Jak obnovit hovory na telefonu Android

Krok.by.krok pokyny, jak obnovit historii hovorů na telefonu Android

Na internetu najdete mnoho programů, jejichž vývojáři slibují úplné obnovení historie hovorů na vašem smartphonu. Jedná se o ziskovou aplikační buňku, protože majitelé gadgetů často čelí problému, když naléhavě potřebujete najít telefonní číslo ze seznamu hovorů.

DŮLEŽITÉ ! Šance na obnovení historie hovorů jsou extrémně malé. Ve vzácných případech je možné obnovit pouze část vzdálených čísel.

V tomto materiálu se pokusíme vrátit ztracená čísla a také zjistit, jak se vyhnout jejich ztrátě. Zjistíte, zda můžete požádat o podrobnosti od mobilního operátora a existuje nějaký význam.

Obnovte časopis vzdáleného hovoru z mého iPhone

Pokud používáte iPhone, existují hlavně tři způsoby, jak obnovit protokol hovorů. Nejprve jej obnovte z iCloud. Druhý. Z iTunes a třetí. Obnovte jej z iPhone.

Pokud k obnovení protokolu hovorů použijete první dvě možnosti, musíte se ujistit, že ICLOD automaticky vytvořil záložní kopii telefonu nebo že jste ručně vytvořili záložní kopii telefonu přes iCloud nebo iTunes. Pokud jste si jisti, že máte záložní kopii protokolu vzdáleného hovoru, můžete získat protokol hovoru obnovením telefonu ze záložní kopie. Ale existuje malý problém. Když obnovíte svůj iPhone z iCloud nebo iTunes, obnoví celou zálohu v telefonu. Bude to pro vás problém, protože to zničí data, která jsou v současné době na vašem zařízení. Naštěstí existuje řešení tohoto problému; to znamená, použijte aplikaci třetí strany pro selektivní obnovení dat. Jedna aplikace se pro tuto práci velmi dobře nazývá iOS regenerace dat. Můžete zkusit.

Třetí cesta. Obnovit data z iPhone. Když jste smazali časopis Call, ve skutečnosti nezmizí, ale jednoduše se stane neviditelným. S pomocí jakékoli aplikace, jako je výše uvedená obnova dat IOS, můžete magicky přijímat hovory, fotografie, SMS atd. D. S vaším iPhone.

Pomocí aplikací

Pokud neexistuje způsob, jak obnovit soubory na Android prostřednictvím PC, budete se muset uchýlit k pomoci speciálních aplikací. Hlavní nevýhodou této metody je potřeba získat kořenovou pravou a bez nich, aby aplikace neobdržela přístup k paměti.

Jako příklad se podívejme na program Nedoplátoru, který může obnovit soubory z externí flash karty a interní paměti. Bohužel, bez zakoupení plné verze, je k dispozici pouze funkce návratu obrázků, ale pokud jste spokojeni s aplikací aplikace, pak by malá finanční investice neměla být problém.

Intenzivní aplikace je přátelská k začínajícím uživatelům. Musíte zadat složku, ve které byla uložena smazaná data. Výsledkem je, že program vydá úplnou zprávu obsahující soubory, které lze z telefonu obnovit.

[Sovled] Jak obnovit časopis vzdáleného hovoru na Samsung Galaxy

Když jsem byl zaneprázdněn vařením, zavolal můj mobilní telefon. Spěšně jsem si umyl mastné ruce a pokusil jsem se včas odpovědět na telefon. Přestal však volat a já jsem zmeškal hovor. Všechno, co jsem viděl, je číslo, které jsem nikdy předtím neviděl. Nezáleželo na tom, stiskl jsem časopis Call a našel číslo. Teď můžu zavolat zpět. Stiskněte číslo po dlouhou dobu, najděte možnost odstranění, dotkněte se ji. Počkejte! Co jsem právě udělal ?! Nemohl jsem tomu uvěřit, ale bylo to opravdu tak, smazal jsem číslo. Neměl jsem tušení, kdo mi zavolal. Může to být od potenciálního klienta. Může mi někdo pomoci, prosím? Existují nějaké způsoby, jak obnovit deník vzdálených volání na Samsung Galaxy?

Toto je opravdu hrozná a depresivní situace. Co můžete dělat, pokud jste v podobné situaci? Jak obnovit časopis Remote Call na Samsung? Zde doporučujeme, aby se společnost Samsung pro obnovení dat vypořádala s nepříjemnou situací. Obnova dat Samsung vám může pomoci vytvořit zálohování a obnovit data v telefonu, včetně fotografií, hudby, zpráv atd. To vám samozřejmě může pomoci vytvořit zálohu a obnovit protokol hovorů.

obnovit, hovory, telefonu, android

Obnova dat Samsung. Pohodlný software pro obnovení dat Androidu, která se snadno spravují pro uživatele jakéhokoli věku. Nepotřebujete odborné dovednosti ani zvláštní znalosti. Díky vytvořené funkci před přehlídkou můžete dokonce vidět historii hovorů, které lze obnovit před spuštěním obnovy.

Obnova dat Samsung podporuje všechny chytré telefony s Androidem, jako jsou Huawei, Sony a Samsung atd. Jako příklad tedy vezmeme Samsung Galaxy S6 S7 S8 S9, abyste vám nařídili, abyste obnovili deník vzdálených hovorů na Samsung Galaxy.

Koupit samsung regenerace dat hned teď!

Obnovte vzdálené SMS, kontakty, fotografie, volá časopis, chat WhatsApp, video a mnoho dalšího.

Pokyny pro obnovení vzdálené historie volání na Android

Nyní začneme proces obnovy. Sledujte jednoduchou učebnici a zjistěte, například a obnovte deník Remote Call na Samsung.

Krok 1 Musíte si stáhnout obnovení dat Android (zkontrolujte výše uvedený odkaz), poté nainstalujte a spusťte jej na počítač nebo Mac. Vyberte Android Recovery Data Recovery, pak budete mít integraci, kterou musíte připojit zařízení k počítači. Připojte jej přes kabel USB.

Krok 2 Stiskněte OK v okně vyskakovacího okna, abyste mohli detekovat zařízení pomocí programu a zapněte režim ladění USB na zařízení Android. Pokud se okno nezobrazí, vypněte zařízení a nainstalujte jej znovu. Ale ujistěte se, že váš telefon je v režimu ladění USB.

Postupujte podle následujících akcí a povolte ladění USB, pokud jste to ještě neudělali.

Pro Android 2.3 nebo starší: Přejděte do nastavení. Aplikace. Rozvoj. Ladění USB. Pro Android 3.0-4.1: Přejděte do nastavení. Vývojové parametry. Ladění USB. Pro Android 4.2 nebo novější: Přejděte na „Nastavení“. „Na telefonu“. Klikněte na „číslo montáže“ v asi 7, dokud se neobjeví zpráva „Jste vývojář“. „Ladění.“. Ladění USB „.

Krok 3 Uvidíte integraci, kde si vyberete, jaký typ dat získáte. Zkontrolujte časopisy pro volání a poté klikněte na tlačítko.

Krok 4 Když se objeví zpráva, musíte kliknout na / grant / přihlásit. Klikněte na Opakujte, pokud se na obrazovce telefonu neobjeví zpráva. To umožní programu naskenovat zařízení a samozřejmě začít skenovat.

Krok 5 Uvidíte předběžné zobrazení vašich časopisů ztracených volání. Vyberte tedy položky, které chcete obnovit. Kliknutím na Obnovení je uložte do počítače. Výsledný příběh volání bude uložen jako soubor HTML.

A to se děje. Už jste obnovili své časopisy o vzdáleném hovoru.

Získání informací prostřednictvím komunikačního salonu

Chcete.li obnovit důležité příchozí číslo, které bylo náhodou odstraněno ze seznamu hovorů, potřebujete:

 • Obraťte se na nejbližší komunikační salon operátora, jehož služby používáte;
 • Poskytněte pas, jehož jméno byla vydána SIM karta;
 • Požádejte o poskytnutí tisku hovorů na určité období (může to být měsíc, šest měsíců nebo jakékoli jiné období);
 • Po obdržení detailu najděte číslo, které jste zavolali, a uložte jej do seznamu kontaktů v telefonním seznamu telefonního seznamu.

Krok.by.krok akce

Chcete.li najít telefonní číslo, které bylo z nějakého důvodu vymazáno pomocí paměti mobilního telefonu, musíte použít program Super Backup Pro Pro Program.

 • Nainstalujte službu do telefonu;
 • Spusť to;
 • Na hlavní stránce se zobrazí okno s možnými akcemi, vyberte „Zálohu“ a přejděte na položku „záložní volání“;
 • Potvrďte volbu;
 • Poté se objeví informační okno, kde bude cesta označena, podél zachování obnovených hovorů.
 • Stiskněte tlačítko OK.

A nyní, když jednáte podobně, můžete obnovit telefonní knihu.

Jak se smazáno nahrávání konverzací

Existují stovky způsobů, jak ztratit záznamy z telefonu. Někdy je to úmyslné odstranění, ale později pochopíte, že potřebujete poznámky, ale ve většině případů je to neúmyslné.

Obecně existují běžné způsoby, jak ztratit nahrávací konverzace. A jejich znalosti pomáhají zabránit těmto okolnostem v budoucnosti.

obnovit, hovory, telefonu, android
 • Instalace podvodné aplikace třetí strany, která má přístup k telefonním záznamům, což vede k poškození.
 • Obnovení nastavení továrny Android, s výjimkou skutečnosti, že tato akce povede k vymazání vašich položek z telefonu.
 • Přítomnost virů na vašem smartphonu.
 • Přerušení aktualizace verze Android kvůli zařízení baterii zařízení.
 • Chybné formátování vašeho smartphonu.
 • Náhodné skutečné odstranění telefonních rozhovorů.

Nejlepší způsob, jak získat časopis vzdáleného hovoru v iOS

Nahoru 1. TIPARD IOS Recovery

Pokud chcete snadno a efektivně obnovit časopisy ztracených volání na iPhone, doporučujeme obnovení dat Tipard iOS, používá pokročilé technologie ke skenování vašeho iPhone nebo iPadu a zobrazení všech obnovených dat, včetně časopisů Call Journals. A najdete svůj časopis ztraceného hovoru s jedním kliknutím myši za několik sekund.

Jak získat protokol vzdáleného hovoru v iOS

Stáhněte si obnovení dat iOS z oficiálního webu a nainstalujte je do počítače.

Funkce: IOS Recovery má jednu verzi pro Windows a Mac.

Připojte iPhone k počítači pomocí původního kabelu USB. Otevřete obnovení dat iOS, automaticky najde váš iPhone.

Po úspěšném připojení klikněte na tlačítko „Start Scanning“, obnovení dat iOS bude fungovat na odpočinku.

Při provádění skenování nastavte příznak příběh hovorů na zprávu a kontakty na levém bočním panelu. Můžete také obnovit určitý protokol ztracených hovorů výběrem na panelu s požadovanými podrobnostmi.

Pokud jste připraveni, klikněte na Obnovit v pravém dolním rohu a okamžitě získejte vzdálený protokol hovoru.

Nahoru 2. Phonerescue

Phonerescue je jednoduchý nástroj pro obnovení vymazaných dat na iPhone. Jeho hlavní funkce:

 • Jeden. Extrahování vzdálené nebo poškozené historie hovorů z iPhone.
 • 2. Obnovení a obnovení ztracených hovorů, kontaktů, SMS a dalších dat pro jedno kliknutí.
 • 3. Opravte tyto příběhy o poškození volání způsobené selháním systému nebo selháním aktualizace.
 • 4. Podpora pro většinu modelů iPhone a iOS verze.

Nahoru 3. Obnova Enigma

Obnova Enigma je další užitečnost pro obnovení historie ztracených volání pro uživatele iPhone. Hlavní funkce:

obnovit, hovory, telefonu, android
 • Jeden. Vyberte typ dat a naskenujte interní paměť vašeho iPhone.
 • 2. Podpora obnovy časopisů pro volání z historie iPhone, iTunes, ICLOD a zálohování.
 • 3. Zobrazit všechny časopisy pro volání nedávno střílely.

V tomto článku jsme sdíleli několik nástrojů k obnovení a obnovení historie vzdálených volání pro telefony Android a iPhone telefony. Musíte pochopit, že většina nástrojů pro obnovu nástrojů není dokonalá. Pokud jeden nástroj nefunguje pro váš mobilní telefon, můžete vyzkoušet jiné, dokud nedostanete to, co chcete. Pokud na svém iPhonu odstraníte důležitý deník hovorů, můžete vyzkoušet obnovení dat Tipard iOS a sledovat naše vedení. Pro uživatele Android Tipard Android Recovery. Toto je mocný nástroj pro obnovení ztraceného příběhu volání Android, bez ohledu na to, že je rozbitá nebo ne.

Umístěno od Lilia Stark v Androidu a iPhone Sledujte @lily Stark 18. Srpna 2017 18: 20

Pokud jste v Gmailu vytvořili zálohy kontaktů Android, můžete obnovit kontakty Android z Gmail. Zjistěte, jak nejlépe to získat.

Když jste omylem odstranili kontakty s Androidem, měli byste vědět, jak obnovit vzdálené kontakty Android.

Po uložení fotografií na kartě SD a náhodně smazáno, musíte obnovit fotografie z karty SD na zařízení Android.

Odstraňte video pro chybu? Naštěstí existují účinné způsoby, jak obnovit a obnovit všechna smazaná videa na vašem Androidu.

Kliknutím sem se připojte k diskusi a sdílejte své komentáře

Copyright © 2022 Farm Studio. Všechna práva vyhrazena.

Jak získat deník vzdáleného hovoru na Android-Telefon a iPhone pomocí nejlepších aplikací 6

| Denial of responsibility | Contacts |RSS