Jak odstranit vyskakovací okna v telefonu Samsung

Jak odstranit reklamy na uzamčené obrazovce Android / Samsung tablet

Ilja je šéfredaktorem webu softdroid.net. Autor několika stovek průvodců a článků o konfiguraci systému Android. Přibližně 15 let zkušeností s opravami technologií a řešením technických problémů iOS a Android. Zabýval se téměř všemi více či méně populárními značkami mobilních smartphonů a tabletů od Samsungu, HTC, Xiaomi atd. Používání iPhonu 12 a Samsungu Galaxy S21 s nejnovější verzí firmwaru pro testování.

Reklamy na zamykací obrazovce telefonu. co může být pro uživatele rušivější a otravnější?? Z neznámých důvodů se objeví, jakmile se uživatel dotkne dotykové obrazovky. Odstranit vyskakovací banner není snadné, najít viníka mezi aplikacemi. velmi obtížné.

Nejvíce nepříjemné je, že zdrojem reklamy může být ransomware, který testuje emoce majitelů mobilních zařízení. tento nepříjemný virus vyžaduje peníze, aby se zakázal na loccreen. Pokud není hotovo,

 • na obrazovce se objeví vyskakovací okna, která vás připraví o možnost používat mobilní zařízení,
 • Při odemknutí obrazovky se zobrazí reklamy (vyskakovací okna, bannery),
 • Reklamy se budou zobrazovat na celé obrazovce smartphonu, tabletu nebo telefonu,
 • Bannery se zobrazí v systémových a uživatelem nainstalovaných aplikacích, jako je Chrome.

Je zřejmé, že v žádném případě není nutné souhlasit s podmínkami podvodníků. V této příručce vám pomůžeme odhalit virus a poradíme vám, jak odstranit reklamy v systému Android, zakázat je sami. No, nebo téměř samy. na pomoc přicházejí speciální blokátory reklam.

Jak zakázat vyskakovací okna v prohlížeči Chrome

Výše zmíněné „vestavěné“ bezpečnostní opatření, které je logické, je snadno obcházeno nečistými majiteli stránek. To znamená, že musíte mít v arzenálu větší zbraň. A máme ji. Jedná se o aplikaci třetí strany s názvem Ghostery (instalace na vlastní nebezpečí). Jedná se o plně funkční prohlížeč s pokročilými bezpečnostními funkcemi, který vám také umožní bojovat proti vyskakovacím oknům.

Chcete-li tuto možnost aktivovat, klepněte na ikonu ozubeného kola a klepněte na možnost „Blokovat vyskakovací okna„. Tím to ale nekončí a v sekci nastavení můžete jednoduše přepnout na Ghostery a poté na Možnosti blokování sledování, což vám umožní nakonfigurovat další nastavení ochrany. Ostatní prohlížeče, jako je Opera, Firefox a další, nabízejí podobné ochranné mechanismy, takže byste neměli mít potíže s jejich nastavením.

Pokud však máte Chrome opravdu rádi, nebudete se moci reklam zcela zbavit. V únoru začala společnost Google propagovat funkci Better Ads Experience v prohlížeči Chrome. Prostřednictvím tohoto systému Chrome automaticky odstraňuje reklamy, které porušují kritéria používání služby. Tím se tok reklamy snížil, ale ne zcela odstranil.

Volba metody blokování je tedy na vás. Stejně jako možnost přihlásit se k odběru našeho zpravodajského kanálu na Telegramu.

Firefox

V prohlížeči Firefox můžete také nakonfigurovat zobrazování oznámení. Otevřete nastavení aplikace a poté kartu „Obsah“. Zde můžete nastavit, které stránky vás mohou rušit a které ne.

odstranit, vyskakovací, okna, telefonu, samsung

Totéž můžete udělat s ikonou v adresním řádku. Klikněte na ikonu i a nastavte oprávnění pro konkrétní web, který právě navštěvujete.

Instalací každé aplikace souhlasí majitel chytrého telefonu s požadavky na přístup k určitým údajům a funkcím zařízení, mezi něž patří i systém oznámení. Tímto způsobem si můžete být jisti, že vám neuniknou skutečně důležité zprávy a upomínky, ale některé mobilní programy toho zneužívají šířením reklamy nebo častými nerelevantními upozorněními.

Otravných oznámení se můžete zbavit dvěma způsoby. buď pomocí systému Android, nebo v nastavení samotné aplikace. První případ je vhodný pouze pro smartphony založené na verzi 4.1 a vyšší, zatímco druhá je nezávislá na úpravě operačního systému.

Jak se odhlásit z odběru upozornění na webové stránky

Dalším doporučením je zakázat vyskakovací upozornění z webových stránek.

 • Chcete-li tak učinit, přejděte na web, jehož upozornění již nechcete dostávat, otevřete kontextovou nabídku a kliknutím na ikonu i přejděte do sekce informací;

Poslední týden byl pro ruské uživatele asi nejděsivější. Firmy a služby začaly opouštět naši zemi takovým tempem, že mnozí začali nevědomky myslet na to nejhorší. MasterCard a Visa, IKEA a Netflix, TikTok a Apple. a co bude následovat? Vzhledem k tomu, jak rychle se věci vyvíjejí, to není žádné překvapení. V jednu chvíli se dokonce uživatelé začali sázet na to, kdo opustí Rusko příště? Volba kupodivu padla na společnost Google, která již omezila fungování služby Google Pay a zakázala možnost platit za aplikace na Google Play. Takže teď se v Rusku chystají zablokovat Android?

Chytré telefony jsou běžně pranýřovány za špatný výkon, hrozné materiály, nepraktičnost a další hříchy, které znepříjemňují život. Překvapivě i my v redakci AndroidInsideru.Často to však děláme rozumně a promyšleně. Uživatelé často vzpomínají na staré dobré časy, kdy byly telefony tak všestranné, fungovaly roky a nerozbíjely se. To je pravda, ale ne všechno jde hladce. Srovnání moderních smartphonů s mobilními telefony z minulých let. ukázalo se, že chytré telefony jsou mnohem praktičtější. Ukázalo se, že to není tak špatné?

Není žádným tajemstvím, že moderní technologie ohrožují bezpečnost uživatelů. Skutečnost je taková, že si všichni dříve či později budeme muset vybrat: buď budeme mít všechny výhody digitálního světa díky novým funkcím chytrých telefonů, nebo zůstaneme daleko za pokrokem a zcela znemožníme jakoukoli možnost sledování ze strany velkých korporací. Ano, někdy je možné obětovat méně ve prospěch více, ale nyní se zdá, že se situace zcela vymkla kontrole.

„Jak se odhlásit z odběru upozornění na webu?“. „Přihlásit se k odběru našeho kanálu na Yandexu.Zen.“. Díky za radu.

Jak přepnout do nouzového režimu

Pokud vyskakovací reklamy blokují obrazovku a brání vám v používání telefonu, doporučujeme restartovat telefon v nouzovém režimu. Pro tento

 • Stiskněte tlačítko Rower.
 • Podržte prst na tlačítku „Vypnout“, dokud se nezobrazí nabídka pro vstup do nouzového režimu systému Android. OK.
 • Po restartování telefonu přejdete do nouzového režimu (v rohu obrazovky se zobrazí ikona nouzového režimu).

Nouzový režim je vhodný, protože se načítají pouze systémové aplikace a související komponenty. Uživatelské programy nebudou k dispozici. Stejně tak vyskakovací reklamy. Mezitím můžete změnit oprávnění, odebrat práva správce.

Místo obnovení továrního nastavení. aplikace pro detekci virů

Samozřejmě můžete vždy provést obnovení továrního nastavení, což je univerzální způsob, jak vrátit telefon do stavu „jak byl zakoupen“. Budete však muset telefon znovu nakonfigurovat a zálohovat data.

Místo obnovení továrního nastavení můžete použít detektory virů. Níže uvedené aplikace byly staženy několikasettisíckrát, mají mnoho ohlasů, které si můžete přečíst před stažením. Pokud některý z nich není v pořádku. napište vývojářům a zanechte jim zpětnou vazbu.

Ad Detect Plugin

Tato bezplatná aplikace vypočítá, které procesy se připojují k reklamním sítím a zobrazují jejich obsah z webu. na domovské obrazovce, v oznamovací liště a jinde v systému, kde se zobrazují vyskakovací okna.

Ad Detect Plugin shromažďuje informace o každém internetovém připojení a umožňuje vypočítat, která aplikace používá připojení pro reklamní účely. Po této analýze lze „narušitele“ identifikovat a ručně odstranit ze zařízení.

Kaspersky Internet Security

Oblíbený antivirový program PC. Najde spoustu spywaru, který jiné antiviry nevidí, blokuje připojení k reklamním sítím. Má vestavěný nástroj „Adguard Content Blocker“, který se zobrazuje na domovské obrazovce pomocí samostatné ikony a funguje pouze v prohlížečích Samsung a Yandex.

 • Blokování nežádoucího softwaru ve výchozím nastavení aplikace Kaspersky Internet Security. „Menu“. „Scanner“. Zaškrtněte toto políčko, pokud není přítomno.
 • Spusťte „Scanner“ v hlavním okně a počkejte, až se dokončí.
 • Odstranění nalezených virů.
 • Chcete-li ji vyhledat automaticky, přejděte na stránku „Trvalá ochrana“ a zakupte si licenci. V opačném případě budete muset skenování pokaždé spustit ručně.

Super zabezpečení

Program skenuje telefon na přítomnost virů a optimalizuje výkon telefonu pomocí čištění od odpadků a pokročilých nastavení.

 • Stáhněte si aplikaci Super Security z Google Play, spusťte ji,
 • Klepněte na možnost „Hledat“. Počkejte na dokončení procesu.
 • Klepnutím na „Povolit/vymazat“ nebo „Odstranit vše“ nalezené hrozby odstraníte. Mohou to být různé problémy, od virů až po nedostatečnou ochranu v reálném čase a další.

Další skvělá funkce. vypnutí oznámení. Po vymazání budete vyzváni, abyste tak učinili.

Klikněte na možnost Zakázat oznámení. Vymazat a posuňte posuvník doprava vedle položky Super zabezpečení.

odstranit, vyskakovací, okna, telefonu, samsung

Bezplatný prohlížeč Adblocker

Jedná se o prohlížeč, který můžete používat jako alternativu ke klasickému prohlížeči. Aplikace umožňuje ušetřit až 100 megabajtů měsíčně tím, že nestahuje reklamy, a také blokuje sledování a shromažďování dat na navštívených stránkách. V nastavení aplikace Free Adblocker ji můžete nastavit jako výchozí prohlížeč. Reklamy mizí i při sledování videí na YouTube.

AdGuard

Známá aplikace, ale od nynějška ji nelze stáhnout z Google Play, protože Google zakázal umísťování programů, které skrývají reklamu v utilitách. Jedinou možností je nainstalovat AdGuard ručně. Stáhněte si webovou stránku Adguard a proveďte to.com a stáhněte si software odtud. Předtím však v nastavení povolte instalaci z neznámých zdrojů. Za tímto účelem:

 • Přejděte do Nastavení, přejděte na Zabezpečení a soukromí.
 • Posuňte se v seznamu dolů a stiskněte tlačítko „Více“. Přejděte na možnost „Instalovat neznámé aplikace“.
 • Posuňte posuvník doprava před prohlížeč Google Chrome.
 • Jakmile si stáhnete Adguard, můžete zákaz znovu nainstalovat.
 • Vraťte se na webovou stránku a klikněte na „Stáhnout“. Spuštění aplikace.

Blokování SMS a hovorů

Poslední věc, kterou vám řeknu, je nejen to, jak zakázat oznámení v systému Android, ale také jak blokovat zprávy a hovory. Systém Android nemá žádné vestavěné funkce, takže je nutné nainstalovat aplikaci a čísla zařadit na černou listinu.

Většina těchto aplikací je distribuována přímo, nikoli prostřednictvím služby Play Market. Chcete-li je nainstalovat, musíte si stáhnout soubor APK z webových stránek vývojáře a spustit jej.

Obnovení továrního nastavení

Pokud všechny tyto metody nepomohou zakázat reklamu, budete muset provést poslední opatření. obnovit tovární nastavení zařízení. Chcete-li zachránit důležité informace uložené v chytrém telefonu, musíte si vytvořit zálohu. Poté pokračujte v postupu jedním ze dvou způsobů.

V systémové nabídce

 • Jako vždy musíte nejprve vstoupit do „Nastavení“.
 • Přejděte dolů na stránku a najděte a rozbalte kartu „Obecné“.
 • V seznamu najděte položku „Resetovat“ a přejděte na novou stránku. Může se nazývat „Soukromí“, „Archivovat a resetovat“.
 • Zde aktivujte možnost „Obnovit data“ → „Obnovit zařízení“.

Zařízení bude automaticky restartováno, ale všechna data budou odstraněna.

Via Recovery

Tato možnost je vhodná v případě, že se smartphone nezapne nebo je jeho obrazovka zamčená.

 • Chcete-li zařízení zapnout, stiskněte současně tlačítka „Power“, „Volume Up“ a „Home“ (nebo tlačítko „Bixby“ vlevo pod ovladačem hlasitosti). Pokud chybí poslední klávesa, je třeba podržet první dvě klávesy.
 • Po zobrazení nabídky obnovení vyberte možnost „Wipe data/factory reset“.
 • Výběr potvrďte tlačítkem „Power“.
 • Dále je třeba vybrat možnost „Ano. Smazat všechna uživatelská data“ a potvrdit ji stisknutím kolébky hlasitosti ve spodní části a poté tlačítka „Zapnout“.
 • Po vymazání všech informací a zobrazení hlavní nabídky repozitáře je třeba stisknout možnost „Restartovat systém nyní“.

Zařízení se automaticky restartuje.

Komplexní odpovědi na aktuální otázky

Několik let pracoval v prodejnách mobilních telefonů dvou velkých operátorů. Dobře se vyznáte v tarifech a vidíte všechna úskalí. Láska gadgets, zejména Android.

Jako samostatný proces spotřebovává určité množství paměti RAM, spotřebovává internetový provoz, který není vždy volný a neomezený.

Uživatel zřejmě zachytil virus vytáčeného připojení. Chcete-li ji odstranit, musíte nainstalovat antivirový program, zkontrolovat, která aplikace byla zdrojem, a odstranit ji. Pokud to nepomůže, obnovte tovární nastavení po předchozím zkopírování všech dat.

Zkratky na zamykací obrazovce Samsung

Velmi se mi také líbí funkce, která umožňuje spustit jakoukoli aplikaci ze zamčené obrazovky. Často například potřebuji Telegram a není příliš pohodlné neustále odemykat telefon, abych ho spustil. Proto jsem ho místo spuštění telefonu umístil vlevo. A nechte spouštěč fotoaparátu vpravo.

Stejně tak otevřete nastavení a vyhledejte část „Zámek obrazovky“. Otevřete ji a přejděte dolů na položku „Zkratky“. Můžete ji zapnout nebo vypnout posunutím posuvníku nebo klepnutím na položku zobrazit podrobnější nastavení.

Dokonce se vám zobrazí miniaturní náhled toho, co se chystáte obdržet.

Po otevření můžete vybrat rozložení uzamčené obrazovky a nastavit levého a pravého zástupce výběrem požadované aplikace.

A jaké další funkce One UI se vám líbí?? Pokud vás téma zajímá, mohu se s vámi podělit o užší funkce tohoto shellu, které používám pravidelně, i když ne každý den.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS