Jak otevřít editor skupin v systému Windows 11. GPETIT MSC Windows 11

Okna nemohou najít gpedit.MSc na Windows 11? Použijte tyto opravy

Editor politiky skupiny Gpedit.MSC je funkce v systému Windows 11, kterou lze použít ke změnám systému. Změny provedené v gpeditu jsou aplikovány na celé systémy. Tato funkce je však k dispozici pouze pro jiné verze Windows, kromě Windows 11 Home. Pokud běžíte na Windows 11 Home Edition, s největší pravděpodobností budete čelit této chybě.

Nejlepší způsob, jak tento problém vyřešit, by bylo upgradovat na Windows 11 Pro a být schopen použít editor politik skupiny. Pokud však nechcete upgradovat na Windows 11 Pro a chcete získat gpedit.MSc v domě Windows 11, můžete to udělat. V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak můžete opravit Windows 11, nemůže najít gpedit.MSc.

Oprava Windows 11 nemůže najít gpedit.MSc

Uživatelé domů Windows 11 čelí tomuto problému, protože nemají ve své verzi Windows editor politik skupiny. Takže opravit Windows 11 nemůže najít gpedit.MSc, budete muset v počítači povolit editor politik skupiny.

Existují dva způsoby, jak povolit gpedit.MSC ručně. Můžete to udělat prostřednictvím dávkového souboru nebo prostřednictvím příkazového řádku. Níže jsou uvedeny způsoby, jak povolit editor politik skupiny v systému Windows 11 a opravit problém-

1. Používání dávkového souboru pro povolení editoru zásad skupiny

Prvním způsobem, jak povolit editor zásad skupiny, je použití dávkového souboru. Postupujte podle níže uvedených kroků a ručně povolte editor politiky skupiny v systému Windows 11 pomocí dávkového souboru-

 • Klikněte na nabídku Start a vyhledejte poznámkový blok a otevřete jej.
 • Nyní v poznámkovém bloku zkopírujte a vložte následující kód dávkového souboru-

@Echo Off Pushd „%~ dp0“ dir /b%Systemroot%\ Service \ Packages \ Microsoft-Windows-Grouppolicy-CliexExtensions-Package ~ 3.Seznam maminek.txt dir /b %Systemroot %\ Service \ Packages \ Microsoft-Windows-Grouppolicy-ClientTools-Package ~ 3.Seznam maminek.txt for /f %% i in (‚findstr /i. Seznam.txt 2^nul ‚) DO DESM /ONLINE /NORESTART /ADD-BACKAGE: „%Systemroot%\ Service \ Packages \ %% I“ Pauza

 • Nyní stisknutím tlačítka Ctrl S uložte soubor.
 • Přejděte na místo, kde chcete soubor uložit do okna Průzkumníka souborů.
 • Zadejte název souboru jako editor politiky skupiny.netopýr v daném poli. Klikněte na rozbalovací nabídku vedle uložení jako typ a nastavte ji jako všechny soubory.
 • Nyní otevřete průzkumník souborů na počítači stisknutím kombo Windows E Key.
 • Vydejte se na místo, kde jste uložili dávkový soubor. Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor a poté klikněte na spuštění jako správce.
 • Otevře okno příkazového řádku. Počkejte, až proces dokončí, zavřete okno příkazového řádku a restartujte počítač.
 • To umožní editoru zásad skupiny na vašem počítači se systémem Windows 11.
 • 2. Používání příkazového řádku povolení editoru skupiny

  Dalším způsobem, jak povolit editor skupiny v počítači se systémem Windows 11, je použití příkazového řádku. Chcete.li použít příkazový řádek k povolení editoru zásad skupiny v počítači, postupujte podle níže uvedených kroků-

  How to Enable the Group Policy Editor in Windows 10 & 11 Home Editions 2023

  • Kliknutím na ikonu Start na hlavním panelu otevřete nabídku Start.
  • V nabídce Start vyhledejte CMD. Klepněte pravým tlačítkem myši na příkazový řád z výsledků vyhledávání a poté klikněte na spuštění jako správce.
  • Nyní v příkazovém řádku zadejte a proveďte následující příkazy jeden po druhém-

  Pro%f in („%Systemroot%\ Service \ Packages \ Microsoft-Windows-Grouppolicy-ClientTools-Package ~.maminka „) do (disp /online /norestart /add-package:“%f „) pro%f in („%Systemroot%\ Service \ Packages \ Microsoft-Windows-GroupPolicy-ClientExtensions-Package ~.mami „) do (disp /online /norestart /add-package:“%f „)

 • Po dokončení procesu zavřete příkazový řád a restartujte počítač.
 • Nyní zkuste otevřít editor politiky skupiny a už byste neměli čelit problému.
 • Závěr

  Windows 11 nemůže najít gpedit.Problém MSC čelí hlavně uživateli běžícími na Windows 11 Home Edition. Editor skupiny není ve výchozím nastavení k dispozici ve Windows 11 Home Edition.

  Můžete však tuto funkci ručně umožnit vyřešit problém. Diskutovali jsme o nejlepších způsobech, jak ručně povolit editor politik skupiny a opravit okna, nemohou najít gpedit.Problém MSC.

  Jak otevřít editor skupin v systému Windows 11

  Potřebujete přístup k editoru politik skupiny ve vašem počítači se systémem Windows 11? Zde je devět různých způsobů, jak to udělat.

  Kazim Ali Alvi

  Často musíte provést určité změny v systému, jako jsou skupinové zásady pro správce sítě a rekonfigurace určitých nastavení, která jsou jinak náročná na správu prostřednictvím konvenčního přístupu. To je místo, kde editor politik skupiny přichází na obrázek.

  Editor politik skupiny je však v indičním vydání Windows Windows vrozeně nedostupný. Existují však způsoby, jak jej povolit/nainstalovat v žádném okamžiku. Pro ty, kteří jsou na pro a vyšší vydání systému Windows 11, jsou zde různé způsoby, jak můžete otevřít editor politiky skupiny ve svém počítači.

  Co je editor politiky skupiny (Gpedit.MSC)?

  Editor skupiny je primárně pro správci sítě, aby nakonfigurovali nastavení zásad skupiny. To v podstatě znamená konfiguraci k čemu lze přistupovat a použít na počítači. Také pro mnoho počítačů v síti může správce sítě deaktivovat přístup k určitým částem počítače pro ostatní nebo omezit přístup k určitým webovým stránkám nebo aplikacím mimo jiné.

  Kromě toho má editor skupin také mnoho dalších možností, které by se hodily pro každého uživatele. Editor není tak složitý, jak to zní. hodinu nebo dva důkladný výzkum poskytne cenné informace o efektivním pomocí editoru politiky skupiny.

  Nyní, když máte spravedlivé porozumění konceptu editoru skupiny, je čas, abychom vás procházeli různými způsoby, jak jej otevřít.

  Otevřete editor zásad skupiny z nabídky vyhledávání

  Nabídka Start je pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak spustit editor politiky skupiny. Takto to děláte.

  otevřít, editor, skupin, systému, windows

  Chcete.li otevřít editor politik skupiny, nejprve stiskněte Windows S a spusťte nabídku „Search“. Do textového pole nahoře zadejte „Zásady úpravy skupiny“ a vyberte příslušný výsledek vyhledávání a spusťte jej.

  Okno editoru politiky skupiny by se mělo okamžitě spustit.

  Otevřete editor zásad skupiny pomocí příkazu Run

  Příkaz spuštění můžete použít k otevření aplikací nebo provádění úkolů mezi jinými jeho použití. Je to také další rychlý způsob, jak spustit editor politiky skupiny.

  Chcete.li otevřít editor politik skupiny prostřednictvím běhu, podržte Windows R a spusťte příkaz běhu. Poté zadejte ‘gpedit.MSc ‚v textovém poli a klikněte na „OK“ níže, nebo stiskněte Enter a spusťte jej.

  Editor politiky skupiny nyní spustí a můžete v něm provést požadované změny.

  Otevřený editor politik skupiny z nastavení

  Chcete-li otevřít editor zásad skupiny prostřednictvím nastavení, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu „Start“ na hlavním panelu nebo stisknutím systému Windows X pro spuštění nabídky Quick Access nabídka. Poté vyberte „Nastavení“ ze seznamu možností. Alternativně můžete také držet Windows I pro spuštění aplikace Nastavení.

  Do vyhledávacího pole zadejte „úpravy skupiny“ do levého levého rohu aplikace „Nastavení“. Vyberte příslušný výsledek vyhledávání pro spuštění editoru zásad skupiny.

  Nyní spustíte editor politiky skupiny.

  Otevřete editor politiky skupiny z ovládacího panelu

  Chcete.li otevřít editor skupin z ovládacího panelu, nejprve stiskněte Windows S a spusťte nabídku „Search“. Do vyhledávacího pole zadejte „ovládací panel“ nahoře a klikněte na příslušný výsledek vyhledávání.

  otevřít, editor, skupin, systému, windows

  Do vyhledávacího pole zadejte „úpravy skupiny“ na nejvyšší horní konec ovládacího panelu.

  How to Enable Group Policy Editor on Windows 11 Home (Tutorial)

  Nyní klikněte na „Upravit zásady skupiny“ v rámci „Windows Tools“ a spusťte editor politiky skupiny.

  Otevřete editor zásad skupiny z příkazového řádku

  Pokud dáváte přednost příkazovému řádku před konvenčními metodami GUI k provádění příkazů, můžete spustit editor politiky skupiny provedením jednoduchého příkazu.

  Chcete.li otevřít editor skupiny prostřednictvím příkazového řádku, podržte Windows S a spusťte nabídku vyhledávání. Poté zadejte do textového pole nahoře „terminál Windows“ a spusťte jej kliknutím na příslušný výsledek vyhledávání.

  Pokud jste nezměnili výchozí profil, karta Windows PowerShell se otevře při spuštění terminálu Windows. Chcete-li spustit kartu příkazového řádku, klikněte na šipku směřující dolů nahoře a vyberte „Příkazový řádek“ ze seznamu možností. Můžete také držet Ctrl Shift 2 a spustit kartu příkazového řádku.

  Dále zadejte nebo zkopírujte a vložte následující příkaz a stiskněte Enter a spusťte editor politiky skupiny.

  Poznámka: Stejný příkaz také spustí editor skupiny z Windows PowerShell také.

  otevřít, editor, skupin, systému, windows

  Otevřete editor zásad skupiny pomocí správce úloh

  Správce úloh je aplikace, která poskytuje přehled různých aplikací a procesů na pozadí běžící v systému. Poskytuje také možnost ukončit probíhající aplikace/procesy a vytvořit nové.

  Chcete-li otevřít editor skupin prostřednictvím správce úloh, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu „Start“ a spusťte nabídku rychlého přístupu. Poté vyberte Správce úloh ze seznamu možností. Alternativně můžete držet Ctrl Shift ESC k přímému spuštění správce úloh.

  otevřít, editor, skupin, systému, windows

  Klikněte na nabídku „Soubor“ v levém horním rohu ve správci úloh. Poté z možností vyberte „Spusťte nový úkol“.

  Zadejte ‘gpedit.MSC ‚v textovém poli pole „Vytvořit nový úkol“, které se objeví. Poté kliknutím na „OK“ spustíte editor politiky skupiny.

  Otevřete editor zásad skupiny prostřednictvím Průzkumníka

  Chcete.li otevřít editor zásad skupiny prostřednictvím průzkumníka souborů, klikněte na ikonu „File Explorer“ na hlavním panelu nebo stiskněte Windows E; Klávesová zkratka pro spuštění Průzkumníka souborů.

  Dále zadejte ‘gpedit.MSc ‚v „adresní liště“ nahoře a stiskněte Enter.

  Editor politiky skupiny bude okamžitě spuštěn.

  Otevřete editor zásad skupiny ze svého spustitelného souboru v průzkumníku souborů

  Dalším způsobem, jak otevřít editor politik skupiny, je vyhledat svůj spustitelný soubor do průzkumníka souborů. I když mírně časově náročný přístup, může se to někdy hodit.

  Spusťte „Průzkumník souborů“, jak je uvedeno dříve, a zadejte následující cestu do „adresního řádku“ nahoře.

  Dále najděte ‘gpedit.Soubor nebo jeho vyhledávání MSC ‚pomocí políčka „Search“ v pravém horním rohu. Poté poklepejte na soubor (gpedit.MSC) Spuštění editoru politiky skupiny.

  Otevřete editor zásad skupiny pomocí desktopové zkratky

  Pokud potřebujete často přistupovat k editoru politiky skupiny, nejlepším způsobem je vytvořit pro něj zkratku stolních počítačů. Ušetří to nějaký čas během následného spuštění editoru politik skupiny.

  Klepněte pravým tlačítkem myši na prázdný prostor na ploše. Umístěte kurzor přes „nový“ a vyberte „zkratku“ z nabídky sekundárního kontextu.

  Zadejte ‘gpedit.MSC ‚v textovém poli pod „Zadejte umístění položky“ v okně „Vytvořit zkratku“, které se objeví. Poté klikněte na „Další“ dole.

  Nyní zadejte název zkratky do textového pole. Můžete jít s výchozím názvem již uvedeným také v textovém poli. Doporučuje se však mít jméno, které nabízí jasnost. Po dokončení klikněte na „Dokončit“ dole a vytvořte zkratku.

  Nyní jednoduše poklepejte na desktopovou zkratku pro spuštění editoru skupiny. Mnoho uživatelů dává přednost přizpůsobené ikoně pro různé zkratky pro zvýšenou viditelnost a jasnost.

  To jsou všechny způsoby, jak můžete spustit editor zásad skupiny na počítači se systémem Windows 11. Přestože byste je všechny nepotřebovali, drsná představa každého z nich pomůže rychle spustit editora politiky skupiny odkudkoli v systému.

  Jak používat pluginy Chatgpt

  Jak povolit procházet s Bing v chatgptu

  Přeplňte svůj chatgpt s tímto průvodcem krok za krokem pro povolení modelu prohlížení webového prohlížení pro chatgpt.

  Seznam nastavení zásad skupiny Windows 11

  Pojďme rychle zkontrolovat podrobnosti nového nastavení zásad skupiny Windows 11. Microsoft vydal nový operační systém Windows 11 oficiálně 4. října; S každým novým vydáním verze Windows je aktualizována nastavení zásad skupiny, aby se zlepšil pracovní zážitek. V tomto příspěvku můžete vidět seznamy nastavení zásad skupiny Windows 11.

  Jak získat Windows 11? Společnost Microsoft vydala různá vydání Windows 11 ISOS (Consumer and Business). Můžete si stáhnout ISO Windows 11 přímo z webové stránky ke stažení softwaru Microsoft.

  Nemusíte se přihlásit ke stažení ISO. Chcete.li získat podrobnosti o nejnovější verzi stahování Windows 11 ISO (produkční verze), nejnovější ISO Windows 11 je připraven ke stažení produkční verze.

  Zařízení by měla splňovat minimální požadavky Windows 11 pro upgrade Windows 11. Pomocí aplikace pro kontrolu PC Health Check můžete zkontrolovat kompatibilitu a zjistit, zda váš aktuální počítač splňuje minimální systémové požadavky na spuštění Windows 11.

  Musíte si stáhnout aplikaci Windows 11 PC Health Check z webu Microsoft. Zde prozkoumejme zásady skupiny Windows 11; Pokud chcete získat nastavení zásad skupiny přidáno v systému Windows 10, verze 21H1 a dříve.

  Nejlepší způsob, jak najít seznam zásad z blogového příspěvku níže.

  Seznam nastavení zásad skupiny Windows 11

  V souborech administrativní šablony jsou uvedeny následující seznamy seznamů zásad skupiny Windows 11 pro konfigurace počítače a uživatelů (.admx a.adml) doručené s Windows 11.

  Pokusíme se tento seznam informovat o nejnovějších zásadách skupiny Windows 11.

  Umístění Cesta politiky Název nastavení politiky
  Stroj Ovládací panel \ Personalizace Zabránit pohybu pozadí obrazovky zámku
  Stroj Ovládací panel \ Regionální a jazykové možnosti Omezte jazykovou balíček a instalaci funkcí jazyka
  Stroj Průvodce zabezpečením MS Omezí instalace tisku řidiče na administrátory.
  Stroj Klient sítě \ DNS Konfigurace rozlišení názvu HTTPS (DOH)
  Stroj Tiskárny Povolte omezení tisku zařízení pro ovládání zařízení
  Stroj Tiskárny Seznam schválených tiskových zařízení připojených k USB
  Stroj Nabídka startu a hlavní panel Zobrazit nebo skrýt seznam „nejpoužívanější“ z nabídky Start
  Stroj START MENU A TAKSBAR \ Oznámení Povoluje politiku skupiny pro WNS FQDN
  Stroj Systémová instalace zařízení \ Omezení instalace zařízení Použijte vrstvenou pořadí hodnocení pro povolení a zabránění zásad instalace zařízení napříč všemi kritérii shody zařízení
  Stroj System \ Filesystem \ ntfs Povolit NTFS Nepřipuštěné využití fondu
  Stroj System \ Filesystem \ ntfs Výchozí úroveň NTFS
  Stroj System \ Filesystem \ ntfs NTFS paralelní splachovací práh
  Stroj System \ Filesystem \ ntfs NTFS Paralel Splachovací vlákna pracovníků
  Stroj Systém \ Kerberos Povolit načtení lístku Cloud Kerberos během přihlášení
  Stroj System \ Net Logon \ DC Locator DNS záznamy Při registraci záznamů řadiče domény SRV použijte jména hostitelů DNS
  Stroj System \ Security Account Manager Nakonfigurujte ověření rocA-svrušovatelných klíčů WHFB během ověřování
  Stroj Komponenty Windows \ Nasazení balíčku APP Archiv zřídka používal aplikace
  Stroj Komponenty Windows \ Nasazení balíčku APP Nedovolte, aby se aplikace na pozadí automaticky zvyšovaly
  Stroj Komponenty Windows \ Nasazení balíčku APP Nedovolte, aby se aplikace nahradily automatické aktualizace na pozadí na měřené síti
  Stroj Komponenty Windows \ App Ochrana osobních údajů Nechte aplikace Windows pořizovat screenshoty různých oken nebo displejů
  Stroj Komponenty Windows \ App Ochrana osobních údajů Nechte aplikace Windows vypnout hranici snímku obrazovky
  Stroj Komponenty Windows \ Chat Nakonfiguruje ikonu chatu na hlavním panelu
  Stroj Komponenty Windows \ Cloud obsah Vypněte obsah státu Cloud Consumer Account State
  Stroj Komponenty Windows \ Sběr dat a sestavení náhledu Zakázat stahování oneSettings
  Stroj Komponenty Windows \ Sběr dat a sestavení náhledu Povolit auditování OneSettings
  Stroj Komponenty Windows \ Sběr dat a sestavení náhledu Omezte sběr diagnostického protokolu
  Stroj Komponenty Windows \ Sběr dat a sestavení náhledu Omezte sbírku skládky
  Stroj Komponenty Windows \ Lidská přítomnost Vynutit okamžitý zámek
  Stroj Komponenty Windows \ Lidská přítomnost Force Instant Wake
  Stroj Komponenty Windows \ Lidská přítomnost Uzamknout časový limit
  Stroj Komponenty Windows \ Internet Explorer Nahraďte JScript načítáním JScript9legacy namísto jScript prostřednictvím MSHTML/WEBOC.
  Stroj Komponenty Windows \ Microsoft Defender Antivirus Konfigurace plánovaného okna randomizace úkolů
  Stroj Komponenty Windows \ Microsoft Defender Antivirus Definujte cestu adresáře pro kopírování souborů protokolu podpory
  Stroj Komponenty Windows \ Microsoft Defender Antivirus \ Ovládací prvek zařízení Definujte skupiny zásad řízení zařízení
  Stroj Komponenty Windows \ Microsoft Defender Antivirus \ Ovládací prvek zařízení Definujte pravidla zásad řízení zařízení
  Stroj Komponenty Windows \ Microsoft Defender Antivirus \ Vyloučení Vyloučení adresy IP
  Stroj Komponenty Windows \ Microsoft Defender Antivirus \ Microsoft Defender Exploit Guard \ Ochrana sítě Toto nastavení řídí, zda může být ochrana sítě nakonfigurována do režimu bloku nebo auditu na Windows Server.
  Stroj Komponenty Windows \ Microsoft Defender Antivirus \ Síťový inspekční systém Toto nastavení řídí zpracování datagramu pro ochranu sítě.
  Stroj Komponenty Windows \ Microsoft Defender Antivirus \ Ochrana v reálném čase Zapněte skenování skriptů
  Stroj Komponenty Windows \ Microsoft Defender Antivirus \ Security Intelligence Aktualizace Umožňuje Microsoft Defender Antivirus aktualizovat a komunikovat přes měřené připojení.
  Stroj Komponenty systému Windows \ Remote Desktop Services \ Relace Real Desktop HOST \ ZAŘÍZENÍ A ZPŮSOBY Povolit přesměrování automatizace uživatelského rozhraní
  Stroj Komponenty systému Windows \ Remote Desktop Services \ Relace Real Desktop HOST \ ZAŘÍZENÍ A ZPŮSOBY Nedovolte přesměrování polohy
  Stroj Komponenty Windows \ Omezení nájemce Podrobnosti o cloudových zásadách
  Stroj Komponenty Windows \ Widgety Povolit widgety
  Stroj Komponenty Windows \ Windows Hello for Business Použijte Cloud Trust pro ověřování na místě
  Stroj Komponenty Windows \ Windows Sandbox Povolit zvukový vstup v karanténě Windows
  Stroj Komponenty Windows \ Windows Sandbox Povolit sdílení schránky s karanténou Windows
  Stroj Komponenty Windows \ Windows Sandbox Povolte síťové sítě v karanténě Windows
  Stroj Komponenty Windows \ Windows Sandbox Povolte sdílení tiskárny s karanténou Windows
  Stroj Komponenty Windows \ Windows Sandbox Povolit sdílení VGPU pro Sandbox Windows
  Stroj Komponenty Windows \ Windows Sandbox Povolit vstup videa v karanténě Windows
  Stroj Komponenty Windows \ Windows Update \ Správa aktualizací nabízených ze služby Windows Server Aktualizace Zadejte zdrojovou službu pro konkrétní třídy aktualizací Windows
  Uživatel Autosubscription Povolte automatické předměty
  Uživatel Ovládací panel \ tiskárny Povolte omezení tisku zařízení pro ovládání zařízení
  Uživatel Ovládací panel \ tiskárny Seznam schválených tiskových zařízení připojených k USB
  Uživatel Ovládací panel \ Regionální a jazykové možnosti Omezte jazykovou balíček a instalaci funkcí jazyka
  Uživatel Nabídka startu a hlavní panel Zobrazit nebo skrýt seznam „nejpoužívanější“ z nabídky Start
  Uživatel Komponenty Windows \ Cloud obsah Vypněte kolekci reflektorů na ploše
  Uživatel Komponenty Windows \ ime Nakonfigurujte korejskou verzi IME
  Uživatel Komponenty Windows \ Internet Explorer Nahraďte JScript načítáním JScript9legacy namísto jScript prostřednictvím MSHTML/WEBOC.

  Nastavení zásad skupiny Windows 11

  Seznam nastavení zásad skupiny Windows 11

  Pokusíme se tento seznam informovat o nejnovějších zásadách skupiny Windows 11. Pokud se chcete podělit o své zkušenosti při používání zásad skupiny Windows 11, můžete nám umožnit aktualizovat v sekci komentářů níže.

  Autor

  O autorovi. Jitesh má více než 5 let pracovních zkušeností v IT průmyslu. Píše a sdílí své zkušenosti týkající se technologií správy zařízení Microsoft a IT infrastruktura. Jeho primární oblastí zaměření je řešení pro nasazení Windows 10 s Configuration Manager, Microsoft Deployment Toolkit (MDT) a Microsoft Intune.

  6 Myšlenky na „Seznam nastavení zásad skupiny Windows 11“

  Zdá se, že „Nakonfiguruje ikonu chatu“ nefunguje, když je nastavena na „Enabled: Hide“ od OS Build 22000.258. Odpověď

  Ne, používáme verzi Pro OS. Pokud toto právo čtu, toto nastavení se nevztahuje na pro. https: // docs.Microsoft.com/en-us/windows/management/klient/mdm/politika-csp-experience?Wt.MC_ID = Portal-FX#Zkušenosti-ConfigureChaticOnVisibilityOnTethetskbar možná stejné omezení verze OS platí pro politiku skupiny.

  Dobrý postřeh. Odstranění ikony chatu týmů není skutečně podporováno pro verzi Windows 11 Pro. To je trochu divné

  Jak mohu aktivovat toto poslední nastavení, které je mimo aplikaci Windows Defender Contol. Název OS Microsoft Windows 11 Pro verze 10.0.22581 Sestavení 22581 Další OS Popis není k dispozici výrobce OS Microsoft Corporation System Název systému ERIC Systém Systém Systém Systém Systém Systém Název produktu Systém Typ X64 PC System SKU SKU procesor AMD Ryzen 9 5950x 16-comres Processor, 4001 MHz, 16 Core (s ), 32 logických procesorů (s) BIOS Verze/Date American Megatrends Inc. 4204, 2/24/2022 SMBIOS verze 3.3 Vložený řadič verze 255.255 BIOS režim UEFI PASEBORD Výrobce ASUTEK COMPUTER INC. Produkt na základní desce ROG Strix X570-E BAYSHE BASEBORD VERSION REV X.0x role platformy pro stolní počítač zabezpečené stavy zabezpečení na PCR7 Konfigurace vázané adresář Windows C: \ Windows System Directory C: \ Windows \ System32 Boot Device \ Device \ HardDiskVolume1 Národní úřad pro abstrakční vrstva hardwaru USA = „10 10.0.22581.1 ”Uživatelské jméno Eric \ Správce časové zóny Mountain Denní čas nainstalovaná fyzická paměť (RAM) 32.0 GB Celková fyzická paměť 31.9 GB dostupná fyzická paměť 24.1 GB Celková virtuální paměť 36.9 GB dostupná virtuální paměť 26.Prostor souborů 3 GB stránky 5.Soubor stránky 00 GB C: \ PageFile.Ochrana jádra SYS Kernel DMA na zabezpečení založené na virtualizaci Zabezpečení zabezpečení založené na virtualizaci Požadovaná bezpečnostní vlastnosti Základní podpora virtualizace, zabezpečené zabezpečení zabezpečení zabezpečení zabezpečení dostupné bezpečnostní vlastnosti Základní podpora virtualizace, zabezpečená boot, ochrana DMA, zabezpečené přepisování paměti, UEFI Code Readonly, režim založený na režimu založeném režimu založené Služby založené na založené na založené virtualizaci založené na provádění Konfigurované strážce pověření, Hypervisor Vynucená integrita kódu, Bezpečné zavedení bezpečnostních služeb založené na virtualizaci, které provozují strážce pověření, Hypervisor Vynucená integrita kódu, Hardware-vynucená ochrana zásobníku (jádra) Zásady kontroly aplikace Windows Defender Application. Zásady uživatelského režimu Aplikace OPLETNÁ ZPRÁVA ZAŘÍZENÍ ZAŘÍZENÍ DŮLEŽITÉ DŮVODY PRO SELOMICKÉ ZAŘÍZENÍ ZAŘÍZENÍ: Detekovaná sběrnice/zařízení schopná DMA DMA byla detekována hypervizor. Funkce potřebné pro Hyper-V se nezobrazí. Odpověď

  Ahoj Anoop, existuje nějaké nastavení pro správu formátů data? Chci použít níže uvedený formát pro krátký data. 22-AUG-2022 Odpověď

  Editor politik místní skupiny v systému Windows 11/10 Najděte a otevřete, ale jak?

  Editor politiky místní skupiny (GPEdit.MSC) je umístěn ve složce C: \ Windows \ System32 nebo %Windir %\ System32.

  Odtud je snadné to CreateViaright-Mouse Dragdrop zkratka na ploše. (. Viz obrázek-3)

  (Image-3) Složka editoru politik místních skupin a zkratka na ploše!

  4.) Okno panelu pro politiku místní skupiny

  Spusťte ovládací panel Windows 10 pomocí nabídky WindowsX nebo ovládání příkazu Windowsr,

  uvidíte vyhledávací pole v pravém horním rohu okna ovládacího panelu. Zásady skupiny snadných typů ve vyhledávacím boxu a stiskněte klávesu Enter.

  (Image-4) Editor politiky místní skupiny!

  5.) Vynutit aktualizaci změn v nastavení politiky místní skupiny v systému Windows 10!

  Při změně v „editoru politiky místní skupiny“ použijte příkaz Gpupdate /Force k prosazení aktualizované nové politiky tak, aby mělo vliv na vaše Windows-10.

  Stisknutím kombinace klávesnice [Windows-Logo R] spusťte run-dialog v systému Windows 10 a zadejte příkaz gpupdate /síly

  (Image-1) Vynutit aktualizované změny v nastavení politiky místní skupiny v systému Windows 10!

  Editor politik místní skupiny a výsledná sada zásad je k dispozici v systému Windows 10, 8.1, 8, 7: Pro, Enterprise, Premium, Professional, Ultimate, MS Windows-Server 2019, 2016. Chcete-li uložit konzoli editoru zásad místních skupin a vyberte, který GPO se v ní otevírá například z příkazového řádku, vyberte Povolit zaostření GP Snap-in, když se spustíte ze zaškrtávacího políčka příkazového řádku v objektu Zásady skupiny Select Group. dialogové okno.

  Editor pro jakoukoli zásadu skupiny zasažených například zasedání v místní politice počítače, webu Active Directory a mnoho dalších zásad je to nejlepší řešení pro tyto úkoly v systému Windows, toto řešení k nalezení a spuštění GPE je také pro Microsoft Server 2016 a 2012 R2 R2 vhodný.

  Pomozte Windows 11 a 10 nemá editor registru, kde najdu regedit?

  Existují také inwindows 10 a editor registru, pokud například chcete změnit položky registru nebo upravit, je to nejoblíbenější nástroj v systému Windows 10 pro

  Je to možné s Slmgr.přeplatte prodloužení zkušebního období Windows 10?

  Chcete.li prodloužit testovací období nebo používat Windows 10 bez aktivace, můžete i nadále používat SLMGR.přeplat i s Windows 10 Home a Pro, ale v současné době

  Chybí mi navigační oblast se stromem složky ve Windows 10 Explorer?

  Řešení je jednoduché aktivovat / zakázat navigační podokno se složkou v systému Windows 10 Explorer 1. Zakázat a povolte navigační podokno

  Nápověda Windows 10 nemá žádné knihovny, co dělám špatně?

  Nebojte se, Windows 10 má také knihovny, které můžete aktivovat a deaktivovat, pokud je to nutné pro individuální práci s průzkumníkem souborů pod

  Kde jsou nastavení aktualizace automatického aktualizace v systému Windows 10 (povolit / deaktivovat)?

  Zde je řešení pro nalezení nastavení aktualizace automatického aktualizace v systému Windows 10, v případě potřeby deaktivovat automatické aktualizaci nebo se vrátit zpět 1. Přizpůsobit TheWindows

  Tolik složek ve stromu adresáře ve Windows 10 Explorer, proč?

  Mnoho složek v průzkumníku souborů Windows 10 může být již docela matoucí, ale vy můžete navigaci v oblasti navigace

  Spusťte navigaci klikněte na zvuk v systému Windows 10/11 (povolit, deaktivaci)?

  Kdo je přizpůsoben zvuku pro kliknutí při navigaci, nechce si ujít navigační kliknutí na zvuk v systému Windows 11 a Windows 10 1. Umožnit

  • Kde je editor politik skupiny Windows 10 a 11?
  • Windows 10 a 11 Jak upravit zásady skupiny?
  • Správce politik skupiny pro Windows a přístup k editoru místních skupin Windows 10 a 11?
  • Jak otevřít politiku místní skupiny ve Win 10 a 11?
  • Editor skupiny Windows 10 a 11 Jak otevřít úpravu zásad skupiny v nových Windows 10 a 11?
  • Jak najít editor politik skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Editor politik místního vyhledávání Windows 10 a 11?
  • Nápověda nemůže najít Windows 10 a 11 Editor politiky skupiny?
  • Jak se dostat k politice místní skupiny v systému Windows 10 a 11, jak otevřít editor místní skupiny v Windows 10 a 11 Home?
  • Editor politik skupiny pro Windows 10 a 11, jak otevřít editor politik skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Jak otevřít editor politik místní skupiny v IE 11 Windows 10 a 11?
  • Jak otevřít místní bezpečnostní zásady v systému Windows10 a 11?
  • Editor správy politik skupiny Stáhnout Windows 10 a 11?
  • Otevřeno s politikou Via Group Windows 10 a 11, jak založit editor správy politik skupiny?
  • Editor politik místní skupiny pro Windows 10 a 11?
  • Kde je editor politiky místní skupiny pro Windows 10 a 11?
  • V okně 10 a 11, kde je editor politiky místní skupiny?
  • Kde najít místní zásady v systému Windows 10 a 11 nebo stáhnout editor místních skupin?
  • Windows 10 a 11 nemohou otevřít editor politik místní skupiny?
  • Windows 10 a 11 Home Add Group Policy Editor?
  • Místní politika Windows 10 a 11, Editor politik skupiny Windows 10 a 11?
  • Kde je místní editor skupiny uživatelů Windows 10 a 11?
  • Jak spustit editor politik skupiny Windows 10 a 11?
  • Editor politik skupiny Stáhnout Windows 10 a 11?
  • Windows 10 a 11 nemohou najít místní bezpečnostní politiku?
  • Jak otevřít editor politik skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Účel editoru politik místní skupiny, jak otevřít editor politik místní skupiny ve Win 10 a 11?
  • Spusťte editor politik místní skupiny Windows 10 a 11?
  • Otevřete editor politik místní skupiny Windows 10 a 11?
  • Jak otevřít politiku skupiny Windows 10 a 11?
  • Kde je editor politik skupiny a jak otevřít editor místních politik Windows 10 a 11?
  • Jak najít editor politik skupiny Windows 10 a 11?
  • Nelze najít editor politik místních skupin 10 a 11?
  • Získejte editor politiky skupiny pro Windows 10 a 11?
  • Editor politik místní skupiny Windows 10 a 11?
  • Místní bezpečnostní politika Windows 10 a 11, jak najít editor politik místní skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Nelze otevřít editor politik skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Editor zásad skupiny Windows 10 a 11 Stáhnout?
  • Windows 10 a 11 Otevřete editor politiky místní skupiny.?
  • Chybějící politika místní bezpečnosti Windows 10 a 11, editor skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Kde najít skupinové politiky pro otevření editora místních skupin v systému Windows 10 a 11?
  • Nalezení editoru správy politik skupiny?
  • Editor politik místní skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Jak jít na olivy místní skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Umístění editoru politik místní skupiny Windows 10 a 11?
  • Spusťte editor zásad skupiny Windows 10 a 11?
  • Nastavení myši systému Windows 10 a 11 Local Group Editor?
  • Jak upravovat politiku místní skupiny v systému Windows 10 a 11, jak najít politiku skupiny?
  • Otevřete editor skupiny v systému Windows 10 a 11, jak upravit zásady skupiny?
  • Co je editor politiky skupiny Windows 10 a 11?
  • Otevřete politiku místní skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Zásady skupiny Windows 10 a 11, místní zásady bezpečnostních zásad veřejné klíčové zásady opravují Windows 10 a 11?
  • Okno 10 a 11 editor politiky místní skupiny?
  • Vytvořte okno politiky místní skupiny 10 a 11?
  • Editor politik skupiny Windows 10 a 11 nemůže najít?
  • Tisknutelný editor politik místní skupiny Windows 10 a 11?
  • Správce politiky skupiny Windows 10 a 11 a editor místních skupin v systému Windows 10 a 11?
  • Editor politik skupiny Windows 10 a 11, Windows 10 a 11 Home Edit GP?
  • Jak otevřít editor místních skupin v systému Windows 10 a 11?
  • Předvolby politik místní skupiny, ke stažení zásad místní skupiny Windows 10 a 11?
  • Prohledávání zásad místní skupiny Windows, jak otevřít editor politik skupiny Windows 10 a 11?
  • Jak otevřít editor místní skupiny Windows 10 a 11?
  • Jak se dostat k úpravě zásad skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Spusťte editor politik skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Jak se dostat do místní skupiny politiky Windows 10 a 11?
  • Nemáte práva na editor místní politiky Windows 10 a 11?
  • Editor politik místní skupiny Windows 10 a 11?
  • Zásady místní skupiny pro zdarma Windows 10 a 11 nebo jak otevřít skupinové politiky v systému Windows 10 a 11?
  • Jak otevřít zásady editoru skupin v systému Windows 10 a 11, má Windows 10 a 11 Pro editor místních skupin?
  • Kde najdu editor politiky místní skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Jak najít skupinové politiky Windows 10 a 11 a editor skupin politik?
  • Editor zásad skupiny Windows 10 a 11, upravte zásady místní skupiny Windows 10 a 11?
  • Jak najít editor politiky skupiny v systému Windows 10 a 11?
  • Otevřená editor politik skupiny Windows 10 a 11?
  • Umístění skupinových politik v systému Windows 10 a 11?
  • Windows 10 a 11, kde je editor politiky skupiny?

  Klíčová slova: Windows, 11, jedenáct, 10, deset, místní, skupina, politika, editor, nalezení, otevřené, běh, stolní, zkratka, tlačítko, otázky, odpovědi, software

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS