Jak odstranit reklamy z telefonu Samsung

Jak odstranit vyskakovací reklamy v telefonu se systémem Android

Průměrný člověk vidí vyskakovací reklamy všude: na ulici, ve veřejné dopravě, v obchodech a dokonce i na internetu. Dnes si už jen těžko dokážeme představit život bez chytrého telefonu nebo tabletu. Takové zařízení do jisté míry nahrazuje počítač, umožňuje komunikovat s lidmi z jiných měst a zadávat objednávky v internetových obchodech. Uživatel během dne navštíví mnoho webových stránek a aplikací, kde narazí na obrovské množství reklamních bannerů. Postupem času začnou obtěžovat a zasahovat do pohodlného provozu, takže existuje rozumná otázka: jak odstranit vyskakovací reklamy v telefonu Android?? Opravdu to není tak těžké, a abyste se vyhnuli chybám, doporučujeme si článek pozorně přečíst.

Možná jste si všimli, že existuje několik druhů reklamních bannerů. Může to být jednoduchý obrázek, řádek textu nebo video. Ukázalo se však, že existuje ještě více typů reklam. Níže si můžete prohlédnout ty hlavní:

 • Mobilní banner. Tento typ reklamy je nejběžnější a lze jej najít na webových stránkách i v mobilních aplikacích. Nejčastěji je banner statický (statický) obrázek, ale v poslední době získávají na popularitě i dynamické obrázky.
 • Video reklama. Jak můžete pochopit z názvu, tento banner je malé video, které trvá 15-30 sekund. Reklamy se obvykle spouštějí automaticky a lze je odstranit až po určité době. Můžete to vidět například při sledování videa na webu
 • Oznámení PUSH. Tento typ reklamy je nejagresivnější, protože uživatel dostává během dne různá oznámení. Obvykle je třeba povolit zobrazování oznámení na určitém webu, abyste mohli zahájit distribuci. Nejčastěji se v pravém rohu prohlížeče objeví malé okno s tlačítky „Povolit“ a „Blokovat“. Není těžké uhodnout, že výběrem první možnosti automaticky povolíte webu rozesílat spam.
 • Reklama napříč stránkami. Princip fungování těchto bannerů je následující: uživatel vstoupí na jakoukoli stránku, prohlíží si ji a poté přejde na jinou stránku téhož zdroje. A právě když přejdete na další možnost, objeví se před ní reklama. Zavřít je lze snadno. stačí kliknout na křížek v rohu obrazovky.

Uvedené reklamy jsou na mobilních zařízeních nejčastější. Téměř ve všech případech ji lze vypnout a někdy i zcela odstranit.

Jak se zbavit reklam v chytrých telefonech Samsung Galaxy

  Otevřete nastavení a přejděte na „Obecná nastavení“ v dolní části seznamu všech položek.

Možná bude fungovat na zařízeních se systémem Android 6.0.1 Marshmallow, na kterém je předinstalováno uživatelské rozhraní Samsung Experience.

Jak se odhlásit z odběru upozornění na webu

Dalším doporučením je zakázat vyskakovací upozornění z webových stránek.

 • Chcete-li tak učinit, přejděte na web, z něhož již nechcete dostávat upozornění, otevřete kontextovou nabídku a kliknutím na ikonu i přejděte do části s informacemi;

Minulý týden byl pro ruské uživatele asi nejděsivější. Firmy a služby začaly opouštět naši zemi takovou rychlostí, že mnozí nevědomky začali myslet na to nejhorší. MasterCard a Visa, IKEA a Netflix, TikTok a Apple. a co bude následovat? Vzhledem k tomu, jak rychle se události vyvíjejí, se není čemu divit. Proto se v určitém okamžiku začali uživatelé dokonce sázet na to, kdo opustí Rusko příště? Kupodivu se tak rozhodla společnost Google, která již omezila službu Google Pay a zakázala možnost platit za aplikace v Google Play. Ukazuje se, že systém Android bude nyní v Rusku jednoduše blokován?

Chytré telefony jsou běžně pranýřovány za špatný výkon, příšerné materiály, nepraktičnost a další hříchy, které znepříjemňují život. Překvapivě i my v redakci AndroidInsideru.Často to děláme, je to pravda, je to rozumné a vážené. Uživatelé často vzpomínají na staré dobré časy, kdy byly telefony tak rozmanité, fungovaly roky a nerozbíjely se. to je pravda, ale ne všechno jde tak hladce. Srovnání moderních smartphonů a mobilních telefonů z minulých let. se ukázalo, že chytré telefony jsou mnohem praktičtější. Ukázalo se, že všechny nejsou špatné?

Není žádným tajemstvím, že moderní technologie ohrožují bezpečnost uživatelů. Skutečnost je taková, že si všichni dříve či později budeme muset vybrat: buď budeme mít všechny výhody digitálního světa díky novým funkcím chytrých telefonů, nebo zůstaneme daleko za pokrokem a zcela znemožníme jakoukoli možnost sledování ze strany velkých korporací. Ano, někdy je možné obětovat méně ve prospěch více, ale nyní se zdá, že se situace zcela vymkla kontrole.

„Jak se odhlásit z odběru upozornění na webu?“. „Přihlásit se k odběru našeho kanálu v Yandex.Zen“. Díky za tip.

Jak aplikace odesílají reklamy

Ve skutečnosti to nejsou jen aplikace pro přizpůsobení, které vás mohou bombardovat vtíravými reklamami. Může jít o docela slušné aplikace. Může se také jednat o virus, který je sám o sobě aplikací, která vás mučí zbytečnými informacemi, nebo o stažení aplikace třetí strany.

Jak vypnout zobrazení v horní části jiných aplikací

Opět popořadě, pokusme se to zjednodušit. Pokud náhodou nevíte, která aplikace vás obtěžuje reklamami, můžeme přejít do nastavení smartphonu, vybrat „Aplikace“, pak vybrat požadovanou aplikaci a projít seznam jejích nastavení a najít položku „Na vrcholu jiných aplikací“. Znění a umístění se může mírně lišit, ale obvykle se tato možnost nachází v pokročilém nastavení a nazývá se takto.

Pak ji jednoduše zakažte a reklamy vás nebudou obtěžovat. Pokud aplikaci nepotřebujete, můžete ji úplně odebrat.

Aniž byste vstoupili do nastavení aplikace, najdete položku „Specifická oprávnění“ a položku „Přes jiné aplikace“. zobrazí se vám vše, k čemu máte přístup.

Nezapomeňte, že se mohou zobrazovat nejen podezřelé aplikace, ale také velmi slušné a velké reklamy.

Jak poznat aplikaci, která zobrazuje reklamy

Pokud nevíte, která aplikace zobrazuje reklamy, musíte ji najít. Stáhněte si aplikaci Ads Detector.

Myšlenka této aplikace spočívá v tom, že analyzuje, co se děje na obrazovce, a když se objeví reklama, řekne vám, která aplikace je v danou chvíli aktivní.

Jakmile budete znát název aplikace, budete moci přistupovat k jejímu nastavení a postupovat podle předchozího kroku. To znamená, že aplikaci odinstalujete nebo jí zabráníte v zobrazování reklam nad ostatními aplikacemi.

Tato metoda funguje pouze u aplikací, které se nechovají jako systémové aplikace. Pokud chcete něco globálnějšího, bude třeba nainstalovat další aplikaci.

Jak zobrazit seznam aktivních aplikací

Pokud první metody nefungují, nainstalujte aplikaci Goclean. Lze ji použít k zobrazení všech aktivních aplikací obecně. Včetně těch, které mohou zobrazovat reklamy.

Chcete-li to provést, přejděte do části „Detektor“ a analyzujte aktivitu aplikací. Analýzu je nejlepší provést až poté, co smartphone nějakou dobu používáte a narazíte na reklamy. Tímto způsobem můžete danou aplikaci identifikovat. Opět se může jednat o velmi užitečnou aplikaci, které stačí zabránit, aby se objevovala nad jinými aplikacemi.

Vypnutí oznámení v prohlížeči

Nejčastěji se reklamy na Samsung Galaxy A5 nezobrazují proto, že je zařízení infikováno viry, ale kvůli povolení uživatele zobrazovat partnerská oznámení. K tomu často dochází poté, co majitel telefonu otevře stránku a klikne na tlačítko „OK“, aniž by si uvědomil, s čím souhlasí.

Chcete-li zakázat vyskakovací reklamy, musíte:

 • Spuštění prohlížeče.
 • Přejít do nastavení.
 • Vyberte možnost „Nastavení webu“.
 • Otevřete kartu „Oznámení“.
 • Posuňte posuvník do polohy „Vypnuto“.

V závislosti na prohlížeči se některé položky nabídky budou jmenovat jinak. Přesto byste měli být schopni najít správnou sekci pro vypnutí oznámení.

Zakázat vyskakovací okna pro jednotlivé programy

Pokud problém nepochází z prohlížeče a nechcete odstraňovat podezřelé aplikace, můžete zakázat vyskakovací okna jednotlivých aplikací. To můžete provést podle pokynů:

 • Otevřít nastavení.
 • Přejít na Hesla a zabezpečení.
 • Otevřete kartu „Soukromí“ a poté kartu „Zvláštní přístup“.
 • Deaktivace pochybných aplikací v nastavení možnosti „Přepsat ostatní aplikace“.

Specializované programy budou fungovat i nadále, ale přestanou zobrazovat obtěžující reklamní bannery.

Blokování reklam v některých aplikacích

Affiliate bannery v bezplatných aplikacích jsou běžné. Takto vývojáři vydělávají na svých produktech. Uživatel může reklamy zakázat přihlášením k odběru nebo pomocí nástroje Lucky Patcher. Ze zřejmých důvodů ji nelze nalézt v Google Play. Soubor APK si však můžete stáhnout téměř z jakékoli webové stránky na internetu.

Po instalaci nástroje Lucky Patcher do zařízení Samsung Galaxy S8 proveďte následující kroky:

 • Otevření nástroje.
 • Udělování oprávnění.
 • Klikněte na název aplikace, ve které reklama nejvíce vadí.
 • Přejděte do nabídky „Patch Menu“.
 • Klikněte na „Vytvořit upravený APK“.
 • Vyberte „APK s reklamami vystřihnout“.
 • Klikněte na možnost „Rebuild“.
 • Počkejte na dokončení operace.

Proces skončí okamžitým zmizením všech bannerů z aplikace. Pro omezení reklam není nutné vypínat internet. Partnerské nabídky se nezobrazují ani online.

Blokování systémových reklam v systému Android

Chcete-li se zbavit otravných reklam na smartphonu bez kořenového systému, postupujte podle následujících pokynů.

 • povolit smartphonu instalaci aplikací ze zdrojů třetích stran povolením možnosti „Neznámé zdroje“. Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení Zabezpečení Neznámé zdroje a povolte je.
 • Stáhněte si APK z výše uvedeného odkazu a nainstalujte jej do svého smartphonu.
 • Po dokončení instalace spusťte aplikaci a otevře se průvodce, který vám ukáže její funkce. Na úvodní obrazovce můžete zvolit možnost automatického spuštění při spuštění. Poznámka: Aplikace DNS66 bude mít zpočátku vliv na úroveň nabití baterie, ale jakmile bude plně spuštěna s optimálním nastavením, nebude se baterie výrazněji vybíjet.

Toto je nejlogičtější a nejefektivnější způsob blokování reklam v systému Android.

Jak odstranit reklamy na ploše

Po seznámení se s výše uvedeným programem již budete mít potřebné znalosti, ale pokud se náhle nepodaří odstranit reklamy na ploše systému Android, pak stojí za to přečíst si malý návod.

Po stažení aplikací (jak je uvedeno výše) můžete získat nechtěný software. To znamená, že to může zahrnovat mnoho vývojářů z Play Marketu, kteří se na nás bez skrupulí snaží vydělat peníze. Proto je v dnešní době stále častější panika, když: „Najednou se z ničeho nic objeví (vyskočí) reklama na ploše“ a člověk začne „spěchat“ po internetu a v panice hledat rychlé, ale ne vždy správné řešení.

odstranit, reklamy, telefonu, samsung

K rychlému provedení tohoto úkolu lze použít vynikající aplikace Adfree (pro uživatele ROOT) a AirPush (pro běžné uživatele).

Adfree. Kořenová práva

Na základě četných stížností inzerentů byla aplikace z Google Play nenávratně odstraněna. Poslední aktualizace proběhla v únoru 2017. Lze jej stáhnout ze stránek 4PDA, místní průvodci jej mohou nainstalovat za vás.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS