Jak obnovit iPhone z kopie

Jak selektivně obnovit data iPhonu ze zálohy iCloudu

Léto: Ztráta dat iPhonu a způsoby obnovení zálohy iCloudu do iPhonu? Podívejte se na tento příspěvek a získat všechna řešení pro načtení dat ze zálohy iCloud, Doufám, že vám to pomůže lidi.

Neopatrně jsem smazal všechny kontakty na iPhonu 8. Naštěstí jsem měl zálohu v iCloudu. Ale při pokusu o obnovení přímo z iCloudu jsem byl vyzván k obnovení celého souboru zálohy iCloudu. Lze nějak obnovit obsah z iCloudu bez vymazání dat v zařízení??

Váš iPhone obsahuje mnoho cenných informací, o které nechcete přijít. V našem životě však může dojít ke ztrátě dat po celou dobu. O data v iPhonu můžete přijít v důsledku náhodného smazání, napadení virem, aktualizace systému iOS, útěku z vězení nebo z jakéhokoli jiného důvodu. Pokud dojde k nějaké nešťastné situaci, je třeba obnovit smazaná data v iPhonu. Pokud již máte zálohu iCloudu svého zařízení, doporučujeme obnovit data pomocí zálohy iCloudu v zařízení. Důležitost zálohování nelze přeceňovat, zejména proto, jak snadno lze o některá data v zařízení přijít. Tato stránka vysvětluje některá řešení obnovy zálohy iCloud na iPhonu, podle situace si můžete vybrat to správné.

Jak obnovit iPhone pomocí iTools

Tento nástroj je nejznámější obdobou iTunes. Musíte si stáhnout nástroj iTools, nainstalovat jej a spustit. Připojení iPhonu k počítači. Pokud je zařízení detekováno přístrojem, navštivte „Nástroje“, klikněte na „Zálohování“ a v zobrazeném okně zaškrtněte druhy souborů, které chcete zachovat, klikněte na „Další“ a počkejte na detekci obsahu. Složku pro zálohování můžete předem zadat pomocí funkce „Upravit“. Stiskněte tlačítko „Start“ a počkejte na výsledek. Na rozdíl od iTunes a iCloudu aplikace nešifruje soubory, takže si můžete prohlížet a používat fotografie bez dalšího softwaru. Bohužel ne vždy detekuje miniaplikaci.

Pokud máte v počítači aplikaci CopyTrans Shelbee, můžete ji použít. Pořadí operací bude přirozeně podobné jako v předchozím případě. Nejprve se vytvoří záložní soubor se všemi aktuálními nastaveními a osobními informacemi: kontakty, zprávami, záznamy v kalendáři, poznámkami, fotografiemi a videi. iPhone je připojen k počítači, spustí se CopyTrans Shelbee. Vyberte možnost „Zálohování. Vyberte režim „Úplné zálohování“. Ve výchozím nastavení se záloha uloží do složky záložních souborů vytvořené iTunes. Chcete-li změnit umístění úložiště, klikněte na ikonu tužky a vyberte nové umístění. Kliknutím na tlačítko „Start“ zahájíte postup. Po dokončení kopírování stiskněte tlačítko „Hotovo“. Z vytvořené zálohy budete moci později obnovit data.

obnovit, iphone

V případě, že potřebujete obnovit iPhone, proveďte obnovení továrního nastavení podobně jako v předchozím případě pomocí služby iCloud. Poté připojte smartphone k počítači, zavolejte CopyTrans Shelbee, klikněte na „Obnovit“ v úvodním okně. Chcete-li změnit aktuální složku se záložními soubory, klikněte na ikonu tužky a zadejte novou cestu. Vyberte nejnovější nebo požadovanou kopii. Spusťte proces obnovy a po dokončení klikněte na tlačítko „Hotovo“.

Jak obnovit iPhone 7/7 plus ze zálohy bez vymazání

Nyní, když už víte, proč byste neměli k obnově zařízení používat iTunes a iCloud, vás možná bude zajímat, jak obnovit iPhone 7 ze zálohy bez problémů a bez vymazání dat telefonu.

Naštěstí existuje program Tenorshare UltData for iOS, který umožňuje selektivně obnovit data ze zálohy iTunes do iPhonu 7. Nezpůsobuje žádné problémy. Tato metoda také nevymaže žádná data v telefonu. Všechna vaše data zůstanou nedotčena.

Níže je uveden postup obnovení dat ze zálohy iPhonu 7 Plus bez ztráty dat pomocí nástrojů třetích stran.

Získejte výše uvedený software z webových stránek a nainstalujte jej do počítače. Spusťte software, klikněte na Obnovit ze záložního souboru iTunes.

Vyberte zálohu a klepněte na „Spustit skenování“ v pravém dolním rohu.

Vyberte typy souborů, které chcete obnovit, a klikněte na tlačítko „Scan“ v dolní části.

Zobrazí se záložní soubory iTunes. Vyberte soubory, které chcete obnovit do iPhonu 7, a klikněte na tlačítko Obnovit v pravém dolním rohu.

To je způsob, jak obnovit zálohu iPhonu 7 bez ztráty jakýchkoli souborů.

iCloud při obnovení iPhonu ze zálohy iCloudu vymaže data a nastavení iPhonu

Když kliknete na „Vymazat obsah a nastavení“, měli byste vědět, že všechna existující data na iPhonu / iPadu budou odstraněna. Jak všichni víme, obnovení iPhonu ze zálohy iCloudu může obnovit pouze data, která již byla uložena na iCloudu. Pokud soubor zálohy iCloud není aktualizován, budou při obnově dat ze zálohy iCloud některé akce provedené v telefonu od poslední zálohy vymazány a trvale zmizí. Tyto nevýhody, se kterými jsem se setkal, drasticky snižují jeho použitelnost.

Ze zálohy na iCloudu také nelze načíst určitá data a nelze zobrazit obsah záložního balíčku. Jediný způsob, jak obnovit data ze zálohy iCloudu. Obnovení celého balíčku.

Pokud jste bohužel vybrali zálohu, která neobsahuje požadovaná data. Celý proces je třeba opakovat, abyste našli správná data, dokud nevyberete správný soubor zálohy.

Obnovení iPhonu ze zálohy iCloud

Než budeme pokračovat, měli bychom se ujistit, že máme záložní soubor iCloudu k obnovení. Chcete-li provést zálohování iCloudu, přejděte do Nastavení > iCloud > Zálohování a zapněte jej. Obnovení iPhonu z iCloudu lze obvykle provést třemi způsoby:

Nahrání dat ze služby iCloud.com

 • v počítači přejděte na adresu https://www.iCloud.com/ pomocí svého Apple ID a hesla.
 • Když se zobrazí všechny záložní soubory, můžete k nim přistupovat kliknutím na ně.

Nevýhoda: Některá data nelze tímto způsobem obnovit, například přílohy aplikace WhatsApp, SMS, MMS, iMessages, hlasové poznámky a proud fotografií.

Obnovení iPhonu z iCloudu pomocí obnovení

 • Nastavení iPhonu jako nového. Přejděte na „Nastavení“ > „Obecné“ > „Obnovit“ > „Odstranit veškerý obsah a nastavení“. Poté se telefon automaticky restartuje.
 • Po zobrazení rozhraní „Hello“ stiskněte tlačítko „Home“. Pak postupujte krok za krokem podle těchto pokynů a připojte se k síti Wi-Fi.
 • až se dostane na obrazovku „Aplikace a data“, klepněte na „Obnovit ze zálohy iCloud“ a přihlaste se pomocí svého Apple ID.
 • vyberte požadovaný soubor zálohy podle data a velikosti a klikněte na tlačítko „Obnovit“.
 • když se zobrazí zpráva „Obnovení dokončeno“, telefon na pozadí stáhne data.

Přejděte do „Nastavení“ > „iCloud“ > „Úložiště a zálohování“ a zkontrolujte, zda je dokončeno.

Nevýhodou tohoto řešení je, že data vytvořená po datu zálohování budou ztracena. A nemůžeme selektivně obnovit soubory a úplně se s nimi vypořádat.

Naštěstí stále existuje příjemný způsob, jak naše zařízení obnovit. To znamená, že můžete selektivně obnovit iPhone z iCloudu bez resetování. Jak název napovídá, můžeme se zbavit všech výše uvedených problémů.

Selektivní obnovení iPhonu z iCloudu bez resetování

Stáhněte si DataKit iOS Data Recovery ZDARMA právě teď! Koupit DataKit iOS obnovení dat nyní!

Selektivní obnovení fotografií, kontaktů, zpráv atd. z iPhonu. Д. S / bez iCloud Backup efektivně.

Nejprve bych vám rád představil program s názvem iMyfone D-Back pro načtení iCloudu nebo iCloudu pro Mac, který hraje v tomto řešení klíčovou roli. iMyfone D-Back je nástroj pro obnovu iPhonu, který umožňuje selektivně obnovit naše data ze zálohy iCloud bez obnovení. Zde je jednoduchý postup.

 • V počítači si stáhněte software z oficiálních webových stránek a nainstalujte jej.
 • Spusťte ji. Poté klikněte na „Obnovit ze zálohy iCloud“ a pak klikněte na „Spustit“ na obrazovce.
 • Zadejte své Apple ID a heslo. Aplikace vám poskytne všechny dostupné záložní soubory. Vyberte cílový soubor zálohy, který chcete obnovit. Kliknutím na tlačítko „Další“ stáhnete záložní soubory.
 • Po dokončení stahování si můžete zobrazit obsah souborů. Pokud jste si jisti, že se jedná o soubory, které potřebujete, vyberte je a kliknutím na tlačítko „Obnovit“ je uložte do počítače. Poté můžeme tento obnovený obsah přečíst v příslušné složce.

S iMyfone D-Back je získání požadovaných dat ze záložních souborů efektivnější a jednodušší než u prvních dvou řešení. Pro více informací klikněte zde a dozvíte se více o Jak obnovit ze zálohy iCloud bez obnovení (Obnovení iPhone / iPad)

Jak obnovit data ze zálohy iTunes

Pokud jste ztratili data v následujících případech, je možné data z iPhonu obnovit.

Nejprve se ujistěte, že byla v iTunes vytvořena záloha.

Přepnutí do režimu „Obnovení ze zálohy iTunes“

Přejděte na „Obnovit ze zálohy iTunes“ a iPhone Data Recovery automaticky zobrazí všechny záložní soubory v iTunes. Tyto záložní soubory můžete procházet podle názvu zařízení, data nebo sériového čísla. Vyberte správný soubor a stiskněte tlačítko „Začít hledat“.

Pokud není výchozí záloha uložena, je nutné záložní soubor importovat ručně. Klikněte na „Importovat záložní soubory“ a procházejte zálohy a poté je přidejte do programu iPhone Data Recovery.

(Pouze pro systém Windows) Pokud jste smazali zálohu iTunes a pak jste zjistili, že v tomto záložním souboru jsou důležitá data. Je možné načíst vzdálenou zálohu. Klikněte na „Go get back deleted iTunes backup“ níže, vyberte složku a kliknutím na „Start Search“ najděte smazanou zálohu.

Skenování nějakou dobu trvá a zálohy se objeví v seznamu, jakmile skenování skončí. Vyberte záložní soubory a stiskněte tlačítko „Obnovit„. Záložní soubor se zobrazí v seznamu, abyste mohli data načíst.

Náhled ztracených souborů ze zálohy iTunes

Po dokončení skenování se zobrazí podrobné vyhledávání podle typu. Kliknutím na určitou kategorii vlevo rozbalíte podrobnosti. Existující i smazané položky budou odškrtnuty barevně zvýrazněné. Chcete-li vyfiltrovat smazaná data, můžete vybrat možnost „Zobrazit pouze smazaná data“.

Výběr souborů k obnovení

Položky můžete vybrat selektivně a kliknout na tlačítko „Obnovit“. Před obnovením můžete stisknout tlačítko „Output settings“ a vybrat formáty exportu. Obsah médií (fotografie, videa a poznámky) bude obnoven do původních formátů.

Pro kontakty, zprávy a poznámky jsou k dispozici dvě možnosti obnovení: Obnovit do zařízení / Obnovit do počítače.

Pokud vyberete možnost „Obnovit do zařízení“, připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Zprávy budou do zařízení odeslány jako nové nepřečtené zprávy v aplikaci Zprávy na iPhonu, takže poznámky a kontakty.

Oficiální metoda obnovení zálohy iCloudu

Chyby obnovení iTunes, které indikují poškození

iTunes se nepodařilo obnovit iPhone, protože záloha byla poškozená nebo nebyla kompatibilní s obnovovaným iPhonem

První zpráva je jednoduchá a informuje o tom, že se jedná o poškozenou zálohu. Při zálohování systému iOS v iTunes se může čas od času stát, že proces selže bez chybového hlášení. Zjištění, že máte poškozenou zálohu, může být při pokusu o obnovu pomocí iTunes pěkně na nic. Získat naše data není příliš těžké: podívejte se na našeho průvodce obnovením dat z poškozené zálohy iPhonu níže,

Chybová zpráva zálohování iTunes

Poškozený? Nebo možná ne. ♂️

Záloha však nemusí být nutně poškozená: stejná chybová zpráva se zobrazí, pokud záloha iTunes není kompatibilní se zařízením, které obnovujete. Je například možné, že nebudete moci obnovit starou zálohu systému iOS do novějšího zařízení se systémem iOS.

Pokud chcete zálohu „aktualizovat“, musíte tak učinit:

 • Obnovte ji do zařízení s verzí systému iOS, se kterou byla vytvořena (můžete zjistit, která verze systému iOS byla zálohována pomocí bezplatné verze programu iPhone Backup Extractor)
 • Aktualizace tohoto zařízení
 • Znovu zálohujte své zařízení pomocí nové a aktualizované zálohy.

Samozřejmě nemusíte mít náhradní zařízení se starší verzí systému iOS. Náš tým podpory vám může pomoci. nebo si můžete pomoci sami podle níže uvedených pokynů.

iTunes se nepodařilo obnovit [iPhone], protože relace zálohování selhala

Tato chyba je podobná první chybě a rovněž znamená, že máte co do činění s poškozenou nebo neúplnou zálohou iTunes. Důvod je podobný. Níže naleznete naše tipy, jak obnovit poškozenou zálohu.

iTunes nemohly obnovit, protože iTunes nerozpoznaly vaše zařízení

Tato třetí zpráva vyžaduje, abyste zkontrolovali, zda používáte nejnovější verzi iTunes, zda je váš USB kabel správně připojen (a není poškozen) a zda do iTunes nezasahuje software třetích stran.

Pokud výše uvedené nefunguje, lze obvykle problém vyřešit pomocí režimu obnovení. Režim obnovení odstraní zařízení a obnoví jej: pokud jste dříve synchronizovali s iTunes nebo iCloudem, můžete po obnovení obnovit zařízení ze zálohy.

V nejhorším případě. Se zásuvným zařízením iOS je zásadní problém. Pokud máte náhradní zařízení, vyzkoušejte jej. V opačném případě vám můžeme pomoci obnovit data z poškozené zálohy iTunes. Přečtěte si více!

Nepodařilo se opravit iPhone. Došlo k neznámé chybě

Tato chyba je společná pro řadu různých problémů. V závislosti na příčině existuje řada řešení:

 • Používání nejnovější verze iTunes (ne beta verze)!). je dobrým začátkem. Upgrade, pokud jej ještě nepoužíváte.
 • Uživatelé systému Windows mohou najít nápovědu k restartování (pokud provedete výše uvedený krok a aktualizujete iTunes, musíte stejně restartovat)
 • Úplně restartujte telefon a spusťte obnovení v režimu DFU
 • Společnost Apple zveřejní krátký dokument s dalšími radami týkajícími se této chyby

Pokud vám tento postup nefunguje, podívejte se na našeho průvodce obnovou dat z poškozené zálohy iTunes níže.

Připojení k iPhonu vyžaduje aktualizaci softwaru

Tato zpráva znamená, že pro připojení k iPhonu potřebujete aktualizaci, a ze zprávy není jasné, zda to znamená, že je třeba aktualizovat počítač nebo Mac nebo iPhone. Je to počítač, na který se odkazuje.

Pro připojení k iPhonu je nutná aktualizace softwaru

Uživatelům se to často stává, pokud používají beta verzi iOS, ale nepoužívají odpovídající beta verzi iTunes. Pokud ano, stisknutí tlačítka „Instalovat“ nebude fungovat. Oznámí vám, že stahování aktualizace chvíli trvá, než se nezdaří, a uvede: „Chyba instalace. Software nelze nainstalovat, protože na serveru pro aktualizaci softwaru není momentálně k dispozici.“. Řešením je nainstalovat nejnovější beta verzi iTunes.

Tip: Jak najít předchozí zálohy iPhonu

Najít předchozí zálohy iPhonu může být docela problém, zejména pokud jste začátečník. Na závěr tohoto příspěvku vám poskytneme několik tipů, které vám pomohou najít předchozí zálohy iPhonu.

Situace 1: Vyhledání zálohy iPhonu v počítači Mac nebo PC

Chcete-li obnovit iPhone 13 ze zálohy, musíte ho nejprve najít. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak toho dosáhnout. Přejít na iTunes. Zde je návod, jak najít zálohy v počítači Mac nebo PC pomocí iTunes.

Spusťte iTunes a přejděte do nabídky Předvolby.

Otevřete dialogové okno „Nastavení“ a vyberte možnost „Zařízení“.

Zde byste měli vidět všechny předchozí zálohy. To znamená, že zálohy můžete spravovat jejich archivací, mazáním nebo přístupem k nim ve Finderu.

Klepněte na tlačítko „Zobrazit ve Finderu“ a zkopírujte jej kamkoli chcete.

Situace 2: Hledání záloh iPhonu v iCloudu

Pokud máte Mac, je nalezení záloh iCloudu poměrně snadné. Zde je uvedeno, co je třeba udělat.

Přejděte na ikonu Apple nebo Dock a klikněte na „Předvolby systému“.

Klikněte na možnost Spravovat.

Přejděte do nabídky a vyberte možnost „Zálohování“. Tím otevřete všechny zálohy na svém účtu iCloud.

Upozornění: Upozorňujeme, že byste neměli přejmenovávat, rozbalovat, upravovat ani přesouvat obsah záloh. To může zcela zničit zálohování.

Abychom předešli ztrátě dat, měli bychom své telefony pravidelně zálohovat. Uživatelé iPhonu v tomto článku najdou tipy, jak snadno obnovit zálohy iPhonu na novém iPhonu 13. Doufáme, že oficiální metody i software třetích stran, jako je MobileTrans. Restore, vám pomůže úspěšně dosáhnout vašeho cíle! Každopádně si udělejte radost novým iPhonem 13!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS