Jak odemknout iPhone se, když jsem zapomněl heslo

Jak odemknout iPhone se, když jsem zapomněl heslo

Co dělat, když jste zapomněli heslo k iPhonu. otázka, která může zmást každého majitele produktu Apple. Řešení problému. v materiálu RIA Novosti. RIA Novosti, 24.12.2020

MOSKVA, 24. prosince. RIA Novosti. Co dělat, když zapomenete heslo k iPhonu. otázka, která může zmást každého majitele produktu Apple. Řešení problému. v materiálu RIA Novosti.Jak odemknout iPhone přes iTunesSpeciální software pro majitele produktů Apple může pomoci se zapomenutým heslem od vašeho gadgetu. Nemusíte se kvůli tomu obracet na odborníka ani do servisního střediska.Pokud jste zapomněli heslo k iPhonu, stačí:C v telefonu je nainstalována vzdálená služba iCloud a je povolen bezdrátový přenos dat, když jste zapomněli heslo k iPhonu, můžete gadget obnovit pomocí svého osobního účtu. Musíte: Po dokončení procesu se nastavení obnoví a otázka „jak obnovit heslo iPhone“ sama zmizí.Resetování počítadla chybných pokusůPokud jste iPhone synchronizovali s počítačem prostřednictvím iTunes, můžete jej odemknout resetováním počítadla chybných pokusů. Metoda je vhodná, pokud jste heslo nezapomněli a do dalšího pokusu o jeho zadání se zobrazuje v hodinách a dnech, nikoli minutách.Postup je následující: Upozorňujeme, že pokud jste iPhone dříve nesynchronizovali s počítačem, nebude možné počítadlo vynulovat.Režim obnovení pro odemknutí iPhonu, pokud jste zapomněli hesloVymazání nastavení telefonu v režimu obnovení. Toto je další odpověď na otázku, co dělat, když zapomenete heslo k iPhonu. V režimu obnovení se miniaplikace vrátí k bodu obnovení.To vyžaduje:Důležité: Pokud se během instalace nového firmwaru objeví chyba 3004, zavřete všechny prohlížeče a jako výchozí prohlížeč nastavte Internet Explorer.Všimněte si, že režim obnovení se pro iPhone 8 a novější spouští jinak. Chcete-li smartphone vypnout, připojte jej k počítači, rychle stiskněte klávesu pro zvýšení/snížení hlasitosti a totéž proveďte s klávesou pro zvýšení/snížení hlasitosti. Nakonec je třeba stisknout tlačítko „Power“ a spustí se režim obnovení.Instalace nového firmwaru přes režim DFU do iPhonu, pokud jste zapomněli hesloRestartování iPhonu je možné také přes režim DFU. V tomto případě se však vrátí do továrního stavu a informace je třeba obnovit od začátku.Budete potřebovat:Příklad, jak uvést iPhone X do režimu obnovení Telefon DFUA model 10 se zapomenutým heslem lze obnovit následujícím způsobem:Poté můžete postupovat stejně jako v režimu obnovení: nainstalujte nový firmware.Co dělat, když nic nefunguje?Pokud nemáte přístup k počítači s autorizací iTunes, můžete k obnovení uzamčeného iPhonu použít aplikaci třetí strany, například iMyFone LockWiper nebo 4uKey. První z nich provádí obnovení prostřednictvím režimu DFU a nahrazuje iTunes a druhý umožňuje obnovit iPhone do továrního nastavení a nainstalovat firmware bez iTunes.Pokud vše ostatní selže, budete se muset obrátit na profesionály. servisní středisko ví, co dělat, pokud jste zapomněli heslo k iPhonu. Při návštěvě je třeba přinést doklad o vlastnictví iPhonu. Teprve pak vám budou moci poradit, jak iPhone odemknout, pokud jste zapomněli heslo.Proč lze iPhone uzamknoutZamknout iPhone lze uzamknout, pokud

Odemknutí iPhonu přes iTunes

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří si pamatují heslo Apple ID. Pokud telefon začnete odemykat tímto způsobem a neznáte své uživatelské jméno a heslo, bude telefon trvale uzamčen. Nebudete jej moci odemknout stejným způsobem, jakým můžete odemknout iPhone prostřednictvím iTunes.

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí vědět, jak odemknout iPhone bez znalosti hesla. Podle našich pokynů obnovte přístup k telefonu:

Chcete-li přejít do režimu obnovení na iPhonu 8 a dalších, podržte a uvolněte tlačítko hlasitosti.

Poté klepněte na tlačítko hlasitosti a podržte je, dokud se nezobrazí režim obnovení.

Chcete-li vypnutý iPhone 7/7 plus přepnout do režimu obnovení, vypněte telefon a poté stiskněte a podržte tlačítka vypnutí a hlasitosti, dokud se nezobrazí režim obnovení.

Při zadávání SE /iPhone 6S stiskněte a podržte tlačítko napájení a tlačítko Domů společně. Jakmile se zobrazí režim obnovení, uvolněte tlačítka.

iTunes. je legální způsob zapnutí vypnutého iPhonu. V každém případě postupujte podle následujících kroků a zjistěte, jak odemknout iPhone pomocí iTunes.

Když je telefon v režimu obnovení, klikněte v iTunes na ikonu zařízení. iTunes automaticky zjistí, že s iPhonem není něco v pořádku, a zobrazí se vyskakovací okno s možnostmi obnovy a aktualizace.

Nějakou dobu potrvá, než iTunes vymažou všechna data v zařízení včetně hesla, abyste mohli iPhone nastavit jako nové zařízení a začít jej znovu používat.

Poznámka: Dále je třeba stáhnout požadovanou verzi systému iOS, v případě chyby 3004 pak vypnout všechny prohlížeče a nastavit Internet Explorer jako výchozí prohlížeč.

Chcete-li obnovit přístup k iPhonu pomocí obnovení softwaru, musíte aktivovat režim DFU. iPhone 6/6S tuto funkci poskytuje současným stisknutím tlačítek Domů a Zapnout na deset sekund. U iPhonu 7 nebo 7 plus musíte postupovat jinak:

  • 01 Připojení iPhonu k iTunes.
  • 02 Současně snižte hlasitost a vypněte telefon, dokud se nevypne.
  • 03 Vstup do režimu poznáte podle toho, že na obrazovce není logo Apple.
  • 04 Zkontrolujte aktualizace a spusťte obnovení telefonu pomocí předem staženého firmwaru.

Chcete-li obnovit přístup k iPhonu pomocí resetu a firmwaru, musíte povolit režim DFU. U iPhonu 6 a 6S se tato funkce provádí současným stisknutím tlačítek Home a Power po dobu deseti sekund. Pokud máte iPhone 7 nebo 7 Plus, musíte postupovat jinak:

Jak odemknout iPhone bez počítače pomocí 4uKey

Pokud vám žádný z výše uvedených způsobů nefunguje a máte-li v blízkosti počítač, můžete vyzkoušet Tenorshare 4uKey. Tenorshare 4uKey.- výkonný nástroj pro odemykání a velmi jednoduché ovládání. Umožňuje odemknout iPhone bez hesla a odstranit heslo k jeho uzamčení bez ohledu na verzi systému iOS, připojení k internetu nebo dokonce úroveň nabití. Tenorshare 4uKey se snadno používá, protože nevyžaduje žádné podmínky ani dovednosti. Stačí postupovat podle pokynů.

    Stáhněte a nainstalujte Tenorshare 4uKey do počítače. Otevřete software a připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

V hlavní nabídce aplikace klikněte na možnost „Spustit odemykání“.

V dalším okně si pečlivě přečtěte všechny informace a klikněte na tlačítko „Begin“.

odemknout, iphone, když, jsem, zapomněl

Po přepnutí iPhonu do režimu obnovení 4uKey automaticky zjistí potřebný balíček firmwaru s nejnovější oficiální verzí iOS a nabídne jeho stažení do počítače. Stisknutím tlačítka „Stáhnout“ povolíte stahování.

Po stažení firmwaru do počítače klikněte na tlačítko „Spustit odinstalaci“, čímž zahájíte proces obnovení továrního nastavení zařízení.

Po dokončení softwaru se iPhone automaticky restartuje a spustí se ve standardním provozním režimu. Nakonfigurujte jej podle svých preferencí a stáhněte potřebná data.

Jak odemknout iPhone přes iCloud

Jak víme, všechny iPhony Apple používají účet iCloud, je poměrně snadné použít iCloud k odemknutí iPhonu, pokud zapomenete heslo.Pak už stačí jen navštívit oficiální webové stránky iCloudu a provést určité jednoduché úkony k odemknutí iPhonu. Zde se dozvíte, jak můžete odemknout heslo k iPhonu pomocí služby iCloud:

Spusťte prohlížeč v počítači a přejděte na webovou stránku „Najít iPhone“ na iCloudu. Přihlaste se ke svému účtu.

Po přihlášení k účtu klikněte v horní části obrazovky na „Všechna zařízení“ a vyberte ze seznamu svůj iPhone.

Otevře nastavení iPhonu. Klikněte na možnost „Vymazat iPhone“ a postupujte podle pokynů na obrazovce.

K čemu slouží výše uvedená metoda? Vymaže všechna data včetně přístupového kódu a hesla v iPhonu a umožní vám přihlásit se do zařízení bez zadávání přístupových kódů nebo hesel.

Resetování pomocí iCloudu

Pokud nemáte po ruce kabel Lightning, můžete iPhone odemknout, když zapomenete heslo, pomocí účtu iCloud. To umožňuje vymazat smartphone bez kabelového připojení z jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu (stačí počítač, tablet nebo i jiný smartphone).

Přejděte na webovou stránku iCloud.com a přihlášení pomocí stejného Apple ID, ke kterému je uzamčený gadget připojen. Na hlavní stránce služby vyberte možnost „Najít iPhone“.

Ze seznamu dostupných zařízení vyberte to, které potřebujete, a klikněte na něj. V zobrazeném okně klepněte na „Vymazat iPhone“.

Potvrďte svou akci stisknutím tlačítka „Vymazat“. Tím se zahájí mazání dat ve smartphonu.

Hotovo: Po restartu bude zařízení připraveno k nastavení jako nové.

Uzamčení iPhonu mobilním operátorem

Nyní zvažte situaci, kdy je iPhone uzamčen k určitému mobilnímu operátorovi. Tyto telefony se na náš trh obvykle dostávají prostřednictvím šedého trhu z Ameriky nebo Evropy.

V civilizovaných zemích většina obyvatel již dlouho využívá mobilní komunikační služby na základě smlouvy. Т.е. Platbou měsíčního poplatku získá zákazník konkrétní tarifní balíček. Při registraci je klientovi obvykle nabídnut mobilní telefon podle jeho výběru.

Může se jednat o telefon zdarma nebo za symbolický poplatek. Zároveň jsou tyto telefony poskytovány uzamčené pro konkrétního operátora.

Takto se lidé dostanou k podmíněně levným/zdarma iPhonům uzamčeným u ATT nebo Verizonu, které se pak dostanou na náš trh.

Problém je, že takové iPhony lze odblokovat pouze zavoláním na zákaznický servis poskytovatele služeb. Na e-mailovou adresu provozovatele nebudou zasílány žádné e-maily, takže se o to nemusíte pokoušet. Pokud se rozhodnete zavolat operátorovi a požádat o odblokování iPhonu, budete požádáni o číslo účtu, na který jste uzavřeli smlouvu, a o informaci, zda jste vlastníkem tohoto účtu.

Pokud je odpověď na obě tyto otázky záporná, nemohou vám pomoci. Jde o to, že iPhone lze odblokovat až po vypršení smlouvy (obvykle 2 roky).

Jak v této situaci odemknout iPhone? Na internetu najdete webové stránky, které nabízejí službu odblokování iPhonu od různých amerických mobilních operátorů.

Sám jsem ho nikdy nepoužil, takže vám nemohu poradit. Vím jen, že to nějak funguje i když ne se všemi zařízeními.

Existuje ještě jedno (populárnější) řešení, které obejde uzamčení operátorem a umožní vám používat iPhone s libovolnou SIM kartou. Jmenuje se TurboSIM a jedná se o adaptér (tenkou destičku velikosti nano SIM karty), který musíte vložit do přihrádky SIM karty v telefonu spolu se samotnou SIM kartou.

TurboSIM je v současné době k dispozici od tří hlavních výrobců: Jevey, R-SIM a Heicard. Podrobnosti o nastavení TurboSIM najdete na této stránce.

Jak odemknout iPhone Zapomenuté heslo na iPhonu?

Heslo iPhonu chrání zařízení před neoprávněným přístupem a může také zabránit jeho použití k odemknutí iPhonu, pokud heslo zapomenete. Tato zpráva se obvykle zobrazí poté, co jste se alespoň šestkrát pokusili zadat nesprávné heslo. Když se zobrazí zpráva „iPhone je zakázán“, první pokyn je opakovat pokus po 1 minutě nebo opakovat pokus po 5, 15, 60 minutách.

odemknout, iphone, když, jsem, zapomněl

Varování: 6 pokusů. váš iPhone je na 1 minutu deaktivován; 7 pokusů. iPhone je na 5 minut deaktivován; 8 pokusů. iPhone je na 15 minut deaktivován; 9 pokusů. iPhone je na 60 minut odpojen.

10 pokusů. zobrazí se zpráva „iPhone odpojen“. Připojte se k iTunes „NEBO bude váš iPhone zcela vymazán, pokud je v Nastavení, „Touch ID a heslo“ (nebo v Nastavení, „Heslo“ pro iPhone bez Touch ID) povoleno „Obnovit data“.

Příliš mnoho neúspěšných pokusů a iPhone je na krátkou dobu automaticky zablokován. Pokud budete pokračovat v zadávání nesprávného hesla, telefon se buď odpojí, dokud se nepřipojíte k iTunes, nebo se automaticky vymažou všechna data, pokud máte tuto možnost povolenou. Mnoho uživatelů chce vědět, jak odstranit přístupový kód k uzamčené obrazovce iPhone bez hesla? Jak odemknout vypnutý iPhone bez hesla? Jak odemknout iPhone bez hesla. Nebojte se, v tomto článku se dozvíte pět účinných metod odemykání iPhonu bez hesla.

Telefon poskytuje uživatelům zabezpečení. V telefonu je uloženo mnoho cenných dat, včetně kontaktů, fotografií, účtů na sociálních sítích, hesel a dokonce i elektronických peněženek. Téměř vše je skryto na druhé straně zamykací obrazovky a zdá se, že to nemůžete získat, pokud neznáte heslo. Zdánlivě je vše bezpečné, ale iPhone může být problém. Váš iPhone 5S/6(Plus)/7(Plus)/8(Plus)/X/XS/XS Max/11/12/13. mohou být uzamčeny z různých důvodů. Častěji se stává, že děti zadají špatné heslo a nakonec telefon zablokují. Zde uvedeme několik běžných řešení, kterými můžete iPhone odemknout bez hesla.

Jak odemknout heslo iPhonu pomocí funkce Find My?

Jak odstranit heslo iPhonu pomocí funkce Find My? Jak obnovit heslo iPhone bez počítače? Pokud je funkce „Najít iPhone“ povolena, můžete použít výše uvedený pokyn, který zahrnuje použití služby iCloud. Ke službě můžete přistupovat z jakéhokoli jiného mobilního zařízení. chytrého telefonu nebo tabletu. Není třeba mít po ruce počítač. Pokud hledáte způsob, jak obnovit heslo iPhonu bez počítače, použijte jiné iZařízení.

Vyberte iPhone a stiskněte tlačítko „Vymazat toto zařízení“.

Tím se také odstraní veškerý obsah ze zařízení.

Souhrn

Když potřebujeme obnovit tovární nastavení telefonu. K tomu nepotřebujete používat obrovské množství nástrojů, což už je obtížné pochopit.

Mnoho metod, prezentovaných na internetu, ne vždy odpovídá realitě a skutečně pomáhá dělat to, co chcete. Když zapomenete heslo k iPhonu, když existuje a je účinné.

S PassFab iPhone Unlocker nepřijdete o svá data a můžete iPhone efektivně odemknout. Tento nástroj lze používat často, protože s touto problematikou není spojeno žádné omezení.

Chcete-li ještě jednou pochopit, jak účinně odemknout iPhone a obnovit jeho tovární nastavení, přečtěte si náš návod a sdílejte jej se svými přáteli, kteří se potýkají se stejným problémem. Přejeme vám, abyste dosáhli výsledků a nepřišli o svá data.

Odpověděli jsme na nejčastější dotazy týkající se odemknutí iPhonu, pokud zapomenete jeho heslo. Postupujte podle našich pokynů a zjistěte, jak odemknout iPhone, když zapomenete heslo. Pomocí nástroje PassFab iPhone Unlocker můžete iPhone rychle odemknout, když zapomenete heslo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS