Jak odstranit starý účet v iPhonu

[Průvodce] Jak trvale odstranit Apple ID z iPhonu / iPadu / Macu / počítače se systémem Windows

To se mnoha uživatelům iOS nestane, když potřebují odebrat své Apple ID. Pokud však chcete chránit své soukromí, doporučujeme vám udělat toto. Konkrétně, zda se chystáte prodat svůj starý iPhone nebo ho darovat dalším přátelům, přejít z Apple na jinou značku Android, nahradit jailbreaknutý účet atd. Д., Své staré Apple ID musíte smazat, aby ho nemohli používat jiní lidé a poškodit tak vaše zájmy.

Dále, jak trvale odebrat Apple ID? Vzhledem k tomu, že odstranění Apple ID není tak běžné, mnoha lidem připadá divné se s ním vypořádat. Na fórech jsem viděl mnoho lidí, kteří se ptali na otázky typu „jak odstranit Apple ID“.

V tomto článku jsem uvedl všechny způsoby, jak trvale odstranit účet Apple ID. Apple ID můžete z iPhonu, iPadu nebo Macu odebrat podle svých potřeb.

Co je třeba udělat před odstraněním e-mailového účtu aplikace Outlook na iPhonu

Část 1.1 Důsledky odstranění e-mailového účtu aplikace Outlook

Pokud chcete dočasně nebo trvale odstranit účet aplikace Outlook z iPhonu, musíte si být plně vědomi negativních důsledků, které mohou nastat po odstranění e-mailového účtu aplikace Outlook. Pak budete moci vědět, jaké operace je třeba provést před dočasným nebo trvalým odstraněním účtu aplikace Outlook.

Po odstranění e-mailového účtu aplikace Outlook v iPhonu budou ze zařízení odstraněny všechny e-maily, kontakty, kalendáře a poznámky spojené s účtem. Samotný účet však odstraněn nebude. K e-mailovému účtu aplikace Outlook můžete stále přistupovat a přijímat e-maily prostřednictvím prohlížeče Safari nebo jiného webového prohlížeče, aplikace nebo jiného zařízení.

odstranit, starý, účet, iphonu

Pokud však chcete svůj e-mailový účet v aplikaci Outlook trvale odstranit, může to mít někdy vážné následky. Například při nastavování online účtů, včetně důležitých účtů, jako jsou bankovní účty, online věřitelé, sociální sítě a další, je běžné používat e-mail. E-mailová adresa slouží k obnovení hesla těchto účtů. Pokud tedy trvale odstraníte e-mailový účet aplikace Outlook a poté zapomenete heslo k účtu, můžete k němu ztratit přístup. Navíc již nebudete dostávat upomínky na faktury, pokud si nastavíte upomínky na zaplacení účtů prostřednictvím aplikace Outlook.com. Dalším negativním efektem je, že vás kontakty nemohou kontaktovat, pokud jim zapomenete sdělit, že daný účet aplikace Outlook již nepoužíváte. Navíc po odstranění účtu trvale ztratíte přístup ke všem e-mailům ve schránce a přijdete o všechny služby spojené s účtem Microsoft, jako je Skype, kalendář a další.

Část 1.2 Co je třeba udělat před odstraněním e-mailového účtu aplikace Outlook

Znáte-li důsledky dočasného nebo trvalého odstranění e-mailového účtu aplikace Outlook na iPhonu, můžete se nyní připravit na odstranění účtu aplikace Outlook na iPhonu.

Změna informací o profilu připojených účtů

Zkontrolujte, které e-mailové adresy jsou propojeny se všemi vašimi online účty, jako jsou banky, veřejné služby, kreditní karty atd. Д. Zkontrolujte také další typy online účtů, které často používáte, například účty na sociálních sítích. Nakonec se podívejte na profily účtů, které používáte méně často.

Změna e-mailové adresy v profilu každého účtu na alternativní e-mailovou adresu.

Dejte svým kontaktům vědět o svých nových e-mailových informacích

Zálohování důležitých e-mailů

Vzhledem k tomu, že všechny příchozí e-maily budou ze zařízení odstraněny bez ohledu na to, zda účet dočasně nebo trvale odstraníte, doporučujeme důležité e-maily předem zálohovat. Rychlým způsobem je zálohování důležitých e-mailů do počítače pomocí aplikace FoneLab iOS Backup and Restore.

 • Zálohování kontaktů, zpráv, e-mailů, poznámek, fotografií, kalendáře, připomínek, aplikace WhatsApp a příloh, videoaplikací, audioaplikací, aplikací pro dokumenty a dalších položek z iPhonu, iPadu nebo iPodu do počítače se systémem Windows nebo Mac jediným kliknutím.
 • Náhled dat před zálohováním a před obnovením dat bez potíží.
 • Šifrování zálohy důležitých dat pro ochranu vašeho soukromí.
 • Jednoduché, bezpečné a efektivní.

Jak obnovit iCloud v iPhonu bez hesla

Pokud má uživatel při resetování iCloudu potíže se zadáním hesla, buď ho zapomněl, nebo ho vůbec nezná. V prvním případě lze vše napravit, ve druhém je to složité.

Pokud iPhone patří vám a účet jste vytvořili vy, není problém. Přihlaste se pomocí svého Apple ID, což je e-mailová adresa, kterou jste použili při aktivaci účtu. Pokud jste zapomněli své staré heslo, můžete si ho obnovit na tento e-mail. Heslo lze obnovit v několika postupných krocích.

 • Otevření služby správy Apple ID.
 • Klikněte na „Zapomenuté Apple ID nebo heslo“.
 • Zobrazí se okno, do kterého zadejte e-mailovou adresu, kterou jste použili při vytváření účtu. Poté zadáte ověřovací kód a kliknete na tlačítko „Pokračovat“.
 • Obdržíte e-mail s odkazem pro nastavení nového hesla.

To je vše, nyní se můžete přihlásit a resetovat iCloud nebo požádat o úplné odstranění účtu.

Smutný příběh pro ty, kteří vůbec neznají své heslo. To se často stává, když si iPhone koupíte z ruky. V takovém případě můžete kontaktovat starého vlastníka a požádat ho o odstranění účtu. V opačném případě nemůžete nic dělat.

Na internetu je mnoho inzerátů od lidí, kteří slibují, že hacknou i uzamčené iPhony. Určitě to můžete zkusit, ale měli byste být připraveni na to, že jde o podvod.

Jak odstranit iCloud

„iCloud není jen cloudové úložiště, ale rozsáhlá služba, která vám díky řadě funkcí umožňuje používat produkty Apple s maximálním komfortem. Nejdůležitější z nich jsou.

 • Vytváření záloh. Všechny informace z vašeho smartphonu, tabletu a dalších zařízení Apple budou uloženy v cloudu. Přístup k nim má pouze jejich vlastník.
 • Přenos fotografií prostřednictvím fotostreamu. Úspěšný snímek bude na žádost majitele okamžitě odeslán do jiného zařízení propojeného s účtem.
 • Hledání chybějících miniaplikací. Pomocí vestavěných funkcí služby můžete v případě ztráty nebo krádeže rychle najít svůj telefon, tablet nebo přehrávač.

Pokud svůj gadget prodáváte, jednoduše zrušte propojení jeho ID, aby nový majitel neměl přístup k vašim osobním údajům. Někdy však potřebujete své Apple ID, a tedy i iCloud, zcela odstranit. To lze provést dvěma kliknutími.

 • Přejděte do nabídky Nastavení, sjeďte dolů na konec stránky a najděte a otevřete kartu iCloud.
 • V seznamu vyberte možnost „Odstranit účet“ a klikněte na ni.
 • Zobrazí se okno s upozorněním, že všechny informace budou odstraněny, a s žádostí o potvrzení nebo zrušení akce. Musíte vybrat první z nich.
 • Poté se systém zeptá, co má udělat s položkami spojenými s cloudem: kontakty a daty prohlížeče Safari, a nabídne dvě možnosti, které může zvolit pouze uživatel.
 • Dalším krokem je zadání hesla pro deaktivaci možnosti „Najít iPhone„.

Po zadání požadované kombinace a potvrzení akce můžete svůj účet iCloud považovat za vypnutý.

Jak odstranit údaje o bankovní kartě ze Safari (funkce automatického dokončování prohlížeče Safari)

Kromě Apple Pay mohou být údaje o vaší bankovní kartě uloženy v prohlížeči. Automatické dokončování je při nakupování online automaticky zadává do příslušného pole.

Chcete-li ze Safari odstranit údaje o své kartě, musíte:

Na domovské obrazovce mobilního zařízení otevřete aplikaci Nastavení;

Otevřete sekci Safari a přejděte na možnost Automatické vyplňování;

Po výzvě k ověření pomocí Touch ID se dotkněte snímače prstem;

V pravém horním rohu klikněte na modré tlačítko „Upravit“ a vyberte kartu, kterou chcete odstranit;

Klikněte na tlačítko „Odstranit“ v levém horním rohu stránky;

Stisknutím červeného tlačítka „Delete“ v otevřeném okně akci potvrďte.

Po dokončení všech výše uvedených kroků budou údaje o vaší bankovní kartě ze Safari vymazány.

Připravte si stránky

Na co nezapomenout před vymazáním iPhonu:

Nejprve si zařízení zálohujte. Zálohu můžete uložit do počítače prostřednictvím iTunes nebo použít cloudovou službu iCloud (pokud se velikost vytvářené zálohy vejde do cloudu).

Záložní kopii potřebujete pro případ, že chcete přenést data a nastavení do nového iPhonu.

I když jste se rozhodli přejít na systém Android, budete potřebovat zálohu fotografií, poznámek, kontaktů a dalších důležitých dat.

Zkontrolujte, zda si pamatujete kombinaci uživatelského jména a hesla k účtu Apple ID. Pokud jste smartphone nastavovali před delší dobou nebo vám s nákupem někdo pomohl, vzpomeňte si na přihlašovací údaje.

Chcete-li to zkontrolovat, zkuste se přihlásit ke svému účtu na adrese appleid.Apple.com.

Pouze s uživatelským jménem a heslem můžete zařízení odpojit od svého účtu. Pokud to neuděláte, bude velmi obtížné jej prodat, a pokud data vymažete, dostanete cihlu.

Pokud jste iPhone zakoupili z ruky nebo z jiné země, může být uzamčen u konkrétního poskytovatele služeb. Pro práci s jakoukoli kartou SIM v tomto případě slouží takzvaná Turbo-SIM.

Jedná se o malou desku, která je umístěna v přihrádce pod kartou SIM. Před resetováním a přeflešováním takových iPhonů je třeba podrobně prostudovat. Konkrétní model iPhonu může odmítnout pracovat s konkrétním modelem Turbo-SIM na konkrétní verzi firmwaru.

Bez jasného pochopení problému je lepší proces nezahajovat, hrozí nebezpečí bricknutí.

odstranit, starý, účet, iphonu

Pokud jsou hodinky Apple Watch připojeny k iPhonu pro prodej, je nutné jejich spárování zrušit. Postupujte podle našich pokynů.

Jak odstranit účet Apple ID

Petr Chtěl jsem vědět, jak mohu trvale odstranit svůj účet Apple ID, na webu společnosti Apple jsem to nenašel. Pomozte pochopit.

Odstranění účtu je závažný a drastický krok. Než se do toho pustíte, musíte si ujasnit, co následuje.

Účet je trvale smazán.

Po smazání nebude možné provedené nákupy obnovit.

Pokud v iCloudu zůstala nějaká data, nelze je po vymazání obnovit.

Platnost všech předplatných zakoupených služeb vyprší.

I když vás zařízení Apple zklamalo a rozhodli jste se používat smartphone nebo tablet od konkurence, nedoporučujeme vám účet mazat. Po nějaké době ji budete možná potřebovat znovu.

Místo odstranění na appleid.Apple.com můžete od svého účtu odpojit nepotřebná zařízení, změnit důvěryhodné telefonní číslo a e-mail. Tímto způsobem můžete svůj účet „zmrazit“, dokud ho nebudete potřebovat.

Pokud se rozhodnete účet odstranit, budete muset kontaktovat podporu společnosti Apple, protože to nelze provést v uživatelském režimu.

Přejděte na webové stránky appleid.Apple.com a zrušit autorizaci všech zařízení připojených k účtu.

Vyberte postupně všechny iPhony, iPady nebo počítače Mac v seznamu a klikněte na tlačítko Odstranit v kontextové nabídce.

Úplně dole na stránce si vytvořte PIN kód pro zákaznickou podporu, abyste mohli rychle potvrdit svou totožnost, až ji budete kontaktovat.

Požádejte podporu o odstranění účtu. Buďte připraveni důrazně trvat na vymazání.

Čím závažnější je důvod pro odstranění, tím dříve podpora účet odstraní.

Jak odstranit e-mailový účet v iPhonu a iPadu

Především byste si měli uvědomit, že smazáním e-mailového účtu se odstraní veškerý obsah, jako je nastavení e-mailu, přihlašovací údaje, návrhy, oznámení a e-maily. Než začnete mazat všechny e-maily v iPhonu, měli byste si vytvořit aktuální zálohu iPhonu.

Proto je lepší využít služeb profesionála, který zajistí, že je vše v pořádku. Program pro zálohování dat, který vám pomůže zálohovat ručně. Aiseesoft Backup & Restore iOS Data vám pomůže zálohovat a obnovit veškerý obsah a nastavení iPhonu, iPadu a iPodu Touch, včetně fotografií, videí, zpráv a e-mailových účtů atd. д.

 • Zálohování jedním kliknutím: zálohujte data iOS do počítače jedním kliknutím, aniž byste přepsali stávající data v zařízeních iOS.
 • Obnovení dat: Náhled a výběr dat iOS, která chcete obnovit (všechna data nebo vybraná data podle potřeby) pomocí tohoto nástroje pro obnovu dat iOS.
 • Zařízení se systémem iOS: Podpora všech zařízení se systémem iOS včetně iPhone 12/11 / X / 8 Plus / 8/7 Plus / 7 / SE / 6 Plus / 6 / 5s / 5c / 5 / 4S / 4, iPad Pro / mini / Air, iPod touch 6/5/4.

Po zálohování dat z e-mailového účtu v iPhonu je čas e-mail z iPhonu odstranit. Ať už chcete ze svého zařízení iOS odstranit nepotřebné e-maily, nebo jste připraveni uvolnit více místa v úložišti, postupujte podle níže uvedených podrobných pokynů k odstranění e-mailů v zařízení iPhone / iPad:

Spusťte aplikaci Nastavení na iPhonu nebo iPadu, sjeďte dolů na stránku a vyberte „Mail, kontakty, kalendář“.

V části „Účet“ vyberte a klikněte na konkrétní e-mailový účet, kterého se chcete zbavit, a zkontrolujte podrobnosti o vybraném e-mailovém účtu, jako je e-mailová adresa atd. Д.

Poté jednoduše klepněte na červené tlačítko „Smazat účet“ a opětovným klepnutím na toto tlačítko smazání e-mailového účtu potvrďte.

Hotovo. Nyní zjistíte, že poštovní schránka na odebraném účtu již není k dispozici a nemáte přístup k e-mailu na tomto účtu.

Pro ilustraci je třeba uvést, že po odstranění e-mailového účtu z iPhonu nebo iPadu o něj ve skutečnosti nepřijdete. Pokud ji budete v budoucnu znovu potřebovat, můžete ji do zařízení iOS znovu přidat.

Jak zkontrolovat neznámá zařízení propojená s účtem Apple ID

Chcete-li se ujistit, že k vašemu Apple ID nejsou připojena žádná neznámá zařízení (možná jste sledováni), postupujte podle následujících kroků.

Otevřete aplikaci Nastavení a přejděte do části Apple ID (kde je uvedeno vaše jméno a příjmení).

Zobrazí se seznam zařízení, která jsou také propojena s používaným Apple ID.

Vyberte si neznámé zařízení, které není vaše.

Klepněte na „Odstranit z účtu“ a potom na „Odstranit“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS