Jak odstranit červené oči na iPhone

Odstraňujeme účinek červených očí pomocí iPhone nebo iPad

Ahoj. Dnes vám řeknu, jak rychle to je to možné, a odstranit červené oči z vaší fotografie pomocí aplikaci vytvořené v iPhone nebo iPadu. Účinek červených očí se někdy objeví na některých fotografiích. Bylo vyrobeno mnoho nástrojů pro odstranění červených očí, ale použijeme postavené.v iPhone a iPad.

Začněme tedy přímo na samotnou lekci. Dovolte mi, abych vám připomněl, že nemusíte nic stahovat, všechny nástroje jsou již ve vašem mobilním gadgetu. Jediná věc, kterou potřebujete, je fotografie, na které je tvář s účinkem červených očí.

Důvody vzhledu červených očí na fotografiích

Účinek červených očí. Obvyklá situace ve fotografii. Když používáte fotografii blesk velmi blízko objektivu fotoaparátu ve slabém světle, můžete vidět červené tečky v očích lidí a zvířat. Světle fungují příliš rychle, aby je student mohl zavřít. Světlo odráží oční dno v zadní části oční bulvy a opouští žáka. Červené oči na fotografii jsou divné, přidají magii, jako upíři. Podobný případ rovnováhy bílé.

Výsledkem je, že lidé hledali metody pro opravu účinku červených očí, můžete si aplikaci stáhnout tak, aby eliminoval účinek červených očí na chytré telefony nebo používal online redundantní opravy online. Během střelby existuje několik metod, jak zabránit vzhledu efektu „červeného oka“. Musíte fotografovat bez blesku, abyste snížili účinek červených očí, nebo můžete použít baterku mimo fotoaparát. Nevyvolávejte komory smartphonu nebo zbraně na tmavých místech.

Odstraníme v Lightroom

Druhá grafická vlajková loď Adobe není pozadu. Funkce „korekce červených očí“ se v Lightrum dlouho objevila. Nachází se v režimu zpracování nahoře (mezi řezacími nástroji a radiálním filtrem). Zjistěte, že ikona je snadná. toto je kruh s bodem uprostřed, který se podobá oko žáku.

Vyberte nástroj, položte na žáka kříž a jednou stiskněte. Lightrum udělá všechno automaticky, ale v případě potřeby existují také nastavení: velikost žáka a stupeň stmívání. Pokud si přejete, můžete něco opravit.

Je pozoruhodné, že existuje také část „oka zvířete“. bude se hodit, pokud pořídíte focení svého domácího mazlíčka. Tam můžete také přidat oslnění ke všemu ostatnímu.

Kroky pro přidání filtrů a eliminace účinku červených očí na iPhone X

Chcete.li přidat filtry a úpravy, jako je eliminace účinku červených očí na iPhone X, nepotřebujete aplikaci třetích stran. Fotografie pro fotografie, které je ve výchozím nastavení k dispozici na iPhone X, má editor postaveného, ​​který vám pomůže se vším. Kroky k použití filtru a eliminujte účinek červených očí na iPhone X.

Na fotografii iPhone X je snadné ozdobit obrázky. Můžete si vybrat z různých filtrů dostupných v samotné aplikaci. K tomu potřebujete:

 • Otevřete fotografii aplikaci
 • Vyberte obrázek, na který chcete filtr použít
 • Klikněte na možnost úpravy, která bude v pravém horním rohu.
 • Stiskněte tlačítko filtru na spodním panelu.
 • Položte prst na obrazovku a vyberte preferovaný filtr
 • Klikněte na „Ready“, bude to v pravém dolním rohu.

Na telefonu Android

V systému Android jsou postaveny.v editorech fotografií v systému Android, ale často jim chybí funkce odstraňování červených očí. V této věci mohou pomoci speciální populární aplikace, které obdržely dobré recenze.

Měnič barev očí

Program nejen odstraňuje nežádoucí efekt, ale mění barvu očí pro každou chuť.

Prophotografický herec

Podle recenzí se Play Market Copace s Red Eyes. Aplikace je vybavena rozsáhlou funkčností:

 • Automatické úpravy jedním stisknutím tlačítka;
 • Přidání filtrů, speciálních efektů, nálepky a kresby na obrázku;
 • Foto.korekce: Světlo, čistota a rozmazané, zesvětlení a ztmavnutí rámu;
 • Přidání textu a zdůraznění jej jakýmkoli písmem.

V rámu

 • Na fotografii přidejte různé filtry;
 • Vyměnit nebo přidat pozadí k obrázku;
 • Přidejte podpisy, vyberte krásné písmo;
 • V ručním režimu nebo pomocí filtrů provádějte korekci barev;
 • Proveďte multipollingovou fotografii na Instagramu.

Můžete se zbavit červených očí pomocí následujících aplikací:

Mezi těmito programy má PICSART největší funkčnost, analogy jsou jednodušší než liniová kamera a voliéra.

Jak odstranitčervené oči“ na fotografii pomocí iPhone a iPad

Stojí za zmínku, že umístění menu a ikony v pokynech se může lišit v závislosti na verzi iOS.

Spustíme fotografii aplikaci a otevřeme požadovaný rámec. 2. V horní části okna je obvyklé tlačítko „Změnit“. Klepněte a otevřete odpovídající nabídku. 3. Účinek „červených očí“ je jedním z nejběžnějších, takže tlačítko pro jeho eliminaci je provedeno na předním panelu. Nachází se vlevo a vypadá jako zkřížené oko.

Na původním obrázku jsme zasadili jeden po druhém na všech nenáviděných červených kruzích a sledovali, jak mizí, a nahrazujeme více přirozených barev. Pro přesnější „zásah do oka“ může být obrázek o něco blíž.

To není navždy. nezapomeňte na konci postupu kliknutím na tlačítko „Připraveno“ v dolní nabídce.

\

Výsledek našich manipulací je dokonale prezentován v tomto páru obrázků před a po. Pokud je původní rámec uložen někde v neredukované formě, můžete se pokusit nastavit editor fotografií třetích stran a po provedení podobného postupu porovnejte výsledky. Pokud samozřejmě není problém vypořádat se s hromadou nabídky na úrovni úrovně stejného photoshopu pomocí omezeného prostoru obrazovky smartphonu.

Jak odstranit červené oči na telefonu

Pokud jste na fotoaparátu smartphonu vytvořili selfie a zjistili jste, že rám je zkažen účinkem červených očí, můžete se toho okamžitě zbavit telefonu. Mnoho postavených.v editorech fotografií zahrnuje tuto funkci. Pokud váš smartphone nemá takový nástroj, použijte jednu z následujících aplikací:

Všichni tito editoři mají verze pro Android a iPhone. Podobné aplikace fungují na podobném principu: musíte pokrýt problém s problémem. Někdy je dovoleno úplně nahradit barvu očí.

Nejoblíbenějším řešením je Snapseed, protože je zcela zdarma.

 • Stáhněte si fotografii editoru a klikněte na položku „Nástroje“ ve spodním řádku.
 • Najděte nástroj „štětce“ a vyberte parametr „Saturation“.
 • Nainstalujte nastavení.10 a malování oblastí s červenou barvou.
 • Nastavení naneste s políčkem v pravém dolním rohu obrazovky.

Jak odstranit červené oči v aplikaci „Photo“ v iPhone nebo iPad?

Ikony mohou být umístěny na celé řadě míst. indikátor závisí především na verzi iOS, která se v současné době používá. Účinek červených očí je docela opraven pomocí iPhone a iPad. Chcete.li to udělat, stačí použít Apple Foto.

odstranit, červené, iphone

První cesta

 • Červené oči jsou nejčastější vadou, ke které dochází při fotografování. Z tohoto důvodu je tento účinek umístěn na přední straně. Ikona vypadá ve formě zkříženého oka.
 • Klikněte na červené kruhy, které musíte opravit. Abyste se bez problémů dostali do červených očí, budete muset kliknout na Plusk, aby se obrázek zblízka přiblížil.

Druhá metoda

 • První věc, kterou potřebujete, je opakovat první dva body z první metody.
 • Chcete.li rychle odstranit zbytečné červené skvrny před našimi očima a další vady, stačí kliknout na ikonu s obrázkem kouzelné hůlky.
 • Poté, co to uděláte, budou problémy s očima automaticky opraveny a samotný obraz se stane živější a zajímavější.

Stojí za zmínku, že tyto dvě metody od vás nebudou vyžadovat další znalosti a budou poskytovány zcela zdarma.

Výsledek potvrďte stisknutím tlačítka „Applic“ a poté tlačítka „Uložit“:

S pomocí operačního systému iOS 7 zabudovanou do standardní aplikace tedy lze odstranit nepříjemný účinek červeného oka, ke kterému dochází v důsledku použití blesku při fotografování lidí na jakémkoli zařízení.

odstranit, červené, iphone
| Denial of responsibility | Contacts |RSS