Jak otevřít soubor HEIC v systému Windows 10. HEIC Codec Windows 10

Top 10 HEIC prohlížeč obrázků pro Windows 10 ke stažení zdarma

Naučte se, jak otevírat a zobrazit fotografie HEIC na počítači Windows (10/11). Nejlepší HEIC divák a převodník pro Windows vám umožňuje snadno otevřít HEIC soubor a převést HEIC na JPG.

Otázka 1: HEIC (.heic) Fotografie se na mém počítači se systémem Windows neotevírá. Pomoc! Otázka 2: Kdy může Windows 10 přidat podporu pro obrázky Formátu HEIC? Nemohu otevřít své nové fotografie iPhone na počítači se systémem Windows 10.

Hledejte podporu pro HEIC a divíte, jak otevírat a zobrazit HEIC soubory v systému Windows? V tomto příspěvku můžete zkontrolovat, co je HEIC, jaké systémy a aplikace mohou podporovat soubor HEIC, který je nejlepším prohlížečem souborů HEIC pro Windows (10/11), jak snadno zobrazit a otevírat HEIC fotografie v PC Windows (10),, Jak převést HEIC na JPG a jak se vyhnout svému iPhone pro úsporu fotografií ve formátu HEIC atd.

Část 1. Top 10 divák obrázků HEIC pro Windows 10

#1. Prodloužení obrazu heif

Rozšíření obrázků HeiF je oblíbený způsob, jak zobrazit fotografie HEIC na Windows 10. Je navržen tak, aby čte a otevřel obrázek heif/heic (.heic nebo.Heif) formát. Prodlužování HEIC můžete získat do Windows PC a otevřít obrázky HEIC s aplikací fotografií, aplikace Windows 10 pro prohlížení obrázků. Žádné další kodeky již nejsou povinny otevírat a prohlížet si HEIC obrázky. Přejděte do aplikace Microsoft Store a získejte prodloužení zdarma. Konkrétní kroky přecházejí na:

Krok 1. Vyhledejte svůj HEIC soubor a poklepejte na něj a otevřete jej.

Krok 2. Klepněte pravým tlačítkem myši na svůj obrázek HEIC a vyberte „Otevřete s fotografiemi“, pokud soubor není výchozí otevřený pomocí aplikace.

Krok 3. Zdarma ke stažení prodlužování obrázků Heif Klikněte na odkaz „Stáhnout a nainstalovat nyní“, získáte jej zdarma z obchodu Microsoft Store.

Krok 4. Když se vás zeptáte, zda chcete přepnout aplikace, vyberte a stahujte a nainstalujte prodlužování obrázků HeiF nainstalovat „klepnutím na“.

Krok 5. Po instalaci si můžete nakonec zobrazit soubory HEIC v aplikaci fotografií, jako jsou jiné moderní formáty obrázků, JPG, PNG a Průzkumník souborů vygenerují miniatury pro vaše soubory Image Heic.

Primární volbou je použití prodloužení obrazu HeiF. Přesto má každá mince dvě strany. Stále existuje spousta stížností na rozšíření pro prohlížeče HEIC pro Windows 10. Prodloužení nefunguje a nedokáže otevřít jediný heic obrázek. Zdá se, že to je chyba a Microsoft to neopraví.

#2. Winx Mediastrans

Ačkoli HEIC není nativně podporován systémem Windows System, můžete snadno otevřít a zobrazit fotografie Heic iPhone na počítači Windows (10) pomocí Winx Mediastrans. Winx Mediastrans, jako nejlepší divák HEIC a HEIC na JPG Converter, vám umožňuje bezchybně otevírat soubory HEIC na počítači Windows (10) a zobrazit HEIC na Windows bez problémů, stejně jako vám umožňuje exportovat a převádět iPhone iPhone HEIC fotografie do formátu JPG.

Kromě prohlížení HEIC a přeměny HEIC na JPG, Winx Mediastrans také funguje jako nejlepší alternativa iTunes pro Windows (10/11), schopná přenášet fotografie, hudbu, videa, filmy, e.knihy, vyzváněcí tóny a mnoho dalších z počítače do iPod iPod iPhodu iPod iPod iPod nebo naopak při ultrarychlé rychlosti bez ztráty dat. Tento nástroj je poznamenán jako nejlepší HEIC divák, HEIC na JPG Converter, PC-IPHONE/IPAD/IPod Transfer Software, Video do MP4 Converter, Audio na MP3/AAC Converter, DRM Remiver. atd.

Zdarma ke stažení a instalaci Winx Mediastrans (100% bezpečný) na Windows 11/10/8/7 atd. a postupujte podle níže uvedeného průvodce a prohlédněte si fotografie HEIC na počítači Windows a snadno převeďte HEIC na JPG, pokud potřebujete.

#3. HEIC obrazový divák, převodník

Převodník pro prohlížeče Heic Image je k dispozici v obchodě Microsoft App Store. Je snadné používat HEIC divák pro Windows 10/11. podporuje prohlížení HEIC obrázků přes Drag and Drop, se všemi podrobnostmi dostupnými. Fotografie HEIC mohou také otevřít v průzkumníkovi souborů na počítači Windows 10. HEIC přichází s vestavěným převodníkem obrázků Heic, který uživatelům umožňuje převést HEIC na MPG, PNG, BMP, PDF a další formáty obrazu pro prohlížení, úpravy nebo sdílení.

HEIC divák pro Windows 10 není tak intuitivní, jak tvrdí. Umožňuje uživatelům zobrazit složky obrázku, aniž by je nejprve přesunuli do programu. Zprávy se neustále objevují a žádají uživatele, aby poskytli zpětnou vazbu. Fotografie HEIC si můžete prohlédnout pouze na Windows 10 po druhém. Hromadné sledování a převod nejsou podporovány.

#4. HEIC divák, tisk a konverzi

Je to další špičkový HEIC divák pro Windows 10, který si můžete stáhnout z Microsoft App Store. Podobně jako výše uvedená aplikace umožňuje uživatelům snadno zobrazit fotografie HEIC na Windows 10 prostřednictvím Drag and Drop. Můžete také převést HEIC na JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF a PDF. Kromě toho to funguje jako jednoduchý editor heic obrázků, což vám umožní otočit, převrátit, pánev a přiblížit obrázky.

Není to opravdu zdarma. Musíte zaplatit 1.99 Uložit obrázky HEIC jako JPG. Aplikace je jen bezplatný HEIC divák pro Windows 10. Může být obtížné odinstalovat HEIC diváka z Windows 10, pokud jste unaveni z programu.

#5. HEIC divák obrázků

Prohlížeč obrázků HEIC pracuje na Windows 10/11/8/7. Je snadné navigovat a zcela zdarma, bez triků uvnitř. Aplikace je skvělou alternativou k rozšíření placeného systému Windows HEIC a získává mnoho pozitivních recenzí v App Store. Pokud potřebujete pouze otevřít a zobrazit obrázky Heic/Heif, je aplikace pěkná volba. Pokud je vyžadována schopnost převést HEIC na formát obrazu JPG, musíte se uchýlit k dalším výkonnějším aplikacím pro prohlížeč heic pro Windows 10.

#6. Fotografie Google

Formát obrazu HEIC je dobře podporován fotografiemi Google. Při procházení galerie fotografií Google můžete otevřít a zobrazit obrázky HEIC na počítači Windows 10. HEIC divák obrázků pro Windows 10 může také převést HEIC na formát JPG. Maximální velikost souboru fotografií, kterou můžete nahrát na fotografie Google, je 200 MB. Fotografie, které nahráváte, jsou uloženy v plném rozlišení v původní kvalitě.

Chcete.li otevřít a zobrazit fotografie HEIC na Windows 10 prostřednictvím fotografií Google, otevřete prohlížeč na počítači a přihlaste se s vaším účtem Google. Určete fotografie a najděte obrázek HEIC, který chcete zobrazit, otevřete fotografii v režimu náhledu. Pak můžete vidět náhled na obrazovce a zobrazit fotografie HEIC s HEIC divákem pro Windows 10.

#7. Dropbox

Podobně jako u fotografií Google a dalších služeb zálohování fotografií může Dropbox sloužit jako prohlížeč Image HEIC pro Windows 10 a převést HEIC na formát JPG. Funkce nahrávání fotoaparátu z fotografií Google lze použít k nahrání vašich fotografií Heic do Dropboxu a uložení je ve formátu JPG. Je to docela snadné vykonávat práci.

Otevřete aplikaci Dropbox nebo její web na počítači, klepněte na ikonu osoby Klepnutím na ikonu Gear, vyberte nahrávání fotoaparátu a vyberte Uložit fotografie HEIC, protože pak vaše soubory Image HEIC nahrají do Dropboxu ve formátu JPG. To vám umožňuje volně otevírat a zobrazit obrazové soubory HEIC na Windows 10 a dalších příplatých zařízeních.

#8. Heif Utility

Heif Utility je divák HEIC open-source pro Windows 10/7 ke stažení zdarma. Je navržen tak, aby otevíral, zobrazoval a převáděl obrázky HEIC na Windows. Pomáhá zobrazovat miniatury HEIC Photos v průzkumníku souborů na Windows. Informace o obrázcích můžete také zkontrolovat, jako jsou informace o souboru, informace o objektivu a informace o GPS pomocí nástroje HeiF pro Windows 10.

Nejnovější verze pro prohlížeče souborů obrázků HEIC pro Windows 10 byla vydána v roce 2018 a postrádala aktualizaci kvůli popularitě prodlužování obrázků HeiF vyvinutých společností Microsoft. Můžete si zdarma stáhnout Open-Source HEIC Image Prohlížeč pro Windows 10 z oficiálních webových stránek GitHubu nebo Liuziangexitu Heif Utility.

#9. Adobe Lightroom

Adobe Lightroom je profesionální program pro úpravu fotografií, který lze použít jako divák souborů HEIC pro Windows 10. Adobe Lightroom CC 1.5/Lightroom Classic CC 7.5 a později podporuje obrazové soubory HEIC. S instalací Adobe Lightroom můžete volně otevřít, zobrazit a upravovat HEIC fotografie na Windows 10. Adobe Lightroom můžete nastavit jako výchozí prohlížeč fotografií na PC Windows.

Zdarma ke stažení prohlížeč souborů HEIC a editor pro Windows 10 a nainstalujte jej. Přejděte na spuštění nastavení Aplikace Výchozí aplikace a vyberte Adobe Lightroom pod prohlížečem fotografií jako výchozí program pro prohlížeč obrázků. Nyní vyberte soubor HEIC, který se má otevřít na Windows 10. Adobe Lightroom rychle otevře heic obraz.

#10. Xnview MP/Classic

XnView je prohlížeč fotografií a editor pro Windows 10, který dokonale podporuje formát obrazových souborů HEIC. HEIC divák pro Windows 10 je vysoce oceněn za svou rychlou rychlost načítání a širší možnosti než prohlížeč fotografií Windows 10. Funkce úpravy fotografií se zdají docela jednoduché a užitečné. Umožňuje vám zobrazit a upravovat obrazové soubory HEIC na Windows 10 s nízkým procesorem.

Batch Heic na konverzi JPG se občas uvízne. Při instalaci prohlížeče souborů HEIC na Windows 10 buďte opatrní. Instalační program je dodáván s Adware, což usnadňuje stahování dalšího malwaru. Malware může unést váš prohlížeč a vyhledávače. Musíte jej odstranit a obnovit svou domovskou stránku z nastavení internetu.

Část 2. Jak otevřít, zobrazit HEIC na Windows (10) a převést HEIC na JPG

Způsob 1. Jak otevírat a zobrazit soubory HEIC na Windows (10) s Winx MediaSrans

Winx MediaStrans je komplexní nástroj pro správu sbírek fotografií pro iPhone. Pomáhá vám otevřít, prohlížet si fotografie HEIC, organizovat a upravovat obrázky pro iPhone. Software vám také pomůže převrátit, smazat, přenášet, přidávat obrázky HEIC a převádět HEIC obrázky do formátu JPG. I když je to program stolního počítače, je velmi snadné začít.

Krok 1: Spusťte Winx Mediastrans a připojte svůj iPhone s PC pomocí kabelu USB.

Krok 2: Klikněte na tlačítko „Přenos fotografií“. Můžete vidět všechny vaše fotografie iPhone jsou zobrazeny v této desce. Dvojitá klikněte na jednu fotografii v HEIC Extension a Winx MediaTrans pak může otevřít a zobrazit náhled této PC na PC Windows (10/11).

Jak převést HEIC na JPG na Windows 10 s Winx MediaTrans

Krok 1: Spusťte Winx Mediastrans a plug-in iPhone do počítače pomocí kabelu USB.

Krok 2: Klikněte na „Přenos fotografií“ na hlavním rozhraní. Vyberte fotografie iPhone Heic a poté klikněte na ikonu „Export“ dolů a klikněte na možnost „Export HEIC na JPG“, abyste správně přenesli fotografie pro iPhone Heic na PC a mezitím převeďte HEIC na JPG na JPG.

Poté můžete otevřít, zobrazit a upravovat převedené obrázky JPG s více programy a zařízeními.

Způsob 2. Jak otevřít a zobrazit soubor HEIC na Windows 10 s aplikací fotografií

Aplikace fotografií je výchozí prohlížeč souborů HEIC pro Windows 10. Můžete otevřít a zobrazit soubory HEIC Image v aplikaci fotografií s pomocí třetí strany. Prodloužení obrazu HeiF. Ano, je vyžadováno prodloužení obrazu HeiF. Mnoho uživatelů bohužel uvedlo, že aplikace fotografií nezobrazuje všechny obrázky HEIC a obrázky obrázků. K otevření a zobrazení souborů HEIC v fotografiích na Windows 10 použijte následující kroky.

Krok 1. Najděte soubor HEIC, který chcete otevřít, a zobrazit na Windows 10 s průzkumníkem souborů. Klepněte pravým tlačítkem myši na obrázek HEIC, vyberte Otevřete a vyberte fotografie.

Krok 2. Zpráva zobrazující „Příponu obrázku heif je nutná k zobrazení tohoto souboru“, když se otevře soubor HEIC. Klikněte na Stáhnout a nainstalovat prohlížeč HEIC pro Windows 10. Přejděte do obchodu Microsoft a získejte nástroj. Jakmile je nainstalován, vypněte aplikaci Microsoft Store.

Krok 3. Vyhledejte obrázek HEIC, který chcete otevřít a zobrazit v průzkumníku souborů, poklepejte na soubor HEIC. Nyní byste měli otevřít a zobrazit soubor HEIC v aplikaci fotografií na Windows 10.

Způsob 3. Jak otevřít a zobrazit HEIC obrázky na Windows 10 s barvou

Microsoft Paint je také dobrý způsob, jak otevírat a prohlížet soubory HEIC na Windows 10, což vyžaduje žádnou další pomoc nebo pluginy třetích stran (je třeba prodloužení obrazu HEIF). Převádí HEIC na JPG a svobodně si vyhlíží na HIEC. Je to dost snadné to udělat v barvě nástroje. Pokud obdržíte chybovou zprávu, „barva nemůže přečíst tento soubor. Nejedná se o platný soubor bitmapů nebo jeho formát je v současné době podporován “, zkuste fotografii otevřít a zobrazit HEIC na Windows 10.

Krok 1. Vyhledejte soubor HEIC, který byste chtěli převést na JPG v Průzkumníku souborů a klepněte pravým tlačítkem myši na obrázek HEIC. Dále klikněte na Otevřít a vyberte barvu. Váš heic obrázek se otevře v barvě s nainstalovaným pluginem heif.

Krok 2. Klikněte na soubor v aplikaci barvy a myši přes uložení jako. Vyberte formát, který chcete převést na HEIC obrázek na. JPG se doporučuje pro svou širokou kompatibilitu.

Krok 3. Vyberte místo, které chcete uložit převedený obrázek HIEC v dialogovém okně Uložit jako. Zadejte název souboru a poté klikněte na Uložit. Nyní můžete volně otevírat a zobrazit obrázky HEIC na potížích se systémem Windows 10.

Poznámka: Odlišné od ostatních obrázků nemůžete přetáhnout obrázky HEIC do druhého obrázku pomocí aplikace Paint App. Na Windows 10 můžete otevřít pouze jeden obrazový soubor HEIC najednou.

Způsob 4. Jak otevřít a zobrazit soubor HEIC s divákem souborů plus

Prohlížeč souborů Plus je aplikace pro prohlížeče souboru, která podporuje stovky formátů souborů, včetně obrázků, videí, PDF, kancelářských dokumentů. Můžete vyzkoušet divák souborů plus zdarma otevírat a zobrazit HEIC obrázky na Windows 10 příležitostně. Je to 49.99 pro úplné funkce bez omezení. Pokud při používání souborů prohlédnutí plus narazíte na chybu připojení k otevření obrázků HEIC, software nebyl schopen připojit se k jeho aktivačnímu serveru. Ověřte prosím, že máte připojení k internetu.

Krok 1. Otevřete web diváka Heic Mage. Klikněte na tlačítko Zkoušejte zdarma, stahujte a nainstalujte nástroj na počítač Windows.

Krok 2. Otevřete aplikaci pro prohlížeč souborů plus.

Krok 3. Klikněte na tlačítko Soubor na horním panelu nabídky.

Krok 4. Z rozevíracího seznamu vyberte Otevřít. Vyhledejte na počítači obrazový soubor HEIC a otevřete jej. Nyní jste schopni otevřít a zobrazit soubor HEIC na Windows 10.

Způsob 5. Jak otevřít a zobrazit soubor HEIC v Dropboxu na Windows 10

Cloudové služby, jako je Dropbox, podporuje náhled uživatelů souboru. Pokud máte účet Dropbox, můžete otevřít a zobrazit obrazové soubory HEIC v Dropboxu na Windows 10. Zde je návod, jak to udělat v Dropboxu. Je to podobné jako Open a Zobrazit obrazové soubory HEIC v jiných službách, jako je Disk Google, fotografie Google.

Krok 1. Otevřete aplikaci Dropbox nebo přejděte na její web, poté se přihlaste s účtem Dropbox. Klikněte na nahrávání a vyhledejte soubory Image HEIC, které chcete otevřít.

Krok 2. Nahrajte obrázek HEIC z vašeho počítače se systémem Windows do Dropboxu.

Krok 3. Vyberte obrázek HEIC a kliknutím na ikonu očíte otevřete a zobrazíte si prohlédnutí obrazu HEIC na Windows 10.

Způsob 6. Jak otevřít a převést HEIC na JPG online zdarma?

Netřeba nainstalovat jakýkoli software nebo kodek obrázku, můžete osvobodit HEIC na JPG Image Format online pomocí heictojpg.com, který vám umožňuje nahrát až 5 obrázků HEIC najednou. Tento online HEIC na JPG Converter tvrdí, že převede HEIC na JPG, aniž by poškodil kvalitu. Vizuálně řečeno, kvalita výstupního obrazu je bezeztrátová. Přesto, upřímně řečeno, by to určitě obětovalo určitou kvalitu, ne moc.

Over, pokud máte pro převod velkého počtu HEIC obrázků, můžete zvážit upgrade na jeho verzi Pro. Jpegmini pro bez omezení množství obrazu. Zlepšení rychlosti samozřejmě.

Krok 1. Vydejte se na Heictojpg.com a klepnutím na ikonu „“ Plus načtěte svůj obrázek HEIC.

Krok 2. Váš obrázek HEIC bude během procesu nahrávání fotografií automaticky převeden na formát JPG. Po provedení procesu nahrávání se váš obrázek HEIC stane JPG (zobrazen níže).

Fix: HEIF and/or HEVC Image Extensions Required (FREE | Official)

Krok 3. Klepnutím na ikonu „Stáhnout 1 foto“ začněte stahovat obrácený obrázek HEIC na vaše Windows 10/11. Již se převedl na formát JPG a také se zobrazoval s velikostí souboru. Nyní můžete použít aplikaci fotografií k otevření a zobrazení HEIC obrázků na Windows PC bez jakéhokoli problému.

Část 3. Jak zastavit ukládání fotografií iPhone ve formátu HEIC

Zapněte svůj iPhone a otevřete aplikaci Nastavení. Přejděte dolů a najděte kameru. Klepněte na kameru a poté klepněte na formáty. Ve výchozím nastavení můžete vidět vysokou účinnost. Klikněte na nejvíce kompatibilní možnosti a váš iPhone zachytí fotografie uložené ve formátu JPEG.

Stále máte nějaké potíže o tom, jak otevřít a zobrazit HEIC na Windows (10) nebo převést HEIC na JPG? Neváhejte nám poslat e.mail

Formát obrazových souborů s vysokou účinností (Heif/HEIC). Wiki: Je to formát souboru pro jednotlivé obrázky a obrazové sekvence. Byl vyvinut skupinou odborníků na pohyblivý obraz (MPEG) a je definován MPEG-H část 12 (ISO/IEC 23008-12). Specifikace HeiF také definuje prostředky pro ukládání vysoce účinných video kodeků (HEVC) založených na vnitropodniku a sekvence obrazových sekvencí kódovaných HEVC, ve kterých je interační předpověď aplikována omezeným způsobem.

Část 4. Informace o formátu obrazu HEIC

Co je heic

HEIC nebo HeiF, zkratka pro formát obrazových souborů s vysokou účinností, je formát souboru obrazu pro jednotlivé obrázky a sekvence obrázků. Původně byl vyvinut skupinou odborníků na pohyblivý obraz (MPEG).

How to Open HEIC Photos in Windows 10!

Apple přidal podporu pro Heic/Heif v iOS 11 a MacOS High Sierra, které jsou vydány v září 2017. Je navržen tak, aby optimalizoval úložiště iPhonu iPhone, protože formát HEIC komprimuje fotografie efektivněji a zabírá pouze polovinu prostoru JPEG se stejnou kvalitou obrazu. Ve výchozím nastavení zařízení iOS 11 s A9 a novějšími procesory zachytí obrázky pomocí komprese HEIC s prodloužením.HEIC místo.JPG.

HEIC výhody a nevýhody

HEIC může ukládat více fotografií do jednoho souboru a podporuje průhlednost, 16bitové barvy a ukládání úprav obrázků.

Přestože zachycení fotografií v HEIC může ušetřit mnoho prostoru iPhone iPadu, právě teď mnoho zařízení, operačních systémů nebo aplikací zatím není kompatibilní s HEIC. Mnoho editorů fotografií, jako je Photoshop, Windows vlastní fotografie.

3.Jaká zařízení mohou prohlížet a otevřít HEIC?

Chcete.li otevřít soubory HEIC, musí vaše zařízení spustit v systému podporované HEIC a mít aplikaci HEIC pro diváky.

Až dosud, iOS 11 a MacOS Mojave/High Sierra nebo novější podporují prohlížení a otevírání HEIC (.HEIC) fotografie, zatímco všechny systémy Windows, iOS 10 nebo Lower, MacOS Sierra (10.12) nebo nižší, všechna zařízení Android a většina aplikací fotografií nemohou zobrazit ani otevřít HEIC fotografie.

Část 5. Časté dotazy o HEIC divákovi ve Windows 10

Jak mohu otevřít soubor HEIC ve Windows?

Spusťte Winx MediaTrans a plug-in iPhone do Windows PC pomocí kompatibilního kabelu USB. Klikněte na „Přenos fotografií“ na hlavním rozhraní. Vyberte fotografie pro iPhone Heic, které chcete otevřít a zobrazit fotografie HEIC na Windows. Klikněte na ikonu „Export“ Down-Arrow a klikněte na možnost „Export HEIC na JPG“, abyste správně přenesli fotografie pro iPhone Heic na PC a převedli HEIC na JPG na Windows.

Jaké programy Windows mohou otevřít soubory HEIC?

Aplikace fotografií v systému Windows 10 může otevírat obrázky HEIC pomocí rozšíření obrázků HEIC nainstalovaných na PC. Některé programy editoru fotografií, jako je Adobe Lightroom.

Jaký je nejlepší divák HEIC pro Windows 10?

Winx Mediastrans je nejlepším divákem HEIC pro Windows 10/11. Nabízí bezproblémový způsob, jak otevřít a zobrazit fotografie HEIC. S vestavěným převedením formátu obrazu umožňuje uživatelům převést HEIC na JPG. Nástroj pomáhá přenášet fotografie mezi iPhone a počítačem a organizovat/spravovat fotografie. Můžete si zdarma stáhnout nejlepšího HEIC diváka pro vdovy 11/10/8/7.

Jak přenášet fotografie HEIC z iPhone na PC

Možná jste nastavili HEIC jako formát pro fotografie na vašem iPhone pro úsporu prostoru. A někdy se stane další požadavek: přenést iPhone Heic fotografie z PC pro zálohu Nyní nás sledujte, abyste mohli snadno dokončit přenos fotografií pro iPhone Heic.

Jak přenášet soubory iPhone zdarma

Můžete zdarma přenášet mnoho souborů z iPhone do PC a PC do iPhone s Winx Mediastrans. Mezi podporované soubory patří fotografie, hudba, e-knihy, vyzváněcí tóny, hlasové poznámky, iTunes U, podcast atd.

Avif vs heic | Srovnání Avif a HeiF

Avif i HeiF jsou formáty obrazu pro lepší doručení webu. Jaký je rozdíl mezi Avifem a HEIC? Tento srovnávací příručka dá odpovědi.

Jak přenášet fotografie z iPhone/iPad na externí pevný disk

Při přenosu fotografií z iPhone/iPad na externí pevný disk se stane nutností, možná budete muset získat průvodce, jak realizovat tento úkol přenosu fotografií iPhone/iPad bez úsilí.

Estrella h.

Estrella h. je senior editor společnosti Digiarty, který pokrývá všechny nejnovější technologie v mobilním průmyslu pro lepší část prvních čtyř let, od iPhone, Samsung po jiné inovativní gadgety. A nyní byla ponořena do zálohování a správy dat, aby udržovala data v bezpečí na mobilních zařízeních v posledních třech letech. Mimo techniku ​​je skladatelka a miluje hip-hop.

Software Digiarty je předním multimediálním poskytovatelem softwaru, který uživatelům po celém světě poskytuje snadno použitelná a inovativní multimediální řešení.

Jak otevřít soubor HEIC v systému Windows 10

Hledáte způsoby, jak otevřít soubor HEIC v systému Windows 10? HEIC (Formát obrazu s vysokou účinností) je nový formát fotografií, který používá iOS 11 a vyšší verze. Nabízí lepší kvalitu a menší velikosti souborů než jiné formáty fotografií, jako je JPEG, ale bohužel ji nelze otevřít na Windows 10 bez dalšího softwaru. Nebojte se. v této příručce vám ukážeme několik jednoduchých způsobů, jak otevřít HEIC soubor v systému Windows 10. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více!

Stáhněte si a nainstalujte HEIC Codec podporovaný společností Microsoft. 2. Po instalaci klepněte pravým tlačítkem myši na soubor HEIC a vyberte „Otevřít s“. 3. Ze seznamu dostupných aplikací vyberte „Windows Photo Displays“. 4. Váš soubor HEIC se otevře ve Windows 10.

Zdroj: Howtogeek.com

Úvod do formátu souborů HEIC

Soubory HEIC jsou nejnovější formát obrázku vytvořeného skupinou odborníků na pohyblivý obrázek (MPEG). Je také známý jako formát obrazu s vysokou účinností (JEIF) a používá se k ukládání a přenosu obrázků a videí. Tento formát je podobný JPEG a PNG, ale je mnohem kompaktnější. Má také tu výhodu, že je schopen ukládat více obrázků do jednoho souboru. HEIC soubory se stávají stále populárnějšími, zejména mezi mobilními uživateli, kvůli jejich menší velikosti souboru a lepší kvalitě.

Soubory HEIC nejsou nativně podporovány Windows 10, takže pokud potřebujete otevřít, budete muset použít aplikaci třetí strany. Naštěstí je pro uživatele Windows 10 k dispozici mnoho bezplatných a placených možností. V tomto článku vám ukážeme, jak otevírat soubory HEIC v systému Windows 10.

Pomocí nativních aplikací Windows 10

Jedním z nejjednodušších způsobů otevírání souborů HEIC v systému Windows 10 je použití vestavěné aplikace pro fotografie. Tato aplikace podporuje širokou škálu formátů obrázků, včetně HEIC. Chcete.li otevřít soubor HEIC pomocí aplikace fotografií, postupujte podle těchto kroků:

Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor HEIC a vyberte „Otevřít s“. 2. Ze seznamu dostupných aplikací vyberte „Fotografie“. 3. Soubor bude otevřen v aplikaci fotografií.

Pokud nemáte nainstalovanou aplikaci fotografií ve vašem systému, můžete si ji stáhnout z obchodu Microsoft Store. Jakmile jste nainstalovali aplikaci, můžete otevřít soubory HEIC pomocí stejných kroků uvedených výše uvedených.

Pomocí aplikací třetích stran

Pokud nechcete používat aplikaci fotografií, existuje několik aplikací třetích stran pro Windows 10, které vám mohou pomoci otevřít soubory HEIC. Dvě nejoblíbenější možnosti jsou VLC Media Player a Adobe Photoshop.

Přehrávač médií VLC je bezplatný, open-source mediální přehrávač. Lze jej použít k otevření široké škály formátů zvukových a video souborů, včetně souborů HEIC. Chcete.li otevřít soubor HEIC pomocí přehrávače médií VLC, postupujte podle těchto kroků:

Stáhněte a nainstalujte přehrávač médií VLC. 2. Otevřete soubor HEIC pomocí VLC. 3. Soubor bude otevřen v přehrávači VLC.

otevřít, soubor, heic, systému, windows

Adobe Photoshop je výkonný software pro úpravu obrázků. Podporuje širokou škálu formátů obrazu, včetně HEIC. Chcete.li otevřít soubor HEIC pomocí Adobe Photoshop, postupujte podle těchto kroků:

Stáhnout a nainstalovat Adobe Photoshop. 2. Otevřete soubor HEIC pomocí Photoshopu. 3. Soubor bude otevřen ve Photoshopu.

Pomocí převodníku souborů HEIC

Pokud nechcete používat žádnou z výše uvedených aplikací, můžete také převést soubory HEIC na běžnější formát obrazu, jako je JPEG nebo PNG. K dispozici je mnoho bezplatných převodníků souborů HEIC. Chcete.li použít jeden z těchto převodníků, postupujte podle těchto kroků:

Stáhněte a nainstalujte převodník souborů HEIC. 2. Vyberte soubor HEIC, který chcete převést. 3. Vyberte výstupní formát (E.G. JPEG nebo PNG). 4. Kliknutím na „Převést“ spusťte proces převodu.

Po dokončení procesu převodu můžete převést soubor pomocí kterékoli z výše uvedených aplikací nebo jakéhokoli jiného prohlížeče obrázků.

Pomocí online HEIC pro prohlížeče souborů

Pokud nechcete nainstalovat žádný software do svého systému, můžete použít online prohlížeč souborů HEIC. K dispozici je mnoho bezplatných online HEIC diváků. Chcete.li použít jednoho z těchto diváků, postupujte podle těchto kroků:

Přejděte na web online diváka HEIC. 2. Nahrajte soubor HEIC, který chcete zobrazit. 3. Soubor bude otevřen v diváku.

Tito online diváci se snadno používají a lze je použít k prohlížení souborů HEIC, aniž by do vašeho systému museli instalovat jakýkoli software.

Závěr

HEIC soubory jsou stále populárnější, ale nejsou nativně podporovány Windows 10. Naštěstí existuje několik způsobů, jak můžete otevřít soubory HEIC na Windows 10. Můžete použít vestavěnou aplikaci fotografií, aplikace třetích stran, jako je VLC Media Player a Adobe Photoshop, převodník souborů Heic nebo online prohlížeč souborů HEIC. Ať už si vyberete jakoukoli metodu, měli byste být nyní schopni snadno otevírat soubory HEIC na Windows 10.

Jen málo často kladených otázek

Jak otevřít soubor HEIC v systému Windows 10?

Odpověď: Soubory HEIC jsou typ obrazového souboru vyvinutého společností Apple a používaný na zařízeních iOS, jako jsou iPhony a iPady. Windows 10 nativně nepodporuje soubory HEIC, takže si budete muset stáhnout software třetích stran, abyste je otevřeli. K dispozici je několik možností, například Free Apple HEIC pro JPEG Converter nebo Microsoft’s Heic Codec. Jakmile si software stáhnete a nainstalujete, můžete otevřít a zobrazit soubory HEIC v Windows 10.

otevřít, soubor, heic, systému, windows

Mohu otevřít soubory HEIC pomocí aplikace Fotografie v systému Windows 10?

Odpověď: Bohužel aplikace fotografií v systému Windows 10 nepodporuje soubory HEIC. Chcete-li otevřít soubory HEIC v systému Windows 10, budete muset použít software třetích stran, například Apple HEIC pro JPEG Converter nebo Microsoft’s Heic Codec. Jakmile máte nainstalovaný software, můžete otevřít a zobrazit soubory HEIC v systému Windows 10.

Jsou k dispozici nějaké bezplatné HEIC pro JPEG Converters?

Odpověď: Ano, Apple poskytuje bezplatný HEIC pro převodník JPEG, který lze použít k otevření HEIC souborů v systému Windows 10. Převodník je k dispozici pro Windows i Mac a je rychlý a snadno se stahování a instalaci. Po instalaci můžete otevřít soubory HEIC v systému Windows 10 pomocí převodníku.

Co je kodek Microsoft Heic?

Odpověď: Microsoft HEIC Codec je kus softwaru vyvinutého společností Microsoft, který umožňuje uživatelům Windows 10 otevírat soubory HEIC. Je k dispozici jako stahování zdarma a jakmile je nainstalován, umožňuje uživatelům otevírat soubory HEIC v aplikaci fotografií v systému Windows 10. Kodek také umožňuje uživatelům upravovat soubory HEIC a ukládat je jako soubory JPEG nebo PNG.

Podporuje Windows 10 soubory HEIC?

Odpověď: Ne, Windows 10 nativně nepodporuje soubory HEIC. Chcete-li otevřít a zobrazit soubory HEIC v systému Windows 10, budete muset stáhnout a nainstalovat software třetích stran, například Apple HEIC na JPEG Converter nebo Microsoft’s Heic Codec. Jakmile je software nainstalován, můžete otevřít soubory HEIC v systému Windows 10.

Jaký je nejlepší způsob převodu souborů HEIC na JPEG?

Odpověď: Nejlepší způsob, jak převést soubory HEIC na JPEG, je použít bezplatný HEIC Apple na převodník JPEG. Převodník je k dispozici pro Windows i Mac a je rychlý a snadno se stahování a instalaci. Po instalaci můžete otevřít soubory HEIC v systému Windows 10 a převést je na JPEG pouze několika kliknutími. Převodník také umožňuje upravit velikost a kvalitu souborů souborů souborů.

Jak otevřít fotografie HEIC v systému Windows 10!

Závěrem je možné otevřít HEIC soubor v systému Windows 10, pokud máte správný software a nástroje. S pomocí programů, jako je Apowersoft HEIC Converter, můžete snadno převést soubor na vhodnější formát, jako je JPG nebo PNG, a užít si fotografie na počítači. Se správným softwarem můžete nyní snadno otevřít a převést své HEIC soubory na Windows 10.

Jak zdarma otevřít soubory Heic, Heif a HEVC na Windows 10

Od té doby, co Apple přijal Heif jako svůj nový formát souborů pro obrázky a videa, začalo na něm několik technologických společností, včetně Microsoft a Google, aby si udržely kompatibilitu na své platformě. Tvrdí se, že obrázek JEIF může ukládat stejné informace jako obrázek JPEG v polovině množství paměťového prostoru. IPhony již využívají nový formát souboru, ale pokud používáte počítač Windows k importu fotografií HeiF, nemůžete k těmto souborům přistupovat přímým způsobem. V tomto článku jsem tedy sdílel několik snadných způsobů, jak otevřít soubory Heic, Heif a HEVC na Windows 10 a bez velkého potíže. Nyní to řekneme, pojďme do toho a dozvíte se podrobně o krocích.

Povolte podporu souborů HEIC, HeiF a HEVC v systému Windows 10

Než začneme, dovolte mi objasnit některé klíčové body. Heic a heif jsou formáty souborů obrazu a jsou téměř podobné. Technicky existují určité rozdíly, ale pro obecné spotřebitele je to téměř totéž, takže se nebojte, pokud narazíte na mírně odlišné prodloužení souboru. Na druhou stranu je HEVC standardem pro kompresi videa a nikoli formátem souboru. Většinou tedy najdete obrázky s prodloužením souboru HEIC nebo HeiF a videa s formátem MKV, ale komprimované se standardem HEVC. Jako vedlejší poznámku jsou všechny tyto formáty souborů vyvíjeny skupinou MPEG a ne Apple, stejně jako populární mylná představa.

Nyní se vracíme do Windows 10. Pokud otevřete obrázek HeiF na Windows 10, požádá vás o nainstalování dalšího kodeku a zavede vás do obchodu Microsoft Store. Požádá vás, abyste zaplatili 0.99 pro instalaci dalšího kodeku a nevím proč.

Microsoft však také nabízí další rozšíření, které dělá totéž a je to překvapivě zdarma. Takže v tomto článku vám ukážu, jak nainstalovat tento konkrétní kodek, abyste mohli hrát soubory Heic, Heif nebo Hevc, aniž byste platili desetník. Jak již bylo řečeno, začněme.

Kroky k povolení podpory HEIC, HeiF a HEVC na Windows 10

Nejprve otevřete tento odkaz a nainstalujte „HEVC rozšíření videa od výrobce zařízení“ z Microsoft Store. Můžete jej také ručně hledat do obchodu Microsoft Store, ale do dotazu vyhledávání nezapomeňte zahrnout „výrobce zařízení“.

Poté otevřete tento odkaz a ujistěte se, že je nainstalována „rozšíření obrazu“. Aktualizace po dubnu 2018 začala Microsoft ve výchozím nastavení instalovat toto prodloužení. Pokud jste však stále na starších sestavách, měl by tento odkaz pomoci.

Nyní se vraťte do své mediální složky a budete si moci přehrávat soubory Heic, Heif a HEVC bez závěsu. Soubory také začnou správně zobrazovat miniatury.

V případě, že stále čelíte jakémukoli problému, otevřete nastavení systému Windows a poté otevřete nabídku „Aplikace“. Nyní přejděte dolů a vyhledejte „rozšíření videa HEVC.“A„ Prodlužování obrázků HeiF “. Klikněte na aplikaci a otevřete „Advanced Možnosti“.

Nyní přejděte dolů a klikněte na tlačítko „Reseset“. A je to. Nyní by se mediální soubory HEIF měly správně zobrazovat.

Otevřené soubory Heif, HEIC a HEVC ve Windows 10 zdarma

To byl náš průvodce, jak povolit podporu pro HeiF a související formáty souborů ve Windows 10. Zatímco společnost Microsoft začala ve výchozím nastavení v dubnu loňského roku povolit podporu, mohla se se skupinou MPEG narazit na licenční problémy. Proto požadovaná cena za další kodek. Naštěstí existuje řešení a můžete jej získat zdarma. Každopádně je to všechno od nás. Pokud jste tento článek považovali za užitečný, komentujte níže a dejte nám vědět.

WIC Codecs. HEIC, Heif, Avif. komponenta Imaging Windows

Kodeky WIC pro dekódování a prohlížení souborů HEIC, Heif a Avif. Znamená to pro komponentu Imaging Windows (WIC). Stáhněte si a povolte podporu pro jakýkoli formát obrázku v systému Windows. Podpora pro nové formáty obrazu můžete v aplikacích, které také podporují také WIC.

WIC Codecs. komponenta Imaging Windows

Jak již bylo zmíněno, WIC je nativní rozhraní Windows pro manipulaci s obrázky. Instalací kódů WIC pro konkrétní formáty obrázků proto můžete povolit podporu v oknech a dalších aplikacích. Výsledkem je, že si můžete zobrazit formát obrazu v Windows Explorer.

Jak již víte, vizuální podobnost Duplicitní vyhledávač obrázků podporuje stovky formátů obrazu a více než 300 formátů surových fotoaparátů. Můžete jej použít k nalezení podobných a duplicitních obrázků bez ohledu na formát obrazu.

Duplicitní vyhledávač obrázků WIC kodeky

otevřít, soubor, heic, systému, windows

Několik z těchto formátů obrázků, jako jsou HEIC, Heif a Avif, vyžadují instalaci kodeku WIC. Určitě je na internetu mnoho svobodných a komerčních kodeků. Můžete si vybrat ten, který vyhovuje vašim potřebám. Přesto doporučujeme vybrat ten s nejlepším výkonem. Protože nástroj musí dekódovat všechny fotografie, aby se detekovaly podobnosti. Rychlejší kodek WIC proto povede k lepšímu výkonu a rychlejšímu skenování.

WIC HEIC Codec

Chcete.li najít podobné soubory HEIC a HEIF, musíte pro ně nainstalovat odpovídající kodek. Zatím jsme testovali volný kodek copytrans heic s VSDIF a funguje to správně. Samozřejmě můžete použít jakýkoli jiný kodek WIC HEIC.

WIC Avif Codec

Pokud chcete najít podobné a duplicitní soubory Avif, potřebujete kodek WIC Avif. Není však k dispozici mnoho kodeků WIC AVIF. Je zde bezplatný od společnosti Microsoft, ale bude běžet pouze na Windows 10 a novějším. Můžete si ji stáhnout zdarma z The Windows Store: Microsoft AV1 AVIF Codec. Určitě jsme tento kodek testovali s VSDIF a funguje to správně. Pokud však znáte kodeky, které budou běžet na Windows 8 nebo Windows 7, dejte nám vědět v коментари и мнения.

Všechny podporované formáty obrazu pro nalezení podobných obrázků

Stáhněte si duplicitní vyhledávač obrázků a uspořádejte své fotografie.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS