Jak odstranit omezení hudby v zařízení iPhone

Co dělat, když jsou skladby v Apple Music a podcasty v iOS nedostupné?

Věkové omezení přístupu k obsahu je téma, kterému západní společnosti včetně Apple Corporation věnují velkou pozornost. Mnoho rodičů chce své děti chránit před nadávkami, které se mohou objevit ve filmech, hrách, hudbě a dalším obsahu. Zařízení se systémem iOS mají samostatné nastavení, které omezuje přehrávání hudby a podcastů s hodnocením Explicit, tj. určených pro dospělé publikum.

Ve výchozím nastavení iPhonů, iPadů a iPodů lze aktivovat omezení hudby, která není určena dětem. Proto se může stát, že i dospělí zjistí, že v aplikaci Apple Music nebo Podcasty není řada skladeb, alb nebo vysílání k dispozici (jejich názvy jsou šedé). V této situaci je třeba vypnout nastavení Explicit a níže se podíváme, jak to udělat.

[FAQ] Jak odstranit všechna omezení poslechu Apple Music

Pokud chcete, aby naše stránky odpovídaly na vaše dotazy týkající se hardwaru, softwaru nebo služeb společnosti Apple, systému iOS nebo Mac OS X, obchodu iTunes Store nebo obchodu App Store, napište je do fóra AppStudia. Odpovědi na ty nejzajímavější se objeví v materiálech této rubriky. Obdrželi jsme následující dotaz:

Dobrý den,!

Jak zjistím, proč je mnoho alb v Apple Music šedých a nelze je přehrát?? Nechápu, jestli je to regionální omezení, nebo jestli je to kvůli zkušební době?

Není to tak špatné, jak si myslíte. Pokud se podíváte pozorně, uvidíte u nedostupných alb (a také u jednotlivých skladeb nebo klipů) ikonu E. To je zkratka pro Explicit. obscénní obsah, který se nedoporučuje dětem poslouchat ani sledovat. To znamená, že stačí, když systém ujistíme, že jsme dostatečně staří na to, abychom mohli sledovat obsah.

Za tímto účelem přejděte do nabídky Nastavení. Základní. Omezení. Pokud je v iPhonu již aktivována, je třeba zadat heslo, pokud ne, je třeba si ho vytvořit.

Poté v seznamu Povolený obsah vyberte možnost Hudba, podcasty. Výchozí nastavení je Čistý. Zapněte Explicit (Povolit hodnocenou hudbu a podcasty) a užívejte si Apple Music bez věkových omezení.

Chcete-li tedy odstranit omezení obscénního obsahu, musíte v předvolbách systému iOS povolit omezení. Existovalo něco takového za Jobse?? 🙂

Kde je nastavení Apple Music?

V aplikaci iTunes v počítači přejděte na „Účet“, „Apple Music“, „Nastavení vyhledávače přátel“. Pokud se sekce „Účet“ Apple Music nezobrazí, přihlaste se do služby Apple Music pomocí svého Apple ID. Proveďte některou z následujících akcí. Hledání přátel podle Apple ID.

Chcete-li stáhnout skladbu do iPhonu a iPadu, musíte v nastavení aplikace Hudba aktivovat knihovnu médií iCloud. Po dokončení vyberte skladbu nebo album a otevřete okno programu. Poté stiskněte ikonu „“ a vyberte možnost „Zpřístupnit offline“.

Kde jsou „Omezení“ v iOS 12 na iPhonu pryč?

„Omezení“ v iOS 12 se přesunula do sekce nastavení nové funkce Čas u obrazovky. Chcete-li získat přístup k seznamu omezení, přejděte na „Nastavení“ → „Čas u obrazovky“ → „Obsah a soukromí“.

V systému iOS 11 a předchozích verzích systému iOS se nastavení omezení nacházelo v části Nastavení → Základní → Omezení.

odstranit, omezení, hudby, zařízení

Oproti předchozímu oddílu „Omezení“ došlo v oddílu „Obsah a ochrana osobních údajů“ ke dvěma důležitým změnám. Za prvé, z nějakého důvodu k přístupu nepotřebujete heslo. To rozhodně není bezpečné, protože kdokoli, kdo získá přístup k vašemu iPhonu, bude moci změnit různá důležitá nastavení. Například zakázat instalaci aplikací z App Store.

Proto se doporučuje nastavit heslo pro samotnou funkci Čas u obrazovky. K tomu je třeba přejít do nabídky Nastavení → Čas u obrazovky a kliknout na možnost Použít kód hesla.

A za druhé se změnilo rozložení nastavení v nové nabídce omezení. Samotná nastavení zůstávají zachována, takže pokud nemůžete najít požadované nastavení, stačí projít stránky s možnostmi.

Dejte 5 hvězdiček na konci článku, pokud se vám toto téma líbí. Sledujte nás na u. Instagram. Viber.

Chcete-li v Apple Music omezit přístup k hudbě s nenormativním obsahem a videím s věkovým omezením, povolte funkci „Omezení obsahu“.

 • Otevření služby Apple Music v zařízení se systémem Android.
 • V dolní části obrazovky stiskněte „Knihovna médií“, „Pro vás“, „Procházet“ nebo „Rádio“.
 • Klepněte na tlačítko nabídky. Pak klepněte na položku „Nastavení“.
 • Přejděte na „Omezení“ a stiskněte „Omezení obsahu“.
 • Tuto funkci povolíte stisknutím tlačítka „Povolit omezení obsahu“. Poté vyberte požadovaná omezení:
 • Stisknutím tlačítka „Hudba“ zakážete přístup k nenormativnímu obsahu.
 • Klepněte na položku „Filmy“ a vyberte věkové omezení pro povolení přístupu nebo úplné zakázání přístupu k filmům.
 • Klepnutím na položku „TV pořady“ vyberte věkové omezení pro povolení přístupu nebo úplné zakázání přístupu k televizním pořadům.
 • Klepnutím na „Profily“ zakážete přístup k profilům ostatních uživatelů Apple Music.

Po nastavení omezení obsahu se skladby a alba označené jako nevhodný obsah nebo video obsah s věkovým omezením mohou zobrazit ve výsledcích vyhledávání nebo na jedné z karet v Apple Music, ale nebude je možné přehrát. Rádio bude také hrát pouze cenzurované verze písní.

Omezení obsahu musí být nastaveno na každém zařízení, na kterém chcete omezit přístup k obsahu. Tato nastavení nejsou synchronizována mezi zařízeními.

odstranit, omezení, hudby, zařízení

Kde je nastavení Apple Music?

V iTunes klikněte na obrazovce iTunes Store nebo Apple Music na položku „Účet“. Na stránce, která se otevře, vyhledejte část Nastavení. Vyberte možnost „Spravovat odběry“ a poté vyberte možnost „Spravovat“.

Aktivace nebo deaktivace synchronizovaných textů písní

 • Otevření aplikace Apple Music.
 • Přehrání skladby z katalogu Apple Music.
 • Klepněte na přehrávanou skladbu v dolní části obrazovky.
 • V levém dolním rohu obrazovky klepněte na možnost „Text“. povolení nebo zakázání synchronizovaných textů.

Jak odstranit omezení obsahu na iPhonu?

Přejděte do nastavení Čas obrazovky Obsah a soukromí Omezení hudby, podcasty, zprávy a vyberte možnost „Explicit“. To vám umožní sledovat a poslouchat obsah s nadávkami.

Přístup k obscénnímu obsahu v iTunes Store můžete omezitOmezení přístupu k nenormativnímu obsahu

 • V aplikaci iTunes v počítači vyberte v nabídce „Upravit“ „Nastavení“ a poté klikněte na „Omezení“.
 • Pokud je zámek v levém dolním rohu zavřený. klikněte na něj a zadejte heslo správce.

Jak odstranit věková omezení na YouTube?

Přejděte dolů na stránku a klikněte na „Plná verze“. Zde do vyhledávacího pole zadejte název libovolného souboru. Po zobrazení výsledků otevřete sekci Videa. Zaškrtnutím políčka „Bez omezení“ odstraníte filtry z vyhledávání videa.

Co znamená ikona „E“ v Apple Music?

Hudební sbírka dostupná ve službě Apple Music je impozantní a jak si dokážete představit, můžete v ní najít skladby téměř jakéhokoli druhu. Symbol „E“ znamená „Explicit“ a zjednodušeně řečeno ho najdete na všech albech a skladbách, které obsahují vulgarismy.

Pokud vám tedy ještě nebylo 18 let, pravděpodobně máte tento druh obsahu zablokovaný. Možná jste tuto funkci povolili omylem, a pokud ano, čtěte dále.

Jak odstranit omezení (E) v Apple Music?

Ve většině případů toto omezení závisí na zemi, kterou jste použili ve svém účtu. To může být důvod, proč se vám tento obsah nezobrazuje.

Určitě si s tím nemusíte dělat starosti, protože to můžete opravit v několika krocích a vše bude k dispozici.

Nejprve byste měli přejít do Nastavení, pak do Obecné a poté do Omezení. Pokud jste na tomto iPhonu již dříve použili funkci Omezení, musíte nastavit heslo a zadat ho. Pokud ne, musíte si ji vytvořit. Nyní jsme přistoupili a posunuli se dolů na položku Povolený obsah, kde jsme našli položky Hudba, Podcasty. Je zde nastaveno Clean a je třeba povolit Explicitní. Nyní můžete bez obav přejít na Apple Music a poslouchat veškerou hudbu, která obsahuje symbol E. Pokud má někdo tento problém, nyní víte, co dělat.

Pokud chcete na našich stránkách najít odpovědi na své otázky týkající se hardwaru, softwaru nebo služeb společnosti Apple, systému iOS nebo Mac OS X, obchodu iTunes Store nebo App Store, napište je do fóra AppStudia. Odpovědi na ty nejzajímavější se objeví v materiálech této rubriky. Dostali jsme následující otázku:

Několik rad, proč je řada alb v Apple Music šedá a nejde přehrát? Nechápu, zda se jedná o regionální omezení nebo o zkušební dobu?

Není to tak špatné, jak si myslíte. Když se pozorně podíváte, uvidíte u nedostupných alb (a také u jednotlivých skladeb nebo klipů) ikonu E. To je zkratka pro Explicit. obscénní materiál, který se nedoporučuje poslouchat nebo sledovat dětem. Stačí, když systém ujistíme, že jsme dostatečně staří na to, abychom mohli sledovat obsah.

To provedete v Nastavení. Základní. Omezení. Pokud je již v iPhonu povolena, musíte zadat heslo, pokud ne, musíte si ho vytvořit.

odstranit, omezení, hudby, zařízení

Dále v seznamu Povolený obsah vyberte možnost Hudba, podcasty. Výchozí nastavení je Clean. Zapněte Explicit (Povolit hodnocenou hudbu a podcasty) a užívejte si Apple Music bez věkových omezení.

Chcete-li tedy odstranit omezení obscénního obsahu, musíte v nastavení systému iOS povolit omezení. Existovalo něco takového za Jobse? 🙂

| Denial of responsibility | Contacts |RSS