Jak odesílat fotografie do služby iCloud z iPhonu

Jak nahrát fotografie z iCloudu do iPhonu

Cloudové úložiště Apple je poskytováno každému uživateli této technologie při vytvoření ID. Uživatelé si mohou nahrané fotografie prohlížet z libovolného zařízení: Macu, iPadu, iPhonu, iPodu touch a Apple TV. Obsah si můžete prohlédnout také na oficiálních stránkách iCloudu.

Pokud uživatel provede změny v hudební knihovně na jednom ze zařízení, zobrazí se na všech zařízeních. Díky této funkci je používání fotogalerie v ekosystému Apple co nejpohodlnější.

Další možnosti cloudových služeb pro knihovnu médií:

 • Organizuje fotografie podle data vytvoření: v zařízeních se zobrazují „roky“, „měsíce“ a „dny“, ale můžete použít i běžnou knihovnu médií v poli „Všechny fotografie“. všechna alba a sbírky jsou také automaticky aktualizovány. Funguje to však pouze mezi zařízeními, která jsou připojena ke stejnému Apple ID.
 • Zachovává média v původním formátu a velikosti, včetně zpomalených videí a živých fotografií, a zabraňuje tak ztrátě kvality. V této podobě si ji můžete prohlédnout na webových stránkách nebo z počítačů. Knihovna médií v samotném iPhonu (a dalších zařízeních) uchovává komprimované verze ve formátu kopie. Optimalizace při nedostatku místa v iPhonu.
 • Umožní vám mít v zařízení více volné paměti. Všechna vaše média jsou uložena v cloudu, dokud to jejich kapacita umožňuje. Lze ji nahrát do všech zařízení Apple i do běžných počítačů, ale v druhém případě si musíte nainstalovat software „iCloud pro Windows“.

Kromě výše popsaných funkcí se cloudové úložiště může stát také místem pro odesílání záloh z jakýchkoli zařízení Apple, hesel k online účtům. Ukládá zprávy, poznámky, synchronizuje karty Safari.

Jak získat fotografie z iCloudu

Pro úsporu paměti smartphonu vytvořila společnost Apple speciální virtuální disk, který automaticky ukládá všechny soubory na disk a snadno se synchronizuje s ostatními zařízeními.

Aplikace umožňuje uživateli nejen prohlížet oblíbené fotografie, ale také je ukládat na další paměťová zařízení, např. do paměti počítače nebo na kartu SD ve smartphonu.

Milovníci produktů Apple si kladou dvě klíčové otázky:

odesílat, fotografie, služby, icloud, iphonu

V prvním i druhém případě musíte mít v chytrém telefonu aktivovanou aplikaci a povolenou možnost „stáhnout můj Photo Stream“.

K realizaci tohoto úkolu je třeba podniknout několik kroků:

 • zadejte nastavení;
 • Přejděte na iCloud;
 • vyberte sekci „foto“;
 • Najděte položku „Nahrávání fotografií“ a aktivujte ji.

Tento způsob nastavení platí pro všechny produkty Apple. Pro počítače a miniaplikace se systémem Windows se jedná o metodu nastavení online.

Než budete moci přenést fotografii z iCloudu do počítače nebo ji zobrazit na svém gadgetu, musíte zkontrolovat, zda máte přístup k internetu nebo Wi-Fi.

Metoda 1 Použití počítače

Jak stáhnout fotografie z iCloudu do počítače?

Tato otázka zajímá jak zkušené uživatele značky Apple, tak začátečníky.

Existuje několik možností provedení úkolu.

Použití webové verze cloudu

Jedná se o jednu z nejjednodušších možností. Bude relevantní pro zařízení s operačním systémem, který nepatří této značce. Například pro počítač nebo tablet se systémem Windows či Android. V této situaci není třeba instalovat žádné speciální aplikace. Hlavní je mít přístup k internetu.

Před odesláním fotografií z iCloudu do počítače se ujistěte, že jsou synchronizovány a odeslány do cloudu.

Pokud tato funkce není v chytrém telefonu k dispozici, nebude možné obrázky kopírovat.

Pak musíte postupovat podle jednoduchých pravidel z aplikace iCloudJak stáhnout všechny fotografie“:

 • Otevřete aplikaci Internet Explorer a přejděte na odkaz iCloud.přejít na.
 • Na stránce, která se otevře, zadejte své uživatelské jméno a heslo k osobnímu účtu.
 • Služba vás požádá o souhlas s podmínkami. Zobrazí se nabídka.
 • Tam vyberte možnost „iCloud Drive“. To vám umožní zadat úložiště, kde jsou potřebné snímky uloženy.
 • V nabídce je třeba najít složku „Moje obrázky“ a kliknout na ni.
 • Všechny fotografie umístěné v cloudu se zobrazí před uživatelem. Chcete-li je vytáhnout, musíte soubory označit a kliknout na ikonu „stáhnout“.

Tento způsob získávání informací z cloudu umožňuje stahovat pouze vybrané soubory. Stažení potřebných obrázků v jednom souboru není v tomto případě možné.

Používání aplikace Mac OS spojené s jedním Apple ID.

Tato možnost je mnohem jednodušší, protože cloud je již spojen s jednotlivcem a pro jeho pozdější použití se nemusíte přihlašovat k osobnímu účtu.

Než budete moci přiřadit fotografii na iCloud v počítači, musíte přejít do nastavení zařízení, přejít do sekce nastavení cloudu a aktivovat funkci fotostreamingu.

V počítači bude vytvořena samostatná složka, do které se nahrají všechny snímky z cloudu. Můžete je přesunout na jiná paměťová média.

Metoda 2 Stahování do iPhonu

Pokud majiteli zařízení Apple virtuální úložiště z nějakého důvodu nevyhovuje, může potřebné informace přenést zpět do miniaplikace.

Je to docela snadné:

 • Než budete moci nahrát fotografie z iCloudu do iPhonu, musíte potřebné soubory přenést na svůj osobní účet iCloud.
 • Pak se přihlaste k iCloudu na druhém gadgetu a v nastavení zvolte synchronizaci.
 • Všechny obrázky se automaticky nahrají do zařízení. Všechny obrázky z této složky můžete přesunout do jiné složky.

Výše uvedená metoda bude vhodná pro ty, kteří nevědí, jak vrátit fotografie z iCloudu do telefonu, nebo kteří chtějí získat přístup k obrázkům v jiném smartphonu.

Jak nahrávat a procházet fotografie a videa v knihovně médií iCloud pomocí služby iCloud.com

Chcete-li zobrazit obrázky a klipy ze zařízení iOS v cloudovém úložišti, stačí z počítače přejít na oficiální webovou stránku služby iCloud.com.

Prvním krokem je zadání údajů Apple ID a otevření zástupce aplikace Fotky.

Při spuštění aplikace „Fotografie“ budete muset chvíli počkat, než se soubory připraví. Doba operace závisí na počtu souborů v knihovně médií.

Snadnost aplikace Fotky na iCloudu.com je v podstatě stejná jako u mobilní aplikace. Uživatelé služby iCloud.com si uživatelé mohou obrázky přidat mezi oblíbené. Odstranění jakéhokoli obrázku nebo videa z iCloudu.com, uživatelé je automaticky odstraní ze všech zařízení a naopak.

Odesílání fotografií na iCloud.com jednoduchým přetažením souborů z Finderu nebo stisknutím tlačítka „Upload“ v pravém horním rohu služby iCloud Photos.com vedle svého uživatelského jména. Vzhledem k tomu, že služba je ve fázi beta testování, můžete z počítače nahrávat pouze obrázky ve formátu JPEG. Obrázky PNG ani filmy MOV zatím nelze nahrávat.

A samozřejmě nezapomínejme na přísné zásady společnosti Apple týkající se množství volného místa, které je k dispozici. pouhých 5 GB. Nejedná se však pouze o knihovnu médií, ale také o poštu, zálohy zařízení, zálohy aplikací a další data. V opačném případě budete muset používat bezplatné cloudové úložiště třetích stran nebo si předplatit iCloud za poplatek.

Viz také:

Přenos souborů pomocí webového rozhraní

Nahrávání obrázků nebo videí do cloudu nejen z oficiálních zařízení. Také pomocí prohlížeče na stolním systému MAC nebo Windows. Nejprve musíte aktivovat službu iCloud Drive. K tomu se musíte přihlásit k účtu iCloud pomocí svého Apple ID.

Prohlížeč musí splňovat všechna doporučená nastavení oficiální uživatelské podpory.

Chcete-li si stáhnout informace, musíte:

 • Přesunutí všech dokumentů z domovské obrazovky nebo složky počítače do speciálního okna iCloud Drive. Může mít podobu malé kancelářské složky. ikona změní barvu, když je na ni ukázáno na požadovaný soubor.
 • Klikněte na kartu „Nahrát“. Toto je karta panelu nástrojů.
 • Dále byste měli vybrat všechny soubory, které chcete nahrát.
 • Klikněte na tlačítko „Vybrat“.

Soubory můžete posílat také e-mailem. přímo z iCloud Drive. Za tímto účelem byste měli vybrat všechny soubory, které se mají odeslat, a kliknout na kartu e-mail. Zobrazí se nové e-mailové okno s přiloženými fotografiemi nebo videi. Poté je třeba přidat příjemce. Zadejte samotnou textovou zprávu a předmět. Poté jej můžete odeslat, k tomu slouží karta „Odeslat“, která se nachází v horní části pravého okna e-mailu.

Další tipy

Doporučuji vám, abyste na svém iPhonu a iPadu aktualizovali všechny aplikace App Store (kromě těch, jejichž prodej byl ukončen v roce ), a abyste neprodleně nainstalovali všechny dostupné aktualizace systému.

Tento článek bude v blízké budoucnosti aktualizován. Mezitím zmíním několik dalších podobných. řekněme „protikrizových“. materiálů:

Nepropadejte panice. Pro společnost Apple je to v Rusku až na několik výjimek obvyklé.

Záložka

Aktualizace 11. března. Upozornění na začátku. My ani jiná média jsme nezaznamenali žádné přímé ani nepřímé náznaky toho, že by společnost Apple mohla v nadcházejících týdnech skutečně opustit Rusko. K dnešnímu dni fungují všechny služby společnosti v zemi a společnost sama nadále poskytuje služby Rusům téměř v plném rozsahu. Tento článek je určen těm, kteří.

Stahování fotografií a videí ze sdílených alb služby iCloud

Pokud máte požadované fotografie ze sdílených alb přátel nebo známých, můžete si je rychle stáhnout do svého zařízení.

V iPhonu nebo iPadu přejděte v aplikaci Fotky do nabídky Alba. Sdílená alba a najděte album s potřebnými údaji. Zaškrtněte požadovaný počet obrázků a klikněte na tlačítko Sdílet. Uložit obrázek.

V počítači Mac přejděte v aplikaci Fotky na možnost Sdílet album a najděte album s požadovanými daty. Vyberte jednu nebo více fotografií a klikněte na tlačítko Importovat.

V systému Windows-PC najděte na iCloudu požadované sdílené album a uložte z něj data do libovolné místní složky v počítači.

Nyní můžete ukládat všechny fotografie a videa z cloudu Apple lokálně.

Záložka

Co si vybrat?

Podívejte se na cenu a uvidíte: iCloud je dnes nejlevnější a s rodinným přístupem je dokonce zdarma.

S manželkou, tchyní a tchánem používám 200 GB na iCloudu za skromných 149 měsíčně. je tam dost místa pro všechny. A tam samozřejmě uchovávám a budu uchovávat fotografie.

Ale je tu jedna námitka. Duplikuji všechny fotografie v aplikaci Fotky Google. Dostanou se tam z fotografického filmu jako skladiště a už v iCloudu se snažím dát věci do pořádku: mažu duplikáty, dávám je do složek a to je vše.

Skládka v aplikaci Fotky Google a objednávka v iCloudu je dokonalý recept.

Záložky

Jak zjistím, zda jsou soubory nahrány do knihovny médií iCloud??

Chcete-li zkontrolovat, zda byla fotografie nebo video odesláno do cloudu, spusťte aplikaci Fotky, přejděte na kartu Fotky a posuňte se na úplný konec stránky.

Shrnutí hlavních služeb služby iCloud

E-mail

Každý uživatel si může v cloudu zdarma vytvořit vlastní e-mail jako „name@iCloud“.com a získejte kdykoli okamžitý přístup ke své korespondenci. Přímo na webu iCloud.com je implementována jako klasická poštovní schránka rozdělená do kategorií (Doručená pošta, Spam, Koncepty atd.).д.). Chcete-li aktivovat cloudovou poštu, musíte na Macu nebo iZařízení přejít do nabídky Nastavení. iCloud a zadat jméno e-mailové adresy, která se vytvoří automaticky.

Kontakt

Všechny kontakty v adresáři zařízení se automaticky zkopírují do iCloudu a naopak. V tomto případě v cloudu na iCloudu.com má všechny funkce pro úpravu profilů, což je docela praktické. například je mnohem snazší připnout fotografie ke kontaktům na počítači než na smartphonu nebo tabletu.

Kalendář, poznámky, připomenutí

Díky cloudové službě samozřejmě není nutné přenášet informace z příslušných aplikací z jednoho zařízení do druhého. iCloud automaticky synchronizuje všechny definované události, vytvořené poznámky a další data.

Fotografická služba na iCloudu.com je v podstatě stejná jako mobilní a desktopová aplikace. Kompletní knihovna médií pro ukládání fotografií a videí uspořádaných do alb nebo momentek (v závislosti na režimu zobrazení). Odtud můžete fotografie snadno mazat, přesouvat nebo odesílat e-mailem.

iWork v iCloudu (Pages, Numbers, Keynote)

Nově představený iCloud s obdobami aplikací Numbers, Pages a Keynote v prohlížeči. Uživatelé tak mohou vytvářet, upravovat a odesílat tabulky, wordové dokumenty nebo prezentace z libovolného zařízení.

iWork je bezplatná webová obdoba Microsoft Office (Word, Excel).

Najít iPhone a najít přátele

Pokud ztratíte mobilní zařízení, nejsnadněji ho najdete pomocí funkce Najít iPhone z iCloudu.com, stačí zadat své Apple ID a heslo. Zařízení můžete také zcela vymazat, přehrát na něm zvuk nebo ho zapnout v režimu chybějícího zařízení (viz snímky obrazovky výše). snímky obrazovky výše).

Webová aplikace Najít přátele umožňuje zobrazit polohu přátel na mapě.

Aplikace Najít iPhone a Najít přátele jsou v nejnovějších verzích iOS předinstalovány ve výchozím nastavení.

Disk iCloud a zálohování v iCloudu

Služba je plnohodnotným cloudovým úložištěm (podobně jako Dropbox, Disk Google, Yandex).Disk, Cloud atd.д.), které mohou obsahovat libovolná data. Prostor se určuje podle vašeho plánu předplatného a aktuální sazby jsou: 5 GB. zdarma, 50 GB. 59/měsíc, 200 GB. 149/měsíc, 1 TB. 599/měsíc.

Klíčenka

Služba iCloud Keychain umožňuje automaticky ukládat záložky, historii procházení, uživatelská jména a hesla ze Safari na všech zařízeních.

V tomto článku se dozvíte, jak aktivovat a používat Keychain na iPhonu, iPadu, iPodu Touch a Macu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS