Jak odstranit kód PIN z telefonu Samsung

Jak odstranit kód PIN z telefonu

Pokud jste omylem zapomněli heslo nebo obrázkový klíč ke smartphonu se systémem Android, nemusíte panikařit. Přístup k mobilnímu zařízení lze obnovit a existuje řada způsobů, jak zablokování odstranit. Podívejme se podrobně na všechny tyto způsoby.

Zámek obrazovky pomáhá zabránit neoprávněným uživatelům „dostat“ se do vašeho gadgetu. Chytré telefony a tablety vždy obsahují spoustu dokumentů a fotografií osobního charakteru. Obvykle existuje také mnoho účtů, k nimž by přístup neoprávněných osob mohl mít vážné důsledky, včetně finančních. Pokud je mobilní zařízení odcizeno, nelze jej okamžitě použít.

Zámek také pomáhá chránit smartphone před dětmi. Děti nebudou moci omylem odstranit důležitá data ze zamčeného telefonu.

U některých modelů smartphonů, zejména od čínských výrobců, se ihned po zakoupení nebo aktualizaci systému zobrazí oznámení „Chcete-li spustit systém Android, zadejte kód PIN“. Výchozím heslem je zde jednoduché heslo, které doporučujeme co nejdříve změnit, jak je uvedeno v pokynech. Měly by tam být také pokyny, jak to udělat správně.

Jak zakázat PIN kód SIM v telefonu se systémem Android?

Důrazně nedoporučujeme deaktivovat PIN kód SIM karty ve smartphonu z důvodu bezpečnosti samotné SIM karty. Koneckonců, pokud ho ztratíte, a to i s telefonem, nikdy nevíte, do čích rukou se dostane, a bez ochrany může udělat cokoli. Obecně platí, že je na vás, abyste se rozhodli, a od nás. jednoduchý návod. Na operátorovi nezáleží: může to být Megafon, Beeline, MTS, Tele2 atd.д.

Otevřete aplikaci Nastavení na ploše.

Pak přejděte na „zabezpečení a soukromí“.

Najděte řádek „pokročilé nastavení“.

Klikněte na „šifrování a pověření“.

Klepněte na možnost „Nastavit blokování karty SIM“.

Stiskněte přepínač zobrazený na obrázku pro požadovanou kartu SIM.

Zadejte svůj aktuální PIN kód (musíte ho znát)!).

Pokud nemůžete najít část nabídky pro změnu kódu PIN, zkuste v nabídce vyhledat slova „security“ nebo „pin“ (bez uvozovek).

Jak zakázat kód PIN v telefonu/smartphonu se systémem Android?

Osobní identifikační číslo neboli PIN je druh hesla. U karet SIM je nutné chránit přístup k údajům na kartě. Kód PIN musí znát pouze majitel karty SIM a nikdo jiný.

Představme si jednoduchou situaci: Při každém zapnutí telefonu nebo chytrého telefonu musíte zadat kód PIN a chcete tuto funkci deaktivovat. Je možné to udělat? Každý smartphone nebo telefon samozřejmě nabízí následující funkce. Ukážeme si příklad na chytrém telefonu se systémem Android (Samsung Galaxy), i když ve skutečnosti se tento návod vztahuje na jakékoli mobilní zařízení.

Na ploše vyhledejte ikonu „Nastavení“ a klepněte na ni.

Dále najděte oddíl „Zabezpečení“. Obvykle se nachází v dolní části nabídky.

Zde najdete část „Zámek karty SIM“.

Vidíte zaškrtnuté políčko? Je třeba ji odstranit jednoduchým klepnutím.

Pro odblokování karty SIM je však nutné zadat aktuální kód PIN. Zadejte a klepněte na „Ano“.

Zámek karty SIM je odstraněn, při každém spuštění zařízení nebo například při zapnutí/vypnutí režimu letadlo již nemusíte zadávat kód PIN.

Přesto doporučujeme, abyste to nedělali. mnohem bezpečnější je používat SIM kartu s PIN kódem.

Pokud vše ostatní selže

Může nastat situace, kdy uživatel vyzkoušel všechny metody, ale nic nefunguje. V takovém případě je třeba najít záruční list zařízení a pokusit se kontaktovat odborníka, který by měl být schopen uživateli pomoci zařízení opravit.

Vezměte prosím na vědomí! Společnost Samsung je také ochotna pomoci. Majitel musí zavolat na číslo uvedené na oficiálních webových stránkách.

Pokud vše ostatní selže

Existuje mnoho způsobů, jak obnovit přístup k telefonu Samsung, pokud byl uzamčen. Bohužel ne každý může odemknout váš gadget. Ale ani v této situaci nemusíte zoufat. Pokud je smartphone v záruce, můžete se s problémem obrátit na místo nákupu. Jinak vám pomohou autorizovaná servisní střediska.

Odpovědi na všechny otázky týkající se smartphonu Samsung vám poskytnou odborníci na podporu. Majitel gadgetu musí vytočit číslo 8-800-555-55-55.

Ruční odstranění souboru vzorového klíče

Vymazání souboru Pattern Lock z interní paměti je pohodlný způsob odemknutí zařízení Samsung. Funguje to však pouze v případě, že byl telefon předem odladěn v režimu ladění USB.

Odemknutí telefonu Samsung odstraněním souboru s gestem.klíč:

 • Odpojte zařízení;
 • současným stisknutím tlačítka napájení a tlačítka zvýšení hlasitosti vstoupíte do nabídky Recovery (u některých modelů smartphonů je třeba dodatečně stisknout tlačítko „Home“)
 • Otevřete složku Data/Systém;
 • vyhledání a odstranění souboru s gesty.klíč;
 • restartujte miniaplikaci, zapomenutý grafický klíč bude vymazán.

Režim ladění USB je aktivován v nabídce pro vývojáře.

Jak zakázat PIN kód na kartě SIM v systému iOS

PIN kód lze v systému iOS zakázat několika způsoby. Podívejme se na ně.

 • Deaktivace prostřednictvím nastavení telefonu. Aby byl proces úspěšně dokončen, musíte přejít do „Nastavení“, které se nachází na domovské obrazovce iPhonu a má ozubené kolečko, které je umístěno na šedém pozadí. Poté v seznamu funkcí najděte možnost „Telefon“ a klikněte na část „SIM-PIN“ na spodním řádku. Uživatel bude přesměrován na stránku, kde lze nastavit kontrolu PIN kódu. Posuňte posuvník do polohy „Vypnuto“. Systém vás požádá o potvrzení, budete muset zadat heslo a poté bude PIN deaktivován.
 • Změna kódu PIN. To je užitečné, pokud vyžadujete heslo, ale hodnota kódu je příliš složitá na to, abyste si ji zapamatovali. Nyní otevřete nastavení parametrů a podívejte se, jak vypadají v předchozí části. V nastavení vyberte možnost „Telefon“, přejděte do rozevírací nabídky a najděte část „SIM-PIN“. Posuňte posuvník tak, aby zezelenal, a zadejte aktuální heslo. Poté stiskněte tlačítko „Změnit PIN“. Lze zadat libovolné číslo, důležité je, abyste si ho snadno zapamatovali. Potvrďte nové heslo jeho opětovným zadáním. Stiskněte tlačítko „OK“.
odstranit, telefonu, samsung

Podle těchto pokynů můžete iPhone používat bez hesla nebo s kódem, který si majitel mobilního zařízení snáze zapamatuje.

Jak odemknu telefon Samsung?

Jak zakázat zámek na smartphonu Samsung? Zdánlivě jednoduchý úkol se někdy stává nemožným. Existuje několik účinných způsobů, jak problém vyřešit, bez ohledu na jeho příčinu.

Používání účtu Google

Pokud váš smartphone funguje správně a vy jste jen zapomněli heslo, můžete ho obnovit pomocí účtu Google. Metoda je použitelná pouze pro zařízení s operačním systémem Android mladším než 5.0. V telefonech s verzí 5.0 a vyšší nefunguje z důvodu lepšího zabezpečení.

Chcete-li obejít zámek a získat přístupový kód, postupujte podle následujících kroků:

 • Zadejte nesprávný PIN kód, heslo nebo vzorový zámek na obrazovce smartphonu alespoň pětkrát za sebou;
 • Po výzvě k uzamčení zařízení vyberte možnost Zapomenuté heslo/Zabezpečení;
 • na další stránce zadejte osobní údaje svého účtu Google nebo záložní kód PIN.

Zařízení bude odemčeno a uživatel bude muset pouze nastavit nové heslo (nebo tuto možnost zcela vypnout).

Prostřednictvím správce zařízení Android

Tato možnost využívá stejnou službu od společnosti Google pro všechna zařízení se systémem Android. Postupujte podle pokynů a obejděte blokování v telefonu Samsung:

 • Z jakéhokoli chytrého telefonu, tabletu nebo počítače otevřete stránku Google.com/Android/devicemanager a přihlaste se ke svému účtu.
 • V nabídce vlevo vyberte smartphone, který chcete odemknout (pokud nebyl detekován automaticky), a stiskněte tlačítko „Zamknout zařízení“.
 • Služba vás vyzve k přidání zprávy nebo telefonního čísla a poté znovu potvrdí uzamčení.
 • Na nové stránce je třeba zadat nové heslo a potvrdit je opětovným zadáním. Znovu klikněte na tlačítko „Zamknout“.

Pomocí nových dat můžete nyní snadno odemknout svůj Samsung.

Použití funkce „Najít můj mobilní telefon“

Dalším způsobem, jak zrušit ochranu telefonu, je použití interního účtu Samsung. Lze ji použít, pokud se vlastník zařízení předem připojil k profilu. Pro úspěšné vyřešení problému byste měli aktivovat připojení k internetu, protože systém vás během procesu obnovy vyzve ke kontrole dat na serverech společnosti. Algoritmus je následující.

Pokud postupujete správně, zamykací obrazovka bude odstraněna a zařízení bude aktivováno.

Použití softwaru Dr.fone

Chcete-li rychle a pohodlně odemknout smartphone Samsung, můžete použít nástroj jako Dr.fone. Postup vyžaduje stažení a instalaci softwaru do počítače.

 • Připojte smartphone Samsung k počítači pomocí kabelu USB.
 • Při prvním spuštění vstupte do sekce „Odemknout“.
 • Na další stránce vyberte ze dvou možností možnost „Odemknout obrazovku systému Android“.
 • Zadejte model telefonu a počkejte na spárování.

Nyní přejděme přímo k samotnému smartphonu.

 • K přechodu do zaváděcího režimu potřebujete:
 • Nejprve zařízení vypněte.
 • Poté stiskněte a podržte současně tlačítka Napájení, Domů a Snížení hlasitosti.

Tím získáte přístup k funkcím telefonu s uloženými informacemi.

Odblokování telefonu Samsung pomocí funkce Najít můj mobil

Korejský výrobce poskytl fanouškům značky vlastní službu na dálku, pomocí které lze najít a odemknout zařízení Samsung. Chcete-li se zbavit kódu PIN, musíte provést několik kroků:

 • Z jiného zařízení nebo počítače přejděte na webovou stránku findmymobile.Samsung.com.
 • Klikněte na ikonu „Přihlásit se“.
 • Přihlaste se pomocí svých aktuálních přihlašovacích údajů k účtu Samsung.
 • Vyberte možnost „Odemknout obrazovku“ a zadejte zařízení.
 • Potvrzení příkazu k odemknutí heslem pro přihlášení k účtu Samsung.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS