Jak odemknout telefon bez hesla Samsung

Jak odstranit zámek z telefonu Samsung, pokud jste zapomněli heslo nebo došlo k selhání

Otázkou je, jak odstranit zámek z telefonu Samsung, pokud jste zapomněli heslo, když jej zapnete, může to stát před každým uživatelem. Možná jste právě zapomněli na správnou kombinaci, nebo došlo k selhání softwaru a vstup do smartphonu se standardními metodami již není k dispozici. V každém případě je odemknutí galaxie Samsung svými rukama skutečná.

Pokud máte šek a (nebo) pole, můžete zavolat nebo napsat technickou podporu společnosti s žádostí o odstranění Samsung. Toto není nejrychlejší způsob, ale stále efektivní. Pokud však chcete odemknout samsung galaxie, můžete zkusit použít níže uvedené metody.

Najděte moji mobilní službu

Tato metoda je vhodná, pokud je účet Samsung zadán do smartphonu a je zde také přístup k internetu. Chcete.li poskytnout výstup zařízení do sítě s blokovanou obrazovkou, můžete nainstalovat SIM kartu s 3G nebo LTE v ní připojené.

 • Přejděte z prohlížeče počítače nebo jiného telefonu na oficiální web služby;
 • Zadejte přihlášení a heslo z účtu Samsung, který se používá na blokovaném gadgetu;
 • Klikněte na tlačítko „Enter“;
 • Pokud je k účtu připojeno několik gadgetů z Samsung, vyberte položku s názvem požadovaného zařízení v levém horním rohu;
 • Klikněte na tlačítko „Více“ v levé nabídce;
 • Klikněte na „Odemknout mé zařízení“;
 • V okně, které se objeví, zadejte heslo z účtu;
 • Potvrďte akci, na smartphonu bude heslo vypuštěno z obrazovky zámku.

Můžete obnovit data pro zadání účtu z Samsung na nalezení mého mobilního telefonu kliknutím na řádek „Zjistěte svůj identifikátor nebo heslo“, což je o něco nižší než.

Ochranný kód PIN

Při instalaci blokování pomocí grafického klíče vyžaduje systém zavedení dalšího kódu PIN kódu. Tato digitální kombinace se doporučuje zaznamenat okamžitě na bezpečném místě (ne na tomto telefonu).

Následně, pokud potřebujete odemknout Samsung bez grafického klíče pomocí dalšího kolíku, stačí kliknout na řádek „DOP. Pin „a zadejte uložený kód.

Odstranění grafického klíče prostřednictvím účtu Google

Tato metoda Jak odemknout telefon Samsung funguje na modelech Android na páté verzi včetně a pomáhá pouze tehdy, pokud uživatel zapomněl na grafický klíč. Chcete.li odstranit zámek:

Pokud na obrazovce smartphonu není požadovaný nápis, pak má novější firmware nebo není zadán účet Google.

Bezpečný režim

Bezpečný režim na zařízeních s operačním systémem Android vám umožňuje opravit poruchy, která vznikla během provozu OS, a také obnovit přístup k gadgetu, na který bylo heslo zapomenuto.

Jak odemknout telefon Samsung z nouzového režimu:

 • Na obrazovce podržte tlačítko vypnutí na několik sekund, dokud nenastane nápis „deaktivaci“;
 • Posuňte na řádku a držte prst, dokud se neobjeví zpráva o vstupu do nouzového režimu;
 • Potvrďte akci;
 • Přejděte do nastavení a vypněte vchod pomocí hesla (nebo jej změňte);
 • Přetěžujte zařízení pro návrat do obvyklého stavu.

Jak odemknout telefon Samsung pomocí nalezení mého mobilního telefonu

Najděte můj mobil. Toto je speciální služba pro uživatele Samsung, která vám umožní používat různé funkce. To vám pomůže odemknout Samsung během několika minut. Kromě odemknutí můžete tuto službu použít jako platformu rezervy a obnovy, nebo můžete vymazat data a mnohem více.Chcete.li pochopit, jak odemknout telefon Samsung, pokud zapomenete na heslo, postupujte podle následujících akcí. Vezměte prosím na vědomí, že k použití musíte povolit funkci dálkového ovládání výběrem „Nastavení“ „Obrazovka načítání a bezpečnosti“ „Najděte můj mobilní“ povolit „Remote Management“. Kromě toho nezapomeňte zadat svůj účet Samsung.

odemknout, telefon, hesla, samsung

Otevřete webový prohlížeč a navštivte oficiální nalezení mého mobilního webu.

Zadejte systém pomocí ID a hesla Samsung.

Vyberte možnost „Odemknout“ z prezentovaných karet.

Nyní klikněte na tlačítko „Odemknout“. Najde všechny informace o zámku obrazovky.

Další kód PIN nebo pouze pro účet Google pro chytré telefony a tablety s Androidem 5.0 a níže

Po 5 nesprávných pokusech se objeví položka „další kód PIN“. Klikněte na něj a zadejte kód 4 číslic, který jste uvedli, když jste přišli s grafickým klíčem.

Pokud si nepamatujete kód PIN, klikněte na „Odemknout v Google“ („Zapomněli jste grafický klíč?“) A zadejte e.mailovou adresu a heslo Google. Stejná pošta by měla být přidána na zařízení, které odemknete.

Pokud tlačítka „Odemkněte v Googlu“ („Zapomněli jste na grafiku?“) Ne, pak účet Google není přidán do zařízení, použijte jiné metody.

Pokud si nepamatujete heslo, obnovte jej prostřednictvím speciálního formuláře a zadejte jej do zařízení. Pokud heslo nebylo obnoveno, použijte jiné metody.

Resetujte na tovární nastavení, pokud jste ztratili heslo od Samsung

Resetování zařízení na tovární nastavení pomůže v situaci, kdy výše uvedené metody z nějakého důvodu nefungovaly. Nezapomeňte, že při provádění této operace budou ztraceny vaše soubory a data o Samsungu.

Metodika pro provádění takového propuštění, pokud jste zapomněli na svůj přístupový kód, se liší pro každý konkrétní model telefonu Samsung.

Proveďte následující a odemkněte gadget:

 • Vypněte Samsung;
 • Stiskněte a podržte zároveň tlačítko a hlasitost. Začne nabídka bootloader;
 • Kliknutím na tlačítko „Volume Down“ nainstalujte kurzor na „Režim obnovy“. Dále klikněte na tlačítko napájení (napájení) pro jeho výběr;
 • Dále stiskněte a podržte tlačítko napájení a stiskněte tlačítko „nahoru nahoru“ a spusťte režim obnovy;
 • Pomocí tlačítek hlasitosti v otevřené nabídce Nastavte kurzor na možnost vymazání dat / tovární resetování. Zbývá stisknout tlačítko napájení pro svůj výběr;

Hlavní důvody pro odstranění hesla z telefonu Samsung

Důvody, proč zjistit, jak odstranit heslo na starém Samsungu, mohou být několik:

 • Neustále zapomínáš na pin;
 • Smartphone jste dali příbuzným, kteří je obtížné vstoupit do klíče;
 • Dali vám smartphone nebo jste si ho koupili rukama;
 • Klíč byl nainstalován náhodou a rozhodně není potřeba;
 • Obrazovka smartphonu je poškozena, kvůli které dotyková obrazovka reaguje špatně na dotek.

Dalším důvodem je přítomnost zastaralého smartphonu, který již vyvinul dostatečné období, a dotyková obrazovka reaguje s selháním. Zavedení hesla v takové situaci se stává skutečným trápením.

Jak odemknout telefon Samsung

Smartphony značky Samsung jsou založeny na operačním systému Android a na velké většině jiných mobilních zařízení. Proces odemknutí se proto nebude prakticky lišit od operace, která se provádí na Xiaomi, Huawei, Honor a další gadgety.

Nabízíme se seznámit se s různými metodami odemknutí Samsung. Existuje několik jich, takže si uživatel může vybrat nejvhodnější. V některých případech budete muset zcela ztratit osobní údaje, ale zároveň existuje mnoho způsobů, jak obnovit přístup bez vážných ztrát.

Prostřednictvím bezpečného režimu

Bezpečný režim je speciální nabídka používaná technickými mistry k odstranění chyb, které vznikají během provozu zařízení. Majitelé smartphonů i osobní počítače se obrátí na jeho pomoc. Navíc neexistují prakticky žádné potíže s manipulací s nouzovým režimem. Dokonce i začátečník se bude moci vyrovnat s úkolem odemknout Samsung, pokud splní všechny podmínky instrukce.

Musíte jít do nouzového režimu a odemknout smartphone:

 • Držte tlačítko vypnutí na několik sekund.
 • Po vzniku okna vyskakovacího okna je nutné umístit tlačítko „Zakázat“ nebo „OK“ v závislosti na modelu zařízení.
 • Když se objeví varování o přechodu do bezpečného režimu, měla by být akce potvrzena.
 • Prostřednictvím BR přejděte do nastavení, jmenovitě v sekci s heslami.
 • Odpojte vstup podle hesla, grafického klíče nebo otisku prstu.
 • Obnovit smartphone.

Pokud jsou všechny akce z prezentovaného algoritmu provedeny správně, Samsung se vrátí do standardního stavu. Dojde k automatickému odchodu z bezpečného režimu a přístupové heslo bude zrušeno. Kromě toho osobní údaje nikde nezmizí, včetně multimediálních souborů.

Tvrdé resetování pomocí klíčů

Tato operace zajišťuje resetování do továrního nastavení. Po dokončení tvrdého resetování tedy uživatel ztratí všechna data uložená na Samsungu: fotografie, video, zvuk, aplikace, kontakty. Metoda je kontroverzní, a proto je důležité seznámit se s jeho plusy a minusy.

Výhody nevýhody
Není třeba připojit smartphone k počítači nebo nahrát další Všechny soubory jsou ztraceny
Operace se provádí za 2-3 minuty

Abychom při provádění propouštění neztratili užitečné informace, je nutné vytvořit zálohu předem prostřednictvím nastavení telefonu.

Pokud osoba ztratila přístup do smartphonu a záloha nemohla být vytvořena předem, můžete se z situace dostat připojením zařízení k počítači. Po rozhraní obou zařízení byste měli hodit všechny důležité soubory do PC a po odemknutí Samsung se vraťte zpět.

Chcete.li provést reset nastavení pomocí kláves, potřebujete:

 • Vypněte telefon.
 • Nastavte horní houpačku nastavení hlasitosti, tlačítko „Domů“ a napájecí klíč.
 • Poté, co se na obrazovce objeví logo společnosti, vydejte tlačítka.
 • Jakmile v inženýrské nabídce musíte vybrat položku „Reseset tovární“.
 • Potvrďte akci stisknutím tlačítka napájení.
 • Obnovit smartphone.

Nakonec se Samsung stane „novým“ v každém smyslu slova. Když uživatel zapne telefon, zjistí, že všechny soubory se přesunuly z jeho paměti. A co je nejdůležitější, nemusíte zadávat heslo nebo grafický klíč. Přístup k gadgetu bude otevřen.

Dálkové ovládání prostřednictvím účtu Google

Protože všechny smartphony Samsung jsou založeny na operačním systému Android, všechny služby Google jsou integrovány do zařízení. To není zdaleka další čip, který se stává obzvláště důležitým, když uživatel zapomene na své vlastní heslo.

Mezi funkcemi Google o jednotlivé zmínce si zaslouží možnost ovládání vzdálenosti (na dálku). To znamená, že osoba, která ustoupila na svůj účet prostřednictvím počítače, bude moci provádět akce na telefonu. V této situaci budeme mít zájem o resetování hesla a přístupu k zotavení. K tomu potřebujete:

 • Otevřete web Google na PC nebo jakékoli jiné zařízení.
 • Přihlaste se v systému.
 • Přejděte do sekce „Moje zařízení“.
 • Vyberte svůj smartphone.
 • Klikněte na položku „Heslo“ a potvrďte resetování obrany.
odemknout, telefon, hesla, samsung

Nyní, po restartu, Samsung již nebude vyžadovat vstup do hesla. Přístup bude tedy zcela obnoven a majitel bude schopen nastavit jiný způsob ochrany.

Tato možnost funguje pouze v případě, že vstup na účet Google byl dříve potvrzen na Samsung.

Re.flashing z počítače

Extrémní opatření, které by mělo být zváženo, pokud osoba nemůže být propuštěna do továrního nastavení, aby obnovil přístup pomocí tlačítek smartphonu. Alternativní možnost provést chirurgický zákrok. spojování Samsung k PC.

Chcete.li odrážet smartphone prostřednictvím počítače, musíte načíst další. Doporučuje se používat aplikaci Smart Switch značky, která je k dispozici ke stažení na oficiálních webových stránkách společnosti.

Po načtení programu zbývá udělat několik kroků:

 • Připojte telefon k počítači pomocí USB.
 • Otevřeno.
 • Připojte se k mobilnímu zařízení.
 • Vyberte položku nabídky „Reflance“ nebo „Reset nastavení“ v závislosti na tom, co chcete dělat s vaším Samsungem.
 • Potvrďte implementaci operace.

Konečný výsledek bude stejný jako v případě tvrdého resetování. Všechna nastavení bude resetována a všechny soubory budou odstraněny. Abyste tomu zabránili, musíte předem vytvořit zálohu. Pokud jste pro zálohu nevypracovali, můžete zkopírovat informace z telefonu do PC a poté je hodit zpět.

Jak odemknout telefon Samsung pomocí dalšího kódu PIN

Ačkoli smartphony Samsung jsou velmi podobné ostatním zařízením, která pracují na operačním systému Android, mají několik výrazných funkcí. Jedním z nich je přítomnost dalšího kódu PIN, který je relevantní pouze pro telefony Samsung.

Metody blokování a odemknutí Samsung

Nejprve zvažte standardní možnosti ochrany telefonu Samsung a také obvyklé způsoby odemknutí. Zajištění bezpečnosti zámku zámku je prováděno různými metodami:

 • KOLÍK.Kód. Obrazovka smartphonu je chráněna digitálním kódem sestávajícím ze čtyř značek.
 • Heslo. Ochrana je vyjádřena v kódu sestávajícím nejen z čísel, ale také z jiných postav, kvůli kterému se zvyšuje stupeň zabezpečení.
 • Grafický klíč. Uživatel nastaví heslo odpovídající výkresu, které je sestaveno kombinací několika bodů. Klíč je tedy vybrán v telefonu.
 • Tvář. Tento typ ochrany se používá na moderních modelech, jako jsou zástupci Galaxy A 01, 12, 31, 50 a další série. Chcete.li odemknout obrazovku, stačí přivést chytrý telefon na obličej.
 • Tisk. Majitel telefonu Samsung vstupuje do otisku prstu do zařízení, podle kterého je zámek později odstraněn. Funkce je k dispozici u modelů se speciálním skenerem (zástupci Galaxy A 32, 51 a další série).

Mimochodem. Skener otisků prstů může být prezentován ve formě fyzického panelu a integrován pod obrazovkou. První typ je z hlediska uvolnění považován za rychlejší.

Sám uživatel si vybere, jak chce chránit svůj telefon. Pokud se v budoucnu nechcete obtěžovat s tím, jak odemknout Samsung, jednoduše nezasaďte ochranu. Je pravda, že v tomto případě bude mít kdokoli přístup k informacím, jejichž ruce budou vaším smartphonem.

Pokud se stále rozhodnete zařízení chránit v jedné z prezentovaných metod, pak se odemknete stejným způsobem. To znamená, že ochrana pomocí grafického klíče je odstraněna jednoduchým porovnáním bodů na obrazovce, kódem PIN. PIN a heslo na telefonu Samsung je odstraněno ve vstupu dříve registrovaných hodnot.

Nejspolehlivější možností pro ochranu obrazovky Samsung je blokovací heslo a otisky prstů. Nejpohodlnější způsob zahrnuje registraci osoby. V tomto případě dochází k odemknutí prostřednictvím rozpoznávání vlastníka. Na rozpočtových modelech, jako je Samsung Galaxy A11, A10 nebo A30, funkce funguje v čase a dělá chyby. Ale Samsung Galaxy S8 používá skener sítnice, který odstraní zámek, bez ohledu na podmínky osvětlení.

Co dělat, když jsem zapomněl heslo od Sony

Kromě obecné metody, kterou jsme uvedli, která umožňuje uvolnění tlačítka pro nouzové volání, společnost Sony poskytla uživatelům jeho gadgety speciální způsob odemknutí.

 • Zapněte telefon Sony a přejděte na obrazovku tísňového volání;
 • Na obrazovce nouzového volání v poli Number Set, zadejte následující kombinaci:

Zobrazí se technické menu od Sony s „testem služby“ sekcí;

Poté se zobrazí další body, mezi nimiž je vybrána „NFC → DAG test“. Sklouznout v tomto odstavci;

Klikněte na klíč „Domů“ a můžete se dostat do telefonu bez nouzového volání.

Co jiného vyzkoušet

Pokud žádná z následujících metod nepomohla vyřešit problém, kontaktujte specializovaná fóra, kde jsou přítomni majitelé vašeho modelu gadgetu.

odemknout, telefon, hesla, samsung

Kontaktování služby se obvykle považuje za poslední prostředek řešení problémů s odemknutím. Jen málo uživatelů však ví, že při prezentaci dokumentů v telefonu a kontrole z výstupu, který jej prodal, mohou počítat s rychlou odbornou pomocí. V některých případech je práce prováděna zdarma.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS