Jak přeinstalovat notebook HP z flash disku

Tipy, jak nezávisle přeinstalovat Windows na notebooku HP

Neznám to zvláště ani náhodou, ale instalovaná okna na notebookech je často strašně brzda (s zbytečnými doplňky, programy). Navíc k tomu není disk příliš pohodlný. jedna sekce s OS Windows OS (nepočítá další „malou“ v rámci zálohy).

Ve skutečnosti to ve skutečnosti ne tak dávno jsem musel „porozumět“ a přeinstalovat okna na notebooku HP 15-AC686UR (velmi jednoduchý rozpočtový notebook bez zvonů a píšťal. Mimochodem, právě na tom byla nainstalována extrémně „kočárková“ okna, protože jsem byl požádán o pomoc. Fotografoval jsem několik bodů, takže se ve skutečnosti tento článek zrodil :)).

Jak jít a nakonfigurovat HP Pavilion G6 BIOS pro instalaci Windows 7 nebo 8 z flash disk.

VCL-F10-System Configuration-Boot Option-Boot Order-USB pevného disku-F6-sesc-exit ukládání změn.

Po provedení akcí v tomto řetězci můžete spustit z flash disk a začít instalovat Windows.

S DVD jednotky je nezbytné roky, pak jsme vložili DVD na místo pevného disku USB.

Vytvořte nakládací jednotku Flash pro instalaci Windows 7, 8, XP. Podle této instrukce můžete sami.

A nyní pro ty, kteří potřebují více podrobností.

Pokud dojde k načítání flash jednotky USB, nainstalujte ji do konektoru, pokud jej vložíte z disku, pak je v pohonu.

Poté zapneme pavilon Hewlett-Packard G6 na notebooku a po zapnutí několikrát stiskněte klávesu F10.

Klikněte nebojte se, stiskl jsem, 10krát a kniha Be se jen posadila na další kliknutí tohoto klíče.

Tady jsme s vámi v bios této buk Hughlett, Packard G6.

Přestože dopis G ve jménu, buk není vůbec d)

Dále se šipka doprava přesune na položku konfigurace systému.

Jdeme na dno, abychom spustili možnost a klikni na Enter.

A znovu ve spodní části boot pořadí a klikněte na Inter nebo Enter.

Všichni dostali to, kde je to nutné, a my můžeme dát jedno zařízení ze seznamu, který potřebujeme na pozici.

Ve výchozím nastavení je obvykle zatížení z pevného disku a přecházíme na zařízení, které potřebujeme a stiskneme F6, zvedneme ho na vrchol.

Zvedl jsem pevný disk USB. toto je moje externí flash disk.

Poté dvakrát stiskneme výstupní sesside a přejdete na kartu Eexite.

Zde dvakrát klikneme na Inter a náš Nothebuk Hughlet Pactud jde do Repot a po restartu začne načíst okna USB Flash Drives.

Jak přeinstalovat notebook HP z flash disku

Dobré odpoledne. Máte otázku: „Jak zavést z flash disk na notebooku HP 15-AC003UR?„Teď vám ukážu fotografie, jak stáhnout z flash disk. Tento notebook HP 15-AC003UR přichází s předinstalovaným Windows 8.1 и здесь мы делаем вывод, что поумолчанию BIOS производит загрузку в режиме UEFI. И если у вас загрузочная флешка без загрузчика UEFI, то вам придется настраивать BIOS.

Включаем ноутбук и нажимаем на клавишу “ESC” и видим появилось меню “Startup Menu”.

Нажимаем клавишу “F9”. Появиться “Boot optoin menu”. Здесь выбираем свою флешку. Если у вас она без UEFI загрузчика, то в “Boot option menu” она не отобразиться. P.S.: Так же, в данном меню (нажав на клавишу F11) вы можете откатить/восстановить Windows 8.1, если рекавери раздел цел.

Заходим в “Startup menu” (как выше написано) и нажимаем клавишу “F10”, или при включении сразу нажимаем клавишу “F10”. И перед нами появляется BIOS ноутбука HP 15-ac003ur. Здесь мы видим основные характеристики ноутбука, такие как : объем установленной оперативной памяти, процессор, версия BIOS и многое другое.

Musíme se vypnout, nebo spíše přeložit provozní režim BIOS z UEFI na odkaz. Přecházíme na kartu Konfigurace systému a možnost „Zabezpečená spuštění“ od „povoleného“ do „deaktivovaného“.

Možnost „Podpora Legacy“ přepněte na „Povoleno“.

Po přepnutí se objeví výstražné okno. Nepotvrdíme pozornost, jen potvrzujeme.

Nyní musíme uložit nastavení BIOS, kliknout na klávesu „F10“ a vybrat „Ano“ a kliknout na „Enter“.

Po zachování nastavení se notebook restartuje a existují zprávy, že nastavení byly změněny, a pokud chcete načíst parametry, které byly nastaveny, klikněte na 9365 a zadejte. P.S.: Vaše čísla budou jiná.

Zadáme čísla, která máte na displeji, a klikneme na „Enter“. Po kliknutí na „Enter“ okamžitě klikneme na „F9“ a zavoláme možnost „Boot Menu Nabídka“. P.S.: Pokud byste nemohli spustit možnost Boot Menu, budete muset znovu provést všechna nastavení, BIOS má takovou ochranu. To je celé nastavení BIOS pro načítání z flash disk na notebooku HP 15-AC003UR

Jak přeinstalovat notebook HP z flash disku

Nyní ukážu, jak nakonfigurovat BIOS pro načítání z flash disku nebo pohonu na notebooku HP Pavilion G6 A5H13EA, tato instrukce by se měla také přiblížit k celé řadě HP Pavilion G6.

A tak, na rozdíl od notebooků ASUS a dalších společností, HP poskytl možnost spuštění jednoho času z vybraného zařízení, ať už jde o flash disk, pohon nebo externí pevný disk.

Ale nebudeme hledat snadné způsoby, řeknu vám všechno a ukážu na fotografiích, jak nastavit bios pro načtení z flash disku nebo jednotku v každém notebooku a jednorázové spuštění z flash disk.

Nejprve musíme vstoupit do BIOS.

Co děláme, když se objeví logo HP (nebo nejlépe okamžitě při zapnutí), stiskněte klávesu ESC, taková zpráva se objeví před námi, nebo spíše „nabídka startup“.

Jaké jsou zde zajímavé body? Pouze dva jsou „Nastavení F10 BIOS“ (vstup do BIOS) a „Možnosti bootovacího zařízení F9“ (výběr zařízení, ze kterého dojde ke stažení).

P.S.: „F11 System Recovery“ je přeinstalování Windows dříve hotovým způsobem, tj. Přeinstalování oken pomocí programu obnovy HP (možná se volá přítel).

A tak, kdo potřebuje spuštění jednoho času, klikněte na klávesu „F9“ a podívejte se pod fotografii a kdo je třeba použít v bios, nechte to jít =).

Zde si vybereme zařízení, ze kterých chceme začít, v tomto příkladu mám Flash Drive HP V165W dále na Enter a z ní je spuštěno.

A tak nyní pojďme na to na bios, klikněte na klíč „F10“, tento obrázek se objeví před námi.

Zde vidíme charakteristiky notebooku, například kolik RAM, jaký procesor, verze BIOS, sériové číslo atd.Str.

Poté, co vybereme možnost Možnosti Boot Možnosti, přejdete na kartu Konfigurace systému.

A pak se přesuneme na možnost „Pořadí boot“.

A zde vidíme prioritu, která je nastavena podle standardu (fotografie je již nakonfigurována pro spuštění z Flash Drive).

A tak jsme vložili priority, jak je znázorněno na fotografii.

Pokud potřebujete spustit jednotku jednotky nebo USB, vložte na první místo „Interní CD/DVD ROM Drive“ nebo „USB CD/DVD ROM Drive“.

přeinstalovat, notebook, flash, disku

P.S.: Priorita je stanovena dvěma klávesami F5 (nižší) a F6 (zvýšení).

Poté, co si vyberete, kde budete načteni a upřednostňováni. Stiskněte klávesu „F10“ (okno se objeví, podívejte se níže) a vyberte „Ano“ a klikněte na „Enter“.

Notebook je restartován a načten z vybraného zařízení.

V tomto případě vám doporučuji nastavit prioritu pro DVD Drive CD/DVD a použít „Boot Manager“ ke stažení z Flash Drive („F9“).

Obecně platí, že zde je celé nastavení BIOS (volba, kde se spustíme) notebook HP Pavilion G6 A5H13EA a tento instrukce pro další modely notebooku HP Pavilion G6 je vhodné.

Jak stáhnout z Flash Drive na BIOS HP

BIOS HP se používá na notebookech HP. Nejjednodušší způsob, jak provést náklad přes USB Flash Drive, je podobný tomu, který jsme namalovali v předchozí sekci. Pouze místo klíče F8 musíte stisknout tlačítko F9. V otevřené nabídce vyberte flash disk jako prioritní zařízení pro stahování.

Pokud nemůžete přejít do nabídky Boot, musíte jednat prostřednictvím BIOS:

 • Zavolejte BIOS stisknutím klávesy F10 při stahování počítače.
 • Otevřete nabídku konfigurace systému.
 • Klikněte na položku „OBJEDNÁVKY“ (Pořadí spouštění).
 • Vyberte USB flash disk jako 1. Zařízení. Řádek můžete přesunout pod seznamem pomocí klávesy F5. Zvýšení. pomocí F6.
 • Stisknutím tlačítka F10 zachovejte a vydejte se.

Jak nainstalovat Windows 7 na notebooku HP

Protože v nových notebookech HP (téměř všechny) místo obvyklých biosů existuje UEFI (druh moderní alternativy bios), pak jsou zde jemnosti (UEFI je téma samostatného článku, takže to zde nebudeme zvážit Jen zjistíme, jak vyplnit sedm na sedmi notebooku) Mimochodem, kontrola kvality zkontrolovala moje věrná kočka, která na minutu neopustila notebook

Pokud ne pro kočku, ani nevím, jestli bych na to přišel nebo ne

Pokud tedy krátce řeknete o inovacích UEFI, pak hlavní korunční kouttle v instalaci jakéhokoli jiného operačního systému se liší od osmi, je zabezpečený režim boot, který zvyšuje zabezpečení OS. Hlavním problémem je, že kromě systému Windows 8 tuto funkci nepodporuje (samozřejmě samozřejmě). Proto, abyste nainstalovali Windows 7 na náš notebook HP 255 G2 nebo podobně, musíte místo toho vypnout zabezpečenou boot a místo toho aktivovat podporu Legacy podporu. Po těchto manipulacích může jednoduše nainstalovat jakýkoli jiný operační systém Alespoň Ubuntu

Jakmile jste zapnuli notebook, ukloňte se, klikněte na [ESC] a poté [F10], dokud se nedostanete do bios. Zde jdeme na kartu Konfigurace systému a v nabídce vyberte položku možností spuštění.

Jak vidíte, existuje jen velmi málo nastavení, takže zde by neměly být potíže Za účelem instalace systému Windows 7. musíme vypnout zabezpečenou boot (vyberte) a povolit podporu Legacy (vyberte). Bohužel, v některých notebookech HP může to vypadat trochu jinak, ale význam bude vždy stejný: Secure Boot. Deaktived, Legacy Support. Enabled.

Nyní, abyste mohli uložit všechna naše nastavení, musíte pouze stisknout [F10], okno vyjde, že nám řeknete: že jste změnili způsob načítání operačního systému, jste si jisti, že jste si jisti? Samozřejmě jsme si jisti Klikněte na [Ano]

To však není všechno, protože metoda změny neumožňuje zavedení osmi, pak musíme zadat potvrzovací kód a stisknout [Enter]. Okamžitě vás varuji, že tlačítka na digitálním bloku v tomto případě nejsou aktivní Zadáme kód (v mém případě 9993) a klikneme na Enter

Vlastně všechno Nyní, když spustíte, klikněte na [ESC] [F9] a dostat se do možností spouštění. kde si musíme vybrat, kde si můžete stáhnout, to je vše, notebook HP je připraven nainstalovat Windows 7.

Místo doslovného slova: Pokud se vám jako já rozhodl nainstalovat Windows 7 s USB Flash Drives, pak se opatrně podívejte na porty USB v notebooku Existují porty USB 3.0, které nefungují úplně správně bez instalace ovladačů. Například jsem měl instalaci Windows 7 kvůli nedostatku řidičů pro optickou jednotku, která zní trochu klamnou-dal jsem to s jednotkou USB Ale mějte na paměti, pokud máte stejnou chybu, jen jen Vložte flash jednotku do jiného portu notebooku a opakujte zatížení. Nyní rozhodně nemáte pochyb: jak nainstalovat Windows 7 na notebook HP! Podle mého názoru jsme prozkoumali všechny možné možnosti;)

Jak zadat BIOS na notebook?

Nyní se podívejme na způsoby přístupu k nastavení primárního systému. K čemu to je? Ano, pouze pro skutečnost, že v některých systémech přímo v jejich parametrech najdete předinstalovaný aktualizační nástroj a po jeho spuštění použijte firmware zaznamenaný na flash jednotce ve formě bootovacího nosiče. Jak zadat BIOS na notebook? Vše záleží pouze na výrobci samotného notebooku a na vývojáři softwarového skořápky primárního systému.

přeinstalovat, notebook, flash, disku

Nejčastěji se používají funkční klíče (F2-F12), někdy pracují v kombinaci s dalšími dalšími tlačítky, jako jsou FN nebo kombinace s CTRL a Alt. Najdete také tři kombinace ventilu, jako je Ctrl alt esc. Některé modely jako Sony Vaio mají speciální tlačítka přímo na panelu klávesnice.

Jak se dostat do BIOS na novém modelu notebooku značky HP?

Instrukce se týká moderního Hewletta Packarda, vydaného po roce 2013. Když je počítač zapnutý na obrazovce, často neexistuje žádná informace, které potřebujeme s označením základních tlačítek.

Pokud máte krabici a dokumentaci z notebooku, pečlivě prostudujte uživatelskou příručku, ve které musí být náznak, jak spustit BIOS/UEFI, vzhledem k konkrétnímu modelu HP.

Po zapnutí notebooku musíte postupně stisknout tlačítko ESC (3-4krát). Může být také sevřen bezprostředně před spuštěním notebooku. Otevře se speciální okno s názvem Startup Menu, které obsahuje následující pozice:

 • F1. Informace o systému. Zde najdete podrobné informace o systému.
 • F2. Diagnostika systému. Nástroj je zodpovědný za diagnostiku OS.
 • F9. Hlavní možnosti spouštěcího zařízení. Zobrazí se nabídka boot.
 • F10. Nastavení BIOS. Musíte kliknout na odpovídající tlačítko pro přechod na Shell Bios/UEFU.
 • F11. nástroj pro obnovení. Může pomoci obnovit jednotku.
 • Enter. pokračuje ve spuštění Windows.
 • F12. Nastaví síťové parametry a servery.

Pokud nemáte čas stisknout tlačítko Escape, Windows se ve výchozím nastavení dále načte!

V některých případech je po restartování nebo zapnutí zařízení dostačující několikrát spálit F10.

Co dělat s řidiči

Doufáme, že jste úspěšně přeinstalovali operační sál na svém notebooku. Nyní načtěte a přesuneme se k dispečeru zařízení. Zařízení s chybějícími řidiči jsou označena žlutým vyšetřovacím znakem.

Výrobce HP zveřejnil na svém webu řidiče pouze pod osmými okny, ale některé z nich jsou vhodné pro sedm. Ovladače zvukových karet, Wi-Fi, Bluetooth, čtečka karet, touchpad a zařízení pro odstranění otisku prstu, stáhnout z webu HP E http: // www8.HP.com/ru/ru/ovladače.html.

Doporučujeme zbytek řidičů hledat stránky DRP.Su a řidič.Ru.

Doufáme, že naše tipy vám pomohou přeinstalovat váš oblíbený operační systém na notebooku HP.

Díky moc! Jinak jsem nikdy nemohl pochopit, jak načíst z flash disk. V článku je vše jasné a krok.krok. Ještě jednou děkuji!

Moc děkuji)) rada hodně pomohla)).

Ahoj. HP Pavilion Protect Smart nainstalovaný notebook Win 7 Native Stoel 10-ka Stopsed Works USB Ports. Řekni mi co dělat?

Dobré odpoledne! Nemusí být dost řidičů-musíte se podívat na dispečer zařízení, zda bylo všechno určeno.

Ahoj! Такая проблема! Помогите решить?! Ноут HP, была винда 7! Поставили 8-ку и началось: клава не робит, потом «BOOTMGR is missing». Co teď? Клава не робит и вот такое на экране?

Dobré odpoledne! Надо загрузиться с установочного диска/флешки с Windows, выбрать раздел «Восстановление системы», затем указать систему (в вашем случае Windows 8), которую требуется восстановить. Далее выбираем «Командная строка» и в консоли вводим команды «bootrec.Exe /FixMbr» (Enter) и «bootrec.Exe /FixBoot» (Enter). Přebíjení. Когда винда загрузится, ищем драйвера для ноутбука и устанавливаем.

Доброй ночи… Я так понимаю — у всех одно и тоже случилось с ноутами НР. Я купил в январе 13-го. Спасибо автору за «стерку».

Спасибо Вам за эту статью! Я вчера купил комп и решил 7 поставить и вот эта беда и появилась, но я хотел просто вторую ОС поставить.

Огромное спасибо автору статьи! Jsem tak vděčný, že jsem nebyl ani příliš líný na to, abych zanechal komentář) poprvé jsem nainstaloval operační sál na notebooku, nějakým způsobem jsem to vyřídil na počítači, ale pak tam nebyl žádný způsob. Pokud ne pro článek, seděl bych)

Nemáš zač! V zásadě je v počítači, že na notebooku je téměř stejný, pouze na začátku nesrovnalosti je tam.

Dobré odpoledne. Řekněte mi, dal jsem to 7 Ale nemůžu řídit ovladače USB porty nefungují a nepřipojují internet Jak můžete nainstalovat?

Pokud existuje zařízení pro čtení optických disků, můžete zapisovat samotné ovladače na disk nebo řešení DriverPack (dá všechny ovladače).

Proč po instalaci virtuálního pole se modrá chybová obrazovka vylékne, vyzkoušela ji bez.Režim, nahrávání souborů a Visla, dokonce restartoval nic: obrazovka stoupá. V zvyku.Režim pro demolici Win 7 na XP nevypracoval soubor NVIDIA.Sys

Nerozuměl jsem poslední nabídce. Napište podrobněji, co jste chtěli dělat a co jste udělali. Co s tím má NVIDIA společného.Sys?

Po „Uložení nastavení stiskněte klávesu F10 a potvrďte v dialogovém okně neschopnost stáhnout aktuální operační systém„ Systém neschopný spustit OS “.„Nemohu splnit“ znovu potvrdit změnu metody zatížení pomocí hlavní klávesnice nabízených čísel po varování „ Režim zabezpečení je čekající“.““. Neexistuje způsob, jak zadat čísla. Existuje nějaká technika, jak to udělat? S pozdravem.

Pozdravy! Musíte se pokusit aktivovat digitální klávesnici stisknutím „FN“ a „F11“. Namísto „F11“ však bude na vašem modelu notebooku fungovat další tlačítko, takže musíte experimentovat.

Koupil jsem si buk s virem Vista. Naložil jsem se, ale z nějakého důvodu jsem nebyl spuštěn, jaký je problém?

Pokud, jak píšete, získaný počítač s virem, pak je problémem mít malware. Nejprve je proto nutné provést analýzu a následné ošetření antivirovou užitečností.

Velice vám děkuji za článek. Hodně pomohl.

Během instalace po názvu loga HP se zobrazí šedá obrazovka, co to je?

přeinstalovat, notebook, flash, disku

Možná pro instalaci nepoužíváte oficiální verzi operačního systému. Důvodem může být také v samotném počítači, který nesplňuje požadavek nainstalovaného operačního systému. Všechny systémové požadavky na úpravy Windows jsou uvedeny na zdroji Microsoft. Zkontrolujte prosím korespondenci parametrů. Microsoft samozřejmě doporučuje minimální parametry, ale ze zkušenosti lze tvrdit, že konfigurace počítače by měla být silnější, než naznačují ve svých doporučeních. Pokud byl počítač vystaven zrychlení, bude nutné jej odstranit. Některé operační systém nemusí podporovat USB 3.0, doporučuje se provést instalaci vložením USB Flash Drive do port USB 2.0. Někdy je problém s zamrznutím při instalaci oken vyřešen jednoduchým odpojením PC Všechny další dráty. Při instalaci systému je vhodné opustit pouze nejpotřebnější periferii, například myš a klávesnici a odpojit vše ostatní. To platí také pro dalšího uživatele připojeného řetězci RAM (je lepší nechat pouze jeden, pokud jste byli přidáni). Pokud jsou v PC 2 grafické adaptéry (vestavěné 1 do základní desky, 2-přídavné), doporučuje se připojit monitor k 1. Grafické kartě.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS