Jak odemknout iPhone bez ztráty dat

Co dělat, když jsem našel iPhone

Apple věnuje zvláštní pozornost bezpečnosti svých zařízení. To platí nejen pro data uložená na smartphonu, ale také na samotný gadget. K tomu se používá několik typů blokování. S jejich pomocí odemknutí zařízení někoho jiného nebude fungovat.

Nejprve je tam blokování samotného telefonu. Zde se používají různé metody v závislosti na verzi zařízení.

Skener otisků prstů

Ve starších modelech se používá skener otisků prstů. Smartphone skenuje vzor prstu a udržuje jej v šifrované formě. Přístup k těmto informacím je docela obtížné.

Ale moderní skenery nejsou dostatečně dokonalé. Otisek prst lze získat různými způsoby. Nejjednodušší bude vysoce kvalitní obrázek dlaně. Tento skener na smartphonech navíc často nefunguje. Obzvláště pokud jsou na prstech škrábance, které zkreslují kresbu nebo jsou ruce mokré.

Faceid

V nových modelech, které nahradí skener otisků prstů, přišla technologie FaceId. Je mnohem bezpečnější dotek z několika důvodů. Princip provozu této technologie je vytvoření modelu 3D uživatele obličeje. To je možné díky speciálnímu projektoru, který nasměruje 30 tisíc bodů na obličej a infračervená kamera je opravuje. Je vytvořena zvláštní mapa.

Během odemknutí zařízení porovnává tvář uživatele s tím, co je uloženo v paměti. V případě náhody bude telefon odemčen. Všechna data o obrázku jsou uložena v šifrované formě na samotném zařízení a kopání jablek není přenášeno. Útočníci proto nebudou moci tyto informace získat. Kromě toho nebude fungovat ani odemknout smartphone z fotografie. Protože systém odlišuje 3D obraz od obyčejného.

Pin-kód nebo heslo

Kromě výše uvedených technologií nastaví uživatel jiný typ zámku, pin nebo hesla. Toto je bezpečnostní opatření v případech, kdy není naskenován otisk prstu nebo obličeje. Uživatel má další možnost odemknout. Stačí zadat sadu čísel nebo dříve nainstalovaných hesel pro odemknutí zařízení a získat přístup ke všem informacím.

V některých případech může uživatel zapomenout na heslo z jeho telefonu nebo zadat velké množství nesprávných kombinací. Pak bude zařízení blokováno. To však neznamená, že smartphone již nelze použít. Aby se uživatel odemkl, musí zadat informace Apple ID. Pošta se zobrazí na obrazovce, na kterou by mělo být heslo uvedeno. Poté bude přístup k gadgetu obnoven.

Technologie „najít iPhone“

Aby bylo zajištěno zabezpečení všech dat uložených v zařízení, Apple zavedl technologii „najít iPhone“. S jeho pomocí může uživatel, který ztratil své zařízení. Nebude možné tuto ochranu obejít stávajícími prostředky.

Jakmile uživatel označí, že byl telefon ztracen, je zařízení automaticky zablokováno. Pro odemknutí je nutné zadávat data AppleID, což ví pouze majitel. Zároveň může uživatel vzdáleně vymazat všechny informace, které jsou na gadgetu, a zobrazit na mapě, kde je smartphone v současné době lokalizován. Funkce funguje, i když je zařízení vypnuto.

S takovým blokováním, blikání situaci nezmění. Po úplném restartu bude systém stále požadovat heslo z Apple ID. Proto nikdo nemůže používat telefon, aniž by tyto informace znal. Abychom se chránili podobným způsobem, musí být tato technologie aktivována předem.

Nákup zařízení „ruční“ může vést k tomu, že uživatel zakoupí blokovaný smartphone. Gadgety jsou často nakonfigurovány pro konkrétního operátora. V tomto případě nebude fungovat pro vložení vaší karty a používání telefonu, dokud smlouva s mobilní komunikační operátor skončí. V tomto případě může být zařízení zcela uzamčeno.

Hlavní metody

Zámek iPhone je odstraněn různými způsoby. Některé z nich jsou neoficiální, ale pro takové manipulace mohou zařízení odstranit ze záruky. Proto začneme oficiálními metodami, které ne vždy leží na povrchu.

Okamžitě vás chceme varovat před podvodníky na internetu. Nyní bylo vychováno obrovské množství „zázraků stránek“ a slibuje prodat zázračný program pro odemknutí buněčných buněk za 100-200 Nenechte se tím oklamat, ani vám zaměstnanec Apple vám nepomůže. Firemní struktura je postavena tak, že na jedné osobě není nic svázáno. Pokud obnovíte přístup prostřednictvím oficiální technické podpory (více na níže), pochopíte tomu.

Prostřednictvím softwaru třetí strany

Tenorshare 4ukey skvělý nástroj pro odemknutí iPhone, pomoc odemknout iOS. Funkce aplikací jsou na oficiálních webových stránkách vývojáře. K dispozici je také distribuce instalace programu. Software je k dispozici v ruštině. Chcete.li obejít aktivaci iPhone nebo Apple ID, doporučujeme program 4Mekey.

Po stažení a instalaci softwaru postupujte podle pokynů:

 • Spusťte program a připojte iPhone /iPad k počítači pomocí kabelu USB.
 • Poté, co počítač rozpozná smartphone, klikněte na „Start“ a odstraníte přístupový kód iPhone.
 • Před odemknutím hesla na iPhone si stáhněte nejnovější verzi firmwaru iOS přes internet.
 • Když se software načte do počítače, klikněte na „Začněte smazat“ a spusťte obnovení iOS bez přístupového kódu.
odemknout, iphone
 • Celý proces trvá několik minut. Udržujte zařízení s připojeným drátem k počítači nebo notebooku, dokud nebude systém zcela obnoven.

Přes iTunes

Systém iOS je nakonfigurován tak, že může zařízení nezávisle blokovat a deaktivovat ho. Zámek je aktivován po 10 neúspěšných pokusech o zadání hesla nebo otisku prstu. V tomto případě jsou všechny osobní údaje z interní paměti odstraněny. To se provádí, aby se zabránilo přístupu podvodníků k osobním údajům uživatele: fotografie, video, dokumenty, údaje o platbách atd.D.

Obnovení přístupu (včetně dat kódu-Paralle) a iTunes:

 • Připojte mobilní telefon PC pomocí standardního kabelu C Lightning se zástrčkou a přejděte do iTunes.
 • Pro nucené restartování X, XS a XR, iPhone 8 a 8 Plus. rychle stiskněte klávesu Zvýšení hlasitosti a poté okamžitě snižte hlasitost. Ihned poté klikněte na boční tlačítko, dokud se na displeji objeví režim obnovy.

Smartphony Verze iPhone 7 a 7 Plus: Simultánní upínání bočního tlačítka a Zvyšování hlasitosti.

Telefony mladších verzí z iPhone 6s: Stisknutí tlačítka domova a horní nebo boční klíč.

 • V otevřené nabídce vyberte položku „Obnovit telefon“.
 • Pokud dříve uživatel vytvořil záložní kopie, systém nabídne z nich se zotavit. Potvrďte akci.

Po manipulacích můžete smartphone znovu nakonfigurovat a plně použít.

Režim obnovení

Další možností je režim obnovy. Funguje to však pouze tehdy, pokud uživatel zná Apple ID ze zařízení, a je zde také přístup k ICLUD, ke kterému je zařízení svázáno. Buď opatrný! Pokud zavedete nepřesné informace s aktivní funkcí „najít telefon“, pak je iPhone jednoduše „oxidace“. Metoda je vhodná pro verzi 6 až XR:

 • Vypněte zařízení a připojte jej k PC.
 • V nové nabídce vyberte položku „Režim obnovy“.
 • Spusťte program iTunes a klikněte na tlačítko OK a poté klikněte na „Obnovit iPhone“. V případě, že dojde k oznámení o kontrole aktualizací, klikněte na tlačítko „Zkontrolovat“.
 • Na další obrazovce klikněte na „Obnovit a aktualizovat“.

Program varuje, že všechna data budou odstraněna ze smartphonu. Nyní musíte vybrat verzi iOS pro instalaci a poté potvrdit uživatelskou smlouvu a počkat na stahování firmwaru. Nepodobujte gadget až do konce aktualizace a zotavení. Některé verze iOS váží více než 3 GB. Stahování firmwaru může trvat déle než 30 minut s pomalým připojením k internetu.

Instalace nového firmwaru prostřednictvím režimu DFU

Režim Speciální nízkoúrovňové DFU (Aktualizace firmwaru zařízení) je navržen pro ladění telefonu bez načtení grafické skořepiny iOS. Používá se, pokud zbytek postupů měkkého výboje nepřinesl výsledek. Nejprve musíte zadat režim DFU. U různých modelů iPhone bude vstupní algoritmus mírně odlišný:

Pro verze 6 a 6s: Klikněte na dvě tlačítka „Home“ a „Outling On“ po dobu 10 sekund.

Po spuštění režimu DFU bude obrazovka mobilního telefonu černá bez firemní ikony Apple. Při kontrole aktualizace se objeví rozhovor s integrací iTunes. Po kterém systém nabídne uživateli k aktualizaci firmwaru. Obvykle všechno jde automaticky.

 • Připojte telefon pomocí kabelu USB.
 • Současně klikněte na tlačítko Drop a Bo.Boda. Držte je po dobu 10 sekund, dokud se obrazovka neztřní. Poté uvolněte boční klíč.

Dále musíte nainstalovat čerstvý firmware analogií práce prostřednictvím „Režim obnovy“. Stojí za to stahovat předem osvědčený soubor IPSW z internetu. Jinak nabídne smartphone, aby nalezl aktualizaci na vlastní pěst. To může vést k dlouhodobému očekávání a neustálým výbojům, zavěsit intenzivní a systém jako celek.

Resetujte čítač nesprávných pokusů

Pokud jste si jisti, že si pamatujete heslo, ale překročili počet nesprávných pokusů.

Důležitá poznámka: Před postupem obnovy musí chytrý telefon alespoň jednou synchronizovat s iTunes.

Existují dva způsoby, jak resetovat pult: jednoduché a složité. V prvním případě uživatel jednoduše odejde „relaxovat“ mobilní telefon po dobu 15-20 minut. Poté je kód znovu zadán. Stává se však také, že byly použity všechny pokusy.

Pokud nic nepomohlo

Когда ни один из расссмотренных способов не помог, можно в už р р р р р р р р разлл д už р разлл д už р р iphone. Metody by se však měly přistupovat pečlivě, pečlivě zkontrolovat zdroje a pochopit, že většina z nich může dokonce ještě více poškodit mobilní zařízení.

Nejoblíbenějším nástrojem pro odemknutí iPhone je 4UKE. Program pomáhá, pokud majitel telefonu zapomněl heslo. Více podrobností v

Pokud jste si koupili nový iPhone, máte všechny potvrzující dokumenty, je lepší kontaktovat autorizované Apple Center nebo napsat dopis výrobci přímo výrobci.

odemknout, iphone

Typy zámku iPhone

Před popisem, jak odemknout iPhone 4s, pochopíme terminologii. Existují dva typy blokování iPhone: heslo pro vstup do telefonu a blokování pro konkrétního poskytovatele mobilních služeb.

Blokování hesla

Zpravidla, když se zeptají, jak odemknout iPhone 4, zahrnují standardní blokování obrazovky pomocí hesla. Přístupový kód je nastaven v nastavení telefonu a skládá se ze čtyř nebo šesti znaků. Jen majitelé na něj zapomínají. V tomto případě Apple poskytuje příležitost odemknout iPhone 4 S prostřednictvím iTunes a iCloud Service.

Zámek operátora

V Americe a evropských zemích je praxe propojení telefonů s konkrétním mobilním operátorem běžná. V tomto případě bude smartphone stát majitele mnohem levnější. Iphone však bude pracovat pouze se SIM kartou poskytovatele, se kterým je smlouva uzavřena. Taková zařízení spadají do Ruska podle schémat „Grey“ pro následné další prodej. Takový zámek je odstraněn buď samotným operátorem, nebo zvláštními technickými prostředky a v článku se nebere v úvahu.

Obnovení informací. blikání

Celý proces je složitý, ale s pečlivým po instrukcí, odemknutí iPhone 7, 7 plus nebude mít moc úsilí. Vyberte si důkladněji web, ze kterého stahování, jak přivést virus do telefonu a zlomit, je úkol mnohem jednodušší než firmware.

 • Nahrajte firmware vhodný pro váš gadget se svolením PC.IPSW.
 • Otevřete dirigent a stáhněte si dokument se svolením.IPSW a poté jej přesuňte do složky aktualizace softwaru pro iPhone.
 • Zapněte iTunes, klikněte na Ctrl „Obnovit iPhone“. Klikněte na stažený soubor ve zvýrazněném okně a počkejte na konec firmwaru. Odemkněte iPhone 7 spolu s čištěním všech informací ze zařízení.

Skutečné způsoby odemknutí

Jak odemknout iPhone 4s nebo jakýkoli jiný smartphone Apple? Chcete.li to provést, použijte postup obnovy. Podstatou jakéhokoli odemknutí je úplné odstranění všech dat ze smartphonu a poté je obnovit pomocí záložní kopie. Před odstraněním dat však musíte vytvořit samotnou zálohu.

 • Připojíme iPhone k počítači;
 • Spusťte iTunes a počkejte na instalaci připojení;
 • Pokud iTunes požádal o heslo, zkuste se připojit k jinému počítači;
 • Po instalaci připojení vytvoříme záložní kopii všech důležitých dat.

Chcete.li provést zálohu, musíte přejít na kartu „Review“ a ponořit se do okna „Záložní kopie“. Vyberte místo úložiště kopií (iCloud nebo počítač), klikněte na tlačítko „Vytvořit kopii nyní“ a počkejte, až operace dokončí operaci. V další fázi musíme spustit iPhone v režimu obnovy (DFU). Jak to udělat?

Nejprve musíte zcela vypnout smartphone stisknutím a držením klíče napájení. po několika sekundách se objeví posuvník vypnutí, který bude muset být zhnědnut doprava. Nyní musíme zapnout smartphone v režimu obnovy. Chcete.li to provést, upněte tlačítko napájení/zámku a tlačítko „Domů“, podržte je po dobu 10 sekund. Po 10 sekundách by měl být propuštěn napájecí klíč a pokračovat v držení domova. Po dalších 10 sekundách jsme to nechali jít. Vezměte prosím na vědomí, že po celou tu dobu by měl být chytrý telefon připojen k počítači s běžícími iTunes.

Jakmile uvolníme tlačítko „Home“, iTunes prohlašuje, že bylo objeveno zařízení připojené v režimu obnovy. Klikněte na tlačítko Restoration a počkejte, až operace dokončí operaci. Jakmile je operace obnovy dokončena, smartphone se vypne a začne normálně, spuštěním operačního systému. Nyní bude způsob, jakým opustil továrnu výrobce. Abyste mohli vrátit všechna data, musíte zařízení připojit k počítači, spustit iTunes a obnovit data z poslední záložní kopie. Nyní je váš smartphone zcela připraven na další provoz.

Při nastavování ochrany při vstupu do systému nastavte taková hesla, aby si je mohla zapamatovat. Pokud trpíte zapomněním, napište heslo na kus papíru a umístěte jej na spolehlivé místo, například do krabice smartphonu.

Co dělat, pokud vám nic nepomohlo?

Pokud nemáte přístup k počítači s autorizovaným iTunes, můžete použít aplikace k obnovení blokovaného iPhone, ale to stojí za to pouze na vašem vlastním nebezpečí a riziku. Například to může být program ImyFone Lockwiper (obnovení se vyskytuje prostřednictvím režimu DFU, program nahrazuje iTunes). K dispozici je také program 4UKEY, který pomáhá bez iTunes pro rozsah nastavení telefonu do továrního nastavení a vložení firmwaru.

A samozřejmě extrémní případ s dokumenty potvrzujícími, že váš telefon má kontaktovat servisní středisko nebo samotnou společnost. dopis bude muset být napsán v angličtině.

Hlavní metody odemknutí

Budeme analyzovat nejoblíbenější a nejúčinnější metody. Význam takových různých přístupů spočívá v tom, že i v pokročilých případech má majitel možnosti odemknutí zařízení. Produkty „Apple“ jsou zasaženy na kapse zákazníků, lidé nejsou připraveni jen vyhodit iPhone a zakoupit si aktualizovaný model. Pro každý nesprávný pokus o zadání hesla se počítadlo dalšího zvyšuje a je schopen vypočítat roky. Hlavní věcí je pamatovat si, že není vždy možné ukládat uživatelské soubory, takže nezapomeňte vytvořit zálohy v iCloud, takže v nouzových případech rychle obnovte fotografie, hudbu, další soubory, aplikace a nastavení.

Resetování čítače nesprávných pokusů o vstup

Pokud je iPhone synchronizován s počítačem, bude uživatel schopen odemknout iPhone vyhozením pultu.ATPORTS pro vstup do vstupu. Metoda je vhodná, pokud se vám podařilo zapamatovat si heslo a čítač až do příštího pokusu neukazuje ne minutu, ale hodiny a dny.

 • Připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB ze sady doručení.
 • Otevřete iTunes a najděte položku „zařízení“. V novém okně klikněte na tlačítko „Synchronizovat“.
 • Po synchronizaci iPhone s počítačem se dočasný zámek vypne, uživatel bude schopen zadat heslo.

Pokud dříve telefon není synchronizován s počítačem, pak čítač nebude fungovat, počítač vyžaduje přístup k obsahu smartphonu, který je třeba potvrdit. To se provádí na mobilním zařízení a pokud je smartphone blokován, nebude to fungovat pro poskytování přístupu.

Režim obnovení

V režimu obnovy jsou nastavení smartphonu nulové a iPhone odemkne. Systém souborů je zkontrolován, smartphone se válí na bod obnovy. Chcete.li převést zařízení do režimu, budete potřebovat:

 • Vypněte iPhone pomocí tlačítka „Food“;
 • Připojte kabel USB k počítači bez smartphonu;
 • Držte tlačítko „Domů“ a připojte smartphone k PC;
 • Spusťte iTunes, vyberte iPhone připojený v seznamu;
 • Vyberte „Obnovit“ a poté počkejte, až proces dokončí.
odemknout, iphone

U modelů iPhone, počínaje 8, je režim obnovy spuštěn odlišně. nejprve musíte vypnout smartphone a připojit se k počítači. Poté rychle stiskněte a uvolníte tlačítko zvukové adakce, provedeme stejnou operaci s klávesnicí snižující klávesy. Stiskněte tlačítko „výživa“, dokud se neobjeví logo iTunes.

Aktualizace firmware

Nyní si promluvme o tom, jak odemknout iPhone aktualizací firmwaru. K tomu budete potřebovat počítač připojený k internetu, kabel USB a aktuální verzi programu iTunes.

 • Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu.
 • Spusťte iTunes. V seznamu zařízení vyberte připojený smartphone.
 • Přejděte na položku „Přehled“, v okně programu otevřeno na tlačítku „Aktualizovat“.
 • Potvrďte volbu kliknutím na „Stáhnout a aktualizovat“.

Nuance je taková, že program někdy vyžaduje zadávání hesla, což je irelevantní, pokud je uživatelem zapomenut digitální kód. Nezapomeňte, že se nedoporučuje odpojit iPhone během aktualizace, aby se zařízení nezměnilo na zbytečný kus plastu s mikrocorey.

Jak odemknout iPhone přes iCloud

Pokud máte jiné zařízení připojené stejným Apple ID jako odpojený telefon, je snazší použít funkci „Najít iPhone“ nebo aplikaci Lokátoru pro mytí. Lokátor můžete použít pouze na zařízeních s MacOS nebo iOS, připojenými k jednomu Apple ID, stejně jako blokovaný telefon.

Chcete.li odemknout iPhone bez hesla přes iCloud, musíte přejít na web iCloud.com, zadejte svůj účet.

Dále vyberte nabídku „Najít iPhone“ a požadovaný telefon a poté stiskněte „Vymazat iPhone“.

Během několika minut bude váš telefon zrušen do továrního nastavení a můžete jej použít po zadání Apple ID.

Nyní víte, proč iPhone žádá o připojení k iTunes a co v této situaci dělat. Pokud v komentářích něco není jasné otázky.

Abychom v budoucnu nelišili odemknout iPhone, je užitečné být opatrnější při zadávání přístupového kódu nebo odpojit použití hesla (z důvodů zabezpečení jsme proti této možnosti).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS