

 • Spuštění aplikace Elcomsoft Phone Breaker 6.40 nebo novější verze
 • Klikněte na možnost „Stáhnout synchronizovaná data z iCloudu“ a zkontrolujte, zda jsou označena data Safari:
 • Přihlášení k uživatelskému účtu pomocí uživatelského jména a hesla Apple ID nebo pomocí ověřovacího binárního tokenu (lze jej získat z počítače uživatele pomocí nástroje Elcomsoft Phone Breaker)
 • Čekání na stažení dat z cloudu

Chcete-li zobrazit historii smazaných dat Safari, použijte aplikaci Elcomsoft Phone Viewer 3.25 nebo novější:

Jakýkoli webový prohlížeč, včetně Yandexu.Prohlížeč. Ukládá historii prohlížení a umožňuje vám kdykoli se vrátit na dříve navštívené webové stránky. Pokud jste vymazali historii prohlížeče, můžete ji ještě obnovit.

Historii smazanou v aplikaci Yandex lze obnovit pomocí standardních nástrojů systému Windows i nástrojů třetích stran.

Použití nástroje Handy Recovery

Údaje o návštěvách webových stránek jsou uloženy v počítači jako soubor ve složce vašeho profilu Yandex. Pokud byla historie smazána, můžete se ji pokusit obnovit pomocí softwaru pro obnovu smazaných souborů.

Proces obnovy historie pomocí nástroje Handy Recovery jsme již dříve podrobně popsali na příkladu webového prohlížeče Opera. Jedinečnou vlastností tohoto programu je, že na rozdíl od jiných nástrojů pro obnovu zcela obnovuje předchozí strukturu složek, zatímco většina ostatních programů umožňuje obnovit nalezené soubory pouze do nové složky.

Pro Yandex.Princip obnovy je naprosto stejný, ale s malou výjimkou, že v levé části okna je třeba „AppData“ rozhodnout se, že ne „Opera“. а „Yandex“. „YandexBrowser. Přesně obsah složky „YandexBrowser a je třeba obnovit.

obnovit, historii, aplikaci, safari, zařízení

Ujistěte se, že jste zavřeli aplikaci Yandex.Prohlížeč a po dokončení procesu jej zkuste otevřít a zkontrolovat historii.

Vyhledávání navštívených stránek prostřednictvím mezipaměti

Pokud máte aplikaci Yandex.Prohlížeč byl pouze vymazán z datových zdrojů, ale mezipaměť nebyla ovlivněna, můžete se pokusit „vylovit“ odkaz na požadovanou stránku prostřednictvím ní.

obnovení systému

Systém Windows má skvělou funkci obnovení systému, která vám umožní vrátit počítač do doby, kdy váš webový prohlížeč ještě obsahoval údaje o vašich zvycích při procházení.

Stačí vybrat příslušný bod obnovy, který odpovídá období, kdy historie Yandexu ještě nebyla odstraněna. Systém provede obnovu a obnoví funkčnost počítače přesně podle vašeho požadavku (jedinou výjimkou jsou uživatelské soubory: hudba, filmy, dokumenty atd.).д.).

Toto jsou zatím všechny možnosti, které vám umožňují obnovit historii procházení ve službě Yandex.Prohlížeč.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS