Jak odlišit původní Samsung od falešného

Originální Samsung Galaxy. Jak zkontrolovat, že se nejedná o kopii

Mnoho uživatelů se obává, jak zkontrolovat originalitu Samsung Galaxy?

Takové vzrušení není náhodné. Bezpochní prodejci často pod rouškou původních repliky proklouzly tak dokonale, že na první pohled nejsou rozdíly patrné.

Zvláště takové riziko vzniká, pokud jste sváděni pro levný nákup, důvěřujte slibům prodejce, že toto je původní Galaxie Samsung.

Článek bude užitečný pro každého, kdo se bojí koupit repliku. Ti, kteří provedou nákup od oficiálního prodejce, by se neměli bát.

Jak odlišit původní galaxii Samsung od kopie. všechny způsoby

Zkontrolujte kód služby. Všechny telefony značky mají nabídku společnosti. Může být spuštěno pouze pomocí servisního kódu. Chcete.li provést kontrolu, otevřete číslo čísla. Zadejte kód #7353 #. Pokud je to originál, na displeji se objeví nabídka s různými možnostmi, s nimiž můžete vyzkoušet komponenty gadgetu.

Originalita uznává IMEI. Méně spolehlivý způsob, na rozdíl od předchozích, ale jednoduchých. Zjistěte číslo smartphonu IMEI vytáčením #06 #. Číslo se okamžitě zobrazí na displeji.

Měl by být také uveden na krabici, ve které je zařízení dodáváno. Zbývá přejít na oficiální web výrobce a zkontrolovat, zadat číslo. To lze také provést na službě IMEI.Informace. Důležitý bod. často podvodníci rozpoznávají číslo a snadno jej nahradí v čínských replikách.

Ujistěte se, že nekupujete falešný studiem pečlivě. Vidět rozdíl je docela jednoduchý. Při nákupu vás požádejte o testování v populárním měřítku, například GFXBench, Antutu, Geekbench.

Pokud to prodejce odmítne, s největší pravděpodobností prodá kopie. Charakteristiky můžete také zjistit instalací programu AIDA64 na smartphone. S jeho pomocí zjistíte, který procesor Samsung, displej, kamera, RAM a další v Samsung Galaxy.

Neosolný telefon je určen vizuálně. Držte to ve svých rukou, rozdíl je pociťován hned. Replika je ve srovnání s původními produkty mnohem jednodušší a existují stížnosti na kvalitu montáže.

Znáte všechny způsoby, můžete snadno rozlišit původní galaxii Samsung.

A konečně radu, nenechte se svádět cenami, které jsou levnější 2-3krát. To je 100% falešný.

Značkové obchody

Originál si můžete vždy zakoupit nebo ho držet ve svých rukou v obchodech Samsung.

Na oficiálních webových stránkách společnosti si můžete prohlédnout telefon a tablet imei Samsung. Chcete.li to provést, musíte zadat IMEI a e.mailovou adresu.

Důležitá poznámka od výrobce uvádí, že ověření IMEI nezaručuje originalitu, protože toto číslo může být vázáno na falešné zařízení.

Ale pokud IMEI neprochází kontrolou, pak je zařízení zaručeno, že bude falešné.

Jaký je rozdíl mezi Rostest a Euroestus?

Bez ohledu na to, jak divné to může znít, ale ve většině případů uživatel při nákupu zařízení nenajde žádné rozdíly. Proč? Z jednoduchého důvodu, že neexistují žádné zjevné rozdíly.

Dobře, říkáte, ale proč je první zařízení dražší? Faktem je, že zařízení musí podstoupit certifikaci, a to, jak víte, stojí peníze. V souladu s tím část výdajů na toto spadá na ramena kupujících. V tomto případě navíc výrobce dává svou záruku přímo. V případě Eurotestu dává prodávající záruku a není možné říci, že je v tomto případě lepší, je to nemožné.

Je pozoruhodné, že první inteligentní telefony nejsou vždy dražší než Eurotesta, často je to přesně opačné-prodávají se levnější, protože výrobce si může dovolit snížit náklady na své výrobky a prodejci, jejichž hlavním cílem je dosáhnout zisku. nemůže na to jít.

Nejasnější zařízení nemůže být falešné, zatímco chytré telefony zakoupené v neznámém obchodě mohou být takové. Na trhu je opravdu spousta padělků a ve všech případech to uživatel může pochopit před falešným, zejména proto, že se ten druhý stal velmi vysokou kvalitou.

Ve vzácných případech bude rozdíl. Například dobře známý dobře.známý výrobce mobilních zařízení nechal ruský jazyk ve svých zařízeních pouze pro ty z nich, kteří se oficiálně prodávají v naší zemi. Jiná zařízení používají pouze anglické a čínské jazyky. Pokud v souladu s tím zakoupíte takový smartphone v nějakém internetovém obchodě, nebude v něm žádný ruský jazyk. Tento případ je však vzácnou výjimkou, nikoli pravidlem. Ale buďte v pohotovosti.

Pokud jde o oblíbený iPhone každého, rozdíl bude pouze v záruce. Kromě toho může být „šedý“ iPhone položen pro konkrétního operátora a nepravděpodobné, že jej vypukne.

Jak rozlišit původní galaxii S9

Můžete zkusit otestovat telefon zadáním kombinací znaků.

# 7353# a volejte. Bude zde nabídka s body, na kterých lze zařízení testovat.

# 0# volání. bude existovat další nabídka pro testování.

Použijte ověření originality pomocí aplikace Antutu.

Jen věnujte pozornost: Pokud je již v gadgetu, je lepší ji znovu nainstalovat. Nikdy nevíte, najednou to předem předem podvodníci pro požadovaný výsledek. Během spuštění programu získáme zprávu o autentičnosti.

Ačkoli jsou také kontrolovány nejnovější možnosti kopí. Poté se také doporučuje zkontrolovat sériové číslo zařízení na oficiálních webových stránkách společnosti.

Zbývá doufat ve vaši vlastní pozornost a pečlivost. Než se rozloučíte se svými penězi, prostudujte si smartphone podél a napříč:

 • Vyhodnoťte obrázky pořízené na kameře;
 • Zkontrolujte rychlost reakce tlačítek nabídky, telefon by se neměl zpomalit;

Chcete.li si být jisti ve vaší akvizici, je lepší ji koupit na osvědčených místech, a ne od náhodných lidí. Pak můžete správně zkontrolovat všechny žetony vlajkové lodi.

Hlavní rozdíly původního Samsunga a falešného

Čínští řemeslníci se naučili přesně kopírovat smartphony Samsung. Je obtížné určit falšator externě, takže problémy začínají po nákupu. Aby telefon nebyl „zemřel“ několik dní po nákupu, musíte být schopni odlišit původní Samsung od falešného.

Budování kvality a materiálů

Skutečné gadgety Samsung jsou shromažďovány ze značkových komponent. Paměťové moduly a procesory, displeje a kamery jsou vyvíjeny v oficiálních továrnách. Korejský výrobce přísně monitoruje kvalitu dílů, takže jsou prvky vybírány a testovány.

V době vytvoření modelu Samsung jsou komponenty moderní a výkonné.

Kopie jsou shromažďovány v řemeslných podmínkách od železa pochybné kvality. Místo deklarovaných charakteristik se používají zastaralé podrobnosti. Dotyková obrazovka zařízení nereaguje dobře na pohyb, inhibuje.

Skutečné smartphony Samsung v hmotnosti jsou těžší než padělky. Plast případu vypadá drahé a pevně. Modely v kovu nemohou být světlo. Zadní kryt se pevně hodí a nezanechává žádné mezery. Tlačítka sedí pevně v hnízdě, nehroudí se, nelepte se a nelápejte.

Zkontrolujte autentičnost gadgetu na oficiálních webových stránkách.

Název modelu najde proprietární konfiguraci. Pokud jsou v charakteristikách deklarovány jiné parametry, pak je zařízení neoriginální. Často instalujte procesor s nízkým výkonem nebo slabou kameru.

Software značky Samsung před vstupem do trhu projde složitý testovací systém. Kontrola se provádí ve 2 fázích:

 • V oddělení společnosti. Odhalte chyby a poruchy při práci se železem.
 • Ve společnosti Google Corporation. Tvůrci operačního systému Android určují rychlost fungování a kvalitu ochrany.

Pravidelné aktualizace Samsung se používají k optimalizaci zařízení, eliminaci vad a chyb.

Ve Falsifications není operační sál modernizován, dokud nejnovější oficiální verze společnosti Samsung. Často používejte špatně kvalitní firmware z neověřených zdrojů. Zařízení zpomaluje, buggy nebo vyhodí z aplikací.

Oficiální služby a funkce

V původních gadgetech Samsung jsou značkové programy od výrobce předem nahrazeny. Software je vyvinut pro technické vlastnosti zařízení, takže nebudou fungovat na slabých zařízeních.

 • V vlajkových lodích nutně vloží systém platby Samsung a automatický uznání Pass.
 • Ve všech modelech nemusíte nezávisle nainstalovat obchod Galaxy Store, cloud úložiště a prohlížeč. Pokud se uživatel pokusí vytvořit nebo přidat účet Samsung, potom smartphone dojde k chybě. Nabídka často nemá práci jako účty výrobce.
 • Služby Google jsou předepsány v původních telefonech. Trh Standard Play doplňuje poštovní schránku Gmail, aplikaci YouTube a disc. V prvním přístupu na internet zařízení požádá o programy. Software nedává chyby a po automatickém načtení neletá.
odlišit, původní, samsung, falešného

Původní telefony Samsung poskytují samostatnou proprietární záruku výrobce. V pasu s logem a názvem modelu vstoupí prodejce do data a místa prodeje, dejte pečeť. Dokumentace pomůže majiteli opravit zdarma v případě rozpadu. Pokud identifikují tovární manželství, nahradí pracovní kopii.

Padělky nemají žádnou záruku od Samsung. V krabici není žádný pas nebo leží kniha tenkého papíru. Místo povinností značky výrobce poskytuje obchod vlastní službu. Po zhroucení je majiteli odmítnut opravit nebo vyměnit.

Originální smartphone Samsung Falešný
Správně navržené papíry Otevřený přístup k bezplatnému servisnímu středisku uživateli. Nesprávně dokončené dokumenty. Často neexistuje žádné datum a místo akvizice.
Jsou přítomny platební dokumenty. Neexistuje žádná kontrola.
Tisk mokrého razítka bude zárukou značkových závazků výrobce a prodávajícího. Žádný tisk.

Jak zkontrolovat Samsung A7 pro originalitu?

Nedávno na prodej stále častěji najdete padělky tablet a chytrých telefonů výrobce Samsung. Většina z toho se vztahuje na vlajková loď série Galaxy.

Kvalita a počet neriginálních pomůcek je neuvěřitelná rozmanitost. Často je pro ně nemožné poskytnout přesný popis.

Taková zařízení jsou vyráběna hlavně čínskými společnostmi, které kopírují původní zařízení, která je často obtížné odlišit od originálu.

Od té doby, co zkontrolujte Samsung A7 pro originalitu? Co uživatelé potřebují vědět o tom?

Fake je často téměř kopií původních zařízení, včetně proprietárních membrán. V některých modelech je zkopírován pouze vzhled případu.

Většinou se řemesla prodávají v malých obchodech, v kioscích, z ruky.

Nejprve byste měli upozornit cenu vlajkové lodi. Pamatujte, že původní smartphone nemůže stát dvakrát až třikrát levnější ze své maloobchodní ceny.

Není divu, že v poslední době podpora vstupuje do rostoucího počtu stížností od podvedených zákazníků, nespokojených s kvalitou zařízení nebo absence jakýchkoli funkcí v nich. Proto je tak důležité vědět, jak odlišit originál Samsung A7 od falešného.

Jak nedělat chybu při výběru?

Někteří tvrdí, že originalitu zakoupeného smartphonu může zkontrolovat IMEI. Není to však. Koneckonců, takto je to samotné IMEI, které lze snadno zkopírovat z původních zařízení, mít vhodné zkušenosti a speciální vybavení.

Zkontrolujte, zda Samsung Galaxy A7 pro autentičnost pomůže důkladnou vizuální kontrolu u kompetentních specialistů. Pokud nevíte, jak vypadá originál, nestudoval ho, nemůžete nezávisle identifikovat rozdíly.

Navzdory všem obtížím identifikace smartphonu se naučíte tipy, které vám pomohou zjistit, jak odlišit falešný od originálu.

 • Použijte speciální kód služby. Chcete.li to provést, vyberte aplikaci „telefon“ a poté zadejte kombinaci “: #7353 #.““. Zobrazí se testovací nabídka. Kontroluje výkon funkcí zařízení. Na falešném telefonu nebude kód jednoduše fungovat.
 • Věnujte pozornost prvkům případu kvalitě překladů nabídky. V původní galaxii Samsung, kvalitní překlad (nápisy v ruštině a angličtině). V falešném uvidíte čínské hieroglyfy, překlad vypadá nelogicky.
 • Na neriginálním zařízení je případ upraven. Například plastový kryt se používá místo kovu, fotoaparát je umístěn odlišně, displej nezpůsobuje wow efekt a má nízkou kvalitu obrazu.
 • Lze přidat funkce, které chybí v původním gadgetu. Například televizní anténa.
 • S největší pravděpodobností bude falešný smartphone fungovat pomaleji a zamrznout.

Doporučení pro zkušené uživatele

Chcete.li zkontrolovat specifikaci a výkon Samsung A7, použijte například speciální aplikaci.

Na Google Play vyberte svou oblíbenou aplikaci. Poté zkontrolujte své vlastnosti, které musí dodržovat všechny oficiální specifikace.

Většinou v řemeslech se používají levné procesory, mají nejhorší kvalitu kamery a displeje, snížený objem paměti.

Pokud si nejste jisti akvizicí a nevíte, jak odlišit Samsung A7 od falešných, kupte vlajkové lodě pouze ve značkových obchodech.

Pokud dojde k pochybnostem, kontaktujte podporu, abyste zabránili prodejcům, kteří nemají původní zařízení.

Co je ziskové pro falešné gadgety z Samsungu

Jak jsme již zmínili výše, instalace na zařízeních Samsung operačního systému s otevřeným kódem Android činí vytvoření padělků neuvěřitelně ziskové podnikání.

„Samsung“. jeden z nejkopírových telefonů na světě

Čínští výrobci masivně vytvářejí vizuální klony Samsung, nainstalují příslušnou verzi operačního systému Android a prodávají padělky v mnoha zemích, včetně Ruska.

Padělky pro Samsung se obvykle prodávají 1,5. 2krát levnější než jejich originály. Obvykle se prodávají rukama, v malých maloobchodních prodejnách, jako jsou kiosky na trhu, nebo prostřednictvím reklam, jako jsou Avito, OLH a další analogy.

Prodejce vysvětluje nízkou cenu tím, že je třeba rychle získat živé peníze („naléhavě potřebné peníze“), prodávat za zbytečné („zakoupen nové zařízení, ale toto není potřeba“) a další podobné důvody. Na osobním setkání se prodávající často chová nervózně, chce zboží rychle prodat a po obdržení peněz zmizí bez stopy. Jeho telefon po transakci není k dispozici.

Chybí nápisy na zadní straně spodní části obálky originálu. Původní cena zboží je dvakrát tolik jako.

Existuje však řada způsobů, jak rozlišit původní Samsung Galaxy a vysoce kvalitní falešný. Pojďme přijít na to, abychom měli k dispozici možnosti.

Jak zkontrolovat telefon Samsung pro originalitu podle speciálních kódů. Metody roku 2022

V obchodech s elektronikou online a offline se často používají lákavé propagace na chytrých telefonech, včetně gadgetů Samsung. Ale nemusíte spěchat s akvizicí, protože produkt se může ukázat jako falešný. Abychom se vyhnuli této situaci, stojí za to zapamatovat si několik způsobů, jak zkontrolovat autentičnost smartphonu.

Sériovým číslem imei

Potenciální kupující může zkontrolovat autentičnost IMEI na oficiálních webových stránkách Samsung.

Chcete.li to provést, proveďte následující akce:

odlišit, původní, samsung, falešného
 • Představte kombinaci #06 #.
 • Získejte kód, který je poté zadán do zvláštního pole na oficiálních webových stránkách výrobce.
 • Stiskněte klávesu „Zkontrolujte“.

Po několika sekundách systém poskytne zprávu o tom, zda smartphone odpovídá zadaným datům.

IMEI kód ​​je nutně předepsán na krabici a pod baterií. Pokud se data shodují s informacemi, které byly zobrazeny na obrazovce, pak ve vašich rukou. originál. Jinak z nákupu gadgetu stojí za to se zdržet.

Nejjednodušší způsob, jak zkontrolovat smartphone pro originalitu, je zkontrolovat jeho kód IMEI, který lze nalézt pod baterií a v poli zařízení

Pomocí servisních kódů

Autentičnost smartphonu lze také zkontrolovat pomocí speciálních kódů. Obvykle jednoduchý Android neobsahuje testovací nabídku. Přidává to vývojáři Samsung.

Chcete.li to nazvat a porozumět, skutečný chytrý telefon nebo falešný, musíte vytočit kombinaci #7353 #.

Seznam, který obsahuje několik jmen, se vznáší na obrazovce: „Melody“, „vibrace“, „reproduktory“, „stmívání“, „kamera“, „režim TSP Dot“ atd.D. Pokud po zadání kódu zůstane obrazovka prázdná, pak je to falešný.

Druhý kód, který pomůže identifikovat falešný, obsahuje číslo sestavy, datum výroby a model zařízení. Stačí zadat # a počkat na odpověď systému.

Pokud je obrazovka prázdná, pak je lepší odmítnout nákup smartphonu. Jsou chvíle, kdy je spuštěn jeden kód a druhý není. To také naznačuje, že gadget je falešný a nezaslouží si pozornost.

Smíření kódu QR na Antutu

Ti, kteří chtějí zkontrolovat autentičnost smartphonu, se hodí pro aplikaci Antutu. Lze jej najít a stahovat ve službě Google Play.

Dále byste měli dodržovat tento algoritmus:

 • Přejít do prohlížeče.
 • Zadejte adresu webové stránky y.Antutu.com. Na obrazovce se zobrazí QR kód.
 • Spusťte na obrazovce nástroj důstojníků Antutu.
 • Tlačítko Start se objeví v novém okně, které musí být aktivováno.

Zpráva přijde jako odpověď, a pokud je v ní uvedeno nápis „dobrý“, pak je telefon originální.

Dalším způsobem, jak zkontrolovat autentičnost smartphonu Samsung, je použití nástroje Antutu Officer, kde musíte zadat QR kód

Aplikace pro informace o telefonu

Další aplikace je k dispozici v Google Play, která přitahuje pozornost svou informativitou a snadnou navigací. Jeho název telefonní informace Samsung. Stačí si jej stáhnout do telefonu a spustit jej. Poté přejděte na kartu General, kde jsou data uložena v datu a výrobě.

Obecná rada

Poskytujeme také seznam doporučení, která vám pomohou chránit se před nákupem falešného.

 • Při nákupu zařízení z rukou trvejte na osobním setkání a pokud je z objektivních důvodů nemožné. dohodněte se na ověření po zakoupení a zpětném odeslání, pokud je zboží na pochybách.
 • Nechoďte na nabídky s cenou, která je mnohem nižší než průměrný trh. zpravidla je to jednoznačný ukazatel falešného.
 • Pokud si zakoupíte gadget v internetovém obchodě, doporučujeme si o něm přečíst recenze (absence takového nebo nepřetržitého pozitivního volání) a zkontrolujte, zda jsou případy podvodu spojeny-pokud je zmíněno, je lepší hledat návrhy od jiného prodejce.
 • Nejdůležitějším pravidlem je důvěřovat intuici: Pokud vám produkt způsobí alespoň nejmenší pochybnost, stojí za to hledat jinou možnost.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Zeptejte se nebo zanechte svůj názor na zrušení komentáře

| Denial of responsibility | Contacts |RSS