Jak odemknout iPhone XR, pokud jste zapomněli heslo

Jak odemknout iPhone, když zapomenete heslo

K ochraně uživatelských dat v chytrých telefonech iPhone je možné nastavit heslo. Bude vyžadováno při každém přihlášení, čímž se zabrání neoprávněnému přístupu k citlivým nebo důvěrným údajům. Jak odemknout iPhone, pokud jste úspěšně zapomněli heslo? Tato situace není zdaleka neobvyklá, proto jsme se rozhodli sestavit tento návod, který vám pomůže resetovat žádost o bezpečnostní heslo.

Ochrana heslem se vyznačuje vysokou účinností. Nastavte dostatečně složité heslo, abyste zabránili ostatním v přístupu do iPhonu. Může například chránit váš smartphone před dětmi, které si velmi rády hrají s cizími přístroji. Je to také skvělá ochrana před zvědavými kolegy, kteří slídí kolem.

Pokud do zařízení ukládáte citlivé fotografie nebo důležitá pracovní data, nezapomeňte použít heslo. ochrání obsah smartphonu před neoprávněným přístupem.

Na internetu existuje mnoho doporučení týkajících se struktury a vlastností bezpečnostních hesel. Dobré heslo by mělo splňovat následující požadavky:

odemknout, iphone, pokud, jste, zapomněli, heslo
 • Buďte složití a chaotičtí. zabráníte tak náhodnému uhodnutí hesla;
 • Heslo by nemělo být vytvářeno na základě osobních údajů. uvádět jako heslo datum narození je naprostý nesmysl;
 • Žádné po sobě jdoucí kombinace písmen a číslic. heslo typu „1234“ není dobrou ochranou.

Ve snaze splnit tyto požadavky si uživatelé často nastavují tak složitá hesla, že se jim v určitém okamžiku jednoduše vymknou z rukou. Jak uzamknout iPhone, pokud zapomenete heslo? V minulosti se k obcházení blokování používaly různé nástroje, například přihlašování pomocí vytáčení, chyby v operačním systému a zjevné bezpečnostní díry.

Dnes všechny tyto metody nefungují, protože specialisté společnosti Apple aktivně záplatují díry a brání obcházení požadavku na heslo. Přestože se v této oblasti aktivně pracuje, stále existují řešení, která se dají obejít. Časem možná přestanou fungovat, ale v současné době jsou docela funkční. Jak odemknout iPhone 5S a všechny ostatní modely iPhone? K tomuto účelu se používají následující metody:

Pokusme se tyto metody podrobněji rozebrat.

Jak obejít heslo iPhone bez iTunes

Pokud chcete dosáhnout co největšího úspěchu, je FoneLab Unlocker pro iOS vaší první volbou. Celý proces odemykání hesla iPhone je snadný na použití. Heslo zamčené obrazovky iPhonu můžete snadno odstranit podle pokynů průvodce na obrazovce. Stačí jen připojit iPhone k počítači.

Později postupujte podle pokynů na obrazovce pro obejití hesla iPhonu a získejte svůj iPhone zpět. Musíte také zadat své Apple ID a heslo. Může prokázat, že jste skutečným vlastníkem uzamčeného iPhonu. Zde jsou hlavní funkce nástroje pro odstranění hesel pro systém iOS.

 • Obejití 4místného a 6místného přístupového kódu iPhone s nejvyšší pravděpodobností úspěchu.
 • Vymazání zapomenutého hesla ze zamčeného, vypnutého nebo používaného iPhonu.
 • Kompatibilní s nejnovějšími zařízeními iPhone 13 a iOS 15.
 • Bezpečné, čisté a snadno použitelné.

Nyní k návodu, jak obejít heslo iPhonu.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

 • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
 • Odstranění Apple ID nebo hesla.
 • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

Krok 1 Představení FoneLab unlocker pro iOS po instalaci. Výběrem možnosti Vymazat heslo obejdete heslo z iPhonu.

Krok 2 Na obrazovce Vymazat heslo klepněte na tlačítko Start. Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu Lightning USB.

Krok 3 Zkontrolujte informace o zjištěném iPhonu. Kliknutím na tlačítko Start potvrďte a pokračujte dál. Software okamžitě zahájí stahování balíčku firmwaru.

Krok 4 Klepnutím na Odemknout odemknete iPhone zapomenutý heslem.

Krok 5 Na obrazovce Potvrzení odemčení zadejte na správné místo 0000. Nakonec klikněte na Odemknout a obejděte heslo iPhonu bez iTunes nebo otisku prstu.

Jak odemknout zamčené Apple ID pomocí dvoufaktorového ověřování

Pokud jste ke svému Apple ID přiřadili telefonní číslo nebo e-mailovou adresu, můžete své Apple ID na iPhonu XR odemknout pomocí dvoufaktorového ověřování. Potřebujete důvěryhodné telefonní číslo nebo důvěryhodné zařízení. Jednoduše postupujte podle níže uvedeného podrobného postupu.

Krok 1 Přejděte do aplikace Nastavení na iPhonu. V horní části rozhraní můžete kliknout na možnost, která zobrazuje vaše jméno, Apple ID a další údaje.

Krok 2 Vyberte ikonu Heslo a zabezpečení a klepnutím na Změnit heslo obnovte heslo pro Apple ID.

Krok 3 Po přihlášení do služby iCloud a povolení hesla můžete zadat nové heslo Apple a obejít tak uzamčené Apple ID.

Instalace nového firmwaru přes režim DFU do iPhonu, pokud jste zapomněli heslo

Pokud softwarové obnovení nefungovalo, je tu ještě možnost tvrdého obnovení a instalace nového firmwaru. Tento problém lze vyřešit v režimu DFU. Na iPhonu 6 a 6s se tam dostanete současným stisknutím tlačítek Domů a Napájení a jejich podržením po dobu 10 sekund.

odemknout, iphone, pokud, jste, zapomněli, heslo

U iPhonu 7 a 7 Plus je postup jiný:

 • Připojení telefonu k iTunes.
 • Stiskněte tlačítka snížení hlasitosti a vypnutí a podržte je, dokud se telefon nevypne. Uvolněte pouze tlačítko napájení.
 • V režimu DFU by měla být obrazovka černá, bez ikony iTunes.
 • Na obrazovce počítače vás software vyzve ke kontrole aktualizací a po kliknutí na tlačítko „Zkontrolovat“ vám oznámí, že telefon je v režimu obnovení. Stiskněte tlačítko OK a znovu nainstalujte firmware (firmware je nejlepší stáhnout předem).

Jak odemknout iPhone 7, pokud jste zapomněli heslo k zámku obrazovky? Kombinaci zapomenutých číslic lze resetovat pomocí postupu resetování počítadla nebo obnovy dat. Postupně.

Jak odemknout heslo iPhone pomocí iTunes

Pokud se vám po několika pádech nepodaří vyzkoušet žádné řešení na vašem počítači, můžete zkusit iTunes. Jako jeden ze způsobů společnosti Apple jej můžete snadno použít pro vstup do režimu obnovení a odemknutí iPhonu bez hesla.

Krok 1 Nejprve se ujistěte, že máte na Macu nebo v iTunes nainstalovanou nejnovější verzi systému Windows, a poté připojte iPhone k počítači.

Krok 2 Spusťte Finder v systému macOS Catalina nebo otevřete iTunes ve starší verzi systému macOS nebo Windows.

Krok 3 Vstupte do režimu obnovy iPhone.

iPhone 8 a novější modely: Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti a poté tlačítko snížení hlasitosti. Podržte tlačítko stisknuté, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.

iPhone 7 a iPhone 7 Plus: Současné stisknutí tlačítek Stáhnout hlasitost a Napájení, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.

iPhone 6s a starší modely: Stiskněte současně tlačítko HOME a vypínač, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.

Krok 4 Na obrazovce počítače se zobrazí vyskakovací okno, ve kterém vyberte možnost Obnovit.

Pokud vše ostatní selže

Pokud žádný z výše uvedených způsobů nefungoval, můžete iPhone odemknout pomocí speciálních programů. K této metodě je však třeba přistupovat opatrně, pečlivě kontrolovat zdroje a uvědomit si, že většina z nich může mobilní zařízení ještě více poškodit.

Nejoblíbenějším nástrojem pro odblokování iPhonu je 4uKey. Program pomáhá, pokud majitel telefonu zapomněl heslo. Více informací na

Pokud jste iPhone koupili zcela nový a máte veškerou dokumentaci, obraťte se nejlépe na autorizované servisní středisko Apple nebo napište e-mail přímo výrobci.

Co dělat, když zapomenete heslo k iPhonu

Pokud jste zapomněli heslo k iPhonu, můžete jej obnovit pomocí iTunes nebo Finderu, podle toho, jakou verzi operačního systému máte v počítači. Ve skutečnosti se tento postup příliš neliší od obnovení hesla pomocí 4uKey, ale má některé nevýhody. Pokud jste například iPhone k iTunes již dlouho nepřipojovali, může vás aplikace vyzvat k zadání hesla, abyste mohli pokračovat. A protože neznáte heslo, nebude to fungovat.

Jak přepnout iPhone do režimu obnovení

Každý iPhone se do režimu obnovení přepíná jiným způsobem

Nejprve musíte iPhone přepnout do režimu obnovení:

 • iPad s Face ID: Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti a poté stiskněte a rychle uvolněte tlačítko snížení hlasitosti. Poté stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se nezačne restartovat. Podržte tlačítko napájení, dokud tablet nepřejde do režimu obnovení.
 • iPhone 8 a novější: Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti a poté stiskněte a rychle uvolněte tlačítko snížení hlasitosti. Poté stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.
 • iPhone 7, 7 Plus a iPod Touch 7: Stiskněte a podržte současně tlačítka zapnutí a snížení hlasitosti. Držte je stisknuté, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.
 • iPad s tlačítkem Home, iPhone 6s, iPhone SE nebo iPod Touch 6: Stiskněte a podržte současně tlačítko Home a tlačítko Power. Podržte je stisknuté, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.

Buďte opatrní. každý model iPhonu má jiný způsob vstupu do režimu obnovení, takže je důležité zvolit ten správný.

Jak resetovat iPhone přes iTunes

Nyní můžete přejít přímo k resetování:

Obnovení pomocí iTunes je de facto reset, takže o data stejně přijdete

Osobně nemám rád práci s iTunes. Na doby, kdy to byla nutnost, nemám moc hezké vzpomínky. Takže pro mě je lepší než 4uKey.

Jak resetovat iPhone bez počítače

Pokud chcete, můžete iPhone resetovat bez iTunes nebo jiného softwaru třetí strany. Musíte však mít nainstalovanou aplikaci Locator alespoň v jednom dalším zařízení:

 • Spusťte aplikaci lokátoru na zařízení, ke kterému máte přístup;
 • Otevřete kartu Zařízení a v seznamu vyhledejte miniaplikaci, kterou chcete resetovat;

iPhone můžete resetovat pomocí lokátoru nebo iCloudu

 • V otevřeném okně sjeďte dolů a vyberte možnost „Vymazat toto zařízení“;
 • Stiskněte „Pokračovat“, přeskočte zadávání čísla a zpráv a stiskněte „Vymazat“.

Po chvíli (obvykle po minutě nebo dvou) se zařízení, na kterém jste zapomněli heslo, vrátí do továrního nastavení a vy jej budete moci znovu nastavit. Pokud však nemáte sekundární zařízení s funkcí „Locator“, můžete použít webovou stránku iCloud.com.

Jak resetovat iPhone bez Apple ID

Obnovení hesla iPhonu může provést každý uživatel i doma. Pokud si nejste jisti, co dělat, když zapomenete heslo k iPhonu, přijde vám vhod nástroj PassFab iPhone Unlocker. Odstraní zámek bez ohledu na model chytrého telefonu a složitost kombinace, kterou používáte k jeho ochraně, a nabídne vám téměř vše, co můžete udělat sami bez vašeho zásahu.

Pomocí nástroje PassFab iPhone Unlocker můžete obnovit heslo iPhonu

Jednoduše připojte iPhone k počítači a spusťte tento nástroj

Ruční nebo automatický vstup do režimu DFU

Obnovení hesla iPhonu tímto způsobem vymaže všechna data z jeho paměti. Po dokončení postupu tak budete muset smartphone znovu nakonfigurovat a v případě potřeby obnovit zálohu z iCloudu. Nezapomeňte však, že resetování hesla pro uzamčení neodpojí iPhone od Apple ID. Při nové konfiguraci jej tedy budete muset buď nastavit jako nový, nebo zadat heslo účtu, ke kterému byl původně připojen. Jde o klíčový bezpečnostní požadavek společnosti Apple, který však lze obejít.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS