Jak opravit chyby adaptéru Windows klepnutí. Klepněte na adaptér Windows V9

Jak opravit chyby adaptéru Windows klepnutí

Pokud jste někdy použili službu VPN na ploše, pak jste pravděpodobně narazili na termín adaptér klepnutí. Bohužel jste to s největší pravděpodobností viděli v nějaké neužitečné chybové zprávě.

Ať už se jedná o „všechny používané adaptéry Windows Tap“, „Dostupné adaptér klepnutí“, nebo „došlo k chybě instalace ovladače zařízení“, často je někde problém klepnutí s vaším jménem!

A zprávy vám obvykle dávají jen málo nebo žádné rady, jak zjistit problém, takže nejlepší, co můžete udělat, je vložit je do vyhledávače a zjistit, co přijde.

opravit, chyby, adaptéru, windows, klepnutí, klepněte

Ale to není tak špatné, jak se zdá. V tomto článku vysvětlíme, co jsou adaptéry klepnutí, k čemu jsou a proč na nich záleží, když provozujete na PC Windows 10 VPN. A jakmile pochopíte jen některé pozadí, zjistíte, že můžete vyřešit většinu problémů s klepnutím velmi rychle.

Mám adaptér klepnutí?

Adaptér klepnutí je softwarové síťové zařízení, které umožňuje VPN bezpečně komunikovat s jeho servery. Je to taková základní součást, že pokud adaptér klepnutí není nainstalován nebo pracuje, některé VPN nebudou vůbec fungovat, což by mělo za následek všechny ty otravné chybové zprávy, které znáte tak dobře.

Klepnutím na adaptéry přicházejí v mnoha různých příchutích, díky nimž může život matoucí. Některé VPN nainstalují obyčejný, běžný, obecný adaptér klepnutí, ale jiné mají speciálně opravené, které pracují pouze s jejich vlastní službou. Můžete dokonce mít nainstalované dvě nebo více verzí.

Chcete.li zkontrolovat nastavení, klikněte na Start, zadejte devmgmt.MSC a stisknutím klávesy Enter pro spuštění správce zařízení.

Kliknutím na šipku nalevo od síťových adaptérů rozšiřte strom a podívejte se dolů na seznam adaptérů. Pokud vidíte adaptér V9 ‚klepnutím na windows, máte nainstalován obecný adaptér klepnutí.

Vlastní verze však často obsahují název VPN, například ‚TAP-NORDVPN Windows Adapter V9.„Pokud jste uživatelem NordVPN. Pokud si nejste jisti, poklepejte na řidiče, klikněte na kartu Driver, pak podrobnosti ovladače: Pokud poskytovatel nebo autorská práva zmiňuje OpenVPN, pak je to pravděpodobně adaptér klepnutí.

Více adaptérů klepnutí

Mít nainstalované dva nebo více adaptérů klepnutí může někdy způsobit problémy, zejména pokud jste také nainstalovali více než jeden VPN. Jedna aplikace VPN by se mohla pokusit použít adaptér patřící do jiné VPN, například ponechání druhé aplikace, aby si stěžovala, že nejsou k dispozici žádné adaptéry.

Poskytovatelé VPN uznávají, že se jedná o problém, a některé aplikace obsahují možnost „opravit“ adaptér klepnutí a obnovit jeho běžné nastavení, aby pomohla aplikace znovu najít. Například v aplikaci IPVanish Windows klikněte na Nastavení, připojení a najdete možnost OpenVPN pro instalaci/ opravu, která by mohla problém vyřešit.

Můžete také vyzkoušet resetování adaptéru klepnutí zakázáním a jeho povolením, softwarovým ekvivalentem jeho vypnutí a znovu. Klepněte pravým tlačítkem myši pravým tlačítkem myši na adaptér klepnutí VPN ve správci zařízení, které jste našli dříve, vyberte Zakázat zařízení a klikněte na ano, když jste požádáni, abyste to potvrdili. Počkejte několik sekund, klepněte pravým tlačítkem pravým tlačítkem, restartujte počítač a zkuste se znovu připojit k VPN.

Odinstalovat a přeinstalovat adaptér klepnutí

Většina aplikací VPN automaticky nainstaluje adaptér klepnutí s vlastními soubory, takže přeinstalování aplikace často opravuje jakékoli problémy s klepnutím.

opravit, chyby, adaptéru, windows, klepnutí, klepněte

Klikněte na Start, Zadejte ovládací panel zadejte a spusťte ovládací panel, klikněte na programy, odinstalujte program. Najděte položku pro vaši aplikaci Windows VPN, klikněte na ni a vyberte odinstalaci.

Někdy existuje druhá položka představující adaptér klepnutí, něco jako „Myvpnname Network Tap“. Pokud je tam stále, odinstalujte to také.

Restartujte a poté si stáhněte a nainstalujte nejnovější aplikaci. Znovu restartujte, spusťte aplikaci a zjistěte, zda máte další úspěch připojení.

Pokud máte nainstalovány dva nebo více VPN, doporučujeme odinstalovat všechny, které opravdu nepotřebujete, aby se snížila šance na konflikty. I když absolutně musíte spustit několik VPNS vedle sebe, z nějakého důvodu odinstalujte jeden z nich dočasně, abyste zjistili, zda to problém vyřeší.

Klepněte na triky

Problémy s adaptérem s adaptérem k kohoutku mohou být způsobeny zbytky z předchozí instalace. Dříve jsme nebyli schopni nainstalovat nový adaptér klepnutí, protože byl zablokován například předchozí poškozenou verzí, například.

Pokud opravdu víte, co děláte, postupujte podle našeho průvodce, jak zcela odinstalovat VPN (zejména síťové adaptéry a sekce ovladačů systémů) a vyčistit jakékoli staré soubory a nastavení VPN VPN. Ale buďte opatrní: Zkažení zde může poškodit váš počítač, takže na to ani nemyslete, pokud si nejste jisti ve svých schopnostech obnovy po katastrofě.

Pokud svůj problém stále nemůžete vyřešit, je možné jej obejít. Zakázat například adaptér NordVPN a jeho aplikace se nemůže připojit přes OpenVPN. Přepněte však na protokol Nordlynx (klikněte na nastavení, Auto-Connect, vyberte Nordlynx ze seznamu protokolu VPN) a mělo by to znovu fungovat.

Tento druh rychlé opravy není skvělá volba, protože pokud aplikace VPN zobrazuje chyby a nevíte přesně proč, pak vás může spolehlivě chránit (může existovat také problémy s šifrováním, řekněme.) Ale mělo by vás to chvíli udržet, pokud je to priorita.

Nakonec však vaše tvrdé řešení problémů je nejlepším nápadem kontaktovat váš tým podpory VPN a požádat o pomoc. Řekněte jim vše, co jste dosud vyzkoušeli, a měli by být schopni vás nasměrovat správným směrem.

 • Chránit online za méně s velkým levným VPN.
 • . a s tržním antivirovým softwarem
 • Zastavte protokolování aktivit PC pomocí našeho průvodce ochrany osobních údajů Windows 10

Mohu se připojit k VPN, ale moje rychlosti jsou opravdu pomalé pomocí Windows

Za některých vzácných okolností mohou novější verze ovladače TAP pro některé verze Windows způsobit zpomalení a vykreslit internet prakticky procházející pomocí jakékoli služby založené na OpenVPN. Podrobnosti o tom, proč to působí tímto způsobem, nejsou známy, ale existuje několik zpráv o tom, že lidé říkají, že downgrading do poslední verze řidiče NDIS 5 výrazně zlepšil jejich rychlost.

Pokud se domníváte, že se jedná o váš případ, nebo to chcete jen vyzkoušet, postupujte podle těchto pokynů:

Krok 1: odpojení

Ujistěte se, že jste odpojeni od VPN. Můžete tak učinit klepnutím pravým tlačítkem myši na ikonu aplikace v zásobníku systému a výběrem odpojení nebo kliknutím na tlačítko napájení v nabídce aplikace.

Krok 2: Ukončete aplikaci

Dále se budete muset ujistit, že software VPN není spuštěn, napravo- klikněte na ikonu PIA v zásobníku systému a výběrem ukončení

(Informace: Systémový zásobník je seznam ikon na pravé dolní části obrazovky vlevo od hodin. Možná budete muset kliknout na malou šipku a zobrazit další ikony.)

Krok 3: Odinstalujte klepnutí

Odinstalujte ovladač klepnutí ze správce zařízení

 • Stiskněte a podržte „klíč Windows“ následované „R“ na vaší klávesnici. Tím se otevře dialogové okno „Run“.
 • S typem okna běhu v „Devmgmt.MSc „a stiskněte klíč“ Enter „na klávesnici. Objeví se okno „Správce zařízení“
 • Klikněte na šipku vedle sekce síťových adaptérů.
 • V této části vyhledejte a klikněte pravým tlačítkem na jeden nebo každý z následujících adaptérů:
 • Stabilní klient: Adaptér soukromého přístupu k internetu
 • Legacy Client: Tap-Windows adaptér V9 a nebo adaptér klepnutím na Windows V9 #2
 • Jakmile najdete adaptéry, klikněte na ně a vyberte odinstalaci. Objeví se nové okno.
 • V okně odinstalace budete muset zaškrtnutí políčka pro odstranění softwaru ovladače pro toto zařízení
 • Po připravenosti budete muset kliknout na OK nebo odinstalovat (POZNÁMKA: Pokud jsou zde uvedeny nějaké další adaptéry „klepněte na“. Např. Adaptér klepněte na tlačítko-Win32.)

Pokud zde nevidíte žádné adaptéry „klepněte na“, prosím.

 • Hledejte „jiná zařízení“ nebo „neznámá zařízení“ a klikněte na ně, pokud jsou přítomny v okně „Správce zařízení“
 • Klikněte pravým tlačítkem na každé „Neznámé zařízení“ a klikněte na „Vlastnosti“ a zkontrolujte, zda se jedná o zařízení „klepněte na“ (pokud jej odinstaluje)

Krok 4: Nainstalujte starší klepnutí

Nainstalujte starší verzi ovladače OpenVPN

 • Stáhněte si tuto konkrétní sestavu: https: // swupdate.OpenVPN.org/komunita/vydání/klepnutí-windows-9.9.2_3.exe
 • Spusťte instalační program. Měl by obsahovat pouze jednu komponentu, takže můžete stačí kliknout na další a nainstalovat výchozí hodnotu tak, jak jsou

Krok 5: Spuštění aplikace

Spusťte aplikaci PIA znovu a zkontrolujte, zda se rychlosti zlepšily!

Pokud pro vás tyto kroky nefungovaly, můžete jednoduše přeinstalovat aplikaci PIA. Automaticky přeinstaluje naši nejnovější verzi ovladače TAP.

Co je adaptér 9.21.2?

Mějte obavy z hrozeb online surfování, které vás přimějí k hledání online soukromí a bezpečnostních řešení, jako jsou VPN? Jste nyní ostražitější o souborech a softwaru v počítači než kdy předtím? Předpokládejme, že jste nedávno stáhli a nainstalovali VPN a používají ji pravidelně. V takovém případě jste si možná všimli adaptéru klepnutí v9.21.2 soubor se objevil v systému bez jakýchkoli upozornění nebo oprávnění.

Zajímalo by vás, co je adaptér Windows klepnutí? Poškodí to váš počítač? Měli byste se toho zbavit? V dnešním článku odpovídáme na tyto otázky a více, abychom vaši mysl uklidnili o adaptéru klepnutí v9.21.2.

Як підключити багато пристроїв до ПК по USB?. просте рішення USB hub D-Link DUB-1341

Jaký je účel adaptéru 9-windows.21.2?

Chápeme obavy uživatelů systému Windows při nalezení neznámého souboru nebo aplikace, na které si nevzpomínají na stahování nebo instalaci, protože většina souborů malwaru a spywaru může do vašeho počítače nainstalovat bez vašeho vědomí. Naštěstí klepněte na Windows Adapter V9 není hrozbou a nemusíte panikařit, protože je to bezpečné a není to virus.

Jednoduše řečeno, Služby VPN potřebují, aby se ovladač sítě adaptéru klepnutím připojil k serverům.

Každý klient VPN, bez ohledu na to, který z nich používáte, vyžaduje adaptér klepnutím. Síťový ovladač není potřebný pro rozšíření prohlížeče VPNS, a proto nenajdete adaptér klepnutí při použití prodloužení, protože nejsou na instalaci vašeho systému nainstalovány.

Adaptér klepnutím na windows lze odstranit, pokud se rozhodnete nakonfigurovat svého klienta VPN a navádět soukromé připojení bez adaptéru 9-Windows 9.21.2. Nezapomeňte, že by to mohlo způsobit problémy s výkonem VPNS.

Co je VPN?

VPN je krátká pro virtuální soukromou síť, která uživatelům umožňuje skrýt svou IP adresu z různých důvodů. Použitím VPN můžete získat přístup k geo-omezeným webům, které jsou blokovány ve vašem regionu. VPN také slouží jako způsob ochrany vašeho soukromí před hackery, poskytovateli internetových služeb nebo weby třetích stran, které shromažďují data.

Mezi většinou odborníků existuje shoda ohledně výhod VPN ohledně soukromí a online zabezpečení. Podniky i domácí uživatelé potřebují ochranu před zvědavýma očima a online hrozbami.

Kde je adaptér Windows 9.21.2 umístěné?

Možná jste již našli adaptér Tap-Windows v seznamu funkcí aplikací vašeho počítače, ale může být také uveden ve správci zařízení, protože je to ovladač. Výchozí umístění adaptéru klepnutím na windows je složka C:/Program Files/Tap-Windows.

Verze adaptéru, který máte, bude záviset na tom, jakou verzi operačního systému Windows máte. Windows 10, 8 a 7 obvykle mají nejnovější klepnutí, verze 9.21.X ndis 6 ovladač. Windows XP však bude mít starší tlapky NDIS 5 ovladačů 9.9.x verze.

Pokud byste přeinstalovali nebo odstranili adaptér 9-windows 9.21.2

Pokud adaptér kohoutků na vašem zařízení pracuje správně, nezpůsobí to žádné problémy.

opravit, chyby, adaptéru, windows, klepnutí, klepněte

V některých případech však možná budete muset odstranit a přeinstalovat, zejména pokud brání vašemu zařízení na připojení k internetu.

Pokud jste odinstalovali VPN nebo jste provedli určitá přizpůsobení nastavení, nemusíte již potřebovat adaptér klepnutí; V tomto případě to bylo učiněno zbytečným a já bych mohl zasahovat do připojení k internetu. Jediným způsobem, jak tento problém vyřešit, by bylo odstranit adaptér klepnutím.

Možná budete muset znovu nainstalovat adaptér kohoutků, pokud bude poškozen a přestane správně fungovat, což způsobuje problémy s vaším připojením. Jeho opětovná instalace opraví a obnoví poškozené soubory ovladače.

Základní faktory, které je třeba zvážit před odinstalací kohoutků

Pokud se ukáže, že jste adaptér na PC nedal záměrně, ale spíše to, že program udělal, a nyní ho chcete odinstalovat, musíte vědět.

Prvním a nejdůležitějším krokem je určení, který program používá adaptér. Jak již bylo uvedeno, je to téměř vždy služba VPN; Pokud jste však neinstalovali samostatného klienta VPN, mohl být adaptér přidán antivirovým softwarem se zabudovanou virtuální soukromou síťovou funkcí.

Jakmile zjistíte, který software má na vině, ujistěte se, že nefunguje na pozadí před skutečným pokračováním v odinstalaci. Můžete ukončit všechny procesy spojené s tímto programem pomocí správce úloh.

Také, pokud máte nějaké běžící klienty VPN, deaktivujte je, abyste zabránili problémům během procesu odstraňování.

Odinstalace adaptéru kohoutků

Pokud jste se rozhodli odinstalovat adaptér kohoutků, zde je návod, jak to udělat:

Připomenutí: Před pokračováním deaktivujte všechny virtuální soukromé síťové služby a antivirové programy, které mohou mít službu VPN včleněné. Zkontrolujte panel Správce úloh a potvrďte, že na vašem počítači nefungují žádné procesy adaptéru klepnutí.

 • Chcete.li otevřít vyhledávací pole Windows, stiskněte zároveň Windows S na počítači.
 • Vložte správce zařízení do vyhledávacího pole.
 • Vyhledejte kategorii síťových adaptérů a rozšířte ji kliknutím na ikonu šipky vedle labelu.
 • Najděte adaptér klepnutí na windows v inventáři, poté klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte Odinstalovat zařízení.
 • Před restartováním počítače počkejte na dokončení procedury.

Nyní jste z počítače efektivně odstranili adaptér kohoutků. Pokud jste to provedli pro odstraňování problémů, nejjednodušší metodou pro přeinstalování je otevřít službu VPN, kterou jste již používali. Program uzná, že adaptér chybí a nabídne jej přeinstalovat kliknutím na tlačítko.

Pokud nepoužíváte VPN a nemáte v úmyslu jej v budoucnu použít, postup zde končí, protože adaptér již není nainstalován na stroji.

Jak opravit chybu adaptéru V9 klepnutí?

Následující 4 metody vám pomohou opravit chybu adaptéru V9 klepnutí.

 • Použijte odstraňování problémů s připojením k internetu
 • Zkuste resetovat připojení adaptéru klepnutí
 • Zkuste resetovat připojení adaptéru klepnutí
 • Zkuste resetovat Windows 10

Zkuste použít odstraňování problémů s připojením k internetu

Použití vestavěného systému pro odstraňování problémů s internetem Windows je jednou z nejjednodušších a nejjednodušších metod opravit chybu adaptéru V9 klepnutím na windows V9.

Tento inteligentní nástroj je užitečný při řešení několika problémů s připojením. Proto byste měli tuto opravu určitě vyzkoušet podle těchto kroků:

Установка Google Play на Windows 11. Запуск любых apk

 • Stiskněte klávesu Windows a zadejte odstraňování problémů na vyhledávacím panelu.
 • Najděte „Odstraňování problémů“ a klikněte na Otevřít.
 • Najděte „připojení k internetu“ a vyberte jej.

Nyní vyberte „Odstraňování problémů s mým připojením k internetu“

Nyní sledujte kroky průvodce a dokončete proces řešení problémů

Zkuste resetovat připojení adaptéru klepnutí

Dalším způsobem, jak tento problém vyřešit, je deaktivovat a znovu povolit ovladač adaptéru klepnutí, resetování jeho síťových funkcí a nepřímo opravit chybu adaptéru V9 klepnutí V9.

Postupujte podle níže uvedených kroků a zakážete ovladač adaptéru klepnutí:

 • Na vyhledávacím panelu stiskněte tlačítko Windows a zadejte síť.
 • Z dostupných možností vyberte „Stav sítě“.
 • Nyní vyberte středisko „Síť a sdílení.“

Naleznete možnost „Nastavení adaptéru změny“ na levé straně a vyberte ji.

Nyní klepněte na tlačítko Otevřete nabídku adaptéru adaptéru klepit a vyberte „Zakázat.“

Po jeho deaktivaci znovu otevřete nabídku adaptéru klepnutím.“

Nyní restartujte počítač a potvrďte, zda došlo k nějakému zlepšení.

Zkuste znovu nainstalovat adaptér a klienta VPN klepnutí

Přeinstalování ovladače je nejjednodušší, ale nejúčinnější způsob, jak opravit chybu adaptéru V9 pro kohoutky.

Mějte na paměti, že většina poskytovatelů VPN přichází s jejich konkrétními ovladači adaptéru klepnutí. Efektivnější metodou je proto odinstalovat ovladač TAP i vašeho VPN klienta a znovu je nainstalovat, až budete hotovi.

Postupujte podle níže uvedených kroků a přeinstalujte ovladač a klienta VPN:

 • Klepněte pravým tlačítkem myši na nabídku a najděte správce zařízení.
 • Otevřete správce zařízení a klikněte na Otevřete rozbalovací nabídku „Síťové adaptéry“.

Najděte a klepněte pravým tlačítkem Otevřete adaptér klepnutí v9. Nyní vyberte zařízení Odinstalace a stisknutím „Odinstalace“.5. Dále stisknutím klávesy Windows R Klíč pro Windows otevřete dialogové okno a zadejte AppWiz.Cpl a stiskněte Enter

Z nabídky vyberte požadovaný software VPN a vyberte odinstalaci.7. Sledujte kroky průvodce odinstalací a dokončete proces.8. Nyní restartujte počítač po úspěšném odinstalaci obou služeb.9. Nyní přeinstalujte svůj ovladač adaptéru VPN a klepněte.10. Zkontrolujte, zda chyba zůstává nebo ne.

Pokud chyba zůstává i po odinstalaci a přeinstalaci ovladače adaptéru VPN a klepnutí, zvažte přechod na jinou, vylepšenou alternativu.

Zkuste resetovat Windows 10

Ve většině případů znovu nainstaluje Windows 10 chybu adaptéru klepnutí.

Nebojte se! Resetování Windows 10 neznamená, že ztratíte své vzácné údaje. Windows 10 můžete snadno přeinstalovat bez ztráty jakýchkoli dat. Nezapomeňte však, že všechny aplikace a ovladače budou z vašeho počítače zameteny.

Před resetováním počítače také ztratíte jakékoli konfigurace, které jste provedli.

I když se jedná o extrémní řešení pro opravu chyby adaptéru adaptéru kohoutků; patří však mezi nejvyšší úspěšné. Postupujte podle našeho průvodce krok za krokem a resetujte Windows 10:

 • Stiskněte klávesu Windows a zadejte resetování počítače na vyhledávacím panelu.2. Vyberte možnost „Resetovat tento počítač“ a stiskněte „Začněte“.

Pokud si přejete ponechat své soubory, vyberte „Udržujte mé soubory“ a stiskněte další.

Nyní vyberte možnost Resetování, abyste mohli pokračovat, a počkejte na dokončení procedury resetování.

Závěr

Pokud si nepřetržitě všimnete adaptéru V9, spuštění různých chyb připojení, zkuste tento problém vyřešit výše uvedené metody.

Ve většině případů tento problém přeinstaluje ovladač klepnutí a klient VPN. Ale v některých případech vám nezůstává žádná možnost, než vybrat nejextrémnější opatření, které je odinstalovat a přeinstalovat vaše Windows 10. Nezapomeňte však zálohovat své základní údaje, než tak učiníte.

Zkusili jste některou z našich oprav? Sdílejte prosím metodu, která vám pomohla opravit chybu adaptéru kohoutků.

 • Měla by vaše rodina použít VPN?
 • 8 nejlepších VPN pro roku
 • 5 nejlepších VPN pro Itálii
 • 10 nejlepších služeb VPN zdarma
 • Recenze AVG VPN
 • Recenze Ivacy VPN
 • Jak opravit Nordvpn Nepojovací chybu
 • Recenze SurfShark VPN
 • 12 placených a bezplatných VPN pro Netflix
 • Avast Secureline VPN Recenze
 • 10 nejlepších VPN pro torrenting
 • Nordvpn bezplatná zkušební verze
 • Recenze Hola VPN
 • Recenze BetterNet VPN
 • PUREVPN Review
 • Pokud byste použili bezplatné iPhone VPNS?
 • Top 5 VPN protokolů
 • Jak opravit chybu „SIM není poskytováno MM2“

Co je adaptér Windows V9 a jak jej trvale odstranit

Proč je můj internet tak pomalý? Mnoho uživatelů si stěžuje na problémy s rychlostí internetu při surfování online. Zatímco příčiny se liší, klepněte na adaptér Windows V9 je jedním z problémových pracovníků odpovědných za problém s připojením k internetu. Klepnutím na Windows Adapter je v zásadě rozhraní, které umožňuje uživatelům navázat připojení VPN na svém PC, ale může to také vést k pomalému nebo deaktivovanému internetu.

Mnoho lidí vyzkoušelo různé metody, jak tuto možnost deaktivovat, ale častěji než ne, klepnutím na Windows Adapter V9 se po restartu vracejí. Nejprve ve vaší mysli objasněte, že pro vytvoření připojení VPN existuje potřeba rozhraní mezi správcem vašeho počítače a klientem VPN, aby bylo možné povolit nastavení polohy. A toto spojení mezi správcem a klientem VPN je vytvořeno rozhraním, které je tzv. Adaptér Windows V9. Toto střední rozhraní také vyžaduje některé základní ovladače pro jeho fungování, které jsou předinstalovány nebo obsaženy v instalačních balíčcích klientů VPN. Proto toto rozhraní nemůžete jednoduše odstranit pouhým kliknutím na možnost Odinstalace.

Zde v tomto článku představíme, co je adaptér Windows V9 podrobně, a provedeme vás, jak jej trvale odstranit, aniž by došlo k deaktivaci klienta VPN nezbytného pro práci. Vysoce doporučujete si přečíst tento článek a potvrdit úplné informace o adaptéru Klepnutím na Windows V9.

Co je adaptér Windows V9?

Jak je uvedeno výše, klepnutím na Windows Adapter V9 je rozhraní síťového média, které je předběžným požadavkem na vytvoření VPN spojení mezi vaším počítačem a VPN klientem. Mnoho klientů VPN přijímá toto střední rozhraní pro navázání připojení, ale jsou k dispozici také někteří klienti VPN, kteří nevyžadují toto rozhraní pro jejich fungování. Tento ovladač rozhraní je uložen ve vašem počítači, který lze nalézt v souborech C:/Program/Klepněte na Windows.

Pokud se podíváte na informace o tomto rozhraní s podrobným popisem, nenajdete žádnou nevýhodu tohoto rozhraní jiného než zaostalá rychlost internetu. Pokud tedy máte doma kvalitní připojení k internetu, pak se do této záležitosti nezapojte. Pro ty uživatele, kteří čelí tomuto problému, doporučujeme je, aby pokračovali v tomto tutoriálu dále.

Klepněte na Windows Adaptér se stále vrací

Hned dalším problémem, kterému mohou uživatelé čelit, je to, že adaptér Windows V9 se po odinstalaci stále vrací. Jak jsme zmínili, existují některé ovladače, které jsou nainstalovány v počítači, aby se připojili k klientovi VPN. Neexistuje žádný důvod odinstalovat tento ovladač, protože pokaždé, když jej odstraníte z počítače, bude automaticky nainstalován do vašeho počítače. Ovladače adaptéru Windows se mohou lišit v různých oknech OS:

 • V Windows XP je ovladač nainstalovaný v PC NDIS 5 ovladač verze 9.9x.
 • V systému Windows 10/8/7/Vista je ovladač nainstalovaný v PC NDIS 6 ovladač verze 9.21x.

Pokud potřebujete odinstalovat nebo smazat adaptér klepnutí?

Předpokládejme, že jste používali služby VPN různých klientů a nyní se rozhodnete přestat používat služby VPN, pak můžete deaktivovat klienta VPN z vašeho počítače. Zakázání služeb VPN však neodinstaluje adaptér z vašeho počítače. Místo toho bude zde přítomen a způsobí některé chyby ve fungování PC. Pokud však chcete pokračovat v Službách VPN, musíte na počítači přeinstalovat balíček instalačního programu VPN pro instalaci klientů VPN. Přeinstalování nového instalačního balíčku přinese s sebou nové ovladače a přítomnost starých řidičů ovlivní také služby VPN. Abyste tedy měli bezproblémové služby VPN, musíte odstranit ty staré řidiče přítomné ve vašem PC. Tím také ukončí chyby, které způsobují špatné připojení k internetu.

Jak znovu nainstalovat adaptér Windows klepnutí?

Než se vydáte na kroky pro odstranění adaptéru klepnutí na Windows, můžete svou situaci znovu zvážit. Pokud chcete nadále používat VPN a potřebujete pouze opravit pomalou rychlost internetu, můžete znovu nainstalovat adaptér klepnutí.

 • Krok 1. Ukončete připojení VPN následované uzavřením všech programů spojených s VPN.
 • Krok 2. Otevřete okna provozu stisknutím klávesové zkratky Windows R.
 • Krok 3. Typ devmgmt.MSc v run.boxu a stisknout klávesu Enter. Správce zařízení se objeví.
 • Krok 4.Najděte síťové adaptéry a dvakrát klikněte na rozšíření kategorie.
 • Krok 5. Vyhledejte položku obsahující písmena „Tap-Windows Adapter V9“, klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte zařízení Odinstalovat zařízení.
 • Krok 6. Nyní otevřete klienta VPN, kterého jste si stáhli do vašeho počítače, a buď automaticky nainstaluje potřebné ovladače, nebo vám ukáže pokyny pro další krok.

Pokud klient VPN ukazuje, že ve zdroji ovladače dochází k chybě, musíte znovu nainstalovat celý balíček instalačního programu VPN klienta. Určitě přeinstaluje disky a adaptér ve vašem počítači. V případě, že síť nezrychlí, můžete přejít na rychlý a bezplatný veřejný server DNS.

Jak ručně odstranit adaptér Windows Adapter Windows V9

Pokud chcete ručně odstranit nebo smazat adaptér okna klepnutí v9, můžete to udělat velmi snadno. Do tohoto konceptu je zapojena velmi malá složitost. Chcete.li z počítače trvale odstranit nástroje a ovladače adaptéru a ovladače, musíte odstranit všechny klienty VPN a ověřené programy a aplikace VPN. Každý klient VPN nebo jeho přidružený program má v nich vestavěné řidiče. Pokud si tyto programy ponecháte, klepněte na Windows Adapter V9 se automaticky vrátí. Nezapomeňte tedy odstranit každý program VPN podle níže uvedených pokynů:

 • Krok 1. Spusťte okno spuštění stisknutím klávesové zkratky Windows R.
 • Krok 2. V rozbalovacím okně běhu zadejte AppWiz.CPL do vstupního pole a stiskněte klávesu Enter.
 • Krok 3. Okno programů a funkcí se otevře, kde můžete najít název klienta VPN a programy spojené s VPN.
 • Krok 4. Poté, co rozpoznáte všechny programy a klienty, stačí odinstalovat všechny po druhém.

Zde jste všichni hotovi při odstraňování adaptéru Windows V9 z Windows z Windows. Pokud k tomuto problému řidičů stále dojde, projděte se znovu seznamem programů.

Tipy: V případě, že jste ztratili důležitá data z počítače, paměťové karty SD nebo USB Flash, neváhejte použít software pro obnovení dat Ireparo k obnovení dat z Windows 10.

Závěr

Opravdu doufáme, že jste si tento článek přečetli až do konce a nyní jste si dobře vědomi všech věcí a podrobností o nástroji pro adaptér klepnutí v9 v9. Všechny dotazy a problémy jsou vítány v коментарии и мнения. Pokud máte nějaké, můžete nám také poskytnout další informace o tomto tématu. Ujišťujeme vás, že tyto informace aktualizujeme v tomto článku po důkladné analýze.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS