Jak odesílat fotografie z iPhonu přes Bluetooth

Možnost odesílání fotografií přes Bluetooth do iPhonu?

Přes Bluetooth nelze odesílat fotografie. iPhone není určen ke spárování přes Bluetooth s jiným počítačem než s osobním hotspotem.

  • 1 Otevřete aplikaci Přenos fotografií a klepněte na tlačítko „ODESLAT“.
  • 2 Ťukněte na tlačítko „JINÉ zařízení“.
  • 3 Stisknutím tlačítka „SELECT“ vyberte fotografie, které chcete odeslat, a poté stiskněte tlačítko „USE BLUETOOTH“.
  • 4 Poté klepněte na tlačítko „HLEDAT ZAŘÍZENÍ“ na obou zařízeních a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak odesílat data přes Bluetooth z iPhonu?

Odeslání souboru do zařízení Bluetooth Pokud nevidíte stavovou ikonu Bluetooth, přejděte do předvoleb systému Apple, klikněte na „Bluetooth“ a zaškrtněte políčko „Zobrazit Bluetooth na panelu nabídek“. Vyberte soubor a stiskněte tlačítko „Odeslat“.

Klepneme na ikonu iPadu, která se zobrazí na telefonu, a po chvíli se na tabletu zobrazí výzva, že se iPhone rozhodl sdílet fotografii. Stiskněte tlačítko „Přijmout“ a počkejte, až Bluetooth zkopíruje soubor z iPhonu do iPadu.

Zasílání obrázků poštou

Pokud nemůžete fotografie někomu poslat, můžete je poslat poštou. Otevřete „Mail“, klepněte na sponku pro přiložení fotografií a odeslání do e-mailu, který je propojen s druhým telefonem.

Případně můžete otevřít galerii, vybrat fotografie, které chcete sdílet, a přejít do nabídky Odeslat. Mail.

A zde si pro nás Apple připravil malý háček, protože z nějakého důvodu iPhone mail nemůže přenést více než 25 MB. Takže stačí provést přenos několikrát.

Stahování obrázků na paměťovou kartu

Pryč jsou doby, kdy telefony různých společností měly různé paměťové karty, např. Siemens. rs-mmc, Nokia. SD, Sony Ericsson. m2 a Motorolla. trans flash. Nyní všichni přešli na flash karty. Pokud oba telefony podporují paměťové karty, můžete vložit kartu z prvního telefonu do druhého a zkopírovat fotografii do vnitřní paměti telefonu. Můžete to snadno provést pomocí průzkumníka (správce souborů). Tlačítko kopírování je označeno listem papíru, za kterým je další list papíru. Po zkopírování přejděte do správné složky v telefonu, například Stáhnout a vložit (objeví se další tlačítko. vložit místo kopírovat). Tlačítko nůžek však plní funkci přesouvání souborů (vystřihnout a pak vložit jinam).

Jak přenášet fotografie z Androidu do iPhonu přes Bluetooth

Uživatelé telefonů různých výrobců s různými operačními systémy budou dříve či později chtít přenášet soubory z jednoho zařízení do druhého. V některých případech není možné přenášet snímky přes Bluetooth. Tato situace je způsobena různými verzemi operačních systémů. Majitelé těchto zařízení musí hledat alternativy. Ale někdy nejsou žádné problémy, převodovka jde hladce. Doporučujeme vyzkoušet tuto metodu na vašich gadgetech.

  • Systémy si navzájem konkurují, takže se budete muset připojit k internetu (může být vyžadován mobilní telefon), abyste mohli stáhnout software pro sdílení Airblue do obou zařízení. Skvěle se hodí pro přenos obrázků a fotografií. Dalším krokem je aktivace funkce Bluetooth;
  • Uživatelé musí přejít do aplikace na obou miniaplikacích. V telefonu se systémem Android je třeba ukázat na soubor, který má být přenesen. Na druhém zařízení je nutné přijmout odesílaný materiál. Zobrazí se dialogové okno pro potvrzení přenosu. Můžete přenášet neomezený počet souborů, aplikace je zdarma. Přenosová rychlost je až 1,7 MB/s.

Jak odesílat soubory z iPhonu přes Bluetooth?

Uživatelé iPhonu jsou spokojeni se všemi možnými funkcemi smartphonu, včetně revolučního snímače otisků prstů v iPhonu 5S. Rozhodně jim však chybí jedna funkce. bohužel není možné přenášet soubory přes Bluetooth ze smartphonu „Apple“. Taková nespravedlnost je pro potenciální kupce iPhonu kamenem úrazu, ale málokdo ví, že můžete přenášet soubory z iPhonu přes Bluetooth pomocí tweaku AirBlue Sharing z Cydie.

Nadšenci Jailbreaku se mohou radovat, protože jen oni mohou objevit tak jednoduchou, ale v případě iPhonu úžasnou funkci. A ti, kteří se ještě nerozhodli pro „útěk z vězení“, si to mohou rozmyslet, když si přečtou naši podrobnou příručku Jak provést útěk z vězení pro iOS 7 pomocí Evasi0n7. Mimochodem, je dodáván s vynikající FAQ, který po prostudování, nikdo nebude mít žádné otázky o jailbreaking.

Pokud jde o přenos souborů z iPhonu přes Bluetooth, pak je vše jednoduché. stačí si koupit tweak AirBlue Sharing z úložiště BigBoss za 4,99 a používat podle libosti. Není to levná záležitost, ale v současné době není jiná možnost.

Tweak AirBlue Sharing se používá velmi snadno. chcete-li přenést soubor z iPhonu přes Bluetooth, musíte na požadovaný soubor několik sekund klepat, dokud se nezobrazí vyskakovací okno. Můžete vybrat a přenést naprosto libovolné soubory, ať už jde o hudbu, fotografie, videa, kontakty a mnoho dalšího. „Ostatní“ se týká souborů s libovolnou příponou, které můžete najít pomocí nástroje iFile, který umožňuje přístup k souborovému systému iOS.

odesílat, fotografie, iphonu, přes, bluetooth

Sdílení AirBlue funguje bez nutnosti cokoli konfigurovat, ihned po stažení se na úrovni systému aktivuje přenos souborů přes Bluetooth. Pokud jde o funkce tweaku, je opravdu skvělý: přenosová rychlost až 1,7 MB/s, automatické vypnutí připojení po přenosu, což šetří energii baterie, a podpora mnoha aplikací třetích stran. Uživatelé si také oblíbili možnost přenášet více souborů najednou.

Sdílení AirBlue umožňuje uživatelům přenášet soubory do téměř jakéhokoli zařízení s podporou Bluetooth. Podporovány jsou jak desktopové operační systémy: OS X, Windows a Linux, tak mobilní operační systémy: Android, Windows Phone, Blackberry OS a iOS. Ostatní zařízení se systémem iOS mohou přenášet soubory pouze v případě, že je nainstalován tweak AirBlue Sharing.

Jak něco odeslat přes Bluetooth?

V nastavení Bluetooth a dalších zařízení přejděte dolů na položku „Související nastavení“ a vyberte možnost „Odesílat nebo přijímat soubory přes Bluetooth“. V programu „Přenos souborů přes Bluetooth“ vyberte možnost „Odeslat soubory“, poté vyberte telefon, který chcete sdílet, a stiskněte tlačítko „Další“. Výběrem možnosti „Procházet“ najděte soubor nebo soubory, které chcete sdílet, poté vyberte možnost „Otevřít“, „Další“ a odešlete je a poté „Hotovo“.

odesílat, fotografie, iphonu, přes, bluetooth

Otevřete správce souborů v telefonu a vyberte data, která chcete přenést. Po výběru stiskněte tlačítko Menu a vyberte možnost Sdílet. Zobrazí se vyskakovací okno, v němž vyberte možnost Bluetooth a přeneste svůj výběr. Tím přejdete do režimu Bluetooth a nastavíte spárovaný telefon jako cíl.

Mohu přenášet přes Bluetooth pomocí iPhonu?

Uživatelé iPhonu jsou spokojeni se všemi funkcemi smartphonu, včetně revolučního snímače otisků prstů v iPhonu 5S. Rozhodně jim však chybí jedna funkce. přenos souborů přes Bluetooth ze smartphonu Apple bohužel není možný.

Pokud do počítače se systémem Windows přenášíte jiné typy souborů, obvykle se ukládají do složky Bluetooth Exchange, která se nachází ve složkách osobních dokumentů. V systému Windows 10 se po úspěšném přijetí souboru zobrazí výzva k zadání adresáře v počítači, kam se má soubor uložit.

odesílat, fotografie, iphonu, přes, bluetooth

Jak odesílat fotografie přes Bluetooth?

Na stránce nastavení „Zařízení Bluetooth a další zařízení“ vyberte možnost Odesílat a přijímat soubory přes Bluetooth. V části Přenos souborů přes Bluetooth vyberte možnost Odeslat soubory, vyberte zařízení, do kterého chcete soubory odeslat, a klikněte na tlačítko Další.

Nejprve se ujistěte, že je na obou zařízeních povolena funkce Bluetooth a že jsou obě zařízení viditelná pro zařízení Bluetooth v okolí (na notebooku se ujistěte, že je zobrazena obrazovka pro příjem souborů). Pak soubor odešlete. Pokud druhé zařízení Bluetooth podporuje formát odesílaného souboru, odešlete soubor znovu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS