Jak opravit nabídka Windows 11 kliknutí pravého kliknutí zobrazíte více možností, jako je Windows 10…

Jak opravit nabídka Windows 11 kliknutí pravého kliknutí zobrazíte možnosti, jako je Windows 10

Windows 11 byl nyní propuštěn na veřejnost poté, co bylo v červnu letošního roku kontroverzně uniklo zpět. OS od té doby došlo k četným změnám, mezi nimiž byly velmi vítané uživatelské rozhraní Frosted Glass, schopnost používat aplikace pro Android, vylepšené služby na pozadí, novou aplikaci Nastavení a další.

Windows 11 také přináší podél nového kliknutí pravým tlačítkem pravým tlačítkem proti novému uživatelskému rozhraní, které se zdá být rozděleno většinu uživatelů. Zdá se, že se mnozí líbí nový minimalistický přístup, zatímco jiní preferují staré kontextové nabídky pravého kliknutí se všemi možnostmi na jednom místě. Pokud jste na stejné lodi a hledáte získání starého kontextového nabídky pravého kliknutí na Windows 11, pak to můžete udělat.

Metoda #01: Používání editoru registru

Hackery editoru registru byly vždy kolem při změně témat, vizuálních stylů a vystoupení v systému Windows. Hodnota registru můžete použít k získání staré nabídky kontextu v systému Windows 11. Můžete použít automatický soubor registru s potřebným kódem nebo provádět nezbytné změny ve vašem registru ručně, výběr je zcela na vás.

Sledujte jeden z průvodců níže, který nejlépe vyhovuje vašim současným potřebám a požadavkům. Ale než za to uvidíme oba průvodce, doporučujeme vám zálohovat soubory registru.

Krok 1: Nejprve zálohujte svůj registr

Stiskněte Windows R na klávesnici, zadejte následující a stiskněte klávesu Enter.

Nyní klikněte na „Soubor“ v levém horním rohu.

Přejděte na požadované místo, kde si přejete uložit zálohu a zadat název.

Až budete hotovi, klikněte na „Uložit“.

Hodnoty vašeho registru budou nyní zálohovány na vybraném místě. Zálohu můžete obnovit pomocí stejného souboru v budoucnu, kdykoli jej potřebujete.

Nyní sledujte buď průvodce číslo 2A nebo 2b níže.

Krok 2: (Možnost 1) Změňte soubory registru automaticky pomocí skriptu

Nyní, když jste zálohovali nastavení a hodnoty registru, můžete nyní spustit níže uvedený hack. Jednoduše stáhněte.Soubor zipu propojený níže a extrahujte jej na vhodné místo.

Najdete dva soubory s názvem „Povolit“ a „Zakázat“.

Povolte nebo deaktivujte nebo deaktivujte starou nabídku kontextu pravého kliknutí kliknutím na požadovaný soubor. Kliknutím na „Ano“ potvrďte změny registru a pro dobrou míru restartujte počítač.

Po restartu byste měli mít ve svém systému starou kontextovou nabídku pravého kliknutí.

Krok 2: (Možnost 2) Změňte soubor registru ručně sami

Pokud si přejete provádět stejné úpravy ve svém registru ručně, můžete místo toho použít průvodce níže. Před pokračováním s touto příručkou se velmi doporučuje, abyste vytvořili zálohu klíčů a hodnot registru.

Stiskněte Windows r. Zadejte následující a stiskněte klávesu Enter na klávesnici.

Přejděte na následující cestu.

S vybráním CLSID nalevo, klepněte pravým tlačítkem myši na prázdnou oblast a vyberte „Nový“.

Zadejte následující název pro svůj nový klíč.

Poklikněte na hodnotu „výchozí“ na pravé straně klikněte.

Klikněte na „OK“, aniž byste provedli jakékoli změny. To pomůže nastavit vaše „data hodnoty“ jako prázdná.

Zavřete editor registru a pro dobrou míru restartujte počítač. Po restartu by se nyní mělo být změněno kontextové nabídky pravého kliknutí.

Metoda #02: Používání Winaero (aplikace třetí strany)

Poznámka: Používání aplikace třetích stran, jako je Winaero, může váš počítač zpomalit nebo způsobit neočekávané zpoždění. Existuje velká šance, že to nebude, ale pokud zažijete nějaké problémy s výkonem, zvažte odinstalování aplikace.

Můžete také použít aplikaci pro přizpůsobení třetích stran k získání starého kontextového nabídky v systému Windows 11. Zatímco většina takových nástrojů je ještě třeba aktualizovat pro Windows 11, zdá se, že Winaero Tweaker sleduje nový operační systém.

Nejnovější aktualizace Winaero Tweaker přináší vyhrazené vylepšení pro Windows 11 a jeden z těchto vylepšení vám pomůže povolit staré kontextové nabídky pravým kliknutím v systému Windows 11. Pomocí níže uvedeného odkazu stahujte a nainstalujte na počítači Winaero Tweaker. Jeho soubory můžete také extrahovat jako přenosný obslužný program.

Po extrahování spusťte nástroj a nalevo klikněte na „Classic Full Context Menus“.

Zaškrtněte políčko pro „Povolit klasické plné kontextové nabídky“ na pravé straně.

Klikněte na „Restart Explorer“ ve spodní části obrazovky.

Jednou průzkumník.EXE restartuje ve vašem systému Staré kontextové nabídky by vám nyní mělo být k dispozici. Můžete kliknout pravým tlačítkem na obrazovku a zkontrolovat to samé.

Metoda #03: Používání klíče kontextu

Ano, většina klávesnic-včetně toho na vašem notebooku-má klíč myši pravým kliknutím.

Většina klávesnice v plné velikosti má tento klíč sedí mezi správným klíčem Windows a pravým klíčem Ctrl. V jiných to může být mezi klíčem „FN“ a správným klíčem Ctrl.

Na notebookech je to trochu jiné. Na některých notebookech je klíč nabídky namontován mezi pravou ALT a CTRL, zatímco v jiných je zcela vydán, aby ušetřil prostor.

Pokud má vaše klávesnice toto tlačítko, nepotřebujete nic jiného kliknout na vybranou položku pomocí klávesnice. Jednoduše vznesete nebo vyberte položku a stiskněte toto tlačítko a odhalíte možnosti souboru/složky.

Metoda #04: Přiřazení klíče k klíči v kontextu

Pomocí softwaru, jako je KeytWeak, můžete na klávesnici přiřadit libovolný klíč, který bude fungovat jako klíč kontextového menu namísto jeho obvyklé funkce. Na výše uvedeném obrázku jsme přiřadili správný kontrolní klíč k funkci kontextu nabídky. Je to jednoduché a docela efektivní, protože zvyšuje vaši produktivitu o zářez.

Metoda #05: Používání kombo zkratky ShiftF10

Pokud jednoduše stisknete Shiftf10 na klávesnici s vybraným souborem, získáte úplnou nabídku kontextu. To je také snadné, ale brzy si uvědomíte, že je docela únavné stisknout toto kombo a přejete si snadnou opravit.

Proto jsme dali toto řešení pouze na číslo 5, i když to funguje okamžitě a nevyžaduje žádné vylepšení ani něco instalace.

Časté časté

Zde je několik běžně kladených otázek, které by pro vás měly pomoci objasnit několik věcí, pokud jde o návrat zpět v kontextové nabídce se starým kliknutím na Windows 10 v systému Windows 11.

Pokud použijete nástroje třetích stran k úpravě vašeho systému?

Toto je osobní volba, ale protože Windows 11 je poměrně nová, doporučujeme vám, abyste se vyhnuli nepoužívání nedůvěryhodných, nových nebo zastaralých nástrojů pro přizpůsobení Windows 11. Windows 11 v pozadí změnila mnoho věcí a to zahrnuje, jak jsou spravovány vaše vizuální styly, témata, kontextové nabídky a další.

Použití zastaralých nebo nedůvěryhodných služeb může nejen rozbít váš systém, ale také vás nutí k resetování vašeho systému v případě, že na vašem systému dojde k hlavní chybě. Proto doporučujeme zůstat dál od takových nástrojů a používat pouze důvěryhodné a kompatibilní s vaší verzí Windows 11.

Je automatický registr hack v bezpečí?

Ano, hack v automatickém registru je jednoduchý soubor poznámkového bloku s požadovanými příkazy, aby provedl nezbytné změny ve vašem editoru registru. Kód si můžete zkontrolovat sami změnou přípony pro soubor zpět na.txt na vašem PC a poté jej otevírá pomocí kompatibilního textového editoru. Níže uvedený kód najdete také pro vaše pohodlí.

Jak obnovit zpět novou kontextovou nabídku pravého kliknutí na Windows 11

Pokud si přejete vrátit své změny a získat zpět novou kontextovou nabídku v systému Windows 11, můžete použít průvodce níže.

Pokud jste ručně změnili registr

Pokud jste ručně provedli změny editoru registru, přejděte na níže uvedenou cestu a smažte klíč pro „inProcServer32“.

Po smazání, restartujte svůj systém a nová kontextová nabídka by měla být obnovena ve vašem systému.

Pokud jste použili skript automatického registru

Pokud jste místo toho použili automatický hack v registru, měli byste spustit soubor s názvem „Zakázat“ dvojitým kliknutím na něj.

Kliknutím na „Ano“ povolíte změny v registru a poté restartujte počítač pro dobrou míru. Po restartu by se vaše nové kontextové nabídky mělo být nyní obnoveno do vašeho systému.

Pokud jste použili Tweaker Winaero

Dvojité kliknutí a spusťte spuštění Winaero Tweaker ve vašem systému a klikněte na „Classic Full Context Menus“.

Zrušte zaškrtnutí políčka za to na pravé straně.

Klikněte na „Restart Explorer“ dole.

Jakmile je to provedeno, vaše nové kontextové nabídky Windows 11 by mělo být nyní obnoveno do vašeho systému.

Doufáme, že jste byli schopni snadno získat starou kontextovou nabídku Windows 10 pomocí výše uvedených metod na Windows 11. Pokud čelíte jakýmkoli problémům nebo máte nějaké další otázky, neváhejte je upustit do комментари мнения в už níže.

Jak „Zobrazit možnosti“ ve výchozím nastavení ve Windows 11 Průzkumník souborů

Zde jsou 4 různé způsoby, jak získat starý klasický kontext (klepnutím pravým tlačítkem myši) Windows zpět na počítači se systémem Windows 11.

Raj Kumar

Chcete.li „zobrazit více možností“ ve výchozím nastavení v průzkumníku souborů, otevřete příkazový řád jako správce, poté zadejte nebo vložte následující příkaz Reg Přidat HKCU \ Software \ Class \ CLSID \\ inProcserver32 /VE /D „“ /F a stisknout Enter Enter.

Windows 11 přináší zbrusu nové uživatelské rozhraní s více zaměřením na zjednodušení. Poskytuje čistý a svěží design, ale známý. Windows 11 je postaveno od základů tak, aby bylo uživatelsky přívětivější a dotykové. Nejvýznamnější změny jsou viditelné v nabídce Start, kontextové nabídky, na hlavním panelu, nastavení a průzkumníkovi souborů.

Jedna z nejjemnějších změn systému Windows 11 zahrnuje nové moderní klepnutí pravým tlačítkem myši nebo kontextovou nabídku pro průzkumník souborů a stolní počítače. Nová minimalizovaná kontextová nabídka je navržena tak, aby byla jednodušší, dotyková vhodná a zabránila aplikacím třetích stran v nepořádku nabídky s dalšími možnostmi. Stále je nabitý nejčastěji používanými možnostmi, jako je řez, kopie, přejmenování, třídění, vlastnosti a smazání.

Uživatelé mají stále přístup k nabídce Legacy nebo Classic Context kliknutím na možnost „Zobrazit více možností“ v nabídce pravým tlačítkem myši.

Přestože je nová nabídka kontextu nebo kliknutí pravým tlačítkem jednodušší a čistší, je pro mnoho uživatelů trochu matoucí. Také základní možnosti, jako je kopie, řez, přejmenování a smazání. Naštěstí existují čtyři různé snadné způsoby, jak deaktivovat novou kontextovou nabídku a vrátit se do starého klasického kontextu Windows 10 ve Windows 11. Uvidíme je všechny po druhém.

Přístup k klasickému (starému) kontextu na Windows 11

Windows 11 je kompatibilní. Znamená to, že Windows 11 není pryč s klasickým nebo kontextovým menu, můžete se stále vrátit do klasického kontextového menu, pokud chcete.

Nejjednodušší způsob, jak získat přístup ke staré nabídce pravého kliknutí, je kliknout pravým tlačítkem myši na průzkumník souborů a vybrat „Zobrazit více možností“.

Případně můžete jednoduše stisknout ShiftF10 na klávesnici vybraným souborem nebo umístěním.

A uvidíte staré menu kliknutí pravým tlačítkem myši:

Zobrazit možnosti ve výchozím nastavení v systému Windows 11 s úpravou registru

Neexistuje žádné přímé nastavení, které můžete použít k získání zpět staré kontextové nabídky Windows 10 v systému Windows 11. Místo toho musíte trochu vylepšit editor registru, abyste obnovili klasické kontextové nabídky. Postupujte podle těchto kroků přesně k tomu:

Nejprve zálohujte registr Windows

Před provedením změn v registru Windows byste měli zálohovat svůj registr jako preventivní opatření. V případě, že náhodně změníte nebo smažete některé důležité položky registru, můžete je vždy obnovit zálohou. Ačkoli to není nutné pro nabídku kontextu obnovy, vždy se doporučuje zálohovat váš registr před jeho úpravou.

Nejprve otevřete Windows „Editor registru“ vyhledáváním „editoru registru“ ve vyhledávání Windows a výběrem nejvyššího výsledku.

Nebo stiskněte tlačítko WinR, zadejte „regedit“ do příkazu run a stiskněte Enter.

Poté klikněte na „Ano“, pokud požádáte o povolení podle ovládacího prvku uživatelského účtu.

Jakmile se editor registru otevře, klepněte pravým tlačítkem myši na „Počítač“ na levém panelu a vyberte „Export“.

Vyberte požadované umístění, kde si přejete uložit zálohu, zadejte název pro záložní soubor a ujistěte se, že je možnost „vše“ vybrána pod rozsahem exportu v levém dolním rohu. Poté kliknutím na „Uložit“ uložte záložní soubor.

Povolení „Zobrazit možnosti“ ve výchozím nastavení v kontextové nabídce

V editoru registru přejděte do následující složky:

Hkey_current_user \ software \ třídy \ clsid

Nebo můžete jednoduše zkopírovat a vložit výše uvedenou cestu složky do adresáře editoru registru a stisknout klávesu Enter.

Dále klepněte pravým tlačítkem myši na složku „CLSID“, klikněte na „Nový“ a vyberte „Key“. Nebo s vybranou složkou „CLSID“, klepněte pravým tlačítkem myši na prázdný prostor v pravém podokně a vyberte „Nový klíč“.

Ve složce CLSID bude generován nový klíč (složka).

Nyní přejmenujte klíč k následujícímu:

Nebo zkopírujte výše uvedený řádek jako název klíče.

Dále klepněte pravým tlačítkem myši na nově vytvořenou klíč, opět klikněte na „Nový“ a vyberte „Klíč“ a vytvořte sub-Key.

Nyní pojmenujte tento nový podklík jako inprocserver32.

Poté uvidíte klíč registru s názvem „Výchozí“ uvnitř klíče InProcServer32. Poklepáním na tento „výchozí“ registr v pravém podokně jej otevřete.

V dialogovém okně Upravit řetězec ujistěte se, že pole „Data hodnoty“ je prázdné a klikněte na „OK“ nebo stiskněte Enter. Pamatujte, že pole hodnoty musí být ponecháno prázdné ne 0.

Poté zavřete editor registru a restartujte počítač. Nebo místo toho můžete restartovat průzkumník Windows od správce úloh. Poté klikněte pravým tlačítkem myši na průzkumník souborů nebo na ploše a podívejte se na klasickou nabídku pravého kliknutí.

Pokud chcete někdy přivést zpět novou kontextovou nabídku Windows 11, vše, co musíte udělat, je smazat nový klíč registru a restartovat počítač.

Chcete.li to provést, najděte nově vytvořený klíč i.E. 86CA1AA0-34AA-4E8B-A509-50C905BAE2A2 navigací na stejné místo:

Hkey_current_user \ software \ třídy \ clsid

Poté klepněte pravým tlačítkem myši na klíč a vyberte „Odstranit“ a restartujte systém.

Tím se obnoví výchozí kontextová nabídka systému Windows 11 ve vašem systému.

Zkratka příkazového řádku k vytvoření požadovaného registru, aby ve výchozím nastavení povolil „zobrazit více možností“

Pokud jste uživatelem příkazového řádku, můžete také použít příkazový řádek k povolení „Zobrazit možnosti“ ve výchozím nastavení v průzkumníkovi souboru. Místo navigace a úpravy editoru registru sami můžete použít příkazové řádky k rychlému úpravě editoru registru a obnovení staré nabídky kliknutí pravým tlačítkem myši. Takto to děláte:

Nejprve klikněte na nabídku Start a vyhledejte „CMD“ nebo „příkazový řádek“ a vyberte „Spusťte jako správce“ pod příkazovým řádkem.

Chcete.li získat zpět staré klasické kontextové nabídky, spusťte následující příkaz v CMD a stiskněte klávesu Enter:

reg přidat hkcu \ software \ třídy \ clsid \\ inProcserver32 /ve /d „“ /f

To přinese zpět staré menu kliknutí pravým tlačítkem myši pro průzkumník plochy i souborů.

Chcete.li obnovit výchozí (nové) kontextové nabídky Windows 11, zadejte následující příkaz:

reg.exe odstranit „Hkcu \ software \ třídy \ clsid \” /f

SWAP Kontextové nabídky pomocí souborů registru

Kontextové menu Windows 11 je navrženo tak, aby bylo jednoduché a přátelské k dotyku. Pokud jste připojili jeden počítač s více displeji, jeden je normální displej, zatímco druhý je dotykový displej, můžete přepínat mezi starou kontextovou nabídkou a novou kontextovou nabídkou často.

V takových případech nemusíte navigovat a upravovat editor registru pokaždé, když chcete změnit mezi starými a novými kontextovými nabídkami. Můžete vytvořit dva jednoduché soubory registru s konkrétními příkazy skriptu a tento soubor spustit s dvojitým kliknutím pokaždé, když chcete změnit kontextovou nabídku.

Při provádění těchto souborů registru se automaticky upravuje potřebné položky registru pro změnu nabídky kliknutí pravým tlačítkem myši. Zde je způsob, jak vytváříte tyto soubory registru:

Získejte zpět kontextovou nabídku Průzkumníka souborů zpět v systému Windows 11 pomocí souboru registru

Nejprve vytvoříme soubor registru a přineseme zpět staré kontextové menu:

opravit, nabídka, windows, kliknutí

Nejprve musíte vytvořit nový textový dokument. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na plochu nebo průzkumník souborů, v kontextové nabídce vyberte „Nová položka“ a poté zvolte „Textový dokument“. V každém textovém editoru podle vašeho výběru můžete vytvořit textový dokument.

Pojmenujte dokument s čímkoli, čemu chcete nazvat. Například pojmenováváme tento dokument „Klasický kontext“.

Dále otevřete nově vytvořený textový dokument, zkopírujte a vložte celý následující kód, jak je uvedeno níže:

Editor Windows Registry Editor verze 5.00 [hkey_current_user \ software \ třídy \ clsid \] @= „“ [hkey_current_user \ software \ class \ clsid \\ inProcserver32] @= „“

Poté klikněte na nabídku „Soubor“ a vyberte „Uložit jako.’Chcete.li změnit typ souboru.

Poté klikněte na rozbalovací dohodu „Uložit jako typ:“ a vyberte ‘všechny soubory (.“.

Nyní změňte příponu souboru ‘.txt ‚to‘.Reg ‚na konci názvu souboru a klikněte na tlačítko „Uložit“.

Případně můžete soubor uložit jako textový dokument a poté změnit typ souboru na ‘.reg ‚. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na soubor, klikněte na tlačítko „Přejmenovat“ nebo stisknutím F2 přejmenujte soubor.

Nyní smažte ‘.txt ‚a změňte rozšíření souboru na ‘.reg ‚, jak je uvedeno níže a stisknutím klávesy Enter použijte.

POZNÁMKA: Pokud nejste schopni změnit příponu souboru, je to proto, že upravujete pouze název souboru a prodloužení souboru je skryté. Prodloužení souboru pro známé typy souborů jsou ve výchozím nastavení skryté. Chcete.li vyladit příponu souboru, abyste jej mohli změnit, přejděte na „Možnosti složky“ v průzkumníku souborů a zrušit výběr možnosti „skrýt rozšíření pro známé typy souborů“ v pokročilém nastavení.

Nyní zkuste změnit prodloužení, změní se. Také při změně rozšíření souboru vás Windows varuje, zda chcete změnit typ souboru nebo ne, klikněte na „Ano“.

Nyní jste dostali soubor registru.

Poté poklepejte nebo stiskněte tlačítko Enter do nově vytvořeného souboru registru. Pokud požádáte o povolení podle ovládání účtu uživatelů, klikněte na „Ano“.

Znovu získáte další varování, dotazujete, opravdu chcete přidat tento soubor registru třetích stran do svého registru Windows. Znovu klikněte na „Ano“.

Poté dostanete pole se zprávou, že klíče a hodnoty obsažené v souboru registru jsou do registru úspěšně přidány. Kliknutím na „OK“ dokončíte.

Jakmile provedete výše uvedené kroky, všimnete si, že máte staré klasické kontextové nabídky. Pokud to nefunguje, restartujte průzkumník souborů nebo PC pro změny, které se projeví.

Pokud chcete restartovat průzkumník Windows, aby aplikoval změny, postupujte podle těchto kroků: Nejprve otevřete správce úloh Windows klepnutím pravým tlačítkem myši na tlačítko „Start“ a výběrem „Správce úloh“.

Ve správci úloh přejděte na kartu „Procesy“ a najděte „Průzkumník systému Windows“ ze seznamu procesů. Poté jej vyberte a dole klikněte na „Restart“.

Tím se restartuje průzkumník souborů Windows a použije změny kontextové nabídky.

Obnovte výchozí (nové) kontextové nabídky Windows 11 pomocí souboru registru

Vytvořili jsme soubor registru, abychom získali zpět starou kontextovou nabídku, nyní vytvoříme další, který se vrátí do nové výchozí kontextové nabídky Windows 11.

opravit, nabídka, windows, kliknutí

Můžete postupovat podle stejných pokynů, které jsme ukázali ve výše uvedené části a vytvořit tento soubor registru. Vytvořte další textový dokument klepnutím pravým tlačítkem myši na plochu nebo průzkumník souborů, výběrem „nové položky“ z kontextové nabídky a výběrem „textového dokumentu“.

Poté otevřete nově vytvořený textový dokument, zkopírujte a vložte tento kód do nově vytvořeného dokumentu a uložte dokument:

Editor Windows Registry Editor verze 5.00 [-HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Class \ Clsid \]

Dále přejmenujte soubor s jiným názvem, abyste mohli rozpoznat mezi dvěma soubory registru a změnit jeho rozšíření na ‘.reg ‚. Zde přejmenováme soubor do ‘nového kontextu.reg ‚.

Klikněte na „Ano“ do pole Potvrzení přejmenování.

Nyní máte dva soubory registru: ‘Klasický kontext.Reg ‚pro staré kontextové nabídky Windows 10 a „nový kontext.Reg ‚pro výchozí kontextovou nabídku Windows 11.

Spusťte nový kontext.Reg ’dvojitým kliknutím na soubor a kliknutím na„ Ano “do potvrzovacího pole UAC i Editor registru obnoví novou nabídku pravého kliknutí na Windows 11.

Nyní můžete snadno přepínat mezi kontextovými nabídkami jednoduše spuštěním příslušných souborů registru.

Pokud chcete, můžete jednoduše stáhnout soubory registru obsažené v ‘.Soubor zip propojený níže.

Když soubor extrahujete, najdete dva soubory registru pro změnu kontextových nabídek. Můžete spustit požadovaný soubor, abyste povolili nebo deaktivovali klasickou kontextovou nabídku.

Vraťte se do staré nabídky kontextu v systému Windows 11 pomocí aplikace třetí strany

Můžete také použít program třetích stran k přivedení starého kontextového nabídky na Windows 11. Winaero Tweaker je bezplatný nástroj pro přizpůsobení a vylepšení systému Windows, který vám umožňuje upravit skrytá nastavení, která vám Windows neumožňuje změnit uživatelské rozhraní. Je to nástroj pro na míru, který je bezpečný pro použití a je bez reklam, skriptů a sledování webu. Může být také použito k přivedení zpět (vrácení) staré kontextové nabídky v systému Windows 11. Takto to děláte:

Nejprve navštivte oficiální web a stáhněte si zdarma Winaero Tweaker. Po dokončení stahování extrahujte stažený soubor ZIP a spusťte soubor EXE pro instalaci programu.

Při instalaci aplikace si můžete vybrat, zda ji chcete nainstalovat do normálního režimu nebo přenosného režimu (takže extrahovaný software můžete vzít s sebou, když se přesunete do jiného počítače).

Po dokončení instalace spusťte aplikaci Winaero Tweaker.

Poté přejděte do sekce „Windows 11“ v levém podokně a klikněte na možnost „Classic Full Context Menus“.

Nyní zaškrtněte políčko pro „Povolit klasické nabídky s plným kontextem“ v pravém podokně.

Jakmile to uděláte, uvidíte dole tlačítko „Restart Explorer“. Kliknutím na něj restartujte průzkumník souborů.

Jakmile se průzkumník souborů restartuje, měli byste mít klasickou nabídku úplného kontextu na počítači se systémem Windows 11.

Pokud se chcete vrátit zpět do výchozí nabídky kontextu Windows 11, jednoduše zrušte zaškrtnutí možnosti „Povolit klasické nabídky s úplným kontextem“ nebo kliknutím na tlačítko „Resetovat tuto stránku pro výchozí hodnotu“ nahoře. Poté klikněte na „Restart Explorer“ na dně, abyste se změnili, abyste se projevili.

Jak používat pluginy Chatgpt

Jak povolit procházet s Bing v chatgptu

Přeplňte svůj chatgpt s tímto průvodcem krok za krokem pro povolení modelu prohlížení webového prohlížení pro chatgpt.

Winaero Tweaker for Windows

Winaero Tweaker je bezplatný nástroj pro přizpůsobení pro systémy Windows, vyvinutý Sergey Tkachenko a je k dispozici od roku 2011. Tato aplikace umožňuje přizpůsobit nastavení plochy nad rámec toho, co Microsoft umožňuje. Umožňuje nejen kosmetické změny, ale také modifikuje, jak fungují určité prvky. Tato aplikace funguje podobně jako vylepšení uživatelského rozhraní pro Windows od samotného Microsoftu tím, že nabízí vylepšení oproti původním OS. Přesto to také dělá to jako nástroj pro obnovení hesla Windows Ultimate a nabízí funkce, které by bez něj nebyly možné. Má perfektní uživatelské rozhraní, kde můžete efektivně provádět změny, i když nejste technicky zdatní.

Vizuální úpravy galore

Winaero Tweaker nabízí příliš mnoho úprav, aby je všechny zmínily. Mezi některé vrcholy však patří odstranění možnosti „Přidat to oblíbené“ v kontextové nabídce při klepnutí pravým tlačítkem myši, funkce „Dozvědět se o tomto obrázku“ z Windows Spotlight a co je nejdůležitější, schopnost naskládat ikony na hlavním panelu na hlavním panelu.

Také provádí změny na displeji RAM. Nyní je v GB místo KB, což bylo pro uživatele v posledních dvou desetiletích nepříjemností.

Mnoho zlepšení použitelnosti

Všechna vylepšení z Winaero Tweaker, včetně těch více grafických, do určité míry zlepšují použitelnost Windows. Existují však specifické položky, které zlepšují vaši zážitek z oken chytrým způsobem. Například umožňuje deaktivovat blokování stahování a přeskočení restartování po aktualizaci. Skvělým doplňkem schopností systému Windows je, že můžete aktivovat recyklační koš pro odnímatelná zařízení, jako je USB Drive. Tato vzrušující funkce je zachránce a je překvapením, že Microsoft ve výchozím nastavení nepovoluje.

Základní sada nástrojů pro uživatele

Někteří lidé jsou ohromeni tím, co OSS Windows nabízí. Ale pokud jste vášnivý uživatel, brzy objevíte jeho mnoho omezení. Mohou se stát frustrujícím, zejména když potřebujete opakovaně provádět stejnou akci, jen aby našli stejné zátarasy. Winaero Tweaker má dostatek funkcí pro úpravu oken smysluplným způsobem. Pomáhá snižovat mnoho skrytého potenciálu a zlepšovat se na místech, kde se Microsoft špatně. Snadno použitelné rozhraní znamená, že kdokoli může experimentovat s jeho funkcemi a deaktivovat je pomocí jednoduché nabídky. Je to vynikající nástroj, který získává pravidelné aktualizace a bude stále přinést mnoho potřebných vylepšení operačních systémů Microsoft.

Technický

SHA-1: DCBD61B7D194D42A394CF87AE93811B7108F385D název souboru: winaero_tweaker_v1.40.0.0.zip

Winaero Tweaker

Winaero Tweaker Wurde Zuletzt Am 19.05.2023 Aktualisiert und steht ihnen hier v der verzi 1.52.0 Zum Download Zur Verfügung.

Kurzbeschreibung

Die Kostenlose Freeware „Winaero Tweaker“ Bündelt Eine Reihe von „Winaero“.tools, MIT Denen Sie Die Desktop-Features Von Windows 10 Und Windows 11 Sowie Von Windows 7, 8.1 und 8 Flexibel Verändern und Die Systemeinstellungen Optimieren Können. Takže LeGen Sie Beispielsweise das Windows-Design Mit Einer Individuellen Farbgebung Fest, Bestimmen SystemsCrift und breite der Bildlaufleisten, Schalten den lockscreen aus oder steuern den Zugriff auf bestzehende netzlaufwerke. MIT SPEZIELLEN TWEAKS Für Windows 11 Nutzen Sie nach ein Paar Klicks Wieder Die Alte Taskeleiste Oder Schalten von den Verkürzten Kontextmenüs Wieder Zum Alten Layout Um. Obwohl der „winaero tweaker“ Hunderte A System-Hacks für představuje anbiet, die sonst Nur auf umwegen zu erreichen sind, ist die gratis-software recht übersichtlich gestaltet. V Zwölf TheMenbereiche von Netzwerk-Optionen bis Zu Tweaks für den Windows Explorer und Kontextmenüs Finden Sowohl einsteiger als AUch profis vielzahl nützlicher „Schalter“, Schalter “, DAMIT SICH Windows. Zusätzlich Können Sie Die Windows-Funktionen „Aero Snap“ und „Aero Shake“ Deaktivieren, Das Administrator.konto Dauerhaft Einschalten, Ein Automatisches Backup Für Die Windows Registry AKtivieren ODER. JE NACH GENUTZTER Betriebssystem-Version Variieren Die einstellungsmöglichkeiten der Portablen „Winaero Tweaker“.software.

Die věřítestesten alternativen der Kategorie

Das Kostenlose SystemProgramm „Magical Jelly Bean Keyfinder“ Liest die lizenzschlüssel von Windows 10, 8 und 7, von Windows XP, vi…

Der Kostenlose „LicenCawler“ Listot Lizenzschlüssel BZW. Seriennummern Sowie Die Dazugehörigen Produkt-ids für die auf ihrem wi…

Über „MyKeyfinder Plus“ Lassen Sich Mit Einem Mausklick Lizenzschlüssel, Seriennummern und Sogar Ihre Wlan-Passwörter Auslesen. Da…

Das Kostenlose Programm „MyKeyFinder“ Liest Die Lizenznummer Ihrer Windows-Version (von Windows 7 über Windows 10 Bis Windows 11)…

MIT DEM „Počítač Bild-Power-Booster“ Schalten Sie Den Windows-EnergiesParplan „Ultimative Leistung“ Frei, Den Microsoft v okně…

Die „Microsoft Powertoys“ Sind Eine Kostenlose Utility-sammlung, Die Windows 10 Und Windows 11 UM 17 Nützliche Funktionen Erweiter…

„Easybcd“ ist ein bootmanager für windows, mit dem sie mehrere betriebssysteme paralelní auf dem Rechner einrichten und verwalten. …

Das Kostenlose „ShowKeyplus“ Zeigt den originální lizenzschlüssel sowie die installIerten Windows-keys für die betriebssysteme win…

Das Kostenlose Programm „Extended Godmode“ Ermöglicht Ihnen, Auf Einfache Weise Ihr Betriebssystem Zu Konfigurieren. Takže Können Sie.

Über Das Kleine Kostenlose Systemtool „Win10 All Settings“ Greifen Sie Auf Alle Funktionen der Windows-einstellungen Bzw. der Syst…

Dinge, Die Sie Selten Brauchen, Bewahren Sie Meist Entlegenen Orten auf. Da ist es Nicht Verwunderlich, Dass Sie Den Produktsch…

Die Freeware „Produkkey“ Ermittett Die Seriennummern (Product Key / CD-Key) Instalarter Microsoft-Programme AUF IHREM 64-BIT-WIND…

Der Kostenlose „Prohlídka k klíči se systémem Windows“ liest aus der registracengs-datenbank den produktschlüssel ihres betriebssystems aus. …

MIT DEM Kostenlosen „Godmode“ Erhalten Sie Eine Alternative Zur Windows-Konfiguration über Die „SystemSteuerung“, die teilweise re…

Haben sie die seriennummern ihres betriebssystems oder von Microsoft Office Verlegt? Dann Hilft Ihnen „Produkt Windows Keyfinder P…

Information Zu Winaero Tweaker

Die Freeware „Winaero Tweaker“ ist ein kostenloses Systemtool, mit dem Sie zum Beispiel das Aussehen von Windows 11 anpassen, schneller auf Systemeinstellungen zugreifen sowie versteckte oder geheime Funktionen zur Optimierung nutzen, die Microsoft sonst nur über Umwege freigibt. V Einem Dutzennd Kategorien von „Vzhled„ über „Uživatelské účty“, „Síť„ und „soukromí“ bis „boot and logon“ Stellt Die Kostenlose software Hunderte A TWEAKS Für Windows 7, 8 und 8 8 und 8.1 Sowie Für Windows 10 und Windows 11 Zur Verfügung. PRAKTISCH: ES Werden Nur Die Schalter und představuje Angezeigt, zemřít auch für ihre windows-version Zutreffen. So aktivieren Sie mit dem „Winaero Tweaker“ zum Beispiel das beliebte „Aero-Design“ aus Windows 7, passen das Layout für die Übersicht offener Fenster („Alt-Tab“) an, verändern die Systemschrift, konfigurieren Rahmen und Titelzeile von Fenstern oder ersetzen den začíná des betriebssystems. Neben Solchen „Kosmetischen“ Trimmicks biettet das gratis-tool auch Sehr nützliche Windows-Hacks. Sie können zum Beispiel den Lockscreen ausschalten, automatische Backups der Registry reaktivieren, Boot-Optionen beim Systemstart einblenden, bei Windows 10 eine automatische Anmeldung ohne Kennworteingabe ermöglichen, das Administrator-Konto dauerhaft einschalten oder USB-Laufwerken und USB-Sticks einen Schreibschutz verpassen. Sehr Umfangreich Sind Auch Die „Winaero Tweaker“.optionen, um Kontextmenüs Oder Den Windows Explorer Effizienter Zu Gestalten. Abgerundet Wird Die Portable Windows-Toolbox Mit der Möglichkeit, Klassiker-Apps Wie „Sticky Notes“, Die Desktops Gadgets Oder Die Designs Vom Task Manager und Msconfig Zu InstalantIeren.

Winaero Tweaker: Aussehen von Windows 11 AnPassen

Auch wenn einige možnost der gratis-software „winaero tweaker“ auf bewährtes aus älteren windowsversionen abzielt, ist die toolbox auch unter Windows 11 nützlich. Besispielsweise können sie den nervogen hinweis „weitere vareten“ v Kontextmenüs von Windows 11 Ausschalten, Die „Alte“ und die ribbon-menüleiste im průzkumník Wiederherellen Oder Pozice Der TaskBar Verändern. Außerdem Finden sich v der freeware „Systemhacks“ für Jeden anwender und praktische funtionen wie das unkomplezierte eines windows-wiederherlungspunktes oder das a abschalten der window-suche nach nach.

  • Kostenloses Systemtool Zur Anassung von Windows
  • Unterstützt Verschiedene Windows-Versionen (7, 8, 8.1, 10 und 11)
  • Biet Hunderte vylepšení ve Verschiedenen Kategorien
  • Nützliche und praktische funtionen zur systeoptimierung
  • Přenosná sada nástrojů (Keine Instalation Erforderlich)
  • Verfügbar Ausschließlich v Englisch
  • FOKUS AUF ältere Windows-Funktionen
  • Einige možnost Könnten für Unerfahrene Beutzer Verwirrend Sein

Framen Antworten

Byl Sind Einige der vylepšení, die winaero tweaker bietet?

Winaero Tweaker Hat eine große auswahl vylepšení, wie anpassungen des aussehens, änderungen a beutzerkonten, netzwerk-und, datenschutzeinstellungen und auch hackes auch hackes, um den boot-und aldeprozess.

Ist es Möglich, Das Layout der Offenen Fensterübersicht (Alt-Tab) MIT WINAERO TWEAKER ANZUPASSEN?

JA, MIT Winaero Tweaker Ist es Möglich, Das Layout Für Die übersicht Offener Fenster (Alt-Tab) Anzupassen.

Wie Kann Winaero Tweaker die nutzung des des Windows-Explorers Effizienter Gestalten?

Winaero tweaker biettet umfangreiche možnosti apassung von kontextmenüs und der gestaltung des windows-explorers für ein enterizienteres arbeiten.

Ztracené soubory a ikony na ploše Windows 10? | EduTV

Gibt es Unter Windows 11 Nützliche Funktionen ve Winaero Tweaker?

Auch für Windows 11 Biet Winaero Tweaker Nützliche Funktionen. Sie Können Beispielsweise Den Hinweis Weitere Volemen v Kontextmenüs Ausschalten, Die Alte Taskeleiste und Ribbon-Menüleiste im Průzkumník Wiederhestellen, pozici pozici der task ändern und vieles mehr.

Die Neuesten Downloads Dieser Kategorie

Die „Microsoft Powertoys“ Sind Eine Kostenlose Utility-sammlung, Die Windows 10 Und Windows 11 UM 17 Nützliche Funktionen Erweiter…

Mit der Kostenlosen „Sysinternals Suite“ Erhalten Sie Einen Werkzeugkasten für ihren pc mit über 70 Nützlichen Tools und SystemPro…

MIT „Win Index Experience Index“ Holen Sie Sich Den Windows-LeistungsIndex, Der Unter Windows 8.1, 10 und 11 Nicht Mehr aufrufbar ist, w…

Der „Organizátor Autorun“ ListEt Ihnen Alle Program und Prozesse auf, Die Automatisch Beim Hochfahren des Pcs Starten. Takže Haben Si…

Das Kostenlose Programm „PreventTurnoff“ Verhindert, Dass Ihr Windows-PC Herunterfährt Oder v Den Standby-Modus Wechselt. Auch de…

Das Kostenlose Program „PreventTurnoff Portable“ Verhindert, Dass Ihr Windows-PC Herunterfährt Oder v Den Standby-Modus Wechselt…

MIT DEM KOSTENLOSEN SPEICHERMANAGER „Process Lasso“ Identifizieren sie die prozesse, die auf dem Pc viele cpu-pressourcen verbrauch…

„StopUpDates10“ Bietten Ihnen Die Möglichkeit, Die Automatischen Sowie Forcierten aktualizace UND NEUSTARTS UNTER Windows 10 VollstSTändi…

Das Kostenlosen Windows-Tool „Forcetoolkit“ Hilft, Wenn Einzelne Programmfunktionen Sich Nicht Ausführen Lassen Oder ANWENDUNGEN A…

Der Kostenlose „Hibit Startup Manager“ ListEt Ihnen Alle Laufenden Prozesse des Systems Sowie der Angemeldeten uživatel auf. V der üb…

Die Kostenlose Freeware „Winaero Tweaker“ Bündelt Eine Reihe von „Winaero“.tools, MIT Denen Sie Die Desktop-Features von Windows 1…

Jak vyčistit disk a získat volné místo ve Windows 10

Das Kostenlose Programm „Optimizer“ Hilft Ihnen, ihre primatsphäre zu Schützen und einige versteckte Windows-einstellungen Vorzune…

„Run-Command“ Stellt Eine Alternative Zum „Ausführen-Dialog“ von Windows Dar. MIT DEM Kostenlosen Tool Führen Sie Befehle und prog…

Die Kostenlose software „WSCC“ (Kurz Für „Windows System Control Center“) Bündelt Hunderte Einzelner Systemtools der Hersteller Ni…

Das Framework „PowerShell Core“ Bietten Ihnen Die Möglichkeit, Plattformübergreifende software für den einsatz Unter Windows, Mac U…

| Denial of responsibility | Contacts |RSS