Jak přehrávat hudbu na iPhonu bez iTunes

Hlavní způsoby stahování hudby do iPhonu bez iTunes

iPhone je „chytré“ zařízení, takže do systému „nepustí“ aplikace třetích stran, které nejsou od Applu. Totéž platí pro poslech skladeb. Ale ne všichni majitelé iPhonu jsou spokojeni s iTunes, programem nainstalovaným v počítači nebo notebooku, který synchronizuje multimediální soubory se smartphonem „oficiálním“ způsobem.

„Prohlížeč Safari také neumí stahovat soubory MP3 z online zdrojů. Vítejte prosím naše čtenáře, kteří hledají odpověď na otázku: jak stahovat hudbu do iPhonu bez „iTunes“. Koneckonců existují způsoby, jak kopírovat a poslouchat skladby offline! Podívejme se na ně blíže.

přehrávat, hudbu, iphonu, itunes

Proces stahování skladeb

Nahrávání hudby do iPhonu přes iTunes je poměrně snadné, ale proces trvá dlouho kvůli stahování a jeho rozložení. Nejprve je třeba přenést požadovaný soubor do knihovny přehrávače a poté jej synchronizovat se smartphonem. Následující pokyny vám pomohou lépe pochopit, jak to správně provést:

 • Spusťte iTunes v počítači přihlášením ke svému Apple ID.
 • Nyní přidejte skladby do knihovny aplikace. Za tímto účelem stiskněte tlačítko „Přidat soubor do knihovny“ a poté vyberte příslušné skladby z libovolné složky v počítači. Stahování se spustí automaticky a vytvoří se seznam skladeb.
 • Volitelně můžete změnit údaje o skladbě nebo přidat vlastní obálku, aby byla hudba při poslechu estetická a krásná na pohled. Chcete-li skladbu upravit, klikněte na ni a vyberte možnost „Podrobnosti“.
 • Připojte iPhone k počítači pomocí Wi-Fi nebo přímého kabelového připojení.
 • Po připojení přejděte na kartu „Hudba“ a synchronizujte skladby do paměti telefonu podle obrázku.

Jak vidíte, přidání skladeb do iPhonu není tak složité. Jakmile si na tento systém zvyknete, bude docela praktický. Možnost přidávat metadata a volně upravovat informace uživateli značně usnadňuje život.

Přenos souborů MP3 do iPhonu pomocí iTunes

iTunes je stále oficiálním nástrojem pro zápis MP3 do iPhonu z PC nebo Macu. Pokud již máte iTunes v počítači, získejte je podle následujících kroků.

Automatické vkládání souborů MP3 do iPhonu

Spusťte iTunes a v nabídce Soubor vyberte možnost Přidat soubor do knihovny. Poté přidejte požadované soubory MP3 do knihovny iTunes.

Propojení iPhonu a počítače kabelem Lightning. Pak klepněte na ikonu Zařízení v levém horním rohu.

Po vyzvání klikněte na tlačítko Odstranit a synchronizovat. Nyní vyberte možnost Celá hudební knihovna nebo pouze soubory MP3, které chcete přidat do iPhonu. Nakonec klikněte na tlačítko Použít nebo Synchronizovat a začněte přidávat soubory iPhone MP3.

Ruční přenos MP3 do iPhonu

Klepněte na ikonu Zařízení, přejděte na kartu Závěr na levé straně a zaškrtněte možnost Ruční správa hudby a videa.

Otevřete okno průzkumníka a vyhledejte složku obsahující soubory MP3. Chcete-li se vyhnout duplicitním skladbám, musíte před přidáním do iPhonu odstranit duplikáty z iTunes. Vyberte všechny požadované soubory MP3 a přetáhněte je na kartu Hudba v části Zařízení. Po přenosu MP3 do iPhonu zavřete iTunes a odpojte iPhone.

Poznámka : iTunes nemohou přenášet soubory MP3 chráněné autorskými právy do iPhonu a musíte si je zakoupit v iTunes Store.

Nyní byste měli vědět, jak přenést soubory MP3 do iPhonu z počítače se systémem Windows nebo Mac. Poslech hudby. dobrý způsob, jak si odpočinout po celodenní práci. Předplatné služby Apple Music nebo nákup hudby v iTunes Store je však drahý. Aiseesoft MobieSync může vyřešit všechny vaše potřeby přidáním souborů MP3 do iPhonu. Na druhou stranu, FoneTrans. je další alternativní řešení iTunes. Další otázky? Zanechte prosím zprávu níže.

Hodnocení: 4.6 / 5 (založeno na 105 hlasech) Přihlaste se k odběru na adrese

Chcete vědět, jak obnovit nákupy v iTunes?? Žádné obavy Stačí si přečíst tři metody obnovení nákupů v iTunes z tohoto článku a postupovat podle nich.

Pokud vám iTunes Match nefunguje, postupujte podle následujících 8 způsobů, jak jej opravit, abyste mohli snadno sdílet skladby na iPhonu, iPadu, iPodu, PC, Macu a Apple TV s rodinou.

Jak opravit stahování softwaru iTunes pro tento iPhone? Zde je 8 úspěšných řešení, jak tuto chybu vyřešit při pokusu o obnovení nebo aktualizaci iPhonu pomocí iTunes.

Zanechte komentář a zapojte se do diskuse

MobieSync

Profesionální správce a přenos dat iPhone / Android pro přenos různých souborů mezi telefonem iOS / Android a počítačem a mezi dvěma mobilními telefony jedním kliknutím.

Jak nahrávat soubory MP3 do iPodu pomocí aplikace MediaMonkey

MediaMonkey. je bezplatný a výkonný software pro správu hudby, který kombinuje správu hudby, přehrávání a editaci značek. MediaMonkey. není to jen správce a přehrávač médií. Přenos souborů z iPodu. Pokud tedy chcete do iPodu přenést hudební soubor ve formátu MP3, můžete místo toho vyzkoušet aplikaci MediaMonkey.

Když v počítači otevřete aplikaci MediaMonkey, vyberte Nástroje, Synchronizovat zařízení. Poté vyberte iPod a přeneste soubor MP3 do iPodu.

Stahování hudby do iPhonu pomocí iTunes

Je to pravděpodobně nejsložitější a časově nejnáročnější metoda, která je k dispozici, ale má také řadu výhod:

 • V iTunes můžete zapisovat ID3 tagy pro flexibilní vyhledávání, seskupování a organizování hudebních souborů;
 • všechny hudební skladby lze ozdobit obaly, které se zobrazí v nativní aplikaci iOS „Hudba“, knihovna médií bude barevná a příjemná na pohled;
 • můžete jednotlivým hudebním souborům přiřadit nezávislá nastavení ekvalizéru a samostatnou úroveň hlasitosti;
 • iTunes umožňují seskupovat hudební soubory do seznamů skladeb, které se při synchronizaci přenesou do iPhonu;
 • iTunes umožňuje stahovat do iPhonu celou hudební knihovnu nebo skupiny souborů podle seznamu skladeb, žánru, alba a interpreta.

Jak vidíte, spolu se všemi nevýhodami má stahování zvukových souborů do iPhonu prostřednictvím iTunes právo na život a pro některé může být v poptávce.

Chcete-li hudbu „vložit“ do paměti zařízení iOS, musíte ji předtím nahrát do knihovny iTunes.

 • Spusťte iTunes („použijte“ nejnovější verzi).
 • Přejít do souboru. Přidat do knihovny médií“ a vyberte složku obsahující stažené zvukové soubory nebo jednotlivý soubor. Soubory můžete také stáhnout stisknutím klávesy „Ctrlo (písmeno)“ v systému Windows a „Commando“ v systému Mac OS X nebo přetažením příslušné složky nebo souboru do okna kombinátoru médií.
 • Organizujte svou hudební sbírku (doplňujte ID3 tagy, přidávejte obaly, vytvářejte seznamy skladeb). Všimněte si, že názvy hudebních skladeb nemusí odpovídat názvům souborů na pevném disku, protože iTunes načítá a používá metadata souborů ze značek ID3.

Opět upozorňujeme, že pokud soubor nebyl načten do hudební knihovny, není iTunes podporován a musí být převeden, soubory WMA jsou převedeny automaticky.

Synchronizace hudby z iTunes do iPhonu

Aby se hudba z knihovny iTunes načetla do paměti iPhonu, musí být synchronizována:

 • Připojení k počítači přes USB nebo Wi-Fi.
 • Spusťte iTunes (pokud je zavřený).
 • Přejděte na „Procházet“ v části „Zařízení“. Model vašeho zařízení.
 • V seznamu Předvolby zaškrtněte možnost Ruční zpracování hudby a videa, čímž získáte možnost ručně synchronizovat svou sbírku (buď jako celek, nebo jednotlivě podle žánru, interpreta, alba nebo seznamu skladeb).
 • Přejděte na kartu Hudba a zaškrtněte políčko Synchronizovat hudbu. Zpřístupní se nastavení pro synchronizaci hudebního obsahu.
 • Pokud chcete stáhnout celou svou sbírku iTunes, vyberte možnost „All Music Library“ a zobrazí se počítadlo skladeb.
 • Pokud nepotřebujete celou sbírku nebo se vám nevejde do paměti zařízení, vyberte možnost „Oblíbené seznamy skladeb, interpreti, alba a žánry“.

Všimněte si, že spolu s obsahem sbírky se objevila možnost „Automaticky vyplnit volné místo skladbami“. Pokud chcete hudbou zaplnit celý volný prostor, vyberte ji.

Jak nahrát hudbu do iPhonu pomocí iTunes

iTunes. je bezplatný nástroj, který Apple vytvořil pro zálohování souborů iOS a synchronizaci oznámení. Zde tedy budeme používat iTunes ke stahování hudby do iPhonu.

Krok 1 Stáhněte si a spusťte nejnovější verzi iTunes v počítači PC nebo Mac.

Krok 2 V knihovně médií iTunes najděte hudbu, kterou chcete do iPhonu nahrát:

Pro Mac: „Finder“ „Go“ „Home“ „Music“ „iTunes“. Pro systém Windows: C: \ Uživatelé \ Uživatelské jméno \ Moje hudba \ iTunes \.

Krok 3 Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB.

přehrávat, hudbu, iphonu, itunes

Krok 4 Najděte ikonu iPhonu a klepněte na „Hudba“ v levém sloupci. Zaškrtněte „Synchronizovat hudbu“ a vyberte „Celou hudební knihovnu“ nebo „Vybraný seznam skladeb, umělce, alba a žánry“, potvrďte změny a kliknutím na „Synchronizovat“ začněte přenášet skladby z počítače do iPhonu pomocí iTunes.

Jak vytvořit a nainstalovat vyzváněcí tón přímo do iPhonu bez použití iTunes

Stáhněte si a nainstalujte software pro tvorbu hudby GarageBand od společnosti Apple.

Otevřít GarageBand.

Vyberte si jeden z nástrojů, například Bicí.

V levém horním rohu klikněte na tlačítko, které otevře sekci „Náhled“.

Klepnutím na tlačítko se smyčkou v pravém horním rohu otevřete prohlížeč pro vyhledávání hudby v zařízení nebo ve službě Apple Loops.

Přejděte na kartu „Hudba“.

Vyhledejte a importujte skladbu, kterou chcete poslouchat jako vyzváněcí tón. To provedete tak, že dlouze klepnete na vybranou skladbu a podržíte prst, dokud se nezobrazí ikona hudebního souboru, kterou můžete umístit do sekce „Procházet“. Skladba musí být uložena v iPhonu pro přehrávání offline.

Přetažením levé nebo pravé strany skladby (změní barvu na žlutou) můžete vybrat část skladby, kterou chcete jako vyzváněcí tón, a skladbu zkrátit (nemá smysl vytvářet vyzváněcí tón delší než 30 sekund, ale ponechat jej, protože GarageBand později automaticky zkrátí délku vyzváněcího tónu).

Klepněte na ikonu zaškrtnutí v levém horním rohu a vyberte možnost „Moje skladby“. Vyzváněcí tón se automaticky uloží do knihovny médií v zařízení.

Klikněte na název vyzváněcího tónu pod obálkou a přejmenujte jej. Poté klikněte na tlačítko „Hotovo“.

Stiskněte prst na vytvořené skladbě, dokud se nedostanete do režimu úprav (vše se zatřese). Stiskněte tlačítko Sdílení.

V zobrazené nabídce vyberte možnost „Vyzváněcí tón“.

Stiskněte tlačítko „Exportovat“.

V zobrazeném okně klikněte na možnost „Použít zvuk jako“

Nebo přejděte do Nastavení → Zvuky → Vyzváněcí tóny (vlastní vyzváněcí tóny se zobrazí v horní části seznamu).

Jak zdarma stahovat hudbu z počítače do iPhonu nebo iPadu přes iTunes (doporučeno)

Instalace iTunes do počítače se systémem Windows nebo Mac. Odkaz ke stažení.

Spusťte iTunes a připojte iPhone nebo iPad k počítači pomocí kabelu Lightning. iTunes by měly detekovat připojené zařízení (na panelu by se měla objevit ikona).

Stažení skladeb do knihovny médií iTunes. To lze provést dvěma způsoby:

 • prostřednictvím nabídky Soubor. Přidat soubor do knihovny médií.
 • přetažením skladeb ze složky myší do (nejprve musíte otevřít aplikaci iTunes Music a vybrat kartu Songs).

Klepněte na ikonu připojeného zařízení a přejděte do aplikace Hudba.

Klepněte na políčko vedle položky Synchronizovat hudbu

a vyberte, které skladby chcete synchronizovat s iPhonem: „Celá hudební knihovna“ nebo „Oblíbené seznamy skladeb, interpreti, alba a žánry“.

Stisknutím tlačítka Použít zahájíte synchronizaci.

Synchronizace může trvat několik minut v závislosti na množství synchronizovaného obsahu. Skladby se zobrazí v aplikaci Hudba na iPhonu nebo iPadu.

Chcete-li přidat hudbu, musíte zopakovat výše uvedené kroky výběrem v n.5 nových titulů (umělci, alba, seznamy skladeb, písně).

Hlavní výhodou této metody je organizace domácí knihovny médií v iTunes (vytváření vlastních seznamů skladeb a dalších funkcí), kterou lze snadno používat v počítači a snadno přenést do iPhonu nebo iPadu. Je třeba také poznamenat, že veškerá hudba se bude na zařízeních se systémem iOS přehrávat prostřednictvím standardní aplikace Hudba, která má vynikající design a všechny potřebné funkce pro pohodlný poslech.

Hlavní nevýhodou této metody je, že je vázána na počítač a vyžaduje kabel.

Jak stahovat hudbu z internetu do iPhonu a iPadu bez iTunes

Otevřete nabídku Prohlížeč a do adresního řádku zadejte adresu webu, ze kterého chcete stáhnout hudbu. V našem případě je to služba Sefon.pro.

Vyberte požadovanou skladbu a klepněte na ikonu pro stažení souboru v aplikaci FileMaster.

Poté se zobrazí okno, ve kterém se spustí přehrávání stažené skladby. Klikněte na ikonu diskety v dolní nabídce, zadejte požadovaný název souboru a kliknutím na „Potvrdit“ uložte změny.

Stažený soubor bude v kořenové složce aplikace, ale je snadné jej přesunout do složky Hudba.

Chcete-li to provést, klepněte na staženou skladbu a podržte na ní prst, dokud se neobjeví nabídka. Vyberte možnost Vyjmout, otevřete složku Hudba, klepněte na tlačítko v pravém dolním rohu a klepněte na tlačítko Vložit. skladba se přesune do aktuální složky.

FileMaster je k dispozici zdarma, ale deaktivace reklam v bezplatné verzi bude uživatele stát 279.

Zatím bez hodnocení. Hodnotit jako první.

Potěšil mě název složky „Obrázek“. Místo „hudba“ jsi měl napsat „píseň“.

Všechny díky skvělý článek, skvělý software. Všem doporučuji.

Jsem si jistý, že zabírá hodně místa! Protože tento program zapisuje všechny soubory do samostatné složky!

Stažený program. všechny stopy jsou blokovány, proč?

SoundHost je online (mobilní a webová) platforma, která umožňuje poslouchat oblíbenou hudbu online, sledovat interprety a hudební události.

Uživatel, který si vytvoří účet, může nahrávat hudbu, vytvářet seznamy skladeb, chatovat s ostatními členy, odebírat jejich novinky a posílat osobní zprávy. Můžete si nastavit soukromí svého profilu a individualizovat ho přidáním obálky a avatara, vytvářet seznamy skladeb a mnoho dalšího.

Také na SoundHost můžete (nahrávat, stahovat, prodávat, poslouchat hudbu) Mnoho funkcí. rychlé nahrávání skladeb, stahování, snadný poslech skladeb, ukrajinština, ruština a angličtina, možnost komentovat a schvalovat skladby a mnoho dalšího.

Hudba z těchto prohlížečů třetích stran se ne vždy přehraje. Nikdy nebudete vědět, zda potřebujete stáhnout určitou skladbu, nebo ne. idownloader, goodreader, filemaster. A o stahování je tu tolik rad jako o houbách. Výsledek = 0.

přehrávat, hudbu, iphonu, itunes

Vážně? Co mi brání v tom, abych hudbu prostě nahrál na iCloud do jedné ze složek? Nebo stačí stáhnout ze Safari do iCloudu? Proč bych k tomu potřeboval aplikaci pro leváky??

| Denial of responsibility | Contacts |RSS