Jak odemknout zařízení Samsung Duos, když zapomenete heslo

Jak odstranit kód PIN ze zámku obrazovky Samsung

Zámek obrazovky telefonu je nutný k ochraně uživatelských dat před vetřelci. K zabezpečení smartphonu lze použít kód PIN, heslo, grafický klíč nebo otisk prstu. Z toho či onoho důvodu však může být nutné odstranit kód PIN ze zámku obrazovky. Uživatel může například jednoduše zapomenout heslo k uzamčené obrazovce svého chytrého telefonu. V tomto článku se dozvíte, jak odstranit kód PIN ze zamčené obrazovky Samsung pomocí několika metod:

Pokud nevíte, jak vypnout kód PIN v zařízení Samsung, vyzkoušejte tento jednoduchý způsob. Kód PIN na zamykací obrazovce je nutný k ochraně zařízení. Obvykle se jedná o čtyřmístný kód, který musíte zadat při zapnutí obrazovky smartphonu. Bez zadání kódu PIN nebude možné telefon odemknout ani získat přístup k jeho datům.

 • Na obrazovce zařízení přejděte do Nastavení;
 • Poté klepněte na část Zamykací obrazovka;
 • Poté přejděte na možnost „Typ zámku obrazovky“;

Zobrazí se výzva „Odstranit otisky prstů“?“Stisknutím tlačítka „Delete“ akci potvrdíte.

Po provedení všech kroků jste na zařízení Samsung deaktivovali kód PIN.

Jak odblokovat telefon Samsung pomocí funkce Najít můj mobilní telefon

Najít můj mobilní telefon. je speciální služba pro uživatele Samsung, která umožňuje používat různé funkce. To vám pomůže odemknout zařízení Samsung během několika minut. Kromě odemykání můžete tuto službu používat jako platformu pro zálohování a obnovu nebo můžete vymazat data a další.Chcete-li zjistit, jak odemknout telefon Samsung, pokud jste zapomněli heslo, postupujte podle následujících kroků. Všimněte si, že pro použití této funkce musíte povolit funkci dálkového ovládání výběrem možnosti „Nastavení“ „Zámek obrazovky a zabezpečení“ „Najít můj mobil“ povolit „Dálkové ovládání“. Nezapomeňte se také přihlásit ke svému účtu Samsung.

Otevřete webový prohlížeč a navštivte oficiální webovou stránku Find My Mobile.

Přihlaste se pomocí svého Samsung ID a hesla.

Na kartách vyberte možnost „Odemknout„.

Nyní stiskněte tlačítko „Odemknout„. Odhalí všechny informace o zámku obrazovky.

Odemknutí zařízení Samsung načtením rozhraní zámku obrazovky (Android 5.0-5.1.1)

Podruhé jsem zapomněl heslo Sansung i uzamčenou obrazovku. Takže jsem musel zkusit něco jiného. A souvisí to s přetěžováním uživatelského rozhraní zamykací obrazovky zadáváním příliš mnoha informací. Po načtení uživatelské rozhraní zmizí a získáte přístup k zařízení Samsung.

Funguje to pouze na zařízeních Samsung se systémem Android 5.0 pro 5.1.1 jako Samsung Galaxy Note 3.

odemknout, zařízení, samsung, když
 • Zapněte zařízení Samsung. Jakmile se dostanete na zamykací obrazovku systému Android, klepněte na “ Tlačítko tísňového volání „.
 • Tam zadejte 10 hvězdiček. Zkopírujte a vložte je ještě několikrát.
 • Pak se vraťte zpět a stiskněte tlačítko “ fotoaparát „.
 • Odtud přejděte na “ Nastavení “ přes panel nástrojů, ke kterému se dostanete přejetím prstem dolů.
 • Budete muset zadat své heslo. Zde vložte deset “ hvězdiček „, dokud se vlastní rozhraní zamykací obrazovky nezdaří.

Obnovení továrního nastavení, pokud jste ztratili heslo Samsung

Obnovení továrního nastavení zařízení může pomoci v situacích, kdy výše uvedené metody z nějakého důvodu nefungují. Uvědomte si, že pokud tuto operaci provedete, vaše soubory a data v zařízení Samsung budou ztraceny.

Způsob provedení tohoto obnovení, pokud jste zapomněli přístupový kód, se u jednotlivých modelů telefonů Samsung liší.

Pro odemknutí miniaplikace proveďte následující kroky:

 • Vypněte zařízení Samsung;
 • Současné stisknutí a podržení tlačítek napájení a hlasitosti. Zobrazí se nabídka “ Bootloader „;
 • Dvakrát stiskněte tlačítko “ Snížení hlasitosti “ a nastavte kurzor na “ Režim obnovení „. Poté ji vyberte stisknutím tlačítka napájení;
 • Poté stiskněte a podržte tlačítko napájení a jednou stiskněte tlačítko “ Zvýšení hlasitosti „, čímž spustíte režim obnovení;
 • Pomocí tlačítka hlasitosti přesuňte kurzor na položku „Wipe Data / Factory Reset“ v nabídce, která se otevře. Zbývá ji vybrat stisknutím tlačítka napájení;

Odemknutí zařízení Samsung pomocí dodatečného kódu PIN

Výjimečným způsobem odemykání obrazovky v případě zapomenutí hesla je u telefonů Samsung použití dodatečného kódu PIN. Při nastavování vzorového zámku musí majitel nastavit také další kód PIN.

Zadání špatné kombinace odemknutí 5krát. Když se po 30 sekundách zobrazí výzva k opakování pokusu, vyberte v dolní části obrazovky možnost „Extra PIN“.

Zadejte kód PIN, který jste nastavili při nastavení zámku obrazovky. Stiskněte tlačítko „OK“. Zámek obrazovky bude odstraněn.

Jak vidíte, není důvod zoufat, pokud jste náhle zapomněli heslo ke svému smartphonu a nevíte, jak získat zpět přístup ke všem důležitým datům. Vyberte si některé z výše uvedených řešení. s každým z nich získáte zpět kontrolu nad telefonem během několika minut. Podělte se o své oblíbené způsoby a navrhněte své vlastní v komentářích!

Jak odemknout telefon Samsung

Váš smartphone Samsung je založen na operačním systému Android, stejně jako drtivá většina ostatních mobilních zařízení. Proto se proces odemykání nebude příliš lišit od toho na Xiaomi, Huawei, Honor a dalších gadgetech.

Zde jsou uvedeny různé způsoby odemknutí zařízení Samsung. Existuje jich několik, takže si uživatel může vybrat ten nejvhodnější. Je možné, že budete muset trvale ztratit všechna svá osobní data, ale stále existuje mnoho způsobů, jak k nim znovu získat přístup, aniž by došlo k velké ztrátě dat.

Přes nouzový režim

Nouzový režim je speciální nabídka, která slouží technickým průvodcům k odstranění chyb, které se vyskytnou při provozu zařízení. Na jeho pomoc se obracejí majitelé chytrých telefonů i počítačů. V nouzovém režimu nejsou prakticky žádné potíže. Odemknutí zařízení Samsung zvládne i začátečník, pokud se bude řídit pokyny.

Chcete-li přejít do nouzového režimu a odemknout smartphone, musíte

 • Podržte tlačítko vypnutí po dobu několika sekund.
 • Po zobrazení vyskakovacího okna stiskněte a podržte tlačítko „Odpojit“ nebo „OK“ v závislosti na modelu zařízení.
 • Když se zobrazí upozornění, že máte přejít do nouzového režimu, měli byste akci potvrdit.
 • Pomocí BR přejděte do nastavení, konkrétně do sekce s hesly.
 • Deaktivace přihlášení pomocí hesla, kódu PIN nebo otisku prstu.
 • Restartování smartphonu.

Pokud byly všechny akce z předloženého algoritmu provedeny správně, vrátí se společnost Samsung do výchozího stavu. Nouzový režim bude automaticky ukončen a přístupové heslo bude resetováno. Neztratí se ani osobní data včetně multimediálních souborů.

Tvrdý reset pomocí kláves

Tato operace zahrnuje obnovení továrního nastavení. To znamená, že provedením tvrdého resetu uživatel ztratí všechna data, která byla v zařízení Samsung uložena: fotografie, videa, zvuky, aplikace, kontakty. Tato metoda je kontroverzní, a proto je důležité znát její klady a zápory.

Výhody Nevýhody
Není třeba připojovat smartphone k počítači ani stahovat další software Všechny soubory jsou ztraceny
Operace trvá 2-3 minuty

Abyste při resetování neztratili užitečné informace, měli byste si nastavení telefonu předem zálohovat.

Pokud někdo ztratil přístup ke smartphonu a vy jste nestihli vytvořit zálohu dříve, můžete situaci vyřešit připojením zařízení k počítači. Po spárování obou zařízení je třeba přenést všechny důležité soubory do počítače a po odemčení zařízení Samsung je třeba je vrátit zpět.

Chcete-li provést reset klíče, musíte tak učinit:

 • Vypnutí telefonu.
 • Stiskněte horní tlačítko hlasitosti, tlačítko Domů a tlačítko napájení.
 • Uvolnění tlačítek po zobrazení loga společnosti na obrazovce.
 • Po vstupu do technické nabídky je třeba vybrat položku „Obnovení továrního nastavení“.
 • Akci potvrďte stisknutím tlačítka napájení.
 • Restartování smartphonu.

Samsung se nakonec stane „novým“ ve všech významech tohoto slova. Když uživatel zapne telefon, zjistí, že všechny soubory byly z paměti odstraněny. Ale hlavně není potřeba žádné heslo ani obrázkový klíč. Miniaplikace bude přístupná.

Vzdálené ovládání prostřednictvím účtu Google

Vzhledem k tomu, že všechny chytré telefony Samsung jsou založeny na operačním systému Android, jsou v nich integrovány všechny služby Google. Nejedná se o zbytečnou funkci, která se stává obzvláště důležitou, když uživatel zapomene vaše vlastní heslo.

Z funkcí společnosti Google stojí za zmínku vzdálená správa. To znamená, že osoba, která se přihlásila ke svému účtu prostřednictvím počítače, bude moci provádět akce na telefonu. V této situaci budeme mít zájem o obnovení hesla a obnovení přístupu. K tomu je třeba:

 • Otevřete webovou stránku Google na počítači nebo jiném zařízení.
 • Přihlášení do systému.
 • Přejít na Moje zařízení.
 • Výběr smartphonu.
 • Klepněte na položku „Hesla“ a potvrďte obnovení zabezpečení.

Společnost Samsung již nebude po přeflashování vyžadovat hesla. Tím se obnoví plný přístup a vlastník může nastavit jinou možnost zabezpečení.

Tato možnost bude fungovat pouze v případě, že jste předtím potvrdili přihlášení k účtu Google v zařízení Samsung.

Přeflashování z počítače

Krajní opatření, které je třeba zvážit, pokud osoba nemůže provést obnovení továrního nastavení pomocí tlačítek smartphonu, aby znovu získala přístup. Operaci můžete provést také připojením zařízení Samsung k počítači.

Chcete-li provést reflash smartphonu prostřednictvím počítače, musíte si stáhnout další software. Doporučujeme používat vlastní aplikaci Smart Switch, která je k dispozici ke stažení na oficiálních stránkách společnosti.

Po stažení softwaru je třeba provést několik dalších kroků:

 • Připojení telefonu k počítači přes USB.
 • Otevření softwaru.
 • Připojení k mobilnímu zařízení.
 • Podle toho, co chcete se zařízením Samsung provést, vyberte možnost „Reflash“ nebo „Reset“.
 • Potvrzení operace.

Konečný výsledek bude stejný jako při tvrdém resetování. Všechna nastavení budou resetována a všechny soubory budou smazány. Abyste tomu předešli, měli byste si předem vytvořit zálohu. Pokud nebylo možné zálohovat dříve, můžete informace zkopírovat z telefonu do počítače a poté je přenést zpět.

Jak odemknout telefon Samsung pomocí dodatečného kódu PIN

Přestože jsou chytré telefony Samsung velmi podobné ostatním zařízením s operačním systémem Android, mají několik odlišných funkcí. Jedním z nich je přítomnost dodatečného kódu PIN, který se týká pouze telefonů Samsung.

Jak obnovit nastavení pomocí Správce zařízení Android

Chcete-li tuto metodu použít v telefonu Samsung, musíte mít povolenou funkci “ Správce zařízení Android „.

Pokud je aktivováno, proveďte následující kroky pro obnovení hesla:

 • Přejít na Google.com v počítači;
 • V případě potřeby se přihlaste ke svému účtu Google, který jste používali v uzamčeném telefonu;
 • Na obrazovce vlevo vyberte uzamčený telefon a klikněte na možnost “ Uzamknout zařízení „;

Výběr vzoru zámku podle běžných modelů

Mnoho uživatelů chytrých telefonů instaluje na své gadgety poměrně jednoduché obrázkové klíče, například pokud zámek neslouží k ochraně dat, ale k zabránění akcím způsobeným náhodným dotykem obrazovky nebo kláves. Také nekomplikovanou grafickou kombinaci je snazší přehrát při každém odemknutí zařízení, zatímco složitý vzor vyžaduje více času a pozornosti, a proto není vždy vhodný. Tato skutečnost nám umožňuje upozornit na nejčastější vzorce při vytváření grafických klíčů. Pokud také dáváte přednost jednoduché grafice na svém zařízení Samsung, můžete zkusit přiřadit uzamčené zařízení k heslu pomocí jedné z níže uvedených možností a klíč si můžete snadno zapamatovat! Chcete-li zjistit, jak obnovit zámek vzoru Samsung bez ztráty dat, přečtěte si níže uvedené popisy oblíbených kláves vzoru.

Klíč od levého horního rohu

Bylo zjištěno, že přibližně 44 % majitelů chytrých telefonů má grafický vzor, který začíná v levém horním rohu.

3 další úhly pohledu

Studie navíc odhalila, že 77 % uživatelů začíná svůj klíčový vzor ze 3 dalších rohů.

5 bodů

Mnoho uživatelů používá při vytváření grafického hesla pouze 5 teček. A někteří ještě méně. pouze 4.

Abecední klávesy

Studie ukázala, že 10 % grafických klíčů tvoří abecední kresby. Někteří uživatelé nastavují jako takový klíč první písmeno svého jména.

Možná vás některý z těchto vzorů porovnávání vzorů naučí zásady tvorby hesel a pomůže vám zapamatovat si vzor zamykací obrazovky, který jste si nastavili v telefonu Samsung. Tímto způsobem můžete zařízení snadno odemknout a zachovat v něm všechna data, aniž byste se museli uchýlit k drastičtějším způsobům resetování klíče zámku smartphonu.

Pokud vše ostatní selže

Telefon Samsung můžete odemknout různými způsoby. Někdy však žádná z těchto možností nepomůže obnovit přístup k funkcím a důležitým informacím. Nezoufejte, protože existuje i jiná cesta.

Pokud je smartphone v záruce, můžete se obrátit na místo nákupu. Pokud uplynula záruční doba, jsou vám vždy k dispozici autorizovaná servisní střediska, která vám poskytnou pomoc.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS