Jak odstranit smazané fotografie z iPhonu

Jak funguje album „Nedávno odstraněné“ na iPhonu

Album „Nedávno odstraněné“ v iPhonu odesílá fotografie, které byly ze zařízení odstraněny. Tam jsou uloženy po dobu 40 dnů, poté jsou trvale smazány a nelze je obnovit.

U každé fotografie v oblasti „Nedávno odstraněné“ můžete zjistit, jak dlouho zůstane v oblasti „Nedávno odstraněné“, než bude ze zařízení zcela vymazána.

Nedávno smazané fotografie lze obnovit do zařízení. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko „Vybrat“ v pravém horním rohu a označte fotografie, které chcete obnovit. Poté klikněte na „Obnovit“ v pravém dolním rohu a vybrané fotografie budou obnoveny do zařízení.

odstranit, smazané, fotografie, iphonu

Metoda 1, kterou všichni znají

V aplikaci Fotografie klikněte na fotografii, kterou chcete odstranit, a poté klikněte na ikonu koše.

Všechny odstraněné obrázky se znovu objeví ve složce „Nedávno odstraněné“ po dobu 30 dnů. Společnost Apple zavedla toto pravidlo v systému iOS 8, aby se chránila před náhodným odstraněním fotografií. Chcete-li ji deaktivovat, přejděte do Nastavení. Fotografie.

Jak se rychle zbavit nechtěných fotografií na iPhonu

Prvním a nejjednodušším způsobem, jak se zbavit nechtěných fotografií, je jejich ruční odstranění. Jednoduše klikněte na tlačítko Vybrat v pravém horním rohu obrazovky, vyberte všechny položky, které chcete odstranit, a odešlete je do koše. Můžete si to usnadnit vytažením jedné fotografie vodorovně nebo svisle a vybrat celé vrstvy fotografií. Tato metoda se mi nelíbí, protože každá fotografie může být cenná.

Postup mazání fotografií iPhone.

Před odstraněním si obsah dobře zkontrolujte. Odstranění seznamu Nedávné odstranění není zrovna frustrující a časově náročný úkol. Myslím, že pokud jste se rozhodli pro hromadnou čistku všech fotografií, bude velmi obtížné odstranit více než 250 položek. Toho lze dosáhnout s trochou šikovnosti. Změna na režim sběru. V tomto případě budou všechny fotografie seřazeny podle dnů pořízení. Všechny fotografie za určitý den lze nyní odstranit dvěma klepnutími.

Další trik spočívá v tom, že pořizujeme mnoho fotografií jako sérii. Tuto funkci si oblíbily zejména ženy. Dívky často pořídí 15 fotografií najednou, pak vyberou pár nejoblíbenějších a ostatní nechají zapadat prachem ve své fototéce. Chcete-li vymazat fotografie pořízené v sériích, musíte přejít do aplikace Fotografie, pak na kartu Alba, přejít do sekce Typy mediálních souborů a přejít do podsekce Série. Pak stiskněte tlačítko Vybrat na spodním středovém řádku, vyberte dobré snímky a odstraňte všechny nežádoucí.

Jak rychle odstranit sérii fotografií a zachovat ty dobré?

Jak synchronizovat fotografie s iCloudem

Pro ty, kteří se zabývají ukládáním záložní kopie dat, existuje další způsob. Trik spočívá v obnovení fotografie ze služby iCloud. Je to snadné, ale jedním z předpokladů je, že musíte povolit synchronizaci fotografií s cloudem.

Povolení synchronizace fotografií se službou iCloud

Chcete-li obnovit data z iCloudu, nezapomeňte povolit synchronizaci s cloudem

Obnovení smazaných fotografií na iPhonu 11 (Pro) bez zálohování

Chcete-li obnovit smazané a ztracené fotografie ze zařízení se systémem iOS 13 / 12 / 11 / 10 bez záloh nebo se zálohami, musíte si stáhnout aplikaci pro obnovu fotografií iPhone.

Tento software pro obnovu dat z iPhonu vám pomůže nejen obnovit smazané fotografie ze zálohy iTunes / iCloud, ale také obnovit smazané fotografie z iPhonu 11, iPhonu 11 Pro (Max), iPhonu XR, XS, XS Max, X, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, SE, 6S Plus, 6S, 6, 6 Plus, 5S, 5C, 5, 4S, 4 nebo 3GS a iPadu, iPodu Touch a také obnovit smazané textové zprávy, fotografie, kalendář, historii hovorů a další data.

odstranit, smazané, fotografie, iphonu

Stáhněte si bezplatnou zkušební verzi níže a obnovte smazané fotografie na iPhonu. Vyzkoušejte zdarma!

Podle podrobných pokynů níže získáte obrázky z iPhonu 11 Pro, pokud chcete obnovit další soubory na iPhonu 11 (Pro), můžete si přečíst návod: Jak obnovit ztracená data z iPhonu 11 a iPhonu 11 Pro.

Jak na dálku vymazat fotografie z iPhonu nebo iPadu

Předpokládejme, že jste svěřili svůj iPhone nebo iPad třetí osobě, ale obáváte se, že by se mohla podívat do vaší knihovny fotografií na iCloudu a zjistit o vás spoustu informací. V takovém případě stačí udělat jediné: Vyčistit knihovnu médií na dálku. například odstranit konkrétní fotografii z pátečního večírku. Jak na to?

Nejprve se musíte přihlásit k webové verzi služby iCloud pod svým účtem Apple ID. Poté vyberte možnost „Fotky“ a dostanete se přímo do knihovny fotografií v cloudu.

Klikněte na tlačítko „Vybrat fotografii“ a zvýrazněte fotografie, které chcete odstranit. Pokud si je chcete ponechat, ale vymazat je ze zařízení, můžete je například poslat e-mailem nebo nahrát přímo do počítače, což je mnohem pohodlnější.

V albech můžete zpětně obnovit nedávno smazané fotografie, aby se znovu objevily na iPhonu nebo iPadu. Fotografie můžete obnovit, pokud byly smazány před 30 dny nebo méně.

Tato metoda neumožňuje odstranit fotografie přímo z knihovny fotografií, ale obsah iCloudu a knihovny médií v iPhonu se často velmi liší. Také jsme se setkali s tím, že se třetí strany snaží najít na vašich fotografiích špínu, takže je bezpečnější uchovávat je v cloudu. Abyste je mohli vždy odstranit.

Pokud je však vaše zařízení odcizeno, je lepší tento krok obejít a vymazat všechna data včetně kontaktů, fotografií a zpráv. Můžete to udělat pomocí funkce Najít iPhone na iCloudu.com.

odstranit, smazané, fotografie, iphonu

Jak odstranit všechny fotografie v iPhonu za 3 sekundy

Stručně řečeno! Abyste si nemysleli, že se vás snažím oklamat, zaručuji vám, že jste takovou metodu odstranění všech fotografií z iPhonu ještě neviděli. Nevím, proč jste se rozhodli odstranit všechny fotografie, ale je to docela snadné.

NEpotřebujete počítač, ani kabel Lightning, ani „no-co“ No, možná jen trochu rovnou ruku s prsty. Omlouvám se, nechci nikoho urazit, ale tohle je opravdu potřeba. Pojďme!

Jak se zrodilo téma tohoto článku? Nyní vám řeknu, že Mám ve zvyku analyzovat zahraniční stránky (většinou buržoazní) podobnou tématiku, pokud jde o populární články, a to tím, jaké dotazy tyto stránky dostávají lidé z vyhledávače Google.

A tak jsem na jednom z webů zjistil, že někdo, kdo má velký zájem a netrpělivě chce vědět, jak odstranit všechny fotografie na iPhonu najednou.

Podíval jsem se také na prvních pár článků Googlu na tento dotaz a uvědomil jsem si, že všechny navrhované metody jsou trochu nudné a vyžadují hodně trpělivosti a vytrvalosti. Odstranění fotografie z iPhonu je poměrně jednoduché. stačí ji vybrat a kliknout na ikonu koše.

Co ale dělat, když jsou ve fotografickém filmu tisíce fotografií?? Sedněte si a klikněte na každý z nich? Jsem klidný člověk, ale nemám nervy na to.

Tak jsem si lámal hlavu a našel kouzelnou metodu, jak VYBRAT VŠECHNY FOTOGRAFIE za tři sekundy. A pak je můžete přesunout do koše.

  • Jak přenést fotografie z iPhonu do počítače?. Pokyn
  • Jak obnovit tovární nastavení iPhonu. Návod
  • Jak uvolnit místo v iCloudu?. Výukový program

K implementaci „mé metody“ zvýrazňování obrázků využijeme schopnost displeje iPhonu rozpoznat více dotyků najednou. multitouch. Na gesta zoomu (přiblížení/oddálení) na obrazovkách chytrých telefonů jste si všichni zvykli už dávno.

Párkrát se mi stalo, že jsem se (ze zvyku) pokusil zvětšit malou obrazovku flipového telefonu a pak jsem si připadal jako idiot. Nikdy předtím se vám to nestalo? Jaké technologie nás dovedou k. Dnes však nejde o zoomování, ale o trochu jiný typ gesta.

Chcete-li odstranit všechny fotografie z iPhonu, postupujte podle následujících čtyř jednoduchých kroků (obrázky jsou přiloženy). Všechny čtyři kroky jsou velmi důležité, proto čtěte pozorně.

KROK 1. Přejděte do aplikace Fotografie, pak na položku Zachytit fotografii a stiskněte tlačítko „Vybrat“ v pravém horním rohu.

KROK 2. Položte prst na POSLEDNÍ fotografii ve Fotofilmu a pohybujte jím doleva (ne nahoru, ale dolů). ), čímž se zvýrazní několik fotografií najednou.

KROK 3. Prvním prstem na časovém řádku přejděte druhým prstem na začátek seznamu fotografií.

Pak přesuneme PRVNÍ prst na první fotografii ve Fotofilmu. Tím zvýrazníte všechny fotografie v iPhonu.

KROK 4. Nyní odstraňte fotografii kliknutím na obrázek koše.

Dalo by se říct, že je to úhledné? možná. Tento postup lze provést jednou rukou a dvěma prsty. Jsem si jistý, že to zvládnete. Hlavní je, abyste do konce výběru nehnuli prstem.

Po odstranění všech fotografií v iPhonu se úspěšně přesunou do složky „Nedávno odstraněné“. Přejděte do této složky, dvakrát se zamyslete nebo ještě lépe třikrát před dalším krokem.

A pokud se rozhodnete vše odstranit, klikněte na Vybrat v pravém horním rohu a poté na Odstranit vše v levém dolním rohu.

Takže! Přestaňte zírat na moje fotky! Okamžitě vymažte ty své A pak se podívejte na svá sociální média! A také čekáme na vaše komentáře pod článkem. Napište si, proč jste si oholili knír a smazali fotky?

Návod 1: Jak trvale odstranit osobní údaje v iPhonu, iPadu

Tento režim vymazání vám pomůže trvale odstranit všechna osobní data (fotografie, zprávy, kontakty, Apple ID atd.). Д.) Z vašeho iPhonu, iPadu a poté chránit vaše soukromí údaje, které byly odcizeny po prodeji zařízení.

Spusťte aplikaci iOS Eraser a připojte iPhone k počítači

Nejprve nainstalujte aplikaci iPhone Data Eraser a otevřete ji. Připojte se pomocí kabelu USB a software automaticky začne detekovat zařízení iDevice. Nezapomeňte na obrazovce iPhonu stisknout tlačítko „Trust“.

Vyberte režim „Vymazat osobní údaje“

Uprostřed rozhraní se zobrazí tlačítko „Spustit skenování“. Klikněte na něj a počkejte na dokončení analýzy. Po dokončení se zobrazí seznam všech položek, ze kterých si můžete vybrat. Označte tu, kterou chcete nechat navždy zmizet.

Krok 3.Zahájení analýzy a skenování všech osobních údajů uložených v iPhonu

V tomto kroku program automaticky analyzuje a prohledá všechny vaše osobní soubory v iPhonu, jako jsou kontakty, kalendáře, upomínky, dokumenty, proudy fotografií a další osobní soubory; dokončení procesu obvykle trvá několik minut v závislosti na souboru. Po skenování. Výběrem odstraněných dat zobrazíte podrobnosti o souboru.

Poznámka. Všechna data si můžete prohlédnout zvýrazněním jednoho z nich.

Začněte trvale mazat osobní údaje v iPhonu

Jakmile vyberete osobní soubory, které chcete odstranit, klikněte na „Erase Now“, zobrazí se panel procesu pro potvrzení, zadejte „delete“ pro potvrzení procesu vymazání.

Mělo by vás to stát více než 20 minut. Po dokončení stiskněte tlačítko Dokončit.

Je možné odstranit fotografii z iPhonu, aby zůstala na iCloudu?

Nyní zpět k původní otázce. Pokud chcete z telefonu odstranit fotografie, abyste uvolnili místo, automaticky se odstraní z iCloudu. Buď uložte originály do cloudu a komprimované fotografie do iPhonu, nebo je odstraňte z obou míst.

To je hlavní nevýhoda proprietární cloudové služby společnosti Apple.

Fotografii můžete z iPhonu odstranit a ponechat ji v iCloudu pouze po zakázání služby ve smartphonu (Nastavení. Fotky. Fotky v iCloudu), ale pro budoucí nahrávání fotografií musíte funkci povolit. Poté budou knihovny médií plně synchronizovány.

Pokud potřebujete ukládat různé fotogalerie v iPhonu a v cloudu, budete muset použít službu třetí strany. Již dříve jsme hovořili o různých způsobech ukládání knihovny médií.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS