Jak odemknout telefon, pokud jste zapomněli heslo Xiaomi

Jak odemknout telefon Redmi

Smartphone je kompletní a komplexní úložiště všech informací, které má osoba v systému. Každý den uživatel vstupuje do telefonu a sleduje video, fotografie a další informace, které má. Na telefonech je paměť a heslo, které ukládá tuto paměť z útoků třetích stran. Majitelé zařízení z Xioami mohou často čelit skutečnosti, že telefon zablokoval, ale také si nepamatuje heslo z něj. Pokud víte, jak a jak odemknout smartphone, můžete jej nést na podporu nebo opravu. Stojí za to vyřešit tento problém podrobněji.

Než se pokusíte nějak odstranit zámek z telefonu, stojí za to pochopit, proč by mohl být vůbec zablokován. Nejprve je ochrana osobních údajů důležitým procesem v systému jakéhokoli zařízení. Výrobci se rozhodli zajistit, aby byl systém v plné bezpečnosti. Uživatel je tedy vyzván, aby odstranil informace o sobě z útoků od jiných lidí. To se provádí pomocí speciálního hesla. Telefony Redmi nejčastěji používají kombinaci čísel nebo grafického hesla. V každém případě musíte přijít s takovým systémem pro ochranu zařízení. Taková ochrana se provádí a navrhuje přímo, když je zařízení poprvé zapnuto, v budoucnu však může být také změněna na preference uživatelů.

Pokud uživatel zadá nesprávnou kombinaci nebo heslo, je automaticky blokován telefonem Redmi. Zdá se, že uživatel je blokován vstupem do systému a bude schopen opakovat akce se vchodem až po chvíli. To je obvykle asi 119 minut. Zařízení nebude reagovat na jednání člověka, jeho příkaz jakýmkoli způsobem.

Poznámka! Pokud je také nesprávně zavedena kombinací nebo vyplňte sekvenci grafického klíče, můžete také blokovat telefon Xiaomi. Pokud si uživatel chce vybrat heslo digitálního klíče, ale zároveň častěji provádí tuto akci nesprávně, měl by stále blokovat jeho vstup do systému. Po 5 chybách budete muset počkat asi 2 hodiny.

Někdy můžete vidět, že telefon byl blokován samotným výrobcem. To je také možné. To se provádí tak, aby majitelé používali pouze operační systém nezbytné verze. Po všech manipulacích s firmwarem nebude telefon žádným způsobem reagovat na příkazy. Společnost tedy najde důvod k ochraně osobních údajů uživatele. Všechny postavené.ve skořápkách, obvykle s viry, a jsou to způsoby, jak ukrást data.

Důvody zámku účtu MI

Abyste pochopili, kterou strategii použít k odstranění zámku, musíte znát důvod blokování účtu.

 • Nesprávné zadávání hesla. Účet MI má bezpečnostní systém, který zcela blokuje telefon, pokud bylo heslo z účtu nesprávně zadáno 5krát.
 • Koupili jste si bývalý smartphone. Při nákupu použitých smartphonů musíte být opatrní. Starý majitel nemusí jednoduše opustit účet. Při prvním startu bude telefon požádat o heslo pro účetnictví, které neznáte.
 • Porucha během resetování do továrního nastavení. Po provedení tvrdého resetu často zařízení žádá o zadání hesla z účtu MI. A je to dobré, pokud si ho pamatujete. A pokud ne, pak budete mít ve svých rukou částečnou „cihlu“.
 • Změna SIM karet. Pokud jste změnili telefonní číslo pomocí SIM karty, jakmile je nová karta ve smartphonu, systém požádá o zadání hesla z účtu MI (na který jste úspěšně zapomněli).
 • Banální selhání OS. V důsledku selhání systému nastavení účtu MI. A nyní potřebujete heslo pro odemknutí telefonu. Můžete také obnovit takovou cihlu. Existují určité metody.

Téměř všechny systémy jsou spojeny s programovými rysy MIUI. Nyní, pokud telefon vůbec nereaguje a ani nezačne. pak přímá cesta do servisního centra.

Prostřednictvím zotavení

Je možné obnovení ztracené kontroly pomocí zotavení, ale k dosažení cíle musíte odemknout bootloader Xiaomi. To je vyžadováno bezpečnostní strategií společnosti, aby se zabránilo nechtěným a nešťastným vniknutí do firmwaru zařízení. Postup odemknutí je poměrně jednoduchý a podrobně popsán. Jeho podstatou je získat povolení k odemknutí přímo od výrobce. Jak to udělat zde.

Ale zpět k tragicky ztracenému grafickému klíči.

Pozornost! Předběžně se od telefonu odevzdejte kartu SIM a paměťovou kartu a vypněte ji.

 • Vypněte svazek hlasitosti a klíč zařazení a zadejte inženýrskou nabídku.
 • Vyberte možnost obnovy a (klepněte na možnost nebo přesuňte pomocí tlačítek hlasitosti nebo domácího tlačítka ve spodní části obrazovky).
 • Vytváříme resetování na utírání (předběžné čištění).
 • Další. Otřete všechna data (zařízení je překvapeno, potvrďte volbu).
 • Trochu čekáme a konečně ve vašich rukou je Virgin Clean zařízení s továrním nastavením.
 • Mějte na paměti, že nastavení po tvrdém resetu (a to byl on), musíte to udělat, jako v prvním zahrnutí telefonu.

Další metoda spojená s zotavením se používá pro nejnovější modely, pokud není možné použít tvrdý resetování přímo ze zařízení. Cesta je dobrá, protože někdy vám umožní obejít se zamčený bootloader. Chcete.li to provést, stáhněte si „MI PC Suite“, nejlépe ze 4 zdrojů PDA a nainstalujte jej do počítače. Dále:

 • Spusťte software na počítači.
 • Na zařízení vypnuté vytváříme všechny popsané manipulace pro vstup do zotavení.
 • Jakmile je telefon v zotavení. připojíme jej k počítači. Ovladače musí být nainstalovány automaticky.
 • Nabídka Resetu se objeví v nastavení továrny. odvážně klikněte.
 • Zařízení je připraveno k práci.

Reset nastavení prostřednictvím obnovy

Chcete.li resetovat nastavení prostřednictvím nabídky obnovy na některých modelech, budete muset odemknout bootloader. Jak to udělat. přečtěte si zde. Existuje šance, že nebudete muset nic odemknout, ale je dostatečně malý.

Po odemknutí musíte provést stopu:

 • Vypněte smartphone
 • Nalijte tlačítka Zvyšte hlasitost napájení
 • Nabídka obnovy se otevře (může se lišit na různých zařízeních), kde vybereme položku resetování vymazání a klikneme na všechna data WIPA
 • Zařízení bude restartováno, všechna data, včetně hesla, budou vymazána.

V novějších verzích chytrých telefonů může toto nabídky vypadat následovně:

Navíc to může být v čínštině. Na výše uvedeném obrazovce uvidíte, kde je tlačítko překladu umístěno do angličtiny, takže klikněte na něj. Dále klikněte na Recovery a OK.

V nejnovějších verzích firmwaru po stisknutí OK může vaše trápení pokračovat. Zařízení se restartuje a vyžaduje připojení k PC. Čekáme na restart, ale okamžitě se nepřipojíme, ale proveďte následující:

 • Jdeme na web http: // psksuite.Mi.com, stáhněte si program, nainstalujte na PC a spusťte
 • Nyní můžete smartphone připojit k počítači
 • V programu klikněte na Recovery a postupujte podle pokynů

Po veškerém podvodu restartujeme zařízení stejným programem, proces může trvat několik minut. Po zapnutí budete muset znovu sestavit zemi, jazyk, čas atd.

Kontakty služby Xiaomi Support Service

Tyto informace vám umožní získat pomoc od zaměstnanců společnosti Xiaomi Support Service co nejrychleji. Nejlepší je kontaktovat společnost ve vašem regionu: V tomto případě znalost angličtiny nepotřebuje.

E.mailový telefon v zemi
Rusko Servis.Ru@xiaomi.com 8-800-775-66-15
Bělorusko Info@xistore.Podle 8-820-0071-3000
Kazachstán Prodej@mi.com.KZ 8-727-225-42-89
Ukrajina Info@xiaomi.UA 0-800-60-44-71, 044-503-35-84, 044-501-91-30

Někdy regionální podpůrná služba odpoví, že v této věci nemůže pomoci. V tomto případě musíte napsat globální podporu při službě.Global@Xiaomi.com.

odemknout, telefon, pokud, jste, zapomněli

V dopise v angličtině musíte svůj problém stručně popsat a prezentovat výše uvedená data.

Pokud podpora SFMI neodpovídá okamžitě, není s tím nic špatného. Služba měsíčně zpracovává několik tisíc aplikací. Můžete si vzít několik dní, než zvážíte své.

Zaměstnanci se nemusí obtěžovat. Jakmile si přečtu vaši zprávu, okamžitě odpovídají. Pokud je bombardujete opakovanými písmeny, je pravděpodobné, že nebudou dělat nic jednoduše z škodlivosti.

Resetování vstupu hesla

Často se stává, že telefon je blokován několik hodin nebo den kvůli velkému počtu nesprávných vstupů pro hesla. Například tlačítka mohla sama v kapse nebo zařízení bylo v rukou dítěte. Samozřejmě počkejte několik dní. Pokud si pamatujete své grafické heslo, ale systém mu nedovolí vstoupit, musíte provést následující:

 • Zavolejte své číslo z jiného telefonu;
 • Zavolejte a otřete okno konverzace;
 • Poté přejděte do nastavení zařízení a otevřete bod se změnou hesla;
 • Odpojte starý grafický klíč, odemkněte telefon a nainstalujte novou metodu ochrany.

Poznámka! Chcete.li to provést, musíte si pamatovat grafický kód, t. Na. Při vypnutí hesla bude systém vyžadovat, aby vstoupil.

Nyní víte, jak odemknout smartphone, pokud jste zapomněli na grafický kód. Pokud si pamatujete kód, ale kvůli náhodným vstupům byl telefon zablokován několik hodin nebo dní, pak pouze zavolejte své číslo a vypněte zámek obrazovky v nastavení gadgetu. Zatímco resetování nastavení se doporučuje, pouze pokud si pamatujete data pro vstup na účet smartphonu.

odemknout, telefon, pokud, jste, zapomněli

S formátováním

Následující metody naznačují úplné odstranění dat pro odemčení smartphonu Xiaomi. Než se k nim přesunete, musíte připravit a vyvolat/obnovit přístup k účtům Google a MI Accounts.

Obnovení hesla Google

Všechny chytré telefony založené na Androidu, s výjimkou modelů Huawei/Honor vydané v letech 2019–2020, jsou vázány na účet společnosti Google. To je nutné pro další ochranu zařízení-po resetování telefonu do stavu továrny, je nutné se přihlásit pod účtem z vyhledávacího gigantu, jinak bude ochrana FRP fungovat. Pokud si tedy uživatel nepamatuje data pro autorizaci podle účtu Google, bude muset být nejprve obnovena. Pro tohle:

 • Přejděte na formu obnovy přístupu k účtu na tomto odkazu;
 • Odpovězte na otázky položené systémem;
 • Uveďte e.mailovou adresu, kam odeslat nové heslo z účetnictví.

Obnovit přístup k účtu, když je zařízení blokováno, je obtížnější, protože smartphone se používá k potvrzení akcí uživatele. na obrazovce se objeví formulář s žádostí o přístup k určitým funkcím.

Obnovení přístupu k účtu MI

Xiaomi se také postaral o bezpečnost uživatelů a přidal povinné oprávnění pod účtem v jejich službě, která se vztahuje na vlastníky modelů z Redmi a. Zde je obnovení přístupu následujícím způsobem:

 • Navštivte oficiální web pro vstup na účet;
 • Ve vstupním formuláři klikněte na „Zapomněli jste heslo?“;
 • Potvrďte resetování hesla označením e.mailu nebo telefonního čísla připojeného k účtu;
 • Po zadání dat potvrďte akci zavedením kombinace s Captcha a klikněte na „Odeslat“;
 • Nyní zkontrolujte telefon nebo e.mail: Přijde kombinace hesla. Musí být zavedena do formuláře na oficiálních webových stránkách a vyklouznout „Přijmout“;
 • Uživatel bude přenesen do okna, kde musíte přijít s novým heslem.

Dopis s kombinací pro vypouštění přichází do uvedené pošty do 5 minut. Když je potvrzení zpožděno, zkontrolujte složky spamu nebo aktualizujte „příchozí“. Pokud odeslání kódu selhalo, vraťte se na stránku oficiálního webu a opakujte odeslání zprávy.

Smartphone Xiaomi můžete odemknout pomocí oficiální podpory Služby na tomto webu (umístěná pod stránkou). Chcete.li to provést, budete muset potvrdit, že uživatel je vlastníkem telefonu poskytnutím:

Nabídka obnovy

Prostřednictvím standardního zotavení uživatelé vrátí nastavení zařízení do stavu „z továrny“, současně smazat soubory uložené v interní paměti a obejít data na paměťové kartě. Po obnoveném přístupu k účtu Google a MI:

odemknout, telefon, pokud, jste, zapomněli
 • Vytáhněte klávesu zámku, vyberte „Vypněte to“;
 • Když se gadget vypne, podržte tlačítko napájení a otočení hlasitosti nahoru (nebo dolů);
 • Poté, co se logo značky objeví v seznamu funkcí, vyberte „Obnovení“. Pokud smyslový ovládání nefunguje, použijte klávesy hlasitosti k pohybu nahoru/dolů a tlačítko zámku pro výběr bodu;
 • Podobně vyberte Resetování dat/továrny. Potvrďte akci kliknutím na „Ano“;
 • Po kliknutí na systém restartu spusťte proces vrácení do továrního nastavení.

Vývojáři dodávají nové modely pro zjednodušené zotavení:

 • Odpojte smartphone a použijte kombinaci výše popsaných tlačítek;
 • V nabídce, která se objeví, vyberte vybrat data a počkejte na dokončení procesu vrácení systému.

Před zahájením procesu připojte smartphone k nabíječce. Pokud v době zotavení se telefon vypne, může se změnit na „cihlu“ kvůli poškození systémových souborů.

Vyhledávací služba

Všechna data ze zařízení jsou odstraněna prostřednictvím společnosti pro vyhledávání společnosti od společnosti Google.

 • Přejít na web. Autominát pod účtem, ke kterému je smartphone připojen.
 • Vyberte zařízení v seznamu. Vpravo pod obrázkem gadgetu vyberte „Nakonfigurovat data zámku a smazat“.
 • Nyní klikněte na „Vymazat data“ a potvrďte čištění paměti.

Metoda nebude fungovat, když se na zařízení odpojeno wa-fi.

Jak odemknout telefon Redmi pomocí technické podpory Xiaomi

Pokud jiné metody nepomohly, můžete se pokusit napsat dopis na podporu Xiaomi. Zároveň je však nutné přesvědčivě popsat důvody blokování a potvrzení vlastnictví smartphone-due na velké množství odvolání podvodníků, společnost přísně kontroluje všechny aplikace.

Psaní žádosti o obnovení přístupu by mělo být pouze v angličtině, společnost nezohledňuje jiné aplikace. V případě potřeby můžete použít online překladatele.

 • Zašlete žádost na oficiální e.mailovou adresu společnosti, připojte fotografie, šeky, políčka, IMEI a další data potvrzující, že gadget patří vám.
 • Počkejte na zprávy od společnosti (to může trvat tři dny do několika týdnů).
 • V případě potřeby odpovězte na objasňování otázek (také v angličtině).
 • Ve většině případů pomáhá Xiaomi obnovit přístup, ale pokud jste obdrželi odmítnutí, pak za měsíc můžete požadavek znovu opakovat (počet pokusů není omezen).

Nebuďte hrubí nebo přísahám, i když jste byli odmítnuti odemknutí. Zaměstnanci Xiaomi mají právo a příležitost navždy blokovat gadget.

Jak resetovat vstupní jednotku hesla

V situaci, kdy bylo několikrát zavedeno špatné heslo, se na telefonu zobrazí zpráva o překročení pokusů o vstup a dočasné blokování nových klíčových možností.

K tomu může dojít bez znalostí uživatele, například při náhodném stisknutí kapsy nebo dětských her. Čas takového omezení může trvat několik hodin do několika dnů.

Pokud je známo správné heslo, nečekejte na konec období omezení. Stačí zavolat telefon Xiaomi a odpovědět na hovor.

Poté otočte okno aktuální konverzace a najděte funkci vypnutí hesla v hlavní nabídce. Důležitá nuance: Pro odemknutí bude nutné zavést správnou kombinaci, bez ní není možné tuto bezpečnostní funkci deaktivovat. Po ukončení manipulace můžete konverzaci dokončit a použít telefon bez omezení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS