Jak obnovit zprávy Viber na iPhonu

Úplný návod na obnovení smazaného Viberu (bezplatné hovory a zprávy)

Na této stránce najdete jednoduchý, ale vyčerpávající návod, jak si stáhnout bezplatnou aplikaci Viber pro volání a zasílání zpráv a jak obnovit smazané nebo ztracené hovory a zprávy ve Viberu.

obnovit, zprávy, viber, iphonu

Viber. je fantastická aplikace pro zasílání zpráv a volání, která vám pomůže komunikovat s přáteli zdarma. Dokáže automaticky zjistit, které z vašich kontaktů již mají účet Viber, a zjistit, kdo další se k němu nedávno připojil, takže s nimi můžete snadno uskutečňovat bezplatné hovory Viber a posílat jim zprávy do jakékoli sítě.

Uživatelé však s touto aplikací stále mají určité problémy.

Proto jsme pro vás připravili kompletního průvodce službou Viber, abyste mohli během několika minut vyřešit problémy při používání služby Viber, včetně zpráv Viber a obnovení hovorů.

Chcete-li rychle a přesně najít řešení, zkontrolujte nejprve následující titulky.

Obnovení bezplatných hovorů a zpráv Viber

Obnovení smazané zprávy nebo korespondence pomocí zálohy

Vestavěné nástroje messengeru umožňují obnovit historii chatu. Pro tuto funkci existuje záloha. Můžete nastavit, jak často chcete zálohovat: denně, týdně, měsíčně. Existuje možnost vytvořit zálohu v určitém okamžiku pomocí tlačítka „create now“. Tato metoda automaticky uloží textové zprávy a mediální soubory.

Otevře se okno s příslušnými informacemi: datum a čas zálohování. V systému iOS se zprávy ukládají jako samostatné soubory na iCloudu, v systému Android na Disku Google. Naposledy zálohované chaty budou obnoveny.

Důležité! Pokud jste nenastavili kopii (ve sloupci „vytvořit automaticky“), nebudete moci obnovit smazané zprávy! Pokud je vybrána možnost „vypnuto“, smazané zprávy nelze obnovit.

Obnovení ztracených zpráv Viber z e-mailu

Pokud jste někdy poslali Viberu e-mail podle nabídky Viberu v následujícím adresáři: Viber Další nastavení Hovory a zprávy Historie e-mailů a odeslali jste zprávy Viberu na jakýkoli e-mailový účet, můžete se přihlásit ke svému e-mailovému účtu a stáhnout si zálohované zprávy. Videa a fotografie připojené ke zprávám Viber se však do e-mailu nezkopírují. Zprávy Viberu jsou navíc uloženy ve formátu CSV a nelze je obnovit do iPhonu.

Po obnovení smazaných zpráv Viber pomocí aplikace Aiseesoft FoneLab bude lepší zálohovat zprávy Viber pro případ, že by se data opět ztratila.

Aiseesoft FoneLab má také užitečnou funkci, která vám pomůže snadno zálohovat data iOS jediným kliknutím. Jedná se o funkci zálohování a obnovy dat iOS, která je nejlepší volbou pro zálohování a obnovu dat iPhone / iPad / iPod.

  • Dokáže zálohovat data ze zařízení se systémem iOS do počítače se systémem Windows / Mac jediným kliknutím.
  • Smazaná data můžete obnovit ze zálohy do zařízení iOS nebo počítače.
  • Zálohování důležitých dat můžete šifrovat, abyste ochránili své soukromí.

S tímto nástrojem pro zálohování dat iOS můžete pravidelně zálohovat zprávy a přílohy Viberu bez obav z další ztráty dat.

S Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery a iOS Data Backup se již nemusíte obávat ztráty dat Viber. Přesto je třeba pravidelně zálohovat důležité soubory v telefonu, nejen Viber, pro případ, že byste měli špatnou náladu a přišli o důležitá data.

Jak nahrávat hovor přes Viber pro prezentace nebo výukové programy? Na této stránce najdete 5 nejlepších nahrávačů hovorů pro iPhone, Android a počítač pro snadné nahrávání videohovorů.

Jak obnovit smazané nebo ztracené zprávy Snapchat? Přečtěte si tento článek a najděte správné řešení pro získávání zpráv Snapchat v telefonu iPhone nebo Android.

Zprávy a hovory Viber smazány? Zde je nejjednodušší návod na obnovení smazaných zpráv a hovorů Viber z iPhonu, Androidu a počítače. Kromě toho jsou zde k dispozici některé často kladené otázky týkající se služby Viber.

Zanechte komentář a zapojte se do diskuse

Obnova iOS Obnovení smazaných zpráv Viber bez zálohování

Obnovení ze záložního souboru iCloud

Krok 1 Na začátku vyberte možnost Obnovit ze záložního souboru iCloud. Budete vyzváni k přihlášení k účtu iCloud. Po přihlášení do služby iCloud jsou všechny záložní soubory uvedeny v tabulce. Stáhněte si nejnovější verzi a klikněte na tlačítko Spustit skenování.

Krok 2 Náhled jednotlivých obsahů a označení těch, které chcete získat zpět. Na konci klikněte na tlačítko Obnovit.

Je to všechno. Velmi snadné a časově nenáročné, že?? Už se nebudete muset obávat ztráty dat ze zařízení iOS. Pomocí něj můžete obnovit data, i když zapomenete heslo k iPadu.

Co je třeba udělat nyní, abyste mohli později obnovit chaty?

Klíčem k zabezpečení dat iPhonu je jako vždy iCloud. Začněte nastavením automatického zálohování. Chcete-li to provést, musíte aplikaci Viber povolit přístup ke službě iCloud Drive:

  • Otevřete aplikaci Nastavení.
  • Klikněte na horní řádek se jménem vlastníka zařízení.
  • Klikněte na řádek „iCloud“.
  • V otevřeném okně zkontrolujte, zda je aktivován posuvník na „iCloud Drive“. Pokud ano, najděte řádek „Viber“ a aktivujte jeho posuvník.

Nyní přejděte na Viber. Zde je třeba:

  • V dolní nabídce klepněte na možnost „více“.
  • Vyberte „Nastavení“, pak „Účet“, nyní „Zálohování“.
  • Zde klikněte na „Vytvořit nyní“ (zvýrazněno fialově) a počkejte na dokončení první kopie.

Gratulujeme! Váš účet Viber má nyní svůj první bod obnovení. Doporučujeme nastavit automatické zálohování, abyste měli zprávy neustále v cloudu. To můžete provést ve stejné nabídce o kousek dál. Klikněte na „Vytvořit automaticky“ a zvolte časový rámec, který vám vyhovuje. Nyní se jednou za čas odešle automatická kopie do cloudu.

Obnovení do počítače

Historie chatu je uložena v souboru: Chcete-li obnovit svůj chat, vraťte se do aplikace Viber.db. Pokud je na počítači přeinstalován operační systém, použijte specializovaný software. Například Hetman Partition Recovery. Další podrobnosti naleznete v článku: „Obnovení dat“. Spusťte jej, prohledejte jednotku C. Najít soubor Viber.db, obnovte ji. Nahrazení souboru obnoveným souborem. Restartování aplikace Messenger.

V telefonu jsou soubory uloženy na paměťové kartě v adresáři: Na HDD PC:

Jak obnovit smazané zprávy Viber z předchozí zálohy?

Pokud jste si již zálohovali konverzace Viberu do zařízení Android nebo iPhone, neměli byste mít problém s jejich obnovením. Ve výchozím nastavení nám Viber umožňuje propojit náš účet Google Drive nebo iCloud s naším zařízením se systémem Android/iOS a zálohovat naše konverzace. V případě nechtěné ztráty chatů můžete tuto dříve vytvořenou zálohu jednoduše obnovit do zařízení se systémem Android/iOS.

Pro zařízení se systémem Android

Uživatelé systému Android mohou jednoduše připojit aplikaci Viber ke svému účtu Google. To jim umožní zálohovat své konverzace na Disk Google, které mohou později obnovit. Bude obsahovat jejich zprávy Viber, skupinové chaty, přílohy a další data aplikace.

Zálohování chatů Viber

Nejprve se ujistěte, že jste si již zálohovali konverzace Viberu na Disk Google. Chcete-li to provést, spusťte aplikaci Viber a přejděte do jejího nastavení v nabídce. Nyní přejděte do nastavení zálohování Viberu a klikněte na možnost „zálohování“. Účet Viber můžete k Disku Google připojit také zde.

Obnovení chatů Viber

Pokud odstraníte zprávy Viber, znovu nainstalujte aplikaci a připojte telefon ke stejnému účtu Google Drive. Při nastavení účtu Viber budete mít možnost obnovit stávající zálohu. Pokud ne, můžete přejít do nastavení zálohování Viberu a kliknout na možnost „Obnovit„. Zobrazte si podrobnosti o předchozím souboru zálohy a znovu klikněte na tlačítko „Obnovit“, abyste získali zpět své zprávy Viber.

Pro zařízení iOS

Stejně jako na zařízeních se systémem Android můžeme zálohovat a obnovit konverzace Viber i na iPhonu. V iPhonu musíte povolit možnost iCloud a přiřadit Viber k účtu iCloud. Jak obnovit smazané zprávy Viber na iPhonu.

obnovit, zprávy, viber, iphonu

Zálohování zpráv Viber

Chcete-li zálohovat zprávy Viber, přejděte do nastavení Viber Viber Backup a klikněte na tlačítko „zálohovat“. Předem se ujistěte, že máte na iCloudu dostatek volného místa pro záložní kopii Viberu. K dispozici je také funkce automatického zálohování, která automaticky zálohuje zprávy Viberu.

Obnovení zálohy Viber

Chcete-li obnovit stávající zálohu z iCloudu do služby Viber, ujistěte se, že je vaše zařízení připojeno ke stejnému účtu iCloud, na kterém je uložena vaše záloha. Přejděte do nastavení služby iCloud a povolte zde funkci synchronizace aplikací iCloud Drive a Viber.

Poté znovu nainstalujte Viber do svého zařízení a přiřaďte jej ke stejnému telefonnímu číslu. Aplikace automaticky rozpozná existující zálohu a upozorní vás na ni. Klikněte na „Obnovit“ a udržujte stabilní připojení k internetu, abyste mohli obnovit své konverzace ve Viberu.

Jak dostanu své zprávy zpět do počítače?

Oblíbený messenger dostupný z počítače. Pro zasílání zpráv a volání se musíte zaregistrovat. Obnovení smazaných zpráv prostřednictvím webové verze služby Vyber není možné. Hlavní verze aplikace Messenger je ve smartphonu. Zprávy, videa a fotografie lze obnovit a odstranit pouze prostřednictvím aplikace.

Webová verze aplikace Viber ukazuje, co je k dispozici k zobrazení v aplikaci. Chcete-li obnovit zprávy, použijte zálohu nebo aplikaci třetí strany. Přečtěte si také.

Jak zálohovat chaty (zprávy) Viber na iPhonu a iPadu

Spusťte aplikaci Viber a klikněte na kartu Více.

Otevřete sekci Nastavení a vyberte možnost „Můj účet„.

Přejděte do nabídky „Zálohování“.

Klepněte na možnost „Vytvořit automaticky“ a nastavte období zálohování na denní, týdenní nebo měsíční.

Chcete-li vytvořit zálohu právě teď, stiskněte tlačítko „Create now“. To může trvat několik minut. Po dokončení procesu se nad tlačítkem „Vytvořit nyní“ zobrazí zpráva, která vás informuje o poslední dostupné záloze v cloudu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS