Jak předat Bluetooth pomocí iPhone

Můžete poslat fotografie přes Bluetooth do iPhone?

Nelze posílat fotografie přes Bluetooth. Iphone není navržen tak, aby vykouzlil přes Bluetooth s jakýmkoli počítačem, s výjimkou osobního přístupového bodu.

 • 1 Otevřete aplikaci přenosu fotografií a klikněte na tlačítko „Odeslat“.
 • 2 Dotkněte se tlačítek „Jiné zařízení“.
 • 3 Klepnutím na tlačítko „Vyberte“ vyberte fotografie, které chcete odeslat, a poté klikněte na „Použijte Bluetooth“.
 • 3 Poté klikněte na tlačítko „Nalezení zařízení“ na obou zařízeních a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Předejte kabel

Nejjednodušší a nejvíce banální způsob přenosu dat z iPhone do počítače. Současně bude určitě vyžadován kabel vhodný pro dvě zařízení a budete také muset pohrávat se softwarem v počítači.

Co je pro to potřeba: Zkopírovat fotografie a videa z galerie prostřednictvím aplikací snímání obrázků (na MacOS) nebo fotografii (pro Windows). Chcete-li přenášet data z aplikací třetích stran na iPhone, budete muset použít Finder na Mac nebo iTunes na Windows-PC.

▶ Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu, odemkněte smartphone a udělejte rozlišení pro připojení. ▶ V aplikaci použité v počítači najděte potřebná data ze smartphonu a importujte je do Mac nebo Windows-PC. ▶ Při použití nástrojů, snímání obrázků (v MacOS) nebo fotografii (pro Windows) Přeneste potřebná data z textu média do počítače. ▶ Při přenosu dat z programů třetích stran najděte sekci souborů v Finder (pro Mac) nebo iTunes (pro Windows).

Podrobné pokyny

Skutečný mobilní expert! Píše v jednoduchých a srozumitelných jazykových článcích a pokynech mobilních témat, dává pravici a ponechán nejmenší radu doprava a doleva. Po sekci „Články a lifehaki“.

Je možné přenášet soubory z iPhone na Android přes Bluetooth?

Pro bezdrátové přenosy souborů mezi iPhone a zařízením Android na obou zařízeních by měla být nainstalována stejná aplikace třetí strany pro přenos Bluetooth souborů. Nainstalujte bezplatnou aplikaci pro obě zařízení pro výměnu souborů prostřednictvím připojení Bluetooth.

Buď váš telefon Android používá Bluetooth V4. Pokud tomu tak není, je nutné jej nainstalovat do nastavení Bluetooth pro detekci, aby jej mohlo identifikovat odesílací zařízení. Otevření aplikace, uvidíte úplný seznam aplikací v telefonu Android a poté vyberte aplikaci, kterou chcete sdílet.

Hudební metody z iPhone na Androidu pomocí 3

Pokud jste si zakoupili nový telefon Android a chcete přenášet hudbu z iPhone na Android, zkuste následující metody. Toto není snadná práce z iPhone na Android. Ale můžete získat nejlepší nástroje pro rychle se pohybující hudbu z iPhone na Android zde.

Způsob 1: Nejlepší způsob, jak přenést veškerou hudbu z iPhone na Android na One Click

Fonelab Hypertrans je schopen přenášet všechny typy dat mezi iPhone a Android. Všechny vaše hudební soubory budou nalezeny během několika sekund. Později můžete spravovat hudbu a přenést ji z iPhone na Android nebo z Androidu na iPhone bez omezení.

Pohodlný design a intuitivně srozumitelná integrace vám umožní snadno vydržet hudbu z iPhone na Samsung, Galaxy, Sony a všechna zařízení Android.

 • Přenos načtených, zakoupených, oblíbených písní, zvukových knih, vyzváněcích tónů, hlasových poznámek, seznamů skladeb a dalších hudebních souborů.
 • Selektivně přenášejte hudbu, videa, kontakty, zprávy, fotografie a mnoho dalšího s iOS na Android, iOS, Windows a Mac.
 • Podpora Android 8.0 a dřívější zařízení, jako je Samsung Galaxy S10, HTS, Huawei atd. D.
 • Podpora pro iOS 12 a dřívější zařízení, včetně iPhone XS / XS Max / XR / X / 8 a T. D.

Přenos dat s iPhone, Android, iOS, počítač na jakémkoli místě bez jakékoli ztráty.

 • Přesuňte soubory mezi iPhone, iPad, iPod Touch a Android.
 • Importovat soubory z iOS na iOS nebo z Androidu na Android.
 • Přesuňte soubory z iPhone / iPad / iPod / Android do počítače.
 • Uložte soubory z počítače na iPhone / iPad / iPod / Android.

Krok 1 Zdarma ke stažení, instalaci a spuštění programu z iPhone na Android, připojte iPhone a Android k jednomu počítači. Důvěřujte tomuto počítači, aby umožnil skenování dat.

bluetooth, pomocí, iphone

Krok 2 Vyberte iPhone v nabídce na otevření nahoře. Vyberte hudbu na levém panelu. Všechny vaše hudební soubory pro iPhone budou uvedeny v hlavní intes. Samozřejmě si můžete vybrat jiné typy souborů.

Krok 3 Klikněte pravým tlačítkem myši do jakéhokoli hudebního souboru pro přehrávání, vymazání, přidání do seznamu přehrávání nebo získávání dalších funkcí. Nakonec klikněte na Export a vyberte Android pro přenos vybraných hudebních souborů. Hudbu můžete úspěšně přenášet z iPhone na Androidu.

Way 2: Jak posílat hudbu z iPhone na Android přes ShareIT

Pokud chcete přenášet hudbu z Android iPhone bez počítače, můžete použít ShareIt nebo jiné aplikace pro křížové platformy. Instalací ShareIT na mobilní telefony můžete přenášet hudbu, videa a další soubory mezi iPhone a Android prostřednictvím bezdrátové sítě.

Krok 1 Nahrajte a nainstalujte aplikaci Shareit na váš iPhone a Android. Ujistěte se, že vaše dva mobilní telefony jsou připojeny k jedné síti Wi-Fi.

Krok 2 Přejděte do svého iPhone a spusťte sdílení. Klikněte na Odeslat odznak.

Krok 3 Zobrazit a vyberte hudební soubory, které chcete sdílet na Androidu.

Krok 4 na telefonu Android Klikněte na jeho nainstalujte jako přijímací stranu. Váš iPhone bude objeven automaticky.

Krok 5 Vraťte se do vašeho iPhone. Nainstalujte telefon Android jako cílové zařízení. Nyní můžete přenášet hudbu z iPhone na Androidu pomocí ShareIt.

Way 3: Jak posílat hudbu z iPhone na Android přes WhatsApp

Ve skutečnosti můžete odesílat zprávy WhatsApp, abyste si vyměnili hudební soubory mezi iPhone a Android. Nejprve musíte uložit své číslo pod jakýmkoli názvem. Později můžete posílat textové zprávy a přenášet hudbu z iPhone na Android bez iTunes.

Krok 1 Uložte své telefonní číslo v kontaktní aplikaci s jakýmkoli názvem, který se vám líbí.

Krok 2 Otevřete aplikaci Whatsapp a klikněte na aktualizaci.

Krok 3 Přejděte na seznam kontaktů. Vyberte telefonní číslo s názvem, který jste dříve zachovali.

Krok 4 Vyberte kontakt, počínaje zprávou, nyní můžete sdílet hudbu z iPhone na Androidu s WhatsApp. Musíte stáhnout přeloženou skladbu na Android.

Jak přenášet soubory z iPhone přes Bluetooth?

Uživatelé iPhone jsou spokojeni se všemi možnými funkcemi chytrých telefonů, včetně revolučního skeneru otisků prstů na iPhone 5s. Ale jsou určitě zbaveni jedné příležitosti. převádět soubory přes Bluetooth ze smartphonu „Apple“, bohužel nemůžete. Taková nespravedlnost se stává úrazovým blokem pro potenciální kupce iPhone, ale jen málokdo ví, že můžete přenášet soubory z iPhone přes Bluetooth pomocí AirBlue Sharing Twik z Cydia.

Přívrženci útěku z vězení se mohou radovat, protože pouze oni se otevřou tak jednoduché, ale v případě úžasné funkce iPhone Amazing. A ti, kteří se neodvážili „hacknout“ své zařízení, o tom mohou znovu přemýšlet čtením našich podrobných pokynů, jak udělat útěk z vězení iOS 7 pomocí Evasi0N7. Mimochodem, je to skvělý dotaz s ní, když studoval, který, nikdo nebude mít otázku o Jale.

Pokud jde o přenos souborů z iPhone přes Bluetooth, pak je vše jednoduché. kupujeme AirBlue Sharing Twik z úložiště BigBoss za 4.99 a použijeme je pro potěšení. Ano, expanze není levná, ale v tuto chvíli neexistuje žádná alternativa.

Je velmi snadné používat vylepšení sdílení AirBlue. za účelem přenosu souboru z iPhone přes Bluetooth se musíte dotknout požadovaného souboru na několik sekund, dokud neuvidíte okno vyskakovacího objepu. Můžete si vybrat a přenášet absolutně jakékoli soubory, ať už jde o hudbu, fotografie, videa, kontakty a mnoho dalšího. „Ostatní“ znamenají soubory s jakýmkoli příponem, které najdete pomocí ifile Twik, který umožňuje přístup k systému souborů iOS.

bluetooth, pomocí, iphone

Sdílení AirBlue funguje bez nutnosti nakonfigurovat cokoli, bezprostředně po stažení možnosti přenosu souborů přes Bluetooth je aktivováno na úrovni systému. Pokud mluvíme o schopnostech tweetu, pak je vše opravdu v pohodě: rychlost přenosu dat dosáhne 1,7 MB/s, připojení se po přenosu automaticky vypne, čímž se nabití baterie spotřebovává méně a podpora mnoha třetích- Strační žádosti se provádějí. Uživatelé si také všimnou možnosti přenosu několika souborů současně.

Sdílení AirBlue vám umožňuje přenášet soubory do téměř jakéhokoli zařízení vybaveného modulem Bluetooth. Jsou podporovány operační systémy tabulek: OS X, Windows a Linux, stejně jako mobilní operační systémy: Android, Windows Phone, BlackBerry OS a iOS. Na jiných zařízeních pro iOS je přenos souborů možné pouze v případě, že je na ně nainstalované vylepšení sdílení AirBlue k dispozici.

Jak rychle přenést hmotnost obrázků mezi iPhone a Android

Fonelab Hypertrans je nejlepší přenos telefonu s rychlostí přenosu souborů super.konstrukce a vysokou kvalitou výstupu. Na iPhone můžete selektivně přenášet obrázky z iPhone na Android nebo Android. Postaveno.V HEIC Converter může převést obrazy HEIC na formáty JPG a PNG bez ztráty kvality. Můžete tedy snadno přesunout všechny obrázky iPhone na Android.

Hlavní vlastnosti softwaru pro přenos telefonicky

 • Přenos obrázků, kontaktů, videí, hudby, zpráv, volání časopisů a mnoha dalších souborů mezi mobilními telefony.
 • Přesun souborů z iPhone na Android, iPhone na iPhone, Android na iPhone a Android na Androidu přímo.
 • Převeďte fotografie HEIC v PNG nebo JPG jednoduchým kliknutím myši.
 • Fungují dobře s Apple iPhone XS / XS Max / XR / X / 8 Plus / 8 / SE / 7/6 / 5, Samsung Galaxy S10, Huawei, HTC a mnoho populárních mobilních telefonů.
 • Úplně kompatibilní s nejnovějšími verzemi iOS 15 a Android 8.0.
 • Podpora Windows 10/8.1/8/7 / XP a MAC OS X 10.7 nebo vyšší.

Přenos dat s iPhone, Android, iOS, počítač na jakémkoli místě bez jakékoli ztráty.

 • Přesuňte soubory mezi iPhone, iPad, iPod Touch a Android.
 • Importovat soubory z iOS na iOS nebo z Androidu na Android.
 • Přesuňte soubory z iPhone / iPad / iPod / Android do počítače.
 • Uložte soubory z počítače na iPhone / iPad / iPod / Android.

Jak přenášet fotografie z iPhone na Androidu bez ztráty kvality

Krok 1 Zdarma ke stažení, instalaci a spuštění softwaru pro přenos telefonicky, připojte iPhone a Android k jednomu počítači pomocí kabelů Lightning USB.

Krok 2 Přepněte iPhone jako zdrojové zařízení. Nahoře můžete vidět připojená zařízení. Poté klikněte na fotografii na levém panelu, kde najdete přístup ke všem obrázkům iPhone.

Krok 3 Dvojnásobte na fotografii a zkontrolujte podrobnosti. Šipky můžete použít doprava a doleva k předběžnému zobrazení ostatních obrázků. Později nastavte příznak před obrázky, které se chcete přesunout do Androidu.

Krok 4 Klikněte na Export na horním panelu nástrojů. Nainstalujte Android jako výstupní zařízení. Nyní můžete odložit fotografie z iPhone na Android v krátké době.

Poznámka. Pokud chcete posílat fotografie z Androidu na iPhone bez ztráty kvality, můžete nainstalovat Android jako vstupní zařízení. Později můžete provést výše uvedené akce pro snadné přenos fotografií z Androidu do iPhone.

Jak připojit iPhone k zařízení Bluetooth

Podle pokynů přicházejících kompletních s Bluetooth Axual Active Bluetooth InTeaches na něm. Pro tuto operaci může být nutný vstup kódu PIN nebo hesla, který lze také zjistit z pokynů. Na vašem iPhone přejděte do nastavení. Bluetooth a aktivujte spínač, pokud je v poloze off

Skenování rozsahu pro přítomnost aktivního zařízení Bluetooth v něm začne. Pokud není nalezeno příslušenství, ujistěte se, že je na něm zapnuto Bluetooth Integse a znovu si můžete vybrat potřebná zařízení pro vytvoření připojení

Po úspěšném dokončení těchto kroků bude vaše zařízení připojeno k iPhone. C iPad a iPod Touch Proces propojení přesně stejného.

S připojením zařízení Bluetooth se neustále objevují různé problémy a minimalizovat jejich počet jasně dodržuje pokyny, které přicházejí s příslušenstvím.

Zkontrolujte, zda je příslušenství aktuálně připojeno. stačí se podívat na řádek stavu vašeho iPhone. Napravo od ukazatele nabíjení za předpokladu, že Bluetooth je zahrnut ve stavu stavu bezdrátového připojení. Pokud je namalován šedou, je zapnuta Integse Bluetooth, ale připojené zařízení nebylo nalezeno nebo je mimo zónu akce. Modrá nebo bílá barva ikony znamená, že příslušenství je připojeno a úspěšně funguje.

Uživatelé aktivně používají Bluetooth Axuals často nastávají problém s prací se dvěma zařízeními. Níže jsou uvedeny akce po provedení, které můžete deaktivovat zařízení Bluetooth, aniž byste deaktivovali operaci Inte Wee:

Přejděte do nastavení. Bluetooth Vyberte zbytečné zařízení v okamžiku v okně, které se otevírá, klikněte na rozbití páru

Nyní až do dalšího vytvoření páru s tímto příslušenstvím iPhone na něj nepřenáší žádná data, a proto kanál zůstane čistý.

Přeneste fotografie

Nyní přenos fotografie z telefonu do počítače není obtížné. Klikněte na ikonu v zásobníku a poté v bodě „Vezměte soubor“. Objeví se okno čekání. Pokud v nabídce není taková položka, zavolejte na „Start“, vytočte při vyhledávání „Bluetooth“ a vyberte „Přenos souboru“. V okně, které se objeví, vyberte, přijímat nebo odesílat.

Tip: Klikněte na tento nápis pravým tlačítkem a poté „Odeslat na. Desktop“. Takže bude vždy „po ruce“.

Nyní, když se okno čekání souboru otevřelo, můžete obrázky zahodit. Na smartphonu přejděte do galerie a klikněte na „Sdílet“. Místo cíle, vyberte „Bluetooth“.

V systému Windows 10 bude navrženo pro ně vybrat cestu, kde budou uloženy. V systému Windows 7 je to obvykle složka „dokumenty“. Na obrazovce se objeví řetězec s postupem přenosu.

Pokud potřebujete, jak přenášet soubory z počítače do telefonu přes Bluetooth, stačí se rozhodnout „nepřijmout“, ale „Odeslat“. Windows vás vyzve, abyste rozhodli o souborech a proces bude spuštěn.

Před převodem souborů se samozřejmě musíte ujistit, že Bluetooth je na notebooku a že to funguje. V případě potřeby aktualizujte ovladače. Tyto problémy jsou také vyřešeny. Pokud tato metoda nefunguje a informace je třeba naléhat naléhavě, vždy existují i ​​jiné způsoby:

 • Aplikace pro přímý přenos přes Wi-Fi z telefonu do počítače;
 • Stáhněte si fotografii do cloudového úložiště, jako je Yandex.Disk;
 • Zašlete si soubor v Messengers;
 • Přenášet fotografie prostřednictvím e.mainu;
 • USB kabel.

Když je vše vytvořeno, můžete přenést fotografii z telefonu do počítače za pár minut. Přenos dat v nových zařízeních se zrychluje a rychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS