Jak obnovit ID heslo na iPadu

Dopis nepřijde potvrdit nebo resetovat heslo Apple ID. Co dělat?

Pokaždé, když provedete změny na svém účtu Apple ID, a to, když se pokoušíte obnovit své heslo, resetovat otázky ovládání nebo přidat záložní poštu, odesláte dopis E.Mail pro potvrzení změn.

Uživatelé si velmi často stěžují, že dopisy je nedosahují, takže veškeré úsilí o něco změnu a nevede k požadovanému. Co dělat, když dopis nepochází z Apple?

Dnes se pokusíme přijít na to a vyřešit tento problém a nakonec najdete srdcervoucí příběh jedné dívky.

Pokud tedy dopis od Apple nepřišel, zkuste to udělat následující.

Jak si vzpomenout (resetovat) heslo z Apple ID?

Pokud si pamatujete své Apple ID a zapomněli jste z něj heslo, budete ho muset uložit a nastavit novou. Zde je několik způsobů, jak toho dosáhnout:

Na iPhone nebo iPad se dvěma.faktorními ověřeními

Klikněte na své jméno v horní části obrazovky.

obnovit, heslo, ipadu

Dotkněte se hesla a bezpečnosti nápisu.

Uveďte nové heslo, potvrďte jej a klikněte.

Na Mac se dvoustupňovou kontrolou

Klikněte na nabídku Apple (v levém horním rohu obrazovky) a stiskněte nastavení systému

Klikněte na kartu bezpečnosti → Změnit heslo.

Zadejte nové heslo, potvrďte jej a klikněte.

obnovit, heslo, ipadu

V aplikaci najděte iPhone na jiném iPhone nebo iPadu

Pokud je k dispozici pouze chytrý telefon přítele nebo člena rodiny, otevřete aplikaci a najděte iPhone (odkaz ke stažení) a proveďte následující:

Ujistěte se, že vlastník zařízení opustil svůj účet.

Stiskněte tlačítko Skinny zapomenout na Apple ID nebo heslo?

Zadejte své Apple ID a postupujte podle pokynů Apple pro resetování hesla.

V jakémkoli prohlížeči na iPhone, iPad nebo počítači

Přejděte na webovou stránku Apple ID a klikněte na zapomenuté Apple ID nebo heslo?

Zadejte své Apple ID a klikněte.

Budou vám nabídnuty možnosti pro resetování hesla. Vyberte si a postupujte podle pokynů Apple.

Pokud máte kontrolu dvoustupňového stupně, budete nabídnut k potvrzení telefonního čísla vázaného na Apple ID. SMS s nezbytnými pokyny budou zaslány.

Jak vypustit heslo prostřednictvím prohlížeče

Co dělat, když jste zapomněli na kód a ověřování dvou faktorů nebylo nakonfigurováno? V tomto případě:

 • Přejděte na stránku HTTPS: // AppleId.Jablko.com/.
 • Klikněte také na tlačítko „Zapomněli jste Apple ID nebo heslo“ a zadejte přihlášení z vašeho účtu.
 • Poté služba nabídne „resetovat heslo Apple ID“ nebo „otázky řízení odpovědí“.
 • V první verzi budete vyzváni k obnovení kódu, který zadejte e.mailem nebo odpovědí na kontrolu otázek (pokud máte přístup k poště, která je přihlášením, vyberte první položku).
 • V tomto případě obdrží e.mail odkaz na kód vybití. Překročit to a zadat nový.
 • Pokud nemáte přístup k poště, použijte druhou možnost. „Otázky pro kontrolu odpovědí“ (při vytváření účtu jste byli položeni otázky, že můžete zadat účet).
 • Zpočátku se systém zeptá na vaše datum narození a bude to velmi dobré, pokud jste při registraci zadali skutečná data. Poté odpovězte na otázky a pokud jste zavedli správné odpovědi, systém umožní resetovat heslo pro vstup a vytvořit nový.

Po obnovení vstupu na účet nezapomeňte zahrnout ověřování dvou.faktorů a můžete také změnit datum narození a pošty, abyste obnovili vstupní kód rychleji a chránili svůj účet, jak to udělat v Článek „Jak bezpečný váš účet?““.

Obnovte heslo na zařízení iOS

Krok 1 Přejděte na Nastavení. iCloud.

Krok 2 Zadejte e.mailovou adresu a klikněte na „Zapomněli jste Apple ID nebo heslo“, pak budete mít také dvě možnosti. Proveďte výše uvedené přesné kroky k obnovení Apple ID.

Jak resetovat heslo Apple ID prostřednictvím e.najevo

V adresním řádku prohlížeče vytočte adresu IFORGOT.Jablko.com. 2. Zadejte Apple ID, heslo, ze kterého musíte obnovit a kliknout.

Na další obrazovce vyberte možnost „Chci zahodit heslo“ a klikněte na.

Dále, jako způsob resetování (obnovení) hesla Apple ID vyberte možnost „Získejte zprávu pomocí e-mailu“ a klikněte na pokračování.

Otevřete e.mailové pole, do kterého je Apple ID svázáno, klikněte na odkaz „Ohodnoťte heslo“.

Na stránce se otevřelo, zadejte a potvrďte nové heslo a klikněte na tlačítko Heslo. Heslo by mělo obsahovat nejméně 8 znaků, mít kapitál a malá (malá) písmena a alespoň jednu číslice.

Obnovení Apple ID.

Pokud jste nevypracovali přihlášení, postupujte podle následujících akcí:

 • Při zadávání e.mailu máte příležitost zadat spoustu poštovních schránek, které uhodne, který z nich byl identifikátor zaregistrován. Koneckonců, správná poštovní schránka bude odpovídat přihlášení vašeho ID.
 • Když se všechny tři vstupní parametry shodují, systém vám napíše, že „Apple ID je nalezeno“.
 • Poté můžete snadno přejít na účet.

Vyvolání údajů uvedených během registrace není tak jednoduché, ale jako jedna z možností lze tuto metodu použít. Pokud se vám podaří správně zadat jméno, příjmení a poštovní schránku, máte zaručeno, že obdržíte data pro vstup na účet.

Jak resetovat kód iPadu pomocí počítače MacOS nebo Windows

Budete muset použít osobní počítač, který provozuje MacOS nebo Windows. Ve druhém případě se ujistěte, že váš operační systém má verzi alespoň Windows 8 a aplikace iTunes je také nainstalována (ke stažení). Chcete.li připojit tablet „Apple“ k počítači, potřebujete značkový kompletní kabel nebo jakýkoli jiný kompatibilní. Počítač musí být připojen k internetu.

Pokud jste ani vy ani vaši blízcí přátelé nemají počítač, můžete vyhledat pomoc pro jakýkoli maloobchodní prodejnu Apple nebo pro autorizované servisní středisko tohoto výrobce.

Nejlepší způsob, jak najít heslo Apple ID na Windows a Mac

Můžete opravdu resetovat heslo Apple ID pomocí iforgot a iCloud. Ale pokud jste zapomněli jak Apple ID, tak heslo, raději použijete fonelab ios unlocker. Účet Apple ID může odstranit starý účet Apple ID a vytvořit nový účet Apple ID. Předchozí identifikátor a heslo Apple ID můžete odstranit bez poskytnutí jakýchkoli osobních údajů. Po vstupu na obrazovku zámku můžete zjistit a vydat přímo zapomenuté heslo Apple ID.

 • Odstraňte a změňte Apple ID a heslo, aniž byste označili vaši e.mailovou adresu, kontrolní otázky a další související informace.
 • Projděte se kolem obrazovky aktivace iCloud a přímo smažte své staré Apple ID.
 • Kompletní podpora nejnovějších verzí iPhone 13/12/11 / XS / XR / X / 8/7 / SE / 6S / 6 a T. D. Pod kontrolou iOS 15 a dřívějších verzí.
 • Kompatibilita s Windows 10/8.1/8/7 / XP / Vista a Mac OS X 10.7 nebo vyšší (včetně MacOS 10.15 Catalina).
 • Bezpečné, čisté a snadno použitelné pro začátečníky a odborníky.

Fonelab vám pomůže odemknout obrazovku iPhone, smazat Apple ID nebo jeho heslo, odstraňte čas obrazovky nebo restrikční heslo během několika sekund.

 • Pomůže vám odemknout obrazovku iPhone.
 • Odstraňuje Apple ID nebo jeho heslo.
 • Odstraňte čas obrazovky nebo heslo během několika sekund.

Krok 1 Stáhněte si zdarma, nainstalujte a spusťte fonelab ios unlocker. Připojte zařízení iOS k tomuto počítači pomocí kabelu USB s bleskem. Vyberte Odebrat ID Apple na obrazovce displeje.

Krok 2 Klikněte na „Trust“ na vašem iPhone nebo iPadu. Zadejte heslo pro blokování obrazovky. Nyní můžete kliknout na obrazovku Apple ID. Nástroj pro odstranění Apple ID může z vašeho iPhone zcela odstranit ID a heslo Apple.

Krok 3 Pokud jste již zapnuli „Najděte iPhone“ dříve, postupujte podle pokynů na obrazovce a resetujte všechna nastavení. Neodpovídejte iPhone, dokud nebude dokončen proces odstraňování hesla Apple.

Poznámka. Nemyjte veškerý obsah a nastavení a také aktualizujte nebo ukládejte iPhone pomocí iTunes. V opačném případě může být váš iPhone spojen s předchozím Apple ID a dokonce zablokován.

Řešení

Zkontrolujte dostupnost serverů Apple. Například otevřete iCloud, Apple TV, AppStore weby prostřednictvím prohlížeče. Pokud server není k dispozici, počkejte hodinu nebo dvě a zkuste to znovu. Zpravidla, mimo servery Apple netrvá dlouho, t.Na. Ovlivňuje miliony uživatelů po celém světě. Pokud je vše v pořádku, přejdeme k dalšímu kroku.

Zkontrolujte síťovou práci Wi-Fi. Možná budete muset odpojit od Wi-Fi, zapomenout na síť, najít ji znovu a znovu ji připojit.

Odpojte aplikaci zprávy a FaceTime na telefonu. Přejděte na nastavení. zprávy. Jejich nastavení může ovlivnit provoz zařízení.

Nastavte správné datum a čas. Pro automatické nastavení přejděte do nastavení. hlavní. datum a čas. Aktivujte možnost „automaticky“.

Proveďte nucené opětovné načtení zařízení. Jak to udělat, přečtěte si zde.

Nechte Apple ID a jděte znovu. Přejděte na Nastavení. vaše jméno. Exit. Zadejte heslo z Apple ID a klikněte na „Vypnout“.

Resetovat. Před resetem vytvořte záložní kopii. Chcete.li resetovat nastavení, přejděte do nastavení. hlavní. resetování. resetujte všechna nastavení.

Resetujte heslo z Apple ID. Pokud je obtížné zadat heslo, zkuste jej zrušit pro svůj účet a použít nové heslo k zadání.

Přejděte na web Apple a resetujte heslo, zadejte své Apple ID a poté postupujte podle pokynů na webu.

Existuje další program, který řeší problémy se vstupem do účtu na jeho zařízení, pokud znáte přihlášení a heslo. Aktivační unlocker umožňuje odstranit účet použitím řady omezení na vaše zařízení: neschopnost používat služby Apple, včetně iCloud, FaceTime, IMessage, Locator, AppStore a další. T.E. Ve skutečnosti na výjezdu dostaneme tablet s přístupem k internetu přes Wi-Fi. Nemůžete volat a psát zprávy. Proto aplikaci použijte pouze jako poslední možnost, pokud jsou vyzkoušeny všechny metody.

Pozornost! Provádíte všechny další akce na vlastní nebezpečí a riziko. Autor článku není zodpovědný za bezpečnost vašich dat a výkonu iPhone. Všechny informace v článku jsou informativní a nepodporují žádnou akci.

Po instalaci programu připojte iPhone kabelem k počítači a na obrazovce smartphonu klikněte na „Důvěřujte zařízení“. V programu vyberte možnost „Odstranit Apple ID“.

Program zkontrolujte připojení iPhone na PC. Odstranění Apple ID povede ke ztrátě všech dat na zařízení a váš operační systém bude aktualizován na nejnovější podepsanou verzi iOS (pro září 2021 toto je iOS 15).

Dále musíte na svém iPhone udělat řadu akcí. V prohlížeči Safari přejděte na Passfav.com/appleid a stahování certifikát.

Po načtení profilu do telefonu přejděte do nastavení. hlavní. VPN a ovládání zařízení. Zde nainstalujeme dříve stažený certifikát.

Dále musíte navázat důvěru v náš certifikát. Jdeme do nastavení. hlavní. o tomto zařízení. důvěru v certifikáty a vyberte odemknutí certifikátu Apple ID (VKL).

Vypněte mobilní internet a připojte se k Wi-Fi. V nastavení bezdrátové sítě vyberte proxy ručně a zadejte následující data do pole serveru a portu:

Na iPhone jdeme do nastavení Apple ID. iCloud. Čekáme 5 sekund nebo více, zatímco všechny informace se načítá, a vraťte se zpět (tlačítko zpět). Opět jdeme do nastavení našeho účtu.

Již v programu v počítači klikneme dále a čekáme na výsledek.

Dále je nutné potvrdit stav FMI. Ve vstupním poli píšeme (pokud je lokátor odstraněn) nebo vypnut (pokud je lokátor zapnutý).

Pokud máte problémy s vaším ID Apple, zeptejte se v komentářích, pokusím se na ně odpovědět.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS