Jak otevřít poštu na telefonu Android

Jak zjistit e.mailovou adresu na telefonu Android

Každý člověk má e.mail, který alespoň jednou nahrál jakoukoli aplikaci z Google Play do svého telefonu. Je také nutný pro registraci na mnoha webech a službách, včetně sociálních sítí a poslů. A konečně, bez elektronické krabice, nebude možné autorizovat ve vašem účtu na jiném zařízení. Často je docela obtížné si pamatovat jeho jméno, takže lidé položí otázku: jak zjistit e.mailovou adresu na telefonu Android? Podívejme se na nejjednodušší možnosti a přirozeně analyzujte výhody a nevýhody každého způsobu.

Tato metoda je nejjednodušší, ale je vhodná pouze v případě, kdy potřebujete zjistit název Mail Google. Jak víte, elektronická krabice Gmail se používá k autorizaci v mnoha předem nahrazených službách společnosti, počínaje Google Play a končící aplikací s kartami. Chcete.li tedy zjistit adresu pošty prostřednictvím trhu Play, použijte následující pokyny:

 • Spusťte aplikaci.
 • Klikněte na ikonu ve formě tří proužků umístěných v levém horním rohu obrazovky.
 • V nabídce, která se objeví, vidíme název připojeného účtu. Toto je požadovaná e.mailová adresa.

Zjistili jsme e.mailovou adresu prostřednictvím trhu Play

Jak vidíte, při několika kliknutích se nám podařilo zjistit e.mailovou adresu vázanou na konkrétní smartphone.

Yandex Mail

Vyhledávač je obvykle celá sada různých služeb. Jeden účet v Yandexu otevírá přístup k několika službám, včetně e.e.e.mailu (vytvořena samostatná krabice), cloudový disk pro ukládání souborů, hudby, peněženky a mnoho dalších.

Řeknu vám, jak se zaregistrovat prostřednictvím webového zdroje vyhledávače:

Yandex vytvořil samostatnou mobilní aplikaci pro poštovní službu. Můžete si jej stáhnout na trhu Play. Program má stejnou sadu funkcí, ale v pohodlnějším formátu: Nemusíte pokaždé restartovat stránku, v telefonu jsou přijata oznámení o nových dopisech.

Jak zahájit nový e.mail v příspěvku Yandex:

Jaký je rozdíl mezi zákazníky pošty

Než nakonfigurujete e.Mail na Androidu, musíte se rozhodnout pro klienta. Pokud již existuje platná pole, pak je na smartphonu jednoduše nainstalována příslušná aplikace. Pokud musí být vytvořena elektronická krabice, pak internetový prostor nabízí široký výběr poštovních zásilek. Seznam nejoblíbenějších:

To není zdaleka úplný seznam programů určených k provádění poštovních funkcí. Proč uživatelé dávají tyto aplikace preference? Jaké jsou jejich vybavení a existují nějaké nevýhody?

Poštovní klient Gmail

 • Pravidelné aktualizace;
 • Podpora všech nejběžnějších e.mailových protokolů a služeb;
 • Schopnost připojit několik elektronických krabic.

Pro informaci! Obecné hodnocení Gmail na aplikaci Play Market. 4.4. Uživatelé si všimnou pohodlí softwaru a širokých příležitostí.

Poštovní klient Yandex

Yandex.Klient-univerzální klient, který je schopen nepřetržitě pracovat nejen se stejnou službou. Bez problémů můžete připojit několik elektronických krabic z různých platforem. Plusy zahrnují:

Nevýhody nejsou definovány. Ze kterého můžeme dojít k závěru, že aplikace je opravdu vysoká kvalita.

Poštovní klient Yandex.Pošta je jednou z nejpopulárnějších mezi uživateli

Poštovní klientská pošta@

Seskupit domácí produkt, který vám umožňuje přijímat, ukládat a zpracovávat informace v různých formátech souborů. Uživatelé si poznamenávají:

 • Automatické nastavení pošty na Android;
 • Otevření nabídky funkcí pro každé písmeno s přejetím doleva;
 • Schopnost zadat jméno, které adresář uvidí po obdržení odjezdu;
 • Můžete přidat elektronické krabice jiných služeb.

Nedostatků. nemožnost pracovat bez internetu.

poštu, telefonu, android

Outlook Mail Client

Outlook. Vývoj pro mobilní telefony společnosti Microsoft Corporation. Tato aplikace je vybírána především zákazníky, pro které jsou produkty Microsoft známé a srozumitelné. Začátek si však všimne pozitivních aspektů:

Tento klient však odmítá spolupracovat s Rusy Yandex a poštou, což je velká nevýhoda.

Jen pro případ! V softwaru téměř každého poštovního klienta je možné ukládat dopisy v cloudu, což je vhodné při používání a ukládá vzpomínku na gadget.

Vývojáři poštovních zákazníků umožňují ukládat dopisy do cloudových skladeb

Aby se neztratil v různých poštovních zásilech, je užitečné přijmout jednu skutečnost: Poštovní zákazníci jsou většinou podobní a jsou schopni uspokojit základní potřeby uživatele.

Další způsoby, jak posílat e.najevo do telefonu

Ale ne každý používá poštu od Googlu, co v tomto případě dělat? Existují dvě možnosti. Otevřete prohlížeč nebo nainstalujte aplikaci Mail Client. Například trh Yandex a Play má značkové programy určené k práci s dopisy. Ale například se podívejme na práci ve webovém prohlížeči:

 • Přepneme na oficiální web zákazníka pošty a provedeme autorizaci.
 • Klikněte na ikonu tužky umístěné v horní části obrazovky.

Kliknutím na ikonu tužky napište dopis

Důležité! Pokud ještě nemáte elektronickou krabici, přečtěte si pokyny k vytvoření kroků. Podrobně mluvíme o třech populárních poštovních klientů. Yandex a Gmail.

poštu, telefonu, android

Jak udělat e-mail na Rambler

Ramblerco je o něco méně známý než Google, Yandex, a na začátku roku 2000 však měla poštovní schránka na Ramblerovi téměř každého uživatele. Nyní společnost, stejně jako hlavní konkurenti, pod jedním e-mailovým účtem kombinuje přístup k velkému počtu služeb, které lze stáhnout a nainstalovat na vašem smartphonu.

Ramblerová poštovní schránka kombinuje účty na následujících službách:

 • Rambler (mediální portál s vlastním vyhledávačem).
 • Plakát (plán událostí v ruských městech).
 • Cash Desk (vstupenky na koncerty a premiéry filmů).
 • Lenta.Ru (novinky online).
 • Cestování (turistická služba).
 • Plakát-Restaurants (Služba Sjednocení milovníků potravin).
 • Mistrovství (informační a sportovní portál).
 • Nebo LJ (platforma blogu pro publikování vlastních dojmů) a další.

Mail na Ramblerovi bude mít přístup ke všem nabízeným službám a dalším webům, které jsou v arzenálu společnosti. Váš e-mail lze také použít pro registraci na různých webech a oznámení přijde k poště včas.

Stejně jako v případě registrace krabice na Rambleru není nutné vytvořit nový účet. Účetní záznam můžete použít Sberbank, VKontaktte, ODNOKLASSNIKI. Google, Instagram a tak dále.

Chcete.li vytvořit poštovní účet na Ramblerovi, vyplývá:

 • Stáhněte a nainstalujte oficiální aplikaci nebo přejděte na stránku.Tramp.Ru.
 • Klikněte na tlačítko „Registrace“.
 • Uveďte přihlášení, heslo Zvláštní problém pro obnovení přístupu.
 • Vyplňte informace o sobě a potvrďte akci.

Zásuvka na Ramblerovi bude představena ve formě „Přihlaste se@Rambler.Ru „. Při registraci můžete zadat telefonní číslo, které v budoucnu pomůže, pokud se objeví problém s vstupem do pošty. Pro následné oprávnění a čtení dopisů musíte aplikaci nainstalovat nebo přejít na web Rambler.Ru (pošta.Tramp.Ru).

Potřeba e.mailu

Po zakoupení jakéhokoli tabletu nebo smartphonu založený na Androidu systém automaticky nabízí uživateli k spuštění účtu Google. Mnoho lidí to často nebere docela vážně: někdo chybí tento krok, někdo zcela vstupuje do neexistujících dat, pokud jen oznámení zmizelo. Účet však není pouze přístup k e.e.mailu, funkce takové integrované služby je neuvěřitelně obrovská.

Nejdůležitější výhodou účtu Google je jeho multi-platforma. To znamená, že se nemusíte starat o to, jak vytvořit e.mail na tabletu Android. Můžete jej zaregistrovat a použít z libovolného zařízení. smartphonu, tabletu, PC, notebooku. bez opětovného registrace.

Kromě toho je takový účet klíčem ke všem produktům Google. Může být použit pro autorizaci v různých aplikacích, sociálních sítích a službách, které nejsou vyvinuty zaměstnanci této společnosti, ale mají funkci integrace s jejími produkty. Nejjednodušším příkladem jsou hry z obchodu Google Play. Autority mohou uživatelé udržovat svůj pokrok, získat různé bonusy a sdílet úspěchy s přáteli.

Jak vytvořit e.Mail zdarma na telefonu

Smartphone můžete plně použít až po registraci elektronického pole. Bez něj nebude možné aplikaci nainstalovat a také se přihlásit na konkrétní web. Moderní telefony vám umožňují rychle, a co je nejdůležitější, vytvořit e.mail zdarma. Mnoho uživatelů omylem věří, že bez počítače pro provedení tohoto postupu nebude fungovat. Pojďme rozptýlit tento mýtus a zjistit, jak vytvořit elektronickou krabici na smartphonu.

Nyní existuje mnoho služeb, které umožňují uživateli vytvořit elektronickou krabici. Princip registrace často nevyžaduje označení žádných důvěrných dat, ale pro jasnost zvažte vytvoření pošty na nejpopulárnějších platformách.

Gmail

Gmail je jedním z nejpopulárnějších e.mailů pro chytré telefony. Bez něj nebude možné nainstalovat aplikaci z Google Play a také použít jiné služby Google. Chcete.li správně zaregistrovat, doporučujeme kontaktovat instrukci s krokem.pomocí:

 • Pokud je telefon nový, přejděte na jakoukoli aplikaci od společnosti Google. Může to být trh, Gmail, YouTube nebo Disk. Systém nabídne podstoupit autorizaci nebo vytvořit nový účet. Přirozeně vyberte druhou možnost kliknutím na stejné tlačítko. Pokud je na smartphonu již alespoň jedna pošta Gmail, pak jdeme do nastavení. Zde otevřeme kartu „Účty“ a poté klikněte na „Přidat účet“ a vyberte „Google“. Mimochodem, před zahájením registrace nezapomeňte zapnout internet. Bez něj nebude postup fungovat.
 • Uveďte jméno a příjmení, které se zobrazí v budoucím účtu. Můžete zadat jakákoli data, protože je nikdo nezkontroluje. Po zadání informací klikněte na tlačítko „Next“.
 • Nyní uvádíme rok, měsíc a narozeniny a v dalším poli si vybereme podlahu, která, pokud je to žádoucí, nemůžete nahlásit. Vezměte prosím na vědomí, že pokud je přidaná návratnost menší než 18 let, pak jsou na účet uložena určitá omezení. Například YouTube nebude moci spustit video, které obsahuje materiál, který není navržen pro dospělé.
 • Přijdeme s přihlášením na další stránce. Za prvé, mělo by to být zdarma a za druhé, obsahovat pouze latinská písmena a čísla. Pokud je uživatelské jméno zábavné, systém o tom bude informovat a nedovolí dokončit registraci.
 • Nyní vytváříme spolehlivé heslo obsahující nejméně 8 znaků. Z bezpečnostních důvodů nedoporučujeme používat datum narození pro něj, vaše jméno a příjmení, jakož i soubor čísel zvýšením nebo klesáním. Heslo musí být zadáno ve dvou sloupcích a poté klikněte na tlačítko „Další“.
 • Poté, pokud je to žádoucí, uveďte číslo mobilního telefonu. Nyní Google přidává omezení, v důsledku toho, že je nemožné vytvořit poštu bez zadání telefonního čísla. Tomu čelí malé procento uživatelů, což naznačuje nízkou prevalenci problému. Na připojený telefon přijde zpráva SMS, což je kód, ze kterého bude nutné zadat do odpovídajícího pole při registraci.
 • Pečlivě si přečteme zásady ochrany osobních údajů a klikneme na „Přijímám“.
 • Zkontrolujeme správnost zadaných dat a klikneme na „Další“.

Zkontrolujeme správnost zadaných dat a klikneme na „Další“

 • Pokud je to žádoucí, přidejte číslo bankovní karty, se kterou si můžete koupit na Google Play, nebo zaplatit za prémiové předplatné na YouTube.

K tomu byl vytvořen a připraven k práci.

Yandex

Nejvhodnější je vytvořit Yandex-Mail prostřednictvím mobilního prohlížeče. Chcete.li to udělat, spustíme to a pak:

 • Jdeme na web Yandex.RU, zavedení názvu domény do adresního řádku webového obličeje.
 • Nyní klikneme na kartu „Post“, umístěná přímo pod řádkem vyhledávání.
 • Na obrazovce se objeví malé okno, ve kterém bude navrženo k označení přihlášení a hesla z účtu. Protože stále nemáme e.etail služby, klikneme na tlačítko „Vytvořit účet“. Je zcela neviditelný a nachází se na samém dolní části bloku.
 • Dále zadejte nezbytná data pro registraci. Jejich seznam zahrnuje příjmení a jméno, jedinečné přihlášení, spolehlivé heslo a kontrolní otázka a odpověď na něj. Důrazně doporučujeme připojit telefonní číslo. Díky mu můžete heslo obnovit z elektronické krabice, když bylo ztraceno. Nakonec klikněte na tlačítko „Regist“.

Zadejte nezbytná data pro registraci

Na obrazovce se zobrazí stránka se zprávami, což znamená, že e.mail je úspěšně registrován.

Pro registraci e.mailu bude vyžadována přítomnost prohlížeče na smartphonu. Absolutně jakýkoli webový prohlížeč je vhodný, ať už jde o Google Chrome nebo Opera. Otevřete to a po:

 • Nyní uvádíme osobní údaje, včetně pohlaví, datum narození, jména a příjmení, a také přijdeme s jedinečným přihlášením. Zvláštní pozornost by měla být věnována vytvoření hesla, které by mělo obsahovat velká a malá latinský dopisy, čísla a speciální postavy. Zpráva pod vstupním řádkem bude naznačovat úroveň složitosti hesla.

Poštovní klient Gmail

Jednou z nejpopulárnějších služeb Android je Gmail.

Poznámka! Bez dostupnosti smartphonu v něm nebude majitel aplikace Google Play a další služby od společnosti Google schopen používat program Gmail nainstalován na všech zařízeních Android ve výchozím nastavení.

Můžete vytvořit e.mail přímo v aplikaci i bez jeho použití.

Jak vytvořit účet Gmail prostřednictvím nastavení telefonu

Než začnete e-mail na smartphonu Android, musíte se připojit k Wi-Fi nebo aktivovat data dat.

 • Otevřete hlavní nabídku a přejděte na „Nastavení“.
 • Přejděte na sekci „Účty“ a klikněte na „Přidat účet“.
 • Přejděte na bod „Google“ a klikněte na řádek vytvoření nového účtu.
 • Uveďte jméno a příjmení. Spolehlivost informací není službou ověřena, proto lze uvést skutečná data i pseudonym.
 • Představte datum narození a pohlaví, druhé, pokud si přejete, nemůžete nahlásit. Pokud je věk uživatele méně než 18 let, budou na účet uložena některá omezení. Také někdy může systém odmítnout menší osobu v registraci, v takovém případě bude stále muset vytvořit účet prostřednictvím PC.
 • Vymyslet a zavést přihlášení. název pole E.nařízení. Poté zadejte a opakujte heslo. Měl by se skládat z nejméně 8 znaků a obsahovat pouze čísla a latinská písmena. Klikněte na tlačítko „Další“.
 • Svázat telefonní číslo. Při registraci k němu přijde SMS s kódem, který bude třeba zadat do odpovídajícího pole.
 • Pokud je to žádoucí, připojte si bankovní kartu k účtu. S jeho pomocí můžete nakupovat v obchodě Google Play Applications nebo zaplatit za prémiové předplatné na YouTube.
 • Chcete.li se seznámit s zásadami důvěrnosti a podmínkami pro používání služby, klikněte na tlačítko „Přijmout“.
 • Zkontrolujte správnost zadaných dat a klikněte na „Další“.
 • Zadejte účet pomocí e.mailu a hesla zavedeného během registrace.
 • Nastavte různé další možnosti a nastavte parametry synchronizace služeb. Poté bude E.Mail Gmail připraven k práci.

Jak zaregistrovat poštu Gmail v aplikacích Google

Pokud je smartphone nový, můžete přejít na jednu z vybudovaných aplikací z Google, například YouTube, Gmail, Google Disk nebo Playmarket. Při prvním použití některého z nich zařízení založené na Androidu navrhne zadat nebo vytvořit účet.

Poznámka! Další posloupnost akcí v tomto případě je stejná jako při registraci prostřednictvím „nastavení“.

Společnost se zabývá výrobou mnoha služeb, podporuje práci sociálních sítí a má také vlastní poštovní službu. Registrace v něm je k dispozici nejen prostřednictvím oficiálních webových stránek. Můžete to provést prostřednictvím speciální mobilní aplikace:

  Při hledání trhu Play najděte program a klikněte na „Instalace“.

Doporučujeme, abyste věnovali trochu času na nastavení zákazníka pošty, protože to pomůže s ním co nejvíce zjednodušit interakci. Přečtěte si podrobný průvodce k tomuto tématu na následujícím odkazu:

poštu, telefonu, android

Pokud jste vlastníkem několika elektronických krabic z různých služeb, doporučujeme vám, abyste se blíže podívali na speciální poštovní zákazníky pro operační systém Android. Kombinují všechny účty a umožňují vám pohodlněji interagovat se všemi z nich. Popis populárních aplikací najdete v našem dalším materiálu z níže uvedeného odkazu.

Nahoře jsme se pokusili popsat proces vytváření e.mailu ve čtyřech populárních poštovních službách co nejvíce. Doufáme, že naše vedení vám pomohlo snadno zvládnout úkol. Pokud v tomto článku nebyla uvedena potřebná služba, najděte svou oficiální aplikaci na trhu Play, nainstalujte ji a proveďte standardní registrační postup pro jeden z výše uvedených příkladů.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Zeptejte se nebo zanechte svůj názor na zrušení komentáře

| Denial of responsibility | Contacts |RSS