Jak odemknout telefon Samsung Duos

odemknout, telefon, samsung, duos

Jak odstranit heslo z telefonu Samsung

Dnes lze ve virtuální síti najít jakékoli informace, včetně desítek způsobů, jak zakázat zámek v telefonu Samsung. Obvykle je proces dokončen během několika sekund. Situace se komplikuje, pokud majitel z jakéhokoli důvodu nemá přístup k funkcím zařízení. Nepropadejte panice. níže popsané metody vám umožní odstranit různé chyby. Každý z nich je účinný svým vlastním způsobem a má svůj vlastní algoritmus činností.

Téměř všichni uživatelé svá zařízení zamykají ve snaze ochránit osobní údaje před zvědavýma očima a společnost Samsung vyvinula několik spolehlivých možností. Pokud již grafický nebo číselný klíč nepotřebujete, můžete jej několika kliknutími odstranit ze standardní nabídky. Existuje mnoho důvodů, proč můžete potřebovat odblokovat telefon, například

 • Standardní operace se staly zdlouhavým a časově náročným procesem;
 • Majitel náhle zapomene heslo a nemá přístup k telefonu;
 • některé funkce jsou nedostupné kvůli problémům se systémem nebo kvůli nesprávné funkci některých aplikací.

Někdy je naléhavě nutné odemknout cizí smartphone, aby bylo možné vrátit nález majiteli.

Správce zařízení Android. vám pomůže zakázat zámek obrazovky

Chcete-li použít tuto metodu, musíte mít v zařízení Správce zařízení Android.

 • Přejděte na stránku Google.com;
 • Přihlaste se ke svému účtu Google, který jste používali v uzamčeném zařízení Samsung;
 • Zvolte zařízení, které chcete odemknout, z poskytnutého seznamu;
 • Klepněte na možnost „Zamknout zařízení“;

Jak odemknout Samsung v nouzovém režimu

V některých případech mohou být příčinou uzamčení obrazovky Samsungu různé aplikace třetích stran. Abychom se zbavili jejich funkcí, musíme zařízení spustit v nouzovém režimu.

Pokud jste zapomněli heslo, postupujte následovně:

 • Na uzamčené obrazovce podržte stisknuté tlačítko napájení. Zobrazí se nabídka vypnutí;
 • Stiskněte a podržte tlačítko „Power“;
 • Telefon se zeptá, zda chcete spustit nouzový režim. Klepněte na „OK“ nebo na „Nouzový režim“;

Odblokování zařízení Samsung Galaxy S Duos GT-S7562 prostřednictvím účtu Google

Na začátku upozorňujeme, že tato metoda není vhodná pro všechna zařízení. Seznam testovaných modelů zahrnuje modely s čistým Androidem, Samsung, Huawei, Honor a některé modely Xiaomi.

Pokud zadáte pětkrát za sebou nesprávnou klávesu, zobrazí se na displeji zpráva o zablokování s časovačem. Níže. tlačítko „Zapomenutý zámek vzoru“?“, který je třeba stisknout. Systém automaticky vyzve k autorizaci v účtu Google, ke kterému je telefon připojen. Vlastní e-mail a heslo budete moci zadat pouze v případě, že jste připojeni k Wi-Fi nebo mobilnímu internetu. Pokud je k dispozici síť a autorizace proběhne úspěšně. smartphone bude odblokován a všechna data zůstanou na svém místě.

Odblokování zařízení Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 prostřednictvím účtu Google

Na začátku upozorňujeme, že tato metoda neplatí pro všechna zařízení. Seznam testovaných modelů zahrnuje „čistý“ Android, Samsung, Huawei, Honor a některé Xiaomi.

Pokud je pětkrát za sebou zadána nesprávná klávesa, ale na displeji se otevře upozornění na časovou výluku. Níže je tlačítko „Zapomenutý zámek vzoru“?“na který byste měli klepnout. Systém vás automaticky vyzve k přihlášení k účtu Google, ke kterému je telefon připojen. Vlastní e-mail a heslo budete moci zadat pouze v případě, že jste připojeni k Wi-Fi nebo mobilnímu internetu. Pokud je k dispozici síť a autorizace proběhla úspěšně. smartphone se odemkne a všechna data zůstanou tam, kde jsou.

Odblokování zařízení Samsung Galaxy Young Duos GT-S6312 prostřednictvím účtu Google

Je třeba poznamenat, že tato metoda neplatí pro všechna zařízení. V seznamu testovaných modelů představují „čistý“ Android, Samsung, Huawei, Honor a některé Xiaomi.

Pětkrát za sebou zadáte špatnou klávesu, ale na displeji se zobrazí oznámení o uzamčení s časovačem. Níže je tlačítko Zapomenutý klíč vzoru?“Následuje seznam zařízení, na která byste měli kliknout. Systém automaticky vyzve k autorizaci v účtu Google, ke kterému je telefon připojen. Vlastní e-mail a heslo budete moci zadat pouze v případě, že jste připojeni k Wi-Fi nebo mobilnímu internetu. Pokud je k dispozici síť a autorizace proběhne úspěšně. smartphone se odemkne a všechna data zůstanou na svém místě.

Jak odemknout telefon Samsung

Chytré telefony značky Samsung jsou založeny na operačním systému Android, stejně jako naprostá většina ostatních mobilních zařízení. Proces odemykání bude tedy v podstatě stejný jako u Xiaomi, Huawei, Honor a dalších gadgetů.

Zde jsou uvedeny různé metody odemknutí pro Samsung. Existuje jich několik, takže si uživatel může vybrat ten nejvhodnější. V některých případech budete muset o svá osobní data zcela přijít, ale existuje také mnoho způsobů, jak přístup obnovit bez vážných ztrát.

V nouzovém režimu

Nouzový režim je speciální nabídka, která slouží technickým průvodcům k odstranění chyb, které se vyskytnou při provozu zařízení. Obracejí se na něj majitelé chytrých telefonů i počítačů s žádostí o pomoc. V nouzovém režimu nejsou prakticky žádné potíže. Odemknutí zařízení Samsung zvládne i začátečník, pokud se bude řídit všemi pokyny.

Přechod do nouzového režimu a odemknutí smartphonu

 • Podržte tlačítko vypnutí po dobu několika sekund.
 • Jakmile se zobrazí okno, klepněte a podržte tlačítko „Odpojit“ nebo „OK“ v závislosti na modelu zařízení.
 • Když se zobrazí upozornění na přechod do nouzového režimu, potvrďte akci.
 • Přes BR přejděte do nastavení, konkrétně do sekce s hesly.
 • Zakázat přihlašování pomocí hesla, vzoru nebo otisku prstu.
 • Restartování smartphonu.

Pokud byly všechny kroky předloženého algoritmu provedeny správně, vrátí se společnost Samsung do výchozího stavu. Tím se automaticky ukončí nouzový režim a obnoví se přístupové heslo. Nikam nezmizí ani osobní údaje včetně mediálních souborů.

Tvrdý reset pomocí kláves

Tato možnost provede obnovení továrního nastavení. To znamená, že po provedení Hard Reset přijde uživatel o všechna data uložená v zařízení Samsung: fotografie, videa, zvuk, aplikace, kontakty. Tato metoda je kontroverzní, proto je důležité znát její výhody a nevýhody.

Výhody Nevýhody
Není třeba připojovat smartphone k počítači ani stahovat další software Všechny soubory jsou ztraceny
Na operaci potřebuje 2 až 3 minuty

Abyste při resetování nepřišli o užitečná data, měli byste si v telefonu předem vytvořit zálohu.

Pokud osoba ztratila přístup ke smartphonu a zálohu nebylo možné vytvořit předem, můžete situaci vyřešit připojením zařízení k počítači. Po spárování obou zařízení přeneste všechny důležité soubory do počítače a po odemčení zařízení Samsung je přeneste zpět.

Chcete-li provést reset klíče, musíte

 • Vypnutí telefonu.
 • Stiskněte horní tlačítko hlasitosti, tlačítko Domů a tlačítko napájení.
 • Když se na obrazovce zobrazí logo společnosti, uvolněte tlačítka.
 • Při vstupu do nabídky inženýrství je třeba vybrat položku „Obnovení továrního nastavení“.
 • Potvrzení akce stisknutím tlačítka napájení.
 • Restartování smartphonu.

Samsung bude nakonec vypadat „nově“ v každém slova smyslu. Když uživatel zapne telefon, zjistí, že všechny soubory byly z jeho paměti odstraněny. Nejlepší ze všeho je, že není vyžadováno heslo ani obrázkový klíč. Přístup k miniaplikaci bude otevřený.

Vzdálené ovládání prostřednictvím účtu Google

Jelikož jsou všechny smartphony Samsung založeny na operačním systému Android, jsou v nich integrovány všechny služby Google. Nejde o zbytečnou vychytávku, která se hodí zejména tehdy, když uživatel zapomene své vlastní heslo.

Mezi funkcemi Google stojí za zvláštní zmínku dálkové ovládání. To znamená, že osoba, která se přihlásila ke svému účtu prostřednictvím počítače, bude moci provádět akce na telefonu. Máme zájem o resetování hesla a obnovení přístupu. K tomu potřebujete:

 • Otevření služby Google v počítači nebo jiném zařízení.
 • Přihlášení do systému.
 • Přejít na Moje zařízení.
 • Výběr smartphonu.
 • Klepněte na „Hesla“ a potvrďte resetování zabezpečení.

Společnost Samsung již nebude vyžadovat heslo po restartu počítače. Tímto způsobem je přístup plně obnoven a vlastník může nastavit jiný způsob ochrany.

Tato možnost funguje pouze v případě, že jste se předtím přihlásili k účtu Google v zařízení Samsung.

Přeflashování z počítače

Krajní opatření, které je třeba zvážit, pokud osoba nemůže provést obnovení továrního nastavení pomocí tlačítek smartphonu, aby znovu získala přístup. Alternativním způsobem provedení operace je připojení zařízení Samsung k počítači.

Chcete-li provést přehrání smartphonu prostřednictvím počítače, musíte si stáhnout další software. Doporučuje se používat vlastní aplikaci Smart Switch, která je k dispozici ke stažení na oficiálních stránkách společnosti.

Po stažení softwaru je třeba provést několik dalších kroků:

 • Připojení telefonu k počítači prostřednictvím rozhraní USB.
 • Otevření softwaru.
 • Připojení k mobilnímu zařízení.
 • Podle toho, co chcete se zařízením Samsung provést, vyberte možnost „Reflash“ nebo „Reset“.
 • Potvrzení operace.

Konečný výsledek bude stejný jako u Hard Reset. Všechna nastavení budou resetována a všechny soubory budou smazány. Abyste tomu předešli, měli byste si předem vytvořit zálohu. Pokud se vám nepodařilo vytvořit zálohu dříve, můžete informace zkopírovat z telefonu do počítače a poté je přenést zpět.

Jak odemknout telefon Samsung pomocí dalšího kódu PIN

Přestože jsou chytré telefony Samsung velmi podobné ostatním zařízením s operačním systémem Android, mají několik odlišných funkcí. Jedním z nich je dodatečný kód PIN, který se vztahuje pouze na telefony Samsung.

Metody zamykání a odemykání Samsung

Nejprve se podívejme na výchozí možnosti zabezpečení telefonu Samsung a obvyklé způsoby jeho odemknutí. Obrazovka je zajištěna uzamčením obrazovky pomocí různých metod:

 • PIN.kód. Obrazovka smartphonu je chráněna čtyřmístným kódem.
 • Heslo. Je chráněn kódem složeným nejen z číslic, ale i z dalších symbolů, což přispívá ke zvýšení úrovně zabezpečení.
 • Grafický klíč. Uživatel nastaví heslo odpovídající kresbě, která vznikne spojením několika teček. Takto se klíč zvedá v telefonu.
 • Osoba. Tento typ ochrany se používá u moderních modelů, jako jsou Galaxy A 01, 10, 12, 31, 50 a další. Chcete-li odemknout obrazovku, jednoduše přiložte smartphone k obličeji.
 • Otisk prstu. Majitel telefonu Samsung zadá do databáze zařízení otisk prstu, který lze následně použít k jeho odemknutí. K dispozici u modelů se speciálním skenerem (Galaxy A 32, 51 a další).

Mimochodem. Snímač otisků prstů může být umístěn buď jako fyzický panel, nebo může být zabudován pod obrazovkou. První typ je považován za rychlejší z hlediska odemykání.

Záleží na uživateli, jak chce svůj telefon chránit. Pokud se v budoucnu nechcete starat o to, jak odemknout Samsung, pak prostě neinstalujte ochranu. V tomto případě bude mít samozřejmě k informacím přístup každý, kdo se dostane k vašemu smartphonu.

Pokud se rozhodnete chránit své zařízení jednou z těchto metod, odemknete jej stejným způsobem. To znamená, že vzorový zámek se odstraní jednoduchým porovnáním bodů na obrazovce, kód PIN se odstraní zadáním kódu PIN a heslo v telefonu Samsung se odstraní zadáním dříve zaregistrovaných hodnot.

Za nejbezpečnější možnost ochrany obrazovky Samsung je považováno heslo zámku a otisk prstu. Nejpohodlnější způsob je podepsat se tváří v tvář. V tomto případě se odemykání provádí pomocí rozpoznání vlastníka. U levných modelů, jako je Samsung Galaxy A11, A10 nebo A30, funkce funguje jen občas a je náchylná k chybám. Samsung Galaxy S8 zase používá skener sítnice k uvolnění zámku bez ohledu na světelné podmínky.

Resetování zařízení Samsung pro odstranění hesla

Ukázalo se, že zapomenout heslo ke smartphonu není složité, ale obnovit přístup k zařízení může být poměrně obtížné. Pokud vám žádná z výše uvedených metod nepomohla, můžete použít ještě jeden trumf. obnovit tovární nastavení telefonu Samsung.

Musíte si být jisti, že vám nevadí vymazání všech dat ze smartphonu, protože tuto akci nelze označit!

Pokyny k odemknutí zařízení Samsung pomocí funkce Hard Reset a odstranění hesla :

 • Vypněte telefon;
 • Současným stisknutím tlačítek napájení, domů a zvýšení hlasitosti otevřete nabídku obnovení;
 • Po vstupu do nabídky se pomocí tlačítka snížení hlasitosti přesuňte na řádek „vymazat data/obnovit tovární nastavení“. Tlačítko napájení v této nabídce slouží k potvrzení výběru;
 • Vyberte možnost „yes. delete all user data“ a stiskněte tlačítko napájení;
 • Po provedení všech kroků budou odstraněna uživatelská data včetně kódu PIN, vzoru, hesla a dalších nastavení. To vyžaduje čas, takže
 • Musíte být trpěliví;
 • Po dokončení vyberte možnost „Restartovat systém“.

Po těchto krocích bude váš přístroj jako nový, telefon je třeba nastavit a aktivovat klíč se vzorem a heslo. V tomto případě by však nebylo rozumné zapamatovat si informace potřebné k přístupu k zařízení.

Ztráta vzorového klíče neznamená konec, ale je to nepříjemné. Rozebrali jsme základní způsoby, jak odemknout heslo mobilního telefonu Samsung a obnovit přístup všemi možnými způsoby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS