Jak odstranit kopie iPhone z iTunes

Odstraníme palubu iPhone z iTunes a iCloud

Všechny zálohy provedené prostřednictvím iTunes jsou uloženy v paměti počítače. Pokud je chcete najít a zkopírovat je do odnímatelného média (nebo do cloudu), musíte vědět, kde jsou zachovány. Proto vám řekneme, jak odstranit palubu iPhone z iTunes z počítače a kde jej hledat.

Ve výchozím nastavení jsou všechny zálohy dat zachovány v přísně definované složce na počítači. Jejich umístění se liší v závislosti na verzi použitého operačního systému. Protože iTunes lze nainstalovat pouze na počítače s Windows nebo OS X, pro přístup k zálohování postupujte podle následujících akcí:

 • Na PC Windows. Backap najdete v katalogu na následující adrese \ User \ name_tea_pol.user \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \. Požadovaný adresář můžete rychle otevřít prostřednictvím nástroje „PRECTION“. Chcete.li to provést, zadejte příkaz appData do prázdného řádku a klikněte na OK. Poté přejděte do závěrečné složky.
 • Na Mac. Otevřete nabídku „Search“ a zkopírujte následující text (bez uvozovek): „~//knihovna/aplikaci podpora/mobileSync/zálohování/“ a stiskněte klávesu „Úvod“. Poté se zobrazí seznam dostupných kopií.

Na zařízeních s Mac Ox Backap najdete program samotnou. Chcete.li to provést, spusťte iTunes a přejděte do nabídky „Nastavení“. Dostupné zálohy se zobrazí na kartě „Zařízení“. Držení klávesy Ctrl klikněte na pravé a v seznamu, který se otevírá, vyberte „Zobrazit v Finder“. Dále lze kopii odstranit.

odstranit, kopie, iphone, itunes

Proč iPhone dělá zálohování?

Kopie rezervy se skládá ze všech dat z vašeho gadgetu, která jsou uložena v šifrovaném podobě v cloudovém úložišti nebo na počítači. Zálohování je nezbytné k obnovení všech dříve dostupných dat na iPhone. V takových situacích může být zapotřebí zotavení:

 • Nákup nového iPhone. Zálohování umožní všechna nastavení ze starého zařízení rychle přejít na nový. Všechny fotografie, aplikace a další obsah budou zkopírovány.
 • Výskyt problémů s iOS. Aktualizace iPhone není vždy hladká. Ve vzácných situacích se zařízení po aktualizaci jednoduše nezapne a je vyžadována obnova. Pokud vytvoříte předčasnou kopii, pak v procesu obnovy můžete do zařízení vrátit všechna její data a výkon.
 • S rozpadem nebo ztrátou iPhone. Pokud máte předem vytvořenou zálohu, mohou být všechna data obnovena na jiném zařízení.

Hledejte v systému Windows 7, 8, 10 kopie rezervy iOS

Po sekvenční volbě najdete seznam se záložními kopiemi: \ Users \ (name_polizer) \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \.

 • Najdeme vyhledávací řádek (ve Windows 10 se pohybujeme vedle tlačítka „Start“ na vyhledávací linku v systému Windows 8 klikněte na ikonu zvětšovacího skla v pravém horním rohu v systému Windows 7 klikněte na „Start spustit “ knoflík).
 • V linii vyhledávání uvádíme %appData %.
 • Klikněte na tlačítko „Úvod“.
 • Dvakrát klikněte na složku počítače Apple, poté MobileSync a zálohu.

Umístění záložních iTunes

Než začnete mazat své staré záložní soubory, je pravděpodobně dobré zjistit, kde jsou uloženy. Poté, co se rozhodnete vytvořit zálohu a proces úspěšně skončí, se aplikace iTunes na vašem počítači rozhodne skrýt zálohu na bezpečném místě. Bohužel nemůžete přistupovat k těmto souborům pomocí jednoduchého vyhledávání klíčových slov. Budete muset jít do složky AppData, abyste k nim získali přístup.

Najděte vyhledávací linku v levém dolním rohu počítače s Windows 10 a zadejte „% appData%“ (bez uvozovek).

Spadnete přímo do složky „roaming“ uvnitř „AppData“. Přejděte na „Apple Computer“ „Mobile Sync“ „Backup“ a odstraňte staré zálohy. Složka můžete třídit do data změny a třídit záložní kopie.

Související: Jak snížit basy v systému Windows 10

Odstranění přes iTunes

Itunes poskytuje funkci odstranění záložních kopií. Stačí to spustit, jít jako úprava. Nastavení. Nyní jdeme na kartu zařízení a uvidíme seznam našich záložních kopií. Vyberte ten pravý a smažte.

Jak jste již pravděpodobně uhodli, můžete a přímo smazat záložní kopie. To znamená, přejděte do složky, kde jsou uloženy a smazat.

odstranit, kopie, iphone, itunes

Chcete.li to provést, přejděte na začátek a klikněte na uživatele. Nyní vidíte hodně táta a potřebujeme složku s názvem AppData. Nikdo neexistuje, protože je skrytý, takže nikdo náhodou se náhodou nepokračuje do vašich záložních kopií.

Za účelem zefektivnění složky viditelnou nahoře. parametry složek a vyhledávání. Zobrazit. skryté soubory a složky. Zobrazit skryté soubory, složky a kola.

Pokud je to obtížné, přejděte do článku skryté složky a tam skrýváme neviditelné složky v bodě všeho popsaného podrobně.

Po provedení postupů máme složku AppData. Dále přejděte podél těchto roamingových složek. Apple Computer. MobileSync. zálohování. Pokud nemáte Windows 7, přejděte na tento web, bude tam váš operační systém. Cesta složky. Když jste šli do konečné složky, uvidíte spoustu souborů.

Chcete.li pochopit, co přesně smazat, podívejte se na datum změny. V souladu s tím, pokud je dnešní datum, je kopie zálohy provedena v aktuálním dni.

Jak odstranit zálohy z iCloud do Mac nebo Windows

Chcete.li to provést, musíte mít klienta iCloud v počítači. Zde si můžete stáhnout iCloud na Windows, na panelu Mac je nainstalován ve výchozím nastavení.

 • Otevřete klienta iCloud;
 • Naopak klikněte na informace o objemu úložiště na tlačítku „Správa“;
 • Vyberte kartu „Kopie rezervy“;
 • Klikněte na zbytečnou zálohu;
 • Níže se zobrazí tlačítko „Odstranit“, klikněte.

Odstranění zálohování iPhone z počítače

K dispozici bude tabulka, na které musíte vybrat kartu „zařízení“. Bude na tomto PC seznam všech uložených kopií. Chcete.li informace odstranit, vyberte pouze zbytečnou zálohu a stiskněte odpovídající tlačítko (nazývá se. „Odstranit zálohu“).

 • Pokud chcete osobně smazat data, můžete to udělat přímo ze složky na počítači. Na Windows OS data jsou ve složce uživatelů umístěná v katalogu dokumentů. Dále přejděte do adresáře dat aplikace Apple Computer Application a katalog zálohování se všemi kopiemi vás čeká ve složce MobileSync. Při používání Mac OS musíte jít do katalogu knihovny, poté na podporu aplikace a poté složky jdou ve stejném pořadí.

Za pouhých pár minut tedy můžete odstranit všechny zbytečné kopie vašeho iPhone a iPadu, čímž jste čistili místo na pevném disku stolního počítače a iCloud.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS