Jak obnovit zprávy WhatsApp na Androidu

Jak zobrazit smazané zprávy v aplikaci Votsap

WhatsApp je jedním z nejoblíbenějších messengerů na světě. Denně s ním komunikujeme, přijímáme a odesíláme stovky zpráv, uskutečňujeme hlasové hovory. Jednoho dne však můžeme zjistit, že data, která potřebujeme a která jsou pro nás důležitá, z chatu jednoduše zmizela. Zda to byla nehoda, nebo jsme je smazali v afektu, není tak důležité. Je důležité obnovit ztracené zprávy, abyste si mohli v aplikaci Watsap zobrazit všechny smazané zprávy, které chcete. Podívejme se, jak to lze provést.

Jak víte, Votsap messenger ve výchozím nastavení synchronizuje data se svým cloudovým úložištěm jednou za 24 hodin ve 2:00 (pokud není nastaveno jinak). Pokud během dne omylem nebo úmyslně smažete své zprávy, můžete je obnovit až do 2:00 následujících 24 hodin. Nezapomeňte však, že tato metoda bude fungovat za předpokladu, že aplikace WhatsApp má povoleno automatické zálohování.

Chcete-li zobrazit ztracené informace, postupujte takto:

 • Odinstalovat WhatsApp z vašeho gadget tím, že půjdete do „Nastavení“, výběr tam “ Aplikace „. “ WhatsApp „. Klepněte na něj a vyberte možnost „Odstranit“;
 • Přejděte do Obchodu Play a nainstalujte novou verzi aplikace WhatsApp. Telefon NENÍ nutné restartovat;
 • Při instalaci aplikace zadejte své obvyklé číslo, které jste používali v předchozí verzi tohoto komunikátoru;
 • Během instalace si aplikace vyžádá povolení k vyhledání zálohy v úložišti zařízení a na disku Google (podléhá aktivaci). Poskytněte toto povolení;

Tenorshare UltData

Užitečný nástroj od populárního vývojáře vám umožní získat mnoho typů dat z vašeho smartphonu. včetně obnovení zpráv WhatsApp na iPhonu. Software se snadno používá, je plně přeložen do ruštiny a nevyžaduje útěk z vězení ani jinou závažnou manipulaci se smartphonem.

Je již kompatibilní s nejnovějším iPhonem 13 a iOS 15. Zde se dozvíte, jak ji použít k obnovení chatů a zpráv.

Stáhněte si Tenorshare UltData z oficiálních webových stránek (k dispozici jsou verze pro MacOS i Windows). Nainstalujte aplikaci podle pokynů na obrazovce.

Připojení smartphonu k počítači pomocí kabelu Lightning. V případě potřeby vyberte na iPhonu možnost „Trust PC“, aby zařízení mohla sdílet data.

Na domovské obrazovce aplikace UltData vyberte možnost „Obnovit ze zařízení iOS“.

Vyberte typy dat, které vás zajímají. v tomto případě nás zajímá možnost WhatsApp, která se nachází v části „Data aplikací třetích stran“. Klikněte na tlačítko „Scan“.

Po dokončení skenování budete moci vybrat požadované zprávy a obnovit je.

Hotovo: obnovili jste ztracené zprávy.

Obnovení smazaných zpráv WhatsApp po vymazání.

Pokud chcete obnovit smazané zprávy WhatsApp, musíte odstranit a poté znovu nainstalovat aplikaci WhatsApp přímo v mobilním zařízení. Nyní nezáleží na tom, zda se jedná o iOS nebo Android, můžete snadno obnovit smazané kapitoly pomocí zálohy, která se zobrazí při kontrole aplikace WhatsApp při její opětovné instalaci. Aby byl tento průvodce srozumitelný, přiložil jsem ilustrovaného průvodce krok za krokem, který můžete sledovat z mobilního zařízení:

➊ Nejdříve odstraňte aplikaci WhatsApp a poté ji znovu nainstalujte. Během registrace budete vyzváni k použití zálohy pro obnovení smazaných zpráv WhatsApp.

➋ Nyní musíte na obrazovce aplikace WhatsApp klepnout na tlačítko „OBNOVIT“.

➌ Všechny vaše smazané zprávy a grafy WhatsApp pak budou obnoveny z tohoto záložního souboru.

Pokud jste jen omylem klikli na tlačítko „SKIP“, můžete stále použít metodu, o které jsem mluvil, k obnovení smazaných zpráv pomocí starého souboru online zálohy.

Vyhledávání smazaných zpráv v systému Android

Jak najít smazanou zprávu ve službě WhatsApp v systému Android:

 • Ve správci souborů otevřete složku sdcard/WhatsApp/Databáze;
 • pokud data nejsou uložena na kartě SD, mohou se místo složky sdcard zobrazit složky „interní paměť“ nebo „hlavní paměť“;
 • vyhledejte soubor msgstore-GYYYY-MM-HHH.1.db.crypt12, který má RRRR-MM-HH odpovídající datu, kdy zpráva ještě nebyla smazána.

Pokud je takový soubor nalezen. skvělé, pak lze zprávu obnovit.

Přejmenovat msgstore.db.crypt12, znovu nainstalujte aplikaci WhatsApp a klikněte na tlačítko „Obnovit“, když se zobrazí.

Pokud byl soubor původně v jiném protokolu (crypt9 nebo crypt10), měl by být přejmenován na msgstore.db.crypt9 nebo msgstore.db.crypt10 podle potřeby.

V telefonu

Nejprve se ujistěte, že je telefon připojen. Číslo zadané při vytváření účtu Google se musí shodovat s registračním číslem vašeho profilu WhatsApp. Poté proveďte řadu akcí:

 • přesunout ikonu Watsap do koše;
 • Znovu si stáhněte aplikaci WhatsApp z Google Play;
 • otevřít;
 • potvrdit číslo a získat oznámení
 • Klikněte na ikonu „Obnovit“;
 • počkejte, až systém načte informace a všechny podrobnosti;
 • Když se zobrazí „Další“, klikněte na něj.

Pokud byly všechny kroky provedeny správně, nebude problém ztracené zprávy obnovit. Všechna smazaná data budou opět k dispozici vlastníkovi.

Obnovení přístupu do aplikace WhatsApp

Z jiného telefonu

Někdy se stává, že některý ze spoluhráčů v chatu vymaže zprávu, která byla odeslána. V takovém případě se v aplikaci Messenger objeví oznámení „Odstraněno uživatelem“. Na nalezení smazaných zpráv WhatsApp z jiného telefonu nemáte více než 24 hodin. a pak nemáte šanci zjistit, zda vám někdo poslal zprávu a pak si to rozmyslel.

Chcete-li to provést, přejděte do sekce „Aplikace“ a vyhledejte aplikaci WhatsApp. Poté klikněte na možnost „Povolit oznámení“ a zaškrtněte políčko. To vám umožní zkontrolovat zprávu, ale ne více než 100 znaků. Tímto způsobem nebude možné otevřít zvuk ani video.

Obnovení různých typů zpráv. fotografie, video, audio

V aplikaci WhatsApp můžete obnovit nejen textové smazané zprávy, ale také mediální soubory. fotografie, videa, zvuky.

Než se uchýlíte k obnově mediálních souborů, zkontrolujte úložiště. je docela možné, že tam jsou. Za tímto účelem najděte a otevřete složku Média v aplikaci Messenger. zde jsou uloženy všechny přijaté/odeslané fotografie a videa.

Pokud potřebné soubory v úložišti nenajdete, můžete je začít obnovovat. K tomu se používají stejné metody jako u textových chatů. je jen třeba vybrat nejlepší metodu v závislosti na typu operačního systému a na tom, zda existuje záloha.

Tenorshare UltData. software pro obnovu dat z iPhonu

Pokud se vám nepodaří obnovit mediální soubory pomocí těchto metod, můžete použít následující aplikace. Pro zařízení se systémem Android to může být WhatsRemoved, WAMR, Deleted Whats Message, Notification History; pro iPhone to může být Tenorshare UltData.

Zvláštnosti obnovy zpráv

Obnovení přístupu ke korespondenci může být o něco složitější. Uživatel například omylem smazal záložní kopii zpráv nebo chce místo chatu vrátit fotografie a videa. Podívejme se na tyto případy blíže.

Bez zálohy

Dobrou zprávou je, že je možné obnovit zprávy WhatsApp v systému Android bez zálohy. Nejprve zkontrolujte, zda je soubor skutečně ztracen. Může být uložena ve vnitřní paměti smartphonu nebo na kartě SD. Vyhledávání v zařízení pomocí klíče msgstore. Zadruhé můžete zkontrolovat koš Disku Google.

Vyhledávání souborů podle „msgstore“

 • Přistupte k aplikaci Disk Google (je nainstalována ve všech zařízeních se systémem Android);
 • Na panelu vlevo najděte ikonu koše a klikněte na ni;
 • Vyhledejte soubor v koši a vyberte jej;
 • Při otevírání kontextové nabídky vyberte možnost „Obnovit„.

Jakmile získáte přístup k záloze, budete moci obnovit zprávy, jak je popsáno výše.

Pokud uživatel v nastavení aplikace WhatsApp vybral možnost „Neukládat zálohu“ a omylem přitom chat vymaže, nebude jej z čeho obnovit.

Stačí kontaktovat partnera v konverzaci a požádat ho o přeposlání zpráv. Odstraněné zprávy nelze obnovit sami, pokud neexistuje žádná záloha.

Obnovení hlasových zpráv a fotografií

Zvukové a obrazové soubory se obnovují stejným způsobem jako textové zprávy.

Historie chatu za určité období

Jak obnovit chat, který se uskutečnil v určitý den? Pokud konverzace proběhla před méně než 7 dny, pomůže odinstalování a opětovná instalace aplikace. Pokud jste již dříve odesílali zprávy, musíte záložní kopii zpráv přejmenovat tak, že odstraníte datum posledního uložení. Ostatní konverzace budou obnoveny spolu s požadovaným chatem, ale lze je odstranit.

Chat s konkrétními kontakty

Selektivní přístup ke smazaným konverzacím není možný. Messenger ukládá zálohu všech zpráv, pokud uživatel tuto možnost nezakázal. Použitím výše popsaných metod se do aplikace WhatsApp vrátí všechny konverzace.

Pokud byla zpráva druhou stranou smazána

„Tato zpráva byla smazána“: Tato zpráva se zobrazí na obrazovce, když si to partner v chatu rozmyslel a rozhodl se smazat to, co bylo řečeno nebo odesláno. Existuje však způsob, jak takové zprávy rozpoznat. Chcete-li to provést, odinstalujte aplikaci WhatsApp a poté ji znovu nainstalujte do smartphonu. Smazané zprávy se přitom automaticky stáhnou ze zálohy Disku Google a zpřístupní se.

Zprávy smazané vaším partnerem v konverzaci ve službě WhatsApp

Po odstranění aplikace

Zprávy aplikace WhatsApp zůstanou přístupné i po odinstalování aplikace, pokud uživatel povolil možnost pravidelného zálohování na Disku Google. Disk Google umožňuje obnovit všechny zprávy uložené ze služby WhatsApp. Je třeba aplikaci znovu nainstalovat. Během procesu instalace se uživateli zobrazí zpráva s informací o zálohování a žádostí o obnovení.

Důležité! Data lze obnovit pouze v případě, že je zachováno telefonní číslo, na které je účet WhatsApp zaregistrován, a pokud je uživatel přihlášen k Disku Google, kde byly zálohy uloženy.

Obnovení při změně telefonu

Stejně tak se zprávy WhatsApp obnovují při přechodu na nový smartphone. Měli byste se ujistit, že:

 • Bylo provedeno zálohování na Disk Google;
 • Telefonní číslo zůstává stejné;
 • Uživatel se přihlásil k účtu Google, kde je uložena záložní kopie chatů.

Po instalaci aplikace WhatsApp vás aplikace informuje, že existuje kopie, a nabídne obnovení zpráv a mediálních souborů z ní.

Obnovení z archivu

Funkce archivace je k dispozici v aplikaci Messenger. Archivované konverzace lze snadno vrátit do hlavní nabídky chatu. Chcete-li to provést, přihlaste se do aplikace a projděte všechny konverzace. Pod posledním z chatů se objeví nápis „Archivováno“. klikněte na něj, označte konverzaci, kterou chcete rozbalit, a klikněte na obdélníkovou ikonu se šipkou směřující nahoru. Ikona se nachází v pravém horním rohu obrazovky. Chat se poté přesune do hlavního pole messengeru.

Obnovení chatů z archivu v aplikaci WhatsApp

obnovit, zprávy, whatsapp

Způsob, jak získat zpět všechny zprávy po jejich odstranění za určitý den v systému Android

WhatsApp ukládá naše data nejen na serverech, ale také v zařízení mobilního telefonu. Jsou umístěny v systémových složkách zařízení. A k jejich otevření můžeme použít správce souborů, který musí být nainstalován výrobcem zařízení.

Mezi ostatními nainstalovanými aplikacemi ji poznáte podle ikony v podobě složky:

Poté zopakujte předchozí pokyn. Musíte odinstalovat aplikaci WhatsApp a znovu si ji stáhnout z Play Marketu. Pokud jste z nějakého důvodu obnovili korespondenci a soubory nesprávně, pak jste udělali chybu při zadávání jména. Vraťte se do správce souborů pomocí výše uvedené cesty a zopakujte pokyny na Andoirdu ještě jednou.

Jak obnovit zprávy ve službě WhatsApp

Na tvorbě tohoto článku se podílel náš zkušený tým redaktorů a výzkumných pracovníků, kteří zkontrolovali jeho správnost a úplnost.

obnovit, zprávy, whatsapp

Tým správy obsahu wikiHow pečlivě sleduje práci redaktorů, aby zajistil, že každý článek splňuje naše vysoké standardy kvality.

Počet zobrazení tohoto článku: 331 782.

Pokud jste omylem smazali nebo nějakým způsobem ztratili historii korespondence ve službě WhatsApp, nebojte se, stále ji lze obnovit. WhatsApp automaticky ukládá posledních sedm dní zpráv WhatsApp a zálohuje je každý den ve dvě hodiny ráno do telefonu. Telefon můžete také nastavit tak, aby ukládal konverzace do cloudu. Pokud potřebujete pouze obnovit vymazané chaty z poslední zálohy, která je uložena v cloudovém úložišti, nejjednodušší způsob je odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci. Mějte však na paměti, že vzhledem k tomu, že vaše zařízení vytváří noční kopie posledních sedmi dnů, není nemožné se pomocí těchto záložních souborů vrátit ke konkrétnímu dni v posledním týdnu.

 • Spusťte aplikaci WhatsApp a klepněte na možnost Nastavení.
 • Klepněte na Chaty a Archiv chatu.
 • Podívejte se na datum a čas poslední kopie. Pokud tato kopie obsahuje zprávy, které chcete obnovit, pokračujte touto metodou. V opačném případě vyzkoušejte jiné metody.

Odinstalování aplikace WhatsApp z telefonu. Chcete-li obnovit vymazané zprávy, musíte nejprve aplikaci zcela odinstalovat.

Když nelze obnovit smazané konverzace

Jak již bylo zmíněno, v případě problémů se zálohováním nebude možné konverzace obnovit. Může se například stát, že jej majitel zařízení jednoduše nevytvořil nebo že byl poškozen při vymazání dat z telefonu. Další možností je kartu SD naformátovat nebo vyjmout. Vzhledem k tomu, že někteří zákazníci mají data uložená na vyměnitelném úložišti, je pravděpodobné, že na seznamu těchto aplikací je i WhatsApp. Je důležité si uvědomit, že pokud aplikaci delší dobu (šest měsíců, rok) nespustíte, mohou být všechna data automaticky vymazána softwarovým systémem.

Zákazníci aplikace WhatsApp si musí uvědomit, že aktivní práce s messengerem musí být chráněna, a to lze provést pouze prostřednictvím kopie chatů. Proto je při aktivním používání aplikace Messenger důležité zajistit, aby se všechny informace automaticky ukládaly do paměti v určitém časovém rámci. Nejbezpečnější je pořizovat kopie denně, pokud je korespondence doplňována novými zprávami.

Můžete vidět, že i ty nejproblematičtější situace smazání WhatsApp lze vyřešit. K tomu musí uživatel jasně postupovat podle pokynů krok za krokem a poté se ujistit, že nevzniknou žádné další problémy. Messenger umožňuje uživatelům vytvářet zálohy, které podporují celý systém. Pokud tedy dojde k náhlé ztrátě zpráv, nebo to není tak dávno, je stále možné získat data zpět. V případech, kdy má klient problémy s kopií konverzací nebo jednotkou, přicházejí na pomoc nástroje. Takových programů je ve skutečnosti mnohem více, protože umožňují klientovi přístup do paměti zařízení, obnovu dat a další. Ukazuje se, že existuje mnoho způsobů, jak obnovit přístup k chatům s rodinou a přáteli, hlavní je to udělat co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS