Jak odemknout účet na iPhonu

nejlepší způsoby odemknutí aktivačního zámku iPhonu

Jedním z hlavních bezpečnostních prvků mobilních zařízení Apple je aktivační zámek iPhonu. Funkce se aktivuje automaticky po aktivaci nástroje Najít iPhone. Hlavním účelem je chránit telefon a data v něm uložená před získáním třetí stranou v případě ztráty nebo krádeže zařízení iOS. Blokování aktivace však někdy způsobuje problémy majitelům zařízení. sami zapomenou údaje potřebné k obejití bezpečnostní funkce v telefonu.V důsledku toho ji nebudete moci používat, alespoň dokud nebudete znát potřebné informace.Existuje však několik způsobů, jak odstranit aktivační zámek iPhonu a používat vlastní zařízení, i když byly zapomenuty identifikační údaje.

Zámek aktivace iPhone, jak jej odstranit bez identifikačních údajů, je otázka, kterou se ptá mnoho majitelů produktů Apple. Jednou z možností je použít systém DNS. Pro efektivní použití této metody je třeba dodržet několik jednoduchých kroků:

 • Restartování iPhonu nebo iPadu.
 • Přejděte do sekce nastavení, kde zatím nezadáváte možnost „Zvolit síť Wi-Fi“.
 • Zvolte „Home“ a klikněte na část „Wi-Fi Advanced Settings“.
 • Stiskněte tlačítko „i“ vedle ikony sítě Wi-Fi. Poté vyberte možnost „Nastavení DNS“. možnost „mechanické“.
 • Stiskněte tlačítko „Přidat server“, zobrazí se vstupní pole.
 • Zadejte adresu například podle své aktuální polohy:

USA. 104.154.51.7 Evropa. 104.155.28.90 Asie. 104.155.220.58 Afrika, Austrálie a ostatní regiony. 78.109.17.60

Tato metoda odstraní zámek u iPadů a většiny iPhonů, ale u starších telefonů může existovat výjimka. Je důležité pečlivě zkontrolovat všechny faktory, aby se během postupu nevyskytly žádné potíže. Ujistěte se také, že dodržujete posloupnost kroků a správně zadáváte údaje, aby byl konečný výsledek požadovaný.

způsobů řešení Jak odemknout aktivační zámek bez předchozího vlastníka 2020 (bez hesla)

1.1 Jak obejít aktivační zámek pomocí nástroje PassFab Activation Unlocker

Pokud hledáte odpověď na otázku, jak odstranit aktivační zámek iCloudu bez předchozího vlastníka, pak je nejlepším řešením použití nástroje PassFab Activation Unlocker! Řeší problém obejití aktivačního zámku bez Apple ID a hesla na iPhonu / iPadu / iPodu. A je plně kompatibilní s nejnovějšími verzemi iOS / iPadOS 14.6, iPhone 12 a další. Chcete-li získat nejlepší výsledek, jak odstranit aktivační zámek iPhone bez předchozího majitele, můžete vyzkoušet následující pokyny:

 • 01 Stáhněte si software PassFab Activation Unlocker zdarma do svého počítače, vyberte možnost [Override iCloud Activation Lock] a stiskněte tlačítko [Start] pro zahájení procesu.

1.2 Jak obejít uzamčení aktivace iPhonu pomocí hesla zařízení

Poznámka: Jedinou podmínkou je, abyste měli v účtu iCloud povoleno dvoufaktorové ověřování.

Apple také nabízí jednodušší způsob, jak odemknout iZařízení uzamčené aktivací, aby nedošlo k náhodnému uzamčení zařízení pomocí cizího Apple ID. Odstranění aktivačního zámku iCloudu bez hesla. Toto je nejlepší odpověď na otázku, jak odstranit aktivační zámek Find My iPhone bez předchozího majitele 2021, pokud znáte heslo zařízení.

 • 01 Otevřete iPhone a připojte jej k síti Wi-Fi.
 • 02 Když se nacházíte na stránce pro odstranění aktivačního zámku, klikněte na „Odemknout heslem“ níže.

Poté můžete zařízení resetovat a přihlásit se pomocí svého Apple ID, abyste mohli používat všechny funkce.

1.3 Jak zakázat aktivaci zámku iPhone pomocí serveru DNS

Poznámka: Je třeba vyzkoušet vícekrát. K iPhonu máte jen omezený přístup.

Placené metody vám mohou pomoci s menším úsilím. Pokud chcete odstranit aktivační zámek na mém iPhonu bez bezplatného používání předchozího majitele, iCloud DNS Bypass. Další možnost pro vás. DNS. je server názvů domén. Když se připojíte k síti Wi-Fi a pokusíte se zablokovat aktivaci iPhonu obejitím zařízení z účtu předchozího vlastníka, zařízení se nejprve připojí k DNS a dosáhne serveru Apple. iCloud DNS Bypass slouží k přepnutí zařízení na icloudnsbypass.com, nikoli na serveru Apple. Zde je návod, jak službu používat.

 • 01 Otevřete zařízení, přejděte na stránku „Zvolit síť Wi-Fi“.
 • 02 Stiskněte tlačítko „Domů“, vyberte „Nastavení Wi-Fi“ a klepněte na ikonu „i“ za sítí Wi-Fi.
 • 03 Vyberte možnost Konfigurace DNS a nakonfigurujte ji podle svého regionu.
 • USA: 104.154.51.7
 • Evropa: 104.155.28.90
 • Asie: 104.155.220.58
 • Jižní Amerika: 35.199.88.219
 • Austrálie a Oceánie: 35.189.47.23

S iCloudDNSBypass můžete nyní sledovat videa, procházet web, hrát hry, poslouchat hudbu a další funkce.

1.4 Obraťte se na podporu společnosti Apple a požádejte o pomoc

Poznámka: Musíte si připravit bezpečné kupony na nákup.

Oficiální odpověď na otázku, jak odstranit aktivační zámek „Najít můj iPhone“ bez předchozího majitele, když to nemůžete udělat sami. Požádejte společnost Apple o pomoc s odstraněním aktivačního zámku bez předchozího majitele 2020.

Chcete-li požádat společnost Apple o odblokování uzamčeného iPhonu iCloud, musíte si připravit dokumenty prokazující, že iPhone patří vám, například originální doklad o koupi nebo jiný doklad o vlastnictví, sériové číslo, IMEI nebo MEID.

Pak můžete požádat o podporu aktivačního zámku.

1.5 Jak odstranit aktivační zámek Find My iPhone bez Apple ID Online: IMEI:

Poznámka: Riziko podvodu. Žádné náhrady. Neexistuje žádná záruka, že tito poskytovatelé služeb jsou skuteční nebo ne.

Na otázku, jak odstranit aktivační zámek na iPhonu bez předchozího majitele, mnoho odborníků navrhne odemknout iPhone pomocí online nástroje AppleiPhoneUnlock, pro který stačí zadat sériové číslo nebo číslo IMEI, jak odstranit aktivační zámek najít můj iPhone bez Apple ID. Podle našeho průzkumu je však většina uživatelských recenzí tohoto online nástroje negativní. Pokud jste si vědomi rizik, používejte tento produkt s opatrností.

Pokud nechcete nic stahovat ani instalovat do počítače, můžete aktivaci služby iCloud odemknout i bez hesla online. Služby AppleiPhoneUnlock. Je to skvělá služba, která zajišťuje, že proces odblokování je zcela profesionální, a to jednoduše pomocí sériového čísla nebo čísla IMEI. Postupujte podle následujících kroků a odstraňte aktivační zámek a najděte můj iPhone.

 • 01 Přejděte do prohlížeče a vyhledejte AppleiPhoneUnlock iCloud Unlock.
 • 02 Nyní musíte zadat číslo IMEI nebo sériové číslo zařízení. Toto bude napsáno na kufříku.

Situace 2: iCloud je zablokován nebo zakázán, jak odblokovat účet iCloud?

Chcete-li vyzkoušet způsoby odemknutí účtu iCloud, musíte nejprve zkontrolovat, zda je vaše zařízení se systémem iOS uzamčeno. To můžete provést podle následujících kroků.

1.Jak zkontrolovat, zda je iPhone uzamčen přes iCloud?

V možnosti Nastavení v hlavní nabídce přejděte do sekce Obecná nastavení v části Obecná nastavení.

Přejděte do části „O tomto zařízení“ a podívejte se na IMEI nebo sériové číslo.

V prohlížeči přejděte na stránku https://www.iCloud.com/activationlock/ a zadejte IMEI nebo sériové číslo.

Zde můžete zjistit, zda je iPhone uzamčen prostřednictvím služby iCloud, nebo ne.

Někdy se při vynuceném restartování iPhonu zobrazí chybové hlášení „Tento iPhone je aktuálně připojen k Apple ID“, což také znamená, že je iCloud uzamčen.

Je možné odemknout iCloud?

Společnost Apple má pro všechna svá zařízení se systémem iOS jedinečný koncept, který se zaměřuje na blokování aktivace služby iCloud. Všechna vaše zařízení iOS jsou propojena s účtem iCloud a pro přístup k zařízením iOS potřebujete znát heslo a ID účtu iCloud. To znamená, že zařízení se systémem iOS je prakticky nepoužitelné, pokud neznáte podrobnosti o jeho účtu iCloud.

V případě, že jste se s podobným problémem již setkali (zapomněli jste heslo a ID účtu iCloud), je stále možné jej odemknout. Níže jsme popsali metody odemknutí služby iCloud.

Jak se přihlásit k iCloudu bez hesla

Ať už je váš iPhone aktivovaný, nebo ne, můžete se zkusit přihlásit do služby iCloud z jiného zařízení. Většina uživatelů zařízení Apple dnes zpravidla používá biometrické ID, které nabízí webová stránka iCloud.com. Nevyžaduje zadání hesla, ale pouze vás vyzve k použití odemykacího kódu samotného zařízení nebo k potvrzení totožnosti otiskem prstu nebo obličeje.

odemknout, účet, iphonu
 • Otevření služby iCloud.com na libovolném zařízení Apple;
 • Místo zadávání hesla vám bude nabídnuta autorizace pomocí biometrických údajů;
 • Pokud vaše zařízení podporuje biometrii, přiložte prst na Touch ID nebo naskenujte obličej;

Do služby iCloud na zařízeních Apple se můžete přihlásit bez hesla, pouze pomocí biometrických údajů

 • Pokud tomu tak není, zadejte heslo, které používáte k odemknutí samotného zařízení;
 • Když už jste v iCloudu, můžete zkusit iPhone vymazat nebo zrušit jeho propojení s účtem.

Odemknutí Apple ID je v podstatě stejné jako odemknutí aktivace. V tuto chvíli není nutné komunikovat se samotným iPhonem. Důležité je, že je vázán na samotný účet. V opačném případě ji nebudete moci rozvázat. Koneckonců tento postup může provést pouze jmenovitý vlastník, k jehož účtu je zařízení připojeno. A pokud to nejste vy, podívejte se na předchozí metodu s aplikací PassFab Activation Unlocker.

odemknout, účet, iphonu

Použití specializovaného softwaru

Profesionální software dokáže často vyřešit mnoho problémů rychle, efektivně a bez potřeby speciálních technických znalostí nebo dovedností. V této situaci můžete také použít profesionální nástroje od vývojáře Tenorshare. Představíme dva programy: první vám umožní odstranit Apple ID ze zařízení, abyste jej mohli odemknout z účtu; druhý vám umožní odstranit aktivační blok na samotném zařízení. Tyto nástroje mají vysokou účinnost, dobré uživatelské recenze a vynikající míru úspěšnosti.

Obcházení aktivace Apple ID pomocí nástroje Tenorshare 4MeKey

Kromě odstranění Apple ID ze zařízení můžete odstranit také samotný aktivační zámek iCloudu. Tato metoda funguje se všemi verzemi iOS, takže bude vyhovovat mnohem většímu počtu uživatelů než předchozí možnost. Budete potřebovat jakýkoli dostupný počítač se síťovým připojením, kabel USB pro uzamčený telefon nebo tablet a samotné zařízení. Jakmile budete mít vše potřebné připraveno, přejděte přímo k postupu odstranění aktivačního zámku.

Poté spusťte software a klikněte na tlačítko „Start“ v hlavní nabídce. Útěk z vězení, abyste efektivně dosáhli požadovaného výsledku.

Na další obrazovce si stáhněte speciální program od vývojáře pro útěk z vězení. Po dokončení postupu klikněte na tlačítko „Další“ v pravém dolním rohu okna.

Před vámi se zobrazí informace o vašem zařízení. Pokud je vše zadáno správně, spusťte proces odstranění aktivačního zámku pomocí tlačítka „Spustit odstranění“.

Počkejte na dokončení tohoto procesu, poté můžete software zavřít a používat v zařízení nový účet Apple.

Proč je Apple ID blokováno

Existují 2 hlavní důvody, proč systémová zpráva říká, že je vaše Apple ID uzamčeno:

Podezřelá činnost

Uživatelé, kteří mají tento problém, se často ptají: „Co to znamená, že je položka Apple ID z bezpečnostních důvodů uzamčena?“?“. V řeči společnosti Apple to znamená několikanásobný pokus o přihlášení k profilu s nesprávnými autorizačními údaji.

Nejneškodnějším zdrojem problému je, že uživatel zapomněl přihlašovací heslo. Pokud zadáte nesprávné heslo do ověřovacího pole vícekrát za sebou, všechny služby, které vyžadují přihlášení k účtu, se automaticky zablokují a majitel iPhonu bude vyzván k obnovení přístupu.

Následující změny mohou účet učinit podezřelým:

 • Časté změny osobních údajů. U uživatelů „sdílených profilů“ se jedná o běžný jev.
 • Časté vracení peněz za všechny aplikace v App Store.
 • Používání různých karet (debetních nebo kreditních) k placení za zboží. Podezření nevzbuzuje ani tak používání různých karet pro stejnou osobu, ale přikládání bankovních karet s různými osobními údaji.
 • Četné pokusy o přihlášení k účtu s nesprávným heslem.
 • Časté zasílání dat pro obnovení účtu.
 • Opakované pokusy o zodpovězení bezpečnostní otázky.

Prolomení Apple ID

Pokud k žádným takovým problémům nedochází a vy si stále nejste jisti, proč se vaše Apple ID stále zamyká, může to být proto, že jste se pokusili do svého účtu nabourat. Společnost Apple neustále bojuje s hackery a pracuje na nových bezpečnostních algoritmech, ale vždy se najde chytrý hacker, který najde bezpečnostní díru.

Samotná služba má programátora bota s podmíněnou umělou inteligencí, který zachycuje neobvyklé chování. Je schopen zablokovat účet na základě řady charakteristik, které společnost ze zřejmých důvodů nezveřejňuje. Možnost uzamknout Apple ID má i samotný majitel. Uživateli je zaslán e-mail s informací o přihlášení do profilu a navíc poznámka pod čarou. pokud akci provedl narušitel, a ne oprávněný vlastník účtu, je třeba vyhledat pomoc.

Po napadení účtu budou údaje o kartě hackerům k dispozici, proto je důležité na zprávy od služby včas reagovat.

Pokud máte podezření, je lepší heslo okamžitě resetovat a poté kontaktovat technickou podporu.

Jak odemknout iPhone, pokud jste zapomněli heslo

Doporučuje se resetovat iPhone pouze tehdy, když se zobrazí zpráva iPhone je odpojen, připojte se k iTunes. To znamená, že jste již vyčerpali všechny pokusy o nalezení platného hesla a nyní, abyste smartphone trvale nezamkli, je lepší použít asistenční software.

4uKey dokáže obnovit heslo iPhonu, pokud ho zapomenete

iPhone můžete do režimu DFU přepnout ručně nebo můžete použít nástroj 4uKey zde

 • Stiskněte tlačítko „Start“ a poté stiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti, poté tlačítko snížení hlasitosti a podržte je, dokud iPhone nepřejde do režimu obnovení;
 • Poté stáhněte aktuální verzi systému iOS a stiskněte tlačítko „Začít odemykat“;
 • Počkejte na odstranění hesla a odpojte iPhone od počítače;
 • Nyní nastavte iPhone jako nový nebo obnovte zálohu.

Stažení nejnovější verze systému iOS je povinné pro postup obnovení iPhonu, pokud jste zapomněli heslo. Pokud se mu tedy chcete vyhnout, nebude fungovat. Na konci však dostanete resetovaný iPhone, který můžete znovu nastavit.

Ano, tento postup vymaže všechna data z jeho paměti, ale pokud si pamatujete heslo iCloudu, můžete obnovením zálohy vše vrátit do původního stavu. Heslo k účtu však můžete v případě potřeby také obnovit, a to zodpovězením bezpečnostních otázek.

Jak resetovat iPhone bez hesla

Používání iPhonu bez účtu Apple ID je složité, zvlášť pokud smartphone není váš. Tímto způsobem nebudete stahovat žádné nové aplikace ani obnovovat zálohu. Celkově vás čeká spousta nepříjemností a omezení. Musíte tedy vědět, jak vymazat iPhone do továrního nastavení. Ale jak? Koneckonců, iPhony obvykle vyžadují potvrzení hesla Apple ID, aby bylo možné provést obnovení továrního nastavení. Existuje však způsob, jak to udělat bez něj.

Stiskněte malé, nenápadné tlačítko „Resetovat zařízení“

Odemknutí iPhonu, pokud ho počítač nerozpozná

Po dokončení resetu budou všechna data v iPhonu vymazána

Obnovení továrního nastavení iPhonu zcela a nevratně vymaže data z jeho paměti. Po ukončení se zobrazí zcela prázdné zařízení, které budete muset znovu nakonfigurovat. Zůstane však svázána s vaším původním účtem Apple ID, takže zálohu nebudete moci obnovit bez vašich přihlašovacích údajů, které zahrnují uživatelské jméno a heslo. A nebudete moci používat jiný účet, protože se musíte odhlásit z toho starého.

Příběhy těch, kteří se s tímto problémem setkali

Měl jsem podobnou situaci. Přihlásil jsem se, zadal jsem testové otázky jako obvykle, aniž bych o nich přemýšlel nebo si je zapisoval. Kdo někdy v životě použil kontrolní otázky??. Pomyslel jsem si. Nejprve bylo vše v pořádku a pak jsem se rozhodl vložit peníze na svůj účet. Vklad 50 přes Gift Gartu. Koupit první aplikaci a je mi řečeno: Váš účet je nový a k nákupu aplikace potřebujete aktivaci/potvrzení. Odpovězte na bezpečnostní otázky! Tady jsem vypadl. Už jsem zaplatil peníze a teď nemůžu nic dělat. Proto to píšu! Říkáte: „jak zavolat do Moskvy?“DLNADLNA je soubor standardů, pomocí kterých může kompatibilní zařízení přenášet média různých typů (fotografie, hudbu, filmy atd.) Musel jsem zavolat přímo do USA ve skutečném státě Kalifornie a mluvit lámanou angličtinou s konzultantem společnosti Apple, aby mi pomohl pochopit důsledky tohoto problému! Mimochodem, rozhovor trval 30 minut! Ale zajímavé je, že po četných kontrolách a ověřování e-mailů, adres a hesel se servisními zprávami prostřednictvím interních kanálů společnosti Apple. přišli jsme zjistit mé odpovědi na otázky a Nemohli nic udělat, protože odpovědi byly v ruštině a řekli, že nemůžeme a nemůžeme číst rusky (takže se omlouváme).Teprve druhý den jsem zjistil, že v Rusku je kancelář společnosti Apple, zavolal jsem jim a oni mi pomohli resetovat testovací otázky.Po takové životní lekci jsem si testové otázky prolistoval a poslal e-mailem, abych je nikdy neztratil.Ale tento příběh se stal už dávno. Už jsou to čtyři roky.A právě před hodinou jsem si chtěl koupit aplikaci a objevila se mi nešťastná zpráva „Tento účet Apple ID byl z bezpečnostních důvodů zakázán“. Naštěstí jsem nyní vyzbrojen a podařilo se mi obnovit vše najednou.

https://www.drive2.ru/c/1321671

Neexistuje žádný způsob, jak ji odemknout. Pokud nenapíšete tech. Podpora společnosti Apple, ukažte jim doklad o koupi iPhonu/iPadu a sdělte jim, proč si nepamatujete heslo a vaše Apple ID je v zařízení zablokováno.

https://forum.antichat.(zvonění telefonu)

Dnes jsem volal na podporu Apple v Moskvě. Čekal dlouho na lince, ale čekal na spojení s operátorem.Tito hackeři vymazali mé ID z databáze Apple a nemohli ho vůbec najít, přičemž můj iCloud nefungoval. Dlouhý příběh, napíšu jen, že jsem velmi rád, že jsem si vybral testové otázky dříve a odpověděl na ně. Teprve tyto otázky a mé odpovědi pomohly najít a potvrdit, že ID je moje. Když jsem později získal přístup ke svému Apple ID, byl jsem ohromen drzostí hackerů. změnili vše, co bylo možné upravit. Pouze u testových otázek to nešlo (odpovědi se zobrazují jako hvězdičky místo písmen).Důrazně doporučuji majitelům spotřebičů Apple, aby si udělali čas a vybrali kontrolní seznamy, odpověděli na tyto otázky a zapamatovali si tyto odpovědi.

http://hlebopechka.ru/index.php?option=com_smfItemid=126topic=413262.0

Při nákupu iPhonu nebo iPadu z ruky buďte opatrní. Pokud jste byli napadeni a útočníci se pokusí použít vaše údaje, změňte přihlašovací údaje nebo kontaktujte podporu. Vyhněte se ukládání citlivých dat, která mohou být zneužita útočníky, do zařízení. Dodržování základních pravidel bezpečnosti informací může pomoci vyhnout se nepříjemným situacím.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS