Jak odemknout telefon, pokud jste zapomněli účet Google

Obnovení přístupu k účtu

Nejprve se pokusíme obnovit váš účet Google. Chcete-li tak učinit, otevřete tento formulář pro obnovení a zadejte své telefonní číslo nebo záložní e-mailovou adresu. Pak klikněte na tlačítko „Další“ a postupujte podle pokynů.

Pokud to funguje, měli byste mít přístup ke svému účtu, i když si nepamatujete svou adresu Gmail. Google vám pak připomene vaše uživatelské jméno a pomůže vám obnovit heslo.

Pokud to nefunguje, znamená to, že jste nezadali své telefonní číslo nebo záložní adresu do účtu Google a je to pro vás ztracené. V takovém případě přejděte na druhou možnost.

Způsob

Pokud jste zapomněli heslo k obrazovce Samsungu a nutně ho potřebujete, doporučuji použít Tenorshare 4uKey for Android. Toto je určitě nástroj, který jste hledali. Je kompatibilní s jakýmkoli telefonem se systémem Android a umožňuje „otevřít jakýkoli zámek“. I to může úspěšně obnovit účet Google. Použití nástroje Tenorshare 4uKey je nejrychlejší, nejjednodušší a nejlepší řešení pro zamčenou obrazovku.

Kroky k odstranění hesla obrazovky:

Nainstalujte Tenorshare 4uKey for Anfriod a klikněte na „Remove Screen Lock“ 2. počkejte několik minut a heslo na obrazovce bude úspěšně odstraněno.

Nainstalujte Tenorshare 4uKey for Anfriod a klikněte na „Remove Screen Lock (FRP)“ 2. odešle oznámení do vašeho zařízení Samsung. 3. Po upozornění klikněte na možnost „Zobrazit“ na zařízení Samsung a podle pokynů zobrazených na obrazovce ovládejte zařízení krok za krokem. 4. Nakonec budete muset zařízení restartovat a použít odemykací mechanismus, který jste právě nastavili pro přístup k samsungu.

Jak odstranit ochranu FRP

Než se dostaneme k problémům s obcházením účtu, zde je návod, jak vypnout ochranný mechanismus zámku FRP v systému Android, abyste se s ním nemuseli potýkat po tvrdém obnovení nebo obnovení továrního nastavení.

Manipulace se provádí těsně před „vynulováním“ smartphonu podle následujícího postupu:

odemknout, telefon, pokud, jste
 • Vstupte do sekce „Nastavení“ miniaplikace a přejděte do sekce „Účty“.
 • V seznamu, který se zobrazí na obrazovce miniaplikace, odstraňte registraci účtu Účet Google.
 • Aktivujte „Režim pro vývojáře“ a v seznamu, který se otevře naproti pozici „Odemknout OEM“, přesuňte posuvník do aktivní pozice.

Po této operaci bude zařízení zcela deaktivováno a po obnovení nastavení zařízení nebude systém požadovat přihlašovací jméno a heslo.

Existují situace, kdy smartphone i po úplné deaktivaci FRP požaduje zadání přihlašovacího jména a hesla k již smazanému účtu. Takový precedens je možný, pokud uživatel nedávno provedl změnu dat „proti krádeži“, což znamená, že je třeba počkat, až se aktualizace projeví. To může trvat od čtyřiadvaceti do dvaasedmdesáti hodin, poté se vyplatí pokusit se znovu přihlásit.

Proces odblokování smartphonu z bezpečnostního účtu lze provést také v servisním středisku, pokud má majitel k dispozici doklady k zařízení, mezi které patří povinný záruční list a doklad o zaplacení.

Obcházení účtu Google přidáním dalšího hovoru

Tuto možnost použijte, pokud nemáte připojení k internetu nebo nemáte žádný přístup k nabídce nastavení telefonu. Vložte kartu SIM do telefonu, který musí být uvolněn z účtu Google. Zapněte, pak zavolejte z jiného čísla na uzamčený smartphone, přijměte hovor, vyvolejte další nabídku a přidejte další hovor. Zadejte libovolnou sadu číslic a přidejte tuto kombinaci ke kontaktům. Přiřaďte číslo k účtu Google a v případě potřeby vytvořte nový účet, restartujte zařízení.

 • Vložení nové karty SIM do smartphonu.
 • Pak zavolejte z jiného telefonu na nové číslo.
 • Poté přijměte příchozí hovor a vyberte možnost „přidat nový hovor“.
 • V aplikaci Telefon zadejte kód ##4636##
 • Po zadání speciálního kódu se v telefonu zobrazí nabídka pokročilých nastavení.
 • Stisknutím tlačítka „Zpět“ se dostanete do sekce „Nastavení“.
 • Přejděte na „Obnovení a resetování“.
 • Poté zakažte „Zálohování dat“ a obnovte
 • Provedení obnovení továrního nastavení.
 • Posledním krokem je zadání uživatelského jména a hesla k účtu Google.

Obcházení účtu Google po restartu zařízení

Ochrana proti obnovení továrního nastavení je určena k ochraně zařízení se systémem Android před zloději, ale uživatelé se po obnovení velmi snadno zaseknou na stránce „Potvrďte svůj účet“. Dále vysvětlíme, jak obejít potvrzení účtu Google po obnovení.

Případ 1.

 • Vyberte jazyk a připojte zařízení k síti (obvykle Wi-Fi).
 • Klepněte na místo, kam chcete zadat e-mailovou adresu, aby se zobrazila klávesnice.
 • Podržením symbolu „@“ na klávesnici otevřete nabídku nastavení.
 • Klepněte na možnost Nastavení klávesnice Google.

Důležité: Nyní jste toto zařízení obešli tím, že jste jej resetovali, abyste se mohli nadále přihlašovat pomocí účtu Google. Můžete spustit zařízení a přidat nový účet Google!

Případ 2.

Připojte zařízení k síti (obvykle Wi-Fi).

Vraťte se na úvodní obrazovku a vyberte možnost Zvláštní funkce.

V nabídce Rozšířené vyberte možnost Vision.

Stisknutím tlačítka Talkback přejdete do nabídky.

Vyberte možnost Převod textu na řeč.

Klikněte na ikonu nastavení v nástroji Google Text-to-Speech Engine.

Vyberte možnost „Nastavení nástroje Google Text-to-Speech Engine“.

V nastavení Google TTS klikněte na „Review“.

Níže je uveden odstavec, do kterého chcete napsat svou zpětnou vazbu. Klikněte na poslední tři slova podmínek služby v odstavci.

Zobrazí se okno prohlížeče Google Chrome a po výzvě k přihlášení vyberte možnost Ne, děkuji.

Poté budete přesměrováni na stránku s podmínkami služby, klikněte na logo Google na domovské stránce.

Jako první se zobrazí kvíz Wikipedie. V popisu ponechte slovo „test“. Poté se zobrazí vyskakovací okno s možnostmi, stiskněte tři tečky vpravo.

Ze tří možností vyberte „Nápověda“.

Stiskněte tlačítko Ne, děkuji, když jste vyzváni k přihlášení.

Najděte nastavení ve vyhledávacím poli a otevřete je.

V nastavení vyberte možnost „Aplikace“.

Stiskněte tři tečky vpravo a vyberte možnost Zobrazit systém.

Najděte v seznamu Průvodce instalací a klepněte na něj.

Klikněte na „Storage“ a zobrazí se „Clear Cache“, klikněte na něj.

Dvojklikem na tlačítko zpět se vrátíte do aplikace.

odemknout, telefon, pokud, jste

Vyberte služby Google Play a zopakujte výše uvedené kroky: klikněte na „Zastavit násilně“, „OK“ a „Odpojit“.

Stisknutím tlačítka zpět se vrátíte do nastavení.

Poznámka: Restartujte zařízení a nepřipojujte se k síti. Přejděte do nastavení a vyberte možnost Obecné, vyberte možnost Zálohování a resetování. Pak vyberte možnost Obnovení továrního nastavení. Resetujte telefon a odstraňte vše, pak resetujte. Nyní můžete úspěšně obejít účet Google!

Jak obnovit heslo nebo zamknout účet v systému Android

(!) V tomto článku jsme shromáždili základní způsoby obnovení hesla/grafického klíče, od těch nejjednodušších (když si vzpomenete na uživatelské jméno a heslo k účtu Google) až po ty složitější: Hard Reset, odstranění souborů „gest“.klíč“ a „heslo.klíč“. Pečlivě si přečtěte všechny body, postupujte podle uvedených odkazů pro podrobné pokyny a vše se vyřeší!

Zadejte údaje o svém účtu Google

Pracovní metoda pro zařízení se systémem Android 4.4 a méně. Od systému Android 5.0, tato funkce byla z mnoha verzí firmwaru odstraněna. Ne všichni výrobci to však udělali, proto si ověřte, zda vám to vyhovuje, nebo ne.

Pokud je telefon nebo tablet připojen k mobilní síti nebo Wi-Fi, stačí zadat e-mail a heslo a zámek se zruší. 5 až 10krát zadejte nesprávně vzorový zámek, poté se zobrazí varovná zpráva, která zařízení na 30 sekund zablokuje.

Na obrazovce se zobrazí tlačítko „Forgot Pattern Lock“?“Kliknutím na něj zadáte své údaje a odemknete zařízení.

Pokud jste zapomněli heslo k účtu, musíte ho obnovit. přejděte na tuto stránku na funkčním zařízení nebo počítači.

Upozorňujeme, že tato metoda vyžaduje přístup k internetu. Otevřete tedy panel rychlého nastavení přejetím prstem dolů (na Androidu 5 lze „oponu“ otevřít přímo ze zamykací obrazovky).0 Lollipop a novější) a povolit mobilní data nebo Wi-Fi. Zařízení se připojí k přístupovému bodu, pokud bylo v této síti dříve.

Resetování grafického klíče pomocí ADB

Zámek vzoru lze odstranit pomocí ADB. Zařízení je třeba připojit přes USB k počítači a zadat požadované příkazy“ kliknutím na tlačítko. Další podrobnosti naleznete v tutoriálu →

Metoda bude fungovat, pouze pokud je povoleno ladění USB.

Obnovení výchozího nastavení

Další metoda je jednodušší než předchozí, ale při jejím použití dojde k odstranění všech dat z interní paměti, jako jsou nainstalované aplikace, propojené účty, SMS atd.д. Fotografie, zvukové a jiné soubory na kartě SD zůstanou nedotčeny. Úplný návod najdete v tomto článku: Obnovení systému Android (Hard Reset).

Při další aktivaci zařízení obnovte data ze zálohy. funguje za předpokladu, že jste předtím provedli synchronizaci.

Flashování smartphonu nebo tabletu

Flashování telefonu nebo tabletu se systémem Android pro odemknutí zámku nebo hesla. Na našich webových stránkách máme podrobné pokyny pro flashování různých zařízení se systémem Android od různých výrobců, samostatně Samsung přes Odin a LG přes KDZ Updater.

Odstranění gesta.klíč (odemknutí grafického vzoru) a heslo.(Obnovit heslo)

Metoda určená pro majitele telefonů a tabletů s oprávněním roota a programem CWM Recovery. Její činnost spočívá v odstranění systémových souborů „gesto.klíč“ a „heslo.Klíč“ jsou zodpovědné za výstup grafického zámku a hesla.

Budete potřebovat správce souborů Aroma. Stáhněte si archiv podle tohoto odkazu a stáhněte si jej do telefonu nebo tabletu bez rozbalování. Poté zařízení vypněte a přejděte do programu Obnovení. To provedete tak, že místo tlačítka napájení stisknete a podržíte jednu z možných kombinací (nebo si přečtěte nejčastější dotazy týkající se konkrétních modelů):

Pomocí tlačítek pro zvýšení a snížení hlasitosti se pohybujte nahoru, resp. dolů, a výběr potvrďte tlačítkem napájení/zámek. Novější smartphony mohou být citlivé na dotyk.

V nabídce CWM Recovery vyberte možnost „Install zip“.

Pak klikněte na „Zvolit zip z /sdcard“ a přejděte do složky, do které jste nahráli Aroma, nebo použijte „Zvolit zip z poslední instalační složky“. V druhém případě se zobrazí všechny naposledy stažené archivy a mezi nimi najdete požadovaný archiv.

Poté se otevře samotný správce souborů. Přejděte do adresáře /data/system/ a odstraňte soubory:

 • „gesto.klíč“ („gatekeeper.vzor.klíč“ v novém firmwaru)
 • „heslo.“Klíč“ (nebo „strážce brány“).heslo.klíč“)
 • „locksettings.db“
 • „locksettings.db-wal“
 • Vyberte tlačítko „locksettings“.db-shm“

Označte je a v další nabídce stiskněte tlačítko „Odstranit“.

Na závěr restartujte zařízení. Můžete zadat libovolné heslo a telefon se odemkne. Přejděte do nastavení a nastavte nový zámek.

Jak odstranit grafický zámek pomocí programu TWRP Recovery

TWRP Recovery má správce souborů. použijete ho k odstranění souborů s heslem nebo obrázkovým klíčem bez instalace správce souborů Aroma. Nastavte mobilní telefon do režimu obnovení (viz „heslo“). předchozí metodu) a otevřete „Pokročilé“.

Přejděte do složky /data/system/ a odstraňte následující soubory:

 • „gatekeeper.heslo.klíč“ (ve starších verzích systému Android se soubor nazývá „password.klíč“)
 • „gatekeeper.vzor.key“ (ve starším firmwaru „gesto.klíč“)
 • Dále stiskněte „locksettings.db“
 • „locksettings.db-wal“
 • „locksettings.db-shm“

Klepněte na jeden ze souborů a v zobrazeném seznamu vyberte možnost „Odstranit“.

Přejetím doprava potvrďte.

Poté stiskněte tlačítko „Zpět“ a postupujte stejně jako u zbývajících položek.

Chcete-li restartovat systém Android, vraťte se do hlavní nabídky a vyberte možnost „Restartovat“ → „Systém“.

Vyprázdnění interní paměti pomocí Fastboot

Všechny telefony a tablety se systémem Android (kromě Samsungu) mají režim flashování. Fastboot. Po restartování mobilního zařízení lze zařízení ovládat z počítače pomocí stejnojmenného nástroje. Instalaci ovladačů Fastboot a USB naleznete v samostatných pokynech. Zavaděč budete muset odemknout také u smartphonů Sony, Huawei, LG, HTC, Pixel, Nexus, Motorola a některých dalších.

(!) Odemknutí zavaděče se provádí také pomocí Fastboot a při tomto procesu se vymažou data z interní paměti. Následně stačí k vymazání smartphonu provést následující kroky.

Chcete-li zařízení resetovat do režimu Fastboot, podržte při zapínání tlačítko pro snížení hlasitosti.

Pokud je aktivováno ladění USB, můžete systém Android přepnout do režimu firmwaru pomocí příkazu ADB. Podrobně si přečtěte nejčastější dotazy na webu Fastboot a ADB, spusťte příkazový řádek (nebo PowerShell ve Windows 10) jako správce ze složky „platform-tools“, zadejte příkaz a klikněte na „Enter“:

Odstranění hesla prostřednictvím účtu Google v počítači

K dispozici je vzdálený reset a odstranění veškerého obsahu, který vymaže všechna data včetně hesla zámku. Později můžete nastavit nové přístupové heslo a synchronizovat data s účtem Google.

To bude fungovat pouze v případě, že je váš smartphone zapnutý a máte nastavený účet Google a Obchod Play. Kromě toho musí být samotná miniaplikace připojena k internetu a musí být aktivní funkce „Poloha“ a „Najít zařízení“.

Pokud jsou tyto podmínky splněny, postupujte následovně:

 • Následujte tento odkaz a přihlaste se ke svému účtu Google.
 • Pokud máte více miniaplikací Android, vyberte požadovanou ze seznamu vlevo.
 • Klikněte na „Vymazat zařízení“ a poté znovu na stejnojmenné tlačítko.

Po obnovení kódu zámku bude nutné zadat heslo k účtu Google, abyste mohli smartphone opět používat.

Resetování účtu Google FRP Huawei: nová neoficiální metoda

Pokud výše uvedené tipy nepřinesly požadovaný efekt, přejděte k méně oficiálním, ale také účinným metodám.

Důležité! Nikdo vám neposkytuje úplnou záruku účinnosti neoficiálních metod resetování účtu Google na Huawei. Pokud jste problém nevyřešili sami a nechcete riskovat, vezměte krabici, telefonní doklady, účtenku a samotný přístroj a jděte do nejbližšího servisního střediska. Pokud se rozhodnete problém řešit sami, zde je sedm způsobů, jak ho odblokovat.

Metoda 1

Vezměte kartu SIM a vložte ji do telefonu. zavolejte z jiného telefonu na svůj, přijměte hovor a klepnutím na nástroj přidejte nový hovor do konference. Poté zadejte libovolný kontakt, i neexistující, a přidejte jej ke svému stávajícímu účtu. Dále zadejte své přihlašovací údaje a uložte kontakt. Po všem restartujte zařízení.

Metoda 2

Začíná stejně. vložíte SIM kartu do zařízení, zavoláte z jiného čísla, přidáte příchozí hovor.

Otevřete klávesnici a zadejte na obrazovce kombinaci ##4636##. Poté se na obrazovce otevře kontextová nabídka, ve které vyberete řádek pro obnovení informací. To také vyžaduje deaktivaci možnosti zálohování. Poté obnovte výchozí tovární nastavení zařízení.

Dále zadejte přihlašovací údaje a heslo k účtu Google.

Metoda 3

Další metoda obnovení účtu Google v telefonu Honor vyžaduje spuštění systému Fastboot v telefonu a také počítač a příslušné ovladače. Aktivujte pozici Bootloader na zařízení a zadejte příkaz „fastboot oem clean_frp“ bez uvozovek. Připojte telefon k počítači pomocí kabelu USB a nainstalujte ovladače pro čištění.

Pokud máte stále dotazy nebo stížnosti, dejte nám vědět

Metoda 4

Proveďte libovolnou operaci resetování. Stáhněte si nástroj ADB RUN. Připojte počítač ke smartphonu a spusťte tento nástroj. Zkopírujte a vložte nebo zadejte příkaz pro odemknutí ručně. Pro svůj model je možné ji najít na internetu.

Jak připojit telefon Huawei a Honor k počítači přes USB a Wi-Fi

Metoda 5

Zkontrolujte, zda má telefon stabilní připojení k přístupovému bodu k Internetu. Zadejte svou e-mailovou adresu, vyberte ji a po jejím výběru se zobrazí kontextová nabídka. Zvolte v něm možnost Sdílet. Poté otevřete cestu „Zpráva“. Do pole, kam je třeba zadat číslo příjemce, napište 112 a odešlete.

Jakmile se zobrazí oznámení, že SMS nebyla doručena, otevřete jej a klepněte na „Volat“.

 • po otevření telefonu a číselníku zadejte kombinaci ##4636## ;
 • v otevřeném okně klepněte na možnost „Nastavení systému Android“;
 • přejděte na resetování;
 • Počkejte na dokončení operace.

Metoda 6

Vypněte telefon a vyjměte kartu SIM ze slotu. Opětovné zapnutí zařízení a výběr požadovaného jazyka. Přejděte na obrazovku pro zadání e-mailu, kde budete vyzváni k zadání. Otevřete klávesnici a stiskněte symbol @. Po kliknutí na vibrační tlačítko přejděte do nastavení klávesnice, požádejte o zobrazení otevřených aplikací a do vyhledávacího pole zadejte „nastavení“.

V otevřené části přejděte na „obnovení a resetování“.

Metoda 7

Zkontrolujte, zda je smartphone připojen k síti Wi-Fi. Zvolte jinou síť, která je navržena v nastavení. Zadejte, kde má být heslo, náhodné znaky. Zvýrazněte je, klikněte na nabídku, vyžádejte si ukázku tipů. Poté ve vyhledávacím formuláři zadejte příkaz „Nastavení“, kde vybereme řádek pro obnovení. Nezapomeňte stisknout režim „Obnovit licence DRM“. Po dokončení akce se připojte ke správné síti a zadejte správné informace.

Není to tak dávno, co jsem narazil na tento problém FRP (Factory Reset Protection), o kterém jsem nikdy předtím neslyšel. Co to je? Systém ochrany proti krádeži zařízení, který vyvinula společnost GOOGLE.

Co znamená tento systém? Stručně řečeno. vazba hardwarového smartphonu na konkrétní účet GOOGLE. Tím je zajištěno, že v případě krádeže telefonu jej pachatel nebude moci použít, ani když obnovíte tovární nastavení. Telefon vás vyzve k zadání uživatelského jména a hesla k účtu, který byl s telefonem propojen. Při vytváření nového účtu nebo pokusu o přihlášení k němu se na displeji telefonu zobrazí zpráva „Přihlásit se k jednomu z účtů vlastníků tohoto zařízení“. A tak to bude až do zadání údajů o účtu, které jsou připojeny k telefonu.

Žádný pokus o vymazání telefonu, flashování nebo snížení úrovně softwaru telefonu také nebude fungovat.

Trvalo mi celý den, než jsem našel způsob, jak tuto ochranu obejít. Existuje spousta videí na YouTube, která krok za krokem vysvětlují, co je třeba udělat, ale žádné z nich mi nepomohlo, protože GOOGLE neustále vylepšuje FRP a s každou aktualizací eliminuje možnost obejít zabezpečení.

Pouze kombinací několika způsobů se mi nakonec podařilo obejít FRP a odemknout telefon, údaje pro přihlášení k účtu, který jsem kdysi dobře zapomněl.

odemknout, telefon, pokud, jste

Stáhněte si program Nova Launcher na jednotku flash telefonu (stáhněte soubor Nova_launcher).APK). To je velmi důležité, protože přes tento program se dostaneme do sekce nastavení telefonu. Je také důležité, aby telefon měl kartu SIM s aktivním přístupem k internetu (nebo můžete vybrat jazyk a připojit se k aktivní síti Wi-Fi, poté se vrátit na obrazovku výběru jazyka a spustit akci).

Během výběru jazyka klepněte dvěma prsty na obrazovku smartphonu a podržte je v této poloze po dobu 10 sekund;

Otevře se hlasový asistent TalkBack;

Doporučuji ztlumit nebo zrušit zvuk, abyste si usnadnili další postup;

Nakreslete na obrazovku smartphonu písmeno „L“. Zobrazí se nabídka nastavení asistenta;

Výchozí nastavení TalkBacku je dotyk dvěma prsty a dvojité klepnutí na obrazovku, což je velmi nepohodlné. Chcete-li tuto funkci deaktivovat a povolit ovládání jedním dotykem, stiskněte současně zvukové tlačítko „“ a „-„. Systém v angličtině oznámí, že funkce je zakázána. Smartphone nyní můžete ovládat jediným klepnutím na obrazovku.

Možnost 11 Obnovení FRP. Pro Xiaomi

Máte další otázky?? Napište jim do komentářů, co jste dostali, nebo naopak!

To je vše! Zůstaňte naladěni na Android 1, bude to ještě zajímavější! Přečtěte si další články a návody v článku Články a hacky pro Android.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS