Jak odstranit fotografie z iPhonu pomocí počítače

odstranit, fotografie, iphonu, pomocí, počítače

Jak odstranit fotografie z iPhonu 13/12/11 / X / 8/7/6, iPadu Pro / Mini a iPodu Touch v několika snadných krocích

Pomocí iPhonu nebo iPadu můžete zaznamenávat události, které se staly ve vašem životě. V iPhonu nebo iPadu tak může být spousta obrázků. Fotografie v zařízeních se systémem iOS zabírají hodně místa. V této fázi odstraňování fotografií z iPhonu. Jedním z nich je způsob, jak přímo uvolnit iPhone. Existuje několik způsobů, jak odstranit fotografie z iPhonu, iPadu nebo iPodu Touch, a před vymazáním fotografií ze zařízení iOS se můžete seznámit s různými přístupy.

Kromě toho lze ukládání obrázků v iPhonu rozdělit hlavně na dvě části. Jedna část. je přidávání fotografií do iPhonu, včetně použití fotoaparátu iPhonu, funkce snímku obrazovky nebo jejich pořízení z iPhonu. Další. přidávání obrázků z počítače pomocí iTunes. Různé zdroje obrazu proto mají různé způsoby vymazávání. Po dokončení čtení najdete účinný způsob, jak odstranit fotografie z iPhonu 13/12/11 / X / 8/7/6. Můžete také použít skutečný způsob odstranění fotografií z iPadu nebo iPodu Touch.

WidsMob Viewer Pro

Prohlížeč médií WidsMob. Prohlížení jednotlivých obrázků, více obrázků, obrázků ve složkách a videí s neuvěřitelnou rychlostí a snadným ovládáním v různých režimech prohlížení. Zobrazení všech fotografií (včetně souborů RAW) a videí v jediném okně bez klikání a operací.

Synchronizace fotografií v iPhonu pomocí služby iCloud

Pokud potřebujete ze svého zařízení odstranit více než jen duplicitní nebo nechtěné fotografie, je důležité se předtím ujistit, že jste své fotografie bezpečně zálohovali na jiném místě.

Když je funkce Photo iCloud zapnutá, všechny fotografie pořízené iPhonem se automaticky odešlou do úložiště iCloud společnosti Apple.

Jak zkontrolovat, zda je povolena funkce synchronizace „iCloud Photos“:

  • Přejděte do nastavení iPhonu a přejděte na „Apple ID“.
  • Otevřete nastavení služby iCloud a klepněte na položku „Fotografie„.
  • Posunutím přepínače knihovny fotografií iCloud doprava povolíte synchronizaci.

Po zapnutí služby iCloud Photos se zobrazí dvě možnosti ukládání fotografií v telefonu. Pokud zvolíte možnost „Stáhnout a uložit originály“, budou vaše původní fotografie v plné velikosti uloženy v telefonu a na iCloudu, což však není ideální, pokud se snažíte uvolnit místo. Pokud zvolíte „optimalizovat úložiště iPhonu“, budou v zařízení uloženy menší verze nejnovějších fotografií v nižší kvalitě a původní kopie budou uloženy v cloudu.

Jak odstranit fotografie pomocí aplikace Image Capture v počítači Mac

K vymazání fotografií můžete použít speciální aplikaci. Jedním z nejúčinnějších je Image Capture. Po spuštění softwaru se zobrazí seznam všech fotografií ve vašem smartphonu.

Musíte vybrat všechny nebo jen některé z nich, které chcete odstranit. Chcete-li to provést, můžete na každou z nich kliknout. Možnost vybrat všechny obrázky najednou jediným kliknutím. Před vymazáním dat je třeba potvrdit postup vymazání.

Jak odstranit vše z iPhonu nebo iPadu najednou pomocí iTunes v počítači

Dalším častým důvodem pro úplné odstranění dat z iPhonu je kromě jeho prodeje a opravy také vyčištění od digitálního odpadu, jako jsou například jailbreak tweaky, které negativně ovlivňují výkon systému. V takovém případě je ideální obnovit iOS pomocí iTunes. To není příliš obtížné:

Deaktivujte funkci „Najít iPhone“ v nastavení iCloudu;

Připojte iPhone nebo iPad k počítači pomocí kabelu a po zjištění zařízení jej vyberte v iTunes;

Klikněte na ikonu iPhonu (nebo iPadu), která se zobrazí

Přejděte na „Procházet“ na levé straně programu. Vpravo klikněte na „Obnovit iPhone (iPad)“

Potvrďte svůj záměr kliknutím na tlačítko „Obnovit“.

Podrobnější pokyny k obnovení iPhonu nebo iPadu prostřednictvím iTunes se všemi vysvětleními najdete zde.

Cesta 4. Odstranění fotografií z iCloudu prostřednictvím nastavení

Spusťte aplikaci Nastavení systému iOS na domovské obrazovce a přejděte na iCloud. Přejděte na „Úložiště“ „Správa úložiště“ „Knihovna fotografií iCloud“.

Funkci knihovny fotografií iCloud na iPhonu zakážete kliknutím na tlačítko „Zakázat a odstranit„.

Pak na obrazovce nastavení iCloudu zakažte „Knihovna fotografií“ nebo „Zachycení fotografií“, abyste odstranili fotografie ze zálohy iCloudu.

Jak odstranit fotografie z iPhonu do počítače

Někteří uživatelé poznamenali, že jak odstranit fotografie z iPhone. Upřímně řečeno, je velmi snadné odstranit některé fotografie, dokonce i přenést všechny fotografie z iPhonu do počítače pomocí nástroje třetí strany.

Zde doporučujeme iPhone Transfer, abyste mohli přenést všechny své oblíbené obrázky z iPhonu, iPadu nebo iPodu do počítače. Je to nejlepší software pro přenos souborů iOS, který vám pomůže spravovat všechny druhy souborů iOS. S takovým dobrým přenosovým softwarem se už nemusíte spoléhat na iTunes při přenosu dat. Mezi zařízeními iOS a počítačem můžete jednoduše přenášet téměř všechny typy souborů. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak odstranit fotografie z iPhonu do počítače, postupujte podle níže uvedených podrobných kroků.

Nejprve si stáhněte tento výkonný software pro přenos fotografií z iPhonu a poté jej nainstalujte podle instalačního průvodce.

Po úspěšné instalaci tohoto softwaru do počítače jej spusťte. Nyní připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

Nyní klikněte na položku Fotografie, která se nachází v levém seznamu hlavního rozhraní. Fotografie můžete vybírat ze svitku fotoaparátu, knihovny fotografií nebo jiných složek.

Krok 4. Odstranění obrázků do počítače

Nyní stačí vybrat fotografie, které chcete přesunout do počítače, a kliknout na tlačítko „Exportovat do“. A poté vyberte cílovou složku a cílovou složku, do které bude soubor exportován. Počkejte několik sekund a fotografie z iPhonu do počítače úspěšně odstraníte.

Pokud chcete odstranit fotografie z iPhonu, stačí po výběru všech snímků z iPhonu kliknout na možnost Odstranit. Poté budou všechny vybrané snímky ze zařízení iOS odstraněny. Další informace o přenosu fotografií z iPhonu do Macu najdete zde.

Změna účtu iCloud, abyste odstranili obrázky z iPhonu, ale ne z iCloudu

Obrázky z iPhonu se zkopírují do účtu iCloud a poté se synchronizují s ostatními zařízeními Apple podepsanými stejným účtem. Pokud změníte účet iCloud v iPhonu a poté provedete odstranění fotografií, tato operace odstranění se neprojeví v původním účtu iCloud.

Krok 1Přejděte do Nastavení na iPhonu a vyberte účet iCloud.

Krok 2Přejděte dolů na spodní obrazovku a klepněte na možnost Odhlásit se. V tomto kroku musíte nejprve zadat heslo Apple ID, abyste mohli zakázat funkci Najít iPhone. Poté můžete operaci potvrdit opětovným klepnutím na tlačítko „Exit“.

Krok 3V aplikaci Nastavení klepněte na ikonu Přihlášení k iPhonu a zadejte jiný účet iCloud nebo Apple ID. Chcete-li přepnout na jiný účet, postupujte podle pokynů na obrazovce. Pro pokračování v procesu může být nutné zadat ověřovací kód Apple ID.

odstranit, fotografie, iphonu, pomocí, počítače

Po všech těchto operacích můžete na iPhonu otevřít aplikaci Fotky a poté vybrat a odstranit snímky podle svých potřeb.

Jaké jsou nevýhody služby Fotografie v iCloudu

Služba má bohužel své vlastní funkce a omezení.

Jakmile ji povolíte, automaticky se aktivuje nepříliš přívětivá funkce nazvaná Optimalizace úložiště. Umožňuje nahrát originální fotografie na iCloud a zanechat v iPhonu náhled v nízké kvalitě.

Pokud máte rychlý internet, otevření fotografie na celou obrazovku ji stáhne z cloudu, ale v praxi to není tak růžové. Někdy se vyskytnou problémy se sítí, připojením, poruchy služby nebo prostě není v chytrém telefonu dostatek místa pro nahrávání originálů.

V nejhorším možném okamžiku se fotografie v původní kvalitě na iPhonu jednoduše nenačtou.

Za druhé, databáze v iCloudu musí odpovídat databázi fotografií všech připojených zařízení. Pokud máte pouze jeden iPhone, doporučujeme uložit kompletní databázi fotografií do tohoto iPhonu (abyste si mohli kdykoli prohlédnout originály bez nutnosti opětovného stahování) a do služby iCloud (nelze povolit selektivní synchronizaci).

Jakmile k tomuto účtu připojíte druhý iPhone, budete muset uložit originály všech fotografií z obou zařízení do každého smartphonu a do cloudu. S třetím připojeným zařízením je to ještě obtížnější.

Nakonec se dostanete do situace, kdy budete muset zvýšit objem úložiště v iCloudu a ve všech neustále používaných iPhonech. V opačném případě budete muset ukládat oříznuté kopie snímků do chytrých telefonů.

Jak odstranit fotografie z iPhonu a iPadu synchronizované s cizími iTunes

Pokud nemáte přístup k počítači, se kterým byl iPhone nebo iPad synchronizován, iTunes při synchronizaci odstraní VŠECHNY FOTOGRAFIE stažené z počítače. To se netýká fotografií a videí vytvořených v samotném zařízení iOS (Photofilm).

Chcete-li si fotografie stažené z cizího počítače ponechat, musíte je buď zkopírovat pomocí nástrojů iTools, iFunBox, iMazing a dalších obdobných nástrojů podporujících iTunes do svého počítače, poslat je e-mailem nebo je nahrát do cloudu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS