Jak odstranit účet Mi z telefonu

Mi účet: co je to v telefonu Xiaomi

Moderní člověk tráví hodně času na internetu, navštěvuje aktuální stránky, komunikuje na sociálních sítích a sleduje videa na YouTube. Pro autorizaci ve všech službách se používá přihlášení pomocí hesla nebo účtu oblíbené sociální sítě. Uživatelé často volí druhou možnost, protože se mohou ke svému účtu přihlásit jediným kliknutím. To je velmi pohodlné, zejména pro lidi, kteří si nechtějí pamatovat mnoho hesel. Telefony Xiaomi mají také vlastní profil s názvem Mi účet. Zjistíme, co to je, a podíváme se také na to, jak se vytváří a odstraňuje.

Účet Mi je zjednodušeně řečeno osobní účet určený k ověřování v mnoha službách a k ukládání uživatelských dat. Dalo by se říci, že jde o obdobu e-mailu Google, který nyní umožňuje přihlášení a přihlášení k velkému počtu platforem. Přestože mezi oběma zdánlivě jedinečnými službami existují rozdíly.

Mi účet bude užitečný pouze pro lidi, kteří používají zařízení Xiaomi. Umožňuje autorizaci v mnoha aplikacích společnosti, například Mi Fit a Mi Home. Můžete ji také použít k synchronizaci dat telefonu s úložištěm Mi Cloud, které vám pomůže obnovit cenné informace v případě náhodné ztráty nebo krádeže zařízení.

Je důležité si uvědomit, že pokud je váš smartphone autorizován pomocí účtu Mi, je téměř vyloučeno, že by narušitel obnovil tovární nastavení vašeho zařízení a začal ho používat. Po vymazání všech uživatelských dat a zapnutí telefonu vás systém vyzve k zadání uživatelského jména a hesla k účtu Xiaomi. V opačném případě nebude možné smartphone plně využívat.

Co je to odstranění účtu Mi

Odstranění účtu Mi znamená deaktivaci účtu Mi a zničení všech synchronizovaných dat z cloudu. Poté je již nelze obnovit: nikdo nebude mít přístup k vašim důvěrným datům.

Postup je relevantní, pokud se smartphone Xiaomi připravuje k prodeji nebo pokud technologii Xiaomi neplánujete v budoucnu používat.

Všimněte si, že účet propojený s telefonem nebude odstraněn okamžitě. V následujících dnech společnost rozhodne. Do 30 dnů od smazání lze vše obnovit beze ztráty.

Varování! Jakmile je účet Mi společnosti Xiaomi zcela odstraněn, nebudete k němu mít přístup, pokud si to náhle rozmyslíte. Proto byste měli před provedením zákroku pečlivě zvážit.

Jak zrušit propojení účtu Mi s e-mailem nebo telefonním číslem zadaným při registraci

Někdy lidé nehledají informace o tom, jak zrušit propojení Mi účtu s telefonem Xiaomi, ale jen jak změnit registrační e-mail nebo telefonní číslo. V tomto případě nemusíte provádět všechny výše uvedené manipulace. Místo toho se musíme řídit oficiálními doporučeními odborníků společnosti Xiaomi.

Chcete-li změnit své telefonní číslo nebo e-mailovou adresu, musíte:

 • Na webové stránky se můžete přihlásit libovolným způsobem;
 • Přejděte na kartu „Zabezpečení“;
 • vyberte možnost „Změnit“ (na pravé straně);
 • znovu zadejte heslo k účtu;
 • zadejte nové kontaktní údaje;
 • potvrdit změnu informací.

Chcete-li zcela zrušit propojení účtu Mi s vaším e-mailem nebo číslem (bez nahrazení jinými údaji), obraťte se na zástupce technické podpory Xiaomi. V současné době je tento postup možný pouze z jejich strany.

Důležité: Uvedený postup nezávisí na modelu odpojeného telefonu, verzi MIUI ani jiných parametrech. Algoritmus je univerzální, takže vyhovuje všem uživatelům smartphonů Xiaomi.

Co byste měli vědět před odstraněním účtu?

Než přejdeme k samotným metodám odstranění, musíme se rozhodnout, zda půjde o úplné odstranění účtu bez možnosti obnovy dat, nebo o odstranění přímo ze smartphonu, ale s možným přístupem na jiných zařízeních? V prvním případě byste se měli předem postarat o svá osobní data (např. kontakty, mediální soubory, nastavení a hesla k dalším programům) tím, že si vytvoříte zálohu potřebných informací a uložíte ji na pevný disk počítače.

Při odstraňování pouze z telefonu zůstanou vaše data nedotčena, takže záložní kopie slouží pouze k preventivním účelům.

Jak odstranit Mi účet na Xiaomi: nejjednodušší a správný způsob

Tento způsob je vhodný pro osoby, které si pamatují uživatelské jméno a heslo zadané při vytváření účtu Mi nebo mají možnost obnovit potřebné údaje prostřednictvím příslušné funkce na webových stránkách společnosti Xiaomi. V obou případech přejděte k odstranění účtu, až když znáte autorizační údaje, jinak nebudete moci proces dokončit.

Důležité: když vymažete svůj účet Mi, data v úložišti Mi Cloud se vymažou. Nelze ji obnovit. Před zahájením procesu pečlivě zkontrolujte osobní údaje uložené v cloudu a v případě potřeby je přeneste na úložné zařízení.

Další informace o tom, jak odstranit účet Mi z telefonu Xiaomi:

 • Přejděte do nastavení telefonu;
 • přejděte na „Mi účet„;
 • Vyberte možnost „Odhlásit se z účtu“;
 • Stiskněte tlačítko „Delete“ a zadejte své heslo.

Poté musíte přejít k druhému kroku a odstranit účet Mi prostřednictvím rozhraní oficiálních webových stránek této služby:

 • Následujte odkaz a přihlaste se ke svému účtu Mi;
 • Přečtěte si varovnou zprávu a stiskněte tlačítko „OK“;
 • Zaškrtněte políčko a potvrďte odstranění.

V některých případech je nutné heslo zadat znovu. Jedná se o normální situaci, která zabraňuje neúmyslným nebo náhodným akcím uživatele.

Důležité: Na stránky můžete přistupovat z jakéhokoli zařízení. ze smartphonů Xiaomi a dalších značek, ale i z osobních počítačů, notebooků a podobných zařízení. Typ zařízení nemá žádný vliv na to, co děláte. Odpojení zařízení od účtu Google je nezbytné. V opačném případě nebude účet smazán.

Odstranění účtu Mi, pokud k němu máte přístup

Pokud máte plný přístup ke svému osobnímu účtu, heslo jste nezapomněli nebo jste si ho zapsali, můžete použít metodu zrušení propojení nebo úplného odstranění účtu.

Každá metoda má svá specifika, která jsou vysvětlena níže.

Jak zrušit propojení

Před odstraněním účtu Mi si musíte zapsat své osobní ID (může to být telefonní číslo nebo e-mail) a heslo. Poté postupujte podle následujících postupů:

 • Nastavení. Můj účet;
 • Otevřete okno. přejděte dolů na tlačítko Odstranit;
 • stiskněte jej, zadejte heslo a počkejte;
 • Obdržíte oznámení, že účet je od smartphonu odpojen.

Odpojení znamená, že účet již nepatří vám, ale nadále existuje na internetu.

Úplné vymazání

Opět musíte mít po ruce své uživatelské jméno a heslo do osobní skříně. Pokud jste jej zapomněli, použijte možnost obnovení. Nyní postupujte podle následujících kroků:

 • Otevřete webové stránky Xiaomi prostřednictvím mobilního prohlížeče (https://www).Mi.com);
 • vyberte možnost Přihlásit se k mému účtu. přihlaste se;
 • autorizovat a najděte tlačítko Odstranit s oranžovým pozadím;
 • počkejte, až se zobrazí obrazovka, kde zadáte své uživatelské jméno a heslo;
 • Pokud jsou údaje správné, otevře se stránka s textem v angličtině o tom, které údaje budou trvale odstraněny;
 • Potvrďte Smazat účet zaškrtnutím souhlasu s operací;
 • done. účet je smazán.

Někdy musíte počkat několik dní, než se vaše telefonní číslo zcela odpojí od účtu.

Co dělat, když to nefunguje

Pokud se nemůžete odhlásit z účtu Mi, není vždy nutné ihned kontaktovat technickou podporu. Již jsme zmínili, že helpdesk byste měli kontaktovat pouze v případě, že potřebujete odstranit účet, ke kterému nemáte přístup. Ve všech ostatních případech vám naši specialisté pomohou a poskytnou vám odpovědi na nejčastější otázky.

Samozřejmě. Ale pouze v případě, že jste si jisti, že k vašemu účtu nezískal přístup nikdo cizí. V každodenním životě nemusíte mi-účet používat, pokud to není zvlášť nutné.

Co se stane s vašimi fitness hodinkami, chytrou váhou, vysavačem a dalšími zařízeními připojenými k účtu Mi??

Pokud jednoduše zrušíte propojení účtu s telefonem, všechna chytrá zařízení budou nadále pracovat pouze s dříve vytvořeným účtem. Po opětovné autorizaci budete moci obnovit přístup. A pokud účet Mi úplně odstraníte, budete muset miniaplikace znovu svázat, ale s novým UZ.

Reset můžete provést prostřednictvím počítače nebo technické nabídky. V prvním případě je třeba připojit Xiaomi k počítači s předinstalovanou sadou Mi PC Suite. Bez použití počítače se reset systému provede podržením tlačítka napájení a horního knoflíku hlasitosti. V otevřené nabídce klikněte na možnost „Wipe Data“.

Problémy s odstraněním účtu

Opravy mobilních zařízení a reinstalace softwaru od roku 2013. Jsem fanouškem všech zařízení Andoid. Neustále sleduji všechny novinky pro mobilní telefony.

Nesprávné uživatelské jméno nebo heslo v tomto případě. Je třeba opakovat pokus nebo kontaktovat podporu

Před zrušením propojení byste měli označit aplikace nebo soubory, které chcete zachovat. Informace nelze po vymazání obnovit

odstranit, účet, telefonu

Přeinstalování firmwaru

Přeflashování je radikální metoda. Lze nainstalovat vlastní i oficiální operační systém. Po flashování získáte zařízení s naprosto čistým systémem. Vymazány budou nejen synchronizované účty, ale také všechny informace uložené ve smartphonu. Ruční instalace firmwaru vyžaduje mnoho technických znalostí a dovedností. Pokud provedete jakoukoli část operace nesprávně, hrozí, že dostanete „cihlu“ bez možnosti obnovy.

Mobilní zařízení můžete flashnout pomocí Fastboot nebo vlastního Recoveri. K dispozici je také možnost blikání přes TestPoint.

Nyní víte, jak zrušit propojení Mi-účtu na Xiaomi. Pokud znáte uživatelské jméno a heslo, netrvá to déle než 10 minut. Pokud máte další dotazy, napište do komentářů pod článkem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS