Jak odstranit odběry Apple z aplikací

Jak odstranit odběry Apple z aplikací. V aplikaci App Store (pouze Mac)

Digitální předplatné může být někdy zdrojem problémů a plýtvání penězi. Zde je průvodce vytvářením, správou, zobrazováním a odebíráním odběrů v iPhonu (libovolný model 5, 6, 7, 8, X a SE), iPadu a tabletu iPod touch, jakož i ve službách Apple Music atd.д. Jak nejlépe zobrazit a spravovat digitální předplatné v iPhonu a dalších zařízeních Apple?? Mohu v iPhonu (nebo iPadu) zrušit předplatné služeb, jako je Apple Music??

Je poměrně snadné se v něm ztratit, a protože každé předplatné stojí určitou částku peněz, je důležité mít přehled o svých výdajích a mít možnost si včas zobrazit a vypnout placené předplatné pro iPhone, pokud zjistíte, že je již nepotřebujete.

Abychom vám usnadnili orientaci, připravili jsme podrobného průvodce správou odběrů na iPhonu, iPadu a iPodu touch.

Stávající placené předplatné lze snadno zkontrolovat na zařízeních se systémem iOS (iPhone, iPad). Všechny vaše odběry jsou uloženy ve vašem Apple ID a můžete si je prohlédnout v nabídce Nastavení.

odstranit, odběry, apple, aplikací

Přejděte do Nastavení a vyhledejte položku „iTunes a App Store“. V horní části obrazovky uvidíte své Apple ID: klepněte na něj a vyberte možnost „Zobrazit Apple ID“. Pomocí skeneru Touch ID se přihlaste a poté získáte přístup k nastavení účtu.

Klepněte na „Odběry“ a zobrazí se seznam všech vašich odběrů pro iPhone a iPad. (Pokud tuto položku nevidíte, znamená to, že váš účet nemá předplatné provedené prostřednictvím iOS.). Na konci tohoto článku je návod právě pro takové případy.).

Přihlásili jste se k odběru nechtěné aplikace App Store na iPhonu nebo iPadu nebo hudby a nyní se chcete odhlásit? Naštěstí stačí na iPhonu vstoupit do příslušné sekce nastavení. Můžete také snadno zakázat předplatné iCloudu, Apple Music, Spotify, Netflixu a mnoha dalších služeb. Dále vám podrobněji ukážeme, jak to udělat.

Jak zrušit zkušební předplatné Apple Arcade na iPhonu, iPadu, Macu a Apple TV

K dosažení požadovaného cíle existují až tři různé způsoby (každý z nich vypne Apple Arcade). Nejjednodušší je použít obchod App Store v iPhonu, iPodu touch nebo iPadu:

Klikněte na avatar svého účtu v pravém horním rohu.

Vyberte sekci „Předplatné“.

Klikněte na „Zrušit zkušební verzi“ nebo „Odhlásit odběr“ v dolní části.

Jak vypnout odběry v zařízení se systémem Android

Spusťte službu Google Play a klepněte na svůj profilový obrázek. V otevřené nabídce vyberte možnost „Platby a předplatné“.

Přejděte na „Předplatné. V části „Aktivní“ se zobrazí všechny aktuálně aktivní služby. Vyberte tu, ze které se chcete odhlásit.

Klepněte na „Odhlásit odběr“, uveďte některý z důvodů pro odhlášení a klepněte na „Pokračovat“.

Akci potvrďte stisknutím tlačítka „Zrušit odběr“. V seznamu služeb se nyní pod ním objeví razítko s datem. Od této chvíle už nemám na kartě žádné peníze.

Strojní inženýr, dobře obeznámený se strojírenstvím a technologiemi. Mac a iPhone používám více než 10 let a o ekosystému a produktech Apple vím vše. Nejen spisovatel, ale i údržbář. 3 roky jsem pracoval jako automechanik, opravuji si pouze vlastní auto. Navrhl a postavil dům vlastníma rukama od nuly a získal přitom mnoho zkušeností. Mám rád staré videohry a komiksy a hraji na kytaru.

Jak zrušit předplatné v iTunes

Chcete-li se odhlásit z placených odběrů pomocí iTunes, proveďte následující kroky

1) Spusťte iTunes v počítači Mac nebo PC.

2) Na panelu nabídek vyberte možnost Zobrazit účet a ověřit se.

3) Přejděte dolů a klikněte na odkaz Spravovat vedle svých odběrů. Zobrazí se všechny vaše odběry.

4) Klepněte na možnost Změnit vedle předplatného, které chcete zrušit.

5) Nyní klikněte na tlačítko Zrušit odběr a potvrďte svou akci.

Jak zkontrolovat odběry

Chcete-li zjistit, které aplikace vysávají peníze z vaší karty, přejděte nejprve do nastavení iPhonu nebo iPadu. V části iTunes Store a App Store vyhledejte tlačítko Apple ID, klikněte na něj a vyberte možnost Zobrazit Apple ID.

V dolní části stránky s nastavením účtu se nachází část Odběry. Můžete najít informace o všech aktivních předplatných a o tom, kdy vyprší jejich platnost a kdy budou obnoveny.

Kliknutím na konkrétní předplatné změníte jeho délku nebo jej zcela zrušíte. Všechny výhody můžete využívat až do vypršení platnosti.

Předplatné můžete spravovat na Macu. Přihlaste se do iTunes a na kartě Účet na liště nabídek vyberte možnost „Zobrazit můj účet“. Tím se dostanete na stránku s informacemi o účtu. Pokud na domovské stránce Mac App Store kliknete na „Účet“, zobrazí se stejná stránka.

Zde můžete provádět úpravy plateb a předplatného. Pokud jste organizátorem rodinného předplatného, nemůžete spravovat předplatné jiných osob. To mohou dělat pouze majitelé účtů.

Zrušení předplatného Apple Music nebo jiných služeb a aplikací v iPhonu, iPadu a iPodu touch

Chcete-li zobrazit, změnit nebo zrušit odběr ze svého zařízení iOS, přejděte do Nastavení → → iTunes Store a App Store a klepněte na své Apple ID v horní části obrazovky.

Dále vyberte možnost „Zobrazit Apple ID“ a přihlaste se pomocí svého Apple ID.

Na tuto stránku se dostanete také přímo z obchodu App Store kliknutím na avatar svého profilu v pravém horním rohu.

Na zobrazené stránce klepněte na možnost „Spravovat odběry“ a vyberte požadovaný odběr. Pokud předplatné nevidíte, ale musíte ho zaplatit, zkontrolujte, zda bylo zadáno správné ID. Pokud je ID správné, je možné, že jste se k odběru nepřihlásili prostřednictvím iTunes, ale přímo od poskytovatele. V takovém případě se obraťte na vydavatele obsahu nebo vývojáře aplikace.

Chcete-li změnit předplatné, vyberte si z nabídky jednu z možností předplatného nebo klikněte na „Odhlásit“ a předplatné zrušte. V případě zrušení bude předplatné platné do konce zaplaceného období.

Pokud předplatné zrušíte předem, zůstane aktivní po zbytek zúčtovacího období. Příští měsíc vám však nebude účtován.

Pokud jste si jisti, že Apple Music nechcete používat ani nyní, ani v dohledné budoucnosti, je rozumné tuto službu na iPhonu nebo iPadu zakázat, aby se ve vašem životě ani jednou neobjevila. Pro tento případ:

odstranit, odběry, apple, aplikací

Otevřete Nastavení, přejděte na Hudba.

Přesunutí posuvníku vedle položky Zobrazit Apple Music do neaktivní polohy.

Proč není možné odhlásit odběr z iPhonu

Někteří uživatelé nemohou najít funkci, která by jim umožnila odhlásit se z placeného odběru. Ve skutečnosti by toto tlačítko mělo existovat. S největší pravděpodobností uživatel nerozuměl nastavení svého gadgetu a zpanikařil a šel se ptát na internetu. Pravděpodobně je to tak lepší. Jinak byste se nikdy nedozvěděli, že dělají něco špatně. Zkuste použít výše uvedené pokyny.

Pokud máte starší model iPhonu, vyhledejte své Apple ID v nastavení a vyberte jej:

Existuje několik důvodů, proč v nastavení není sekce s odběry. Můžete mít další účty Apple. A můžete si je předplatit. To se stává zejména v případě, že je organizováno rodinné předplatné. A jeden z účastníků za něj zaplatil, přestože oznámení o termínu atd.п. bude zaslána všem účastníkům. Předplatné lze vypnout také v internetovém bankovnictví karty, kterou používáte. I když nemáte odznak. odhlásit se z odběru. Přihlaste se do své osobní oblasti a najděte část, ve které chcete funkci zakázat.

Zpoplatněné používání služby iCloud

iCloud je služba cloudového úložiště, za jejíž používání musíte také platit. Zobrazuje se také v uživatelském účtu, kde můžete nastavit jeho velikost a dobu trvání.

Pokud vám společnost Apple neúčtuje poplatky za poskytnuté služby, nebude vám moci pomoci. Zkuste si vzpomenout, které další služby jste aktivovali. Zkontrolujte osobní účet poskytovatele služeb, často se při připojení přihlásí k placeným službám.

Zrušení pomocí iTunes

    Otevřete přehrávač médií, v horní části nabídky vyvolejte položku „Účet“ a klepněte na „Zobrazit“;

Pokud nejsou viditelné žádné předplatné a peníze jsou stále účtovány, je vhodné zkontrolovat následující

  • Zda bylo vybráno správné Apple ID? Vaše zařízení mohlo být dříve používáno pod jiným účtem (například pro používání amerických služeb nebo aplikací pro předběžný přístup). Tyto funkce je lepší překontrolovat experimentováním s osobními údaji;
  • Zda je rodinné předplatné neplatné? Pokud se ostatní členové vyjádřili k platbě organizátora, je vhodné se podívat do příslušné sekce v nastavení iOS;
  • Některé transakce související s předplatným nemusí být zpracovávány prostřednictvím společnosti Apple, ale prostřednictvím systému třetí strany. Další informace získáte na nepřetržité podpoře společnosti Apple. Operátoři již dlouho rozumí ruskému jazyku a určitě pomohou při řešení problémů.

Mimochodem, konzultanty v Rusku můžete kontaktovat přímo na telefonním čísle: 8-800-555-67-34.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS