Jak překrýt hudbu na videu v zařízení iPad

Jak připojit video na iPhone

Potřebujete často kvalitně upravovat video?? To si nemyslím. Ne každý zná takové editory, které na iPhonu fungují perfektně. Zařízení se systémem Android jsou v této oblasti pokročilejší. To však neznamená, že se uživatel musí vzdát naděje na nalezení kvalitní aplikace. Takových nástrojů je spousta.

Uživatel může překrýt video na video pro různé potřeby. Nejdůležitější je jeho přítomnost. Uživatelé potřebují vědět, které nástroje si zaslouží jejich pozornost a které lze zcela přehlédnout.

Majitel zařízení Apple by si měl vybrat pouze ty nejlepší nástroje. Níže uvedené hodnocení mu v tom pomůže. Ve skutečnosti to není tak složité, pokud používáte správné služby a zdroje.

0 nejlepších aplikací pro hudbu na pozadí pro zařízení se systémem iOS a Android

#1. Video Star pro iOS

Video Star je snadno použitelná aplikace pro hudbu na pozadí, do které nemusíte přidávat žádnou oblíbenou hudbu na pozadí videa na iPhonu nebo iPadu. Má všechny potřebné nástroje a umožňuje uživateli vybírat hudbu z jeho osobní knihovny. Všechny skladby jsou k dispozici zdarma a můžete si je zakoupit v aplikaci, abyste získali všechny potřebné efekty.

#2. Magisto pro iOS a Android

Mnoho aplikací s hudbou na pozadí na trhu vyžaduje pokročilé dovednosti v úpravě videa, abyste mohli do videa přidat hudbu na pozadí. Magisto je naštěstí výjimkou a je ideální volbou pro ty, kteří s těmito věcmi teprve začínají. Dokáže přidat hudbu na pozadí pro Android a iPhone před a po úpravě videa a jeho klíčovou funkcí je neomezený úložný prostor, stahování i vytváření dlouhých filmů.

#3. VivaVideo pro iOS Android

VivaVideo je inkluzivní aplikace, protože má video kanál, který umožňuje vytvářet videa a poté přidávat hudbu na pozadí do videa pro Android nebo iPhone. Hudba vám dá dost peněz, jakmile přijdete s prezentacemi, které lze snadno realizovat pomocí VivaVideo. Funguje pro iOS i Android a přidává hudbu na pozadí, což znamená, že kompatibilita je nepopiratelná.

#4. iMovie pro iOS

iMovie. Aplikace Hudba na pozadí je vyrobena společností Apple a je dobrou volbou pro přidání hudby na pozadí k videím v zařízeních se systémem iOS i Android. Jedná se o velmi výkonnou aplikaci, která má jen velmi málo omezení, včetně přenosu hudebních souborů na platformu Mac pro pokročilé úpravy. Většinou funguje se zařízeními iOS.

#5. Přehrávání pro iOS

Hlavní výhodou je funkce Replay v aplikaci, která vám umožní zbavit se efektů, filtrů a vodoznaků při přidávání hudby na pozadí do iPhonu. Záleží na vašich osobních preferencích, ale je to jedna z deseti nejlepších aplikací pro iOS. Velmi dobře se synchronizuje se službou Instagram a dalšími sociálními sítěmi, takže sdílení videí po přidání hudby na pozadí je velmi snadné.

#6. YouTube Capture pro iOS

Služba YouTube Capture je určena pro lidi, kteří rádi dělají věci na cestách. Umožní vám upravit video a poté přidat vhodnou zvukovou stopu jako hudbu na pozadí. Poté můžete video snadno sdílet na YouTube. Při používání se systémem iOS budete mít více výhod.

#7. MixBit pro iOS a Android

Aplikace MixBit pro hudbu na pozadí podle názvu umožňuje nejen přidávat hudbu na pozadí do videí v zařízeních se systémem Android a iOS, ale také míchat několik videoklipů bez narušení hudby. Pokud jste DJ nebo se jím chcete v budoucnu stát, bude se vám líbit.

#8. Clipper pro iOS

Clipper je velmi rychlá a snadno použitelná aplikace, kterou můžete použít k přidání hudby na pozadí do videí v systému iOS. Můžete spojit mnoho videí tak, aby hudba při přehrávání zůstala stejná.

#9. Splice pro iOS

Splice zavádí časovou osu, která zajišťuje přesnost při přidávání hudby na pozadí do videa v systému iOS. Budete mít k dispozici jednoduchý střih videa, takže se video a hudba nebudou překrývat. Budou hrát podle očekávání, což je jejich nejsilnější stránka.

#10. VideoSound pro iOS. Přidávání hudby do videí na Instagramu

VideoSound je aplikace s hudbou na pozadí pro iPhone a iPad určená k přidávání hudby na pozadí do videí před jejich sdílením na Instagramu, Vine a S VideoSound můžete nejen přidávat hudbu z iTunes do svých videí (po jednom), ale také připojit skladbu k jedné fotografii a vytvořit fotografii s hudbou. Kromě toho je k dispozici také možnost vytvářet prezentace s fotografiemi a hudbou.

nejlepších aplikací pro přidávání zvuku do videa v telefonech/tabletech se systémem Android

Vzhledem k tomu, že mobilní telefony jsou vybaveny stále více funkcemi, můžete si na zařízeních se systémem Android nebo iOS přidat skladbu přímo do videa. Pokud jste uživatelem systému Android, měli byste této části věnovat větší pozornost. Doporučujeme 5 skvělých aplikací pro Android, které vám pomohou přidat zvuk do videa.

Přidání zvuku do videa. Vytvoření videa se zvukovou stopou

Přidání zvuku do videa. Skvělý editor videa, který umožňuje přizpůsobit video mícháním zvuku a videa.

Zkrácení délky zvuku nebo sloučení délky zvuku;

Podporuje formáty videa včetně WMV, AVI, FLV, 3GP, MP4;

Podporuje zvukové formáty včetně AAC, WAV, MP3;

Sdílení videa se zvukovou stopou v aplikacích WahtsApp, Gmail atd. Д.

VidTrim. Snadné přidávání zvuku do videí v systému Android

VidTrim. Je aplikace pro úpravu videa s mnoha funkcemi, jako je stříhání, slučování, zachytávání snímků, efekty videa, extrakce zvuku a překódování.

Pomocí funkce překódování můžete k videím přidat zvukovou stopu;

Převádějte, měňte velikost a komprimujte video MP4;

Podporuje základní úpravy videa, jako je stříhání, slučování, otáčení a další

Sdílejte svá hudební videa prostřednictvím služby YouTube, e-mailu atd. Д.

Magisto. Přidání zvuku k videu z knihovny systému Android

Magisto. výkonný editor videa a hudby, který automaticky promění vaše fotografie a videa v kouzelná hudební videa.

Nahrajte fotografie a videa z galerie;

Přidejte do videa zvukovou stopu z telefonu nebo jeho hudební galerie;

Sdílejte svá hudební videa na. Instagram, Google YouTube a WhatsApp.

KineMaster. přidání zvukové stopy k videoklipům

KineMaster. Jedná se o profesionální mobilní aplikaci pro střih videa pro systém Android.

Přidání až čtyř dalších zvukových stop s vícestopým zvukem

Ke stopě videoklipů můžete přidat neomezený počet zvukových klipů;

Klipy a vrstvy videa můžete přesně ořezávat s přesností na jednotlivé snímky a upravovat časování zvukových klipů s přesností na dílčí snímky;

Oblíbené u mobilních novinářů, tvůrců YouTube a dalších profesionálů.

VivaVideo. Přidejte zvukovou stopu a vytvořte dokonalou prezentaci

VivaVideo. je aplikace, která se používá jako editor videa, tvůrce filmů, editor fotografií, slideshow, přehrávač videa nebo dokonce konvertor HD videa.

Snadno přidejte do videa zvukovou stopu a vytvořte úžasný videoklip;

Stáhněte si skladby z hudební knihovny, přidejte je a vytvořte dokonalé foto-video.

Jak sloučit několik videí v zařízení iPhone

Uživatel často nepotřebuje pouze překrýt video hudbou nebo přidat text, ale kombinovat několik klipů najednou. Všechny výše uvedené editory jsou schopny tento úkol dokonale splnit.

překrýt, hudbu, videu, zařízení
  • Klikněte na tlačítko „Nový projekt“.
  • Vyberte několik klipů a stiskněte tlačítko „Vytvořit film“.
  • Klikněte na „Hotovo“ a počkejte na dokončení ukládání finálního klipu.

Ve výchozím nastavení jsou vybraná videa řazena v náhodném pořadí. Lze ji však změnit posunutím posuvníků v dolní části obrazovky.

Klipy ke sloučení nemusí být vybrány najednou. Nejprve můžete označit 1 video a poté k němu přidat další.

Prověřování algoritmu pro iClips, InShot a další programy nemá zvláštní smysl. Ve všech aplikacích je funkce Clip Merge základní, a proto se řídí standardním skriptem. Stačí, když si majitel smartphonu vybere program, který se mu líbí, a postupuje podle výše uvedených pokynů.

Jak překrýt hudbu ve videu pro Instagram

Před nahráním videa na Instagram je často nutné soubor předem upravit. Nejprve je třeba přizpůsobit video omezením sociální sítě. Žádné video by nemělo být delší než 1 minuta a žádné video by nemělo být delší než 15 sekund. Při pokusu o zveřejnění delšího videa dojde k automatickému oříznutí.

Aktivní uživatelé Instagramu dávají přednost aplikacím, které dokáží co nejrychleji provádět úpravy šablon (časování, použití efektů a hudby). Předinstalované aplikace pro iPhone (Clips a iMovie) vám tento úkol usnadní. V aplikaci Klipy se překrývání hudby řídí standardním algoritmem. Jediný háček spočívá v tom, že video musí být předem sestříháno na správný standard.

Pokud máte potíže s použitím vestavěného editoru videa nebo editoru videa třetí strany, doporučujeme prostudovat následující tabulku:

Jak přidat hudbu do videa v aplikaci iMovie

To je vše, právě jste do videa přidali hudbu na pozadí. Je to tak jednoduché!

Při exportu videa by měl být otevřen program iMovie. Může to trvat od několika sekund do několika minut.

V aplikaci iMovie toho můžete dělat mnohem víc. Můžete například oříznout video, odstranit střed, sloučit více videí a další funkce. A je to tak snadné.

V obchodě App Store je mnoho dalších editorů videa, například Splice, InShot a VivaVideo. Ještě více funkcí.

Jak nahrávat video s hudbou na iPhonu pomocí aplikací

Pro natáčení videa s hudbou na mobilním zařízení Apple stačí nainstalovat speciální aplikaci, která vám v tom pomůže.

Videa lze také upravovat pomocí samolepek, textů a dalších nástrojů. Lze také upravit jas a kontrast videa.

8 motivů, které lze použít k vytvoření videa. Můžete také vytvořit zvukovou stopu pomocí vestavěného zvuku, který se přizpůsobí délce videa.

V aplikaci je k dispozici 18 různých stylů, které vám také pomohou zpestřit vaše videoklipy.

Magisto

Aplikace má vestavěné přednastavené styly, které usnadňují vytváření nových videí.

VivaVideo

Program má obrovské množství efektů, díky kterým můžete vytvářet jedinečná videa.

iMovie

Uživatel může přidávat zvuky a hudbu z osobní knihovny médií a může vkládat hlasový doprovod.

Splice

Aplikace pro iPhone s jedinečným designem, intuitivním ovládáním (tlačítka jsou výrazná, hlasitost a polohu lze nastavit posuvníky a gesty lze zdrojové soubory přeměnit na knihovnu snímků pro snadné budoucí použití) a nekonečnými možnostmi, i když se příliš neliší od svých konkurentů. Existují stejné filtry, kombinace, zpomalení a změna orientace. Plusem je neomezené přihlášení k odběru, reklamy nebo oznámení.

Další editory videa pro iPhone, iPad, iPod

Další editory videa pro iPhone, iPad a iPod, které svými funkcemi konkurují iMovie, najdete v AppStore.

VivaVideo

VivaVideo je jedním z nejoblíbenějších softwarů pro tvorbu videa. Uživatelé si ji oblíbili pro její snadné používání (hlavní nabídka má jen dvě základní funkce. „Editace“ pro úpravu videa a „Prezentace“) a pro její zajímavé funkce, jako je zpětné přehrávání nebo možnost nastavit efekt rozmazaného pozadí.

Hlavní nabídka editoru VivaVideo je poměrně jednoduchá, což se uživatelům líbí

překrýt, hudbu, videu, zařízení

Můžete přidávat soubory z galerie nebo vytvářet nová videa přímo z aplikace.

Nabídka programu nabízí řadu témat, filtrů, samolepek, zvukových efektů. Kromě standardních tónů na pozadí můžete po synchronizaci s VivaVideo používat i hudbu z Apple Music.

Software je zdarma, ale za další funkce si budete muset připlatit.

překrýt, hudbu, videu, zařízení

InShot

InShot je stejně oblíbená aplikace, která umí:

  • změnit formát projektu;
  • ořezávání souborů;
  • rozmazání okrajů videa nebo jejich obarvení
  • přidat hudbu na pozadí, text, emotikony;
  • publikovat videa na sociálních sítích.

InShot je v App Store zdarma.

Úpravy videa. stříhání, otáčení, změna rychlosti, překrývání hudbou na pozadí. jsou rychlé a zábavné. K vytvoření filmu o něčem, co máte rádi a na čem vám záleží, potřebujete jen trochu fantazie, volného času a šikovnou aplikaci. Uživatelé produktů Apple mají k dispozici standardní aplikaci a software iMovie, které lze stáhnout z obchodu App Store.

Přihlaste se k odběru našeho kanálu na Yandex.Zen

| Denial of responsibility | Contacts |RSS