Jak odstranit zálohu iPhonu z počítače

Jak odstranit zálohy v iTunes a iCloudu

Pokud během provozu zařízení iOS nezakážete příslušné nastavení iTunes, pravidelně zálohujte obsah iPhonu a iPadu. Na tom není nic špatného, ale zabírá to dost času a místa v počítači. To vyvolává otázku, jak odstranit staré zálohy vytvořené iTunes a zakázat zálohování? pojďme prozkoumat.

Nejčastěji lidé přemýšlejí o odstranění záloh, když jim dojde místo v počítači. V takovém případě se zobrazí chyba, jako je tato:

iTunes se nepodařilo aktualizovat iPhone (iPad) „Název“ z důvodu nedostatku volného místa v tomto počítači. Odstraněním souborů a vysypáním koše se uvolní další místo.

 • spustit iTunes;
 • přejděte do sekce nastavení;
 • Přepněte na kartu Zařízení;
 • Výběr a odstranění záloh.
 • C:\Dokumenty a nastavení\Jméno uživatele\Data aplikací\Apple Computer\MobileSync\Zálohování.

Jak změnit umístění zálohy iPhone ve Windows 7 / 8 / 10

iTunes ve výchozím nastavení ukládají složku záloh iOS na systémovou jednotku. Což trvale zmenší systémové úložiště o rozšiřující se záložní soubory iOS, které vytvoříte.

Proto doporučujeme změnit umístění zálohy iTunes. Chcete-li změnit umístění zálohy iTunes ve Windows 10, 8 nebo 7, postupujte krok za krokem podle následujícího návodu.

Krok 1 Vyhledejte úložiště záloh iTunes na výše uvedené cestě a přetáhněte složku Obnovit do nového požadovaného cíle, například na jednotku D.

Krok 2 Jakmile je původní složka Restore kompletně zkopírována na novou cílovou jednotku, můžete ji buď odstranit, nebo přejmenovat na Old Backup.

Krok 3 Změna umístění zálohy iTunes podle následujících kroků. Tyto kroky mohou být poněkud komplikované a technické. Ale nakonec toho dosáhnete.

 • V původním umístění složky stiskněte klávesu Shift a klikněte pravým tlačítkem myši na složku MobileSync.
 • V rozevírací nabídce vyberte možnost „Otevřít příkazové okno zde“.
 • Do vyskakovacího příkazového okna zadejte ručně následující větu.

mklink / J „% APPDATA% \ Apple Computer \ MobileSync \ Zálohování“ „D: \ Záloha“

Poznámka. D-drive. je nové umístění zálohy iTunes. Obnovení názvu složky zálohy iOS, kterou jste právě přesunuli.

Velkou výhodou změny umístění záloh iPhonu je úspora cenného systémového úložiště a zvýšení výkonu systému.

, pro běžné uživatele je to trochu složitější. Proto vám důrazně doporučuji použít nástroj pro zálohování systému iOS, abyste mohli své zařízení se systémem iOS zálohovat do počítače nebo na externí pevný disk bez jakýchkoli potíží.

Odstranění záloh iCloudu z aplikace Windows 10

Stejně jako u místního úložiště musíme samozřejmě dbát na množství volného místa na našem účtu. Říkáme to proto, že tento prostor, o kterém mluvíme, není Unlimited Less, když mluvíme o bezplatném předplatném. Ve většině případů uživatelé, kteří si předplatí tento typ platformy, zaplatí, mají větší pokrytí z hlediska úložného prostoru.

My vám o tom povíme, protože na těchto řádcích vám prozradíme, jak eliminovat zálohování, které probíhá přímo v iCloudu. Tyto zálohy samozřejmě obsahují data z našich registrovaných zařízení Apple, ať už jde o iPhone nebo iPad. Jak víte, potřebujeme k tomu správný účet, takže vám řekneme, jak toto místo na iCloudu uvolnit z počítače se systémem Windows.

Jak si můžete snadno představit, zpočátku potřebujete mít přístup k tomuto prostoru v cloudu, konkrétně k příslušnému prostoru v našem osobním účtu. Ukážeme vám, jak tento úkol provést pomocí aplikace iCloud pro Windows 10. Jakmile se o něm dozvíme, nejjednodušší způsob, jak ho získat, pokud ho ještě nemáme. prostřednictvím obchodu Microsoft Store.

Řekněme, že se jedná o oficiální obchod operačního systému Redmond, takže pokud jej nemáte nainstalovaný, odtud to snadno uděláme. Mějte také na paměti, že tuto aplikaci UWP pro Windows 10 lze považovat za vylepšenou verzi iCloudu. Kromě toho bylo zjištěno, že v původní verzi bylo méně problémů a více funkcí než v původní verzi.

Po stažení a instalaci do systému klikněte na ikonu iCloud na hlavním panelu. Tak se dostaneme do bodu, kdy ji spustíme a na obrazovce uvidíme její rozhraní. Jakmile ji uvidíme, měli bychom kliknout na tlačítko označené Storage vedle jejího indikátoru.

odstranit, zálohu, iphonu, počítače

V novém okně, které se objeví, bychom tedy měli vybrat operace kopírování nebo zálohování, které chceme odstranit, jakmile najdeme tuto část v levém podokně.

Jako obvykle v těchto případech nás software požádá o potvrzení trvalého odstranění těchto dat, protože se jedná o poměrně choulostivou akci. Mějte také na paměti, že to můžeme udělat nejen pro tyto zálohy, ale pro vše, co je zde uloženo. Když se podíváme, najdeme Apps. fotografie, dokumentace. A t.д.

Jak opravit selhání zálohování iPhonu v iCloudu

iCloud. Je jednou z funkcí společnosti Apple pro zálohování a obnovení dat iPhonu. Jedná se o vestavěnou funkci, která umožňuje bezpečně ukládat hudbu, fotografie, filmy, dokumenty a další soubory. Ke svým datům můžete přistupovat pomocí služby iCloud z libovolného zařízení. Pokud patříte mezi ně, přečtěte si, jak opravit selhání zálohování iPhonu pomocí níže uvedených metod.

Obnovení nastavení sítě

Špatné připojení k síti. Nejčastější příčina selhání zálohování iPhonu. Špatné připojení totiž brání úspěšnému zálohování souborů, které vyžaduje dobré připojení. Zde můžete obnovit nastavení sítě iPhonu a zajistit tak správné připojení k síti:

Akce pro opravu selhání zálohování iPhone v iCloudu obnovením nastavení sítě:

Přejděte do aplikace Nastavení. Pak klepněte na Obecné, posuňte se dolů a klepněte na Obnovit. Poté vyberte možnost Obnovit nastavení sítě a vyzvěte zařízení k obnovení nastavení sítě.

Odstranění zastaralých dat

Pokud proces zálohování iPhonu mnohokrát selže, nemusí být příčina v iPhonu. Někdy, především kvůli kapacitě prostoru na iCloudu. Technicky má úložiště iCloud pouze 5 GB volného místa, takže když tento limit překročíte, budete muset použít další úložiště iCloud, abyste problém snadno vyřešili. Pokud navíc nechcete utrácet další peníze za úložiště iCloud, můžete prakticky odstranit některé staré zálohy iPhonu v iCloudu.

Kroky k opravě selhání zálohování iPhonu v iCloudu odstraněním zastaralých dat:

Krok 1 Otevřete aplikaci Nastavení na iPhonu. Klepněte na svůj účet [název účtu Apple ID] v horní části a poté vyberte možnost iCloud.

Krok 2 Po přihlášení do služby iCloud klepněte na možnost Spravovat prostor. Pak klepněte na Obnovit. Nakonec můžete zkontrolovat všechny existující zálohy iPhonu nebo jiné zálohy, které jste kdy vytvořili. Můžete vybrat starší zálohu iPhonu a poté ji odstranit, abyste získali více místa v úložišti iCloud.

Aktualizace úložiště iCloud

Při zálohování dat iPhonu na iCloud se může zobrazit zpráva Na zálohování tohoto iPhonu nemáte na iCloudu dostatek místa. Důvodem je nedostatek místa na iCloudu, kde je množství volného místa omezené. Zvětšení kapacity iCloudu by tak mohlo být vhodnou možností, jak vyřešit problémy se zálohováním iPhonu. Úložiště iCloud můžete okamžitě aktualizovat.

odstranit, zálohu, iphonu, počítače

Kroky k opravě selhání zálohování iPhonu v iCloudu pomocí aktualizace úložiště iCloud:

Krok 1 Na iPhonu přejděte do aplikace Nastavení a klepněte na iCloud. Pak klepněte na položku Správa prostoru a vyberte možnost Zálohování.

Krok 2 Poté vyberte možnost [Název vašeho zařízení] a klikněte na tlačítko Koupit další úložiště, abyste mohli použít takové, které vyhovuje potřebám vašeho zařízení.

Odstranění nepoužívaných aplikací

Přeplnění iPhonu zbytečnými aplikacemi může zabírat celou paměť a ovlivnit funkčnost zařízení. Pokud tedy aplikaci v telefonu již nepoužíváte, je vhodné ji odinstalovat, abyste se vyhnuli problémům se zálohováním iPhonu.

Kroky k opravě selhání zálohování iPhonu v iCloudu odstraněním nepoužívaných aplikací:

Možnost 1 Odinstalování aplikace z domovské obrazovky. Klepněte na aplikaci na domovské obrazovce iPhonu a podržte ji, dokud se v pravém horním rohu ikony aplikace nezobrazí ikona odinstalace nebo malé tlačítko (x), nebo pokud používáte aktualizovanou verzi, klepněte na aplikaci, podržte ji, dokud se nezobrazí rozbalovací tlačítko, a klepněte na možnost Odinstalovat aplikaci.

Možnost 2 Odinstalovat aplikaci z Nastavení. Přejděte do aplikace Nastavení a stiskněte tlačítko Obecné. Vyberte možnost Správa místa a vyberte aplikaci, kterou chcete odinstalovat, a klepnutím na Odinstalovat aplikaci ji na iPhonu odinstalujte.

Opětovné přihlášení k účtu iCloud

Pokud máte problém se zálohováním na iCloud, někdy je to způsobeno chybou při přihlašování k účtu iCloud. Řešením tohoto problému může být odhlášení a opětovné přihlášení k odběru. Jak opravit selhání zálohování iPhonu v iCloudu opětovným přihlášením účtu iCloud: Na iPhonu přejděte do nastavení. Ťukněte na položku [název vašeho zařízení] v horní části obrazovky. Pak přejděte na iCloud, přejděte dolů a klikněte na tlačítko „Exit“. Poté se znovu přihlaste ke službě iCloud.

Jak zálohovat iPhone v počítači

K zálohování iPhonu v počítači potřebujete iTunes. Stáhnout si ji můžete z oficiálních stránek společnosti Apple https://www.Apple.com/en/iTunes/download/ nebo, pokud máte Windows 10, v obchodě s aplikacemi.

Po instalaci a spuštění iTunes připojte iPhone k počítači nebo notebooku (pokud se jedná o první připojení, musíte potvrdit, že mu v telefonu důvěřujete) a poté postupujte podle následujících kroků.

 • Klikněte na ikonu telefonu v iTunes (vyznačeno na obrázku).
 • V části „Procházet“. „Zálohy“ vyberte „Tento počítač“ a nejlépe zaškrtněte „Šifrovat zálohu iPhonu“ a nastavte heslo pro zálohu.
 • Klikněte na tlačítko „Vytvořit kopii nyní“ a poté na tlačítko „Hotovo“.
 • Chvíli počkejte, než se iPhone zálohuje do počítače (proces zálohování je zobrazen v horní části okna iTunes).

Tím uložíte zálohu telefonu do počítače.

Kam uložit zálohu iPhonu v počítači

Zálohu iPhonu vytvořenou pomocí iTunes lze uložit do jednoho z následujících umístění v počítači:

Pokud však potřebujete zálohu odstranit, je lepší to provést ze složky, nikoli takto.

Odstranění zálohy

Chcete-li odstranit zálohu iPhonu z počítače, spusťte iTunes a poté postupujte podle následujících kroků:

Jak obnovit iPhone ze zálohy iTunes

Chcete-li obnovit iPhone ze zálohy v počítači, vypněte funkci „Najít iPhone“ v nastavení telefonu (Nastavení. Vaše jméno. iCloud. Najít iPhone). Poté připojte telefon, spusťte iTunes, postupujte podle kroků 1 a 2 v části 1 této příručky.

Pak klikněte na „Obnovit z kopie“ a postupujte podle pokynů.

Jak zálohovat iPhone v počítači

K zálohování iPhonu v počítači potřebujete aplikaci iTunes. Stáhnout si ji můžete z oficiálních stránek společnosti Apple na adrese https://www.Obchod s aplikacemi Apple.Z: com/en/iTunes/download/ nebo, pokud máte Windows 10, z obchodu s aplikacemi.

Po nainstalování a spuštění iTunes připojte iPhone k počítači nebo notebooku (pokud se jedná o první připojení, je třeba mu v telefonu důvěřovat) a poté.

 • Klikněte na tlačítko s obrázkem telefonu v iTunes (označené na obrázku).
 • V části „Procházet“. „Zálohy“ vyberte „Tento počítač“ a nejlépe zaškrtněte políčko „Šifrovat zálohu iPhone“ a nastavte heslo pro zálohu.
 • Klikněte na tlačítko „Zálohovat nyní“ a poté na tlačítko „Hotovo“.
 • Chvíli počkejte, než se iPhone zálohuje do počítače (proces zálohování je zobrazen v horní části okna iTunes).

Tím uložíte zálohu telefonu do počítače.

Kam uložit zálohu iPhonu v počítači

Zálohu iPhonu vytvořenou pomocí iTunes lze uložit do jednoho z následujících umístění v počítači:

Pokud však potřebujete zálohu odstranit, je lepší ji odstranit z jiného umístění než ze složky, a to následujícím způsobem.

Odstranění zálohy

Chcete-li odstranit zálohu iPhonu z počítače, spusťte iTunes a poté postupujte podle následujících kroků:

Jak obnovit iPhone ze zálohy iTunes

Chcete-li obnovit iPhone ze zálohy v počítači, deaktivujte funkci „Najít iPhone“ v nastavení telefonu (Nastavení. Vaše jméno. iCloud. Najít iPhone). Poté připojte telefon, spusťte iTunes, postupujte podle kroků 1 a 2 z první části tohoto návodu.

Pak klikněte na „Obnovit z kopie“ a postupujte podle pokynů.

Zálohování iPhonu v iTunes

K vytvoření kopie souborů iPhonu v iTunes potřebujete počítač (Mac nebo Windows). Musí mít nainstalovanou nejnovější verzi iTunes. Nejprve připojte iPhone k počítači pomocí USB. Existují dva další způsoby, jak postupovat:

Při prvním způsobu se kopírování spustí okamžitě. Jinak se ukládání spustí až po nastavení kopie.

Nastavení

V nabídce, která se otevře, byste měli nastavit kopírování. V nabídce „Automatické vytváření“ vyberte možnost „Tento počítač“. Všechny budoucí změny se nyní uloží do počítače. V případě potřeby lze po zapamatování nebo zapsání nastavit heslo. Poté můžete stisknout tlačítko „Create now“. pokud vaše nákupy nebyly přeneseny ze zařízení, vyplatí se to udělat (program vás o to požádá, stačí souhlasit).

Tímto způsobem můžete během několika minut odstranit všechny nepotřebné kopie iPhonu a iPadu a uvolnit tak místo na pevném disku počítače a v iCloudu.

Často kladené otázky o odstraňování zálohy iCloudu

FoneEraser pro iOS. Nejlepší stěrač dat iOS, který snadno a nenávratně vymaže veškerý obsah a nastavení iPhonu, iPadu nebo iPodu.

 • Odstranění nepotřebných dat z iPhonu, iPadu nebo iPodu touch.
 • Rychlé vymazání dat pomocí jednorázového přepsání, které vám může ušetřit čas u mnoha datových souborů.

Odstranění zálohy odstraní zálohu pouze z úložiště iCloud, nikoli z iPhonu. Takže odpověď je rozhodně ne.

Pokud si iPhone nezálohujete, je to hrozné?

Ano, pokud však bude třeba zařízení z jakéhokoli důvodu obnovit, ztratí se spousta dat. Zapnutí Wi-Fi nebo připojení gadgetu k počítači, se kterým se pravidelně synchronizuje, a zálohování zařízení do počítače jsou dvě jednoduchá řešení. Není se čeho obávat.

Toto jsou nejpohodlnější způsoby odstranění zálohy iCloudu, kterými tento příspěvek zakončíte. Pokud chcete zjistit, co se stane, když odstraníte zálohu iCloudu, fungují všechny tyto metody. Vybrali jsme ty nejlepší metody z ostatních, ve skutečnosti jsou to jen některé z nich. Je tu však něco, co jistě upoutalo vaši pozornost, a to FoneEraser pro iOS. Opravdu užitečný nástroj pro čištění dat, která již nebudete potřebovat. Je však stále na vás, abyste se rozhodli, co použijete.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS