Jak obnovit nastavení iPhonu, pokud jste zapomněli heslo

Jak resetovat iPhone, když jste zapomněli heslo

Co dělat, když jste zapomněli heslo k iPhonu. otázka, která může být záhadou pro každého majitele produktu Apple. Řešení problému. v článku RIA Novosti. RIA Novosti, 24.12.2020

MOSKVA, 24. prosince. RIA Novosti. Co dělat, když jste zapomněli heslo k iPhonu. otázka, která může být záhadou pro každého majitele produktu Apple. Řešení problému. viz článek RIA Novosti.Jak odemknout iPhone přes iTunesSpeciální aplikace pro uživatele Apple může pomoci se zapomenutým heslem k miniaplikaci. Není potřeba odborné poradenství ani cesta do servisního střediska.Pokud jste zapomněli heslo k iPhonu, stačí:Pokud máte v telefonu nainstalovaný iCloud a povolený bezdrátový přenos dat, můžete gadget obnovit pomocí svého osobního účtu, když jste zapomněli heslo k iPhonu. Musíte:Po tomto procesu se nastavení obnoví a otázka „jak obnovit heslo iPhone“ sama zmizí.Pokud jste nastavili synchronizaci s počítačem prostřednictvím iTunes, můžete iPhone odemknout resetováním počítadla chybných vstupů. Metoda je vhodná, pokud jste heslo nezapomněli a do dalšího pokusu o zadání se na obrazovce zobrazují hodiny a dny místo minut.Algoritmus je následující:Všimněte si, že pokud jste dříve nesynchronizovali iPhone s počítačem, nebudete moci počítadlo vynulovat.Režim obnovení pro odemknutí iPhonu, pokud zapomenete hesloVymazání nastavení telefonu v režimu obnovení. Toto je další odpověď na otázku, co dělat, když zapomenete heslo k iPhonu. V režimu obnovení se miniaplikace vrátí k bodu obnovení.Pokud se během instalace nového firmwaru objeví chyba 3004, zavřete všechny prohlížeče a jako výchozí prohlížeč nastavte Internet Explorer.Všimněte si, že u iPhonu 8 a novějších se režim obnovení spouští jinak. Vypněte smartphone, připojte jej k počítači, rychle stiskněte a uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti a poté stiskněte a uvolněte tlačítko snížení hlasitosti. Nakonec je třeba stisknout tlačítko „Power“ a spustí se režim obnovení.Instalace nového firmwaru prostřednictvím režimu DFU na iPhone, pokud jste zapomněli hesloJe také možné spustit iPhone prostřednictvím režimu DFU. V takovém případě se však vrátí do továrního stavu a vy budete muset obnovit informace od začátku.Budete potřebovat:Příklad uvedení iPhonu X do režimu obnovení DFUTento iPhone modelu 10 lze v případě zapomenutého hesla obnovit následujícím způsobem:Poté můžete provést stejné kroky jako v režimu obnovení: nainstalovat nový firmware.Co dělat, když nic nepomáhá?Pokud nemáte přístup k počítači s autorizovanými iTunes, můžete k obnovení uzamčeného iPhonu použít aplikace třetích stran, například iMyFone LockWiper nebo 4uKey. První z nich provádí obnovení prostřednictvím režimu DFU, čímž nahrazuje iTunes, a druhý umožňuje obnovit iPhone do továrního nastavení a nainstalovat firmware bez iTunes.Pokud vše ostatní selže, budete se muset obrátit na profesionály. servisní středisko ví, co dělat, pokud jste zapomněli heslo k iPhonu. Během návštěvy si s sebou musíte vzít doklad o vlastnictví iPhonu. Teprve pak vám odborníci poradí, jak iPhone odemknout, pokud zapomenete heslo.Proč může být iPhone uzamčenPhone může být uzamčen, pokud:

Nejprve zálohujte

Pokud vám záleží na datech, která máte ve smartphonu, nezapomeňte si před další manipulací vytvořit záložní kopii, pokud je to možné. Pokud smartphone automaticky kopíruje data na iCloud a máte čerstvou kopii, tento krok přeskočte.

Chcete-li vytvořit místní zálohu, připojte iPhone k počítači, se kterým byl smartphone již synchronizován. Tato podmínka je opravdu důležitá, protože iOS vyžaduje pro připojení k neznámému počítači zadání přístupového kódu. což bez znalosti hesla nelze.

V počítači otevřete iTunes (nebo Finder, pokud máte macOS Catalina nebo novější) a otevřete část s požadovaným iPhonem. Ujistěte se, že na iCloudu není žádná čerstvá kopie a že máte v počítači dostatek volného místa, a klikněte na tlačítko „Zálohovat nyní“.

Dále vyberte, zda chcete zálohu chránit heslem. Heslo pro sociální síť je stejné jako heslo používané v telefonu; nemusíte se obávat, budete vyzváni k vytvoření nového hesla.

Poté stačí počkat na dokončení zálohování. Doba trvání procedury závisí na tom, kolik dat je v iPhonu uloženo a jaká je rychlost přenosu dat (závisí na šířce pásma konektoru počítače a použitém kabelu Lightning na USB).

Aplikace 4uKey

Pokud používáte starší verzi systému iOS nebo gadget nebyl před uzamčením připojen k internetu, nebude možné jej výše uvedeným způsobem resetovat. po několikanásobném zadání nesprávného hesla se zobrazí zpráva „iPhone odpojen“. Připojit k iTunes„, možnost vymazat iPhone se nezobrazí.

V takovém případě můžete zámek obejít pomocí užitečného nástroje Tenorshare 4uKey a nastavit nový přístupový kód. Tento program je k dispozici pro Windows a macOS a je kompatibilní se všemi současnými iPhony, iPady a iPody i nejnovějšími verzemi iOS a iPadOS.

Stáhněte si Tenorshare 4uKey z oficiálních webových stránek a aktivujte licenci.

Připojte smartphone k počítači pomocí kabelu a spusťte aplikaci.

obnovit, nastavení, iphonu, pokud

V hlavní nabídce aplikace klikněte na možnost „Spustit odemykání“.

Ujistěte se, že aplikace správně rozpozná váš smartphone nebo tablet, a stiskněte tlačítko „Start“.

Zobrazí se pokyny kpřevedení zařízení do režimu obnovení. V případě potřeby změňte typ smartphonu v horní liště a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Aplikace se poté připraví na stažení aktuální verze systému iOS. Jedná se o oficiální firmware společnosti Apple. nejde o útěk z vězení ani o jiné ohrožení zařízení. Vyberte vhodnou složku, do které chcete soubor uložit, a klikněte na tlačítko „Stáhnout“. Stahování může trvat několik minut: vyčkejte na jeho dokončení a nepokoušejte se smartphone zapnout.

Po dokončení stahování stiskněte tlačítko „Press unlock“. Nedotýkejte se iPhonu ani jej neodpojujte od počítače, dokud se proces nedokončí a smartphone se nerestartuje (po dokončení se zobrazí uvítací obrazovka v různých jazycích).

To je vše: můžete změnit konfiguraci zařízení. Budete moci vytvořit nový přístupový kód, přidat údaje Face ID nebo Touch ID a obnovit soubory a nastavení ze zálohy.

Pokud stále máte otázky ohledně fungování aplikace, výše uvedené video by vám mělo pomoci vše objasnit.

Jak lze obejít Face ID

Když se Face ID poprvé objevilo v iPhonu X, bylo plné děr. Apple tvrdí, že systém rozpoznávání obličeje nemohou obejít ani dvojčata.

Ale něco se pokazilo. ID obličeje si někdy spletlo děti s rodiči. A jedna zákaznice vrátila smartphone do obchodu dvakrát. neustále si ho pletla s kolegou. Celkově byl systém nepohodlný a nejistý.

Vietnamská společnost Bkav utratila pouhých 150 dolarů za vytvoření masky pro identifikaci obličeje. Základ byl vytištěn na 3D tiskárně, nos byl vyroben ze silikonu, oči a ústa byly vytištěny a nalepeny na maketu.

To bylo brzy napraveno. V srpnu 2019 však našli ještě zábavnější způsob, jak ji odemknout. Výzkumníci společnosti Tencent ukázali, jak oklamat Face ID pomocí obyčejných brýlí a lepicí pásky.

Pokud má iPhone aktivované rozpoznávání pozornosti, smartphone pravidelně kontroluje, zda se díváte na obrazovku. Pokud však nosíte brýle, Face ID nepřečte 3D informace v oblasti očí. Systém si myslí, že existují černé oblasti s bílými tečkami.

Pokud tedy spíte nebo jste v bezvědomí, smartphone snadno odemknete. Odborníci jednoduše přilepili na brýle čtverečky lepicí pásky s tečkami uprostřed a nasadili je na „spícího“ kolegu. A jeho iPhone se úspěšně odblokoval.

Jak uvést iPhone X do režimu obnovení DFU

Poté můžete postupovat stejně jako v režimu obnovení: nový firmware můžete nainstalovat stažením souboru s příponou. IPSW z jedné z webových stránek na internetu. Oficiálně se doporučuje stáhnout firmware přímo prostřednictvím softwaru, ale budete muset dlouho čekat a telefon se bude pravidelně probouzet a bude muset začít znovu.

Při zamykání obrazovky

To je nejjednodušší možnost. situace, kdy neznáte číselný nebo písmenný kód, který iOS vyžaduje při každém odemknutí obrazovky (pokud nepoužíváte Face ID nebo Touch ID). V takovém případě se smartphone zapne, ale bez hesla se nelze dostat k jeho informacím ani přes zamykací obrazovku.

I když je kód pouze čtyřmístný a číselný, nemůžete ho uhodnout. Po 10 nesprávných pokusech je možnost zadání na 1 minutu zakázána a poté se doba prodlouží na několik hodin.

Co dělat

Jediný způsob, jak odemknout iPhone bez hesla, je vymazat všechna data ve smartphonu a obnovit je pomocí počítače. Pokud máte zálohu na iCloudu nebo v iTunes, můžete později získat všechny informace zpět.

Důležitá poznámka: pokud je v zařízení povolena funkce „Najít iPhone“ (a ta je ve výchozím nastavení vždy aktivní), budete po obnovení potřebovat heslo k Apple ID. Pokud zadáte heslo, iPhone se vrátí do normálního provozu. V opačném případě získáte jiný druh zámku. aktivační zámek.

K obnovení hesla zámku potřebujete kabel USB, počítač se systémem Windows nebo macOS a aplikaci iTunes. Pokud není nainstalována, stáhněte si ji z webu společnosti Apple. Pokud máte macOS Catalina nebo novější, použijte místo iTunes standardní aplikaci Finder.

Nejprve vypněte iPhone podržením bočního nebo horního tlačítka. Odpojte kabel od smartphonu, pokud je připojen. Poté postupujte v závislosti na modelu zařízení:

  • U iPhonu 8, iPhonu 8 Plus, iPhonu SE druhé generace, iPhonu X a novějších modelů: Připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB a zároveň stiskněte boční tlačítko a podržte je, dokud se neobjeví obrazovka obnovení.
  • Na iPhone 7 a iPhone 7 Plus: Podržte tlačítko pro snížení hlasitosti a připojte smartphone k počítači pomocí kabelu USB, dokud se nezobrazí obrazovka pro obnovení.
  • U iPhonu SE první generace, iPhonu 6s nebo starších modelů: Podržte stisknuté tlačítko Domů a připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB, dokud se nezobrazí obrazovka pro obnovení.

Když se zobrazí obrazovka počítače s informací, že byl iPhone detekován, a s výzvou k obnovení nebo aktualizaci, klikněte na tlačítko „Obnovit“. Po dokončení postupu zadejte heslo k účtu Apple ID na iPhonu. Vaše zařízení bude opět funkční. Budete ji moci nastavit jako novou nebo obnovit data ze zálohy.

Pokud čekací doba přesáhne 15 minut, smartphone ukončí režim obnovení. V takovém případě budete muset proces zopakovat znovu. znovu připojte iPhone k počítači stisknutím potřebného tlačítka a výběrem možnosti „Obnovit“.

Uvedli jsme čtyři způsoby, jak obnovit tovární nastavení iPhonu bez hesla a obnovit data ze zálohy. Popsané metody vyžadují různou úroveň dovedností. Pokud si nejste jisti svými schopnostmi a bojíte se, že něco pokazíte, nejjednodušší je použít PassFab iPhone Unlocker. Jedná se o cenově dostupné, výkonné a opravdu jednoduché řešení různých problémů souvisejících se zabezpečením heslem a uzamčeným Apple ID.

Přestože je software zpoplatněn, vývojáři zaručují vrácení peněz do 30 dnů od zakoupení, pokud vám software nebude fungovat. PassFab pořádá vánoční výprodej: až do 6. ledna můžete zakoupit produkty PassFab s výraznými slevami a dokonce vyhrát licenci zdarma, pokud na svých účtech na sociálních sítích znovu zveřejníte losování.

resetování přes iTunes

Pokud v zařízení nemáte povolenou funkci „Najít iPhone“, není vše ztraceno. Nejdříve je třeba smartphone nebo tablet přepnout do režimu obnovení. Za tímto účelem:

  • iPhone X nebo novější, iPhone 8 a iPhone 8 Plus: Stiskněte a podržte boční tlačítko a jedno z tlačítek hlasitosti, dokud se nezobrazí posuvník vypnutí. Zatáhněte za něj, abyste zařízení odpojili. Připojení k počítači při stisknutém bočním tlačítku. Podržte jej stisknutý, dokud se nezobrazí okno režimu obnovení.
  • iPhone 7, iPhone 7 Plus a iPod touch 7: Vypnutí zařízení. Připojte se k počítači a podržte tlačítko pro snížení hlasitosti. Podržte jej stisknutý, dokud se nezobrazí okno režimu obnovení.
  • iPhone 6s nebo novější, iPod touch 6 nebo novější, iPad s tlačítkem Home: Vypněte zařízení. Připojení k počítači při stisknutém tlačítku Domů. Podržte jej stisknutý, dokud se nezobrazí okno režimu obnovení.

Poté otevřete iTunes (nebo ve Finderu, pokud jste již provedli upgrade na macOS Catalina). Software vás upozorní na problém se zařízením a nabídne vám aktualizaci nebo opravu. Stisknutím tlačítka „Obnovit“ vymažete všechna data a nastavení.

obnovit, nastavení, iphonu, pokud

Poté můžete obnovit data. nebo, pokud nemáte zálohu, nastavit zařízení jako nové. V obou případech budete moci nastavit nový bezpečnostní kód a znovu získat přístup k zařízení.

O gadgetech píšu od roku 2014 a pravidelně za ně utrácím nemalou část svého platu. Pevně zakořeněný v ekosystému Apple, sbírá videohry a předplatné, trénuje robotické vysavače.

Jak vymazat přes iCloud

Takto můžete odstranit heslo ze zařízení, které má povolenou funkci Najít iPhone. Uzamčený smartphone by měl mít připojení k internetu. Vhodný je dříve zapnutý mobilní internet nebo připojení ke známé síti Wi-Fi, která se automaticky přiblíží do dosahu.

Jakmile iPhone „zachytí“ síť, proveďte následující kroky

Na druhém smartphonu/tabletu/počítači přejděte na iCloud.com/find. Zadejte Apple ID, ke kterému je iPhone připojen, a heslo. V horní části okna klikněte na seznam „Všechna zařízení“. Vyberte si požadovaný iPhone. Stiskněte tlačítko „Vymazat iPhone“.

Po dokončení procesu již iPhone nebude mít heslo k uzamčení, takže jej můžete nakonfigurovat jako nové nebo obnovit ze zálohy.

Tento způsob je snadný a rychlý, ale data, která se v zařízení nahromadila od poslední zálohy, jsou pryč.

Snažte se nezapomenout heslo pro odemknutí iPhonu!

Záložka

| Denial of responsibility | Contacts |RSS