Jak odemknout zámek vzoru na zařízení Sony xperia

Jak odstranit grafické heslo v zařízení Sony Xperia. Odemknutí obrazovky Sony Xperia, když jste zapomněli heslo nebo grafický klíč

Takže máte Xperii Z3 Compact, skvělou vlajkovou loď Xperia s osvědčenou platformou Android. Postupem času však přestává být tak příjemná jako dřív: občas se objevují chyby, závady a zamrzání. Telefon se začne zpožďovat v aplikacích i v nabídkách a vestavěná klávesnice. pracovat se zjevným zpožděním, nemluvě o řadě dalších drobných problémů.

Pravdou je, že nikdo není v bezpečí. Operační systém Android je takový, že výše popsané problémy se mohou u velké části zařízení začít objevovat již po několika měsících, a to v závislosti na intenzitě používání, celkovém nepořádku a dalších faktorech. Společnost Google samozřejmě s každou novou verzí svého operačního systému pracuje na odstranění těchto problémů, ale co můžete dělat, pokud je třeba váš smartphone uvést do normálního provozního stavu tady a teď?

Odpovědí je hardwarový reset. Sony Xperia Z3 Compact tvrdý reset a níže vysvětlíme, co to je a jak jej použít.

Jeho podstata je následující: obnovíme celou softwarovou část zařízení do továrního nastavení „z krabice“, čímž se vrátíme do doby, kdy jeho práce ještě nezpůsobila žádné problémy. To samozřejmě znamená úplné odstranění všech uživatelských informací, aplikací a souborů z interní paměti smartphonu (o kartu Micro SD se nebojte). zůstanou nedotčena, pokud nebudete chtít), takže prvním krokem je předběžné zálohování (zálohování) všech důležitých dat, se kterými by vám bylo líto se rozloučit.

Předinstalované aplikace naštěstí obsahují funkci „Kopírování a obnovení“ („Copy and Restore“). a obnovit.“což tento proces učiní mnohem méně bolestivým a komplikovaným.

Poté byste měli přejít do části „Nastavení“ (najdete ji v obecném seznamu aplikací v hlavní nabídce), přejít dolů na položku „Zálohování“. Kopírovat a resetovat“ v části „OSOBNÍ ÚDAJE“ a tam byste měli najít položku „Master Reset“. Po přečtení varování o vymazání všech dat a potvrzení vážnosti jeho záměrů dalším stisknutím tlačítka „Obnovit nastavení telefonu“ zahájíte nevratný proces, který by měl vaši práci se zařízením učinit tak hladkou a příjemnou, jak by měla být.

Za zmínku také stojí, že pokud váš telefon konečně a nenávratně zamrzne a nebude reagovat na nic, co uděláte, ani na stisknutí jakéhokoli fyzického tlačítka, inženýři společnosti Sony připravili speciální tlačítko skryté pod kryty hned vedle portu pro kartu micro SD. Těsně nad ním a vlevo od něj. Je velmi malá a lze ji stisknout pouze pomocí biro nebo podobného malého předmětu. Vaše zařízení Sony Xperia Z3 Compact si vynutí resetování.

Obnovení zámku obrazovky pomocí služby Xperia

Poznámka! Ujistěte se, že znáte své uživatelské jméno a heslo Google, které možná budete muset použít, abyste mohli po resetu používat svůj přístroj Xperia.

Použití služby Xperia k obnovení zámku obrazovky. Po resetování zámku obrazovky v zařízení Xperia se uloží veškerý obsah zařízení. Poznámka! Tato metoda není k dispozici v zařízeních se systémem Android 7.0 a vyšší.

Tento způsob resetování vyžaduje, abyste předtím v zařízení Xperia povolili službu my Xperia. Zařízení Xperia musí mít aktivní připojení k internetu (Wi-Fi nebo mobilní síť).

Kódy pro provádění továrních testů:

##0##. Test LCD;##0283##. Dávková zpětná vazba;##0842##. Test vibrací a podsvícení;##0673## nebo ##0289##. Test melodie;##2663##. Dotykový displej, verze;##0588##. Snímač pohybu;##2664##. Dotykový displej, test;##3264##. Verze RAM.

Zapomenout heslo nebo obrázek je snadné. Jedná se o běžný problém, kvůli kterému někteří lidé dokonce běží do servisního střediska. Ale hledat ho ve vašem městě se nevyplatí. Níže jsou uvedeny pokyny pro majitele zařízení Sony Xperia, jak snadno obejít uzamčenou obrazovku. Mimochodem, to je to, co používají v servisních střediscích.

Upozorňujeme, že tento text je určen výhradně pro odblokování smartphonů Xperia. U strojů jiných výrobců budete muset zkusit jiné způsoby, jak blokování obejít.

Pokyny krok za krokem

Po těchto jednoduchých manipulacích se ocitnete na ploše svého zařízení. Tento algoritmus by měl fungovat na většině verzí Sony Xperia, ale pokud ne, zopakujte stejné kroky, pouze s kódem ##73556673#. U některých „strojů“ může tento kód jednoduše vést k restartu zařízení (výše uvedené kódy jsou jedním z mnoha servisních kódů pro Sony Xperia, ostatní kódy najdete na oficiálních stránkách výrobce smartphonu).

Pokud výše uvedené metody nefungují, nenechte se odradit, můžete jednoduše použít aplikaci PC Companion.

Pomocí tohoto programu můžete pouze na zařízení Sony Xperia aktualizovat, zálohovat a obnovovat data z rezervy. Tento program je poměrně jednoduchý a snadno použitelný. Najdete ji na disku, který by měl být v krabici zakoupeného smartphonu.

Svou Xperii můžete odemknout také prostřednictvím služby „My Xperia“. Chcete-li tak učinit, musíte vstoupit na oficiální webové stránky společnosti Sony, přejít na stránku My Xperia a postupovat podle pokynů v ruštině.

Úplný reset telefonu Sony Xperia Z3 Compact

Pokud jste zapomněli vzorový klíč nebo heslo k telefonu Sony Xperia Z3 Compact nebo se vám nedaří spustit systém Android na telefonu Z3 compact, můžete to udělat jiným způsobem:Budete potřebovat počítač se systémem Windows.Stáhněte si software z webových stránek výrobce

Jak resetovat Sony Xperia E (C1504, C1505, C1605)? V tomto článku ji podrobně popíšu. Vzhledem k tomu, že ve výchozí verzi firmwaru nejsou k dispozici tlačítka telefonu, můžete reset provést pomocí speciálního doprovodného programu pro počítač Sony nebo prostřednictvím nabídky. Následující text se týká důvodů pro použití resetu:

Potřebujete vědět! Po obnovení továrního nastavení budou z telefonu vymazány všechny osobní údaje: SMS, hovory, profily, programy, hry a aplikace, nastavení. Pokud jsou pro vás tyto údaje velmi důležité, doporučujeme, abyste se o ně postarali předem. Za tímto účelem můžete vytvořit záložní kopii (případně odeslat soubory do počítače) nebo ručně přepsat požadovaná data. Pro obnovení souborů po tvrdém resetu existuje speciální program. Přečtěte si náš článek, kde najdete další podrobnosti:

Jedním z předpokladů úspěšného resetu je normální nabití telefonu, alespoň na 50 %. Metody resetování:

Resetování zámku obrazovky pomocí telefonu Xperia

  • Přejděte na webové stránky myxperia.sonymobile.com z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu, např. z počítače.
  • Přihlaste se k účtu Google nebo Sony Entertainment Network, který jste si nastavili v zařízení Xperia
  • Dotkněte se obrázku svého zařízení Xperia v části Zařízení.
  • Výběrem funkce Zámek nebo Změna kódu PIN nahradíte aktuální kód PIN uzamčené obrazovky novým.
  • Postupujte podle pokynů na obrazovce služby my Xperia.

Chcete-li obnovit zámek obrazovky v zařízení Xperia, použijte funkci obnovení softwaru v aplikaci Xperia Companion.

Výsledek. Software ve vašem zařízení bude přeinstalován. Všechny osobní údaje uložené ve vnitřní paměti budou vymazány. Žádný obsah na externí kartě SD nebude smazán.

Požadavky. Tato metoda vyžaduje přístup k počítači s aktivním připojením k internetu. K připojení zařízení k počítači je nutný kabel USB. Vaše zařízení by mělo být nabité alespoň na 80 %.

Jak vymazat klíč se vzorem Sony Xperia Z

Když se telefon zablokuje kvůli nesprávnému kódu PIN, můžete jej obnovit do továrního nastavení provedením tvrdého resetu, který odstraní všechna uživatelská data, aplikace nebo programy v zařízení a vrátí jej do původní podoby. Proto je důležité před provedením tvrdého resetu uložit všechny soubory a programy. Jinak nenávratně zmizí.

Pokud vlastníte telefon Sony Xperia Z a chcete na něm odstranit zámek vzoru, můžete postupovat dvěma způsoby. První způsob platí, pokud je zařízení v pořádku a máte přístup k normální nabídce. Stačí přejít do „Nastavení“ a vybrat „Zálohovat“ nebo „Obnovit“ (pro verzi Russified). Dalším krokem je aktivace řádku „Factory reset“ a potvrzení akce.

Může se stát, že uživatel zapomene vzorovou klávesu a zadá ji určitý početkrát, aby se pokusil zapnout telefon, ale zařízení nereaguje a zůstane vypnuté. Proto nebudete mít přístup ke standardní nabídce. Pak musíte použít druhou metodu. vyvolat nabídku obnovení stisknutím a podržením tlačítek „Zvýšení hlasitosti“ a „Napájení“ po určitou dobu. Uživatel pak musí počkat na jednorázové zavibrování smartphonu, aniž by uvolnil tlačítka, a uvolnit je až po trojnásobném zavibrování. Tím zahájíte proces obnovení nastavení telefonu. Pokud se automatické obnovení nespustilo, vyberte v nabídce obnovení „obnovení do továrního nastavení“, potvrďte v dalším okně a stiskněte „restartovat systém nyní“. Po provedení tvrdého resetu bude vaše Sony Xperia Z obnovena do továrního nastavení a budete moci normálně pracovat.

Milý čtenáři! Pokud vám metoda popsaná v článku nepomohla, pomozte ostatním tím, že napíšete, jak jste problém řešili, nebo položíte otázku. Mimochodem, odpověď na vaši otázku už možná najdete v komentářích.

Nebuďte lhostejní. podělte se s lidmi o užitečné informace. Pokud znáte odpověď na svou otázku, pošlete ji. může být užitečná pro někoho jiného. Předem děkujeme!

Použití funkce Najít moje zařízení k obnovení hesla Sony

Poznámka! Ujistěte se, že znáte své uživatelské jméno a heslo Google. Možná je budete muset použít, abyste mohli zařízení Xperia po resetu používat.

Tato metoda resetování vyžaduje, abyste na zařízení Xperia předtím aktivovali Správce zařízení Android a aby zařízení Xperia mělo aktivní připojení k internetu (Wi-Fi nebo mobilní síť). Výběrem této metody se provede úplné obnovení továrního nastavení. Veškerý obsah zařízení Xperia bude vymazán. V některých případech se obsah karty SD nemusí při obnovení pomocí možnosti „Najít mé zařízení“ vymazat.

odemknout, zámek, vzoru, zařízení

Pokud karta SD není zašifrovaná, můžete ji před resetem vymazat, abyste zabránili jejímu vymazání. Pokud však zařízení Xperia používáte ve firemním prostředí, je možné, že vaše IT oddělení vynutilo šifrování karty SD v zařízení. V takovém případě se obsah karty SD při obnovení vymaže nebo se stane nečitelným, i když kartu předtím vymažete.

Obnovení zámku vzoru pro Sony Xperia Z2 pomocí aplikace PC Companion

Nyní víte, jak obnovit tovární nastavení telefonu Sony Xperia Z2 a odstranit grafický klíč.

Milý čtenáři! Pokud vám metoda popsaná v tomto článku nepomohla, pomozte prosím ostatním tím, že napíšete, jak jste problém vyřešili, nebo položíte otázku. Mimochodem, odpověď na vaši otázku už možná najdete v komentářích.

Nebuďte lhostejní. sdílejte s lidmi užitečné informace. Pokud znáte odpověď na svou otázku. napište ji, někomu se může hodit. Předem děkuji!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS