Jak obrazovat zrcadlo a obsadit Samsung Galaxy Tab S7 (a další). Tablet Samsung 7

Samsung Galaxy Tab S8 vs. Samsung Galaxy Tab S7

Samsung Galaxy Tab S7 byl jedním z nejlepších tabletů Android v době, kdy byl vydán, a byl slušným soupeřem pro iPad pro každého, kdo hledá desku Android. Tablet letos obdržel upgrade ve formě Samsung Galaxy Tab S8. Zatímco velikost displeje zůstává stejná, Samsung tvrdí, že provedl vylepšení v novější verzi. ale je to novější model, který stojí za nákup? Zde je porovnání Samsung Galaxy Tab S8 versus Galaxy Tab S7, která vám pomůže rozhodnout se, zda Galaxy Tab S8 stojí za upgrade nebo zda můžete ušetřit peníze popadnutím staršího modelu.

brejle

Samsung Galaxy Tab S8 Samsung Galaxy Tab S7
Velikost 253.8 x 165.3 x 6.3 mm (9.99 x 6.51 x 0.25 palců) 253.8 x 165.3 x 6.3 mm (9.99 x 6.51 x 0.25 palců)
Hmotnost Wi-Fi: 503 gramů (17.74 uncí)

LTE: 507 gramů (17.88 uncí)

LTE: 500 gramů (17.63 uncí)

Návrh a zobrazení

Jak Samsung Galaxy Tab S7, tak nová Galaxy Tab S8 Sport Podobný design, což znamená, že získáte uklizený displej s úzkými rámy. Vzadu uvidíte černý magnetický pás používaný k doku s-pen, který je součástí krabice.

The Galaxy Tab S7 představoval 11palcový LCD s rozlišením 2560 x 1600, rozsah barev DCI-P3 a frekvencem obnovení 120 Hz. Při použití se tato čísla překládají na barevně bohatý, živý a světlý zážitek. Navíc, poměr stran 16:10 způsobuje skvělý zážitek z spotřeby videa. Displej je stejný na kartě Galaxy S8, takže pokud vaše použití obsahuje hodně čtení v ruce, obě tato zařízení vám budou dobře sloužit.

Na obou zařízeních také získáte certifikaci nízké modré světlo. Displej Galaxy Tab S7 byl na přímém slunečním světle trochu ohromující a pravděpodobně můžete očekávat na kartě S8. Obě tablety přicházejí s quad reproduktory naladěné AKG, které podporují Dolby Atmos, které jsou hlasité a mají jasný zvuk-vytvářejí příjemný zážitek z spotřeby médií. To znamená, že pokud jste v pořádku s větší velikostí a chcete displej AMOLED, měli byste se podívat na variantu plus pro obě generace.

Obě zařízení jsou umístěna v hliníku, což jim dává velké množství trvanlivosti. Nicméně ani přichází s hodnocením IP, takže je nejlepší je držet dál od vody a nevést je na pláž s sebou. Obě zařízení nabízejí snímač otisku prstu na boku pro biometrickou autentizaci.

Tato zařízení mají hodně společného, ​​což znamená, že tato kategorie je kravata.

Výkon, výdrž baterie a nabíjení

Galaxy Tab S7 je poháněn Snapdragon 865 Plus SOC, který je spárován s Adreno 650 GPU. Tato kombinace by měla znamenat, že je schopna provozovat nejnovější 3D hry bez závěsu, a dokonce i základní model s 6 GB RAM a 128 GB interního úložiště by měl být pro většinu dostatečný- i když možnost pro úložiště 8 GB a 256 GB bude vítána pro média- milenci.

Tab S8 Galaxy je vybaven nejnovějším Snapdragon 8 Gen 1 SoC, spojený s 8 GB nebo 12 GB RAM možnostmi a 128 GB nebo 256 GB úložiště. Takže můžete očekávat podobný výkon s trochou více prostoru. Získáte hladký výkon bez ohledu na tablet, který si vyberete. Na obou zařízeních také získáte slot pro kartu microSD, takže byste měli mít malý problém s uložením všeho, co chcete uložit.

Tab S7 a Tab S8 Galaxy baterie 8 000 mAh zabalí s podporou pro rychlé nabíjení 45 W. Samsung tvrdí, že to se může dobít z nuly na 100% za 80 minut, ale společnost se v krabici nesedí na 45W nabíječku. a dostanete pouze 15w nabíječku s Galaxy Tab S7. Pravidelné používání, jako je čtení na Kindle, procházení na chromu, sledování YouTube a převlečení vaší oblíbené show.

Zatímco Tab S7 je stále mnohem výkonná, Samsung Galaxy Tab S8 má více RAM a výkonnější procesor. Vyhrává zde docela pohodlně.

Vítěz: Samsung Galaxy Tab S8

Fotoaparát

Na frontě optiky, Tab S7 sportovní nastavení 13MP a 5MP duální kamery, zatímco galaxie Tab S8 je dodáván s 13MP a 6MP dvojí zadní kamery. Přední část Tab S8 má střelec 12MP selfie, zatímco na kartě Galaxy je snímač 8MP.

Tab S7 Galaxy nám poskytla dobré tóny pleti ve videohovorech s přední kamerou a očekáváme, že Tab S8 bude pokračovat v těchto stopách s ještě lepší objektivem na přední straně. Na druhou stranu, primární zadní kamera fungovala dobře, ale 5MP Ultrawide Shooter měl potíže s detaily zachycení. Očekáváme, že to Samsung změnil s Galaxy Tab S8. Oba jsou dokonale schopné pravidelného používání, které zahrnuje zachycovací a skenovací dokumenty, zatímco přední kamera funguje dobře ve videohovorech a nenechává nic, na co by si stěžoval.

Je tu těžké zavolat zde, protože jsme s Tab S8 ještě neměli příliš mnoho času. Výhodou pochybností však dáváme větší počet větších čísel Galaxy Tab S8.

Vítěz: Samsung Galaxy Tab S8

Software a aktualizace

Lab S8 a Tab S7 lodí s perem, které má nízkou latenci, a když je spojena s obnovovací frekvencí 120 Hz, způsobuje, že povrchové pero Microsoft je obyčejné. Získáte funkce, jako je vzduchové akce, které mají přístup k rychlým zkratkám a které můžete použít na libovolné obrazovce nebo aplikaci.

K dispozici je také volitelné příslušenství klávesnice, které zabalí zadní kryt, aby se zdvojnásobil jako stojan pro tablet. Klávesnice je dodávána s funkcemi funkcí nahoře. Celkově jsou klíče dobře rozmístěny dobrým klíčovým cestováním. Neexistuje však žádné podsvícení, takže se budete pravděpodobně snažit jej použít ve tmě. Navíc je schopnost klínů špatná. Když se pokusíte použít tablet jako notebook na klíně, bude se kolísat. Pokud pracujete na stole, bude to fungovat dobře. Pokud jde o trackpad, má slušnou velikost a snadno se používá.

Tyto dvě tablety mají velmi podobné rysy, takže se jedná o kravatu.

Cena a dostupnost

Samsung Galaxy Tab S8 začíná na 699 pro 128 GB model a naráží až 779 pro verzi 256 GB. Lze jej zakoupit od Samsung a bude podporován ATT a T-Mobile v blízké budoucnosti. Navíc je zásobena většinou hlavních maloobchodníků s elektronikou.

Naproti tomu Samsung Galaxy Tab S7 je generace stará a byla spuštěna v roce 2020. Není divu, že již není k dispozici na oficiálních webových stránkách Samsung, ale lze jej najít u různých maloobchodníků, často se slušnou slevou, což by z něj mohlo učinit silnou volbu pro lovce obchodů.

Celkový vítěz: Samsung Galaxy Tab S8

Zatímco Samsung Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S8 mají stejný displej i sadu reproduktorů, posledně uvedený je poháněn novější čipovou sadou a bude vám trvat nejméně pět let, díky aktualizacím, které vytvořil společnost Samsung. Tab S8 Galaxy je celkově lepší zařízení a to, které zde přichází nahoře. Jen hledám nejlepší menší tabletu Samsung? KOUPIT GALAXY TAB S8.

Ale pokud hledáte dohodu, Galaxy Tab S7 nemusí být nejhorší volbou v okolí. Stále je to mocný tablet a sporty Mnoho stejných funkcí, které milujeme na galaxii Tab S8. Pokud je ukládání některých dolarů prioritou, popadnutí zrekonstruované karty S7 je skvělý nápad. Pokud však peníze nejsou objektem, je to vždy Samsung Galaxy Tab S8.

Doporučení editorů

Prakhar píše zprávy, recenze a funkce pro digitální trendy. Je to nezávislý technický novinář, který byl součástí…

Nejlepší druh marketingu je ten, který se děje v rukou zúčastněné osoby, která by právě mohla být vaším dalším zákazníkem. Samsung určitě myslí tímto způsobem a snaží se to nejlepší, nejen proto, že je to zvuková strategie, ale také kvůli skutečnosti, že archivní soupeř Apple zvládl umění s pečlivě představovaným zážitkem z obchodu.

Nejnovější trik společnosti Samsung je webová aplikace navržená pro iPhone, která vám dá chuť na jeho One UI 5.1 software, který běží na telefonech řady Galaxy S23. Vlastně to poškrábe. Společnost vás přivítá na „druhé straně“ tím, že vám umožní zažít jeho silně přizpůsobené převzetí Androidu a zjistit si to, pokud pro vás může překonat iOS. Řešení se nazývá pokus galaxie. Zkuste Galaxy z vašeho iPhone telefonu Samsung

Ultra Samsung Galaxy S23 poskytuje téměř všechny aspekty. A zatímco kamerový systém je prvotřídní, stále má nějaký prostor pro zlepšení-a Samsung to ví.

Společnost pracuje na hlavní aktualizaci fotoaparátu, která opravuje spoustu chyb a zvyšuje kvalitu videa, a příspěvek Samsung Community Fórum potvrzuje, že tuto aktualizaci vydal pro všechny tři modely v řadě Galaxy S23.

Pokud jste byli na plotě o vyzvednutí jednoho z nejnovějších telefonů Galaxy S23, může nový výzkum od Oola pomoci naklonit stupnice ve prospěch Samsung.

V nové zprávě o testu rychlosti Ookla TCompasparted 5G výkonnosti modelů Galaxy S23 na loňskou Galaxy S22 v několika zemích. s některými překvapivými výsledky napříč deskou. Hodnotný upgrade 5G

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

Jak obrazovat zrcadlo a obsadit Samsung Galaxy Tab S7 (a)

Existuje několik způsobů, jak sdílet obsah z mobilních zařízení Samsung, jako je Samsung Galaxy Tab S7. Tyto možnosti mohou být někdy frustrující a matoucí. Můžete si stáhnout a připojit prostřednictvím aplikace Samsung Smart Home Device nebo zkusit připojit různé různé kabely a adaptéry, pokud jsou kompatibilní s vaší televizí nebo jiným displejem.

Pokud se chcete jen naučit, jak rychle ukázat, co je na vaší kartě S7 nebo jiném tabletu Samsung, existuje snadnější způsob.

Nejjednodušší způsob, jak obsadit obrazovku Samsung Galaxy Tab, je již zabudován do vašeho tabletu. Není třeba stahovat další aplikace nebo nepořádek s kabely nebo adaptéry. Můžete promítat veškerý obsah, který potřebujete, zcela bezdrátově.

Tab S7 Samsung Galaxy používá nativní technologii s názvem Smart View k obrazovce zrcadla a obsazení obsahu. S inteligentním pohledem můžete přehrávat média a zrcadlit obrazovku Tab Galaxy na četné bezdrátové přijímače, například Smart TV Samsung. K obsazení obrazovky můžete dokonce použít inteligentní pohled do počítače. podívejte se, jak zde.

Inteligentní pohled je zabudován do vaší Samsung Galaxy Tab S7. Můžete k němu přistupovat a začít s obrazovkou odrážet tablet v několika krocích. Tyto pokyny fungují pro odrážení obrazovky Samsung Galaxy Tab S7, S7, A7, S, S6 a další.

Naučte se vše, co potřebujete vědět o zrcadlení obrazovky. Přečtěte si průvodce zrcadlením Ultimate.

Jak obrazovat zrcadlení a obsadit Samsung Galaxy Tab S7

Než začnete obsadit tabletu Samsung, musíte nejprve přistupovat k inteligentnímu zobrazení. Můžete to udělat několika způsoby:

Získejte přístup k inteligentnímu zobrazení v zásobníku rychlého nastavení karty Galaxy

Přejděte dolů z horní části vaší karty Samsung Galaxy a odhalíte rychlé nastavení. To zobrazí několik ikon pro rychlý přístup. Ikona inteligentního pohledu vypadá jako tlačítko přehrávání obklopené dvěma poloměry. Je to první tlačítko na obrázku níže. Pokud zde nevidíte inteligentní pohled, přejděte na krok 2.

Přistupujte k inteligentnímu zobrazení tím, že se dále strávíte do rychlého nastavení karty Galaxy

Když ve výchozím nastavení otevřete zásobník rychlého nastavení karty Galaxy, zobrazí se zkrácený pohled pouze s jediným řádkem ikon. Můžete znovu vytáhnout zásobník a odhalit rozšířený pohled. Tím se zobrazí celou stránku dostupných možností rychlého nastavení. V rozšířeném pohledu je označena každá možnost rychlého nastavení. Vyhledejte inteligentní pohled zde nebo přejeďte na další stránku možností, jak najít ikonu.

Pokud zde nevidíte inteligentní pohled, přejděte na krok 3.

Přistupujte k inteligentnímu zobrazení vyhledáváním uvnitř rychlého nastavení karty Galaxy

Pokud nevidíte ikonu inteligentního zobrazení kdekoli na vaší Tab S7 Samsung Galaxy, můžete ji hledat. Přejděte dolů z horní části obrazovky, abyste odhalili zásobník rychlého nastavení. Klepněte na ikonu vyhledávání (zvětšovací sklo) a zadejte „Smart View.„Výsledky vyhledávání poté zobrazí ikonu inteligentního zobrazení.

Screen Mirror a listujte svůj Samsung Galaxy Tab S7 do počítače

Můžete odrážet svou galaxii Tab S7 na více míst a displejů než jen chytrá televize. S reflektorem počítačové aplikace můžete použít inteligentní pohled k obsazení karty Galaxy přímo do počítače. Reflektor vám umožňuje zaznamenat celou interakci. To je zvláště užitečné, pokud potřebujete nahrávat instruktážní videa nebo sdílet obrazovku tabletu během virtuálního setkání, jako je týmy Zoom nebo Microsoft. Získejte reflektor sem a odráží téměř jakékoli zařízení do počítače Mac nebo Windows.

Tipy pro:

I když vaše karta Samsung Galaxy je zařízením Android, pokud hledáte tlačítko „obsazení“ pro zrcadlení obrazovky, nenajdete ji. Místo toho zařízení Samsung používají inteligentní pohled.

Ujistěte se, že vaše karta Samsung Galaxy a vaše přijímací zařízení (například počítač běžící reflektor nebo inteligentní televize) jsou na stejné síti Wi-Fi.

Pokud obsahujete Samsung Galaxy Tab S7 a zrcadlený obrázek se nehodí správně vaše televizor nebo počítač, zkuste upravit poměr stran vaší karty. Většina moderních televizorů má poměr stran 16: 9. Chcete.li upravit kartu Galaxy tak, aby se vešly, postupujte podle těchto kroků:

 • Otevřete rychlé nastavení přejetím dolů z horní části obrazovky.
 • Klepněte na Smart zobrazení.
 • Poměr stran tabletů.
 • Vyberte nastavení, která nejlépe odpovídají vašemu displeji, například „Celá obrazovka na připojeném zařízení.“

Tablety krále Androidu (a legitimní konkurenty iPad)

Verdikt notebooku Mag

S větším displejem, novým perem, vylepšeným krytem knihy a podporou 5G, jsou Samsung Galaxy Tab S7 a Tab S7 Plus přesvědčivé alternativy iPad.

Klady

 • Velkolepý OLED displej
 • Vylepšené pero a krycí klávesnice s perem a knihou
 • Skvělé reproduktory
 • Podpora 5G

Nevýhody

 • – Žádný konektor pro sluchátka
 • – Některé aplikace nejsou optimalizovány pro tablety
 • – Podprůměrná výdrž baterie (na Galaxy Tab S7 Plus)
 • – Drahý

Proč můžete věřit laptopu Mag

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Cena: 729 (začínající na 649) CPU: Qualcomm Snapdragon 865 RAM: 8 GB Úložiště: 256 GB Displej: 11 palců (LTPS IPS LCD), 2560 x 1600-pixelová baterie: 13:08 Velikost: 10 x 6.51 x 0.Hmotnost 25 palců: 1.1 libry

Galaxy Tab S6 nebyla náhoda. Samsung znovu vzdoroval šancím s Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7 Plus, duem tabletů dost na to, aby šlo na nohou na nohou s iPad Air a iPad Pro. Když řeknu „vzdorují šance“, není to nejen proto, že Galaxy Tab S7 a Tab S7 Plus provozují Android, ale také proto, že jsou ceny ve stejném prémiovém rozsahu jako iPad Pro. A přesto, Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7 Plus jsou tablety, které mohu snadno doporučit přátelům a rodině.

Větší verze, navzdory životnosti baterie subpar, je standout. Jeho úspěchy jsou do značné míry dluženy 12.4palcový displej AMOLED. Věcné barvy a inkoustové černoši na obrazovce jsou tím, co dělá Galaxy Tab S7 Plus Ultimate Tablet pro spotřebu médií. ještě více než iPad Pro a jeho působivé 12.9palcový panel sítnice.

Cena: 929 (počínaje 849) CPU: Qualcomm Snapdragon 865 RAM: 8 GB Úložiště: 256 GB Displej: 12.4 palce (Super AMOLED), 2800 x 1752-pixel baterie: 8:51 Velikost: 11.22 x 7.28 x 0.Hmotnost 22 palců: 1.3 libry

Novinkou na lince Galaxy Tab S7 jsou rychlejší procesor, 5G připojení a přepracované pero S (zahrnuty do krabice). Samsung také vylepšil externí klávesnici (prodával se samostatně) a vybavil tablety pomocí 120 Hz displeje. Všechny tyto změny způsobují, že Tab S7 a Galaxy Tab S7 plus významný upgrade z Tab S6, kterou nahrazují jako nejlepší tablety běžící Android.

Vím, co vás zajímá: ale jak se porovnávají s iPad Air a iPad Pro? Odpověď? Příznivě, než byste mohli očekávat.

Samsung Galaxy Tab S7 Plus Ceny a konfigurace

Samsung’s Galaxy Tab S7 začíná na 649 pro model Wi-Fi s čipem Snapdragon 865, 6 GB RAM a 128 GB Flash Storage. Přidání LTE přináší cenu až 849.

Pokud nepotřebujete mobilní konektivitu, naše recenzní jednotka Wi-Fi s 8 GB RAM a 256 GB UFS 3.0 Náklady na skladování 729, zatímco model 512 GB jde za 829.

Tab S7 Plus Samsung Galaxy S7 Plus začíná na 849 a je vybaven čipem Qualcomm Snapdragon 865, 6 GB RAM a 128 GB ufs Flash Storage.

Pokud potřebujete více úložiště a RAM, naše revizní jednotka má 8 GB paměti a 256 GB flash disk pro 929, zatímco 512 GB verze jde za 1 029.

Přidání připojení 5G zvyšuje cenu základního modelu na 1 049 na Verizon, T-Mobile a USA Cellular.

Samsung Galaxy Tab S7 / Tab S7 Plus Design

Tab S7 a Galaxy Tab S7 Plus sdílejí podobnou designovou DNA jako jejich předchůdce, Galaxy Tab S6. Z přední strany tablety Galaxy Tab S7 vypadají jako většina prémiových břidlic s výjimkou tenkých displejů podobných iPad Pro a New iPad Air. To vám umožní soustředit se na větší displej, aniž byste byli rozptýleni tlustými černými pruhy.

Jedinou změnou, kterou Samsung provedl na přední straně linky Galaxy Tab S7, byl přesun selfie vačky na delší okraj tabletů, takže můžete střílet v režimu krajiny, když jsou připojeni k klávesnici.

Když jsem otočil galaxii Tab S7, první věcí, kterou jsem si všiml, byla tajná mystická černá barva, která vypadá elegantně a drahá. Stejně jako se mi líbí tmavý tón, jsem zmatený Samsung přesunul z zářivých barev na více tlumené odstíny. Doufejme, že možnosti mystického stříbra a mystického bronzu zvyšují vzrušení než poměrně černý.

Na zadní straně je také skleněný držák magnetického stylusu ve tvaru slzy, který sahá pod modulem s duální kamerou. To nahrazuje magnetickou drážku Samsung používanou na kartě Galaxy S6 k umístění stylusu, když se nepoužívá. Magnet byl dostatečně silný, aby držel pero S na místě, když jsem rychle potřásl tabletem, jakýkoli fyzický kontakt se stylusem ho může uvolnit z proužku. Pokud se obáváte ztráty pera, měli byste zvážit odnímatelnou klávesnici (více o tom později).

Jinak jsou na zadní straně tabletu některé pásy antény a okraje mají atraktivní kartáčovaný povrch. Jediný USB 3.Port nabíjení typu-C je umístěn na dně Tab S7 a Galaxy Tab S7 Plus, ale bohužel na žádné jednotce není žádný konektor pro sluchátka.

V 11.2 x 7.3 x 0.2 palce a 1.3 libry, Galaxy Tab S7 Plus je tenká a lehká. Pro informaci má menší stopu než 12.9palcový iPad Pro (11.0 x 8.5 x 0.23 palců, 1.4 libry) a je to lehce. Galaxy Tab S7 je výrazně menší než varianta „plus“, přichází na 10 x 6.5 x 0.25 palců a 1.1 libry. Měření 0.3 palce tenké a vážení 1.7 liber, Surface Pro 7 je nejméně přenosným partem.

Samsung Galaxy Tab S7 / Tab S7 Plus Display

„Ohhh, proto byste si koupili Galaxy Tab S7 Plus přes iPad Pro,“ uvědomil jsem si po zapnutí tabletu na. 12.4palcový, 2800 x 1752-pixel Super AMOLED panel je prostě dechberoucí-a to je přídavné jméno, které nepoužívám lehce.

Nechápejte mě špatně, 11palcový, 2560 x 1600-pixelový LTPS TFT displej na galaxii Tab S7 není ani slouch, ani. Ve skutečnosti je to jasnější než panel S7 Plus ‚a barevná vibrace je také vynikající, ne.li na standardu OLED. Mezera v kvalitě mezi těmito dvěma displeji byla blíž, než jsem čekal, ale obrazovka Galaxy Tab S7 Plus má o něco více pop a znatelně tmavší černé úrovně. Důležité je, že navíc 1.4 palce diagonálních nemovitostí je obrovský rozdíl.

Ohromující displej je bezpochyby moje oblíbená věc na Galaxy Tab S7 Plus. Dává vám dobrý důvod k nákupu tohoto tabletu nad konkurencí nebo jeho menším protějškem. Tablety byly koneckonců vyvinuty především pro spotřebu médií a žádný displej nedělá lepší práci při předvádění obsahu než tento.

Viděl jsem, jak každý z jemných hřebenů běží po zjizvené tváři Rami Malek v přívěsu. Modré oči Daniela Craiga se leskly jako aquamarine drahokamy v ostrém kontrastu s ohnivými pomeranči, které vybuchly z panelu během scény s raketou. A protože se jedná o OLED displej, tmavé scény a objekty se objevily jako skutečná inkoustová černá.

Nebyly to jen fotografie a videa, které vypadaly skvěle, panel je tak nasycený, že mé oči byly přitahovány ke každému objektu, ať už se jednalo o ikony webových stránek nebo aplikací. Narazil jsem na několik displejů notebooků se stejnými brilantními barvami, ale je tu něco zvláštního na držení tohoto v ruce.

Panel je také velmi ostrý, takže uvidíte i ty nejmenší detaily ve videích a fotografiích. Kromě toho má rychlost obnovení 120 Hz (stejně jako Galaxy Tab S7), což znamená, že animace vypadají a cítí se hedvábně hladce. Další specifikací, která stojí za zmínku, je poměr stran 16:10; Obrazovka je o něco vyšší než tradiční obrazovka notebooku nebo tabletu, ale stále širší a užší než poměr 4: 3 na iPadu.

obrazovat, zrcadlo, obsadit, samsung, galaxy, další

Podle našeho kolorimetru pokrývá obrazovka Galaxy Tab S7 Plus 210.6% barevného gamut SRGB v živém režimu, takže je mnohem živější než 12.9palcový displej na iPad Pro (123%) a Surface Pro 7’s 12.3palcový panel (102%). Dokonce i LCD obrazovka Galaxy Tab S7 je barevnější a zasahuje 152.4% a snadno doplňuje průměr 108% kategorie.

Nebudete mít problémy s prohlížením jedné z těchto tablet venku za slunečný den. Obrazovka Galaxy Tab S7 Plus ‚se osvětluje na 430 nits, zatímco obrazovka Galaxy Tab S7 zasáhla ozvuky 499 nits. Jak jsou jasné, jak jsou, iPad Pro je ještě jasnější, dosahuje 559 nits, snadno zastíní průměr 442-NIT a Surface Pro 7 (395 nits).

Vložený do displeje Galaxy Tab S7 Plus ‚je senzor otisku prstu pro přihlášení. Je to docela rychlé, ale ne tak spolehlivé, jak by se mi líbilo, a tak jsem skončil pomocí přihlášení k rozpoznávání obličeje pomocí kamery IR a použil senzor otisku prstu jako zálohu. IR kamera je obecně rychlejší a spolehlivější než skener prstu, ale stále jsem nedostal 100% úspěšnost.

Na rozdíl od Tab S7 Plus je snímač otisků prstů Tab S7 zabudován do tlačítka napájení na boku. Není to tak snadné najít, ale měl jsem více štěstí používat tento fyzický senzor než ten skrytý pod kartou S7 Plus ‚OLED Panel.

Samsung Galaxy Tab S7 / Tab S7 Plus S PEN a KNIHA KAYBY

Samsung přepracoval pero S, takže je reagnější a přesnější, aby umělci mohli cítit okamžitou zpětnou vazbu, když jej přetahují přes Tab S7 a Tab S7 Plus ‚Touchscreens. Nová Pen dosahuje oblíbené vlastnosti loajalistů Galaxy Note Loyists.

obrazovat, zrcadlo, obsadit, samsung, galaxy, další

Aktualizovaný stylus je také o něco silnější, což je pohodlnější držet. A konečně, Samsung přidal vzduchová gesta, podobná těm podporovaným na Galaxy Note 20. Gesta bylo občas obtížné provést a cítila se neobvyklá, i když fungovaly.

Stylus držel krok s mým rychlým přejetím a rychlými kohoutky, když jsem procházel web a nakreslil obrázek v přiložené aplikaci pro penup. Nejen, že by měl Samsung vydělat chválu za zlepšení pera, ale vyhraje body za to, že i do krabice zahrnuje i pero s perem. Většina konkurentů účtuje navíc za stylus (dozrávám na vás, Microsoft a Apple). Také se mi líbí, jak se nabíjí pero S, když je umístěno na galaxii Tab S7 a Tab S7 Plus ‚magnetický pás.

Pokud chcete používat Tab S7 Plus Galaxy jako notebook, můžete ji připojit k volitelnému připevnění klávesnice. Letos je také aktualizována, nová kniha Cover Klávesnice má větší touchpad. Klíče jsou překvapivě pohodlné na psaní a trackpad funguje dobře, ale neočekávejte hluboké klíčové cestování.

Tab S7 Galaxy neměl tak štěstí. Připevnění ke klávesnici knihy je stísněné, postrádá zkratkovou řadu a má několik poddimenkovaných klíčů, včetně Enter a Backspace. Viděl jsem se pomocí klávesnice S7 Plus ‚pro práci, ale nemůžu říci totéž o klávesnici na menším modelu.

Oddělení od připevnění klávesnice je kryt folio kože, který chrání zadní část Tab S7 a Tab S7 Plus. Cítím se skvěle a má chytrou klapku na vrcholu, pod níž je stylus uzavřen. To chrání stylus, když se nepoužívá, ale udržuje pero snadno dostupné.

Android 10 a Samsung Dex

Galaxy Tab S7 a Tab S7 Plus provozují Android 10 z krabice, což z nich činí poslední druh téměř zastávací řady tabletů Android. Vypadá to jako větší verze toho, co najdete na nejnovějších telefonech Android, s miliony aplikací dostupných v obchodě Play (výhoda, kterou má Tab S7 nad povrchem 7). Bohužel, některé aplikace a rozhraní Android se na tabletu dobře nestarají-velké černé pruhy lemují použitelný prostor na obrazovce na neoptimalizovaných aplikacích.

Samsung ví, že Android je achillovou patou pro ty, kteří chtějí dělat víc než konzumovat obsah, takže po přestávce na Tab S6 Lite přinesl zpět Dex zpět. Pro nezasvěcené je Dex vlastní rozhraní společnosti Samsung Desktop navržené tak, aby se Tab S7 Plus cítil spíše jako notebook, takže nemusíte přestat používat tablet, když je čas na provedení nějaké práce.

Hlavní rozhraní DEX bude vypadat povědomě těm, kteří použili počítač Windows 10 nebo Chromebook. Ve spodní části obrazovky je hlavní panel, kde můžete připnout aplikace, jinak zůstanou jako zkratky na domovské obrazovce. Podobně jako Windows 10 je v pravém dolním rohu místo, kde najdete ikony rychlého přístupu pro určitá nastavení, jako je Bluetooth, Wi-Fi a datum/čas.

Většinu času jsem strávil ve standardním režimu Android, ale přešel jsem na Dex, když jsem připojil klávesnici Cover Kláves. S touchpad hraje lépe, ačkoli některé aplikace se odmítly otevřít v režimu Dex a velikost oken je obtížnější, než je třeba.

Tentokrát existuje několik pěkných nových přírůstků. Za prvé, kniha Cover Klávesnice má nyní klíč DEX, takže můžete okamžitě spustit rozhraní pro stolní počítače jediným klepnutím. A stejně jako Galaxy Note 20, Dex na kartě S7 může být bezdrátově odsunut do televize, pokud podporuje Miracast.

Samsung Galaxy Tab S7 / Tab S7 Plus Performance

Napájení naší galaxie Tab S7 a Galaxy Tab S7 Plus je čip Qualcomm Snapdragon 865, stejný nalezený v Galaxy Note20 a Note20 Ultra. Spolu s 5G Podpora, čip přináší rychlejší výkon než Snapdragon 855 nalezený na kartě Galaxy S6.

Naše tablety, které zabalily 8 GB RAM, se během mého testování nikdy zpomalily. Tab S7 a Tab S7 Plus spustila více aplikací najednou a hladce přepnul mezi režimem DEX a standardním rozhraním Android 10 bez závěsu. Hrál jsem hudbu na hudbě YouTube, sledoval jsem videa na YouTube a provozoval jsem jednoduché aplikace, jako je Accuweather, aniž bych zažil problémy s výkonem.

Ano, váš tablet zpomalí, pokud zapomenete uzavřít úkoly na pozadí nebo načíst několik příliš mnoha karet Chrome, ale většina uživatelů tablet bude potěšena výkonem Galaxy Tab S7 a Tab S7 Plus.

Tab S7 Galaxy se rozzářila naše testy benchmarku a to je v pořádku. I když to není tak drsné jako jeho soupeři, Galaxy Tab S7 provozuje Android, a proto nemusí zvedat tolik váhy. Ačkoli níže uvedená skóre nemusí znít slibně, karta S7 funguje dobře v každodenních scénářích.

S tím bylo řečeno, Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7 Plus zaznamenaly 3 074 a 2 910, respektive na testu Geekbench 5 celkového výkonu. Tyto postavy bledé ve srovnání s iPad Pro (4 720, A12Z CPU) a Surface Pro 7 (4 878, 10. gen jádro i7).

Samsung Galaxy Tab S7 / Tab S7 Plus 5G

Galaxy Tab S7 Plus podporuje připojení 5G, takže byste měli získat nejrychlejší buněčné rychlosti, pokud jste v oblasti 5G pokryté. Od nynějška je 5G docela omezená a jen několik bezdrátových nosičů má živou síť.

Testovali jsme síť 5G Verizon s Lenovo Flex 5g a určil, že je to divoce nespolehlivé, ale přesto slibné. Většina lidí si nekupuje nový tablet každý rok, takže získání jednoho s 5G dnes znamená, že vám zítra nebude chybět důležitá funkce (a tím myslím v příštích několika letech).

Samsung Galaxy Tab S7 / Tab S7 Plus Audio

Tab S7 Plus “ čtyřprostředkující nastavení čerpá bohatý, hlasitý zvuk. Moje žena a já jsme sledovali epizodu Project Runway na Galaxy Tab S Plus a potřebovali jsme jen poslouchat přibližně 60% svazek, abychom slyšeli jasně drsnou kritiku Heidi Klum.

Как работает S Pen в заметках на Galaxy Tab S7 | S7?

A když jsem streamoval hudbu na hraní YouTube s zapnutým Dolby Atmosem, moje oblíbené písně zněly překvapivě vyvážené a plné tělesné. Když se „domácí blaženost“ skleněných zvířat zvedla na crescendo, vokály hlavního zpěváka zůstaly nezrušené, přestože byly dostatečně hlasité, aby slyšely z druhé strany mého bytu. Trebble byla ostrá při maximálním objemu, ale zaokrouhlo se, když jsem zvuk vytočil na 70%.

To, co mě nejvíce zapůsobilo, bylo to, jak se v Hozierových „Diaribes zněl na bubny.„Nemusí to být srdeční zabouchnutí správného reproduktoru Bluetooth, ale bouchnutí byli mnohem těžší, než jsem zvyklý slyšet z tabletu. Moje jediná stížnost je, že reproduktorové grily na boku se snadno blokují dlaněmi, když držíte tablet v režimu krajiny.

Kamery Samsung Galaxy Tab S7 / Tab S7 Plus

Pokud jde o kamery, Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7 Plus mají hlavní fotoaparát 13MP a 5MP sekundární ultra široký objektiv. Na přední straně je fotoaparát 8MP selfie.

Vzal jsem pár rychlých výstřelů kolem mého domu a venku na verandě a fotografie se ukázaly skvěle.

Tento první výstřel ukazuje makro schopnosti 13MP čočky. Můžete vidět každý jednotlivý trn střílet z prstů mé mladé závody na dračí. Obrázek si zachoval své detaily, i když jsem přiblížil.

Tento obrázek inkoustových lahví je opět velmi ostrý. Na levé láhvi si můžete přečíst menší kurzívní písmo a dokonce i malá písmena v horní části pravé láhve. Přesnost barev je skvělá a pokud se podívejte pozorně, můžete vidět kožený povrch na plnicím peru vpředu.

Široký úhel je méně působivý. Existuje nějaké zjevné zkreslení podobné tomu, co najdete na čočce rybího. 5MP se také snažil zachytit tolik detailů. je to dost dobré, ale já bych tento obrázek nevytiskl.

Neexistuje žádná možnost vyhrazeného nočního režimu, ale Galaxy Tab S7 odvedla dobrou práci při zachycení světla v tmavším prostředích, jako na tomto obrázku knih, které v současné době čtu.

Další záběry, které jsem pořídil, byly, v typické módě Samsung, přesycené. Tuté zelené listy měnícího se podzimního stromu vypadaly, jako by jim právě dostalo čerstvý kabát, zatímco obloha výše byla hluboce modrá místo namodralé šedé. Někteří lidé budou upřednostňovat zesílené barvy, ale puristé by si měli stáhnout aplikaci pro úpravu fotografií, aby je ztišila.

Selfie, kterou jsem vyštěkl s fotoaparátem směřujícím 8MP vpředu. Bloudlé prameny vlasů v mých vousech jsou připraveny na břitvu; objektiv byla tak ostrá, že jsem v očích viděl odrazy.

Samsung Galaxy Tab S7 / Tab S7 Plus Life baterie

Až do tohoto okamžiku, Galaxy Tab S7 Plus odůvodnil svou vyšší cenu s větším, barevnějším displejem a praktičtější klávesnicí než karta S7. Zde je místo, kde skript převrátí.

Baterie 8 000 mAh v galaxii Tab S7 trvala na našem testu baterie působivých 13 hodin a 8 minut, což zahrnuje nepřetržité surfování webu nad Wi-Fi při 150 nits jasu.

Přestože má větší 10 090 MAH buňky, Galaxy Tab S7 Plus se zapnul po pouhých 8 hodinách a 51 minutách při stejném testu. Tento test jsme provedli několikrát, abychom si byli jisti, ale nikdy jsme se nepřiblížili průměru 10:56. Pro srovnání, iPad Pro trval 10 hodin a 16 minut, zatímco Surface Pro 7 vydržel po dobu 7 hodin a 20 minut.

obrazovat, zrcadlo, obsadit, samsung, galaxy, další

Budeme i nadále provádět další testy výdrže baterie na galaxii Tab S7 Plus a bude aktualizovat tuto recenzi, pokud se něco změní.

Sečteno a podtrženo

Kdybyste se mě před několika lety zeptal, který tablet Android koupit, pravděpodobně bych řekl, abych přestal hledat. Koupit iPad. Koupit povrch prof. Koupit cokoli jiného. Pokud se mě dnes zeptáte, The Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7 Plus jsou nejlépe nejlepší možnosti. Oba mají nádherné displeje, prémiové návrhy, špičkové příslušenství a dokonce 5G podporu pro ty, kteří potřebují nejrychlejší rychlosti internetu mimo domov.

Šel bych tak daleko, že jsem řekl, že Galaxy Tab S7 Plus je nejlepší tablet pro prohlížení médií z velké části pro jeho nádherné 12.4palcový OLED displej, díky kterému jsou pravidelné panely LED vypadají matně. Pro produktivitu je iPad Pro stále nejlepší volbou. Zatímco The Galaxy Tab S7 Plus přidává pěkná vylepšení k klávesnici a pero S, kombo Android a Dex zůstává trnem na své straně pro ty, kteří chtějí, aby jejich tableta byla primárním zařízením.

Takže, kdo by si měl koupit galaxii Tab S7? Pokud chcete tablet pro sledování Netflix, streamování videí, kreslení nebo dokonce světelné produktivity, Galaxy Tab S7 a Tab S7 Plus jsou vynikající možnosti. To platí zejména, pokud nejste uzamčeni do ekosystému Apple, protože vynikající iPad Pro a nadcházející iPad Air je těžké ignorovat.

Průvodce Samsung Galaxy Tab S7 a S7 Plus: Tablet pro novou normální práci vzdálených prací

Větší obrazovka, více RAM/úložiště, vylepšený zážitek z DEX a 5G Vytvořte Samsung Galaxy Tab S7 a S7 plus velmi efektivní alternativy notebooku.

Galaxy Tab S7 a S7 Plus byly odhaleny v Samsung rozbaleny 2020 v srpnu. 5. The New Tab S tablety byly vyhlášeny spolu s řadou dalších produktů Samsung, včetně Galaxy Note20 a Note20 Ultra Phones, Galaxy Z Fold2 5G Skládací telefon, Galaxy Watch 3 nositelné a galaxie pupeny živé uchové. Letošní rozbalená akce byla kvůli pandemii Coronaviru zcela digitální.

Podle údajů citovaných Samsungem, od začátku pandemie, u.S. Domácí využití mobilních dat vzrostla téměř o 50% a více než 25% odborníků uvádí, že buď začali používat videokonference, nebo je používají častěji. Lidí zaměstnaných před pandemií, asi 50% nyní pracuje z domova a 87% tvůrců mobility očekává, že jejich zaměstnanci budou i nadále pracovat dálkově.

„Došlo k skutečnému posunu ve způsobu, jakým pracujeme a žijeme.“. A s tímto posunem hrála technologie klíčovou roli v tom, že nám pomáhala zůstat ve spojení, být produktivní a řídit náš každodenní, “řekl Drew Blacdard, viceprezident pro management produktů v Samsung Electronics America.

Pro mnoho lidí Samsung očekává, že tyto změny budou trvalé a chce nabízet spotřebitelská zařízení, která jim pomáhají sloučit práci a hrát. Galaxy Tab S7 a Tab S7 Plus jsou navrženy tak, aby pomohly dosáhnout tohoto cíle smícháním pracovního prostředí podobného notebooku pomocí Samsung Dex a vylepšené klávesnice s zábavními vlastnostmi tabletu.

Samsung doufá, že Tab S7 a Tab S7 Plus bude náhradou notebooku pro mnoho a sdílí, že jedna třetina kupujících Galaxy Tab S6 začala hledat PC. „Toto číslo poroste, jakmile se více pracovníků stane vzdáleným a jak více podniků hodnotí jejich potřeby,“ řekl Bob Escalle, vedoucí produktového managementu, Mobile B2B, Samsung Electronics America řekl.

Galaxy Tab S7 a S7 plus nové funkce a aktualizace hardwaru

Nejdůležitější novou funkcí pro tablet Samsung 2020 Galaxy Tab S je, že nyní existují dva modely, z nichž si můžete vybrat, Tab S7 s jeho 11 ″ LTPS TFT displejem a Tab S7 Plus s 12.4 ″ super amoled obrazovka. Pro srovnání, loňská loňská galaxie Tab S6 měla 10.5 ″ displej.

Spolu s většími obrazovkami zabalil společnost Samsung spoustu dalších aktualizací hardwaru do karty S7 a Tab S7. Obě tablety mají procesor mobilní platformy Qualcomm Snapdragon 865 5G, přicházejí buď s 6 GB RAM a 128 GB úložného prostoru nebo 8 GB RAM a 256 GB úložného prostoru a mají baterie s vyšší kapacitou než loňský Tab S6. Samsung také přidal podporu 5G na Tab S7 a Tab S7 Plus.

Pen S, zahrnuté u Tab S7 a Tab S7 Plus, také získalo aktualizaci. Nové pero S je větší, má „pohodlnější přilnavost“ a má sníženou latenci. Samsung také přidal podporu pro pět nových vzduchových akcí (pohybových gest) do pero S. Uživatelé nyní mohou spustit zpět, domov, nedávné, inteligentní výběr a obrazovky psát příkazy s pohybem jejich zápěstí.

Poznámky společnosti Samsung byly také aktualizovány, aby využily výhody nového pera. Nyní můžete importovat PDFS do poznámek Samsung a psát přímo na PDF, neuvěřitelně užitečnou funkci pro podepisování digitálních dokumentů. Můžete použít zvukovou záložku pro synchronizaci hlasových záznamů s písemnými poznámkami, lépe spravovat své poznámky se složkami a synchronizovat své poznámky napříč tabletem, telefonem a PC přes Cloud Samsung Cloud.

Multitasking byl vylepšen s více aktivní funkcí oken, která vám umožní používat až tři aplikace současně pomocí Split View. Pár aplikací můžete také použít k automatickému spuštění až tři aplikace současně.

Klávesnice knihy Samsung Book Cover také získala významnou aktualizaci, s větším trackpadem, který podporuje gesta více prstů a standardní počítačové klíče.

Přední kamera 8MP byla přesunuta do středu pravé strany tabletu. Když je orientován v režimu krajiny, staví to kameru na horní část obrazovky, jak najdete na většině notebooků.

V dolní části tohoto článku je k dispozici úplný seznam hardwarových specifikací pro každý tablet.

Samsung Dex na Tab S7 a Tab S7 Plus

Samsung Dex získává dvě velké upgrady se spuštěním Tab S7 a Tab S7 Plus.

Za prvé, když připojíte klávesnici krytu knihy k tabletu, může Dex automaticky spustit v novém samostatném režimu, který poskytuje více uživatelské rozhraní podobné ploše, s jedinečným panelem úloh, zkratky klávesnice a nastavitelné nastavení obrazovky.

Zadruhé, stejně jako Samsung Note S20 a Note S20 Ultra, Dex na kartě S7 a Tab S7 Plus se může bezdrátově připojit k inteligentní televizi, která podporuje Obsazení Mirror, která zahrnuje jakoukoli inteligentní televizi Samsung od roku 2019 dále.

Samsung Galaxy Tab S7 vs Tab S7 Plus: Který byste si měli koupit?

Galaxy Tab S7 a S7 Plus jsou v mnoha ohledech podobné. Obě tablety mají stejný procesor, stejné možnosti úložiště a RAM, identické kamery, čtyři reproduktory, konektor USB-C a spusťte Android 10. Aktualizovaná verze pero Samsung je také součástí obou zařízení. Karta S7 a S7 Plus Verze nového pera jsou větší než poznámka20 a note20 Ultra. Pro každý tablet jsou také k dispozici nové verze obálky knihy společnosti Samsung a obálku knihy klávesnice (prodávané samostatně) jsou k dispozici také. A jak karta S7, tak Tab S7 budou k dispozici pouze v modelech Wi-Fi a Wi-Fi 5G.

Dosnější karta S7 Plus se rozlišuje s větším displejem Super AMOLED, baterií s vyšší kapacitou a skenerem otisků prstů zabudovaným do displeje. Také získáte více zážitků podobného notebooku s S7 Plus díky 12 funkčních klíčům dostupným na verzi knihy S7 Plus Klávesnice.

Galaxy Tab S7 a Tab S7 Plus dostupné barvy

Galaxy Tab S7 a Tab S7 Plus jsou k dispozici ve třech barvách: Mystic Black, Mystic Silver a Mystic Bronz.

Galaxy Tab S7 a Tab S7 Plus Ceny a dostupnost

Galaxy Tab S7 má počáteční cenu 649 (USA) s Tab S7 Plus začínající na 849 (USA). Zákazníci si mohou předobjednat kartu Samp; a S7 Plus od 2. září, s pravidelnou dostupností od 18. září.

Hardwarové specifikace Galaxy Tab S7

 • Operační systém: Android 10
 • Screen: 11 ″ 2560 × 1600 (WQXGA) LTPS TFT, 120 Hz
 • Procesor: Qualcomm Snapdragon 865 5G Mobilní platforma
 • RAM/Storage: 6 GB/128 GB nebo 8 GB/256 GB, microSD do 1 TB
 • Baterie: 8 000 mAh
 • Zadní kamery: 13MP (hlavní) 5MP (ultra široký) blesk
 • Přední kamery: 8MP
 • Bezdrátové připojení: Wi-Fi nebo Wi-Fi 5G
 • Konektor: 1 USB-C (3.2 Gen)
 • Reproduktory: Quad reproduktory zvuku od AKG, Dolby Atmos
 • Senzory: akcelerometr, kompas, gyroskop, světlo, senzor Hall, otisky prstů (na bočním klíči)
 • Příslušenství: S Pen (zahrnuto); Klávesnice krytu knihy a knihy Klávesnice (prodává se samostatně)
 • Hmotnost/model: 1.10 lb (Wi-Fi), 1.10 lb (5G)
 • Rozměry: 253.8 mm (w) x 165.3 mm (h) / 6.3mm tlustý
 • Barvy: Mystic Black, Mystic Silver, Mystic Bronz
 • Náklady: Začíná na 649 (USA)

Galaxy Tab S7 Plus Hardware Specs

 • Operační systém: Android 10
 • Obrazovka: 12.4 ″ 2800 × 1752 (WQXGA), Samoled, 120 Hz
 • Procesor: Qualcomm Snapdragon 865 5G Mobilní platforma
 • RAM/Storage: 6 GB/128 GB nebo 8 GB/256 GB, microSD do 1 TB
 • Baterie: 10 090 mAh
 • Zadní kamery: 13MP (hlavní) 5MP (ultra široký) blesk
 • Přední kamery: 8MP
 • Bezdrátové připojení: Wi-Fi nebo Wi-Fi 5G
 • Konektor: 1 USB-C (3.2 Gen)
 • Reproduktory: Quad reproduktory zvuku od AKG, Dolby Atmos
 • Senzory: akcelerometr, kompas, gyroskop, světlo, senzor Hall, otisky prstů (na displeji)
 • Příslušenství: S Pen (zahrnuto); Klávesnice krytu knihy a knihy Klávesnice (prodává se samostatně)
 • Hmotnost/model: 1.30 lb (Wi-Fi) 1.130 lb (5G)
 • Rozměry: 253.8 mm (w) x 165.3 mm (h) / 6.3mm tlustý
 • Barvy: Mystic Black, Mystic Silver, Mystic Bronz
 • Náklady: Začíná na 849 (USA)

Přihlaste se k odběru zpravodaje Innovation Insider

Chyťte nejnovější technologické inovace, které mění svět, včetně IoT, 5G, nejnovějších telefonů, zabezpečení, inteligentních měst, AI, robotiky a dalších.

Doručeno v úterý a pátek

Aktualizováno září. 1, 2020: Přidáno datum vydání.

Také viz

 • Samsung Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra: Průvodce po všem, co potřebujete vědět (TechRepublic)
 • Fotografie: První pohled na Samsung Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra (TechRepublic)
 • Fotografie: První pohled na Samsung Galaxy Watch3 (TechRepublic)
 • Samsung Galaxy Tab S7 a S7: 5 základní funkce pro firemní uživatele (TechRepublic)
 • Společnost Samsung uvádí na trh Galaxy Note 20, Note 20 Plus, Galaxy Tab 7, Tab 7 Plus, Galaxy Watch 3, New Buds (ZDNET)
 • Samsung Galaxy S20: Nejlepší hardwarové upgrady a nové funkce telefonu (ZDNET)
 • Samsung Galaxy S20 Unpacked: The News Business Users potřebují (TechRepublic)
 • Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Recenze: Nejschopnější smartphone 2020 je pro podnikání (ZDNET)
 • Recenze Samsung Galaxy S20 Plus: S20, které obchodní uživatelé potřebují (ZDNET)

Samsung Galaxy Tab S7 Repair Services

Pokud vlastníte Samsung Tablet Galaxy Tab S7, mít spolehlivou službu opravy Galaxy Tab S7, na které se můžete spolehnout, určitě poskytuje klid. Když vaše Galaxy Tab S7 potřebuje cokoli od opravy obrazovky po výměnu baterie, má CPR díly, nástroje a zkušenosti, aby se práce dokončila správně-rychle a bezproblémové. Můžete také prodat svou galaxii Tab S7 společnosti CPR nebo ji vyměnit za jeden z mnoha prémiových předběžných zařízení dostupných v našich obchodech.

Превращаем планшет в ноутбук! Обзор Samsung Tab S7 Book Cover Keyboard

Jen proto, že vaše Tab S7 má rozbité obrazovky, mrtvou baterii nebo problémy s reproduktorem, neznamená, že je to goner! S pomocí našich techniků a Samsung Galaxy Tab S7 Repair Services můžeme udržet váš tablet optimálně po celá léta v příštích letech.

Samsung Galaxy Tab S7 Popraskaná oprava obrazovky

11palcová pohlcující obrazovka Galaxy Tab S7 umožňuje bezkonkurenční hraní, zábavu a produktivitu. Nedovolte, aby se prasklá obrazovka dostala do cesty všemu, co máte rádi na vaší kartě S7. Pospěšte si do obchodu CPR ve vašem okolí na rychlé a spolehlivé služby Samsung Galaxy Tab S7 Oprava obrazovky. Naši technici mají odborné znalosti a nástroje, aby rychle nahradili rozbitý obrazovku a aby váš tablet vypadal stejně dobře jako den, kdy jste ho přivedli domů.

Když jste v jednom z našich obchodů, nezapomeňte se zeptat na Invisibleshield pro Galaxy Tab S7. Invisibleleshield je ochrana s temperovaným sklem v průmyslu, která může udržet vaši obrazovku před budoucím poškozením.

Samsung Galaxy Tab S7 Výměna baterie

Pokud baterie vaší karty S7 již nedrží nabíjení, jako kdysi to bylo, může být čas na výměnu baterie. Naštěstí je při opravě mobilních telefonů CPR výměna baterie S7 rychlá a bezbolestná. Když přinesete nefunkční tablet, naši technici otestují baterii, problém určí a podle potřeby vymění baterii. Po výměně baterie by vaše Tab S7 měla být schopna držet krok s vámi pro nadcházející roky.

Kromě rozbitých obrazovek S7 a mrtvých baterií také opravujeme problémy se zvukem, problémy s připojením pera, nefunkční nabíjecí porty a poškozené chrániče obrazovky. Kontaktujte obchod CPR ve vašem okolí dnes a začněte na opravě tabletu Samsung!

Kolik to bude stát?

Potřebujete opravu tabletu tabletu Samsung, ale obáváte se, kolik to bude stát? Díky CPR není třeba stresovat! Přestože náklady na opravu jsou závislé na typu poškození vašeho tabletového zařízení Samsung, můžete vždy počítat s opravami kvality CPR, fantastickým zákaznickým servisem a cenově dostupnými cenami. Najděte opravu mobilního telefonu ve vašem okolí a obdržíte bezplatný odhad na vašem tabletu Samsung Galaxy Tab S7 Oprava.

Můžeme opravit vaši galaxii Tab S7

 • Opravy ve stejný den
 • Odhoďte to nebo to pošlete dovnitř. rozhodnete se
 • Pouze vysoce kvalitní díly
 • Speciálně vyškolený personál
 • Zdarma odhady
 • Koupit / prodat / vyměnit své aktuální zařízení
 • Místní služba
 • Omezená doživotní záruka
| Denial of responsibility | Contacts |RSS