Jak odstranit reklamy v iPhonu

Jak skrýt reklamy v Safari?

Pozdravy! Mluvíme o skrývání reklam v Safari:

V App Store jsou dvě aplikace, konkrétně AdBlock X a nejběžnější Adblock. Aplikace mají stejný význam, ale Adblock X je placený (dostal jsem ho zdarma, když ho dávali zdarma) a stahování. Zde je odkaz na program https://apps.Apple.com/ua/app/adblock-for-mobile/id103648481 Jako příklad použiji Adblock. Stáhneme si tedy aplikaci a vstoupíme do ní. Adblock vám pak řekne, abyste mu udělili práva k zakázání reklam, a my zakážeme. To se provádí prostřednictvím Nastavení = Safari = Možnosti blokování obsahu a povolte Adblock pro skrytí reklam.

reklamy, iphonu

Užijte si to, nyní jste skryli reklamy z většiny stránek a doporučuji vám, abyste nevynechali žádné další z těchto dárků. Hodně štěstí všem a brzy vám povím o svém týmu.

Pokud se nepletu, tak jste přišli pozdě, tato funkce byla přidána asi před 4-5 lety.

Těšíme se na výukové programy „jak dýchat“ a „jak kakat“.

Pro Operu

Otevřete prohlížeč Opera v počítači. Klikněte na „Nástroje“ v nabídce prohlížeče Opera a vyberte možnost „Rozšíření“.“Klikněte na možnost „Spravovat rozšíření.“

Najděte AdBlock v seznamu rozšíření nainstalovaných v aplikaci Opera. Klikněte na tlačítko Zakázat vpravo od AdBlocku. AdBlock bude dočasně vypnut. Pokud chcete AdBlock z prohlížeče Opera odebrat, klikněte na „Remove. AdBlock bude z prohlížeče Opera zcela odstraněn.

VPN vs

Cloudflare WARP přestal fungovat, soudě podle mapy z downdetectoru výhradně v Rusku. Několik dalších služeb VPN (Psiphon, VPN Pro se připojil přes, Turbo VPN nefungoval). Žádné oficiální zprávy na toto téma. Zřejmě začala nová vlna blokování VPN.

Pokyny:

Funguje pouze na ulici. Pokud je iPhone připojen k síti Wi-Fi. žádná dohoda. Pokud se jedná o online hru. také.

Reklamy se načítají přes internet. Pokud vypnete internet, reklamy zmizí. Nemusíme je však úplně zakázat: iOS umí selektivně omezit přístup k mobilním datům pro konkrétní aplikaci podle uvážení uživatele.

Přejděte do „Nastavení“, „Mobilní“, najděte část „Mobilní data pro:“ a vypněte požadované aplikace.

Pokud se požadovaná aplikace v seznamu nenachází, vypněte Wi-Fi, jednou se k aplikaci připojte a zkuste to znovu.

Jak se zbavit spamu v kalendáři na iPhonu

V záložkách

Tento návod je zveřejněn v rámci projektu Podpora pro iPhony.ru. E-mail: press(at)iphones.Získejte řešení problémů se zařízeními Apple a jejich provozem.

Otázka od čtenáře: Alexander Spamové zprávy se objevily v kalendáři na iPhone 7. Jak deaktivovat možnost posílat mi takový spam?

Naše odpověď: Dobrý den, Alexandře. Kalendář může být napájen různými aplikacemi ve vašem zařízení. Chcete-li tuto funkci deaktivovat, postupujte takto:

Přejděte do Nastavení. Kalendář a zakažte Nabídky míst a událostí z možností Programů.

V části Účty zkuste zakázat ty účty, které mají nastavenou synchronizaci kalendáře (je možné, že data pocházejí z vašeho účtu G-Mail nebo iCloud).

Posledním krokem je zakázání přenosu dat z nainstalovaných aplikací do Kalendáře. Přejděte do Nastavení. Soukromí. Kalendáře. Deaktivujte všechny podezřelé aplikace.

Nyní se do kalendáře nebudou přidávat nepotřebná data a záznamy.

Pokud máte dotaz, který oficiální podpora společnosti Apple neřeší, napište nám na adresu press(at)iphones.ru. Nebo se jich zeptejte přímo v naší nápovědě.

Záložky

Spam od společnosti Apple

Společnost Apple naštěstí včas zastavila reklamní kampaň na iPhone XS a iPhone XR, ale upozornění s reklamami na Apple Music, Apple TV a další služby mohou uživatelům stále přicházet. V tomto článku vám poradíme, jak se z odběru těchto oznámení jednou provždy odhlásit.

Můžete se odhlásit ze všech propagačních e-mailů. včetně e-mailových a push oznámení. Pokyny jsou co nejjednodušší.

reklamy, iphonu

Přihlaste se k odběru našeho kanálu na Yandexu.Zen a náš zpravodajský kanál Telegram, AppleInsider.Přejít na. Je tam spousta skvělých věcí.

reklamy, iphonu

Blokování reklam v některých aplikacích

Affiliate bannery v bezplatných aplikacích jsou běžnou záležitostí. Takto vývojáři vydělávají peníze na svůj produkt. Uživatelé mohou reklamy zakázat předplatným nebo pomocí nástroje Lucky Patcher. Ze zřejmých důvodů ji na Google Play nenajdete. Soubor APK si však můžete stáhnout téměř z jakékoli webové stránky na internetu.

Po instalaci aplikace Lucky Patcher do zařízení Apple iPhone 13 musíte provést následující kroky:

  • Otevření nástroje.
  • Poskytnutí oprávnění.
  • Klikněte na název aplikace, ve které reklamy nejvíce ruší.
  • Přejděte do nabídky „Záplaty“.
  • Stiskněte tlačítko „Vytvořit upravený APK“.
  • Vyberte „APK s reklamami vystřihnout“.
  • Klepněte na tlačítko „rebuild“.
  • Počkejte na dokončení operace.

Proces skončí okamžitým zmizením všech bannerů. A nemusíte vypínat internet, abyste omezili reklamy. Partnerské nabídky se nezobrazují ani online.

Pátá metoda. Plnohodnotný AdBlock z Cydie.

Útěk z vězení umožňuje přístup k velkému množství různých úprav a aplikací, které lze použít k odstranění téměř jakéhokoli problému nebo chyby v systému iOS a jednoduše přizpůsobit systém svým potřebám. Pouze dvě nainstalované aplikace z Cydie nám pomohou nejen vyřešit problém s přesměrováním reklam v App Store, ale také zcela zapomenout na existenci reklam.

Prvním vylepšením je Untrusted Hosts Blocker z repozitáře.thireus.com. Upravuje soubor /etc/hosts v systému a zablokoval připojení k 38 000 reklamních zdrojů.

Druhým je AdBlocker (iOS 8 používá druhou verzi, AdBlocker 2) z úložiště BigBoss, který umožňuje blokovat všechny reklamy.

Nevýhodou této možnosti je, že vyžaduje útěk z vězení, což znamená, že není vhodná pro zařízení s nejnovějšími verzemi systému iOS. Kromě toho, AdBlocker tweak není zdarma (2 v obchodě Cydia).

Jak blokovat reklamy na YouTube

Povolte ji a přidejte navrhovanou konfiguraci do seznamu důvěryhodných sítí VPN;

Přejděte do Nastavení. Stažený profil a nainstalujte stažený profil do zařízení;

Přejděte na „Obecné“. „O zařízení“. „Nastavení důvěryhodnosti certifikátu“ a aktivujte profil kořenové certifikační autority rozšíření Adblock.

Poté aplikaci YouTube vymažte z paměti iPhonu nebo iPadu, znovu se přihlaste a spusťte libovolné video. Uvidíte, že ukazatel průběhu přehrávání je zcela čistý a bez žlutých pruhů, které označují, kdy jsou reklamy aktivovány, a samotná videa již nebudou přerušována reklamními vložkami.

Název: Luna. Best VPN for iPhone Vydavatel / vývojář: Emban Networks Cena: Zdarma Vestavěné nákupy: Ano Kompatibilita: Obecná aplikace Odkaz: Nainstalovat

Přihlaste se k odběru našeho kanálu na Yandex.Zen. Každý den vyjde něco, co na webu není.

Máte už konečně dost reklam v aplikacích a hrách na iPhonu a iPadu?? V tomto návodu jsme popsali dva způsoby, jak vypnout otravné reklamy na mobilních zařízeních Apple.

Jak vypnout reklamy ve hrách na iPhonu a iPadu. Metoda 1

První metoda zakázání reklam ve hrách a aplikacích na iPhonu a iPadu nevyžaduje instalaci speciálních blokátorů. Tato metoda však bohužel není ideální.

Jediné, co musíte udělat, abyste se zbavili otravných reklamních bannerů, je omezit mobilnímu zařízení přístup na internet. To můžete provést ručně vypnutím přenosu dat přes Wi-Fi a mobilní síť nebo aktivací režimu „Letadlo“.

Jak jsme již uvedli, tato metoda má jednu zásadní nevýhodu. Mnoho aplikací a her vyžaduje pro plnou funkčnost přístup k internetu. Vypnutí Wi-Fi a mobilního přenosu dat samozřejmě není řešením jejich problému s blokováním reklam.

Jak vypnout reklamy ve hrách na iPhonu a iPadu. Metoda 2

Druhá metoda spočívá v instalaci speciálního blokátoru reklam. Většina řešení v App Storu blokuje pouze bannery v internetových prohlížečích, ale existují individuální blokátory reklam, které si poradí i s reklamami ve hrách a aplikacích. Adblock Wi-Fi a iCareFone jsou bezplatné blokátory reklam.

Další informace o aktivaci blokování reklam na iPhonu a iPadu najdete v tomto návodu.

Ohodnoťte 5 hvězdičkami v dolní části tohoto článku, pokud se vám toto téma líbí. Sledujte nás na Instagram. Viber. Zen.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS