Jak odstranit účet Google z telefonu Xiaomi

Jak odstranit účet Google z telefonu Xiaomi: Všechny způsoby

Jak smazat účet Google z telefonu Xiaomi a je to možné? Budeme podrobně diskutovat o všech dostupných cestách.připravili jsme pokyny k kroku.krok, odpovědi na otázky, malé triky a mnoho dalších užitečných informací.

Než pochopíte, jak odstranit Google na Xiaomi, musíte si pamatovat. tato akce vás „vyhodí“ ze všech aplikací pro vývojáře. Ztratíte přístup na trh s plai, filmy a knihy, mnohem více.

Později můžete snadno otevřít účet na jiném zařízení. prostě nezapomeňte na heslo a přihlaste se. Chcete.li uložit potřebné kontakty, fotografie a aplikace, doporučujeme provést zálohu:

 • Otevřete nastavení zařízení a najděte ikonu vývojáře Google;
 • Klikněte na ikonu zálohování;
 • Nezapomeňte zapnout fotografii a kontakty;
 • Zkontrolujte použitý profil a klikněte na „Start“.

Data budou v cloudovém úložišti. můžete je snadno obnovit ve správný čas!

Opravte a úplné odstranění na Xiaomi

Pokud se právě dostanete z účtu, nebude to úplně odstraněno. A přístup lze kdykoli obnovit. Níže uvedený popis je vhodný pro ty, kteří chtějí konečně smazat svůj účet Google. Což znamená, že všechny informace, které jsou v něm uloženy.

Ukončení z účtu na smartphonu

Nejprve budeme potřebovat přístup k telefonu. Jdeme do „Nastavení“ a otevřeme sekci „Účty a synchronizace“. Procházejeme stránku na kartu Google a vybereme profil, který chceme smazat.

Na samém dolní části klikneme na trojnásobné „více“. Zobrazí se další nabídka, ve které aktivujeme příkaz „Odstranit účet“. Četli jsme varování, že všechny kontakty, zprávy a další data budou očištěny. Souhlasíme a potvrzujeme odstranění stisknutím modrého nápisu.

Odstranili jsme účet Google na smartphonu. Ale z jakéhokoli jiného zařízení můžete stále vstoupit do profilu. Abychom konečně vymazali účet ze serveru, jsou vyžadovány další akce.

Příklad je zobrazen na smartphonu spuštěním MIUI 11. V dřívějších verzích Miyai se může název a umístění bodů lišit.

Vrtání zařízení přes PC

Nyní musíte od Googlu odkazovat telefon Xiaomi z Google. To bude vyžadovat počítač.

Odstranění účtu Google

Po opuštění účtu pokračujeme v přímém odstranění.

Jak se dostat z účtu

Existuje několik způsobů, jak se dostat z účtu Google na Redmi 4x, 5 Plus, 6a, Poznámka 7 a jakýkoli další telefon Xiaomi Telefon.

Prostřednictvím nastavení

Sady gadgetů poskytují speciální sekci, pomocí které můžete ovládat připojené účty (to platí nejen pro Google, ale také TG, Yandex atd.).

Chcete.li odstranit účet ze smartphonu Redmi, postupujte podle následujících:

 • V nastavení otevřete „účty“, poté „Synchronizace“. V této části můžete nakonfigurovat postup pro synchronizaci účetnictví. Kromě toho se zde stěhujete, můžete svázat nové;
 • Ve spodní části displeje najděte ikonu Google, klikněte na ni a klikněte na troetogo („více“);
 • Vyberte „Odstranit účet“.

Pokud poprvé nebylo možné vymazat účet, pak vypněte zámek zámku a opakujte postup.

Návratem do továrního nastavení

V důsledku resetování nastavení ze smartphonu budou veškeré informace o uživateli odstraněny v T. H. Dojde k výstupu z účtu.

Pozornost! Tato metoda má jednu funkci. Počínaje Androidem 6.0 Operační systém obdržel ochranu proti tvrdému resetování. FRP. Vzpomíná si na účet Google a bezprostředně po resetu vyžaduje, aby uživatel zadal data pro vstup na účet. T. E., Pokud nemáte přihlášení a heslo pro účetnictví, nedoporučuje se tvrdý reset.

 • V nastavení gadgetu otevřete „Advanced Settings“;
 • Přejděte na „Obnovení a resetování“ a klikněte na tlačítko Reset;
 • Vyberte „Osobní údaje“ a akce potvrďte.

Na konci účtu Google bude účet Google zcela vymazán z smartphonu. Zároveň však bude účet k dispozici na serverech Google.

Ukončení hesla

Další praktický způsob, jak se dostat z účtu Google bez ztráty dat. Pro tohle:

 • Zaregistrujte nový účet Google prostřednictvím prohlížeče;
 • Dále změňte heslo ze starého účtu (proveďte akce také prostřednictvím prohlížeče);
 • Po změně hesla zkuste synchronizovat data;
 • Vzhledem k neúspěšné synchronizaci se na obrazovce zobrazí oznámení s žádostí o zadání nového hesla nebo označit data z jiného účtu. Vyberte druhou možnost a zadejte přihlášení pomocí hesla.

Opustili jste účet bez ztráty dat. Tato metoda je irelevantní, pouze pokud prodáváte smartphone.

odstranit, účet, google, telefonu

Čištění mezipaměti

Výše popsané metody mohou být irelevantní pro telefony Xiaomi na Androidu 4.3 a 4.4. Pro gadgety pro tento OS je algoritmus odlišný:

 • V nastavení otevřete část „Aplikace“;
 • Vyberte „Vše“ a poté otevřete kartu z účtu Google;
 • Dále klikněte na „zaměstnávat data“ a vyčistěte mezipaměť.

Po dokončení postupu bude vyplněn odchod z účtu. Pokud to neuspělo, opakujte 2. A 3. Kroky se sekcí „Google“ “.

Jak odstranit účet Google na Xiaomi

Pro odstranění jdeme do nastavení jiných účtů Google, klikněte na položku „více“ a vyberte „Odstranit účet“

Tento postup může být vyžadován, pokud chcete prodat smartphone nebo přejít z jiného účtu. Zároveň není účet sám smazán, jen se z něj dostanete do Xiaomi a v případě potřeby můžete znovu zadat.

Existuje více kardinální metody. úplné odstranění. Chcete.li to provést, přejděte do nastavení nastavení Google, smažte. Mějte na paměti, že v tomto případě zcela odstraníte poštu, přihlásíte se na YouTube a ztratíte přístup ke službám.

Tuto akci je zakázán správcem.

Ano, stejné kecy, je zakázáno neodstranit, pouze resetujte do továrního nastavení

Synchronizace se otevřela a poté odstranila jakýkoli účet

V mém není žádná položka „jiné účty“. Existují jen Google a existují tři účty. Chci jednu smazat, ale pouze z tohoto telefonu, abych úplně neodešel do důchodu. Zatím se nic neděje.

Nemohu si vybrat ten pravý a smazat?

Jak přidat do Gmailu další účet Google?

Podařilo se mi odstranit Akkakunt Google v nabídce Nastavení. synchronizace. Musíte vybrat účet pro odstranění, stiskněte tlačítko v dolní části se třemi body s nápisem „“ a vybrat akci „Odstranit účet“.

Ukázalo se, že je odstraněno synchronizací, díky

Na Xiaomi MI Max 2 jdeme do nastavení-synchronizace vybrat účet Google-ChosyeMaccount, který chceme smazat.(Otevře se) a tři body níže.Klikneme také.Je napsáno pro synchronizaci a smazání Smazat.

Setkal jsem se s takovým problémem, mám účet Google a nemohu zapnout telefon synchronizátoru Redmi 5 Plus. Pomozte vám poděkovat

Ahoj! Pomoc, prosím obnovte heslo pro účet. Ne začal, heslo bude zapomenuto. Teď jsem potřeboval, ale nevím, jak obnovit.

Vítám všechny, dnes jsem získal Xiaomi Red 10 S, Ksyaomi, který nazývá co. Ano, byl jsem s novým nákupem potěšen, bylo mi to doporučeno tak dobře, všechno je v pořádku, pouze do ní vložil SIM kartu a pokusil se vstoupit na účet Google, systém mě právě zasáhlChtěl jsem se tedy podělit o to, jak jsem se vydalObecně jsem našel různá doporučení na internetu, všechno nebylo o tom, že jsem se tak zhodil, tak z srdce, lidi, zachránil jsem svůj starý telefon, seděl jsem s počítačem a vložil simku do starého telefonu dal Distribuce Wai Faya, protože bylo řečeno, že bylo lepší vyzkoušet si Wi-Fi Xiaomi, prošel jsem náš Yandex obecně, šel jsem bezpečně na účet Yandex a prostřednictvím Yandexu se vyhledávání vydalo na cestu a na účtu Google, takže to tak Zdá se, že je to konflikt vyhledávacích systémů, upřímně řečeno, miluji více, méně mozkůTakže mějte na paměti, možná vám moje zkušenost pomůže.Systém mi napsal „Zadejte e.mail“, navzdory skutečnosti, že jsem vstoupil do pošty a dále stisklTady je takový účet Google, budu si myslet, jak to nechat)))))))

Jak to smazat, když jsem zapomněl heslo

Pokud jsem zapomněl na heslo, není přístup k profilu zařízení a není možné heslo obnovit, můžete se pokusit provést úplné vypouštění dat prostřednictvím možnosti obnovy obnovy. V tomto případě budou všechny informace odstraněny z telefonu. Zaručuje však, že už nebude žádat o heslo, ne.

Chcete.li vstoupit do režimu obnovy, musíte vypnout smartphone. Poté zároveň upněte a podržte tlačítko přepínače a zvyšte zvuk, dokud se na obrazovce nezobrazí logo MI. Poté si budete muset vybrat angličtinu, protože Rus není v Ruštině stanoven.

Výběr části „Vymazat a resetovat“. „Otřete uživatelská data“. Chcete.li potvrdit akce, znovu stiskněte tlačítko napájení a počkejte, až telefon restartuje telefon.

Důležité! Nezapomeňte provést zálohu dat, jinak budou neodvolatelně ztraceni. Chcete.li to provést, v samotném zařízení přejděte do části „Zabezpečení“ a klikněte na tlačítko „Zálohování“. Na obrazovce, která se objeví, je třeba poznamenat tyto soubory a aplikace, které chcete uložit. Po výběru klikněte na „Přeneste data zálohování“ a počkejte na provedení akce.

Účet můžete odstranit pomocí nastavení. Chcete.li to provést, musíte vytáhnout SIM kartu, paměťovou kartu a provést následující akce z telefonu:

 • Přejděte do nastavení zařízení a otevřete v nich část „rozšířená nastavení“.
 • Výběr položky „Obnovení a resetování“. „Resetování nastavení“.
 • Klikněte na část „Osobní údaje“ a potvrďte naše akce.

Odstranění účtu na Xiaomi a Redmi, pokud k němu existuje přístup

V tomto případě jsou navrženy dva standardní typy: tlumení z účtu nebo úplné vymazání. Tyto metody ve struktuře jsou od sebe radikálně odlišné:

 • První metoda spojuje data: telefonní číslo, e.mailová adresa. To znamená, že účet vám nepatří, ale je na internetu. Tento postup je poměrně jednoduchý a nejběžnější. Budete potřebovat znalosti hesla.
 • Druhá metoda zcela vylučuje účet, ale neposkytuje okamžitě odšroubujte číslo, a proto někdy dochází k selhání a může požádat o heslo z již neexistujícího účtu MI. Tento problém nebude snadné vyřešit bez pomoci služby podpory Xiaomi, takže se důrazně doporučuje vybrat úplné odstranění již v extrémních případech.

Nezapomeňte, že nesvázaný, zcela smazaný účet a MI Cloud nelze obnovit!

Distribuce ze zařízení

Před zahájením procesu napište své jedinečné ID (telefonní číslo nebo poštovní adresa) a heslo.

 • Jdeme do „Nastavení“, hledáme sekci „MI účet“.
 • Otevřete toto okno a ve spodní části stránky vidíme šedé tlačítko „zanechat účet“.
 • Vyberte, co chceme s daty dělat: Odstraňte je nebo je nechte na účtu.
 • Zadejte heslo z účtu a akci potvrďte stisknutím klávesy „OK“.

Účet MI je uvolněn ze smartphonu, ale není zcela smazán. Z tohoto zařízení nebo z jiného můžete znovu zadat profil. Pokud máte dostatek forgles, v této fázi proces končí.

Úplné odstranění

Chcete.li splnit druhou metodu, musíte znát heslo a přihlášení, pokud si něco nepamatujete, okamžitě obnovte všechna data a poté z tohoto místa pokračujte. Věnujeme pozornost, tato metoda zcela deleys všechna data o vašem účtu MI ze serverů Xiaomi, včetně informací uložených v MI Cloud.

Provádíme přípravné akce

Před úplným odstraněním je nutné provést řadu povinných postupů. Pokud je přeskočíte, bude telefon při spuštění vyžadovat vstup na již neexistující účet.

Připraveno, hledání telefonu je odpojeno. Začněte další krok.

Odstraníme účet

 • Otevřeme oficiální web Xiaomi v prohlížeči.
 • Pečlivě představte ID a heslo a poté klikněte na „Přihlásit se“.
 • Pokud je vše zavedeno správně, otevře se stránka s anglickým textem, ve kterém existuje seznam materiálů, které budou navždy ztraceny během konečného odstranění.
 • V posledním řádku, kde je požadována naše dohoda, jsme uvedli zaškrtávací známku a trochu níže klikneme na „DeletemiacCount“.
 • Všechno, operace je dokončena.

Odstranění na různých telefonech

Nyní je na řadě mluvit o tom, jak odstranit profil Google na různých značkách chytrých telefonů. Veškerý operační systém je jeden. Android. Pouze skořápky, s nimiž společnost přicházejí. Například některé body v nastavení, které jsou v Xiaomi, nejsou v Samsungu nebo je lze nazvat jinak.

Na Samsung

Na Samsung můžete účet smazat takto:

Klikněte na ikonu ozubeného kola.

Najděte kartu cloud a účty. Klepněte.

Zobrazí se seznam profilů, kde se uživatel mohl zaregistrovat. Musíte si vybrat Google.

Účet majitele se otevře. Nyní musíte kliknout na vertikální trosce vpravo v horním rohu.

V dialogovém okně, které se objeví, klikněte na „Odstranit“.

Majitel zařízení bude muset potvrdit pouze odstranění svého účtu stisknutím odpovídajícího nápisu na obrazovce.

Pokud uživatel chce akci zrušit, klikněte na „Zrušit“.

Pozornost! Existuje další metoda, jak odstranit profil Google z telefonu v systému Android: Přejděte do nastavení vašeho účtu a změňte heslo.

Na Meizu

Na zařízeních Meizu společnost vyvinula speciální profil, kde se uživatel může zaregistrovat. Říká se tomu flyme. Majitelé chytrých telefonů této společnosti nejčastěji nepoužívají postavené účetnictví, ale jsou povoleni v jiném profilu. Funkce autorizace prostřednictvím jiné pošty má také smartphone.

Stává se však také, že uživatel je povolen na základě účtu Google, a poté ho chtěl odstranit a jít do účetnictví FlyMe. Chcete.li to udělat, eliminujte Google.

Chcete.li zničit účet Google na Meizu, musíte dodržovat následující pokyny:

Zadejte „Nastavení“ mobilního zařízení.

Překlopte na „Ostatní účty“ a klikněte na něj prstem.

Klepněte na název poštovní schránky Google. Toto bude účetnictví uživatele.

Klikněte na vertikální troonity v rohu vpravo.

V seznamu padajícího vyberte „Odstranit účet“.

Majitel Meizu se tak zbaví účetnictví společnosti Google na tomto gadgetu.

Přečtěte si více o odstranění účtu Google na různých zařízeních v tomto článku.

Z tabletu

Princip mazání profilu Google z tabletu je podobný vymazání stejného účtu ze smartphonu. Jeden. Zadejte „Nastavení“.

Na pravé straně obrazovky uvidí uživatel název svého účtu. Klikněte na to.

Nyní musíte kliknout na vertikální trojnásobné vpravo v horním rohu.

V seznamu padajícího vyberte „Odstranit účet“.

Na obrazovce se zobrazí varování, že všechny informace budou smazány spolu s tímto účtem. Pokud si je uživatel jistý, že to nepotřebuje nebo si uchová všechna data, klikněte na tlačítko „Odstranit účet“.

Odstranění v nepřítomnosti přístupu

Tato okolnost vzrušuje mnoho uživatelů, zejména pokud byl smartphone zakoupen na použitém trhu. Neměli byste zoufalství. Zařízení lze obnovit i při absenci hesla nebo přihlášení.

Obnovte nebo odemkněte smartphone pomocí profilu někoho jiného, ​​nevěděl jsem, že žádná povinná data jsou možná dvěma způsoby:

 • Zadejte režim obnovy do smartphonu a vypusťte do nastavení továrny. Všechny informace ze smartphonu budou zcela smazány. Takové informace zahrnují hudbu, video soubory, aplikace, fotografie a mnoho dalšího.
 • Proveďte blikání smartphonu. Jinými slovy, zcela přeinstalujte operační systém v něm. Tato metoda je pravděpodobnější, že problém odstraní.

Pozornost! Žádná z těchto metod nezaručuje úplné odstranění účtu a jeho ohýbání ze zařízení bez opakovaných chyb. V 99% případů však toto řešení pomáhá uživatelům. A můžete počítat s úspěchem, i když jste nenašli přihlášení a heslo.

Resetování zařízení do nastavení továrny

Nejprve se doporučuje uložit všechna hesla a přihlášení z účtu Google, aby se ji znovu nezaregistrovala. Když jsou všechny informace přeneseny na jiná zařízení nebo paměťové karty, můžete bezpečně pokračovat do procedury pro odstranění profilu obnovením nastavení továrny. K tomu potřebujete:

Telefon bude restartován automaticky, což bude trvat hodně času. Poté, co to začne znovu, nebudou existovat žádná data ze staré registrace.

Firmware zařízení

Blikání zařízení téměř vždy ukládání účtu MI úspěšně končí. Nejprve musíte stáhnout firmware pro svůj telefonní model z oficiálního webu MIUI. http: // ru.Miui.com/ke stažení.html. Poté můžete přejít na začátek práce. Je třeba poznamenat, že pro tento postup není počítač nutný. Postup odstranění se provádí ve 4 krocích:

1) Stahovaný soubor s firmwarem ve formátu “.ZIP ”je resetován pouze do zařízení a není odeslán do žádné složky (flash disk by měl být odstraněn ještě před začátkem SIM karty).

2) Vstup je zadán do nabídky „Nastavení“ a poté do nabídky „On The Phone“.

3) Poté se otevírá položka „Aktualizovat systém“.

4) V pravém horním rohu displeje se dotýkají tři body.

5) Je zaznamenána část „Vyberte soubor firmwaru“. Vybere místo, kde byl stažen soubor firmwaru.

Pak zbývá pouze potvrdit výběr a čekat na automatické blikání smartphonu.

Úplné odstranění účtu ze systému

Zvažte možnost úplného odstranění účtu z telefonu a souvisejících aplikací. Systém Google poskytuje možnost odstranit jednotlivé služby, jako je Gmail, Google. Stejně jako aplikace YouTube, Google Platí a hrají hry.

Pokud se stále rozhodnete data smazat úplně, přejděte do nastavení telefonu.

Dalším krokem je odstranění účetních dat ze zařízení Xiaomi.

Odstranění profilu povede ke ztrátě veškerého navrhovaného obsahu Google Play, dat Gmail Mail, nebudete moci ukládat multimediální soubory na disk a navíc data týkající se této registrace budou ze zařízení odstraněna.

DŮLEŽITÉ! Pro uložení informací je nutné synchronizovat data v části „Synchronizace“. V tomto případě budou aplikace, kontakty a všechna data uložena na disku Google.

Vraťte se do nabídky Nastavení telefonu a přejděte:

Po zajištění uložených údajů se vrátíme a vybereme „Odstranit účet Google“.

Systém upozorňuje na možné důsledky spojené s odstraněním profilu.

Pokud jste náhodou odstranili účet na Xiaomi nebo se rozhodli jej vrátit zpět. existuje cesta ven! Za tímto účelem sledujeme odkaz na Google Help Center a vedeni výzvami, obnovením účtu a souvisejících dat.

Účet Google můžete nechat různými způsoby. Hlavní věc, buďte opatrní a nedůvěřujte osobním údajům o outsiderech.

Po prozkoumání různých možností pro opuštění Google můžeme shrnout, že jeho nepřítomnost výrazně omezuje schopnosti smartphonu. Priority pro každou z nich jsou odlišné, ať už se jedná o aktualizace nebo aplikace s vysokou kvalitou nebo ukládání informací v cloudu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS