Jak odemknout telefon s vysokou obrazovkou, pokud jste zapomněli heslo

Jak odemknout HIGHSCREEN Power Rage?

Než zjistíte, zda je vaše zařízení HIGHSCREEN Power Rage uzamčeno. je třeba zkontrolovat, zda zařízení nelze odemknout pomocí oblíbených metod zámku obrazovky. Obecně platí, že pro zvýšení bezpečnosti může být telefon vybaven standardními metodami zamykání obrazovky, jako jsou:

Můžete také použít biometrické metody. Například:

 • Otisk prstu. Odemykání zařízení HIGHSCREEN Power Rage pomocí skenování otisků prstů
 • Rozpoznávání obličejů. zkusit použít odemykání pomocí Face ID s předním fotoaparátem
 • Skenování pomocí duhovky nebo chytrého skeneru. můžete vyzkoušet pokročilé metody zabezpečení dostupné ve vybraných zařízeních.

Než se vrhnete na metody odemykání HIGHSCREEN Power Rage, zkontrolujte standardní hesla, vzory a biometrické metody odemykání telefonu.

Pokud je váš HIGHSCREEN Power Rage blokován, musíte nejprve zjistit, proč je blokován. Rádi bychom vám představili typy zámků, které může mít váš HIGHSCREEN Power Rage.

 • zámek obrazovky. zámky s heslem, obrázkem nebo obličejem. Chcete-li takový zámek úspěšně odstranit, musíte použít režim obnovení systému Android. kde můžete úspěšně provést úplný reset. Kliknutím sem provedete úplný reset pomocí režimu obnovení systému Android a odstraníte vše, co je uloženo na obrazovce HIGHSCREEN.
 • Ověření Google / Ochrana před obnovením továrního nastavení. V případě, že jste zapomněli přihlašovací údaje k účtu Google. Potřebujete vědět, jak aktivovat HIGHSCREEN Power Rage pomocí nového účtu Google. Kliknutím sem zjistíte, jak obejít ověřování Google v aplikaci HIGHSCREEN Power Rage, nebo klikněte sem a projděte si naše webové stránky HardReset.info YT návod, jak bezproblémově aktivovat zařízení HIGHSCREEN bez propojení účtu Google s HIGHSCREEN Power Rage.
 • Zámek SIMLOCK. Pokud chcete zkontrolovat stav SIMLOCK konkrétního zařízení, doporučujeme použít nástroj, který nabízí stránka www.IMEI.informace. navštivte tyto webové stránky a zkontrolujte všechny potřebné údaje.

Zde se můžete podívat na několik videí, jak obejít kontrolu Google. Pokuste se najít metodu odemčení hry HIGHSCREEN Power Rage:

Sociální metody odemykání mobilního zařízení

Kromě čistě technických možností existují i další způsoby, jak se naučit nebo překonat kód PIN nebo obrázkový kód (vzor) zamčené obrazovky. V některých případech mohou být sociální metody účinnější než technická řešení a mohou pomoci odemknout zařízení, která stávající technický vývoj nedokázal odemknout.

V této části budou popsány metody odemykání obrazovky mobilního zařízení, které nevyžadují (nebo vyžadují pouze omezené, částečné) použití technických prostředků. K provedení sociálních útoků je třeba co nejhlouběji nahlédnout do psychologie majitele uzamčeného zařízení, pochopit principy, podle kterých generuje a ukládá hesla nebo grafické vzory. Výzkumník bude potřebovat také trochu štěstí.

Při používání metod hrubé síly hesla si uvědomte, že

 • Zadání deseti nesprávných hesel v mobilních zařízeních Apple může vést k vymazání dat uživatele. To závisí na nastavení zabezpečení, které uživatel nastavil;
 • na mobilních zařízeních se systémem Android lze použít funkci Root of Trust, která způsobí, že po zadání 30 nesprávných hesel budou uživatelská data nedostupná nebo vymazána.

požádat o heslo

Může to znít divně, ale heslo pro odemknutí lze získat pouhým dotazem na majitele zařízení. Statistiky ukazují, že přibližně 70 % majitelů mobilních zařízení ochotně sdílí heslo. Zejména pokud se tím zkrátí doba vyšetřování, a majitel tak získá své zařízení zpět rychleji. Pokud není možné požádat vlastníka o heslo (např. vlastník zařízení zemřel) nebo ho vlastník odmítá sdělit, lze heslo získat od blízkých příbuzných. Příbuzní obvykle znají heslo nebo mohou navrhnout možnosti.

Tip na ochranu: Heslo k telefonu je univerzálním klíčem ke všem údajům, včetně platebních. Mluvit, přenášet, posílat textové zprávy na messengery je špatný nápad.

špionážní heslo

heslo může být špehováno, když majitel zařízení používá. I když si heslo (symbolické nebo grafické) pamatujete jen částečně. výrazně tím snížíte počet možných variant, což usnadní jeho nalezení.

Variantou této metody je použití záznamu z průmyslové kamery, na kterém je zachycen majitel odemykající zařízení pomocí grafického hesla [2]. Algoritmus popsaný v článku „Cracking Android Pattern Lock in Five Attempts“ [2] umožňuje na základě analýzy videozáznamů uhodnout grafické varianty hesla a odemknout zařízení na několik pokusů (zpravidla to vyžaduje maximálně pět pokusů). Podle autorů „čím složitější je grafické heslo, tím snadněji se dá uhodnout“.

Tip na ochranu: Použití grafického klíče není dobrý nápad. Alfanumerické heslo je velmi obtížné uhodnout.

Zjištění hesla

Heslo lze nalézt v záznamech vlastníka zařízení (soubory v počítači, v deníku, na papírcích ležících v dokumentech). Pokud člověk používá několik různých mobilních zařízení s různými hesly, lze někdy v přihrádce na baterii zařízení nebo v prostoru mezi smartphonem a pouzdrem najít útržky papírků s hesly:

Rada ohledně zabezpečení: neukládejte si blok s hesly. To je špatný nápad, s výjimkou případu, kdy jsou všechna tato hesla známá jako falešná, aby se snížil počet pokusů o odemknutí.

Otisky prstů (útok šmouhami)

Tato metoda odhalí skryté otisky rukou na displeji zařízení. Ty lze zjistit tak, že se na obrazovku zařízení nanese lehký prášek na otisky prstů (dětský pudr nebo jiný chemicky neaktivní jemný prášek bílé nebo světle šedé barvy) nebo se na obrazovku zařízení podíváte pod šikmým světlem. Na základě analýzy vzájemné polohy otisků rukou a dalších informací o majiteli zařízení (např. rok narození) je možné pokusit se uhodnout textové nebo obrazové heslo. Takto vypadá stylizovaný vzor „Z“ na displeji smartphonu:

Bezpečnostní tip: Jak jsme již řekli, grafické heslo není dobrý nápad, stejně jako sklo se špatnou oleofobní vrstvou.

umělý prst

Pokud lze zařízení odemknout otiskem prstu a výzkumník má k dispozici vzorky otisku ruky majitele zařízení, pak lze na 3D tiskárně vyrobit trojrozměrnou kopii otisku prstu majitele a použít ji k odemknutí zařízení [3]:

Pro dokonalejší napodobení prstu živého člověka. například když snímač otisků prstů smartphonu stále detekuje teplo. se 3D model nasadí na prst živého člověka (opře se o něj).

Majitel zařízení, i když zapomene heslo k zámku obrazovky, může zařízení odemknout sám pomocí otisku prstu. Toho lze využít v určitých případech, kdy majitel nemůže poskytnout heslo, ale je ochoten pomoci výzkumníkovi s odemknutím svého zařízení.

Výzkumník by měl mít na paměti generace senzorů používaných v různých modelech mobilních zařízení. Starší senzory lze spustit dotykem téměř jakéhokoli prstu, ne nutně prstu majitele. Moderní ultrazvukové senzory naopak snímají velmi hluboko a zřetelně. Také řada moderních snímačů pro dílčí obrazovky jsou jednoduše fotokamery CMOS, které nedokážou snímat do hloubky, takže je mnohem snazší je oklamat.

Ochranný tip: Pokud prst, pak pouze ultrazvukový senzor. Nezapomeňte však, že přiložit prst proti své vůli je mnohem snazší než přiložit obličej.

„Útok hrnkem

Tuto metodu popisuje britská policie [4]. Jde o skryté sledování podezřelého. V okamžiku, kdy podezřelý odemkne svůj telefon, vytrhne jej agent v civilu majiteli z rukou a zabrání dalšímu uzamčení zařízení, dokud nebude předáno odborníkům.

Jak odemknout HIGHSCREEN Expanse?

Než zjistíte, zda je váš HIGHSCREEN Expanse blokován. je třeba zkontrolovat, zda zařízení nelze odemknout pomocí oblíbených metod zamykání obrazovky. Obecně platí, že pro zvýšení bezpečnosti může být telefon vybaven standardními metodami zamykání obrazovky, jako jsou např

Můžete také použít biometrické metody. jako jsou:

 • Otisk prstu. použití skenování otisků prstů k odemknutí HIGHSCREEN Expanse
 • Rozpoznávání obličejů. zkusit odemykání pomocí Face ID s předním fotoaparátem
 • Skenování pomocí duhovky nebo chytrého skeneru. můžete vyzkoušet pokročilé metody zabezpečení dostupné ve vybraných zařízeních.

Než přejdete k metodám odemykání HIGHSCREEN Expanse, podívejte se na výchozí hesla, vzory a biometrické metody odemykání telefonu.

Pokud je vaše obrazovka HIGHSCREEN Expanse zablokovaná, je třeba nejprve zjistit, proč je zablokovaná. Rádi bychom vám představili typy zámků, které může mít váš HIGHSCREEN Expanse.

 • zámek obrazovky. zámek heslem, obrázkem nebo obličejem. Chcete-li takový zámek úspěšně odstranit, musíte použít režim obnovení systému Android. Kde můžete úspěšně provést úplné obnovení. Kliknutím sem provedete úplný reset pomocí režimu obnovení systému Android a odstraníte vše, co je v zařízení HIGHSCREEN uloženo.
 • Ověření Google / ochrana před obnovením továrního nastavení. V případě, že jste zapomněli přihlašovací údaje k účtu Google. Potřebujete vědět, jak aktivovat HIGHSCREEN Expanse s novým účtem Google. Kliknutím sem se dozvíte, jak obejít ověřování Google v aplikaci HIGHSCREEN Expanse, nebo kliknutím sem zobrazíte naši webovou stránku HardReset.info YT návod, jak hladce aktivovat zařízení HIGHSCREEN bez propojení účtu Google s HIGHSCREEN Expanse.
 • Zámek SIMLOCK. Pokud chcete zkontrolovat stav SIMLOCK určitého zařízení, doporučujeme použít nástroj, který nabízí www.IMEI.informace. navštivte tyto webové stránky a zkontrolujte všechny potřebné údaje.

Zde se můžete podívat na videa, jak obejít službu Google Check. Pokuste se najít metodu odemknutí pro HIGHSCREEN Expanse:

Jak odemknout HIGHSCREEN Expanse?

Než zjistíte, zda je vaše obrazovka HIGHSCREEN Expanse uzamčena. Je třeba zkontrolovat, zda nelze zařízení odemknout pomocí oblíbených metod zamykání obrazovky. Pro větší zabezpečení může být telefon zpravidla vybaven standardními metodami zamykání obrazovky, jako jsou:

Můžete také použít biometrické metody. jako např:

 • Otisk prstu. Odemknutí zařízení HIGHSCREEN Expanse pomocí skenu otisku prstu
 • Rozpoznávání obličejů. Zkus odemknutí pomocí Face ID předním fotoaparátem
 • Skenování pomocí duhovky nebo chytrého skeneru. Můžete vyzkoušet pokročilé metody zabezpečení dostupné ve vybraných zařízeních.
odemknout, telefon, pokud, jste, zapomněli

Než přejdeme k metodám odemykání HIGHSCREEN Expanse, zkontrolujte výchozí hesla, vzory a biometrické metody odemykání telefonu.

Pokud je vaše zařízení HIGHSCREEN Expanse uzamčeno, je třeba nejprve zjistit důvod uzamčení. Rádi bychom vám představili typy zámků, kterými může být vaše zařízení HIGHSCREEN Expanse vybaveno.

 • zámek obrazovky. Uzamčení heslem, obrázkem nebo obličejem. Chcete-li takový zámek úspěšně odstranit, musíte použít režim obnovení systému Android. kde můžete úspěšně provést úplný reset. Kliknutím sem provedete úplný reset pomocí režimu obnovení systému Android a odstraníte vše, co je v zařízení HIGHSCREEN uloženo.
 • Ověření Google / Ochrana před obnovením továrního nastavení. v situaci, kdy jste zapomněli přihlašovací údaje k účtu Google. Potřebujete se dozvědět, jak aktivovat HIGHSCREEN Expanse s novým účtem Google. Kliknutím sem se dozvíte, jak obejít kontrolu Google v aplikaci HIGHSCREEN Expanse, nebo klikněte sem a prohlédněte si naše webové stránky HardReset.info YT návod, jak hladce aktivovat zařízení HIGHSCREEN bez propojení účtu Google s HIGHSCREEN Expanse.
 • SIMLOCK uzamčen. Pokud chcete zkontrolovat stav SIMLOCK konkrétního zařízení, doporučujeme použít nástroj, který nabízí www.IMEI.informace. navštivte tuto webovou stránku a podívejte se na podrobnosti.

Zde si můžete prohlédnout několik videí, jak obejít kontrolu Google. Pokuste se najít metodu odemknutí pro HIGHSCREEN Expanse:

Jak odemknout HIGHSCREEN Power Rage?

Než zjistíte, zda je vaše zařízení HIGHSCREEN Power Rage uzamčeno. Je třeba zkontrolovat, zda nelze zařízení odemknout pomocí oblíbených metod zamykání obrazovky. Obecně platí, že pro zvýšení bezpečnosti může být telefon vybaven standardními metodami zamykání obrazovky, jako jsou např

Můžete také použít biometrické metody. jako jsou:

 • Otisk prstu. Odemykání zařízení HIGHSCREEN Power Rage pomocí skenování otisků prstů
 • Rozpoznávání obličejů. Zkus odemykání pomocí Face ID předním fotoaparátem
 • Skenování pomocí duhovky nebo chytrého skeneru. Můžete vyzkoušet pokročilé metody zabezpečení dostupné ve vybraných zařízeních.
odemknout, telefon, pokud, jste, zapomněli

Než přejdete k metodám odemykání HIGHSCREEN Power Rage, zkontrolujte standardní hesla, vzory a biometrické metody odemykání telefonu.

Pokud je vaše zařízení HIGHSCREEN Power Rage zablokované, nejprve je třeba zjistit důvod zablokování. Rádi bychom vám představili typy zámků, které může mít váš HIGHSCREEN Power Rage.

 • zámek obrazovky. Zámek heslem, obrázkem nebo obličejem. Chcete-li takový zámek úspěšně odstranit, musíte použít režim obnovení systému Android. kde můžete úspěšně provést úplný reset. Kliknutím sem provedete úplný reset pomocí režimu obnovení systému Android a odstraníte vše, co je v zařízení HIGHSCREEN uloženo.
 • Ověření Google / ochrana před obnovením továrního nastavení. V případě, že jste zapomněli své přihlašovací údaje Google. Potřebujete se dozvědět, jak aktivovat HIGHSCREEN Power Rage pomocí nového účtu Google. Kliknutím sem se dozvíte, jak obejít ověřování Google na vašem HIGHSCREEN Power Rage, nebo klikněte sem pro zobrazení naší webové stránky HardReset.info YT návod, jak hladce aktivovat zařízení HIGHSCREEN bez propojení účtu Google se zařízením HIGHSCREEN Power Rage.
 • Zámek SIMLOCK. Pokud chcete zkontrolovat stav SIMLOCK konkrétního zařízení, doporučujeme použít nástroj, který nabízí stránka www.IMEI.informace. Navštivte tuto webovou stránku a zkontrolujte všechny potřebné údaje.

Zde je několik videí o tom, jak obejít kontrolu Google. Pokuste se najít metodu odemčení hry HIGHSCREEN Power Rage:

Odemknutí telefonu, pokud obrazovka nereaguje

V případě, že je obrazovka smartphonu poškozená nebo nereaguje na dotyk. například zamrzne. můžete použít obnovení v režimu obnovení. Přepnutí do tohoto režimu se provádí pomocí fyzických kláves, takže nepotřebujeme odezvu na obrazovce. Stačí správně postupovat podle níže uvedených pokynů:

Pokud smartphone nerozpozná vaše stisknutí, můžete jej resetovat pomocí fyzických tlačítek

Restartování smartphonu z režimu obnovení. Poté jej můžete znovu zapnout, nakonfigurovat a případně srolovat zálohu, pokud jste si ji předtím uložili.

Jak odemknout telefon prostřednictvím účtu Google

Druhý způsob je určen pro ty, kteří zapomněli heslo do telefonu, ale uložili si přihlašovací údaje pro přístup k účtu Google. V takovém případě můžete použít funkci Najít moje zařízení, která je ve výchozím nastavení určena k vyhledávání ztracených smartphonů, ale umí také odemknout telefon, pokud zapomenete vzorový klíč nebo číselně-písmenné heslo. Pokud si pamatujete své uživatelské jméno a heslo nebo si je pamatuje váš prohlížeč, zkuste.

Nejjednodušší způsob odemknutí smartphonu je pomocí funkce Najít moje zařízení, pokud je váš

Ačkoli tato metoda vypadá jako nejjednodušší, má tři nevýhody. Nejprve je nutné mít přístup k účtu Google, ke kterému je smartphone, který má být resetován, připojen. A pokud ne, nebude fungovat. Za druhé, resetování je možné pouze v případě, že je smartphone nabitý. Protože jinak není možné resetovat. Za třetí, musíte mít připojení k internetu, protože jinak Find My Device nenajdete.

Odemknutí zámku vzoru na čínských telefonech s procesorem MTK

Chytré telefony Meizu, Xiaomi, Lenovo, Fly, Elephone, Blackview, ZTE, Bluboo, Doogee, Oukitel, UMI a dalších čínských výrobců s čipy MTK se flashují pomocí nástroje SP Flash Tool. Lze snadno nainstalovat vlastní zotavení bez vymazání jiných oddílů a po TWRP nebo CWM můžete odstranit „heslo“.klíč“ (nebo „gatekeeper.heslo.v novějších verzích systému Android), „gesto.klíč“ („gatekeeper.vzor.key“), „locksettings.db“, „locksettings.db-wal“ a „locksettings.db-shm“.

(!) U některých čínských smartphonů s uzamčeným zavaděčem se systémem Android 7.0 Nougat a novější, tato metoda pro ně není vhodná. Vyžadují aktivaci možnosti „OEM unlock“. To se provádí prostřednictvím nabídky „Nastavení“ → „Pro vývojáře“, která není přístupná v uzamčeném telefonu.

Aktuální verzi softwaru si stáhněte z oficiálních webových stránek: http://spflashtool.com/, odkaz na ovladače USB pro čipy MTK lze nalézt v části „Fastboot“. Stáhněte si soubor s obrazem pro obnovení a „rozptýlit.txt“ pro váš procesor. najdete je v tématech příslušných modelů na fórech jako 4PDA, XDA-Developers, Needrom. Umístěte soubory do stejné složky tak, aby cesta neobsahovala znaky cyrilice. Přejmenujte obraz na „recovery“ s příponou „.img“.

Rozbalte SP Flash Tools do jednotky „C:\“. Otevřete složku a spusťte „flash_tool“.exe“ jako správce.

Klikněte na „scatter-loading“, přejděte do složky, kde je „recovery“.Img“ a vyberte soubor rozptylu.

Označí se pouze část „recovery“. V horní části klikněte na možnost „Stáhnout“.

Nyní odpojte smartphone, vyjměte na několik sekund baterii (pokud je to možné), vraťte ji zpět a připojte vypnuté zařízení k počítači přes USB.

Zobrazí se červený pruh „Download DA 100%“.

Další je žlutý pruh, který ukazuje, jak daleko je proces blikání.

Na konci se zobrazí okno „Download Ok“, které znamená, že program Recovery byl úspěšně nainstalován.

Pak je třeba ihned spustit Recovery, aby se při prvním zapnutí nepřepsal ten vlastní. Na čínských telefonech je obvykle nutné podržet tlačítka napájení a hlasitosti, dokud se neobjeví speciální nabídka. Pomocí tlačítka hlasitosti „UP“ přejděte na „Recovery“ a potvrďte tlačítkem hlasitosti „Down“.

Nyní přejděme k bodu 5 nebo 6 (v závislosti na nainstalovaném programu pro obnovení: CWM nebo TWRP) a odstraňte zapomenuté heslo.

Resetování smartphonu se systémem Android

Posledním způsobem, jak vyřešit problém s nemožností odemknout telefon, bude úplný reset přes režim obnovení.

Jak takový reset provést, jsme na našich stránkách opakovaně informovali. V tomto článku jsme například hovořili o tom, jak resetovat a co je k tomu potřeba.

Heslo je možné obnovit i tímto způsobem, ale nepřeháněl bych to.

Jen je třeba mít na paměti, že paměť smartphonu bude zcela vymazána. Za několik minut se smartphone obnoví do stavu, který potřebujete k jeho opětovné aktivaci. Po aktivaci budete moci miniaplikaci synchronizovat se serverem a stáhnout nejnovější zálohu nebo použít čisté zařízení.

Hlavně je třeba si uvědomit, že smartphone můžete resetovat pouze tímto způsobem. Heslo zámku telefonu bude resetováno, ale spojení s účtem Google zůstane zachováno a bez zadání hesla k osobnímu účtu se nebudete moci dostat dál.

Jak vidíme, zamykací obrazovku je možné obejít, ale může to udělat pouze majitel smartphonu. Nebudete moci odemknout cizí zařízení. Proto ji nelze považovat za mezeru v zákoně, ale za chytrou formu obnovy zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS