Jak obnovit iPad, pokud je blokován

obnovit, ipad, pokud, blokován

Co dělat, když jste zapomněli heslo z iPhone nebo iPad

V éře biometrického skenování není zapomenutí kódu-paralle ze smartphonu tak obtížné. Pokud se to skutečně stalo, a pak jste stále potřebovali kód, můžete obnovit přístup. za předpokladu, že si pamatujete heslo z vašeho Apple ID.

Pokud je zařízení „Najít iPhone“ zahrnuto do zařízení, můžete zařízení vzdáleně vymazat a obnovit jej z uložené kopie. To také zruší a heslo. Pro tohle:

 • Jděte do iCloud.com.
 • Přihlaste se pomocí Apple ID a hesla.
 • Klikněte na „Najít iPhone“.
 • Na obrazovce se objeví mapa, na které je označeno umístění iPhone.
 • Klikněte na tento bod a v okně, které se objeví, vyberte „Otřete iPhone“.

Vaše zařízení bude zrušeno do továrního nastavení. Data můžete obnovit prostřednictvím iCloud nebo iTunes.

Ipad je blokován. Důvody a řešení

Všechny gadgety iPad se mohou stát rukojmí nepříjemné situace, když je tablet blokován. Nejběžnější příčinou blokování je zapomenuté heslo. PokudiPad přístup omezující heslo pro neoprávněné osoby, pak po několika nesprávných vstupech na obrazovce je zpráva o blokování iPadu. Jak odemknout iPad, pokud je blokován?

Jedním ze způsobů, jak se pojistit před nadměrným zkreslením, je takové nastavení iPadu, že po 10 nesprávných pokusech je vyčištěna paměť. To je samozřejmě doprovázeno ztrátou dat, ale iPad je odemčen. Poté, co jste se připojili k iTunes, můžete obnovit svá data pomocí záložní kopie.

Chcete.li použít funkci čištění paměti (je ve výchozím nastavení deaktivován), musíte sledovat algoritmus: Nastavení. heslo. Vymazat data.

Ale co dělat, když je iPad již blokován? Můžete kontaktovat specialisty, nebo se můžete pokusit vyřešit problém sami. Zvažte různé události „zablokovány iPadem, co dělat?““

Zapomněli jste heslo: Počítač má záložní iPad bez hesla

Pokud jste zvykli připojit iPad k iTunes, můžete jej odemknout zahozením hesla. Algoritmus současně.

Připojte zařízení k počítači, na kterém byl iPad použit k připojení.

Klikněte na pravé tlačítko myši na ikonu zařízení (je v levém sloupci).

Vyberte příkaz „Obnovit“ a ukazuje na nejnovější zálohu.

Ipad se nepřipojil k iTunes

Vypněte gadget stisknutím a držením několika sekund na energii, dokud se neobjeví červený běžec.

Přesuňte běžec, počkejte, až zařízení vypne zařízení.

Držte tlačítko „Domů“, připojte kabel k tabletu. Zapnete tedy iPad.

Klíč „Domů“ by měl být stisknut, dokud informace o zařízení zobrazí informace „Připojte se k iTunes“.

Když se objeví v iTunes, iPad je v režimu obnovy, stiskněte klávesy OK a poté „obnovení“.

Pokud iPad nefungoval, můžete použít nouzový režim DFU k obnovení. Postup pro následující.

Stiskněte a podržte po dobu 3 sekund tlačítka režim spánku/probuzení.

Bez uvolnění tlačítka režimu spánku/probuzení stiskněte tlačítko Domů po dobu 10 sekund.

Pokračujete v držení tlačítka domů, uvolněte režim spánku/probuzení. Zároveň počítač detekuje nové zařízení a nastaví ovladač na Nice.

Po iTunes pro detekci iPad bude možné jej odemknout plně aktualizací softwaru.

Co dělat, když iPad zablokoval podvodníky

Bohužel je to možné. Podvodníci hack apple id. Aby se tomu zabránilo, odborníci Apple doporučují přijít s složitými heslami. Ale to ne vždy pomůže. Co dělat, když byl iPad blokován útočníky?

Chcete.li zařízení odemknout, existují 2 možnosti.

Použijte aplikaci „Najít iPhone“ pod dostupným heslem na jakémkoli zařízení iPhone/iPad. Pokud jste uspěli, odstraňte blokování z iPadu a změňte heslo.

Pokud mají podvodníci čas na změnu hesla, kontaktujte podporu. Aby se odborníci ujistili, že je vaše zařízení prezentováno, představte fotografii krabice se sériovým číslem a šekem od oficiálního prodejce Apple o nákupu gadgetu.

Pokud šek a pole nejsou zachovány, obraťte se na internetovou službu, kde odborníci vědí, jak odemknout iCloud na iPadu. Služba není zdaleka levná, ale podvodníci zůstanou „s nosem“!

Jak resetovat kód iPadu pomocí počítače MacOS nebo Windows

Budete muset použít osobní počítač, který provozuje MacOS nebo Windows. Ve druhém případě se ujistěte, že váš operační systém má verzi alespoň Windows 8 a aplikace iTunes je také nainstalována (ke stažení). Chcete.li připojit tablet „Apple“ k počítači, potřebujete značkový kompletní kabel nebo jakýkoli jiný kompatibilní. Počítač musí být připojen k internetu.

Pokud jste ani vy ani vaši blízcí přátelé nemají počítač, můžete vyhledat pomoc pro jakýkoli maloobchodní prodejnu Apple nebo pro autorizované servisní středisko tohoto výrobce.

Další metody řešení problému

Existují i ​​jiné způsoby, jak vrátit přístup k iPadu. Například se můžete uchýlit k použití speciálních programů určených k odemčení odpojeného mobilního zařízení na OS iOS. Nejslavnějším programem tohoto druhu je Tenorshare 4ukey. To vám umožní odstranit zapomenuté heslo jedním kliknutím. Ale existuje velmi důležitá nuance. to odstraní nejen heslo, ale všechny informace na zařízení. Uživatel však má příležitost obnovit vzdálená data. Taková příležitost je k dispozici, pokud uložila zálohy v iTunes nebo iCloud.

Stojí za to dodat, že na mnoha fórech majitelů technologie Apple se můžete dozvědět o jiných způsobech odemknutí gadgetu. Mělo by však být pochopeno, že ve většině případů všechny metody naznačují, že jsou bezvýznamné a neúčinné. Například někteří doporučují odemknout iPad prostřednictvím nouzového volání nebo smazat soubor s heslem. V praxi takové akce nevedou k odemknutí zařízení nebo k zachování důležitých osobních údajů. Optimální možností obnovy přístupu jsou proto stále programy iTunes a iCloud.

Rovněž stojí za zmínku, že pro Apple není problém obnovy hesla. Navíc se to vztahuje nejen pro uživatele, kteří zapomněli heslo, ale i pro hackery, kteří ho neznali. Zařízení iOS vám umožňují obnovit přístup i obcházení ochranného systému. Majitelé této techniky proto mohou doporučit použití jednoduchých nenáročných hesel, která si nemusíte pamatovat celé hodiny, a v případě, že neztrácí čas na jejich restaurování. Komplexní kombinace postav nepřinesou správný účinek, ale zároveň budou velmi rychle zapomenut.

Pokud máte problémy, které nejste schopni vyřešit, přijďte do našeho servisního centra.

Jak odemknout tajný kód pro iPad iCloud našel můj iPad

Pokud si nepamatujete heslo pro iPad, ale zapnuli jste funkci „Najít můj iPad“, můžete iPad odemknout přes iCloud.

Musíte se ujistit, že blokovaný iPad je připojen k internetu.

Krok 1 Přejděte na web www.Icloud.com v prohlížeči vašeho počítače. Zadejte své Apple ID a heslo.

Krok 2 Klikněte na Najděte iPhone. V horní části obrazovky klikněte na všechna zařízení a vyberte iPad ze seznamu.

Krok 3 Klikněte na Wash iPad. Poté bude odstraněn veškerý obsah a nastavení, včetně hesla iPad. Poté můžete iPad odemknout a nainstalovat jej jako nový iPad nebo obnovit iPad ze záložního souboru.

Pokud jste zapomněli na heslo Apple ID

Kromě obvyklého kódu, který blokuje obrazovku a chrání osobní údaje na tabletu před třetími stranami, je v iPadu-heslo Apple ID Apple ID heslo.

Apple ID je jedinečný účet přiřazený uživateli mobilních zařízení z Apple.

Při synchronizaci a obnově dat je v účtu Apple ID vyžadováno autorizace a operační systém pravidelně požaduje zadání hesla uživatelského účtu.

Pokud jste zapomněli heslo z Apple ID, lze jej změnit v nastavení, aniž byste odstranili uživatelská data.

 • Přejděte do nastavení.
 • Klepněte na jméno účtu (jméno a příjmení vlastníka).
 • Otevřete kartu „Heslo a zabezpečení“.
 • Vyberte „Změnit heslo“.
 • Dopis s kódem přijde na e.mail vázaný na Apple ID. Zadejte kód do pole.
 • Přijďte s novým heslem.

Chcete.li obnovit účet Apple ID, nemusíte ani pochopit, jak upustit heslo na iPad.

O autorovi tohoto webu

Ahoj. Jmenuji se petr. Jsem autorem tohoto webu. V tom vám říkám, že jsem velmi zajímavý. Jmenovitě o tabletech. Na blogu se snažím mluvit o firmwaru, nastavení a novinách všech moderních tablet v jednoduchém jazyce. Většina článků je také věnována systému Android, které se mi opravdu líbí

Pomocí iCloud

Metoda prostřednictvím cloudové služby iCloud je podobná standardu, protože také zahrnuje odstranění uživatelských dat v důsledku resetování. Pouze návrat do počátečního stavu se provádí ne prostřednictvím mobilního zařízení, ale vzdáleně.

 • Přejděte na oficiální web Cloud Service na adrese: iCloud.com.
 • Zadejte svůj účet iCloud.
 • Klikněte na položku „Najít iPhone“ (funguje to s tablety).
 • Klikněte na horní část nápisu „Všechna zařízení“ a vyberte iPad.
 • Klikněte na „ERA“ a akci potvrďte. Zařízení bude zrušeno do nastavení továrny a všechna data, jako je kód, budou odstraněna.

Po této metodě můžete obnovit gadget. Jak to udělat, je popsáno v předchozí záhlaví.

Důvod chyby

Pokud se tablet nepoužívá, je automaticky zablokována po 30 sekundách (čas je nastaven v nastavení). Autotoking je ve výchozím nastavení aktivní. Chcete-li pokračovat v práci na tabletu, budete muset zadat kód-Paralle.

Nejčastějším důvodem zprávy je příliš mnoho pokusů o hesla. K tomu obvykle dochází, když jste buď zapomněli na heslo nebo jiné lidi (nejčastěji děti), vstoupili do špatného hesla 10krát, což nakonec vedlo k odpojení iPadu.

Pokud zadáte nesprávné heslo několikrát v řadě, operační systém IPADOS si začne myslet, že se ho někdo snaží proniknout prostřednictvím hesel a dočasně blokovat možnost zadání kódu:

 • 5 nesprávných pokusů zobrazí zprávu „Zkuste to znovu po 1 minutě“.
 • 7 chybných hesel. blokování po dobu 5 minut.
 • Omylu 8krát a podívejte se na zprávu „IPad deaktivovaný opakujte po 15 minutách“.
 • Pro 9 pokusů v řadě je tablet blokován na 60 minut.
 • Pokud zadáte nesprávný kód 10krát v řadě, tablet je zcela blokován zprávou iPad připojenou k iTunes (co dělat níže).

Po 10 chybných pokusech o vstup můžete iPad odemknout pouze upuštěním hesla. To nelze provést bez vymazání všech informací na tabletu. Pokud jste neprovedli zálohy přes iCloud nebo iTunes, data budou ztracena.

Co dělat, když píše: iPad deaktivovaný připojit k iTunes

Zpráva „iPad je tedy deaktivována připojena k iTunes“, co dělat v takové situaci? Musíte odemknout iPad a vrátit svůj přístup. To lze provést třemi způsoby, které jsou popsány později.

Odemkněte iTunes

Standardní možností, kterou Apple předpokládá, je odemknout prostřednictvím iTunes. V tomto případě je použita rezervní kopie nebo návrat do původního nastavení. Toto je nejjednodušší způsob, jak odemknout mobilní zařízení.

Nejprve musíte stáhnout a nainstalovat software iTunes do počítače. Existuje sestava jak pro Mac (na Mac Catalina, místo iTunes, můžete použít Finder) a pro Windows. Instalační soubor si můžete stáhnout z oficiálního webu Apple.

obnovit, ipad, pokud, blokován

Po instalaci softwaru je nutné jej spustit a přihlásit se na účet Apple ID. Nyní můžete začít obnovovat zařízení.

 • Vložte iPad do režimu DFU. Způsob přechodu do režimu závisí na modelu tabletu. V případě moderních modelů bez tlačítka „Domů“ musíte držet tlačítko napájení a libovolný klíč na posuvníku hlasitosti a poté vypnout zařízení, spustit prst podle odpovídajícího nápisu. Dále musíte připojit tablet k počítači, stisknout a podržet tlačítko napájení, dokud není spuštěn požadovaný režim. V případě starých zařízení s tlačítkem „Domů“ musíte zařízení vypnout a připojit k počítači pomocí Lightning/USB-Shnur. Dále musíte držet tlačítko napájení, dokud tablet neprojde do režimu DFU.
 • Spusťte iTunes. V levém seznamu klikněte na obrázek připojeného iPadu.
 • Program okamžitě diagnostikuje zařízení a odhalí problém. Okno se zobrazí s návrhem na obnovení tabletu. Klikněte na nápis „Obnovit“.
 • Pokud byla dříve vytvořena záloha, můžete jej obnovit. V tomto případě nebude většina uživatelských dat ztracena. Pokud neexistuje žádná záložní kopie, pak obnovení znamená vrácení tabletu do stavu továrny, ale s nejnovější verzí operačního systému.
 • Počkejte na dokončení postupu a poté odpojte zařízení od počítače a zapněte jej.

Důležité: Při návratu k továrním parametrům budou všechna uživatelská data odstraněna. Včetně hesla.

Pomocí služby iCloud

Můžete odstranit zámek a bez režimu obnovy. Pro druhou metodu se používá služba iCloud. V tomto případě by zařízení mělo být zahrnuto do synchronizace a zálohování iCloud.

Co dělat pro obnovení prostřednictvím iCloud:

 • Prostřednictvím prohlížeče v počítači přejděte na vzdálenou správu zařízení z Apple (odkaz: https: // wwww.Icloud.com/find).
 • Web nabídne přihlášení k účtu Apple ID. Zadejte data z účtu použitého na blokovaném iPadu.
 • V pravém horním rohu klikněte na nápis „Všechna zařízení“.
 • Klikněte na iPad a vyberte „Otřete iPad“.
 • Tablet se vypne a zapne úplně nulu.

Protože tato metoda je vzdáleným resetem systému, všechna uživatelská data budou ztracena. Většina z nich může být obnovena z cloudového úložiště iCloud.

Přeinstalujte iOS

Nejvíce kategorická míra odemknutí po zprávě „iPad je deaktivována Připojte se k iTunes“. Přeinstalovat operační systém. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout prostřednictvím softwaru třetího partu, například Tenorshare Reiboot.

 • Stáhněte a nainstalujte tenorshare reiboot do počítače. Odkaz ke stažení z oficiálního webu: https: // www.Tenorshare.ru/produkty/reiboot.html
 • Spusťte program.
 • Připojte iPad k počítači.
 • Klikněte na nápis „Opravte operační systém“.
 • Stiskněte tlačítko „Deep Restoration“.
 • Postupujte podle pokynů, které se objeví v programu a převede zařízení do režimu obnovy.
 • Program najde a zobrazí nejrelevantnější a nejvhodnější verzi oficiálního operačního systému pro připojený tablet nebo smartphone.
 • Pamatujte na místo uložení souboru a klikněte na „Stáhnout“.
 • Postupujte podle tipů a proveďte hluboké zotavení. Počkejte na přeinstalování operačního systému.
 • Když se objeví zpráva o úspěšné obnově, klikněte na „Ready“ a odpojte tablet z PC.

Připraven. Nyní lze zařízení zapnout. Protože byl OS obnoven, všechna uživatelská data zmizí.

O autorovi tohoto webu

Ahoj. Jmenuji se petr. Jsem autorem tohoto webu. V tom vám říkám, že jsem velmi zajímavý. Jmenovitě o tabletech. Na blogu se snažím mluvit o firmwaru, nastavení a novinách všech moderních tablet v jednoduchém jazyce. Většina článků je také věnována systému Android, které se mi opravdu líbí

| Denial of responsibility | Contacts |RSS