Jak obnovit vzdálené hovory na iPhone

Jednoduché hacky pro obnovení historie FaceTime hovorů na iPhone

Notaked si právě všiml, že historie volání FaceTime najednou zmizela. Historie buněčných volání je v pořádku. Používám iOS 11.3, iPhone 7. Nemám zálohu iTunes a nechci vyzkoušet zálohování iCloud, protože to odstraní moje aktuální data. Existuje jiný způsob, jak vrátit historii volání FaceTime?

Smazáno jsem smazal historii hovorů na mém iPhone a nemám podezření, že volání FaceTime bude také smazáno. Jak mohu obnovit vzdálený příběh Facetime?

Rádi používáte FaceTime. Apple pular volání pro volání na zařízení iOS. Toto je bezplatný a jednoduchý způsob, jak komunikovat s rodinou a přáteli kdekoli na světě pomocí zvukových a videohovorů.

Ale co když omylem smažete nebo ztratíte volání FaceTime z vašeho iPhone nebo iPadu. To mohou být důležitá volání, které jste chtěli opustit.

Vzhledem k tomu, že volání FaceTime jsou integrovány do vašeho seznamu nejnovějších hovorů pro iPhone, po odstranění výzev z historie jsou výzvy také odstraněny z historie aplikace a naopak.

Zde budeme hovořit o různých metodách obnovení historie FaceTime hovorů na iPhone X, XS Max, XR, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6 a nižší, stejně jako na iPadu.

Jak obnovit historii hovorů pro iPhone bez zálohy

Toto je zkratka pro vrácení vzdálené historie hovoru pro iPhone bez záloh z iTunes nebo iCloud. Celou historii telefonních hovorů si můžete prohlédnout pomocí obnovení dat iPhone na Windows nebo Mac Desktop. Je to jen kousek koláče, který na iPhone najdete a extrahuje časopisy pro volání.

 • Obnovení ztracených / odstraněných dat ze zařízení iOS bez přímé zálohy.
 • Získejte data ze zálohování iTunes bez vymazání dat.
 • Stáhněte a obnovte data 19 ze souborů kopií ICloud Reserve.
 • Před zotavení.
 • IOS 10 je plně podporován.3, iOS 11 a jakákoli další zařízení iOS.

Poznámka: IPhone 4 / 3GS, iPod Touch 4 a iPad 1 jsou podporovány k obnovení obsahu a typů multimediálního obsahu 10 typu 10. Nový iPad, iPod 2/4 a další zařízení iOS však mohou obnovit pouze textový obsah 9 a multimediální obsah 4 však iPhone 7/7 Plus / SE / 6S / 6S / 5s / 5 / 4s, nový iPod 2/4 a další zařízení iOS. Ale nebojte se, obnovení historie hovorů je podporováno pro spuštění všech zařízení iOS.

Step-aerobika jeden. Skenování iPhone.

Spusťte obnovení dat iPhone a pomocí jednoho kabelu USB Připojte iPhone k počítači. Klikněte na tlačítko „Začněte skenovat“ v pravém dolním rohu. Počkejte několik minut na pečlivou analýzu vašeho iPhone.

Step-aerobika 2. Selektivní obnova časopisů pro volání iPhone ze zařízení iOS.

V nabídce zprávy a kontaktů klikněte na „Příběh volání“. Celá historie hovorů se zobrazí podrobně, časopisy o vzdálených hovorech budou označeny červeně a zbývající. Zelená. Pokud nejste schopni rychle najít časopisy pro vzdálené volání, zapněte možnost „Zobrazit pouze vzdálené prvky“ na vrcholu a zobrazte pouze časopisy pro vzdálené volání. Před obnovením dat iOS před přezkoumáním a poté klikněte na „Obnovit“, pokud bylo vše provedeno. Nezapomeňte zadat výstupní složku.

Ve skutečnosti je velmi důležité naučit se, jak zálohovat iPhone na notebooku s i bez iTunes.

Jiné přístupy

Existují další dvě alternativy k extrahování informací o historii hovorů ze zálohování iTunes: klikněte na „Zobrazit dodatek“, poté „Apple Phone“ a vyberte „Všechna hovory“; nebo vyberte možnost „Extrakt“ v horní nabídce a poté vyberte „Call Journal jako CSV“ a vyberte místo, kde bude soubor extrahován.

Na druhou stranu je také velmi snadné zobrazit historii hovorů, aniž by je extrahoval. Stačí přejít na kartu „Náhled“ a poté přejděte na „Historie volání“. Jak je ukázáno níže:

Přehled historie hovorů ze zálohování iTunes nebo iCloud

Sledovali jste našeho průvodce krokem.krokem k obnovení historie hovorů z vašeho iPhone? Pomohlo vám to? Pokud potřebujete další informace, neváhejte kontaktovat naši podpůrnou službu. Rádi bychom od vás slyšeli!

Jak obnovit vzdálené zprávy z iCloud

Toto je další možnost, kterou pro vás může obnovit dat iPhone.

Ve srovnání s první metodou vám umožňuje zobrazit zálohy iMessages před obnovou a vybrat přesné soubory, které je třeba obnovit na počítači, a ne na iPhone, který se vyhýbá přepisu dat na iPhone.

Opět spusťte obnovení dat iPhone v počítači. Klikněte na „Obnovení dat iPhone“ „Obnovit ze záložního iCloudu“. Zadejte svůj účet iCloud a heslo.

Vyberte záložní soubor iCloud, který potřebujete, a poté klikněte na tlačítko „Stáhnout“ vpravo. Počkejte několik sekund a dokončete proces stahování záložních souborů iCloud.

Vyberte zprávy

Objeví se okno vyskakovacího objepu, ve kterém můžete vybrat typ souboru, označte zprávy, které se pohybují dál.

Imessages Access and Recovery z iCloud

Stiskněte „Zprávy“ v části „Zprávy a kontakty“, zapněte nebo vypněte zobrazení vzdálených prvků (volitelné) a zobrazíte vzdálené zprávy iMessages a kliknutím na tlačítko „Obnovit“ obnovte vzdálené zprávy ze záložních souborů iCloud ze souborů.

Snadné, pravdivé? Co potřebujete, toto je účet a heslo icLount.

obnovit, vzdálené, hovory, iphone

Jak obnovit deník na dálku na iPhone

Pro uživatele iPhone je vyhledávání protokolu vzdáleného hovoru také jednoduchým úkolem s obnovením dat iPhone, existují tři režimy obnovy, které vám poskytují příležitost obnovit vaše soubory. Můžete obnovit data ze zařízení iOS nebo ze záložního souboru iTunes a dokonce obnovit soubor ze zálohy iCloud. V tomto případě si musíte vybrat zotavení ze zařízení iOS, abyste získali vzdálený protokol hovoru. Mezitím podporuje několik zařízení, včetně všech verzí iPhone, iPad a iPod, a můžete obnovit různá data, jak chcete. A co je nejdůležitější, jedná se o spolehlivý software, který může zaručit bezpečnost a důvěrnost vašich dat. Stačí si stáhnout tento úžasný software a začít obnovovat deník vzdáleného hovoru na vašem iPhone.

Krok 1. Stáhněte si obnovení dat iPhone

Nejprve otevřete oficiální web ve vašem počítači a stáhněte si regeneraci dat iPhone pro iPhone. Poté jej nainstalujte v souladu s nezbytnými pokyny.

Spusťte aplikaci v počítači, existují tři režimy, které můžete obnovit své soubory. Nyní si musíte vybrat první metodu s názvem „Obnovit zařízení iOS“. Na prvním místě můžete vidět integraci, která vyžaduje připojení iPhone k počítači. Nyní musíte připojit iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

obnovit, vzdálené, hovory, iphone

Když je vaše zařízení připojeno k počítači, program automaticky najde vaše zařízení. Po detekci klikněte na „Začněte skenovat“ a spusťte skenování iPhone. Pokud používáte iPhone 4 / 3GS, musíte nejprve stáhnout připojený modul a provést uvedené akce pro vstup do režimu skenování.

Když tento software dokončí skenování, zobrazí se všechny vaše zálohy a odstraněné soubory v celém čísle. Pokud chcete vědět podrobné informace o souborech, můžete si je vybrat ze seznamu vlevo.

Krok 5. Začněte hledat protokol vzdáleného hovoru

Nyní si můžete vybrat potřebné časopisy protokolu volání a poté stisknutím tlačítka „Obnovitobnovit protokol vzdáleného hovoru. Poté vyberte cíl a uložte tyto obnovené soubory do počítače. Opět klikněte na „Obnovit“ a spusťte proces. Můžete se také na to spolehnout, abyste obnovili vzdálené poznámky na iPhone.

Dvě aplikace, které jsme v tomto článku zmínili, jsou nejlepší způsoby, jak obnovit ztracené údaje na vašich zařízeních. S tímto výkonným softwarem mohou uživatelé Android a iPhone jednoduchým způsobem extrahovat vzdálený protokol hovorů. Doufám, že v tomto článku můžete získat něco užitečného. Pokud máte jiné myšlenky nebo chcete vědět více podrobností, sdílejte je v komentářích.

Je možné obnovit časopis Call?

Krok 1 Spusťte nástroj pro obnovení vzdálených hovorů Android na PC / Mac a připojte k němu Android poté stisknutím časopisů Call a zkontrolovat podrobnosti o historii výzvy. Pak vše, co musíte udělat, je vybrat vzdálené hovory a stiskněte tlačítko „Obnovit“.

Nejprve byste měli otevřít aplikaci „Nastavení“ pomocí ikony „Nastavení“. Nyní musíte přejít dolů a vybrat možnost „FaceTime“ ze seznamu. Podle možnosti „FaceTime“ musíte z iPhone povolit „hovory“ “. Tato možnost si prohlédne všechny hovory provedené zařízením pro iPhone.

Zobrazit a odstranit historii hovorů na iPhone

Ve verzích iOS 13 a novějších si můžete prohlédnout historii hovorů a odstranit všechny nejnovější hovory nebo pouze určité výzvy na iPhone.

Odstranění historie hovorů

 • Otevřete program „telefon“ a kliknutím na „Nedávný“ zobrazíte seznam nedávných hovorů.
 • Klikněte na „Změna“.
 • Odstraňte celou historii hovorů nebo určité volání. Chcete.li vymazat celou historii hovorů, klikněte na „Clean“ a poté klikněte na „Vyčistit všechny nedávné“. Chcete.li odstranit určitý hovor, klikněte na tlačítko „Odstranit“. A pak. „smazat“.

Hovor můžete také odstranit kartáčováním doleva a kliknutím na tlačítko „Odstranit“.

Chcete.li udržovat historii hovorů v současném stavu na všech zařízeních, připojte jednotku iCloud.

Chcete.li vyčistit historii hovorů, musíte použít verzi iOS 13 nebo novější.

Jak odstranit Skype Viber Whatsapp z historie iPhone hovorů?

Položte prst na oznámení. hovor bude pokračovat v pozadí. Indikátor příchozího hovoru zůstane v levém horním rohu kliknutím na něj, můžete se vrátit k hovoru. Chcete.li zavolat obvyklé oznámení o plném obrazovce o příchozím hovoru, stáhněte banner dolů.

Jak obrátit hovory na iPhone?

Stačí kliknout jednou na libovolný tlačítko hlasitosti! Hovor bude pokračovat, ale bez zvuku. Chcete.li se podívat na příchozí hovor, stiskněte tlačítko iPhone dvakrát rychle.

Jak vidět historii vzdáleného hovoru na iPhone?

Vyberte záložní kopii vlevo od aplikace a klikněte na „Extrahujte historii hovorů“ a poté vyberte místo, kde chcete soubor uložit. CSV obsahující historii hovorů. Extrakce bude trvat jen několik sekund. Po extrahování dat otevřete soubor CSV příchozími a odchozími výzvami.

Jak vidět celý příběh volání Android?

 • Otevřete aplikační telefon.
 • Klikněte na ikonu.
 • Vedle každého hovoru v seznamu uvidíte jednu nebo více ikon: Zmeškané hovory (červené) Akceptované hovory (modré) odchozí výzvy (zelená)
obnovit, vzdálené, hovory, iphone

Jak nastavit videohovor v WhatsApp na iPhone?

Klikněte na tlačítko „Video“ umístěné pod názvem kontaktu a poté vyberte „WhatsApp“ v seznamu dostupných služeb videohovorů, které se objevily ve spodní části obrazovky a klepněte na telefonní číslo předplatitele. V důsledku toho začne posla a videohovor bude automaticky zahájen.

Je možné zavolat WATSAP na běžném telefonu?

Je možné zavolat běžné telefony pomocí tohoto programu? Ne. Můžete zavolat pouze do smartphonu, kde je tento program nainstalován. To znamená, že nebude fungovat zavolat vesnici babičky (s výjimkou případu, kdy má váš dědeček smartphone, kde je nainstalován WhatsApp).

Je možné zavolat Watsap do jiné země?

Prostřednictvím WhatsApp můžete volat bez platby i do jiné země. Hlavní věc je, že uživatelé mají aplikaci nainstalovány. Pokud někdo nemá připojení k internetu, můžete volat v WhatsApp na tarify mobilního operátora.

Jak odstranit utopený hovor na iPhone?

Spusťte na zařízení aplikaci „Nastavení“. Přejděte dolů a klepněte na telefon. Přejděte dolů do sekce „Zavolejte delapping a blokované kontakty“. Dotkněte se přepínače „Neznámé předplatitele bez zvuku“ a přepněte jej do zelené polohy.

Jak skrýt počet příchozích hovorů?

Chcete.li toto číslo skrýt jednou (pouze pro jednu konverzaci), musíte na obrazovce vytočit kombinaci 11184#a poté zadat telefonní číslo svého partnera a poté zavolejte. V důsledku toho bude číslo skryto před okem předplatitele.

Jak vytvořit neznámá čísla na iPhone?

Chcete.li povolit funkci „Definice neznámé“, přejděte do části „Nastavení telefonu“, otočte se, klikněte na „Definice neznámého“ a zapněte tuto funkci. Hovory z neznámých čísel přijdou bez zvuku, přesměrují se na záznamník a zobrazí se v seznamu nedávných výzev.

Jak vytvořit fotografii pro celou obrazovku při volání iPhone?

Jak vytvořit fotografii kontaktu při volání celé obrazovky iPhone

 • Otevřete aplikační telefon, přejděte na kartu Kontakty a najděte požadovaný kontakt;
 • Kliknutím na „Pravidlo“ v pravém horním rohu přejdete na úpravu;
 • Na názvu a příjmení kontaktu klikněte na tlačítko „Přidat fotografie“;

Jak odpovědět na tlačítko volání iPhone?

Stiskněte boční tlačítko nebo tlačítko „Spánek/probuzení“ (v závislosti na modelu iPhone) nebo na některou z tlačítek nastavení hlasitosti. Po vypnutí zvuku hovoru můžete na volání odpovědět, dokud nebude odeslán do záznamníku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS